Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Služby ostatní
- PŘEKLADY A TLUMOČENÍ
   aaa-překlady Eva Leksová   evaleksova@seznam.cz   Opava     DETAIL 
Nabídka zahrnuje překladatelskou činnost, překlady textů z němčiny do češtiny a z češtiny do němčiny, tlumočení čeština – němčina, korektury německých textů a výuku německého jazyka, všechny úrovně od začátečníků až po pokročilé.

   AAC Solutions s.r.o.   info@aac-solutions.cz   Č.Budějovice     DETAIL 
CAD, GIS/FM, informační systémy, tisková LAN řešení, outsourcing. AutoCAD, Autodesk Inventor, Revit. Počítače, servery, plotry HP. Servis HP. Síťové aplikace Microsoft, bezpečnost Symantec. Vývoj CAD+web aplikací. Autorizované školicí středisko Autodesk+Microsoft.

   Abeceda s.r.o - jazyková škola, jazykové kurzy   info@abeceda.org   Opava     DETAIL 
Výuka jazyků – Angličtina, Němčina, Francouzština, Ruština, Španělština. Komplexní služby moderní jazykové školy. Týdenní, víkendové i pobytové kurzy, rodilý mluvčí. Překlady a tlumočení.

   ABITURIENT.cz   info@abiturient.cz   Brno     DETAIL 
Překladatelská organizace poskytující služby v jazycích EU. Zajistíme standardní překlad, překlady k publikaci a soudní překlady. Vysoká odbornost, krátké termíny dodání.

   ACE jazykové studio   acestudio@seznam.cz   Praha 8 - Libeň     DETAIL 
Kurzy angličtiny na Palmovce po max. 4 studentech. Individuální výuka jazyků po celé Praze. Jazykové pobyty v zahraničí - Austrálie, Anglie, Německo, Irsko, Španělsko, Itálie, Francie. Vlastní zastoupení v Melbourne.

   ADENA - Jazyková agentura   info@adena-preklady.cz   Praha 10     DETAIL 
Naše jazyková agentura Vám nabízí překlady ve sv. jazycích, soudně ověřené překlady, tlumočení, korektury textů a výuku jazyků /angličtina a němčina/. Kvalitní a flexibilní služby za dobré ceny.

   ADS - Advanced translation Services   ads@login.cz   Praha 1 - Staré Město     DETAIL 
ADS nabízí odborné překladatelské služby, překlady a tisk manuálů, výrobu prospektů s jazykovými mutacemi, tlumočení

   AEDIT s.r.o.   preklady@aedit.cz   Praha 3 - Vinohrady     DETAIL 
Překladatelská agentura AEDIT s.r.o.. Profesionální překlady a tlumočení, lokalizace, expresní a oborové překlady. Překládáme texty až do 60-ti světových jazyků. Provádíme také překlady technických manuálů, certifikátů, bezpečnostních listů, právních dokumentací, tiskových a výročních zpráv, prezentací, webových stránek, krásné a odborné literatury.

   Agency Zumark - profesionální překlady   preklady@zumark.sk   Bratislava     DETAIL 


   agentura Alie   alie@alie.cz   Bruntál     DETAIL 
Agentura Alie nabízí Všem svým zákazníkům komplexní služby spojené s překlady světových jazyků, texty a tištěnými dokumenty. Profesionální překladatelské služby, korektury textů a ostatní služby v hlavních světových jazycích.

   AGENTURA Cizí jazyky   info@cizi-jazyky.cz        DETAIL 


   Agentura Educo   info@educo.cz        DETAIL 


   Agentura Europe Pro - překlady a tlumočení   preklady@europe-pro.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Zajistíme pro Vás veškeré překlady: technické, ekonomické, právní,finanční, dále soudní ověření překladů, expresní překlady, korektury rodilým mlučím. Grafické úpravy textu. Tlumočení konsekutivní, soudní, v zahraničí, konference na klíč. Nabízíme příznivé ceny a profesionální přístup.

   Agentura Loggos   loggos@loggos.eu   Ostrava     DETAIL 
Kvalitní překladatelské služby se specializací na angličtinu, němčinu, ruštinu a slovenštinu. Po dohodě překlady v jiných světových jazycích. Překlady včetně soudního ověření, překlady ze všech oborů.

   Agentura MKM   mkm@mkm.cz   Brno     DETAIL 
Překlady a tlumočení z/do více než 20 svět. jazyků, i se soudním ověřením. Jazykové kurzy Aj,Nj,Fr,It,Šp,Rj,.. . Interaktivní kurz anglického jazyka - www.mkm-reward.cz

   Agentúra ONLINE, s.r.o.   preklady.online@gmail.com   Pezinok     DETAIL 
Agentura ONLINE nabízí překlady a tlumočení pro všechny světové jazyky (angličtina, němčina, francouzština, italčina, španělčina a jiné).

   Agentura Presto - Překladatelské centrum   presto-d@presto.cz   Praha 1     DETAIL 
odborné překlady - expresní překlady - tlumočení - rozsáhlé projekty - tisk katalogů - lokalizace software<br>- oficiální partner Úřadu vlády ČR pro překlady práva EU

   Agentura Proc-ne   info@proc-ne.cz   Praha     DETAIL 
Jsme sebevědomá česká agentura zaměřena na sazbu/tisk časopisů, katalogů, firemních tiskovin, dále na přípravu a realizaci flash bannerů pro web. Perfektně rozumíme našemu trhu. Máme odvahu, nápady, nadšení a pracujeme profesionálně, efektivně a úsporně. Umíme tvořit, máme originální kreativní dílnu, poskytujeme našim klientům kompletní grafický a marketingový servis, od tvorby vizitek, až po tisk katalogů.

   Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ   info@apt-preklady.cz   Praha     DETAIL 
Profesionalní překladatelské a tlumočnické služby v prvotřídní kvalitě za výhodné ceny. Rodilí mluvčí, soudně ověřené překlady, tlumočení, korektury. www.apt-preklady.cz

   Agentúra VaV Slovakia, s.r.o   info@vavslovakia.sk   Presov     DETAIL 
Práca pre opatrovateľky. Personálna a pracovná agentúra.Práca a brigády v zahraničí.Práca pre opatrovateľky v Rakúsku,Nemecku,Anglicku,Holandsku.Opatrovateľské a jazykové kurzy. Nemčina pre opatrovateľky.Doprava pre opatrovateľky,vrátenie daní zo zahraničia. Preklady, letenky,CV.

   Agentura Zelenka - Překlady a tlumočení   preklady@zelenka.cz   Zlín     DETAIL 
Překlady 50 světových jazyků. Překlady všech oborů v různých formátech. Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, polština a další. Lokalizace softwaru a www stran. Překlad CAT (TRADOS, TRANSIT).

   AjTanah services s.r.o. - Jazyková škola Jihlava   ajtanah@centrum.cz   Jihlava     DETAIL 
Výuka jazyků, překlady, vzdělávání zahraničních lékařů. Zaměřujeme se na výuku angličtiny, ruštiny, němčiny a latiny, pořádáme jazykové kurzy pro dospělé i děti, možností jsou i individuální jazykové kurzy. Působíme v Jihlavě, Kraj Vysočina.

   Alexandr Tichonov   alexandr.tichonov@volny.cz   Praha 9 - Letňany     DETAIL 
Alexandr Tichonov - překlady a tlumočení do ruštiny, rodilý mluvčí

   Alfa Lingua   info@prekladatelske-sluzby.cz   Praha 5     DETAIL 
Překladatelské služby ve světových jazycích, soudně ověřené překlady, korektury textů.

   AlfaCZ.cz - překlad, překlady, tlumočení, překladatelský servis   alfacz@volny.cz   Praha 4     DETAIL 
Překladatelský servis: překlady a tlumočení. Překlad textů, kompletní zajištění tlumočení, komplexní překladatelský servis s překlady. Mnohaleté překladatelské zkušenosti pro překlad textů a tlumočení.

   Allegro service   allegro@mbox.vol.cz   Praha 4 - Pankrác     DETAIL 
Tlumočnicko-překladatelská agentura. Průvodcovské služby, přepisy textů, hostesky, DTP a tisk.

   Amadeus - jazyková agentura   amadeus@amadeus.cz   Olomouc     DETAIL 
Překladatelské a tlumočnické služby ve světových jazycích včetně soudního ověření. Podnikové a individuální jazykové kurzy.

   AngIta - překlad angličtiny, překlad italština   angita@volny.cz   Pardubice     DETAIL 
Profesionální a odborný překladatel a tlumočník provádí tlumočení a překlad italština (v italštině i soudní překlad) a překlad angličtiny. Kvalitně a v krátkém termínu dodám překlady z techniky, práva, zemědělství i jiných oborů vč. běžné korespondence. Překládám manuály, webové stránky, technické průkazy, smlouvy, prospekty, návody k použití, příručky, rozpočty, katalogy náhradních dílů a další. Také provádím lokalizaci softwaru.

   AngIta - Zuzana Slánská   angita@volny.cz   Pardubice     DETAIL 
ITALŠTINA, ANGLIČTINA překlady, tlumočení různé obory, hl. technické (strojírenství, lokalizace, webové stránky, automatizace, měření a regulace apod.), právní (smlouvy, rozsudky, osvědčení, daně apod.) soudně ověřené italské překlady a tlumočení

   Angličtina Rozdělov - výuka angličtiny Kladno   registrace@anglictina-rozdelov.cz        DETAIL 
Lektorka s mezinárodní zkouškou FCE nabízí privátní lekce angličtiny na všech stupních.

   Anna a Pavel Roháčovi, Technické překlady   roh-translations@box.cz   Brno     DETAIL 
Od roku 1994 provádíme technické překlady z a do němčiny, které mají "hlavu a patu". Pro podporu překládání používáme SW nástroj TRADOS. Zajišťujeme také překlady z češtiny do slovenštiny prováděné rodilými mluvčími.

   APOS - finanční služby s.r.o.   apos@apos.info   Plzeň     DETAIL 


   Artec Translation   artec@artec.cz   Praha 10     DETAIL 
Provádíme technické překlady, lokalizace, sazbu.

   Artlingua, a.s.   artling@login.cz   Praha 2     DETAIL 
Překladatelská agentura. Překlady ze/do všech světových i méně běžných jazyků a oborů, včetně soudního ověření.

   Asociace freelance překladatelů   dalimil.sebesta@seznam.cz   Havířov     DETAIL 
překlady a tlumočení do včech jazyků - skupina kvalifikovaných překladatelů na volné noze - zaručujeme kvalitní práci za příznivou cenu - nejsme agentura. Průvodcovská činnost, doprovodné tlumočení, výuka cizích jazyků.

   Aspena.cz - Překlady a tlumočení o třídu výš   info@aspena.cz   Brno     DETAIL 
Vynikáme v překladech, korektúrách, tlumočení, v překladech webových stránek i softwarových aplikacích a také v zpracování překladů s kompletní grafickou úpravou.

   Assist, spol. s r.o.   ASSIST@pha.pvtnet.cz   PRAHA 9     DETAIL 
Obchodní partner IBM pro systémy AS/400. Dodávky hardware a software, školení, překlady technické dokumentace.

   A-TechService   info@a-techservice.cz   Praha 10     DETAIL 
Pronájem prezentační techniky a kongresové, konferenční a výstavní služby. Ozvučení, tlumočení - tlumočnická technika, projekční technika, podia, výstavní - veletržní stánky, servis - oprava projektorů a elektoroniky

   Audio - video studio Paha   cdbox@email.cz   Praha 9     DETAIL 
Nabízíme archivační audio - video služby, digitalizaci, natáčení, přehrávání, nahrávání, kopírování, skenování, ale také tvorbu www či prodej hudebních CD a DVD, nových i bazarových, převážně z dovozu.

   Bc. David Odstrčil   david@odstrcil.com   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Mezinárodní kurýr, tlumočník a průvodce osob a nákladu. Rychlá a spolehlivá přeprava dokumentů a zásilek do 70 kg kamkoliv v Evropě a do zemí, s nimiž má Česká republika bezvízový styk nebo jejichž vízum lze vyřídit na počkání. Nízké ceny ve srovnání s firemními přepravci a expresními zásilkovými službami, pohotová reakce na poptávky zákazníků a zaslání kalkulace přepravních nákladů obratem. Dobrá znalost angličtiny a španělštiny, profesionální tlumočení anglického jazyka a tlumočnický doprovod u nás i v cizině. Služby průvodce osob a nákladu – tj. organizační zajištění zahraniční obchodní či turistické cesty jednotlivců i skupin nebo osobní doprovod transportu zboží či nákladu do cizí země, včetně dohledu na překládku, hladké vyřízení veškerých formalit a podobně. Značná cestovatelská zkušenost z cest po Evropě a do řady vzdálených zemí, jako např. Nový Zéland, Izrael, Írán, Pákistán, Indie, Thajsko, Laos či Rusko.

   Bc. Nadia Grednerová   nadia@francouzstina.info   Ostrava - Hrabůvka     DETAIL 
Tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzského, arabského a anglického jazyka. Rodilá Alžířanka plynule hovořící česky a dlouhodobě žijící v ČR. Simultánní tlumočení ve čtyřech jazycích (francouzština, arabština, angličtina, čeština), překlady, výuka a doučování skupin i jednotlivců, průvodcování, korektury a transkripce; expresní služby a smluvní ceny.

   Bc. Szymon Ciahotny DiS   szc@centrum.cz   Český Těšín     DETAIL 
Překladatelská a tlumočnická činnost z/do jazyka polského, slovenského. Překlady technické, obchodní korespondence, reklamní materiály, internetové stránky, smlouvy...Tlumočení na obchodních schůzkách, veletrzích...

   Beáta Nagyová – Language Excellence   katalogy@zoznam.sk   Bratislava     DETAIL 
Učiteľka, prekladateľka, tlmočníčka. Výuka angličtiny, nemčiny, individuálna a skupinová výučba: všeobecná nemčina, angličtina Legal, General a Business English. Preklady, tlmočenie, preklad titulkov.

   Berlitz Schools of Languages, spol. s r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Praha 2     DETAIL 


   Bezděk Milan - překlady a tlumočení   preklady.bezdek@mujbox.cz   Vyškov     DETAIL 
Překlady a tlumočení z/do AJ, NJ, ŠpJ. Překlady technických, vojesnkých a všeobecných textů, příjem zakázek nepřetržitě 24 hodin, 10 let zkušeností. Další informace na www stránkách.

   BIEB - výuka angličtiny Brno   monika@bieb.cz   Brno     DETAIL 
Individuální výuka angličtiny a firemní kurzy Brno a okolí. Zaměření výuky - všeobecná angličtina, obchodní angličtina i konverzace. Příprava na zkoušky Cambridge.

   BonaLingua - překladatelská agentura   info@bonalingua.cz   Olomouc     DETAIL 
Překlady a tlumočení - angličtina, francouzština, španělština, němčina, ruština. Specializované firemní kurzy. Tlumočení.

   BooK s.r.o.   info@bookcz.com   Brno     DETAIL 
Nabízíme vysoce kvalitní a profesionální služby v oblasti školení a překladů. Specializujeme se na školení firem, manažerů i veřejnosti. Naše školení jsou šitá na míru Vašim požadavkům, přizpůsobíme se představám managementu firmy, ale i individuálním potřebám účastníků kurzů.

   BSc. Sven Portz   svepo@seznam.cz   Liberec     DETAIL 
Průvodce turistů a překladatel z českého a anglického jazyka do němčiny. Rodilý mluvčí (Němec s anglickým vzděláním) plynule hovořící německy, anglicky a česky. Jednosměrné překlady z češtiny nebo angličtiny do německého jazyka, přepis audiovizuálních záznamů, stylistické úpravy a jazykové korektury německých textů. Činnost průvodce a jiné služby v oblasti turistiky a cestovního ruchu: provádění turistů a firemních hostů, cykloturistika a doprovod na kolo, řízení minibusu (řidičský průkaz pro skupiny B a C1E, včetně přívěsů), nákupy a pořádání pikniků, přeprava a opatrování zavazadel, asistence cizinců na úřadech, apod.

   Cenková Denisa, Mgr.   cenkova@econ.muni.cz   Brno     DETAIL 
Český a německý jazyk - výuka a překlady.

   Cespol Group s.r.o.   golas@cespol.cz   Ostrava     DETAIL 
Cespol Business Service – Vaše řešení pro polský a slovenský trh. Cespol Group s.r.o., společně s polskou a českou firmou a také se skupinou cca 30 odborníků z oboru práva, účetnictví, marketingu, obchodu, tvoří Cespol Business Service, který zjednoduší start a rozvoj Vaší firmy na trhu Polsko – Česko - Slovensko Můžete se bez problémů domluvit ve svém rodném jazyce. Působíme od 1991 roku – příchodem k nám můžete využít zkušenosti i znalosti jaké nabízí Cespol Business Service. S námi: a) založíte společnost v Polsku nebo na Slovensku b) pronajmete si kancelář pro nové sídlo c) najdete i prověříte zahraničního obchodního partnera d) získáte uspokojující odpovědí z oboru práva, účetnictví, atd. Jestli potřebujete vyřešit nějaký problém v Polsku nebo na Slovensku, a neumíte ho vyřešit sami, kontaktujte nás. Jsme si jistí, že najdeme pro Vás optimální řešení. Těší nás úspěchy Vaší firmy na trhu u blízkých sousedů!

   Commercial Service K+K, s.r.o.   obchod@pc-slovniky.cz   Brno     DETAIL 
Odborný překladový slovník Millennium - angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština je určen pro profesionální překladatele, pro firmy a pro střední a vysoké školy. Nejedná se o translátor ale o odborný slovník na CD nebo on-line.

   Computer agency   bejcek@brno.comp.cz   Brno     DETAIL 
Vzdělávací, marketingová a reklamní agentura. Překladatelské služby. Autorizované školicí středisko

   Confero, s.r.o.   translat@confero.anet.cz   Praha 2     DETAIL 
Tlumočnické a překladatelské služby, zajišťuje organizování seminářů, prezentací, výstav, konferencí a kongresů.

   Context Praha   context@context-praha.cz   Praha 7     DETAIL 


   Corporate Partners, s.r.o.   office@corporatepartners.sk   Batislava     DETAIL 
Založenie spoločností: obchodná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť, komanditná spoločnosť, spoločnosť s ručením obmedzeným a akciová spoločnosť.

   Cube translation   cube@cubetranslation.cz   Praha     DETAIL 
Poskytujeme překlady, tlumočení, korektury rodilým mluvčím. Zaměřujeme se především na východoevropské jazyky, a konkrétně Ruštinu, Ukrajinštinu, Litevštinu, Lotyštinu a další. Nabízíme také překlady do Japonštiny rodilým mluvčím. Díky naši rozsáhlé databázi externích překladatelů poskytujeme překlady do více než 40 světových jazyků. Neúčtujeme příplatky za odbornost. Stálým zákazníkům poskytujeme expresní překlady bez příplatku.

   CZAU.NET překlady němčina   info@czau.net   Brno     DETAIL 
Dodáváme kvalitní překlady z němčiny i do němčiny, soudní překlady s ověřením, odborné překlady, překlad www stránek, lokalizace softwaru, přepisy kurentu a švabachu do latinky a další překladatelské služby. Používáme TRADOS.

   CZECHTRANSLATIONS.COM   diana@czechtranslations.com        DETAIL 
Kvalitní překlady a tlumočení v anglickém a českém jazyce.

   Čechová Eva, Mgr.   ceeva@volny.cz   Brno     DETAIL 
Překlady a tlumočení jazyka německého i se soudním ověřením.

   České Překlady   canek@ceskepreklady.cz   Praha     DETAIL 
Překlady a tlumočení i do netradičních jazyků v Praze a Olomouci. Špičková kvalita překladů s garancí ISO 9001.

   Dagmar Macku, MBA   anglickepreklady1@o2active.cz   Hodonín     DETAIL 
English Translating and Interpreting ON - LINE Anglické překlady on-line a tlumočení - všechny obory včetně periodik v reálném čase a knižní peklady. Non - stop servis 24 hodin / 7 dnů v týdnu. Máme 20 let praxe na západním pobřeží USA a od roku 1996 působíme v České republice. Vynikající orientace v amerikanismech a dokonalá znalost prostředí. Okamžité překlady bez rychlostních, expresních a odbornostních příplatků. Jsme přesní, rychlí, zkušení a vždy diskrétní. Cenový odhad vyhotovíme obratem zdarma.

   Dariusz Jedzok   darek.jedzok@gmail.com   Havířov Suchá     DETAIL 
Darek Jedzok - profesionální překlady z/do polštiny. Zkušenost s pestrou paletou textů (od obchodních po umělecké).

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Delonix Regia   delonix@delonix.cz   Praha 9     DETAIL 


   Didacticus s.r.o. - Překklady a tlumočení   preklady@didacticus.cz   Praha 5     DETAIL 


   Dimitrovi - překlady a tlumočení   pepakovar@seznam.cz   praha     DETAIL 
Překlady a tlumočení i se soudním ověřením - technika, právo, ekonomika, prezentace, software. Překlady do jazyků angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, polština, maďarština.

   Direct Translations   ditran@ditran.cz   Praha 1     DETAIL 
Zajišťujeme komplexní překladatelský a tlumočnický servis ve všech světových jazycích: technické překlady; právní překlady; odborné překlady; překlady se soudním ověřením; tlumočení včetně zajištění tlumočnické techniky.

   EasyLink Business Services   office@easylink.cz   Praha 6 - Hanspaulka     DETAIL 
Průzkumy trhu v ČR i v zahraničí, exportní služby a poradenství, vyhledávání obchodních partnerů a odběratelů, marketingové studie, sektorové a firemní analýzy, obchodní zastupování, zprostředkovatelská činnost, profesionální cizojazyčná firemní prezentace a komunikace.

   EKO Překlady - Mgr. Radka Skramuská   info@ekopreklady.cz   Praha 4     DETAIL 
Překladatelská agentura - překlady angličtina, němčina, francouzština, ruština a dánština, dále poskytujeme spec. překlady z a do angličtiny v oblasti ekologie a ŽP, tlumočení, přepisování textů a korektury textů v češtině aj. jazykové a překladatelské služby.

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   Eva Hlinková - lektorka a tlumočnice francouzského jazyka   eva.hlinkova@centrum.cz   Praha 2     DETAIL 
Lektorka a tlumočnice francouzského jazyka. Profesionální výuka francouzštiny pro jednotlivce a skupiny. Odborně vedené jazykové kurzy a intenzivní výuka pro veřejnost, různé organizace a firmy (včetně vedení docházky a hodnocení zaměstnanců). Obousměrné tlumočení pro francouzský jazyk a tlumočnický společenský doprovod. Výhodné smluvní ceny, věrnostní a množstevní slevy, kvalitní reference, dlouholetá praxe v oboru a pedagogicko-jazykové vzdělání.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   Francouzština Mgr. Petra Kubínyiová   propagace@navolnenoze.cz   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Překladatelka, tlumočnice a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií. Výuka francouzštiny, obousměrné překlady, tlumočení a doprovod. Jazykové poradenství pro firmy včetně obchodní korespondence a komunikace ve francouzštině.

   Frimmel Martin JUDr.   frimmel@frimmel.cz   Brno     DETAIL 
Odborná němčina včetně soudního ověření.

   Funkční modely parních strojů MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
www.parnistrojemerkur.cz

   G-Agency   G-AGENCY@pce.czcom.cz        DETAIL 


   Germa   info@germa.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Překlady, tlumočení, jazykové kurzy a dětské tábory s jazykovou výukou.

   GlobalTranslations, s.r.o.   globtran@globtran.cz   Praha 1     DETAIL 


   GraFig design   info@grafig.cz        DETAIL 
Profesionální tvorba www stránek , webhosting, tvorba firmeního stylu, tiskoviny, multimediální prezentace, e cards, Flash, reklama na internetu, fotografické služby...

   Great Business   czechbusiness@email.cz   Zlín     DETAIL 
Naší hlavní činností je zejména reklamní činnost, tvorba firemní grafiky - corporate identity a web marketing. Naše další služby zahrnují například: copywriting-psaní textů, překlady z českého do anglického jazyka a naopak, překlady z polského do českého jazyka a naopak. Korektura textů a stylizace, psaní PR článků a optimalizace textů pro seo. Mezi naše CORE projekty patří i tvorba silné firemní FACEBOOK komunity pro zviditelnění Vaší firmy či Mega Mass Mail projekt pro odesílání hromadné pošty (např. Vánoční přání, akční nabídky,PF). Velmi rádi Vás uvítáme v řadách našich spokojených klientů. Klademe maximální důraz na kvalitu námi odvedené práce a spolupracujeme s opravdovou elitou v oboru. Každému klientovi věnujeme maximální pozornost, nasloucháme a jakékoliv požadavky našeho klienta řešíme k jeho plné spokojenosti.

   H FINAL   preklady@haur.net   Plzen     DETAIL 
Překlady a tlumočení z i do 20 jazyků, příprava a realizace marketingových materiálů, public relations

   H.O. Translations   info@hotranslations.cz   Ostrava     DETAIL 
Nabízíme překladatelské služby, překlady odborné, obecné a obchodní překlady, korektury textů, cizojazyčnou korespondenci. Specializujeme se na obousměrné překlady těchto jazyků: angličtina, němčina, španělština, italština a francouzština.

   Hieronymus, s.r.o   hiero@hiero.cz   Praha 2     DETAIL 
Překlady, lokalizace softwaru.

   HOPE - E. S., v.o.s.   info@jazykovyservis.cz   Brno     DETAIL 


   Horák Jarek   horak_jarek@email.cz   Brno     DETAIL 
Tlumočím , překládám v NJ. V jakémkoliv oboru. Provádím turisty. Znalost jazyka prověřena studiem v německy mluvících zemích. Vyučuji v Brně a nejbližším okolí. www.owlet.czechian.net/

   Hotelcatering Prague Team   info@hotelcatering.cz   Praha 1     DETAIL 


   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   I.L.T.S. - Překlady a tlumočení   ilts@ilts.cz   Praha 2 - Vinohrady     DETAIL 
Překlady a tlumočení ve všech jazycích, jazykových kombinacích a oborech, úřední překlady a tlumočení se soudním a notářským ověřením, konferenční tlumočení vč. tlumočnické techniky; výuka jazyků pro firmy; služby průvodců cestovního ruchu.

   IMICO Group s.r.o.   imico@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Kapesní translátory Anglicko-ceský s velkou kapacitou slov až 475 000 slov , frází a odborných termínu, mluvená výslovnost atd. Slovniky pro PALM a POCKET.

   Ing. Eva Heřmánková   e.hermankova@tiscali.cz   Šestajovice     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice ruštiny, angličtiny, němčiny a francouzštiny. Profesionální obousměrné překlady a tlumočení anglického a ruského jazyka pro soukromý, komerční i státní sektor, včetně činnosti akreditované soudní tlumočnice a překladatelky. Překladatelství z německého a francouzského jazyka do češtiny. Přes 25 let praxe studia jazyků, zkušeností a zahraničních pobytů po celé Evropě.

   Ing. František Meduna   f.meduna@tiscali.cz   Náchod     DETAIL 
Překladatel a tlumočník německého, anglického a ruského jazyka. Profesionální obousměrné překlady a tlumočení němčiny pro soukromou či firemní klientelu a rovněž pro různé úřady, instituce nebo jiné orgány státní správy (pověření pro úřední překlady "s kulatým razítkem" vydané Krajským soudem v Hradci Králové). Obousměrné překlady ruštiny a angličtiny. Téměř 25 let praxe v oblasti překladatelství a tlumočnictví, velmi široký záběr a bezchybný překlad odborné terminologie i jinak náročných textů: technická dokumentace a manuály, právní dokumenty, obchodní, soukromá i úřední korespondence, beletrie, krásná literatura, apod. Expresní služby a komunikace s klientem prostřednictvím emailu či faxu, smluvní ceny a veškeré smluvní podmínky dohodou.

   Ing. Irina Matulíková   alf-brno@volny.cz   Brno     DETAIL 
Překlady veškeré technické dokumentace různých oborů a odborných textů z češtiny do ruštiny. Soudní ověření překladů. Osobní údaje: Technická univerzita (Rusko, Rostov na Donu), obor - přístroje jemné mechaniky.

   Ing. Mgr. Jiří Habersberger – tlumočení a překlady angličtiny a němčiny   jiri@habersberger.cz   Praha 6 - Řepy     DETAIL 
Soudní tlumočník a překladatel pro německý a anglický jazyk. Překlady dokumentů se soudním ověřením, tlumočení pro oblast práva, ekonomiky, obchodu aj. Zakládající člen Komory soudních tlumočníků, přes 30 let praxe tlumočení, špičkové reference.

   Ing. Sergey Kuzmin – překlady ruština a tlumočení   rek-vizit@volny.cz   Olomouc     DETAIL 
Rodilý mluvčí, ruština, překlady a tlumočení. Ruština pro technické, lékařské, reklamní a umělecké texty včetně knih. Dále provádím korektury - ruský jazyk. Podklady přijímám v jakékoliv formě. Překládám, tlumočím také anglický jazyk.

   Ing. Tomáš Votava   votavatv@seznam.cz   Statenice u Prahy     DETAIL 
Soudní tlumočník, překladatel a lektor anglického jazyka. Profesionální služby pro anglický jazyk v soukromé, firemní i státní sféře: obousměrné úřední překlady, soudní tlumočení, a výuka obchodní angličtiny. Řádné členství v Komoře soudních tlumočníků ČR a Jednotě tlumočníků a překladatelů, vynikající odborné i jazykové vzdělání a více než 15 let praxe v oboru. Překlady – obousměrné úřední překlady osobních i právních dokumentů včetně ověření a razítka + všeobecné překlady a další specializace jako např. právo, obchod, ekonomika, telekomunikace, informační technologie, dokumenty Evropské Unie aj. Tlumočení – obousměrné soudní tlumočení angličtiny, obchodní jednání, uzavírání smluv, svatby a další jednání, kde je nutná přítomnost soudního tlumočníka. Výuka – všeobecná, obchodní i právnická angličtina pro firmy i jednotlivce. Zkušenosti – překlady, řízení překladatelských projektů a mezinárodních výběrových řízení, tlumočení pro renomované telekomunikační společnosti. Vzdělání – VŠE Praha, státní speciální překladatelská zkouška, mezinárodně uznávaná zkouška Cambridge Proficiency English Certificate, roční kurz právnické angličtiny pro překladatele a tlumočníky na Právnické fakultě v Praze zakončený zkouškou.

   Ing. Zbyněk Zelenka   preklady@zelenka.cz   Zlín     DETAIL 
Překlady 50 světových jazyků. Překlady všech oborů v různých formátech. Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, polština a další. Lokalizace softwaru a www stran. Překlad CAT (TRADOS, TRANSIT).

   ing. Zdeňka Kočí   webprovaskatalogy@gmail.com   Chrudim IV     DETAIL 
Nabízím překlad do italštiny v celé České republice. Paní Zdeňka Kočí poskytuje komplexní překlad z italštiny a tlumočení v italském jazyce pro středně velké, velké podniky a pro soudy. V tomto oboru se paní Kočí pohybuje již více jak dvacet let, profesionalita a zkušenosti jsou tedy samozřejmostí.. Obraťte se na nás a nebudete litovat.

   Institut jazykového vzdělávání   info@ijv.cz   Praha     DETAIL 
Institut jazykového vzdělávání (IJV) patří mezi pražské jazykové školy. Pořádáme jazykové kurzy němčiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny i ruštiny. Nabízíme jazykové kurzy individuální, skupinové i firemní.

   Irish translation   info@irishtranslation.ie   Dublin     DETAIL 
Irish translation company offering and fast and reliable Irish translation service.

   i-RU.CZ   kontakt@i-ru.cz   Šumperk     DETAIL 
Česká databáze článků, analýz, firem a webů z Ruska, Ukrajiny, Pobaltí, Stř.Asie a další Evropy. Vývěska akcí, konzultací, analýz. Možnosti klubového členství, reklamy, ap. Otevřený systém na pomoc podnikání ve Střední a Východní Evropě.

   ITC-Jan Žižka   itc@iol.cz   Praha 2     DETAIL 
Komplexní překladatelské a tlumočnické služby včetně korektur českých i cizojazyčných textů.

   Ivana Panušková   ipan@atlas.cz   Praha 7     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice pro jazyky němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština. Obousměrné profesionální překlady a tlumočení v jazycích němčina, italština, francouzština, angličtina a ruština s řadou specializací jako např. návody pro stroje a zařízení, automobilový průmysl, telekomunikace, obchod, reklama, webové prezentace, ekonomie, turistika, hobby, film aj. Součástí rozšířené nabídky pro italský jazyk je také jazyková výuka a korektury ve spolupráci s rodilým mluvčím. Dlouholeté zkušenosti s tlumočením při uvádění strojů do provozu, školení personálu a při obchodním a technickém jednání v ČR i zahraničí. Přes 18 let praxe v oboru a reference firem jako jsou Škoda, Baťa či Kawasaki.

   Ivana Panušková - němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština   ipan@atlas.cz   Praha 7     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice pro jazyky němčina, italština, angličtina, francouzština a ruština. Obousměrné profesionální překlady a tlumočení v jazycích němčina, italština, francouzština, angličtina a ruština s řadou specializací jako např. návody pro stroje a zařízení, automobilový průmysl, telekomunikace, obchod, reklama, webové prezentace, ekonomie, turistika, hobby, film aj. Součástí rozšířené nabídky pro italský jazyk je také jazyková výuka a korektury ve spolupráci s rodilým mluvčím. Doplňková služba – průvodce Prahou v jazycích: němčina, italština, francouzština. Dlouholeté zkušenosti s tlumočením při uvádění strojů do provozu, školení personálu a při obchodním a technickém jednání v ČR i zahraničí. Přes 18 let praxe v oboru a reference firem, jako jsou Škoda, Baťa či Kawasaki.

   IVEX Central Europe s.r.o.   info@ivextrans.eu   Písek     DETAIL 
Nabízíme profesionální technické překlady, lokalizace, tlumočení. InDesign, PageMaker, SDL Trados, WordFast, terminologické glosáře. Překládají rodilí mluvčí do všech hlavních světových jazyků. Jazykové korektury. Vlastní tým překladatelů.

   Jan Vaňo - tlumočník a překladatel němčina   vano@tschechischdolmetscher.com   Praha 16     DETAIL 
Tlumočení konsekutivní i simultánní – německý jazyk, překlady, tel.: (+420)608737969

   Jaroslav Zimerman   jaroslav.zimerman@volny.cz   Dubí     DETAIL 
Překladatel a tlumočník německého a anglického jazyka. Obousměrné překlady i tlumočení němčiny a jednosměrné překladatelství z angličtiny do češtiny. Široký překladatelský záběr a zvláštní specializace na překlady technického rázu: elektrotechnika, konstrukce, strojírenství, manuály, příručky, dokumentace, apod. Jazykové zkušenosti získané dvacetiletým pobytem v německé emigraci a studiem tamtéž, následně stvrzené složením Státní jazykové zkoušky z jazyka německého. Dobrá kvalita a nízké smluvní ceny od 200 Kč za normovanou stranu překladu. Plně elektronická komunikace s klientem za použití standardních kancelářských programů a zasílání překladů emailem.

   Jazyková agentura ABILITY   ability@iol.cz   Praha 4     DETAIL 
Organizujeme jazykové kurzy s českými lektory i rodilými mluvčími pro firmy, jednotlivce, zdravotníky, školy a školky. Dále nabízíme překlady včetně soudního ověření a tlumočení z češtiny do evropských i orientálních jazyků a naopak.

   Jazyková agentura Camarion - Jazykové kurzy   info@camarion.cz   Pardubice     DETAIL 
Jazykova agentura Camarion: Výuka cizích jazyků, překlady a tlumočení. Nabídka jazykových kurzů pro veřejnost a firmy - individuální, skupinové a intenzivní víkendové. Jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština, čínština a další.

   Jazyková škola Gute Idee   jana.nadenickova@guteidee.cz   Brno     DETAIL 
Naše jazykové studio Gute Idee,specializované na výuku němčiny, najdete přímo v centru Brna.Nabízíme jak kurzy pro veřejnost,tak pro firmy za nízké ceny. Vyučujeme individualně i v malých či větších skupinách.Intenzitu výuky i délku kurzů určujete sami!!

   Jazyková škola Channel Crossings   jazykovaskola@chc.cz   Praha 2     DETAIL 


   Jazyková škola J. S. Agency   pribram@jazykovaskola.cz   Praha 8     DETAIL 
Naše jazyková škola je členem renomované Cambridge Schools Association. Již přes 10 let pro Vás pořádáme jazykové kurzy v Praze, Pardubicích, Příbrami, Táboře a dalších městech. Nabízíme jednoleté pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny, kurzy pro děti, firemní výuku i doučování všech možných jazyků podle přání. Připravte se s námi úspěšně na zkoušky KET, PET, FCE, TELC a Zertifikat Deutsch. Zajistíme kvalitní překlady a tlumočení.

   Jazyková škola Lundonia   seo@wolfweb.cz        DETAIL 


   Jazyková škola pre dospelých, deti a mládež   etosenglish@eurosite.sk   Prešov     DETAIL 
Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie

   Jazyková škola Trutnov   servis@domino-skola.cz   Trutnov     DETAIL 
Zbavte se strachu z mluvení v cizím jazyce. Jazyková škola Vás rozmluví, naučí nutnou gramatiku a pomůže se zlepšením slovní zásoby. Jazyková škola Trutnov nabízí i ukázkovou hodinu zdarma, přijďte se přesvědčit o našich schopnostech naučit.

   Jazyková škola Zelenka – firemní a individuální jazykové kurzy   kurzy@zelenka.cz   Zlín     DETAIL 
Individuální a firemní jazykové kurzy v jazykové škole ZELENKA. Profesionální jazykové kurzy pro vaši firmu. Jazyková škola s 19letou tradicí: Zlín, Praha, Brno, Olomouc.

   Jazykové centrum - výuka, překlady, tlumočení   lang@jannemec.com   Kolín     DETAIL 
Bezplatné on-line kurzy, testy, texty s překladem pro cizí jazyky, nabídka škol, překladatelů a tlumočníků. Jazyky anglický, německý, ruský, atd.

   Jazykové kurzy Sovička – výuka jazyků Kolín   info@sovickakolin.cz   Kolín     DETAIL 
V naší škole Jazykové kurzy Sovička v Kolíně nabízíme odbornou výuku jazyků.

   jazyky-kvalitně   nadja940@seznam.cz   Brno     DETAIL 


   jazz-com s.r.o. 1. virtuální jazyková škola   mkrausova@jazz-com.cz   České Budějovice     DETAIL 
Specializujeme se na výuku a odborné jazykové vedení firemních kurzů a kurzů odborné veřejnosti. Kurzy jsou postaveny a vedeny na základě moderních výukových metod superlearning a sugestopedie. On-line výuka cizích jazyků ve virtuálním prostředí. 3D-elearning

   Jiří Horák - korektury a copywriting pro český jazyk   korektury.pisemnosti@gmail.com   Vimperk     DETAIL 
Korektor a copywriter, promovaný historik. Jazykové korektury neboli proofreading a copywriting pro český jazyk. Pravopisné, morfologické, syntaktické a stylistické úpravy textů pro jednotlivce i firmy. Běžné i rozsáhlé opravy, úpravy, psaní textu. Univerzitní vzdělání a praxe v oboru český jazyk.

   Jiří Lešovský   Jiri.Lesovsky@post.cz   Brno     DETAIL 
dr. Jiří Lešovský - překladatel a soudní tlumočník pro jazyk francouzský. Překlady, tlumočení, i se soudním ověřením; průvodce cestovního ruchu; francouzština - čeština. Zakázky osobně, faxem i přes Internet.

   Jiří Ulbrich - nízkonákladový překladatel a korektor angličtiny   jiri.ulbrich@email.cz   Orlová 4     DETAIL 
Nízkonákladový překladatel a korektor angličtiny. Profesionální služby pro anglický jazyk – obousměrné překlady, jazykové korektury, stylistické úpravy cizojazyčného textu a řada specializací: obchodní angličtina a korespondence, ekonomie, média a marketing, technická literatura, společnost, kultura, cestování a turismus. Důraz na kvalitu, rychlost a spolehlivost. Nízké ceny a výrazné slevy pro studenty či seniory. Vysokoškolské studium ekonomie na VŠB Ostrava a interaktivních médií na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

   JSV International Assistant Service s.r.o.   jsv@internationalassistant.eu   Praha 1     DETAIL 
Překlady a tlumočení do 38 světových jazyků.

   JSV Překlady a Tlumočení   info@translation-interpreting.cz   Praha 1     DETAIL 
Překlady a tlumočení do 38 světových jazyků

   JUDr. Eva Bučková, advokátka   ak@advokat-buckova.sk   Bratislava     DETAIL 
Advokátska kancelária – zamerania najmä na obchodné a občianske právo, rodinné a pracovné právo, správne právo.

   JUDr. Zdeněk Rusín - španělština, katalánština a valencijština   zrute@seznam.cz   Teplice     DETAIL 


   Kahlen, spol. s r.o.   kahlen@kahlen.cz   Praha 3     DETAIL 
Firma existuje od roku 1990. Zajišťujeme komplexní kongresové služby, překlady a tlumočení ve všech jazycích, soudně ověřené překlady.

   King Translation   kingtranslation@seznam.cz   Praha 4     DETAIL 


   Kompletní sortiment hraček MERKUR a KOVAP   eshop@svetmerkur.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
Kompletní sortiment hraček MERKUR a KOVAP

   Levné jazykové korektury   levnekorektury@seznam.cz        DETAIL 
Korektura textu – jazyková, stylistická, pravopisná. Nabízím levné a rychlé vypracování jazykové korektury – diplomová práce, bakalářská práce, seminární práce. Provedu i korekturu textu do magazínu, časopisu, knihy. Zaručuji rychlé a spolehlivé vypracování.

   Levné překlady   info@levnepreklady.cz   Praha 10     DETAIL 
Naše agentura se opírá o síť překladatelů v 16 zemích střední, východní a jihovýchodní Evropy. Překládáme 22 evropských jazyků, nabízíme korektury rodilým mluvčím.

   Libor Zukal – anglické překlady   degratias@centrum.cz   Velešovice     DETAIL 
Nabízím překlady z/do angličtiny s 5letou praxí. Složil jsem velkou státní zkoušku z angličtiny, mohu nabídnout češtinu na velmi dobré úrovni. Specializuji se především na humanitní obory a cestovní ruch, bez větších obtíží však zvládám i terminologii jiných oborů. Více informací na webu.

   Light Point s.r.o.   info@lightpoint.cz   Brno     DETAIL 
Jazyková škola v Brně, Praze a Ostravě nabízí ucelenou nabídku v oblasti výuky jazyků, překladatelských a tlumočnických služeb. Nabídka 17-ti jazyků uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Kvalita výuky se mimo jiné opírá o rodilé mluvčí ve všech nabízených jazykových variantách. V naší nabídce naleznete pomaturitní studium na základě vyhlášky MŠMT, výuku šitou na míru nejen pro dospělé, ale i pro Vaše děti, firemní a víkendové kurzy, výuku ON-LINE!

   LINGUA PRO jazyková škola   linguapro@vol.cz   Praha 2     DETAIL 
Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

   Lingua Sandy   info@lingua-sandy.cz   Praha     DETAIL 
Jazykové kurzy v Praze. Kvalitní výuka jazyků v moderně vybavených učebnách. Semestrální jazykové kurzy, pomaturitní studium, individuální výuka, překlady a tlumočení. Propracovaná metodika jazykové školy, pedagogicky vzdělaní lektoři, možnost certifikace.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   MaBe   mabe@telecom.cz   Litoměřice     DETAIL 
Tlumočnická a překladatelská agentura

   Maďarština   tothferd@gmail.com   Letovice     DETAIL 
Překlady: hlavně technické texty, korespondence, smlouvy, reklamní materiály. Lokalizace: softwaru, webových stránek. Cena 250 - 290 Kč/NS dle náročnosti textu. Korektury: rodilým mluvčím maďarštiny. Cena 65 Kč/NS. Tlumočení: obchodní jednání, schůze, přednášky, školení. Cena 3000 - 3820 Kč/den. Překlady se zabývám od r. 1992. Moje původní profese je elektroprojektant, a jsem také překladatelem maďarštiny, OSVČ. Blíže o mně se můžete dočíst na mých webových stránkách: http://toth-ferdinand.tlumoceni-preklady.cz/

   Magická angličtina   i@magicka-anglictina.cz        DETAIL 
Magická angličtina je nová, revoluční metoda výuky angličtiny využívající moderní objevy vědy o mozku a paměti.

   MAIN-3H s.r.o.   main@main-sk.sk   Levice     DETAIL 
Poradenstvo - Dane, podnikanie, nehnuteľnosti, obchodné ponuky, zastupovanie, zakladanie firiem na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.

   Mánes - překlady a tlumočení   preklady@manes.cz        DETAIL 


   Martin Illek - španělština a portugalština   martinillek@seznam.cz   Praha 6 - Lysolaje     DETAIL 
Překladatel, lektor a učitel pro španělský a portugalský jazyk. Profesionální výuka španělštiny a portugalštiny pro skupiny či jednotlivce, doučování a lektorská činnost pro firmy. Obousměrné překlady v jazycích španělština a portugalština, stylistické úpravy cizojazyčných textů, jazykové korektury a přepis audiovizuálních záznamů neboli transkripce. Specializace v oborech medicína, humanitní vědy, společnost, kultura apod. Profesní priority: profesionalita, přesnost a spolehlivost.

   Martina Deutscher   martina.deutscher@libertysurf.fr   Marseille     DETAIL 
Tlumočnice a překladatelka pro francouzský jazyk. Profesionální tlumočení pro francouzský jazyk se specializací na tlumočení pro české, slovenské či francouzské firmy na veletrhy, konference, schůzky a obchodní jednání (jazyky francouzština, slovenština a čeština). Tlumočnický servis a doprovod jako např. zajištění hotelu, návštěvy úřadů, přílety či odlety z letiště, služební cesty apod. Obousměrné překlady francouzštiny se zaměřením na ekonomiku a obchod: smlouvy, webové stránky, obchodní korespondence, propagační materiály aj. Smluvní ceny a vypracování kalkulace zdarma. Bydliště a trvalý pobyt ve Francii jako členka pařížské překladatelské komory Société Française des Traducteurs a České překladatelské společnosti. Přes 10 let praxe v oboru a vynikající reference ze spolupráce s mnoha významnými společnostmi a institucemi.

   MEDIA MARKET - Překlady a tlumočení   media.market@mem.cz   Praha 5     DETAIL 
Profesionální překlady a tlumočení, 40 světových jazyků. Kvalita, rychlost, možnost expres dodání. Jazykové a textové korektury. Korektury rodilým mluvčím. Soudně ověřené překlady. Využití překladatelského software (TRADOS a TRANSIT)

   Meriva Translations - Mgr. Ivana Nezbedová   info@meriva-translations.com   Tábor     DETAIL 
Překlady z/do angličtina, slovenština, čeština. Specializace na právní, obchodní a technické překlady. Neúčtujeme příplatky za odbornost a rychlost. Množstevní a klientské slevy. Působnost celá ČR a SR.

   Městské kulturní středisko Třebíč   m.zejdova@mkstrebic.cz   Třebíč     DETAIL 
MKS Třebíč - kultura v Třebíči - divadlo a kino Pasáž, koncerty v Třebíči, zábavné pořady, festivaly, výstavy, kongresy. Kompletní servis pro cestovní ruch - restaurace, hotely v Třebíči, památky, individuální organizace pobytů, informační centrum, památky UNESCO, euroklíč.

   Mezinárodní překladatelský servis s.r.o.   info@mpsro.cz   Praha 1     DETAIL 
Překlady a tlumočení do většiny světových jazyků. Nejrůznější obory, expresy do 2 hodin, korektury rodilými mluvčími, lokalizace. K dispozici i tlumočníci.

   Mgr. Alice Wallingerová   alice.w@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Soudní překladatelka, tlumočnice a lektorka italštiny a němčiny. Služby pro italský a německý jazyk: všeobecné a úřední překlady včetně ověření a razítka, konsekutivní a soudní tlumočení, výuka jazyků, jazykový servis pro firmy a služební doprovod.

   Mgr. Anna Tkáčová   anna.tkacova@volny.cz   Praha 10     DETAIL 
Překladatelka ze španělštiny, hispanistka, korektorka a novinářka. Profesionální překlady ze španělského jazyka do češtiny se specializací na překladatelství s humanitním a populárně naučným zaměřením: eseje, dějiny, sociologie, politologie, filozofie, španělština v literatuře atd. Jazykové korektury českých textů, samostatná publikační činnost a psaní na objednávku z dodaných podkladů nebo vlastních materiálů včetně fotografií – cestopisné reportáže, literární recenze aj. Záruka spolehlivosti v dodržování termínů a kvality, pečlivost a svědomitost. Poznámka: výše uvedené služby jsou dnes někdy označovány anglickými termíny copywriting (psaní na zakázku), proofreading (korektury) a jako profese pak copywriter (textařka) či proofreader (korektorka). Formálně jde ale o naprosto stejné činnosti.

   Mgr. Daniela Vránová   daniela.vranova@seznam.cz   Praha 3     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice anglického jazyka. Profesionální překladatelské a tlumočnické služby v anglickém jazyce pro soukromou, firemní, státní a soudní sféru: obousměrné konsekutivní a simultánní tlumočení, tlumočnický společenský doprovod, jazykové korektury a transkripce zvukových záznamů, překlady běžných textů nebo i odborné překladatelství pro oblasti jako společenské vědy, ekonomie, účetnictví, právo, diplomacie a státní služby, politika, Evropská unie, umění a literatura, hudba, média a sdělovací prostředky, energetický průmysl, sport, aj.

   Mgr. et Mgr. Zdeněk Mrázek   fachmann@tiscali.cz   Plzeň     DETAIL 
Překladatel, tlumočník, textař, internetový pátrač a kurýr pro češtinu, němčinu, slovenštinu, ruštinu a angličtinu, na volné noze, se sídlem v České republice.

   Mgr. Eva Čechová - němčina   ceeva@volny.cz   Brno -Bohunice     DETAIL 
Tlumočení obchodních partnerů hovořících německy např. na veletrzích, při obchodních schůzkách, školení např. v továrním, či podnikovém provozu, při firemním jednání, ale i u státních institucí, u notáře. Překlady dokumentů a listin různého druhu, technických zpráv, obchodní korespondence, nabídkových řízení, veřejných zakázek, smluv, stavební a projektové dokumentace, norem, manuálů, popisů, pokynů, stavebních deníků, protokolů z porad a kontrolních dnů stavebních firem, revizních zpráv, reklamací, ale i registrací, znaleckých posudků, odhadů, zpráv pro pojišťovny, ekonomických auditů, účetních výkazů, vysvědčení, osvědčení, certifikátů apod. Úřední překlady a tlumočení s kulatým razítkem.

   Mgr. Eva Gančarčíková   office@eva.net.in   Český Těšín     DETAIL 
překlady a tlumočení z a do německého jazyka, jazykové korektury, výuka německého jazyka

   Mgr. Hana Šišková-Grznárová, tlumočení a překlady Praha   propagace@navolnenoze.cz   Praha-Střešovice     DETAIL 
Tlumočnice a překladatelka angličtiny, němčiny a francouzštiny: obousměrné konsekutivní a simultánní tlumočení a společenský tlumočnický doprovod; překlady pro všeobecný jazyk i odbornosti. Vzdělání v oboru, dlouholeté zkušenosti, praxe a reference.

   Mgr. Hedvika Sixtová - překlady a tlumočení   hs@hs-preklady.cz   Nymburk     DETAIL 
Nabízíme překlady a tlumočení do nizozemštiny, holandštiny, vlámštiny, bulharštiny, ruštiny a angličtiny. Též se soudním ověřením.

   Mgr. Helena Šubrtová - překladatelka a tlumočnice anglického jazyka   hsubrtova@seznam.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice anglického jazyka. Profesionální tlumočení a obousměrné překlady angličtiny pro veřejnost, firmy a státní sféru. Jazykové korektury, všeobecné překlady a odborné specializace jako např. obchodní angličtina, ekonomie a účetnictví, právo, Evropská unie, diplomacie a státní služby, energetický průmysl, politika, média a sdělovací prostředky, společenské vědy, sport, hudba, umění a literatura s výjimkou beletrie. Dlouholetá praxe v oboru, všestranné jazykové vzdělání a řádné členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů.

   Mgr. Jaroslav Poulíček   jpoulicek@volny.cz   Praha 2 - Vinohrady     DETAIL 
Překladatel a tlumočník italštiny, ruštiny, angličtiny a němčiny. Profesionální překlady a tlumočení pro italský, ruský, anglický a německý jazyk – italština a ruština obousměrně se státní zkouškou, angličtina a němčina pouze v běžném rozsahu nebo jednosměrně. Specializace na překladatelství a tlumočnictví v oblasti obchodu, mezinárodních vztahů, práva, technologií a průmyslu. Další služby pro firmy, instituce i veřejnost: tlumočnický společenský doprovod a telefonická či osobní asistence cizinců (např. při jednání s úřady), korektury nebo stylistické úpravy cizojazyčných textů, apod.

   Mgr. Jiří Sedlák   ji.se@seznam.cz   Praha 8     DETAIL 
Polština - překlady a tlumočení

   Mgr. Jolana Novotná   jolananovotna@seznam.cz   Litomyšl     DETAIL 
Překladatelka a korektorka anglického jazyka. Obousměrné profesionální překlady angličtiny, stylistické úpravy anglických textů a jazykové korektury (osobně nebo ve spolupráci s rodilým mluvčím). Překladatelství obecných textů, obchodní a ekonomické dokumenty, korespondence, smlouvy, normy, reklamní materiály, webové stránky, školní práce a specializace na management, právo, neziskové organizace, marketing a obchod. Množstevní, věrnostní a studentské slevy, přes 20 let jazykové praxe a kvalitní reference z firemního, státního i neziskového sektoru.

   Mgr. Martin Illek - překlad španělština a portugalština, tlumočení   martinillek@seznam.cz   Praha 6 - Lysolaje     DETAIL 
Překlad a tlumočení pro španělský a portugalský jazyk v rámci vlastní jazykové agentury Encanto, která poskytuje služby také pro jazyky angličtina, francouzština a němčina. Jazykové korektury, transkripce, technické služby CAT/DTP, soudní překlady a tlumočení, doprovod.

   Mgr. Milada Mazancová   mmazancova@tiscali.cz   Brno     DETAIL 
Překladatelka, tlumočnice, učitelka a lektorka angličtiny a němčiny. Překlady z němčiny do češtiny a kompletní nabídka služeb pro anglický jazyk: Obousměrné překlady se specializací na řadu společenských, humanitních a přírodovědných oborů lidské činnosti. Pohotové konsekutivní (tj. doprovodné) tlumočení a tlumočnický společenský doprovod. Průvodcování cizinců a práce průvodkyně turistů pro cestovní kanceláře. Lektorská činnost, výuka a doučování pro jednotlivce i skupiny: gramatika, konverzace, příprava na zkoušky, nácvik běžných společenských situací, individuální intenzivní lekce, obchodní angličtina. Jazykové korektury a přepis audio a video záznamů do počítače. Krajní důraz na profesionální kvalitu, přesnost a jazykovou správnost. Příznivé smluvní ceny a dohodou i expresní služby s příplatkem. Ceník možno zaslat poštou nebo emailem na požádání. Množstevní slevy a cenové programy pro stálé zákazníky. Ukázková vyučovací hodina zdarma.

   Mgr. Milena Hladíková   hladikova.milena@email.cz   Česká Třebová     DETAIL 
Překladatelka, lektorka a korektorka anglického jazyka. Profesionální obousměrné překlady angličtiny, skupinová nebo individuální výuka a doučování, průvodcování a jazykové korektury. Odborné specializace: angličtina v oblasti lékařství a farmacie včetně ověření lékařem nebo doktorem farmacie; ekonomie, turistický ruch, filologie, filozofie, sociální sféra atd. Přes 25 let praxe studia a práce s jazykem, mnoho zahraničních zkušeností a řada dlouhodobých pobytů v USA.

   Mgr. Nikola Karulová - copywriting, korektury a překlady   nikola.karulova@gmail.com   Staré Hamry     DETAIL 
Copywriterka, korektorka, autorka a překladatelka slovenštiny a angličtiny. Profesionální copywriting neboli autorské psaní textů pro webové stránky i jiná média, prezentace, obchodní korespondence a další příležitosti pro firmy, organizace i jednotlivce. Tvorba z dodaných podkladů nebo z vlastní rešerše (vyhledání zdrojů), revize a úpravy stávajících textů, optimalizace textu na klíčová slova (SEO), textové audity. Specializace zejména na texty pro internet: úpravy textů pro jejich publikaci na internetu, grafické návrhy rozložení textu na stránce pro co nejvyšší přehlednost a zdůraznění priorit, vše za využití znalostí použitelnosti webu a specifik čtení na internetu. S tím souvisejí také pečlivé jazykové, stylistické i obsahové korektury neboli proofreading pro český i slovenský jazyk jako bilingvní rodilá mluvčí obou jazyků. Obousměrné překlady slovenštiny a jednosměrné překlady z angličtiny. Individuální a tvořivý přístup ke každé práci s uplatněním rozvinutého jazykového citu a přesně zacílené práce s jazykem podle zvoleného záměru a žádaného výsledku. Hlavní autorka prezentací pro portál Na volné noze. Běžné i expresní termíny dokončení zakázky, důraz na kvalitu a vstřícnost. Zvýhodněné, nízké ceny pro aktivity zvláště přínosné přírodě a společnosti a obecně ekologického rázu.

   Mgr. Nora Doušová   dousovan@volny.cz   Brno     DETAIL 
Soudní tlumočnice a překladatelka italštiny a němčiny. Profesionální tlumočení a překlady pro německý a italský jazyk: všeobecné konsekutivní či simultánní tlumočení, soudní tlumočení, tlumočení přednášek a školení, všeobecné a úřední překlady. Řádná členka Komory soudních tlumočníků a překladatelů ČR a Jednoty tlumočníků a překladatelů. Odborné univerzitní lingvistické vzdělání, přes 10 let zkušeností doma i v zahraničí, spolupráce s mnoha významnými tuzemskými i zahraničními klienty.

   Mgr. Petr Borovička   info@englishservice.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Nabídka soudních a odborných překladů a ověření dokumentů, korektur a revizí překladů, výuky a tlumočení.

   Mgr. Petr Mainuš   petmai@post.cz   Brno     DETAIL 
Slovinština - překlady a tlumočení i se soudním ověřením, výuka slovinského jazyka.

   Mgr. Petr Máj   petr.maj@gmail.com   Opava - Předměstí     DETAIL 
Soudní tlumočník a překladatel pro německý a francouzský jazyk. Profesionální všeobecné a úřední překlady němčiny a francouzštiny včetně ověření pomocí razítka, obchodní a soudní tlumočení. Specializace na právo, soudnictví, technické překlady a další obory jako ekonomika, zdravotnictví, stavebnictví apod. Kompletní jazykový servis pro firmy pro zajištění administrativy a komunikace se zahraničními obchodními partnery. Nízké zaváděcí ceny od 180 Kč za normostranu překladu a 500 Kč za hodinu tlumočení. Odborné vzdělání, kvalitní reference a dlouholetá praxe v oboru.

   Mgr. Soňa Felixová   sona@nemcinatlumoceni.cz   Brno - Veveří     DETAIL 
Tlumočnice, překladatelka, učitelka a lektorka německého jazyka. Kompletní portfolio služeb pro němčinu: Obousměrné simultánní a konsekutivní tlumočení, tlumočnická telefonická asistence a společenský doprovod, zahraniční nebo tuzemské průvodcování jednotlivců i skupin. Profesionální překlady a překladatelství se zvláštní specializací na technické a humanitní obory. Skupinová či individuální výuka a doučování gramatiky, konverzace a reálií; obchodní němčina, nácvik běžných společenských situací a příprava na různé zkoušky. Jazykové korektury, stylistické úpravy cizojazyčných textů, transkripce zvukových záznamů a videa. Vysokoškolská studia němčiny a mnoho let praxe a zkušeností.

   Mgr. Veronika Garbe - Překlady z angličtiny   preklady@traen.cz   Praha 5 - Jinonice     DETAIL 
Nabízím Vám profesionální překlady z anglického jazyka do českého jazyka.

   Michaela Červenková, překlady angličtiny a španělštiny   michaela.cervenka@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Překladatelka a korektorka angličtiny a španělštiny. Profesionální překlady z anglického a španělského jazyka do češtiny včetně jazykové korektury a se specializací na překlady knih – beletrie, odborná literatura z oblasti ekonomie a obchodu, historie aj. Dále překlady všeobecných textů, webových stránek a obchodních prezentací, korektury překladů a redakce knih pro nakladatelství. Univerzitní studium ekonomické angličtiny, roční pracovní pobyt v USA, sedmiměsíční ve Španělsku, bohaté jazykové zkušenosti. Dlouholetá praxe: spolupráce s nakladatelstvími KM Records, Maťa či KMa Levné knihy.

   Michel Lafaye   michel.lafaye@centrum.cz   Praha 7     DETAIL 
Francouzština: Výuka, překlady, jazykové poradenství. Kurzy francouzštiny v Praze: veřejné, firemní a individuální kurzy. Překlady: francouzština, čeština, angličtina. Poradenství v oblasti francouzského jazyka a francouzské kultury všeobecně.

   MiRo   info@miro.cz        DETAIL 
Překladatelské služby v anglickém jazyce se zaměřením na medicínu a farmacii.

   Miroslava Chroustová   italiano@cmail.cz   Liberec 14     DETAIL 
Soudní překladatelka a tlumočnice italského jazyka s třicetiletou praxí v oboru. Profesionální obousměrné překlady a tlumočení italštiny pro soukromý, komerční i státní sektor, včetně činnosti akreditované soudní tlumočnice a překladatelky. Zvláštní specializace na úřední dokumenty, soukromou i obchodní korespondenci, překladatelství a tlumočnictví v technologických oblastech: výrobní linky, stroje a zařízení, slévárny, nástrojárny, textilní a sklářský průmysl, apod. Lektorská činnost, výuka a doučování jednotlivců nebo celých studijních skupin se zaměřením na gramatiku, konverzaci, reálie, aj. Dohodou i další služby jako jazykové korektury, stylistické úpravy textu nebo transkripce zvukových a obrazových záznamů.

   MKM - Jayková škola, Překladatelská agentura   mkm@mkm.cz   Brno     DETAIL 
Výuka dětí již od 1 roku, denní pomaturitní studium, docházkové kurzy pro veřejnost různé intenzity, času konání i pokročilosti - Aj, Nj, Rj, Šp, Fr, It, Port, Čín, Pol, Niz, firemní a individuální kurzy. Zajišťujeme překlady a tlumočení z/do více než 35 jazyků i se soudním ověřením. Rychlost, spolehlivost, kvalita, příjemné ceny.

   MMag. Petra Honsová, soudní tlumočnice a překladatelka němčiny a angličtiny   honsova.petra@gmail.com   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Soudní tlumočení a překlady němčiny a angličtiny. Tlumočení a jazykový servis pro obchodní jednání, komunikaci s úřady, rodinné události, svatby aj. Překlady úředních spisů, certifikátů, osvědčení, smluv a dalších dokumentů. Důvěrnost, flexibilita, vzdělání, přes 20 let praxe v zahraničí a dobré reference.

   Moravia Translations, a.s.   webmaster@mtranslations.cz        DETAIL 


   MUDr. Yuriy Tretyachenko   tyv@seznam.cz   Chomutov     DETAIL 
Překlady do ruštiny a ukrajinštiny: překlady běžné a obchodní, technické překlady, překlady www stránek, překlad manuálů a příruček, překlady zdravotnické dokumentace (chorobopisy, lékařské zprávy atd.), překlady medicínské literatury (knihy, publikace, články, příručky), překlady mediko-biologických textů, překlady farmaceutických a farmakologických textů, překlady technické dokumentace ke zdravotnickým materiálům a přístrojům, korektury, expresní překlady.

   MUDr. Yuriy Tretyachenko   tyv@seznam.cz   Chomutov     DETAIL 
Překlady do ruštiny a ukrajinštiny. Překlady www stránek. Registrace www stránek do katalogů a vyhledávačů Ruska a Ukrajiny. Překlad Vašeho inzerátu a jeho rozeslání na inzertní portály Ruska a Ukrajiny. Tvorba www stránek.

   Multifunkční slovník a překladač   gdpick6@gmail.com        DETAIL 
Multifunkční slovník a překladač překládá z 53 jazyků zcela zdarma. Přeložte si větu případně celý odstavec textu jednoduše během pár vteřin.

   Noreco Konse, s.r.o.   noreco@noreco.cz   Brno     DETAIL 
Překlady, tlumočení, konferenční servis.

   Odborné překlady a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu   tranlang@iol.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
precizní překlady technických textů do RJ (mám praxe od r.1985). Kladu důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále nabízím popisy výkresů v RJ v AutoCadu komplexní překlady TD v oborech strojírenství, stavebnictví (pozemní a prům. stavby, čisté prostory pro zdrav., farmacii a potravin. průmysl), vč. validačních protokolů, elektrot. a elektroniky (ŘS,EPS,EZS a MaR, vč. SW)

   Oleksiy Derbas   info@lyzena.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme použité lyže a boty od značkových výrobců. Zboží pochází z test-center a půjčoven Evropy a většina modelů je z loňské či předloňské lyžařské sezóny. Lyže jsou minimálně jeté a mají výborný poměr kvality a ceny.

   Online Lingua   info@onlinelingua.com   Příbor     DETAIL 
Nabízíme kvalitní a profesionální překladatelské služby. Provádíme technicky náročné překlady, korektury textů a ověřené překlady. Zastáváme politiku správnosti, odbornosti, důvěrnosti a rychlosti. Specializujeme se na překlady z/do němčiny, angličtiny, slovenštiny, polštiny, ruštiny,španělštiny,francouzštiny a italštiny.

   parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Police nad Metují     DETAIL 
parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR

   Pavel Tahovský - Korektura češtiny   sluzby@korekturacestiny.cz   Praha     DETAIL 
Nabídka služeb v oblasti jazykové korektury českých textů. Gramatická a stylistická korektura českého jazyka. Opravujeme překlepy, chybná tvrdá a měkká y/i, falešné větné vazby apod. Jazyková korektura češtiny.

   Petra Dvorská - Překladatelství a výuka AJ a FJ   mgr.petra.dvorska@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Pořádám individuální jazykové kurzy výuky angličtiny a francouzštiny pro žáky, studenty i dospělé. Nabízím kurzy klasické (učebnice, vlastní doplňkové materiály), gramaticko-konverzační (různé jevy z gramatiky, běžná témata ze slovní zásoby), kombinované (vysvětlení školní látky, vlastní výukové materiály), přípravné (ke státní zkoušce, k maturitě). Zdůrazňuji individuální přístup a tempo, samostatný kurz pro každého klienta. Provádím překlady z angličtiny a francouzštiny do češtiny a naopak.

   Polština - překlady   jezyk-czeski@gazeta.pl        DETAIL 


   Polština překlady, polština on-line   polskypreklad@seznam.cz   Nýdek     DETAIL 


   Práca a brigády v zahraničí   info@centrumprace.eu   Bratislava     DETAIL 
Burza práce pre pracovný trh Európskej únie. Zahraničné pracovné pobyty, stáže, práce v rôznych oblastiach priemyslu, na farmách, au-pair. Bezplatná inzercia pracovných ponúk a dopytov na pracovné miesta bez nutnosti registrácie.

   Prague sightseeing tour   martintour@email.cz   Praha 4     DETAIL 


   Pravni preklady, s.r.o.   huzlikova@pravni-preklady.cz   Brno     DETAIL 
Provádíme běžné i odborné překlady (právo, obchod, finance, stavebnictví, bankovnictví, pojišťovnictví) do 50 jazyků ve velmi krátkém termínu za příznivé ceny. Překlad ověřený právníkem.

   Pražská jazyková agentura: … protože jazyky nás sbližují.   webmaster@aira.cz   Praha 5     DETAIL 
Pražská jazyková agentura je dynamicky se rozvíjející jazyková škola a překladatelská agentura, jejíž lektoři, překladatelé a tlumočníci nabízejí již tradičně jazykové služby těm nejnáročnějším klientům a studentům.

   Prekladatelska Sluzba CZ - DE Martina Ledermann   kontakt-ml@martina-ledermann.de   Frankfurt nad Mohanem     DETAIL 
CZ-DE Profesionalni preklady a lokalizace webovych stranek Prekladatelske Sluzby Nabizim Vam odborne a profesionalni preklady z cestiny do nemciny. Mam osm let zkusenosti v oboru prekladu. Nemcina je muj matersky jazyk. Mam nasledujici odborne oblasti: technologie, manualy pro technicke zarizeni a domaci pristroje a historie. Take prekladam obecne texty z ruznych oboru z cestiny do nemciny. Lekarstvi a pravo neprekladam. Na objednani zakazek a pripadne dotazy mne kontaktujte prosim na moji emailovou adresu kontakt-ml (at) martina-ledermann de Lokalizace Webovych Stranek Jeden z mych oboru je profesionalni lokalizace webovych stranek. Pokud potrebujete take nemecky webove stranky, jsem Vam rada k dispozici. Cenik Kvalitni preklady nemusi byt drahe. Mam dobrou nabidku cen pro firmy a soukromne zakazniky. Ceny pro prekladatelske agentur jsou podle dohody. Pro detailni cenik mne kontaktujte prosim na moji emailovou adresu kontakt-ml (at) martina-ledermann de. Reference Pro reference kontaktujte prosim meho obchodniho partnera, pana Ing. Polata, TechWord s.r.o., Praha, www.techword.cz Pan Ing. Polata mluvi cesky a anglicky.

   preloz.to   hello@preloz.to   Hradec Králové     DETAIL 
Ucelené portfolio překladatelských služeb nabízíme již v 4 zemích. Inovativní webové prostředí nabízí, co jiní ne. Například přímý kontakt s překladatelem, sms a email upozornění či platbu online.

   PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM – firemní jazykové kurzy Praha   sales@presto.cz   Praha - Staré Město     DETAIL 
Nabízíme firemní jazykové kurzy, kurzy pro veřejnost i překladatelské služby.

   Presto - Překladatelské centrum, s.r.o.   sales-lp@presto.cz        DETAIL 
Nabízíme profesionální překladatelské služby včetně tlumočení, DTP, lokalizace, audio/video služeb i výuky jazyků pro firmy a veřejnost. Překládáme z/do více než čtyřiceti jazyků.

   Profesionální korektury   info@profesionalnikorektury.cz   Brno     DETAIL 
Potřebujete rychlou a kvalitní jazykovou korekturu brožurky, letáku, odborného článku, výroční zprávy či jiného českého textu? Profesionální korektury.cz Váš text odborně zkontrolují a zajistí Vám prvotřídní servis.

   Profesionání jazyková škola Lingvaservis   info@lingvaservis.cz   Teplice     DETAIL 
Profesionální jazyková škola Lingvaservis. Nabízíme vám velké spektrum cizích jazyků a to např. francouzštinu, angličtinu, španělštinu, arabštinu, italštinu, a mnoho dalších. Jsme tu pro vás neostýchejte se nás kontaktovat. Vaše Lingvaservis.

   Profipřekladatel.cz   info@profiprekladatel.cz   Praha     DETAIL 
Nabídka překladatelských a tlumočnických služeb. Odborné i neodborné překlady, technické překlady, překlady se soudním ověřením. Dodání do 24 hodin bez příplatku. Nabízíme klasické i soudní tlumočení. Nabízíme korektury, lokalizace, překlady softwaru a mnoho dalších služeb související s překladatelskou činností.

   ProfiText - Technické překlady   profitext@volny.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Překlady technických textů (příruček, návodů, norem, projektů) včetně tabulek, obrázků, schémat a grafů do/z němčiny, angličtiny a z ruštiny.

   Překladatalská služba, němčina   Zeman@uebersetzungsdienst-tschechisch.de   Bremen     DETAIL 
Překlady z němčiny do češtiny a obráceně, technika, právo, osobní dokumenty, možnost překladů v programu Trados.

   Překladatelské agentury   prekladyihned@seznam.cz   Tučapy     DETAIL 


   Překladatelské služby (AJ, CJ, NJ)   preklady@blahova.net   Praha 5     DETAIL 
Překlady, tlumočení, soudní překlady, soudní ověření, soudně ověřené překlady, překlady s doložkou, právní překlady, ekonomické překlady, obchodní texty, technické překlady, soudní překladatel, soudní tlumočník, překladatel se soudním razítkem, rodilý mluvčí, jazykové korektury rodilým mluvčím, revize českých i cizích textů textů; lokalizace software a Web stránek; angličtina, čeština, němčina, z/do angličtiny, češtiny, němčiny (AJ, ČJ, NJ) - Praha, Česká Republika, ČR.

   Překladatelský servis Skřivánek   praha@skrivanek.cz        DETAIL 


   Překladatelství do angličtiny, němčiny a češtiny   bdragomans@seznam.cz   Nürnberg     DETAIL 
Překladatelská agentura Bohemian Dragomans nabízí překladatelské služby do všech světových jazyků, zaměřujeme se především na němčinu, angličtinu a češtinu.

   Překlady a tlumočení   odkazy@preklady-hrochova.cz        DETAIL 


   Překlady a tlumočení - Agentura Zelenka   preklady@zelenka.cz   Zlín     DETAIL 
Překlady 50 světových jazyků. Překlady všech oborů v různých formátech. Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština, polština a další. Lokalizace softwaru a www stran. Překlad CAT (TRADOS, TRANSIT).

   Překlady a tlumočení - němčina, holandština, italština   odkazy@preklady-hrochova.cz        DETAIL 


   Překlady a tlumočení - Právní překlady s.r.o.   info@pravni-preklady.cz   Brno     DETAIL 
Provádíme běžné i odborné překlady (právo, obchod, finance, stavebnictví, bankovnictví, pojišťovnictví) do 50 jazyků ve velmi krátkém termínu za příznivé ceny. Překlad ověřený právníkem.

   Překlady a tlumočení do 40 jazyků světa   aback@aback.cz   Brno     DETAIL 
Zajišťujeme překlady a tlumočení do 40 jazyků světa. Dále zajistíme úředně ověřené překlady, komerční překlady. Můžete také využít konsekutivní tlumočení (obchodní jednání), tlumočení s výjezdem do zahraničí, soudní tlumočení, simultánní tlumočení.

   Překlady angličtina   mojeanglictina@seznam.cz   Nýdek     DETAIL 
Provádíme překlady do angličtiny v nejvyšší možné kvalitě. Zaměřujeme se jenom na angličtinu a proto jsme nejlepší. Cena již od 185 Kč/NS. Telefon: +420 603 440 905.

   Překlady AZ   info@preklady-az.cz   Opava     DETAIL 
Překlady jakýchkoli textů ve většině světových jazyků včetně dokumentů se soudním ověřením.

   Překlady do němčiny, překlady z němčiny   info@prekladytlumoceni.cz   Praha 4     DETAIL 
Kvalitní odborné překlady z němčiny do češtiny a naopak. Profesionální služby, individuální jednání. Spolupráce s německými rodilými mluvčími a dalšími překladateli. Překlady oborů: překlady marketingových textů, ekonomické překlady, právní překlady, technické překlady, obchodní překlady, žurnalistika, životní prostředí, beletrie. Přímá komunikace s překladatelem. Odpověď na poptávku již do 60. minut. Zkušenosti již od roku 2002. Kvalita je na prvním místě.

   Překlady Ihned   prekladyihned@seznam.,cz   Tábor     DETAIL 


   Překlady Ihned   prekladyihned@seznam.cz   Tábor     DETAIL 
Překlady Ihned

   Překlady online, Vít Prošek   info@preklady-online.cz   Praha 9     DETAIL 
Překlady online, angličtina, francouzština, itlaština on-line, překlady z angličtiny, francouzštiny, italštiny do češtiny a z češtiny do angličtiny, francouzštiny a italštiny.

   Překlady polština   prekladyp@seznam.cz        DETAIL 


   Překlady, překlad, němčina - Mgr. Martina Šimanová   info@prekladytlumoceni.cz   Praha 4     DETAIL 
Kvalitní a komplexní překladatelské služby z a do německého jazyka. Individuální přístup, spolupráce s rodilými mluvčími - profesionálními překladateli. Odpověď na poptávku do 60. miunut. Kvalita je na provním místě.

   Překlady, tlumočení z/do polšitny   cecylia.zarubova@quick.cz   Náchod     DETAIL 


   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Radek Šikýř - copywriting, SEO, online marketing   radek.sikyr@gmail.com   Praha 9     DETAIL 
Profesionální tvorba odborných i marketingových textů, vylepšení stávajících materiálů. SEO optimalizace Vašich webových stránek, sestavení online marketingové strategie, konzultace. Blog o copywritingu, SEO a marketingu.

   Ready Made Business.cz   info@readymadebusiness.cz   Praha 2     DETAIL 
Prodáváme ready made společnosti, poskytujeme virtuální sídlo firmy, spravujeme datové schránky, vedeme účetnictví, poskytujeme daňové poradenství, vytváříme webové stránky a jiné služby.

   Realitná a prekladatelská spoločnost Drs. Rudolf Kooijman, s.r.o.   info@holandstina.cz   Lučenec (SR)     DETAIL 


   Renata Kaplická - Švédština.eu   info@svedstina.eu   Kladno     DETAIL 
Překladatelské služby ve švédském jazyce - překlady a konsekutivní tlumočení, ověřené překlady a soudní tlumočení. Překlady právních dokumentů, smluv, výpisů z obchodních rejstříků, plných mocí a ostatních dokumentů.

   Romana Procházková - ECO Velké Meziříčí   eco-prochazkova@seznam.cz   Velké Meziříčí     DETAIL 
překladatelské a tlumočnické služby, individuální a skupinová výuka, jazyky: anglický, německý, ruský, ukrajinský, bulharský, dánský, francouzský, finský, holandský, chorvatský, italský, maďarský, moldavský, norský, polský, portugalský, řecký, srbský, slovenský, španělský, švédský, turecký aj.

   Royalschool - angličtina   brno@royalschool.cz   Brno     DETAIL 
Royalschool je největší jazyková škola v Čechách vyučující anglický jazyk Callanovou metodou. Royalschool vás naučí anglický jazyk Callanovou metodou za čtvrtinu času v porovnání s tradičními metodami. Royalschool vyučuje anglický jazyk Callanovou metodou v Praze a v Brně.

   S club   admin@sclub.sk   Levice     DETAIL 
Jazyková škola S-Club Levice Vám ponúka jazykové kurzy, tlmočenie, preklady, cudzojazyčnú literatúru

   Sdružení překladatelů a tlumočníků   spt@praha.czcom.cz   Praha 2     DETAIL 
Tlumočnický a překladatelský full-service se zaměřením na ekonomii, bankovnictví, výpočetní techniku, lokalizaci software a marketing.

   SFF Czech - Services for foreigners Czech   info@sffczech.cz   Praha 5     DETAIL 
Are you looking for the accommodation in Prague,Brno,Český Krumlov,Karlovy Vary,Hradec Králové,Olomouc or Ostrava?Long or short term accommodation in furnished apartments and rooms,luxury family apartments,hotels of all categories in Czech Republic.

   Skřivánek s.r.o.   skrivanek@skrivanek.cz   Praha 4 - Podolí     DETAIL 


   Sochorek Radim, Mgr.   @www.sochorek.cz/cz/kontakt   Ostrava     DETAIL 
Tlumočení, překlady, rešerše. Němčina, nizozemština (holandština/vlámština). Od roku 1995 Váš profesionální tlumočník a překladatel v Ostravě a na Internetu. Kvalita podle DIN 2345. Rešerše - vyhledávání informací na zahraničních internetových stránkách a v jiných cizojazyčných zdrojích.

   Soudní překlady a soudní tlumočení - ing.Marína Hrubá   Registrace.Odkazu@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
Soudní překladatelka a tlumočnice ing.Marina Hrubá nabízí komplexní služby v těchto oblastech: soudní překlady, soudní tlumočení z ruštiny a do ruštiny. Dále překlady a tlumočení z angličtiny a němčiny. Ceník překladů i tlumočení k dispozici na webu.

   Spedice a autodoprava MADASPED   info@madasped.cz   Brno     DETAIL 
Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava a spedice, zasilatelství a logistika. Doprava po Evropě do 48 hodin.

   SPĚVÁČEK překladatelská agentura s.r.o.   agentura@spevacek.info   Praha 6     DETAIL 
Překlady a tlumočení ve více než 50 jazycích. Odborné překlady právních, ekonomických, medicínských a technických textů v expresních termínech, konferenční a tlumočnická technika, lokalizace, ISO 9001, ISO 27001

   Stuart John Hoskins   info@hoskins.cz   Praha 10     DETAIL 
Bezchybná angličtina - rodilý mluvčí přeloží české a slovenské dokumenty, smlouvy, výroční zprávy, zákony, právní předpisy, podklady pro Evropskou komisi atd. Expresní překlady bez příplatku, korektury překladů, online objednávka. Přes 10 let praxe.

   Studio Image 2000   info@studioimage2000.cz   Zlín     DETAIL 
Full service v oblasti reklamy a marketingu.

   Studio L.P.G. Překladatelské služby   info@prekladatelske-sluzby.cz   Praha 5     DETAIL 
Překladatelské služby v evropských a světových jazycích, korektury českých a cizojazyčných textů a soudní ověření překladů. Nabízíme Vám individuální přístup k řešení Vašich požadavků a příznivé ceny.

   SUPERKONTAKT   info@superkontakt.cz   Ostrava     DETAIL 
Zprostředkování služeb na bezplatném čísle 800 100 382

   španělsky doma   brodie.l@seznam.cz   Havířov - Šumbark     DETAIL 
Nabízím celoroční i krátkodobé a intenzivní kurzy pro děti, mládež i dospělé: ■pro úplné začátečníky, úroveň A1-A2 ■pokročilé, úroveň B1- C2 ■příprava k maturitě nebo státní zkoušce ■intenzivní výuku pro cestovatele ■rady, kam vycestovat za prací i za poznáním ■soukromé překladatelské služby ■a další, dle dohody a potřeby výuka španělštiny Havířov, Karviná, Ostrava, Český Těšín, Frýdek Místek a okolí

   Španělština Markéta Klimešová   klimesovamarketa@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Překladatelka, tlumočnice a průvodkyně pro španělský jazyk. Profesionální obousměrné překlady a tlumočení španělštiny. Překlady různých druhů textů: obchodní texty, technická dokumentace, smlouvy, korespondence, prezentace a jiné. Doprovodné neboli konsekutivní tlumočení při událostech jako jsou obchodní jednání či jiná setkání komerčního i osobního charakteru. Školená průvodkyně po České republice a španělsky mluvících zemích. Kombinace průvodcovských služeb s tlumočením: zajištění kulturního programu, návštěvy historických památek nebo výletu pro zahraniční návštěvu s odborným výkladem ve španělském jazyce. Komplexní služby jednorázově i formou dlouhodobé spolupráce. Důraz na profesionalitu a kvalitu odvedené práce, spolehlivost, odbornost a flexibilitu. Individuální přístup ke každému klientovi, mlčenlivost a poctivost. Přes 20 let studia španělštiny, bohaté zkušenosti a rozsáhlé reference.

   Štěpán Picka   s.picka@prekladatel.com   Hradec Králové     DETAIL 
Obousměrné profesionální překlady a tlumočení němčiny pro soukromý sektor i firemní klientelu, včetně řady odborných specializací: ekonomie, bankovnictví, obchodní korespondence, management, reklama a marketing, průmysl, výroba plastů, řízení kvality, cestovní ruch, gastronomie, chovatelství, aj. Grafická úprava dokumentů a opravování neboli stylistické úpravy a jazykové korektury německých textů. Zákaznický non-stop servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, spolehlivost, rychlost a nabídka expresních služeb s příplatkem. Jazykové vzdělání a zkušenost: dvanáctiletý pobyt v Německu a ukončené středoškolské vzdělání na gymnáziu v Mnichově, řádná zkouška z německého jazyka na Goethe Institutu a víceletá praxe profesionálního tlumočení a překladů pro desítky českých, německých a evropských firem či institucí.

   T. Z. CD-ROM software   info@tz2000.cz   Hradec Králové 6     DETAIL 
Nabídka nejnovějších odborných slovníků zaměřených na vědu, techniku a ekonomiku. Verze knižní i na CD.

   Taliančina Vigato   vigatogustav@seznam.cz   Praha 10     DETAIL 
Veškerý jazykový servis v rámci italského jazyka (tlumočení, překlady, výuka, vyhledávání informací na území Itálie).

   TATTVA sdružení   tattva@tattva.cz   Náchod     DETAIL 
Zprostředkování služeb a obchodu,prodej stavebních materiálů,seznamka a mnohé další služby...

   Teapo, s.r.o.   acinkova@snary.cz   Damníkov     DETAIL 
Střední firma s výrobním zaměřením na služby a výrobu v oblasti elektro a stavení.

   Technické překlady z němčiny   mail@karelsuchanek.com   Mariánské Lázně     DETAIL 
Technické překlady z němčiny s využitím CAT nástrojů, lokalizace.

   Technickepreklady   chequia@atlas.cz   Ostrava     DETAIL 


   Techtran - odborné překlady angličtina, němčina   jiri.hynek@techtran.cz   Plzeň     DETAIL 
Technické překlady angličtina a němčina. Odborné překlady (ekonomie, právo). Ověřené překlady (s doložkou soudního tlumočníka). Výroční zprávy, manuály, lokalizace softwaru. Krátké dodací lhůty. Seriózní práce od profesionálů s dlouholetou praxí. Vstřícné ceny.

   Threshold Training Associates - jazyková škola   office@threshold.cz   Praha 5     DETAIL 
Výuka jazyků ve firmách, státních organizacích a finančních institucích po celé ČR. Jazykové kurzy pro veřejnost, kurzy šité na míru, letní intenzivní jazykové kurzy, studium v zahraničí, příprava ke zkouškám. Angličtina, němčina, francouzština…

   TLC - Top Language Centre, s.r.o.   info@tlc.cz   Brno     DETAIL 
Překlady a tlumočení - běžné i soudně ověřené překlady - expresní překlady - jazykové korektury Školení v českém a v cizím jazyce, workshopy.Semináře pro státní správu a samosprávu. Firemní jazykové vzdělávání, konverzační kurzy, příprava na mezinárodní jazykové

   tlumočení Alexandra Sochorová   tlumok@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Simultánní a konsekutivní tlumočení, překlady a výuka němčiny Mgr. Alexandra Sochorová

   Tlumočník překladatel   alexandrak@seznam.cz   Ostrav     DETAIL 


   TomGuide Translations   tomy@tomguide.cz   Praha 9     DETAIL 
Odborné a všeobecné překlady z/do angličtiny, zejména z oblasti spotřební elektroniky, informačních technologií, ekonomiky, práva, stavebnictví, strojírenství a kuchyňské/gastronomické techniky. Lokalizace a překlady webových stránek. Download ukázek překladů.

   TRANSPERFECT - překlady - tlumočení - výuka   info@transperfect.cz   Senička     DETAIL 
Transperfect.cz - orientace v problematice zajištění vícejazyčných řešení, praktické rady v oblasti mezinárodní komunikace, informace o překladatelských a tlumočnických službách, cesta ke schopnostem prosadit se ve světě zahraničního obchodu.

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   United Linguas s.r.o.   office@unitedlinguas.com   Praha 7     DETAIL 
Poskytujeme překlady a tlumočení do více než 70 jazyků. Při překladech dbáme na individuální potřeby klientů. Tlumočíme do všech evropských jazyků, nabízíme i tlumočníky pro japonštinu a čínštinu. Bezplatně vyhotovíme kalkulaci Vaší poptávky.

   Vaoa - jazyková škola a vzdělávací agentura   info@vaoa.cz   Praha 4     DETAIL 
vaoa je jazyková škola, která nabízí veřejné i firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení, přípravu studentů k maturitě a ke zkouškám na VŠ, kurzy Soft Skills, počítačové kurzy a mnohem více. hlavními jazyky jsou anglický, německý a francouzský.

   VEDICI, s.r.o. - tvorba www stránek   svoboda@vedici.cz   Pelhřimov     DETAIL 


   Vrobel, spol. s r.o.   info@vrobel.cz   Praha 5     DETAIL 
Poskytujeme komplexní služby v ekonomické oblasti. Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování veškerých daňových přiznání, mzdy a personalistika, zastupování před úřady. Dále nabízíme daňové a ekonomické poradenství, zajištění auditu a rekonstrukce účetnictví. Zajistíme pracovního povolení pro cizince.

   VT Kolín - jazyková škola   info@vladka.wz.cz   Kolín 2     DETAIL 
Výuka jazyků - kurzy pro firmy i jednotlivce. Ve vaší kanceláři i v našich učebnách. Jazyky: anglický, německý, francouzský a dále dle dohody. On-line slovník, testy z anglického jazyka.

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Výuka angličtiny v Brně, jazykové kurzy Brno   zsvyukaanglictiny@gmail.com   Brno     DETAIL 
Angličtina, chcete ji umět? Angličtina v Brně! Kurzy angličtiny v v Brně jsou připraveny Vám pomoci. Výuka anglického jazyka "face to face" a intenzívní pomaturitní studium angličtiny Vám pomůže připravit se do Vašeho života. Angličtina je důležitá.

   Výuka němčiny v Olomouci a Zlíne   jamar@pokart.cz   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Nabízíme výuku německého jazyka, překladatelství, tlumočnictví, asistenci malým a středním podnikům. Výuka německého jazyka za vysoce nadstandardní poměr ceny a výkonu.

   Výzkumný ústav textilních strojů Liberec, a.s.   inf-vuts@vuts.cz   Liberec 4     DETAIL 
Výzkum, vývoj a konstrukce strojů a zařízení pro zpracovatelský průmysl v oblastech textilních strojů, balící, reprografické, polygrafické, potravinářské a sklářské techniky, výroba funkčních modelů, prototypů, zajištění sériové výroby, realizace kompletního technologického celku.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   wwweb.cz   info@wwweb.cz   Karviná - Mizerov     DETAIL 
Internetová firma nabízející bezplatné poradenství v marketingu a to nejen na Internetu!

   Yevgeniya Hercíková - překlady ukrajinština a ruština   hercikova.yevgeniya@seznam.cz   Nechanice     DETAIL 
Překladatelka a lektorka ruštiny a ukrajinštiny. Profesionální obousměrné překlady pro český, ruský a ukrajinský jazyk. Lektorská činnost, skupinová nebo individuální výuka se zaměřením na konverzaci i gramatiku. Intenzivní doučování a kvalitní příprava na jazykové zkoušky. Transkripce nahrávek a překlady odborných textů, soukromé i firemní korespondence, reklamních materiálů, článků aj. Stylistické úpravy a korektury veškerých cizojazyčných textů. Zkušená rodilá mluvčí – rodný jazyk ukrajinština a ruština. Pedagogické vzdělání včetně nostrifikace v ČR a 10 let praxe ve školství. Výuka ruštiny a ukrajinštiny v České republice od roku 2000.

   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zdeňka Kunčická - technické překlady angličtiny   zdenka.kuncicka@gmail.com   Ostrava – Poruba     DETAIL 
Překladatelka angličtiny se zaměřením na technické překlady a anglický jazyk v průmyslu. Profesionální obousměrné překlady angličtiny, jazykové korektury a stylistické úpravy anglických textů. Specializace na technické překlady pro hutní průmysl a těžké strojírenství. Odborné jazykové vzdělání doplněné o státnice a mezinárodně uznávané jazykové certifikáty. Téměř 30 let praxe v oboru a spolupráce s významnými průmyslovými podniky jako např. Mittal Steel Ostrava a.s., vědecko-výzkumnými institucemi a školami.

   ZELENKA – překlady a tlumočení   preklady@zelenka.cz   Zlín     DETAIL 
Překlady a tlumočení. Překlady do všech cizích jazyků. Lokalizace, tlumočení, jazykové kurzy. Expresní překlad. Překlad v souladu s ČSN 15038. Nejdéle působící agentura na překlady a jazykové kurzy v ČR.

   Zuzana Churanová - překladatelka   bishopcz@gmail.com        DETAIL Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka