Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Služby ostatní
- PŘEPRAVA
   - Stěhování Praha   balsped@volny.cz   Praha     DETAIL 
Volej:603 423 684 Stěhování bytů,kanceláří,pianin,trezorů a pozůstalostí. Likvidace nábytku,skartace,balení,montáž,demontáž a skladování.Zajistíme kompletní stěhovací službu pro domácnost či firmu pro celé republice i evropských zemích. Veškeré služby jsou pojištěny!Cena od 200 Kč/h

   1. STĚHOVÁNÍ NONSTOP   stehovaninonstop@volny.cz   Praha 5     DETAIL 
Provádíme kompletní stěhovací činnost, likvidační a vyklízecí práce, bourání a demolice všeho druhu, dezinfekce prostor. Máme dostatek nákladních automobilů a kontejnerů. Naše ceny jsou velice nízké ! ! ! Provádíme kompletní stěhovací činnost, likvidační a vyklízecí práce, bourání a demolice všeho druhu, dezinfekce prostor. Máme dostatek nákladních automobilů a kontejnerů. Naše ceny jsou velice nízké ! ! ! Stěhování, likvidace, vyklízení, demolice, bourání a dezinfekce….. kdykoliv, kamkoliv, levně a rychle ! ! ! Nonstop Praha a celá ČR !!!

   A A A Odvoz stěhování   kracmer@seznam.cz   Praha 9     DETAIL 
Odvoz pár kusů nábytku, stěhování části bytu a celých bytů. Stěhování úsporné, běžné i na klíč. Sleva v akci Víkend a Na poslední chvíli. Bezplatné zapůjčení vhodných obalů. Odvoz věcí určených k likvidaci. Praha: přistavení vozidla zdarma a ujeté kilometry neplatíte.

   A+A RENAX, s.r.o.   renax@email.cz   Brno     DETAIL 
Specialista na stěhovací služby a vyklízení objektů po Brně a okolí. Autodoprava ČR+EU. 23 let na trhu!

   A+A RENAX, s.r.o.   renax@email.cz   Brno     DETAIL 
Specialista na stěhovací služby a vyklízení objektů po Brně a okolí. Autodoprava ČR+EU. 23 let na trhu!

   A+A Renax, s.r.o. - Stěhování   renax@email.cz   Brno     DETAIL 
Stěhování domácností. Stěhování firem, úřadů a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny (klavíry, trezory, dílenské stroje, bankomaty, automaty atd.). Vyklízení veškerých prostor s likvidací odpadů. Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Autodoprava skříňovými vozy - Brno, ČR, EU. Veškeré služby provádíme levně, rychle a s pojištěním.

   AB SUPPORT s.r.o. – opravy a stěhování strojů   absupport@absupport.cz   Brno - Dolní Heršpice     DETAIL 
Zařizujeme stěhovaní těžkých břemen. Provádíme rovněž stěhování a opravy strojů.

   ABAS plus, s.r.o. 26076349   hoftaxi@seznam.cz   STRAKONICE     DETAIL 


   AC klimat s.r.o.   acklimat@acklimat.cz   Holešov     DETAIL 
Velkoobchod,moloobchod,montáž,servis,oprava klimatizačních jednotek Fujitsu a jiných značek.Montáž sádrokartonů a elektroinstalační práce.

   ADK autopůjčovna Praha   adkautopujcovna@seznam.cz   Praha 8 - Libeň     DETAIL 
ADK autopůjčovna Praha, půjčení auta za bezkonkurenční ceny, přistavení auta v Praze zdarma, operativní leasing, malé, střední a velké vozy, komplexní služby ke každému vozu, autosedačka, navigace, pojištění,poplatky a projezd kilometrů v ceně

   Aeropuerto Praga taxi - Přeprava na Letiště Ruzyně Praha   odkazy@ananas.cz   Praha 6     DETAIL 
Aeropuerto Praga taxi se specializuje na přepravu klientů z Letiště Praha. Nabízíme Vám Jednoduchý a spolehlivý servis s garantovanou fixní cenou po celém území Prahy.

   Agentura Violet Pardubice   sarounm@centrum.cz   Pardubice     DETAIL 
Agentura Violet Pardubice již několik let provozuje komplexní přepravní a kurýrní služby. Nově jsme naše služby rozšířili o catering - cateringové služby, pořádáme párty a dětské oslavy. Zajistíme také rozvoz jídel z pardubických restaurací.

   AGILE PRAHA s.r.o.   info@agile.cz   Praha 4     DETAIL 
Nabízíme k pronájmu vozy značky Fiat, Ford, Renault, Škoda, mikrobusy, dodávky, nákladní přívěsy, přepravník motocyklů, přepravník aut, motocykly, navigační systém. Výhody pro stálé klienty, provize pro asistentky.

   Air Transport Solutions   airport@atsolutions.cz   Praha 6     DETAIL 
Charterové lety celosvětově - cargo zásilky a VIP cestující. Cubana de Aviación zastoupení pro Česko a Slovensko - letenky a víza Kuba, Karibik. Zastoupení leteckých společností.

   AIVR s.r.o.   eva.ridoskova@semodata.cz   Ostrava 2     DETAIL 
AIVR - komplexní realizace výstav a výstavních expozic v rámci celé EU. Zkušenosti od roku 1991. Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk a pronájem párty stanů, doprava exponátů, firemní prezentace.

   Alfa Stěhování s.r.o.   info@stehovani-alfa.cz   Praha 4 Michle     DETAIL 


   ALIMEX ČR a.s.   alimex@alimex.eu   Praha 7 - Holešovice     DETAIL 
Nejlevnější autopůjčovna v ČR a SR, možnost nulové spoluúčasti, otevřeno 7 dní v týdnu, asistence non stop, bez omezení na věk a zkušenosti řidiče, přistavení po celé ČR a možnost pronájmu i s řidičem. K dispozici 500 vozidel, kauce od 1.000,-Kč. Operativní leasing. Bonusový program = slevy + dárky. Výhodné víkendové sazby. Pobočky : Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice

   Alwe-Rentacar s.r.o.   alwe@alwe.sk   Bratislava     DETAIL 
Autopožičovňa ALWE – Rentacar ponúka najlacnejší prenájom vozidiel v Banskej Bystrici , Brezne a na letisku M. R. Štefánika v Bratislave, s výberom zo širokej ponuky osobných, luxusných, dodávkových vozidiel a mikrobusov. Navyše Vám ponúkame automaticky bezplatnú rozšírenú asistenciu. Naše ceny sú konečné, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov a obmedzovania počas prenájmu. Požičajte si auto od najlepších!

   Arnošt Vaňák - odvoz odpadu   vanak@odvoz-odpadu-vanak.cz   Praha     DETAIL 
Zajistíme odvoz odpadu a likvidaci odpadu. Máme vlastní nákladní auta pro odvoz odpadů,suťí a dovoz písků, štěrků, zeminy, betonů atd. Zajistíme odvoz odpadu v Praze a okolí - Kostelec n/L., Brandýs n/L., Úvaly, Říčany, po dohodě i jinam.

   Audax Prague s.r.o.   info@airport-transfer.cz   Roztoky     DETAIL 


   Auto IN Ford   info@autoin.cz   Pardubice     DETAIL 
Autorizovaný prodejce automobilů Ford, nové vozy, servis, náhradní díly, autobazar, předváděcí a referentské vozy...

   Auto Kopriva   miroslav.kopriva@post.cz   Praha 6     DETAIL 
Transfery osobními vozy a minibusy po Praze, celé ČR i Evropě, výletní jízdy dle požadavku klienta, rychle, bezpečně, výborné ceny

   Autobazar a inzerce zdarma   kontakt@azinzert.cz        DETAIL 


   AUTOBONY - půjčovna dodávek Praha 4   pujcovna-dodavek@autobony.cz   Praha 4     DETAIL 
Jsme nejlevnější půjčovna dodávek v Praze 4 - AUTOBONY Naše půjčovna dodávek, užitkových, vozů, furgonů půjčuje své vozy, dodávky za velmi přijatelné ceny. V našem vozovém parku půjčovny dodávek Praha AUTOBONY najdete dodávky třech velikostí:Ford Transit, iVeco Daily MAX.Sídlo firmy Praha 4 Kunratice.Levné dodávky Praha 4. Dodávku lze zapůjčit za velmi příznivé, nízké ceny.

   Autobusová a mikrobusová doprava HOKATRANS   hokatrans@tiscali.cz   Praha     DETAIL 
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava os.vozy minibusy a mikrobusy 1 – 24 osob,zprostředkování vnitrostátní a mezinárodní přepravy 1 – 55 osob,transfery,okružní jízdy,incoming,svozy,výlety ... Praha,Brno,ČR,Evropa

   Autodoprava - PETR HRON   adpetr.hron@quick.cz   BRATRONICE okres KLADNO     DETAIL 
Nákladní autodoprava vozidly o nosnosti 3,5t ČR+Evropa

   Autodoprava - zasilatelství   3ig@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Společnost specializující se na dopravu a zasilatelství v ČR a SR, expresní přeprava nákladu.

   Autodoprava a spedice   info@autodoprava.name   Kravaře     DETAIL 
Autodoprava.name je server určen pro všechny, kteřé hledjí autodopravce. Autodoprava nákladní, kamiónová i mezinárodní. Logistika a spedice na jedné adrese.

   Autodoprava a stěhování Stankel Chomutov   stankel@seznam.cz   Chomutov     DETAIL 


   Autodoprava a zemní práce Landsinger   info@landsinger.cz   Praha     DETAIL 
Autodoprava a zemní práce. Rozvoz a prodej sypkých materiálů - zeminy, písku, kameniva a drti. Provádění stavebních a demoličních prací - výkopů, základů staveb, rekonstrukce komunikací a výstavba kanalizací.

   Autodoprava Bohuš Simandl   bohus@cmail.cz   Praha 10     DETAIL 
Nákladní autodoprava Liaz valník 7,5t a 9t s hydraulickou rukou, přeprava buněk, stavebního materiálu a jiného nákladu. Odvoz odpadních vod, fekálií z žump, tukových lapolů a odčerpávání výkopů fekálními vozy Liaz pro firmy a soukromníky. Celá ČR.

   Autodoprava Brno   autodoprava-brno@centrum.cz   Brno     DETAIL 
Nabízíme nakládku nejrůznějších odpadů, stavebních sutí, zeminy, štěrku a písku, včetně jejich odvozu.

   Autodoprava Brno transport   info@brno-transport.cz   Brno     DETAIL 
Preprava osob (VIP, svatby) luxusnimi limuzinami Mercedes s angl. a nemec. hovoricimi ridici, expresni doprava zasilek, taxi po meste Brne, transfery z letist, platba Amex, Visa..primo ve vozidle

   Autodoprava ČDDS   info@cdds.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Hlavní činností naší firmy je vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Zaměřujeme se především na distribuci zboží a zásilek, dále nabízíme možnost stěhování bytů, kanceláří či celých provozoven.

   Autodoprava HOLUB - CAR   holub.car@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Přeprava osob luxusnímí mikrobusy VW Caravelle s klimatizací - smluvní přeprava, okružní jízdy, výlety, transfery, svatby, kongresy, koncerty, doprava pro natáčení fimů, reklam a klipů. Přeprava zásilek. Zkušení řidiči vybavení komunkativní znalostí angličtiny. Příznivé ceny.

   Autodoprava Jozef Linek   linek.p@centrum.cz   Praha 5     DETAIL 
Vnitrostátní nákladní doprava .

   Autodoprava Milan Baše   info@dopravabase.cz   Praha     DETAIL 
Firma Autodoprava Milan Baše se zabývá odvozem suti a odpadu, stavebními a zemními pracemi.

   Autodoprava nákladní Josef Cifrain   info@tepelna-izolace.cz   Příbram 1     DETAIL 
Převážíme veškerý náklad do hmotnosti 15 t mimo nákladů vztahujících se k ADR. Od r.1998 se zabýváme autodopravou. Disponujeme 9 nákladními automobily, 7 velkoobjemových souprav a 2 vozidla na paletový rozvoz. Nejčastěji přepravujeme tepelné izolace.

   Autodoprava Ostrava - autoslužby Jiří Wojnar   jiri@wojnar.eu   Vřesina u Hlučína     DETAIL 
S nákladním vozidlem LIAZ 9 t Vám dodám libovolný stavební materiál přímo od výrobců. Zajistím odvoz: zemin, odpadů, sutin, písků, štěrků, cementů, uhlí, koksů, kalů, šlamů, briket, paletovaných i nepaletovaných materiálů. Dlouhodobá spolupráce je vítaná.

   Autodoprava Praha   info@autodoprava-praha.eu   Praha 10 Uhřiněves     DETAIL 
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.

   Autodoprava Praha   romanzadak@email.cz   Praha     DETAIL 
Autodoprava a stěhování.

   Autodoprava Rotter Praha   info@autodoprava-rotter.cz   Praha     DETAIL 
Autodoprava, přeprava nákladu, stěhování a stěhovací služby, demontáž a likvidace nábytku, odvoz na sběrný dvůr.

   Autodoprava Tomáš Mrázek   mrazekautodoprava@email.cz   Bohušovice nad Ohří     DETAIL 
Firma nabízí spolehlivě a kvalitně nákladní přepravu, kontejnerovou dopravu stavebního materiálu, odpadů a suti, odtahovou službu a zemní výkopové práce minibagrem po Ústeckém kraji - Bohušovice nad Ohří, Litoměřice.

   Autodoprava Varhulík   Petr.Wenzel@seznam.cz   Praha 6     DETAIL 
Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava, spedice, zasilatelství, odtahová služba, expresní přepravy ČR+EU. Přeprava celovozových i kusových zásilek to vše v rámcicelé ČR a EU. Jezdíme: Itálie, Francie, Německo, Rakousko,Polsko, Maďarsko a další země EU.Mezinárodní autodoprava, spedice a odtahová služba.Pokud poptáváte mezinárodní autodopravu,odtahovou službu či spedici nabízíme vám rychlost,spolehlivost, flexibilitu a kvalitu.V mezinárodní autodopravě máme bohaté zkušenosti.Naším cílem jsou při přepravě spokojení klienti. Autodoprava Varhulík,vnitrostání a mezinárodní autodoprava-vozový park:Naše autodoprava většinou využívá vlastního vozového parku.Jsme schopni zajistit přepravu rozměrnějších,nebo nadměrných nakladů pomocí našich partnerů.Naším cílem je, aby spedice naší autodopravy byla nepoškozená a včas v cíly své cesty.

   Autodoprava Vrablic   seo.doprava@gmail.com   Uničov     DETAIL 
Naše autodoprava zajišťuje expresní přepravu zásilek, kurýrní služby, dopravu zásilek a zboží, stěhování firem i domácností, sběrnou službu a různé doplňkové služby. Nabízíme kompletní stěhovací služby ve městech Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Uničov a Štíty.

   Autodoprava, zemní práce - Tomáš Blažek   aztom@seznam.cz   Rájec     DETAIL 
Přeprava veškerého sypkého materiálu, suti a UNC bagrů do 3,5 tuny. Zařizujeme kontejnery i s uložením odpadu. Provozujeme dodávku s úložnou plochou 4 europalety. Provozujeme zemní práce s bagry, CAT (bobek), pásové rýpadlo o hmotnosti 3,5 tuny.

   Autodoprava. Stěhování, montáž nábytku. Tavočer s.r.o.   tavocer@volny.cz   Praha     DETAIL 
Stěhování bytů, stěhování kanceláří, stěhování jednotlivých kusů nábytku. Montáž nábytku. Autodoprava, rozvoz zboží nonstop. Demontáž nábýtku a zařízení, balicí služba. Rady jak ušetřit při stěhování. Srozumitelné ceny. Stěhovací firma Tavočer s.r.o. provadí kompletní stěhovací služby.

   autodoprava-burian   autodoprava.burian@gmail.com   Praha 10     DETAIL 
Zajišťujme autodopravu 30tunovýmy sklápěcími návěsy,nebo Avií s kontejnerovou nástavbou a kontejnery 3 a 9m3 včetně vlastní nakládky,dále provádíme veškeré zemní práce mini bagry a traktor bagry a smykovým nakladačem včetně odvozu a odborné likvidace

   Autokup.cz   info@autokup.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
V tomto inzertním autocentru můžete prodávat a nakupovat auta se slevou z celé ČR

   Auto-moto tým Fišer   auto-moto@tym.cz   Kostelec nad Labem     DETAIL 
Nákladní silniční doprava dodávkou, autoporadenství - konzultace a technická pomoc při výběru a koupi vozidla, maloobchod s ojetými vozidly, hlavně s motocykly dovezenými ze zahraničí a jejich příslušenstvím.

   autopřeprava Šťastný   stastny@hdpraha.com   praha 12     DETAIL 
meziměstská přeprava spěšných zásilek,kurýrní služby,doručujeme zásilky v den odeslání.Zásilky expedují ihned. Cenově zvýhodněné trasy do vybraných regionů. Přistavení vozu a naložení zásilky zdarma. Kalkulace ceny přes aktivní sms

   Autopůjčovna a půjčovna přívěsných vozíků Moravská Třebová   ivetdejdarova@seznsm.cz   Moravská Třebová     DETAIL 
Pronájem vozidel a př.vozíků do 1500 kg, autoservis odtahová služba non-stop do3500 kg

   Autopůjčovna Brno ExcelentCar   info@pronajmyvozidel.cz   Brno     DETAIL 
Levná a spolehlivá autopůjčovna ve vašem regionu. Pronájem osobních a užitkových automobilů a minibusů. Vozový park: Audi - Mercedes - Ford - Seat - Škoda

   Autopůjčovna Brno Letiště   info@pujcovnaautbrno.cz   Brno     DETAIL 
Půjčovna aut v Brně. Přistavení vozidel k zákazníkovi na všechna letiště v ČR a v okolních státech. Asistence NON-STOP.

   Autopůjčovna Brno Zlín Olomouc   jirisedlacik@seznam.cz   Bánov     DETAIL 


   Autopůjčovna Letišti Brno Praha Vídeň   info@pujcovnaautbrno.cz   Brno     DETAIL 
Auto vám přistavíme na domluvené místo v celé Evropě. V Brně, na letišti Brno Tuřany a po celém okrese Brno venkov zdarma. V Olomouci přistavíme auto zdarma při nájmu delším jak 4 dny. Na letišti Praha Ruzyně a po celé Praze přistavujeme vozy zdarma, při pronájmu delším jak 7 dní. Při dlouhodobém pronájmu (31 dní), zdarma po ČR. Zapůjčíme a přistavíme vám i vozidlo s řidičem. Všechna vozidla v autopůjčovně mají zákonné a havarijní pojištění a dálniční známku ČR. Kilometrovné je zahrnuto v ceně pronájmu. Půjčujeme vozy značek Audi, Mercedes, Ford, Peugeot, Škoda a VW.

   AUTOPŮJČOVNA Uherské Hradiště Uherský Brod Brno Zlín   sedlak.david@pujcovanivozidel.cz   Uherský Brod     DETAIL 
PROVOZUJEME AUTOPŮJČOVNU, PRONAJÍMÁME VŠECH TYPY VOZIDEL I VOZIDLA PRO 9 OSOB,DÁLE MINIBUSY, MIKROBUSY.NAVÍC KILOMETROVNÉ, HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ POVINNÉ RUČENI, DÁLNIČNÍ ZNÁMKA A DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA PRO VÁS BUDE ZDARMA. Města kde nás znáte: Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice, Veselí nad Moravou, Holešov, Otrokovice, Brno Kroměříž, Luhačovice, Uherský Brod

   Autopůjčovna Zlín   radim.kubke@seznam.cz   Uherský Brod     DETAIL 


   Autoškola Bittner Litvínov   info@as-bittner.cz   Litvínov     DETAIL 
Autoškola Bittner poskytuje akreditovaný výcvik žadatelů o řidičský průkaz skupiny B, C, C + E. Specializujeme se na výcvik řidičů mezinárodní kamionové dopravy, školení řidičů ADR - přeprava nebezpečných látek, získaní profesního průkazu, rekvalifikace.

   Autoškola Karviná Nerovský   nerovsky@seznam.cz   Karviná     DETAIL 
Autoškola Karviná Nerovský-výcvik na všechny typy motorových vozidel AM,A1,A,A21,B,C,D,E. Jsme akreditované školící středisko pro přípravu řidičů z povolání pro pravidelné a vstupní školení. Provádníme školení řidičů referentů a kondiční jízdy.

   A-Z Brno rekonstrukce domů, bytů …   soukop@soukop.cz   Brno     DETAIL 
provádíme práce potřebné pro Vaše nemovitosti a reality : - autodoprava - stěhování - vyklízení - malování - stavební práce - hodinový manžel v lokalitách Brno město a Brno venkov. Bez příplatků za víkend a svátek. Informace každý pracovní den

   AZ Myslbek   azmyslbek@gmail.com   Praha     DETAIL 
Auto doprava, zemní práce a demolice jsou hlavní náplní naší firmy. Pomocí malé techniky jako je UNC a minibagr, jsme schopni pracovat i tam, kam se těžká technika nedostane, nebo kompletně upravit zahradu. Naše hlavní působiště je Praha a okolí.

   Bc. David Odstrčil   david@odstrcil.com   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Mezinárodní kurýr, tlumočník a průvodce osob a nákladu. Rychlá a spolehlivá přeprava dokumentů a zásilek do 70 kg kamkoliv v Evropě a do zemí, s nimiž má Česká republika bezvízový styk nebo jejichž vízum lze vyřídit na počkání. Nízké ceny ve srovnání s firemními přepravci a expresními zásilkovými službami, pohotová reakce na poptávky zákazníků a zaslání kalkulace přepravních nákladů obratem. Dobrá znalost angličtiny a španělštiny, profesionální tlumočení anglického jazyka a tlumočnický doprovod u nás i v cizině. Služby průvodce osob a nákladu – tj. organizační zajištění zahraniční obchodní či turistické cesty jednotlivců i skupin nebo osobní doprovod transportu zboží či nákladu do cizí země, včetně dohledu na překládku, hladké vyřízení veškerých formalit a podobně. Značná cestovatelská zkušenost z cest po Evropě a do řady vzdálených zemí, jako např. Nový Zéland, Izrael, Írán, Pákistán, Indie, Thajsko, Laos či Rusko.

   BELIT, spol. s r.o.   belit@belit.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Prodej: stavební materiál a hmoty, nářadí. Služby: práce autojeřábem, autodoprava, fasádní studio.

   Benz Car s.r.o.   kontakt@benzcar.cz   Praha 2     DETAIL 
Benz Car s.r.o. půjčovna luxusních vozů s řidičem a přepravní služba v ČR ideální pro významné události, jako jsou například prestižní mezinárodní kongresy v Praze, firemní akce, svatby a svatební cesty. Přepravní společnost Benz Car poskytuje profesionální limuzín servis s kvalifikovanými řidiči od roku 1999. Luxusní vozy přepravní společnosti Benz Car a odborný personál se školenými řidiči zaručují profesionalitu, komfort a nadstandardní servis na cestách.

   BK Eurotrans, s.r.o.   info@bkeurotrans.sk   Varín     DETAIL 
Naša doprava je tu pre vás 24 hodín, 7 dní v týždni. Na základe našich dlhoročných skúseností sme schopní uskutočniť akúkoľvek požiadavku zo strany klienta. Či už ide o odvoz na letisko, prácou v zahraničí, alebo hromadný transport zamestnancov, či detí na školský výlet.

   BK Eurotrans, s.r.o.   info@bkeurotrans.sk   Varín     DETAIL 
Naša doprava je tu pre vás 24 hodín, 7 dní v týždni. Na základe našich dlhoročných skúseností sme schopní uskutočniť akúkoľvek požiadavku zo strany klienta. Či už ide o odvoz na letisko, prácou v zahraničí, alebo hromadný transport zamestnancov, či detí na školský výlet.

   Bohemia Cargo   info@bohemiacargo.cz   Děčin     DETAIL 


   Bomar Spedice s.r.o.   info@bomar-praha.cz   Praha     DETAIL 
Naše společnost Bomar Spedice s. r. o. Se zabývá spedicí, kamionovou dopravou a mezinárodní dopravou. Náš vozový park zahrnuje veškerá vozidla pro mezinárodní přepravu. Naše kamiony jsou vybaveny mobilními telefony a satelitní navigací.

   BOMAR SPEDICE, s.r.o.   info@bomar-praha.cz   Praha 8     DETAIL 
Společnost Bomar Spedice, s.r.o. vám nabízí kvalitní služby v podobě mezinárodní a kamionové dopravy. K dispozici má veškerá vozidla pro tento druh přepravy. Satelitní navigace a mobilní telefony zajišťují neustálý dohled.

   Brno Bohunice rekonstrukce byty, domy …   soukop@soukop.cz   Brno     DETAIL 


   Brno Nový i Starý Lískovec rekonstrukce domy, byty…   soukop@soukop.cz   Brno     DETAIL 


   BSc. Sven Portz   svepo@seznam.cz   Liberec     DETAIL 
Průvodce turistů a překladatel z českého a anglického jazyka do němčiny. Rodilý mluvčí (Němec s anglickým vzděláním) plynule hovořící německy, anglicky a česky. Jednosměrné překlady z češtiny nebo angličtiny do německého jazyka, přepis audiovizuálních záznamů, stylistické úpravy a jazykové korektury německých textů. Činnost průvodce a jiné služby v oblasti turistiky a cestovního ruchu: provádění turistů a firemních hostů, cykloturistika a doprovod na kolo, řízení minibusu (řidičský průkaz pro skupiny B a C1E, včetně přívěsů), nákupy a pořádání pikniků, přeprava a opatrování zavazadel, asistence cizinců na úřadech, apod.

   Cargo Core - Vytěžování vozů   info@cargocore.com   Brno     DETAIL 
CargoCore je evropská dopravní burza pro speditéry a dopravce, která umožňuje rychlé a snadné vyhledávání v nákladní dopravě. Ať už hledáte prázdný vůz nebo volný náklad k přepravě, CargoCore Vám poskytne efektivní a ekonomické řešení.

   Cargotex s.r.o.   info@cargotex.cz   Beroun     DETAIL 
Cargotex s.r.o. je spolehlivým partnerem pro zajištění spedičních a logistických služeb, která byla založená díky neustále se zvyšující poptávce po dopravě v celé Evropské unii. Zabezpečíme přepravu jakkékoliv zásilky v Čechách i po celé Evropě od balíku po celý kamion. Dále zabezpečujeme dopravu nadrozměrných nákladů, chladírenskými vozy, ADR (nebezpečný materiál), skladování a následný rozvoz.

   CarHire Brno Airport   info@excelentcarhire.com   Brno     DETAIL 
Car Rental Rent a Car Pick up at the airports

   CARSLine s.r.o.   info@transfersprague.eu   Praha     DETAIL 
Zajistíme Vaše vyzvednutí na letišti a odvezeme Vás do hotelu nebo kanceláře. S řidičem se potkáte v příletové hale, pomůžeme se zavazadly a v případě zpoždění letadla počkáme do Vašeho příletu.

   Cestovní agentura - EXOTIKA   info@caexotika.cz   Pardubice     DETAIL 
Největší prodejce ON-LINE zájezdů do celého světa.

   Cestovní kancelář Partner Alivia s.r.o.   info@alivia.cz   Praha 1     DETAIL 
Alivia Partner - specialista na Bulharsko a Řecko. Levné odlety s ČSA z Prahy, Brna a Ostravy, týdenní až dvoutýdenní pobyty, výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, systém výhodných slev, zdarma pobyt dítěte. Denně aktualizovaná nabídka last-minute.

   Cestovní kancelář VHT   info@vht.cz   Písek     DETAIL 
Cestovní kancelář VHT se specializuje na letní pobyty a zájezdy do Itálie, Chorvatska, Černé hory a Řecka. V zimě Rakousko. V nabídce má i poznávací zájezdy, včetně jednodenních zájezdů do Rakouska. Expres doprava klimatizovanými mikrobusy s polohovatelnými sedadly.Pro motoristy máme pečlivě zpracované itineráře cest...

   City Taxi Újezd   taxiinfo@email.cz   Újezd u Brna     DETAIL 
Nabízíme Vám služby v individuální přepravě osob i zásilek. Naší snahou je poskytovat kvalitní taxi služby za příznivou cenu pro co nejširší okruh zákazníků.

   CLR s.r.o.   info@clr-czech.com   Blansko     DETAIL 
Elektronické a mechanické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, docházkové a přístupové systémy, datové sítě, měření a regulace, výpočetní technika, satelitní systémy, dealer Digi Tv, poskytovatel připojení k internetu v Blansku a okolí

   COLLECT Spedition s.r.o. - Mezinárodní přeprava zásilek   spedice@breclavsko.com   Břeclav - Poštorná     DETAIL 
Provozujeme spediční firmu a zajišťujeme přepravu zásilek do zahraničí.

   ComHotel s.r.o.   management@hotelmeritum.com   Praha 6 - Ruzyně     DETAIL 
Moderní hotel Meritum je umístěný mezi mezinárodním letištěm Praha Ruzyně a centrem Prahy, v klidné části Prahy 6, pohodlně dostupný hostům cestujícím letadlem tak automobilem. Hotel je vhodný pro tranzitní ubytování, obchodní cesty, turisty, krátkodobé pobyty i na dovolenou v Praze. Příjemné pokoje mají vlastní WC, sprchou, ledničkou, telefon, TV+Sat a jsou zabezpečeny moderním protipožárním systémem. Je k dispozici uzavřené, nonstop monitorované parkoviště, hotelová garáž, 2x výtah, lobby bar, směnárna, WiFi připojení internetu zdarma. Součástí hotelového komplexu je stylová restaurace U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký sortiment kvalitních vín z celého světa. Hosté mohou využít služeb tří samostatně oddělených salonků. V letních měsících je součástí příjemného posezení také venkovní zahrádka.

   České taxi   cesketaxi@gmail.com        DETAIL 
Jednoduché vyhledávání taxislužeb v celé České republice. Hledáte taxi ve vašem okolí? Nahlédnite do databázy Českých taxislužeb, která poskytuje jednoduché vyhledávání taxíku v celé České republice.

   České taxi, taxislužba z celé ČR   Darkwolf.82@centrum.cz        DETAIL 
S naší pomocí si můžete objednat taxi po celé České republice. Náš systém vyhledá to nejlepší a nejvýhodnější taxi právě pro vás. Stačí si jen objednat!

   DÁL Lanškroun   dal@dal.cz   LANŠKROUN     DETAIL 
NÁBYTEK - výroba a prodej, vybavení bytů i kanceláří, Návrhy a realizace interiérů, tel: 0467/523180 ŽIDLE a KŘESLA - výroba, velkoobhod, vzorkovna a maloprodej, náhradní díly, servis, opravy, ... tel: 0467/524300, 524999, DOPRAVA a STĚHOVÁNÍ, Hotel POHODA *** : NON-STOP recepce tel: 0467/521055,522845 turistické i hotelové ubytování

   Dárky k narozeninám   info@senzacni-darky.cz   Hodonín     DETAIL 


   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   DESTRO – struskové drcené kamenivo   info@destro.cz   Kladno     DETAIL 
Recyklujeme ocelářský odpad na drcené kamenivo. Zajišťujeme také bourací práce.

   Dispečink hromadné dopravy   wss@hromadnadoprava.cz   Slatiňany     DETAIL 
Jsme Dispečink pro •dopravu zaměstnanců pro podniky jako doplněk veřejné dopravy a související služby s působností po celé ČR. •MHD v menších městech, popř. noční spoje ve větších, kde jsou pravidelné linky neefektivní; •Veřejnou dopravu po venkově; •školní linky po venkově a v okolí měst, kde jsou pravidelné linky neefektivní; •sběrná taxi - shromadnění poptávek po taxislužbě •dopravu tělesně postižených a méně pohyblivých v obsluhovaných oblastech jsou vítáni i jednotlivci, kteří mohou po dohodě využít poptávkovou dopravu za podíl na nákladech.

   Dominika Flowers, s.r.o.   petrfri@volny.cz   Praha 8     DETAIL 
Velkoobchod květin s doručením až do kanceláře, domu - non -stop. Autodoprava. Nejlevnější v ČR !

   Doprava a přeprava   info@katalog-doprava.cz   praha     DETAIL 
Katalog webových stránek a firem zabývajících se přepravou a dopravou silniční, železniční, leteckou, lodní a MHD.

   Doprava de luxe   info@dopravadeluxe.cz   Herálec     DETAIL 
Nabízíme službu osobního řidiče. Disponujeme limuzínou Chrysler 300C, kterou Vás odvezeme odkudkoliv, kamkoliv a zpět.

   DOPRAVA LETISTE PRAHA   info@airport-transfer-prague.eu   Praha     DETAIL 
Nabízíme dopravu osob z/na letiště Praha Ruzyně novými, luxusními vozy za nízké, fixní ceny. Dále nabízíme přepravu po Praze, dopravu do měst a obcí v ČR, EU. Pronájem limuzín, pronájem vozů na svatbu. Pro partnery (hotely, firmy, cestovní kanceláře a stélé klienty) máme zajímavé slevy. Možnost platby kreditní kartou, platba na fakturu. Velmi snadná online a sms rezervace.

   Dopravná agentúra DA.SK, s.r.o. Bratislava   pepi@orangemail.sk   Bratislava     DETAIL 
Autobusová doprava a preprava osôb mikrobusmi. Autobus, mikrobus, minibus, taxi, preprava zamestnancov, školský autobus, osobna doprava, dialkove taxi, airport & hotel taxi, doprava na letisko. Nákladná doprava, sťahovanie, prepravné služby.

   Drink Servis Brno : Drink and Drive   drink@brnoservis.cz   Brno     DETAIL 
Drink Taxi Brno. Odvezeme Vás společně s Vaším vozem bezpečně na místo určení. Asistence při poruše vozidla (došel Vám benzín nebo nafta, vybitá baterie) Smluvní Taxi. Služba osobní řidič - Pronájem řidiče.

   DS Partner – nákladní autodoprava a stavební práce   info@ds-partner.cz   Blansko     DETAIL 
Naše společnost poskytuje služby vnitrostátní i mezinárodní nákladní autodopravy. Provádíme také stavební práce, kupříkladu úpravy terénu, zateplování či rekonstrukce bytových jader.

   Dycans - Dovoz z Číny, certifikace výrobků pro ČR a EU   s.kamenicek@dycans.cz   Praha 5     DETAIL 


   DynamicPro.cz kusová a paletová doprava   dynamicpro@anawe.cz   Karviná – Fryštát     DETAIL 


   Easy Logistik - logistika, doprava, spedice, skladování   sumperk@easylogistik.cz   Šumperk     DETAIL 


   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   EPS-Express Parcel System spol. s r.o.   marketing@epskuryr.cz   Praha 7     DETAIL 
Poskytujeme kurýrní služby po Praze a celé ČR. Zásilky doručujeme i do Bratislavy a na Slovensko. Zajistíme Vám přepravu zásilek do celého světa leteckým kurýrem.

   ESON s.r.o.   petra.jakoube@esonul.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme logistické a přepravní služby. Navštivte naše stránky pro lepší přehled všech našich nabízených služeb.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   Filip Gutwirth   shuttlemail@seznam.cz   Větřní     DETAIL 
Specializujeme se na přepravu osob z měst jako Český Krumlov, Linz, Salzburg, Wienna, Hallstatt a mnoho dalších. Vyzvedneme Vás přímo před Vaším hotelem, letištěm, vlakovým nebo autobusovým nadražím a dopravíme Vás přímo na místo Vámi určené.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   Firma KOLÁŘ   firmakolar@firmakolar.cz   Praha 5     DETAIL 
Autodoprava ( vnitrostátní i mezinárodní ). Spedice. Sběrná služba po ČR i Evropě. Stěhování bytů, domů, kanceláří, skladů i firem po ČR a celém světě. Letecká, námořní a železniční přeprava. Celní služby. Skladování - krátkodobé i dlouhodobé.

   Fitko Zeus   info@fitkozeus.cz   Nový bor     DETAIL 


   Franck m.d. s.r.o.   doprava.franck@gmail.com   Zlín     DETAIL 
Naším oborem je mezinárodní doprava, zejména pak námořní přeprava a sběrná služba. Sběrná služba označuje mezinárodní přepravu menších zásilek, dokládku do kamiónů, využití sítě optimálních logistických řetězců a pravidelných přepravních linek, vytížení vozidel.

   Funkční modely parních strojů MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
www.parnistrojemerkur.cz

   GARANTRANS s.r.o. – klasická i nadrozměrná přeprava   info@garantrans.cz   Ostrava-Radvanice     DETAIL 
Nabízíme logistické a celní služby. Zajišťujeme běžnou i nadrozměrnou přepravu.

   GEBRÜDER WEISS – autodoprava a letecká přeprava   ccc.pra@gw-world.com   Jeneč     DETAIL 
Zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, námořní a leteckou přepravu.

   Gift Promotion   info@giftpromotion.cz   Brno     DETAIL 
Specialista na reklamní předměty a dárky

   GO parking s.r.o.   seo@goparking.cz   Tuchoměřice     DETAIL 
Nejbližší parkování u letiště Praha - Ruzyně, nonstop hlídané parkoviště, ostraha, kamery, pojištění, online rezervace, goparking, bankomat, technické služby

   Go2australia   go2australia@go2australia.cz   Praha     DETAIL 


   Go2australia.sk   info@go2australia.cz   Praha 5     DETAIL 


   Gold Service s.r.o.   info@goldservice.cz   Pelhřimov     DETAIL 
Společnost zabývající se komplexními službami v oblasti kamionové dopravy, skladování a logistiky. Dále nabízíme leteckou dopravu, námořní a lodní dopravu. Vystavujeme kompletní přepravní dokumenty. Zajišťujeme celní odbavení zásilek.

   Gomtrade s.r.o.   spolecnostGomtrade@seznam.cz   Kolín     DETAIL 
Jsme společnost Gomtrade s.r.o., která se zabývá realizací obchodu a výrobou zboží na mezinárodním trhu. Chtěli bychom Vám nabídnout naše služby a řešení při vybírání vhodného výrobce a dovozce Vami poptávaného zboží. Spolupracujeme s řadou významných světových výrobních závodů po celém světě, kde zařizujeme kompletní servis od zařízení výroby, certifikace, kontroly, auditu, až po doručení finálních produktů našim klientům.

   Great Business   czechbusiness@email.cz   Zlín     DETAIL 
Naší hlavní činností je zejména reklamní činnost, tvorba firemní grafiky - corporate identity a web marketing. Naše další služby zahrnují například: copywriting-psaní textů, překlady z českého do anglického jazyka a naopak, překlady z polského do českého jazyka a naopak. Korektura textů a stylizace, psaní PR článků a optimalizace textů pro seo. Mezi naše CORE projekty patří i tvorba silné firemní FACEBOOK komunity pro zviditelnění Vaší firmy či Mega Mass Mail projekt pro odesílání hromadné pošty (např. Vánoční přání, akční nabídky,PF). Velmi rádi Vás uvítáme v řadách našich spokojených klientů. Klademe maximální důraz na kvalitu námi odvedené práce a spolupracujeme s opravdovou elitou v oboru. Každému klientovi věnujeme maximální pozornost, nasloucháme a jakékoliv požadavky našeho klienta řešíme k jeho plné spokojenosti.

   GRES s.r.o.   jan.koblasa@gres.cz   Rychnov nad Kněžnou     DETAIL 
Koupelnové studio. Specializovaná prodejna - koupelny, obklady a dlažby. 70 vystavených koupelen. Široké zastoupení výrobců. Kompletní servis. Skladové zázemí - odběr ihned!

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   HMP - pracovní plošiny   reg@vondrak.biz   Praha 5     DETAIL 
Půjčovna montážních a pracovních plošin. V nabídce máme plošiny na automobilovém podvozku, přívěsné, samohybné i nůžkové plošiny. Poskytujeme servis na plošiny. Dále zaškolíme obsluhovače pracovních plošin.

   Hodinový manžel   info@jmkreal.cz   Praha 8     DETAIL 
Poskytujeme komplexní služby v oblasti údržby Vašeho domu, domácnosti, kanceláře nebo chaty. Naše působnost je především v regionu hl.m. Praha a okolí. Služby zahrnují práce všedního charakteru jako například luxování, čištění koberců, obstarání nákupu, odvoz objemnějšího zboží z obchodů, výměna žárovek, pověšení lustru, smontování nábytku, sekání a údržba zahrady, řezání a štípání dřeva, tak i služby odbornějších charakterů jako například drobné elektroinstalační práce, drobné zednické opravy, instalatérské práce. Dále jsme schopni poskytnou služby v oblasti zahradnických prací včetně založení zahrady, kácení stromů nebo stálé údržby. Také však stavební činnosti, například obkladačské práce, pokládku dlažeb, výkopové práce a terénní úpravy většího rozsahu.

   Hynčica s.r.o.   hyncica@anawe.cz   Kolín     DETAIL 
Společnost Hynčica s.r.o. se zabývá přepravou nadměrných nákladů. Specializuje se zejména na přepravu sklízecích mlátiček, zemědělských strojů, lesní techniky i stavebních strojů. Výhodou přepravy je doprava do všech zemí Evropy.

   Chladiarenská - Doprava .sk   admin@incar.sk        DETAIL 
Chladírenská doprava zajištěna profesionálům v oboru přepravě potravin. Specializujeme se na chladírenskou dopravu a mrazící přepravu potravin.

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.

   Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.   merkur@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Výroba stavebnic MERKUR, elektrichých vláčků, parních strojů, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněná dílna a náhradní plnění, lakování malých dílů, řezání laserem, vypalování plazma, CNC obrábění, soustružení, frézování, elektroerozívní obrábění, lisování, ohraňování, ruční montáž, zahradní program, Náhradní plnění,

   I Like Ebike   ilikeebike@gmail.com   Praha 1     DETAIL 
New attraction in Prague allowing You to discover all the noteworthy places, fast, in comfort and safely on electric bikes. We specialize our Tours to see the whole picture of Prague, not only city center and some of its landmarks but nature, populated parts and local places. Prague is full of cycle-paths and our electric bikes can cover up to 50km.It is not the kind of a trip with a group of people You have never seen before, so our Tour Guides can attend to You and Your closest friends only.It is that simple and starting at 30 Euros.

   Imports.cz   imports-eshop@seznam.cz   Praha     DETAIL 


   INCAR, s.r.o.   admin@incar.sk   Lužianky     DETAIL 
Nákladní doprava INCAR.sk poskytuje služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní kamionové nákladní dopravy. Chladírenská přeprava potravin s firmou, která má dlouholeté zkušenosti a obrovským vozovým parkem, který se ročně doplňuje o nejnovější nákladní vozidla.

   INTERNATIONAL BODYGUARD SERVICE s.r.o.   ibs@bodyguardservice.cz   Praha     DETAIL 
IBS - Mezinárodní služba ochrany osob zajišťuje služby v oblasti bezpečnostního poradenství, ochrana osob a VIP, osobní doprava, diplomatický a bezpečnostní kurýr, ochranný zpravodajství, bezpečnostní výcvik a prodej bezpečnostního vybabení a zbraní.

   Ivo Strakoš - nákladní přeprava sypkých materiálů   ivostrakos@seznam.cz   Ostrava-Zábřeh     DETAIL 
Nákladní přeprava sypkých materiálů: písek, štěrkopísky, štěrk, kameniva, struska, zemina, stavební suť i zemědělské produkty (řepka, brambory atd.). Letitá znalost prostředí na stavbách i nakládkách materiálů, možnost zprostředkování nákupu. Dlouhodobé zásobování větších staveb i jednorázový transport. Smluvní pronájem vozového parku a traktobagru s vidlemi a možností manipulace s paletami.

   J & W TRANS s.r.o.   j-w-trans@iol.cz   Habartov     DETAIL 
Mezinárodní autocisternová doprava volně ložených tekutých látek jak bezpečných tak nebezpečných.

   Jaguar Limousine Service   jaguar@anfy.cz   Praha 6     DETAIL 
Pronájem vozů Jaguar, zajímavé ceny, služby na vysoké úrovni.

   jakub šťastný - eutransport   stastny@hdpraha.com   praha     DETAIL 
expresní meziměstská kurýrní služba, doručení zásilek v den jejich odeslání, rozvážíme jakékoliv předměty do 25kg - dopisy, dokumenty, tiskopisy, balíky, elektroniku,křehké předměty - cesta zpět a přistavení vozu zdarma

   Jan Kalný   jankalny@rentcarservice.cz   Praha 6     DETAIL 
Autopůjčovna užitkových vozů a mikrobusů. Dodávky je možné řídit s řidičským oprávněním sk. B. Nabízíme pronájmy všech vozů. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu. Možnost zapůjčení dodávek i s řidičem.

   JAPO autodoprava - mezinárodní nákladní doprava - Itálie   japo@japodoprava.cz   Střelice     DETAIL 


   Jaroslav Haba - JH bus   jhbus@volny.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Autobusová přeprava, zájezdová doprava

   Jiří Boček – Odvoz odpadu a suti   kontejnerovadoprava@email.cz   Praha 6 - Břevnov     DETAIL 
Zajišťujeme kontejnerovou dopravu. Nabízíme odvoz odpadu a stavební suti po celé Praze a okolí. Disponujeme kontejnery o objemu 3-11 m3. Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích.

   Jiří Dostálek   dastym@seznam.cz   Chrudim     DETAIL 
Provádíme strojní zemní práce strojem UNC 60. Kontejnery pro odvoz odpadu, suti či zeminy, sypkých materiálů atd. Výstavba základových desek. 0dvoz stavebního odpadu a suti včetně uložení na skládku. relizace plotů vč. základů. Zemní výkopové a terení práce. Zpracování stavebního odpadu. Finální úpravy terénů a zahrad. Výkopy bazénů. Výkopy pro pokládání kanalizace. Příprava a realizace staveb. Bourání a likvidace staveb.

   Jiří Martínek - zemní práce   martinek@zemni-prace.eu   Vlašim     DETAIL 
Nabízím zemní a výkopové práce pásovým minibagrem o hmotnosti 1,8 tuny a maximálním hloubkovým dosahem 2 metry. Dále nabízím pronájem kontejneru, dovoz písku, drti, betonu a odvoz hlíny, suti a odpadu vozem Avia o nosnosti 4,2 tuny.

   JPS Stěhování Praha   info@jps-stehovani.cz   Praha 5     DETAIL 
Kompletní stěhovací služby Praha,ČR,Evropa.Stěhování bytů a domů,stěhování kanceláří a firem, stěhování pianin a trezorů.Montáž a demontáž nábytku,balicí servis,pojištění.Tel.:608 528 361

   K&P 725, s.r.o.   info@zahranicni-obchod.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Poradenství v oblasti obchodu s asijskými zeměmi (Čína, Japonsko, Korea, Vietnam, Laos, Kambodža, Bangladéš a Thajsko). Zajištění námořní či letecké dopravy, celní deklarace, logistika.

   Kamar software   kamar@kamar.sk   Báhoň     DETAIL 
Vývoj a predaj ekonomického softvéru (účtovníctvo, gps kniha jázd s možnosťou samogenerovania, atď...), správa sietí, tvorba web stránok, školenia na PC.

   Kamionová doprava Stanislav Ondrák   novinky@czechproduct.cz   Dřísy     DETAIL 


   Kampos, s.r.o.   web@kampos.cz   Kuřim     DETAIL 
Poskytujeme pronájem nebytových prostor, skladovou manipulaci a logistické služby, kompletní dodávky obalových materiálů elektrovýrobu, montáž konektorů a kompletaci kabelových svazků a mnoho dalšího.Provoz logistického centra a výroba obalových materiálů. Montáž konektorů, elektronických komponent, kompletace kabelových svazků.

   KA-SKA s. r. o.   info@dopravaosob.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Dopravní společnost KA-SKA s.r.o. Díky naším mnoholetým zkušenostem a flexibilitě zajišťujeme profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autodopravy, minibusové dopravy a mikrobusové dopravy.

   KA-SKA s.r.o.   info@ka-ska.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Dopravní společnost KA-SKA s.r.o. Díky naším mnoholetým zkušenostem a flexibilitě zajišťujeme profesionální služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní autodopravy, minibusové dopravy a mikrobusové dopravy.

   KASTEN spol. s r. o.   info@kasten.cz   Neratovice     DETAIL 
Rodinné domy a domky, průmyslové a pozemní stavby, panelové domy, revitalizace, sanace betonových konstrukcí, zateplování budov - kontaktní fasádní systémy ALSECCO, BAUMIT, STO, STOMIX, člen Cechu pro zateplování budov,ploché střechy, tepelné izolace a hydroizolace, tryskání vysokotlakým vodním paprskem FALCH, montáž a pronájem lešení ALFIX, nákladní doprava a zemní práce

   Katalog dopravců online   malekda@seznam.cz   Chrudim     DETAIL 
Katalog dopravců online. Možnost třídění dle typu vozu, cílových destinací, sídla dopravce apod.. Možnost výhodné registrace pro autodopravce.

   KC trans - autodoprava spedice - vnitrostátní doprava   doprava@kc-trans.cz   Praha 4 Kunratice     DETAIL 
Jsme spediční firma. S naší autodopravou doručíme zakázky vždy spolehlivě a bezpečně. Pojištění nákladu je pro nás samozřejmostí.

   Koch-stěhování a vyklízení Praha   info@koch-stehovani.cz   Praha 2     DETAIL 


   kopeme-vozime cz   info@kopeme-vozime.cz   Zákupy     DETAIL 
Kopeme bagrem veškeré zemní práce a provádíme demolice. Vozíme tatrou písek, štěrk, suť, zeminu, beton a jiné materiály. Realizujeme také základové desky, přípojky, kanalizace, vodovody a jiné zakázky na klíč. Větší zakázky můžeme kalkulovat individuálně na pevnou cenu. Působíme převážně v okrese česká Lípa.

   Kurýr Taxi   kuryr-taxi@email.cz   Praha 9     DETAIL 


   Kurýrní služba   kuryr.doprava@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Expresní kurýrní přeprava po celé ČR.

   Kurýrní služby Jihlava   parknet@seznam.cz   Jihlava     DETAIL 
Expresní doručování urgentních zásilek v Česku a na Slovensko. Vaší zásilku dnes vyzvedneme a ještě dnes doručíme.

   L+K spol. s.r.o.   dispecer@lkspol.cz   Praha 10     DETAIL 
L+K Mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, kamionová a nákladní doprava, přeprava celovozových a kusových zásilek, logistika a skladování Praha

   Lacné letenky   info@atriniti.sk   Bardejov     DETAIL 


   Lacné letenky   jak@lahko.com   Praha     DETAIL 


   lahko.sk   info@lahko.sk        DETAIL 


   LAV centrum spol. s r.o.   inzerce@kosmetika-kvetinka.cz   Pardubice     DETAIL 


   Letenky Zurich   info@infoletenky.sk        DETAIL 


   Levné letenky MC2   levne-letenky@mc2.cz   Zlicin     DETAIL 
Rychlá, snadná rezervace a on-line prodej. Prodej on-line levných letenek do Anglie, USA, Bulharska, Irska, Ruska a dalších zemí. Letenky levně do celého světa.

   Levne stehovani Best   xtj-stehovani@centrum.cz   Praha 4     DETAIL 
Stěhujeme již 15 let domácnosti i firmy po České republice i v zahraničí. Mezi naše specializace patří stěhování pianin.

   Lime Investments s.r.o.   shuttleckvie@seznam.cz        DETAIL 


   Lime Investments s.r.o.   ckprague@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 
Pravidelný shuttle bus z Prahy do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 500 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.

   Limuzinservis Rostislav Marek   info@limuzina-brno.cz   Kuřim     DETAIL 
Pronájem limuzín Lincoln s řidičem. Zajištění služeb překladatele a bezpečnostní agentury. Nabídka: Firemní akce, rozvoz VIP osob, reklamní akce, doprava – letiště, svatby, narozeniny, párty, VIP akce.

   Logintrans Sp. Z o.o.   kgranek@trans.eu   Ostrava     DETAIL 
Evropská dopravní databáze TRANS je internetovou platformou sloužící k výměně informací o volných nákladech a nákladních vozidlech. Je určená dopravním a spedičním firmám, které se pomocí databáze kontaktují se svými klienty a přijímají objednávky. TRANS je určená také všem výrobním a obchodním firmám, které hledají vozidlo pro dopravu svého zboží. Cílem databáze tedy je snížení nákladů těchto firem. Součástí databáze TRANS je obchodní komunikátor, díky němuž můžete zdarma vést hovory se svými obchodními partnery.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   MACH-interiéry   info@mach-interiery.cz   Praha 10     DETAIL 
Kompletní vybavení kancelářských a bytových prostor, kompletní služby, kancelářská a výpočetní technika, elektrospotřebiče, elektronika, nákladní autodoprava

   MANIPULAČNÍ TECHNIKA Levně   info@manipulacni-technika-levne.cz   Zdiměřice     DETAIL 
Eshop do světa levné,kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky.U náš naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík,VZV,zdvihací stůl i plošiny,paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, skladový vozík, rudly, elektrický i mechanický zdvih a pojezd, trvale nízké akční ceny.

   Marshal logistic s.r.o.   info@marshal-logistic.com   Vsetín     DETAIL 
Logistika, spedice, nákladní doprava a autodoprava po celé Evropě jsou naší doménou. Marshal logistic vám zajistí také potřebné celní deklarace, výkazy pro intrastat a další související služby.

   Marshal logistic, s.r.o.   info@marshal-logistic.com   Vsetín     DETAIL 
Dodavatel a realizátor českých izolačních a stavebních systémů nové generace. Zajišťuje mezinárodní i vnitrostátní přepravu.

   Martin Balko   info@povoz.sk   Zákamenné     DETAIL 
Jazdíte a máte prázdne auto? Míňate veľa peňazí na pohonné hmoty? Pridajte si Vaše ponuky na www.povoz.sk, odvezte stopárov a ušetrite tak podstatne na každej jazde. Nejazdite prázdnym autom, pomáhajme si navzájom. Vezmite stopárov a umožnite im poskladať sa Vám na náklady za cestu.

   Martin Mrštík - doprovody nadměrných nákladů   doprovody@ic.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Provádíme služby v dopravě, zejména při nadrozměrných přepravách - doprovodná vozidla, veškerá potřebná povolení atd.

   maxpower car modification, s.r.o.   maxpower@maxpower.cz   Praha 6 - Dejvice     DETAIL 
Provádíme chiptuning motorů osobních, užitkových, nákladních automobilů a motocyklů, softwarové úpravy za účelem navýšení výkonu motoru a točivého momentu až o 35% a snížení spotřeby o 15%. Opravy řídících systémů a diagnostický servis. Dostupnost po celé ČR.

   MCD - Transport and Forwarding   mcd@mcd.sk   Trenčín     DETAIL 
Kompletná realizácia režimu export – import (JCD, JCDd, DCH, DCHd), vystavenie CMR, EUR.1, T2L, A.TR, zastupovanie klientov pred colnými, daňovými a štatistickými úradmi, poradenská činnosť vo vzťahu k colným a daňovým predpisom EU.

   Mercedes-transport   info@mercedes-transport.cz   Mnichovice     DETAIL 


   Mezinárodní doprava a přeprava   gilo@stonline.sk   Malý Šariš     DETAIL 
Mezinárodní doprava vozidly všech kategorií od kamionů až po přepravu zboží do 3,5 t. Nákladní mezinárodní doprava i přeprava osob, nabídky autodopravců a poptávky klientů na přepravu.

   Mezinárodní doprava, námořní a kontejnerová přeprava-Franck m.d. s.r.o.   franckmd@gmail.com   Zlín     DETAIL 
Franck m.d. s.r.o.je společnost pro mezinárodní dopravu. Zajišťuje řešení kontejnerové přepravy zboží a kusových zásilek. Komplexní nabídka služeb mezinárodní dopravy: námořní přeprava, letecká, silniční, železniční přeprava.

   Mezinárodní spedice good sped s.r.o.   info@goodsped.cz   Brno     DETAIL 
Mezinárodní spedice goodsped zabezpečuje kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy. Zajišťujeme např. dokládky, kontejnery po silnici, pojištění zásilky, knihování trajektů, nadměrná přeprava , expresní doprava, nekonvenční dopravní služby atd.Převezeme Váš náklad s jistotou. Nonstop operátor pro kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy.

   Michal Šilc - vykliďto.cz   info@vyklidto.cz   Kroměříž     DETAIL 
Komplexní vyklízecí servis(vyklidíme Vaše byty,RD,půdy,sklepy atd.),půjčování 9 m3 kontejneru na odpad,drobné opravy a úpravy u Vás doma - tzv.hodinový manžel,žehlení prádla na zakázku

   Milan Sihelský – Přeprava sypkých materiálů   sihelsky@sihelsky.cz   Kolín - Sendražice     DETAIL 
Naší specializací je nákladní přeprava sypkých materiálů pro stavby.

   Milan Svatek   nakladakshr@centrum.cz   Sezimovo Ústí     DETAIL 
Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava s hydraulickou rukou. Nadrozměrná přeprava. Půjčovna buněk a skladovacích kontejnerů. Přeprava stavebních buněk, kontejnerů, krovů, řeziva, paletového zboží, panelů, prefabrikátů, lešení, bednění, strojů.

   Minidoprava.cz - malá autodoprava a stěhování   info@minidoprava.cz   Brno     DETAIL 
Jsme malá levná nákladní autodoprava zajišťující přepravu zboží a malých nákladů do 1000 Kg, malé levné stěhování, odvoz nepotřebných věcí na sběrný Ekodvůr, pronájem auta s řidičem, expresní přepravu zásilek, rozvoz zboží, kurýrní a další služby v regionu Brno, Jižní Morava, ale i po celé České republice a Evropě. Věříme, že budete s našimi novými službami spokojeni.

   Miška Trans s.r.o.   info@miskatrans.cz   Kuřim     DETAIL 
Nabízíme služby v oblasti silniční mezinárodní a vnitrostátní dopravy a spediční činnosti prostřednictvím standardních plachtových kamionů.

   MKMs s.r.o.   mkms.eu@gmail.com   Bratislava     DETAIL 


   Moravian Financial Services - Expresní autodoprava   cz@mfs.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 


   Motobikes   info@motobikes.cz   Chrudim I     DETAIL 
DOVOZ A PRODEJ OJETÝCH NEHAVAROVANÝCH I HAVAROVANÝCH MOTOCYKLŮ ZE ZEMÍ EU,OPRAVY,SEŘÍZENÍ,ÚDRŽBA A LAKOVÁNÍ MOTOCYKLŮ,VÝKUP A PRODEJ,KOMISNÍ PRODEJ,DOVOZ NA OBJEDNÁVKU,DOPLŃKY,PŘÍSLUŠENSTVÍ A NÁHRADNÍ DÍLY PRO MOTOCYKLY,ODTAH MOTOCYKLŮ A DALŠÍ SLUŽBY PRO MOTORKÁŘE

   Mounfield   reg1@www-mounfield.cz        DETAIL 


   M-S Group s.r.o. – demoliční a zemní práce   cizek@m-sgroup.cz   Praha 10 - Michle     DETAIL 
Provádíme zemní práce a demolice v Praze a okolí. Nabízíme odvoz suti a odpadu.

   Mstehovani.cz   info@mstehovani.cz   Plzeň     DETAIL 
Seznam firem pro půjčovny, stěhování, autodoprava, stěhování domácností i firem na webu Mstehovani.cz

   Multitrans CZ s.r.o.   pardubice@multitrans.cz   Pardubice     DETAIL 
Společnost Multitrans CZ s.r.o. vám nabízí přepravu a logistické služby (kamionovou dopravu mezinárodní i vnitrostátní, spedici, leteckou, lodní a železniční dopravu). Jsme odborníci v oboru a využíváme jen ty nejmodernější technologie.

   nákladní autodoprava Brno   autodoprava@nakladniautodoprava.cz        DETAIL 


   NAVIGACE   milan2a9@seznam.cz   Velké Meziříčí     DETAIL 
Navigace pro každého, navigace do auta, navigace na kolo, námořní navigace, navigace v mobilu, navigace v PDA, navigace Tomtom.

   NDŽ s.r.o. Nákladná Doprava Žilina   sieklik@ndz.sk   Žilina - Slovakia     DETAIL 
Nákladná doprava Žilina - prepravná firma - Expres balíkov, paliet a iných zásielok, Medzinárodná a vnútroštátna preprava, Pneuservis Žilina, Opravy vozidiel, Veľkoobchod drogérie

   NEJ stěhování   kontakt@nejstehovani.cz   Praha 6     DETAIL 
LEVNĚ. RYCHLE. SPOLEHLIVĚ. Stěhujeme byty, rodinné domy, kanceláře, archívy, včetně těžkých břemen, po celé ČR. Provádíme montáž a demontáž nábytku, vyklízení prostor a odvoz na skládku, likvidace pozůstalosti. NEJ ceny - víkendy za stejné ceny.

   Nejlevnější Last Minute zájezdy   eliska.mala1994@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme aktuální tipy na nejlevnější last minute zájezdy. Dovolená na poslední chvíli se slevou až -70%. Nic neplánujte. Rezervujte nejlevnější zájezd. Sbalte kufry. A již zítra odlétáte za exotikou. Každý den nová nabídka.

   Nonstop TAXI Kroměříž   marek@nonstop-taxi.cz   Kroměříž     DETAIL 
Ať už potřebujete zavést na nákup, obchodní jednání, doručit zásilku nebo jdete večer za zábavou do kina nebo diskotéku či potřebujete rychlého a spolehlivého taxíka, naše taxislužba je pro vás tou správnou volbou. Naše nonstop taxi je vždy čisté a připravené zajistit vám kvalitní služby za férové ceny. Našimi výhodami jsou bezpečnost, diskrétnost, spolehlivost a vždy milý a příjemný přístup řidičů. Nonstop TAXI Kroměříž jezdí spolehlivě, bezpečně 24-hodín denně, 7 dnů v týdnu. Objednejte si vaše Nonstop TAXI na telefónnim čísle 774 989 061. Kvalitní a spolejlivá taxi služba za férové ceny.

   Nosreti   barbora.tejkalova@sovanet.cz   Ostrava     DETAIL 


   Obaly online - eshop   info@tart.cz   Brno     DETAIL 


   Odtah vozidel   info@klimaauto.cz   Praha 4     DETAIL 
Odtahová služba provádí odtahy a vyprošťování vozidel, nákladních vozidel, souprav a autobusů po ČR i ze zahraničí. Uskladnění havarovaných a nepojízdných vozidel v hlídaném objektu. Kompletní vyřízení pojistných událostí.

   Odtahová služba Brno   info@odtahovasluzbabrno.com   Brno     DETAIL 
Odtahová služba Brno +420 604 567 703 nonstop odtažení vašeho vozu a vyřízení ekologické likvidace. Odtahová služba Brno – odtažení vašeho vozu – ekologická likvidace Brno a okolí - volejte odtahovou službu Brno nonstop

   odvoz-odpadu-praha.cz   odvoz-suti@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Odvoz odpadu,odvoz sutě,likvidace odpadu ,ekonomická lidvidace,kontejnerová doprava,dovoz stavebního materiálu,písku a betonu po praze. www.odvoz-odpadu-praha.cz tel.: 737 61 51 40

   odvoz-suti   odvoz-suti@seznam.cz        DETAIL 
Odvoz suti Odvoz odpadu, přistavení zdarma Doprava stavebního materialu, písek www.odvoz-suti.cz

   OPTILOG JM s.r.o.   Registrace.Odkazu@seznam.cz   Olomouc-Topolany     DETAIL 
Optilog - zajišťujeme expresní přepravu zásilek po ČR i do zahraničí. Naše přepravní služby můžete využít po celé České republice i v zahraničí.

   Osobní doprava - přeprava osob - letištní transfery   info@osobnidoprava.cz   Děčín 4     DETAIL 
Přeprava osob devítimístným vozidlem vybaveným LCD monitory, DVD a mikrofonem. Letištní transfery, přepravy pracovníků pro firmy, přepravy turistů, sportovních klubů, fanoušků, lyžařů, vodáků, cyklistů atd..

   Paletový vozík, paleťák, paletovací nebo paletizační vozík   paletaky@centrum.cz        DETAIL 
Jak správně a dobře vybrat paletový vozík? Kde koupit paletový vozík? Vše o nákupu, rady a tipy. Přehled druhů paletových vozíků (paletovací, paletizační vozíky nebo také paleťáky). Nízkozdvižný vozík = paleťák. Manipulační technika, rudly, hevery, vysokozdvižné vozíky VZV, aj.

   PANDA EAST spol. s r.o. – Kamionová přeprava zásilek   pandaeast@pandaeast.cz   Slapy     DETAIL 
Naše společnost se zabývá kamionovou přepravou do Irska a Velké Británie.

   parking gate   ufland.mediaunit@gmail.com   tuchomerice     DETAIL 


   parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Police nad Metují     DETAIL 
parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR

   PERFEKTSHOP - E-SHOP S AUTOBATERIEMI A AUTOSKLY   info@autosklo-perfekt.cz   Praha     DETAIL 
PRODEJ MONTÁŽ AUTOBATERIÍ prodej autobaterií přes e-shop přímý prodej autobaterií u nás v prodejně (Voctářova 18, Praha 8) montáž autobaterií na počkání na vyžádání rozvoz+montáž po Praze za 380,- posílání do 48hodin po celé ČR VÝKUP A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE STARÝCH AUTOBATERIÍ zásobování autoservisů. poradenství Nonstop služba: po telefonické dohodě.

   PERNICA.BIZ - Internet Business   pirin@atlas.cz   Brno     DETAIL 
Internetový byznys a cestovní servis. Obchodní dům Pirin. Seznámení, letenky, ubytování, kariéra, nemovitosti, e-shopy, cestování. Pernicaland - Slovinsko - Pernica, Bulharsko - Carevo a Bansko. Nepál - Panauti, Česká republika.

   PERNICA.BIZ - Letenky   pirin@atlas.cz   Brno     DETAIL 
Rezervace online levných letenek odkudkoli kamkoli... Nejlevnější letenky od nízkonákladových leteckých společností s odletem z Brna, Prahy, Vídně, Bratislavy, Mnichova nebo Berlína. Letecká pozvánka do Brna a Jihomoravského kraje. Další služby: Airport bus, ubytování v hotelích, Rent-a-car, pojištění, víza, studium v cizině, eurovíkendy a zájezdy.

   Personálna agentúra   info@centrumprace.eu   Bratislava     DETAIL 
Práca v zahraničí, najmä v oblasti cestovného ruchu (Španielsko, Grécko, Taliansko, Cyprus, Anglicko, Egypt, Omán). Sprostredkovanie zamestnania do všetkých členských štátov EÚ na základe udelenia licencie od ÚPSVR v Bratislave.

   Petr Kuchtíček   kupecar@seznam.cz   Třinec     DETAIL 
Zemní a výkopové práce,příprava stavby,nákladní autodoprava.Dovoz,výkup a prodej automobilů.

   Petr Novák   novak@novakautodoprava.cz   Loučná nad Desnou     DETAIL 


   Petr Putzer s.r.o. - Půjčovna lodí a raftů   ppp@agtoptip.eu   Kaplice     DETAIL 
Půjčovny Vltava, Ohře a Berounka nabízejí kanoe Vydra, Dag, Turan, Pálava, rafty Colorado, kajaky, vodácké vybavení - pádla, plovací vesty, lodní pytle, barely, mapy. Pro školy pořádáme vodácké kurzy, pro ck výlety na řeky ČR. Odvoz vybavení a stálé základny na řekách.

   PIRIN - Obchodní dům   pirin@atlas.cz   Brno     DETAIL 
PIRIN - Obchodní dům (nejen) pro profesionální spotřebitele. PIRIN - Zapomeňte na slevy... Nešetřete - nakupujte a vydělávejte! Info: www.pernica.biz

   PLASTOVÉ PLOTY A BRÁNY   ploty@pisklak.net   Kunovice     DETAIL 
Prodej plastových profilů pro výrobu a stavbu oplocení. Pronájem limuzíny Lincoln 1+8osob.

   Pluspap obalové materiály   info@pluspap.cz   Hrobce     DETAIL 
Internetový prodej širokého spektra obalových materiálů - kartonové krabice, výrobky z vlnité lepenky, fixační prvky do krabic, folie, vázací a lepicí pásky a sáčky.

   Podařil spol. s.r.o.   info@pujcsidodavku.cz   Těptín     DETAIL 
Pronájem dodávky Ford transit JUMBO, cena za půjčení vozu je od 999,-Kč/den bez DPH. Motor 2,4 TDCI, klimatizace, ABS, ESP, nákladový prostor 14,1m3, Stačí řidičský průkaz B. Autodoprava Ford transit Jumbo již od 10,- kč/km bez DPH. Po Praze + 350,-kč za hodinu (včetně řidiče) (420,-kč s DPH)

   Podlahy   mail@mail.com   Nabídka podlah     DETAIL 
Zabýváme se kompletními službami spojenými s dodáním a samotnou pokládkou všech druhů podlah – plovoucí podlahy, dřevěné, laminátové, PVC či linoleum. Vyberte si z naší nabídky podlah.

   Poprad TAXI - Milan Palubjak   popradtaxi@gmail.com   Poprad     DETAIL 
Popradská taxislužba, zmluvná preprava, medzinárodné letiskové transfery ( Vienna, Bratislava, Košice, Kraków, Žilina...), preprava pre firmy, hotely a reštaurácie, preprava na svadby, oslavy a iné slávnostné príležitosti, na služobné cesty, možnosť prepravy mikrobusmi a autobusmi, prenájom vozidiel s vodičom, drinktaxi, donáška, poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách a Spiši.

   POSLÍČEK cz - kurýrní služby pro Brno a okolí   stastny@are-speed.cz   Brno     DETAIL 
Rychle, spolehlivě a bezpečně doručíme Vaše kusové i hromadné zásilky po Brně a okolí včetně dobírek . Květiny a dary pro slavnostní chvíle, ale i pro obyčejné dny nejsou pro nás žádný problém.

   PPL Professional Parcel Logistic   info@ppl.cz   Praha     DETAIL 
Expresní balíková služba pro firmy a podnikatele

   Práca v zahraničí   info@centrumprace.eu   Bratislava     DETAIL 
PERSONNEL AGENCY s.r.o. realizuje nábor pracovníkov na nižšie pracovné pozície zo Slovenska, Čiech, Bulharska a od roku 2008 i z Ázie. Máme výborné skúsenosti s náborom pracovníkov pre hotelierstvo, zábavné parky, aerolinky, taktiež výrobných pracovníkov pre automobilky, či stavebné firmy.

   Prague & You, s.r.o.   pragueyou@pragueyou.com   Praha 6     DETAIL 


   Prague Airport Transfers s r. o.   info@prague-airport-transfers.co.uk   Praha 6     DETAIL 
Přeprava osob z/na letiště Praha Ruzyně (letištní transfery) komfortními vozy, mikrobusy, minibusy a autobusy. Pronájem luxusních limuzín Lincoln, Hummer a Mercedes. Zajišťujeme svatební dopravu. Hotelová doprava. Hovoříme anglicky. Online rezervace.

   Prague airport transfers, public transport | Pragu   zampach.synergio@gmail.com   Praha     DETAIL 
Bezpečná a rychlá doprava z/na letiště Praha Ruzyně. Fixní ceny transferu. Jednorázový transport nebo opakující se přeprava jednotlivců i větších skupin. Pronájem aut s řidičem.

   Prauge & You, s.r.o.   pragueyou@pragueyou.com   Praha     DETAIL 
Kompletní zajištění dopravních služeb v České republice i mimo ní osobními vozy, minibusy, autobusy, okružní jízdy a transfery.

   Preprava osôb   info@limoss.sk   BRATISLAVA     DETAIL 
Zabezpečíme prepravu osôb podľa želania klienta. Služobné cesty, dopravy na letiská, nájom vozidla s vodičom, kuriérske služby.

   Pronájem limuzín a luxusních vozů LIMOUSINE 4000   info@limousine4000.cz   Praha 5     DETAIL 
Pronájem luxusních vozů Mercedes Benz a prodloužených limuzín Lincoln s profesionálním řidičem. Zajišťujeme VIP přepravu, transfery po Praze i celé Evropě a svatební přepravu.

   Pronájem limuzíny   st.kouba@seznam.cz   Kladno     DETAIL 
Váš den "D", ať už se jedná o svatbu, výročí, promoci nebo "pouze" společenskou akci, musí být přeci naprosto dokonalý! A aby byl skutečně dokonalý, nabízí se potrhnout tuto vyjímečnou událost luxusem, který Vám s potěšením zajistí naše firma. Oddejte se pohodlí a užívejte si obdivu okolí, když tento den patří právě Vám.

   PROSTAV Plus Olomouc   prostav@prostav.cz   Olomouc     DETAIL 
Prostav Plus Olomouc s.r.o. nabízí široký výběr sortimentu, z nabídky obklady a dlažby do koupelen, sanitární technika, koupelny, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Největší vzorkovna obkladů, dlažeb a zboží firmy RAKO v regionu. Ukázkové boxy s obklady, dlažbou, a koupelny. Samozřejmostí je také možnost výběru materiálů, barev a typů prostřednictvím katalogů (dlažeb, obkladů, doplňků). 3D vizualizace koupelny, PC návrh zdarma. Kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb.

   Přeprava do Ruska - MPM Logistic, s.r.o.   roman@mpmlogistic.cz   Říčany     DETAIL 
Mezinárodní přepravní společnosti MPM Logistic má dlouholetou tradici a zkušenosti v oblasti realizace přepravy zboží. Naše společnost provádi přepravu libovolného typu zboží do Ruské federace i po celém světě.

   Přeprava nadměrných nákladů, těžká přeprava   info@euro-spedice.eu   Modřice     DETAIL 
Máme mnohaleté zkušenosti s přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Nabízíme dlouholetou odbornou praxi, jsme prověřeni našimi zákazníky. Sdružujeme profesionální doprovody z celé ČR a tedy pracujeme jen se skutečnými odborníky.

   Přepravce.cz - katalog firem z oborů doprava, přeprava, logistika a spedice   info@prepravce.cz   Praha 4     DETAIL 
Katalog firem z oborů doprava, přeprava, logistika a spedice - spediční služby. Vyhledat můžete nejen dopravce, ale i cestovní kanceláře a agentury, autobazary, stěhování a další. Aktuální dopravní situace a zpravodajství , informace z hraničních přechodů.

   PSOTA transport – Kamionová doprava a přeprava zásilek   karel.psota.ml@psota-znojmo.cz   Chvalovice     DETAIL 
Naše kamionová doprava přepravuje náklady v České republice i do zahraničí. Provozujeme servis nákladních vozidel a STK. Zajišťujeme skladování a překládku zboží. Vlastníme 80 lowdeckových souprav.

   Půjčovna lodí - Dušan Jakubec   lode.jakubec@centrum.cz   Tábor     DETAIL 
Půjčovna lodí - kánoí s dopravou lodí na řeky Lužnice, Otava, Vltava a Sázava. Půjčujeme plastové i laminátové kanoe Vydra a vodácké vybavení, pádla, vesty, barely. Parkování vozidel u půjčovny zdarma. Slevy nejen pro školní výlety.

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Radek Malina - Autojeřáby   malina@ajm.cz   Ostrava     DETAIL 
Firma působí v oblasti pronájmu autojeřábů lehké a středně těžké třídy o nosnostech od 20 tun až do 120 tun. Zajistíme zapůjčení autojeřábu s kvalifikovanou posádkou, konzultace a poradenství. Na požádání přijedeme na místo prováděných prací a navrhneme použití zdvihacího zařízení a optimální postup manipulace s břemeny s ohledem na bezpečnost a hospodárnost.

   Realizace zahrad na klíč - Dvořáček   fefeczech@gmail.com   Oslavany     DETAIL 
Navrhneme a realizujeme zahradu přesně podle Vašich představ a přání. Nevěříte. Podívejte se na fotogalerie již realizovaných prací. Nebo nás kontaktujte a domluvíme si nezávaznou osobní schůzku.

   Reflexní terapie   info@reflexni-terapie.seznam.cz        DETAIL 


   Rothlehner pracovní plošiny   info@rothlehner.cz   Praha 9 Horní Počernice     DETAIL 
Firma ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. je jednou z dceřinných firem společnosti ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH sídlící v bavorském Massingu. Německá firma byla založena v roce 1976 a zpočátku se zabývala pouze pronájmem. V roce 1983 zahrnula do svého pronájemního parku technicky vynikající přívěsné pracovní plošiny dánského výrobce Denka Lift a rozšířila svou činnost o prodej nových a použitých strojů. Poté postupně vybudovala v Německu prodejní a servisní síť, ve které bylo v následujících letech prodáno přes 3 000 nových a 500 použitých pracovních plošin. Těmito odbytovými čísly se firma ROTHLEHNER dostala ve velmi silné konkurenci na jedno z předních míst v Německu. Od počátku devadesátých let začala firma cílevědomě budovat další prodejní a servisní sítě v Rakousku a v zemích východní Evropy.

   ROZLETservis - distribuce letáků   info@rozletservis.cz   Praha 4     DETAIL 


   RS Company   info@rscompany.cz   Praha     DETAIL 
Více než 2000 vzhledů pro Vaše nové www stránky. Tvorba webů, webdesign, vývoj software na zakázku, SEO, internetový marketing a reklama.

   Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění

   Servant - prodejní logistika, skladování   webmaster@aira.cz   Praha 2 – Radlice     DETAIL 
Servant, a.s.: sklady a skladovací areály Praha Východ, Benešov a Humpolec.Skladování textilu spolu s jejich zpracováním, alkoholu, vína, drogerie aj. Služby: doprava, celní deklarace, rozesílání zásilek, balení, repacking, kolkování, řízení vratek.

   SFF Czech - Services for foreigners Czech   info@sffczech.cz   Praha 5     DETAIL 
Are you looking for the accommodation in Prague,Brno,Český Krumlov,Karlovy Vary,Hradec Králové,Olomouc or Ostrava?Long or short term accommodation in furnished apartments and rooms,luxury family apartments,hotels of all categories in Czech Republic.

   Ship - Worldwide - mezinárodní přeprava zásilek   zakaznik@Ship-Worldwide.com   Železný Brod     DETAIL 
Zajišťujeme mezinárodní dopravu z USA a z ČR do 220 zemí světa do 3 dnů za příznivou cenu. Dopravíme zásilky jakýchkoliv rozměrů, dokumenty, stoje, automobily, využíváme leteckou nebo lodní dopravu. Služba je vhodná pro firmy i pro jednotlivce.

   Schwechat taxi Mercedes taxi Bratislava taxi   katalogi@mercedestaxi-schwechat.eu   bratislava     DETAIL 
mercedestaxi-schwechat.eu najlepšie taxíky a mikrobusy nonstop, Bratislava - Swechat (Bratislava - Viedeň)

   Služby Doležalová   myst1c.cz@gmail.com        DETAIL 
Hana Doležalová se zabývá masážemi,ubytováním,osobní dopravou a realitami. Sídlo ve Stříbře. Různé druhy masáží,relaxace,hubnutí,poskytuje levné ubytování,pobyt vám zpříjemní bazén. Dále levná doprava,dovolená,prodej a nákup realit.

   Spedice a autodoprava MADASPED   info@madasped.cz   Brno     DETAIL 
Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava a spedice, zasilatelství a logistika. Doprava po Evropě do 48 hodin.

   Spedice a kamionová doprava   gtl@gtl.cz   Praha 10     DETAIL 
Spedice, logistika a mezinárodní kamionová doprava Greek Transport and Logistic sro. Spediční přeprava zásilek do Řecka, Bulharska, Rumunska, Turecka, Moldávie, Makedonie aj. Sběrná služba a doprava kusových zásilek samozřejmostí.

   Speed Cars   info@speedcars.cz   Praha     DETAIL 
Poskytujeme široké spektrum služeb z oblasti autodopravy (drink asistent - odvoz Vašeho vozu naším řidičem, smluvní přeprava osob - taxi služba, pronájem vozu i s naším řidičem, expresní přeprava zásilek po ČR a Evropě - kurýrní a spediční služba).

   STAGRI sro   stagri@stachy.cz   Stachy     DETAIL 
NONSTOP ostahová služba, asistenční služba, vyprošťování a další služby motoristům v nouzi na Šumavě i po celé ČR a Evropě.

   STAVBAŘ - výrobní družstvo – výkopové práce a autodoprava   stavbar@stavbarvd.cz   Šenov u Nového Jičína     DETAIL 
Naše výrobní družstvo provádí výkopové práce a provozuje nákladní autodopravu.

   Stavebnice, aláčky a parní stroje MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
Specializovaný e-shop pro: Prodej elektrických plechových vláčků MERKUR, Kovových stavebnic MERKUR, Funkční modely parních strojků MERKUR, Dětská vozítka a nářadí na písek. Prodej náhradních dílů na vláčky MERKUR, Servis a opravy vláčků MERKUR,

   STAVISERVIS spol. s r.o.   petr.vetysek@staviservis.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 
Firma Staviservis provádí veškeré stavební práce v oboru pozemní stavby, dopravní stavby a inženýrské stavby.Realizujeme stavby většího rozsahu na klíč, subdodavatelské části staveb i drobné práce. Dalšími našimi činnostmi jsou zámečnické činnosti či doprava.

   Stěhování - PSS   stehovani-pss@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Naše společnost se profesionálně zabývá službami v oblasti stěhování a autodopravy, a to jak v Praze, tak i po celé České republice a Evropě.

   Stěhování - White Lion Group   prahastehovani@email.cz   Praha 4     DETAIL 
Nabídka stěhování firem, bytů, rodinných domů a kanceláří po celé ČR. Zajišťujeme vyklízení prostorů, montáž nábytku, balicí služby a obalový materiál. Veškeré naše služby jsou pojištěné.

   Stěhování a vyklízení Praha   profistehovaci@seznam.cz   Praha 2     DETAIL 


   Stěhování FOFR - Jaroslav Melmer   info@stehovani-fofr.cz   Ledenice     DETAIL 
Stěhování FOFR nabízí komplexní stěhovací služby po celé České republice i ve státech Evropské unie. Vedle stěhování bytů, rodinných domů včetně stěhování těžkých břemen jako klavírů, se firma věnuje také stěhování firem včetně výrobních technologií a stěhování strojů.

   Stěhování Lenyx – Kompletní stěhovací služby   info@stehovani-lenyx.cz   Praha 5     DETAIL 
Kvalitní a profesionální stěhovací služby po celé ČR se zaměřením na Prahu a okolí. Realizace stěhování bytů, kanceláří, trezorů a ostatních těžkých břemen. Kompletní zajištění stěhování do zahraničí po celé Evropě i zámoří.

   Stěhování Martin Schupler   info@schupler.cz   Brno     DETAIL 
Nabízíme Vám profesionální řešení Vašeho stěhování. Stěhujeme byty, RD, kanceláře, firmy, sklady, dílny, trezory, piana, sklady apod. Provádíme kompletní vyklízení všech bytových i nebytových prostor s konečným úklidem, odvozem a ekologickou likvidací odpadu (půdy, sklepy, pozůstalosti, garáže, zahrady). Demontáž a montáž stěhovaného nábytku a zařízení provádíme zcela ZDARMA. Neúčtujeme žádné příplatky za stěhování (vyklízení) o svátcích nebo víkendech, ani za vynášku do pater bez výtahu. Stěhujeme vozy všech velikostí po celé ČR a EU s pojištěním.

   Stěhování MHS Praha   mhs.praha@seznam.cz   Praha 6 - Řepy     DETAIL 
Stěhování MHS Praha nabízí profesionální stěhovací služby pro firmy, úřady i domácnosti. Nabízeme levné stěhování po celé ČR a státech EU. Stěhování nadměrně těžkých břemen o hmotnosti do 300 tun. Balící služby při stěhováni zdarma. Drobné stěhování i jednotlivých kusů nábytku. Naši stěhováci jsou připraveni Vás přestěhovat 7 dní v týdnu bez příplatků.

   Stěhování Ostrava   info@stehovacek.cz   Ostrava     DETAIL 
Nabízíme profesionální stěhovací služby od roku 1991 na území Moravskoslezského kraje i celé ČR a EU. Provádíme stěhování bytových i nebytových prostor, stěhování klavírů, pián, trezorů i stěhování uměleckých děl a jiných křehkých předmětů.

   Stěhování Praha - Autodoprava Rotter   info@autodoprava-rotter.cz   Praha 3     DETAIL 
Stěhování, stěhovací služby pro každého, dle Vaší představy. Kompletní stěhování Vašeho bytů či domu, kanceláří a firem. Přestěhujeme např. jen Vaší lednici, pračku nebo postel. Vyklízení a odvoz odpadu na sběrný dvůr Vašeho nepotřebného nabytku nebo elektroniky. Přeprava nákladu, zboží, materiálu, stavebnin, kusového nábytku a elek. spotřebičů za slušné ceny. *NABÍZÍME: -Přistavení vozidla v rámci Prahy ZDARMA. -Stěhování do poschodí ZDARMA. -Montáž a demontáž ZDARMA. -Kilometry po Praze ZDARMA. -Půjčení a přivezení krabic ZDARMA. -Obalení nábytku folii ZDARMA. -Prohlídka naším technikem ZDARMA. -Víkendy a svátky BEZ PŘÍPLATKŮ. Pro kalkulaci Vašeho stěhování nebo přepravy volejte na níže uvedené číslo.

   Stěhování Praha - Imrwere stěhování   reg.sites2@webdevel.cz   Praha Nusle     DETAIL 


   Stěhování Rotter   info@stehovani-rotter.cz   Praha     DETAIL 
Stěhování a stěhovací služby pro každého. Stěhování Vaší domácnosti, kanceláře nebo skladu. Přeprava a expresní odvoz jednoho nebo pár kusů nábytku, elektroniky a osobních věcí. Montáž a demontáž nábytku všech značek. Vyklízení pozůstalostí, bytů a sklepů. Autodoprava a přeprava nákladu po celé EU. Víkendy a svátky jsou bez příplatků. Přistavení v Praze zdarma. Stěhování do patra je bez příplatků. Volejte kdykoliv nás bude potřeba.

   Stěhování Stěhovák   info@stehovak.net   Praha     DETAIL 
Stěhování těžkých břemen Praha, celá Čr i zahraničí. Stěhujeme těžká břemena všech velikostí, do hmotnosti 50 tun. Nabízíme stěhování trezorů, výrobních linek, chladících zařízení, IT datových center, pián, klavírů a dalších těžkých břemen. Máme bezmála 12 let zkušeností. Zaručujeme přímé a rychlé jednání. Kontakt na bezplatnou linku: 800 444 499

   Stěhování Šrám   msram@mybox.cz   Praha 5     DETAIL 
Stěhování v pohodě a beze zmatků. Byty, kanceláře, trezory a jiná těžká břemena. Spolehlivě a za rozumnou cenu.

   Stěhování Tavočer Praha.   stehovaci@gmail.com   Praha 10     DETAIL 
Stěhovací firma zajišťuje profesionální stěhování po Praze, celé ČR a Evropě. Stěhování firem, rodinných domů, bytů a kanceláří. Stěhovací služby pro firmy a domácnosti. Nabízíme montáž nábytku a kuchyňských linek, balicí služby, prodej nebo zapůjčení obalových materiálů a krabic a kartonů na balení. Firma doveze i nový nábytek z obchodu, specializací je přeprava a stěhování těžkých břemen (pianina, trezory, klavíry). Zajišťujeme autodopravu, dopravu zboží a odvoz starého nábytku na sběrný dvůr.

   Stěhování Tavočer s.r.o.   tavocer@volny.cz   Praha 10     DETAIL 
Stěhování bytů a kanceláří. Stěhování po Praze a ČR. Kompletní stěhovací služby. Montáž nábytku. Autodoprava, rozvoz zboží nonstop. Demontáž nábytky a zařízení, balicí služba. Rady jak se lépe připravit ke stěhování. Výpočet ceny stěhování on-line. Prohlídka naším technikem zdarma. Neúčtujeme příplatky za patra, svátky a víkendy. Pojištění.

   Stěhování Zeus   info@stehovanizeus.cz   Moravská Ostrava a Přívoz     DETAIL 


   Stěhování, stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Ostrava   hrubymoving@hrubymoving.cz   Praha 9     DETAIL 
HrubyMoving s.r.o.- stěhování v ČR i do zahraničí. Profesionální stěhování Praha, stěhování Brno, stěhování Ostrava. Komplexní stěhovací služby - balící služby, transport a rozsáhlý vozový park.

   Strojservis-Vladimir Sedláček   vladimirsedlacek@nextra.sk   Vinohrady nad Váhom     DETAIL 
Zemné a búracie práce.Preprava nadrozmerného tovaru.Práce autožeriavmi.Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru.Opravy motorových vozidiel.

   Středohoří - Podřipsko   redakce@stredohori-podripsko.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 
Stránky Středohoří-Podřipsko.cz nabízí podrobný přehled výletů v dané oblasti, včetně možnosti naplánování trasy a volby dopravních prostředků. Na jednom místě uživatelé naleznou informace o památkách a cílech, zarezervují si a zakoupí přepravní doklad (na motoráček (Podřipský, Středohorský), cyklobus (i pro pěší) a loď Porta Bohemica I). Dále mohou využít různých benefitů u partnerů (slevy na vstup do památek, na degustaci vína v Roudnici nad Labem, na aktuální kulturní akce apod.). Různé kombinace těchto produktů jsou nabízené ve formě 1denních, či vícedenních pobytů.

   SUPERKONTAKT   info@superkontakt.cz   Ostrava     DETAIL 
Zprostředkování služeb na bezplatném čísle 800 100 382

   SZONLAJTNER - medzinárodná kamiónová doprava   szonlajtner@gmail.com   Žirany     DETAIL 
Spoločnosť SZONLAJTNER, s. r.o zabezpečuje nákladnú dopravu do štátov EÚ. Ponuka služieb v oblasti prepravy a skladovania tovaru, špedičnej činnosti pre zahraničných i slovenských zákazníkov.

   Šikula Stěhovák. s.r.o   info@sikula-stehovak.cz   Praha     DETAIL 
Kompletní stěhovací služby Praha, celá ČR a zahraničí. Stěhujeme byty, domy, kanceláře, firmy všech velikostí, sklady, haly a jiné. Možné využití celoročních slev na stěhování. Nabízíme profesionální služby, s lidským přístupem. Kontakt ZDARMA kdykoliv: 800 444 499

   Tandemové seskoky Kolín   kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz   praha 4     DETAIL 


   Taxi   info@taxislovakia.com   Bratislava - Slovensko     DETAIL 
Luxusní taxi služba, pronájem limuzín s řidičem, vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob limuzínami na Slovensku a zemích EU.

   Taxi Mikulov, Břeclav   taxispirik@seznam.cz   Mikulov     DETAIL 


   Taxi Schwechat, Bratislava   info@taxi-schwechat.sk   Bratislava     DETAIL 
Bratislavská diaľková taxislužba špecializujúca sa na prepravu osôb na letisko Schwechat a odtiaľ späť na Slovensko.

   Taxislužba Plzeň   webmaster@autosluzba-taxi.cz   Plzeň     DETAIL 
Autoslužba taxi Plzeň - doprava nejen po Plzni, rychlost, kvalita a nízké ceny. Zavolejte a objednávejte přistavení taxi zdarma

   Technické služby Soukop   soukop@chello.cz   Brno     DETAIL 
Stěhování a vyklízení Soukop - www.soukop.cz Stěhování bytů, RD, firem, budov, skladů, archívů, trezorů, pián, klavírů, zboží. Vyklízení bytů,RD, budov, skladů, archívů, půd,sklepů. Vyklízení + likvidace. Stěhování a vyklízení pojištěno na 10 000 000 Kč. Uklid - bytů, RD, firem, budov, půd,sklepů, restaurací, nemocnic atd. Slevy pro důchodce, osoby ZTP, ZTP+P, množstevní Bez příplatků za práci o víkendech a svátcích. Informace - Pondělí až Neděle 8 - 20 hod

   TimoCom   info.cz@timocom.de   Ústí nad Labem     DETAIL 
TimoCom TRUCK & CARGO - vedoucí na trhu mezi burzami nákladů a volných vozů v Evropě! • 172.000 aktuálních nabídek přeprav a volných vozů denně • 67.000 uživatelů ze 44 zemí Evropy • výhodné měsíční poplatky – bez dalších výdajů • 4. týdny testování zdarma a nezávazně

   Tollmi - Mezinárodní kamionová doprava   tollmi@tollmi.cz   Milevsko     DETAIL 


   Tomáš Baran   info@tomasbaran.cz   Brno     DETAIL 
Doprovody nadměrných nákladů,technické činnosti v dopravě,autodoprava osobní,nákladní do 3,5t vnitro i mezinárodní,kurýrní služba.

   Tomáš Reisinger Transport Services   treisinger@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabízíme dopravu Praha letiště - hotely Praha, dálkové obchodní cesty do všech destinací po ČR i mimo. Nové automobily Škoda Octavia Combi, maximální výbava, malé občerstvení zdarma,anglicky a německy mluvící řidiče, našimi klienty jsou mnohé nadnárodní koncerny a firmy.Možnost zajištění ubytováni. Můžete si být jisti, že Vás nezklamem.

   TOPMART Business Group s.r.o.   info@topmart.cz   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
TOPMART Business Group - import export, zprostředkování obchodu a služeb b2b i b2c, komodity, obchodní zastoupení, průzkum trhu, outsourcing, marketing

   Toula.cz – Demolice, zemní práce a odvoz suti   info@toula.cz   Čerčany     DETAIL 
Vykonáváme zemní a demoliční práce a přistavujeme velkoobjemové kontejnery.

   Transit car s.r.o.   info@transitcar.com   Praha     DETAIL 


   TUNING s.r.o.   888@888.cz   Praha 5     DETAIL 
Přeprava po Praze 390,-Kč za hodinu, mimo Prahu dohodou 10-18,-Kč za km. Pondělí-Neděle. O víkendu mimo Prahu sleva. Stěhování, kurýrní služby, rozvoz zboží, odvoz do sběrného dvora apd.

   TURISMO s.r.o.   info@turismo.cz   Praha 6     DETAIL 
Internetový prodej zájezdů do celého světa

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Ural Airlines - Viola plus   info@uralairlines.com   Praha 1     DETAIL 
Prezentace, prodej letenek a cargo přeprav Praha - Jekaterinburg a další destinace, doplňkové služby.

   Váhy - Digitální váhy, pro miminka, nakladače, auta a další   info@i-vahy.cz   Říčany u Prahy     DETAIL 


   VASA PREPRAVA - Taxi Bratislava   vasapreprava@vasaprerava.sk   Bratislava     DETAIL 
Osobna preprava ludi, airport taxi, hotel taxi, limousine service, dialkove taxi luxusnymi lumuzinami a mikrobusmi,business transport, zabezpecujeme vsetky typy prepravy podla prania zakaznika...

   VETEX s.r.o.   vetex@vetex.cz   Jinočany     DETAIL 


   Victoria Security – bezpečnostní služba   info@v-security.cz   Praha     DETAIL 
Ochrana osob a majetku, komplexní technické služby spojení se správou nemovitostí včetně úklidu prostor. Dále se specializujeme na přepravní služby, které jsou poskytovány okamžitě po celém území EU. Samozřejmostí je dlouhodobý pronájem našeho vozidla s profesionálním řidičem.

   Vladimír Parkan   expreskuryr@kuryr-jihlava.cz   Jihlava     DETAIL 
Kurýrní služby a zprostředkovatelská činnost

   Vrtané studny, protlaky a zemní práce - Jiří Slepička   info@studny-slepicka.cz   Moravský Krumlov     DETAIL 
Firma Jiří Slepička provádí zemní vrty všeho druhu - vrtané studny, protlaky pod komunikacemi i vrty pro tepelná čerpadla. Nabízí také zemní a terénní práce jako bagrování, výkopy, práce sbíjecími kladivy, svařování a napojování inženýrských sítí.

   vyberaj.sk   vyberaj@vyberaj.sk   Prešov     DETAIL 
Ak niečo zháňaš, tak na www.vyberaj.sk vyplň formulár a zadaj dopyt na čokoľvek, potom už len v pohodlí čakaj na ponuky od firiem a vyberaj.sk tú najvýhodnejšiu!Vyberať si môžeš v kategóriách auto – moto, cestovanie, dovolenka, elektronika, bývanie, stavebniny, služby, práca a zamestnanie...

   Vyhlídkové lety horkovzdušným balonem   kovarikrezbar@seznam.cz   Olomouc     DETAIL 
Let balónem je originální dárek pro všechny věkové kategorie. Letenka může posloužit jako originální dárek k narozeninám, výročí, nebo třeba jako svatební dar či splnění životního snu.

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Vyklízení a stěhování   profistehovaci@seznam.cz   Praha 2     DETAIL 


   výkopové práce Sekera Ján   sekerajn@gmail.com   Sereď     DETAIL 
Realizujeme zemné, výkopové a búracie práce stavebnými strojmi s možnosťou nákladnej autodopravy a likvidáciou stavebnej sute - zemné práce Sekera Ján

   Vymtrun spol. s r.o.   vymtrun@email.cz   Olomouc     DETAIL 
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA A PŮJČOVNA MINIBUSŮ OLOMOUC: Naše firma působí v oblasti dopravy autobusy a mikrobusy. Zajišťujeme jak přepravu klientů dle potřeb cestovních kanceláří, leteckých společností, církevních spolků, sportovních klubů, škol i soukromých osob tak i půjčování vozidel. Autobusy i mikrobusy jsou ve velmi dobrém stavu, příkladně udržované a čisté. Řídí je zkušení řidiči a servis a pravidelné kontroly jsou prováděny v autorizovaných servisech.

   Warex s. r. o.   vzv@warex.cz   Praha     DETAIL 
Prodej, servis, bazar, pronájem vysokozdvižných vozíků Komatsu, výhradní zastoupení značky Komatsu pro ČR, servis a opravy všech značek manipulační techniky, dílenské opravy, technické prohlídky, paletovací vozíky, náhradní díly, pneumatiky, baterie, přídavná zařízení k manipulační technice.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   ZEMANOVIČ TRANSPORT s.r.o.   brano@zemanovictransport.sk   Horná Súča     DETAIL 
Rýchla a spolehlivá nákladní přeprava, silo cisternami v celé EU. Popolček na výrobu betonových změsí, anhydrid, omítkové změsi, vápno a ostatní stavební materiály.

   Zemina s.r.o.   superzemina@gmail.com   Bratislava 5     DETAIL 
Spoločnosť ZEMINA s.r.o. bola založená za účelom dovozu a predaja zeminy a následného poskytovania komplexných terénnych úprav s použitím špeciálnej stavebnej mechanizácie. Našou ďalšou špecializáciou je zariaďovanie interiérov pomocou širokej škály drevných materiálov akými sú: domáce, exotické a modifikované dýhy, veľkoplošný dyhovaný alebo lamino materiál.

   Zemní a jeřábnické práce Choceň   Registrace.Odkazu@seznam.cz   Choceň     DETAIL 
Naše společnost zajišťuje jeřábnické práce, zemní práce, pronájem plošin a mezinárodní a vnitrostátní autodopravu. Služby zajišťujeme v lokalitě Choceň, Pardubice a celé Východní Čechy.

   Zemní Páce - Autodoprava Šolc   zemni-prace-solc@febet.cz   Praha 2     DETAIL 
Firma působí v oboru zemních prací a autodopravy od roku 2005 a za dobu svého působení realizovala množství zakázek v různých oblastech stavebního průmyslu a autodopravy. Díky komplexnosti služeb - kombinací zemních prací a vlastní autodopravy, snižujeme náklady zákazníka a zaručujeme odevzdání kompletní zakázky jednou firmou. Zhodnocením dlouholetých zkušeností jsme přizpůsobili náš vozový park, tak aby pokryl potřeby všech zemních prací, stavebních příprav, kolektorových rozvodů, nebo jiných úprav terénu. Současně autodopravou pokryjeme potřebný transport materiálu na místo a odvoz a likvidace veškerých odpadů (mimo nebezpečných), či odvoz zeminy a jiných materiálů z místa prací. Zaručujeme vám solidní jednání, komunikaci a reálnou kalkulaci cen. Objednávky a řešení realizací je možné prokomunikovat přes dispečink (777 409 217), či přímo s majitelem firmy p. Šolcem (608 423 000).

   ZEMNÍ PRACE LUKEŠ   ondrej.lukes@seznam.cz   Nové Město na Moravě     DETAIL 
ZEJMENA:ZEMNÍ PRACE,DEMOLICE,KANALIZACE,MELIORACE,VODOHOSPODAŘSKÉ STAVBY,DOPRAVA,VELKOOBĚMOVÁ DOPRAVA,PŘÍPRAVNÉ PRACE PRO STAVBY,......VŠE PO CELE ČR VÍCE NA TEL.:604 714 653 nonstop

   Zemní práce, autodoprava Jiří Hrádek   info@zemnipracehradek.cz   Zákupy     DETAIL 


   Zuzana Sochůrková PLANET LINE   zaparkujteunas@email.cz   Praha 6     DETAIL Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka