Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Průmysl
- STROJÍRENSKÝ
   2e plus s.r.o., kompresory   info@2e.cz   Praha 9 - Satalice     DETAIL 
Prodáváme pístové kompresory mazané, dále speciální pístové kompresory bezmazné Medic; k tomu nabízíme veškeré příslušenství ke kompresorům – hadice, ofukovací pistole, nářadí atd. Šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory (zvyšovače tlaku), ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Provádíme pravidelný servis a generální opravy kompresorů a sušiček a měření spotřeby vzduchu. Provádíme montáže potrubních rozvodů. Nabízíme Vám taktéž zpracování prováděcích projektů kompresorových stanic.

   3E Praha Engineering, a.s.   info@3epraha.cz   Praha 7     DETAIL 
Naše technická kancelář nabízí dodávky CAD/CAM/PDM systémů a souvisejícího aplikovaného suportu. Nabízíme konstrukční CAD - SolidWorks a KeyCreator, obrábění - CAM - HSMWorks a SurfCam, analýzy a simulace - SolidWorks Simulation, SolidWorks Flow Simulation, architektura a stavebnictví - SketchUp, DataCAD, Arcon, Artlantis, zobrazování CAD dat - Spinfire, správa dokumentace - SolidWorks Enterprise PDM, technické ilustrace - 3DVia Composer.

   3VH PLASTICS s. r. o.   p.knap@3vhplastics.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Společnost 3VH Plastics představuje výrobně – obchodní společnost se zaměřením na vývoj, výrobu a prodej plastových výrobků, jež najdou uplatnění zejména ve stavebnictví, textilním, spotřebním a automobilovém průmyslu.

   4ISP s.r.o. – CNC frézka pro výrobu, modeláře a školy   tuma@4isp.cz   Úvaly     DETAIL 
Prodáváme a vyvíjíme CNC stroje. V naší nabídce je CNC frézka či víceosý router.

   A+A Tryodyn s.r.o.   odkazy@blueghost.cz        DETAIL 
Firma A + A TRYODYN s.r.o. se zabývá obráběním kovů na NC a CNC strojích, stejně tak vyrábí na zakázku podle dokumentace dodané zákazníkem. Provádíme soustružení, vrtání, frézování, závitování, broušení na kulato, montáž skupin a podskupin.

   AA COM, Kratochvíl   aacom@aacom.cz   Praha západ     DETAIL 


   AB Pack spol. s r.o.   abpack@abpack.cz   Vlašim     DETAIL 
Dodáváme komplexní a přitom vysoce spolehlivá řešení v oblasti balicích a potravinářských technologií. Naše síla se projevuje hlavně v takových oblastech, jako jsou dodávky linek pro nestandardní produkty jako je např. řešení linky pro balení mražené zeleniny, automatické balení okurek do sklenic i sáčků nebo linka na přípravu, homogenizaci a balení moučných směsí, linky na výrobu a balení chipsů apod.

   AB SUPPORT s.r.o. – opravy a stěhování strojů   absupport@absupport.cz   Brno - Dolní Heršpice     DETAIL 
Zařizujeme stěhovaní těžkých břemen. Provádíme rovněž stěhování a opravy strojů.

   ABRATECH - Jiří Bozděch   info@abratech.cz   Rokycany     DETAIL 
Autorizovaný distributor vysoce kvalitních výrobků společnosti 3M, určených především pro průmyslové použití. Sortiment zahrnuje brusné prostředky, lepicí pásky, lepidla, čistící prostředky, prostředky na ochranu zdraví atd.

   Adler Visegrad   adler@vibrolisy.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Francouzské vibrolisy. Technologie pro výrobu betonových skořepinových tenkostěnných tvárnic, zámkové dlažby, obrubníků, palisád a dalších vibrolisovaných betonových výrobků.

   Adresář Obalář .cz   kuda@adresarobalare.cz   Třinec 6     DETAIL 
"Databáze 1100+ firem, eshopů, škol a institucí ČR a SK z oboru obaly a balicí technika. Obsahuje obalářské tržiště, hledání, diskuzní fórum, kalendář, burzu zaměstnání, odborné články, knowhow, anketu. Registrace a přístup ZDARMA. "

   Agriaffaires : Zemědělská technika   agriaffairescontact1@gmail.com   France     DETAIL 


   Agriimport - lesní a zahradní technika   plzen@agriimport.cz   Dolní Bělá     DETAIL 
Lesní technika- štěpkovače, lanové navijáky, vytěžovací vozy a lesní jeřáby. Zahradní technika- sekačky, zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, rozbrušovačky, elektrocentrály, čerpadla, zahradní nůžky, traktory, sněžné frézy, vibrační desky.

   Agrobazar iAgro.cz   gingo2@seznam.cz        DETAIL 


   AgroExpo   info@agroexpo.sk        DETAIL 
Online výstava poľnohospodárskej techniky: traktory, kombajny, rezačky, sejačky, pluhy, brány, obracače, postrekovače, manipulátory, lisy, balíkovače, kŕmne vozy a iné poľnohospodárske stroje.

   AGS Agro Sortiment – Prodej komunální a zemědělské techniky   agsort@volny.cz   Židlochovice     DETAIL 
Naše společnost se orientuje na prodej komunální, zahradní a zemědělské techniky. Dodáváme také hygienické a ochranné pomůcky či autokosmetiku. Prodej realizujeme v prodejně a přes zásilkovou službu.

   Air Comp Vsetín, s.r.o.   aircomp@aircomp.cz   Vsetín     DETAIL 
Přední dodavatel a premium distributor kompresorů firmy CompAir - dodáváme kompresory šroubové, pístové, sušičky, filtry, separátory. Provádíme měření spotřeby vzduchu, rozvody stlačeného vzduchu, realizace kompresorových stanic. Servis, dodávky ND na zařízení CompAir, Ceccato. Bazar kompresorů.

   Akkstroje.cz   info@akkstroje.cz   Brno     DETAIL 
Nákup a prodej použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Nabízíme soustruhy, frézky, brusky, vrtačky,karusely, lisy, nůžky, obráběcí centra, ohýbačky, zakružovačky, atd..

   ALFA a OMEGA,spol. s r.o.   alfaomega@hronov.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
zakázková výroba:shrnovací stěny a dveře VARIANT všech rozměrů pro veškeré interiéry,harmonikového typu s koženkovým pláštěm.Výroba:shrnovací dveře BETA-OCTANORM pro výstavní stánky,hákové zámky pro shrnovací a posuvné dveře.Prodej:lamelové dveře,sprchové a vanové plastové lamelové zástěny.

   Alfa Laval spol. s r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Praha 3     DETAIL 


   ALFA-PROJ   prodejna@alfa-proj.cz   Brno     DETAIL 
ALFA - PROJ - tradiční český výrobce a dovozce zbraní a střeliva. Vyrábíme a prodáváme revolvery a další zbraně a to jak na zbrojní průkaz tak i volně prodejné zbraně. Signální revolvery, flobertky, vzduchovky, pistole a služební pouta. Zbraně, pistole, revolvery a pouta. Sortiment firmy: revolvery řady Holek v rážích od 22 LR po 38 speciál. Výrobní řada revolverů ALFA steel, pistole Combat a Defender v rážích 9 mm až 45 ACP. Vzduchové pistole a pušky pro sportovní střelbu. Dodáváme jak svůj výrobní sortiment zbraní tak i zbraně dalších značek, plynovky, vzduchovky, revolvery, flobertky, pouta, ale i náboje a střelivo, příslušenství, kde je zaručena kvalita, servis a poradenství. To vše nabízíme také ve svém internetovém obchodě zbraní a střeliva.

   ALFEKO s.r.o.   obchod@alfeko.cz   Třebíč     DETAIL 
Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

   Allami   allami@allami.cz   Hlinsko     DETAIL 
Nabízíme originální ručně vyráběné poštovní schránky, domovní štítky,domovní čísla, firemní štítky a desky,dvířka na plyn,dvířka na plynoměr,dvířka na elektřinu,dvířka na elektroměr,cedule Pozor pes,domovní zvonky,zvonková tlačítka, domovní světla,venkovní hodiny,teploměry,stojany na vánoční stromky,domovní a zahradní doplňky, E-shop.Slévárna hliníku.

   Almita spol. s r.o.   almita@email.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 
Vysoce kvalitní frézování, ale i soustružení na CNC strojích. Provozovna v Havlíčkově Brodu. Nabízíme výrobu menších součástí, ale i konstrukci jednoúčelových strojů pro strojírenskou výrobu.

   Alupa s.r.o.   info@alupa.cz   Pardubice     DETAIL 
Naše společnost Alupa s.r.o. se zabývá specializovaným obchodem s výrobky z hliníku a jeho slitin. V naší nabídce naleznete standardní profily, výkresové profily, plechy a přířezy z hliníku, profily na solární a fotovoltaické konstrukce a další výrobky z hliníku a jeho slitin.

   ALVE spol. s r.o.   alve@alve.cz   Veřovice     DETAIL 


   Americká kamna - Karel Vacek   vacek@quick.cz   Kostelec nad Černými lesy     DETAIL 
Americká kamna - renovace, nákup, prodej.

   AMF, s.r.o. – šroubové kompresory a dmychadla   info@amf.cz   Kladno - Kročehlavy     DETAIL 
Dodáváme zařízení pro stlačený vzduch – šroubové kompresory, dmychadla a jiné.

   ANCER UPS, s.r.o. - UPS, elektrocentrály, klimatizace.   ancer@ancer.cz   Praha 5     DETAIL 
Dodáváme záložní zdroje - UPS, AROS, POWER WARE,Astip, elektrocentrály Honda, WAY, Gesan, Medved, Europower, ITC Power, RAS, dieselagregáty, topidla a odvlhčovače prostor MASTER, mobilní klimatizace Coldmaster, SPLIT, DESA, ochlazovače Convair a další.

   ANOPACK s.r.o.   info@anopack.cz   Praha 5     DETAIL 
Prodej a servis etiketovacích, balicích, plnicích, zavíracích a dalších strojů a zařízení.

   Anox.cz - hadicové spony   petr.halada@anox.cz   Šenov     DETAIL 
Spojovací materiál. Velkoobchod. Specializace na hadicové spony. Doručení do 24hodin. Pozinkované i nerezové hadicové spony pro jakékoliv hadice. Slevy spon, kovoobráběcí stroje (frézy, pásové brusky) - výprodej a bazar.

   Ant s.r.o. - Profesionálne náradie   ant@ant.sk   Bratislava     DETAIL 


   apotek-butik   jerrynordin2@gmail.com   Sweden     DETAIL 
Hej, killar jag Jerry är jag passionerad till forskning om mäns sexuella hälsa ED problem. i förväg världen Avery Sweden man har denna typ av problem och även de måste vara känsla att tveka att dela med sina kvinnliga vänner och de har inte heller njuta av deras sexuella liv ED problem är mycket vanliga kan man övervinna Kamagra är trygg och säker

   Apretace - kovoobrábění   agentura@pacto.cz   Olomouc - Nová Ulice     DETAIL 
Kompletní apretace hliníkových a železných odlitků malosériové i velkosériové výroby. Povrchové úpravy a opracování strojních částí. Apretace provádíme na hliníkových dílcích metodou pilování a vybračního broušení našimi zkušenými zaměstnanci. Provadíme také svařovaní metodou CO.

   Aqua - BBG, s.r.o.   info@aqua-bbg.cz   Teplice     DETAIL 
Čištění přírodních a odpadních vod - zpracování, dodání a sledování profesionálního průmyslového zařízení na čištění přírodních a odpadních vod.

   ARaPO spol. s r.o.   arapo@arapo.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme potrubní díly jako jsou příruby, přechody - redukce, oblouky, ohyby, hrdla, klenutá a desková dna, T-kusy, záslepky potrubí, spojovací materiál, trubky a jiný sortiment, např. tvarové výpalky. Normy ČSN, EN, DIN, ANSI a GOST.

   ARCO technik   arco@arco.cz   Praha 10 - Dolní Měcholupy     DETAIL 
Zakázkové CNC obrábění, prodej vrstvených elektroizolantů a konstrukčních technických plastů a dalších materiálů (impregnanty, flexibilní izolace, vodiče) pro výrobu a opravy elektrických strojů a přístrojů, pro strojírenský, chemický a nábytkářský průmysl.

   Ardent technology, spol. s r.o.   vasicek@ardenttech.cz   Brno     DETAIL 
Výroba hydromotorů HMB 630U, výroba a opravy hydraulických válců, opravy vysokotlakých čerpadel RCJ 100, stavby hydraulických obvodů, strojírenská výroba, tlakové rozprašování proti zápachu a prašnosti.

   Archa CS, spol. s r.o.   archap5@iol.cz   Praha 5     DETAIL 
Odborná nabídka volných SKLADŮ / VÝROBY a to NÁJEM i PRODEJ, Praha + ČR. Poskytování skladových služeb, CELNÍ SKLADY. Prodej VELKOSKLADŮ TIR a PRŮMYSLOVÝCH PODNIKŮ, Praha + ČR. Vše na www.archacs.cz, Člen SVAZU SPEDICE A SKLADOVÁNÍ ČR.

   Arrow line, a.s.   kp@arrowline.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
výrobce a dodavatel železniční techniky - kolejové vlečky a tahače, posunovací lokomotivy, lanová posunovací zařízení - k posunu a ustavení vagonů a cisteren na železničních vlečkách průmyslových podniků, výzkum a provoz pyrolýzy – zpracování odpadu

   ASTOS AŠ a.s.   info@astos.cz   Aš     DETAIL 
Akciová společnost ASTOS Aš je tradičním výrobcem dopravníků třísek (článkových, hrablových, magnetických a pásových), filtračních zařízení (pásové filtry, magnet. separátory, filtrační stanice) a zkušeným partnerem na problematiku třískového hospodářství především pro výrobce obráběcích strojů.

   ASTRO Vlašim spol. s r.o.   astro@astro-vlasim.cz   Vlašim     DETAIL 
Hlavním výrobním programem jsou balicí stroje, balicí linky a přídavná zařízení.

   Audit energii cz   auditenergii@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Energetický auditor specialista vypracuje energetický audit, posudek, průkaz energetické náročnosti budovy, dotační a projektový management

   Autojeřáby Horna s.r.o.   info@autojerabyhorna.cz   Proboštov     DETAIL 


   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   Avalcz   avalcz@email.cz   Bilovice     DETAIL 
Kovovyroba Avalcz Výroba Poutových Atrakcí Ocelové Konstrukce Zámecnické Výrobky Lisováni Obrábení Metal Production Iron Constructions Funfair Attraction Working Pressing

   B&K kovovýroba svařování Brno-výroba z nerez hliníku a oceli   info@kovovyrobabrno.cz   Brno     DETAIL 
B&K kovovýroba Brno působí v oboru zámečnictví od roku 2005. Naší výrobní činností je zámečnictví, kovovýroba a svářečské práce. Vyrábíme z nerez oceli, oceli a hliníku: luxusní nábytek, schodiště a zábradlí i kované, výstavní expozice, gastrovýrobky, nádrže, ocelové skříně. Provádíme také veškeré práce na ohraňovacím lisu včetně stříhání plechů do 2.5 metru.

   Badger Meter Czech Republic s.r.o.   badgermeter@badgermeter.cz   Brno     DETAIL 
Společnost Badger Meter Czech Republic se zaměřuje na vývoj a výrobu průtokoměrů. Je průkopníkem v zavádění nových technologií a v oblasti měření průtoku vlastní mnoho patentovaných řešení.

   BAKING, s.r.o.   baking@baking.cz   Rudná u Prahy     DETAIL 
Výroba komponentů pro čelní, řetězové, šnekové a kuželové převody, zakázková a maloseriová výroba (vč. expresních zakázek při haváriích na dodaných polotovarech do 24 h), kovoobrábění na konvenčních obráběcích strojích

   Balící stroje, balící technika, pytlovací stroj, paletizace   sobotka@italmec.cz   Praha 10     DETAIL 
Dodáváme balící stroje a kompletní balící linky. Balící technika, pytlovací stroje, paletizéry jsou nosné produkty naší společnosti.

   BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o. – kapovací pily pro přesné řezaní   mail@baljer-zembrod.cz   Rousínov     DETAIL 
Nabízíme stroje a díly pro pilařský průmysl. Prodáváme kapovací pily a stanice.

   Balkancar CZ – Skladová manipulační technika   info@balkancar.net   Praha 1 - Staré Město     DETAIL 
Jsme výrobcem, prodejcem a autorizovaným servisem skladové manipulační techniky.

   Band-all   info@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Nizozemská společnost Band-all dává tempo ve vývoji strojů pro aplikaci papírového, či fóliového pásku. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy páskovacích strojů, baliček, lepících strojů a ovíječek.

   BARKOV ČR, spol. s r.o.   info@barkov.cz   Zdice - okres Beroun     DETAIL 
Zabýváme se obchodem a zpracováním kovových odpadů, převážně barevnými kovy a jejich slitinami. Vykupujeme a zpracováváme veškeré druhy kabelů a elektroodpadů. Zajistíme nákup odpadu s obsahem barevných kovů od firem i od ostatních dodavatelů, např. sběren kovového šrotu. V případě potřeby zajistíme vlastní dopravu nebo přistavíme kontejnery na kovový odpad. Za poplatek recyklujeme televizory, monitory, tiskárny, kopírky, vystavíme ekologický protokol. Recyklujeme veškeré druhy plastů a směsi plastů a barevných kovů.

   Besmont s.r.o.   info@besmont.cz   Knovíz     DETAIL 
Jeřáby s 25 letou tradicí od specialisty na zdvihací a manipulační techniku. Nabízíme široký sortiment dodávek všech druhů jeřábů. Vyrábíme standardní jeřáby moderní a lehké konstrukce pro manipulaci s kusovým materiálem do dílenských a skladovacích provozů i jeřáby montážní, například pro montáž a údržbu strojních zařízení elektráren.

   Bezpečnostní uzávěry stavebních otvorů   extraemil@gmail.com        DETAIL 


   Bickel and Wolf s.r.o. Praha   info@bickelwolf.cz   Praha     DETAIL 
Obchodní společnost se sortimentem-Armatury: kulové kohouty, uzavírací a zpětné klapky, elektrické, pneumatické pohony, desková šoupátka, pojistné ventily, stavidla, hradítka. Procesní stroje: Hosokava, Hasler, Comi, Volkmann, BHS.. Kovotvářecí stroje: nůžky, zakružovačky, hydraulické ohýbačky a lisy... Testovací přístroje Erichsen.

   BILLER & BURDA s.r.o.   info@billerburda.cz   České Budejovice     DETAIL 


   boki-TZ, A. Kara-Ivanský   info@boki-tz.cz   Praha 4     DETAIL 
Zastoupení zahraničních firem v oboru metalurgie, tepelného zpracování kovů a navazujících oborech. Prodej pecí na tepelné zpracování kovů, indukčních zařízení a generátorů, řídících a regulačních systémů, zařízení pro značení a identifikaci produktů, průmyslových praček na bázi perchloru, prodej, servis a opravy kyslíkových čidel (sond) a dalších produktů zastupovaných firem.

   Bos, spol. s r.o.   bosuvaly@iol.cz   Úvaly     DETAIL 
Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, montážní technologické celky čerpacích stanic, sila, nádrže jednoplášťové, dvouplášťové a nerezové na PHM, chemikálie a vodu do 100m3, skladové haly a nástavby na obytné domy. Zajistíme veškeré související servisní činnosti a kompletní zabezpečení čerpacích stanic, montáž potrubních rozvodů, kalibraci a servis výdejních čerpadel PIUSI, revize čerpacích stanic, periodické revize technologických celků, elektrických zařízení, signalizační netěsnosti, plamenopojistek podle příslušných norem, těsnostní a tlakové zkoušky potrubí, litrování a odkalení nádrží, výměnu měrných tyčí, plombování armatur, nákladní autodopravu a zámečnickou výrobu. V souvislosti s projektovou činností poskytujeme zákazníkům odborné konzultace a poradenství včetně propočtu rentability.

   BRALO CZ, s.r.o.   petr@bralo.cz   Brno     DETAIL 
Výroba a prodej kompletního sortimentu trhacích nýtů, nýtovacích matic, nářadí a výkresových dílů. Dodávky do všech odvětví, včetně automotive. Vlastníme certifikáty ISO TS 16949:2002, ISO 9001:2000. Pobočka pro střední a východní Evropu.

   Brio Hranice s.r.o.   info@briohranice.cz   Hranice     DETAIL 
Výroba a prodej laboratorní techniky Brio a zařízení FORM+TEST. Technika pro zkoušky betonu, cementu, malt, kameniva, strusky, železné rudy , koksu a jiných materiálů.

   BROUK servis, s.r.o.   radimsky@broukservis.eu   Ústí nad Labem     DETAIL 
Dodáváme sortiment hadic, spojek, šroubení, těsnění, hadicových armatur, kulových ventilů, manometrů, nerezových trubek a dalších komponent. Vyrábíme a opravujeme hydraulické hadice. Nabízíme konzultace zakázek a technické poradenství, zásilkovou službu a stálou službu 24 hodin včetně svátků. Dále nabízíme doplňkový sortiment zboží: rukavice, čisticí hadry, obuv, pracovní oděvy apod.

   Brusivo, brusné a řezné kotouče   marketing@lugaabrasiv.cz   Tábor     DETAIL 
Společnost LUGAABRASIV-CZ s.r.o. byla založena pro zastupování a realizaci prodeje výrobků zn.LUGAABRASIV v České a Slovenské republice. Z důvodu napojení přímo na výrobce a velmi úzkých vztahů můžeme nabídnout brusivo, brusné a řezné kotouče, tavící kelímky, atd..za velice přijatelné ceny,které vyhovují každému.

   C+C servis, s. r. o.   info@ccservis.eu   České Budějovice-Srubec     DETAIL 


   CANAVA – slinuté karbidy   info@canava.cz   Praha 10 - Hostivař     DETAIL 
V naší společnosti CANAVA, s.r.o. vyrábíme výstružníky ze slinutých karbidů.

   Carl Stahl s.r.o. - Zvedací technika   info@carlstahl.cz   Praha 9     DETAIL 
Carl Stahl nabízí vybavení z oblasti zdvihací techniky. Distribuujeme i vyrábíme řetězové, lanové i textilní vázací prostředky včetně obrtlíků, třmenů, háků a dalších komponentů zdvihacích zařízení, jeřábovou techniku od mobilních jeřábů pro malé provozy po mostové jeřáby s nosností až 200 tun, balancery a další vybavení zvedací techniky.

   Central-Therm, měřící a regulační technika   obchod@centraltherm.cz   Znojmo     DETAIL 
Představujeme Vám firmu Central–Therm specializovaným prodejcem měřící, topenářské a tlakové techniky. Dodáváme na základě autorizovaných smluvních vztahů s výrobci a dodavateli především klasickou měřící a regulační techniku – tlakoměry (manometry), technické teploměry, tlakoměrové a teploměrové příslušenství, termostaty, vodoměry, průtokoměry, plynoměry, elektroměry,... V tomto oboru poskytujeme odbornou poradenskou činnost a zajistíme kalibrační službu. K výrobkům dodáváme certifikáty a prohlášení o shodě. Všichni hlavní výrobci mají výrobu certifikovanou dle ISO. Našim zákazníkům poskytujeme: rabaty, krátké dodací lhůty, rozvoz objednaného zboží zdarma, poradenství, vypracování cenových nabídek, záruční lhůty výrobců a řešení náhrad sortimentu.

   Clevit Systems, s.r.o.   info@clevit.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Clevit Systems poskytuje služby a produkty v oblasti zakázkového vývoje elektroniky, firmware a vyšších aplikačních nadstaveb. Jsme schopni realizovat jak projekty čistě softwarové nebo hardwarové, ale současně jsme připraveni dodat komplexní řešení založená na obou technologických směrech.

   CNC frézování, soustružení - Výrobní družstvo SOROA   vdsoroa@seznam.cz   Stará Ves nad Ondřejnicí     DETAIL 
V kovovýrobě a kovoobrábění zajišťujeme komplexní služby, dle aktuální poptávky a potřeb zákazníka.

   CNC stroje Numco.cz   dc@bow.cz   Olomouc     DETAIL 
Prodej a servis CNC obráběcích strojů a zařízení. Kompletní typové řady počítačem řízených strojů. Nabízíme CNC vertikální frézky, soustruhy, plotry a skenery.

   Comac, s.r.o.   email@comac.cz   Praha 4     DETAIL 
COMAC s.r.o. je výrobcem 3D CNC gravírovacích frézek COMAGRAV.

   Comarme   info@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Společnost Comarme produkuje stroje pro balicí průmysl. Stroje Comarme mají vysokou prestiž a spolehlivost. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy balících strojů, baliček, lepících strojů, ovíječek.

   Cominvest CZ   info@cominvest.cz   Brno     DETAIL 
Výhradní zástupce evropských výrobců pro profesionální nástroje, mechanizované a ruční nářadí, brusivo a speciální stroje. Nabízíme i servis, půjčovnu a broušení jádrových vrtáků.

   COMPRESSED GAS CZ s.r.o.   info@compressedgas.cz   Jihlava     DETAIL 


   COMPRESSED GAS s.r.o.   predaj@kompresory-servis.sk   Chynorany     DETAIL 
Kompresory Boge, skrutkové, piestové, dielenské, priemyselné, vysokotlakové a bezmazné kompresory. Dúchadlá Kaeser, vývevy Hibon, sušičky deltech, filtre hankison, odlučovače oleja a vody spx , odvádzače kondenzátu beko- úprava stlačeného vzduchu. Opravy a servis kompresorov, dúchadiel a sušičov stlačeného vzduchu. Predaj vzduchotechniky.

   Cone Zlín – stavební kolečka a ruční vozíky   info@conezlin.cz   Fryšták     DETAIL 
Prodáváme manipulační techniku. Nabízíme stavební kolečka, rudly a ruční vozíky.

   cps - chromování - broušení   polak.viktor@centrum.cz   Brno     DETAIL 
Provádíme tvrdé chromování, broušení, leštění kovů, dekorativní tvrdé chromování, odniklování, pískování, pokovování parabol, galvanické pokovování.

   CRANE - vyvažovací ventily   praha@hydronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Kompletní sortiment armatur, přístrojů a khow-how pro hydrnonické vyvažování rozvodů tepla, chladu, systémů TUV a CZT. Vyvažovací ventily řady CRANE D931 a CRANE DM 930 patří mezi špičku na evropském trhu. Jako službu provádíme kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).

   Cyklos Choltice v.d.   cyklos@cyklos.cz   Choltice     DETAIL 
Zpracování kovů - vysekávání, ohýbání, soustružení, frézování a svařování.

   ČERMÁK trading, s.r.o.   info@cermaktrading.cz   Třebíč     DETAIL 
Spojovací a nerezový hutní materiál - prodej a dodávky spojovacího materiálu a kotevních prvků z oceli, pozinkované oceli, nerezi, mosazi a plastů. Specializovaný velkoobchod a maloobchod, přidružená výroba nerezového spojovacího materiálu.

   Čížek & Ptašek, s.r.o.   ptasek@quick.cz   Paskov     DETAIL 
Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika, trakční baterie, výkup, prodej, servis, opravy, pronájem, náhradní díly, generální opravy. DESTA, Balkancar, TOYOTA a další

   Dana Feldeková Firma D&V   info@dvliberec.cz   Oldřichov v Hájích     DETAIL 
Truhlářské a klempířské stroje a nástroje, elektronářadí, kompresory a pneu nářadí, čerpadla, měřící přístroje, záruka až 3 roky !!! Tel: 606 958 419, e-mail: info@dvliberec.cz

   Darol Londak – strojírenská výroba   darol.londak@post.cz   Ostrava - Třebovice     DETAIL 
Naše společnost se věnuje strojírenské výrobě na zakázku. Dodáváme strojní vybavení a komponenty pro automobilový a hutnický průmysl i řadu dalších průmyslových odvětví.

   DAS, spol. s r.o.   das@dasfm.cz   Frýdek - Místek     DETAIL 
výroba transportní, manipulační a skladové techniky, výroba jednoúčelových strojů, výroba pomocných textilních technologií, elektromontáže, obrábění kovů, zámečnictví.

   Dělení tyčového materiálu - Kondor, s.r.o.   deleni-tyce@email.cz   Praha 5     DETAIL 
Tyče se dělí na vámi požadované rozměry v libovolném množství kusu s garancí kvality a rychlosti řezu. Při dělení materiálu se využívá technologie pásové pily, autogenu a profilových nůžek.

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Demag Cranes – průmyslová manipulační technika   demag@demagcranes.cz   Slaný     DETAIL 
Dodáváme průmyslové jeřáby a zdvihací zařízení. Zajišťujeme výrobu i servis.

   DENIP - komplexní zpracování plechových výrobků   it@denip.cz   Ostrava-Kunčičky     DETAIL 
Výroba a zpracování plechových výrobků, řezání laserem, stříhání děrovacími lisy, ohýbání ohraňovacími lisy, svařování a montáž sestav včetně povrchových úprav.

   DIAMA CZ s.r.o.   diama@diama.cz   Česká Třebová     DETAIL 
Vyrábíme diamantové a CBN nástroje. Nabízíme kotouče, tělíska, vrtáky, pily, frézy, honovací lišty, lapovací a lešticí pasty.

   DIRP, s.r.o.   info@dirp.cz   Brno     DETAIL 
Nabízíme profesionální policové, posuvné, paletové a konzolové regály pro všestranné použití do skladů, archivů, spisoven, laboratoří, kanceláří a knihoven dle vzorníku v barvách RAL. Realizujeme také patrové sklady a dodáváme ocelové plošiny.

   DOUCHA s.r.o.   doucha@doucha.cz   Střítež u Jihlavy     DETAIL 
Vyrábíme elektrické rozvaděče a rozvaděčové skříně. Dále nabízíme služby kovovýroby: řezání laserem - laserové řezání plechů, prášková lakovna, zpracování plechů - ohýbání, ohraňování a řezání plechu, svařování kovů, svařování nerezu a bodové svařování, klasická kovovýroba.

   Drátěné výrobky   horma@horma.cz   Kroměříž     DETAIL 
Naše firma se vyznačuje nejširším sortimentem drátěných výrobků v České republice. Vyrábíme drátěné výrobky pro firmy k přehlednému ukládaní firemních katalogů, pro prodejce časopisů, realitní kanceláře, organizace, instituce, pro výrobce nábytku, reklamní agentury, pro architekty a domácnosti.

   Duvalo s.r.o   webmaster@duvalo.sk   Vranov nad Topľou, Slovensko     DETAIL 
Ložiská FAG, guferá, klinové remene, loctite, výroba hydraulických hadíc, hadicové spony, manžety, segerové poistky, zvárací materiál, brúsne a rezné kotúče, o-krúžky a iné.

   DW Forklift   info@dwforklift.cz   Praha 5     DETAIL 
Nabízíme vysokozdvyžnou techniku, její opravy, stavební stroje a náhradní díly. Naše firma DW Forklift je výhradný zástupce jihokorejské firmy DOOSAN INFRACORE Co. Ltd.

   E.L.F.systems s.r.o.   sale@smallpelletmill.com   Kladno     DETAIL 
Pellet Mill – Mills Biomass Pellet Solutions. Granulační a peletovací stroje. Prodej zařízení Small Granulation Unit, Cutting Grinder, Auger Conveyor a dalších zařízení pro zpracování biomasy.

   EBM system s.r.o.   ebm@ebmsystem.com   Frýdek - Místek     DETAIL 
Provozovatel motoristického inzertního serveru serveru TipCars.com, strojírenského internetového tržiště B2BWebManager.com (systém EBMAT). Vydavatel časopisu TipCars.

   ECT Holešov, spol. s.r.o.   ect@ect.cz   Holešov     DETAIL 
Průmyslové odsavače, transportní ventilátory a filtry včetně montáže a servisu. To vše a mnohem více nabízí společnost ECT Holešov, výrobce průmyslových odsavačů. Zabýváme se také prodejem flexibilních hadic, podavačů a šnekových dopravníků.

   EDAS s.r.o. Třebíč - kovovýroba   info@edas-tr.cz   Třebíč     DETAIL 
Zakázková výroba kotlů, nádrží, kontejnerů a kovových konstrukcí, zámečnictví a zpracování plechů. Vyrábíme nerezové nádrže s atestem, dvouplášťové nádrže PHM. Výroba vzduchotechniky, cisteren a zásobníků. Prodej technických plynů, výkup barevných kovů.

   Elektrické radiátory a otopná tělesa Bitherm   info@bitherm.cz        DETAIL 
Zakázková výroba designových otopných těles a elektrických deskových radiátorů dle přání a požadavků zákazníka. Na výběr je z velké škály barevných odstínů radiátorů a otopných těles. Kvalitní zpracování a kvalitní materiál tvoří designové radiátory BITHERM. Hliníkové radiátory s měděným potrubím zaručují kvalitu a dlouhou životnost radiátorů a topné soustavy. Záruka na radiátory BITHERM je 5 let. Radiátory jsou určeny pro ústřední topení, elektrické vytápění nebo kombinovaný způsob vytápění.

   Elektrické radiátory a otopná tělesa Bitherm   info@bitherm.cz        DETAIL 
Zakázková výroba designových otopných těles a elektrických deskových radiátorů dle přání a požadavků zákazníka. Na výběr je z velké škály barevných odstínů radiátorů a otopných těles. Kvalitní zpracování a kvalitní materiál tvoří designové radiátory BITHERM. Hliníkové radiátory s měděným potrubím zaručují kvalitu a dlouhou životnost radiátorů a topné soustavy. Záruka na radiátory BITHERM je 5 let. Radiátory jsou určeny pro ústřední topení, elektrické vytápění nebo kombinovaný způsob vytápění.

   Elektro Mosev spol. s r. o.   info@elektromosev.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Výroba, prodej, servis a montáž pro výtahy. Výroba ocelových konstrukcí. Provádíme montáže elektroinstalace, vyrábíme a montujeme rozvaděče. Zajišťujeme servis výtahů. Stavební firma.

   Elektronické systémy   elektronickesystemy@gmail.com   Prešov, SR     DETAIL 


   ELESA+GANTER CZ s.r.o. – průmyslová madla a ruční kola   info@elesa-ganter.cz   Praha 10 - Malešice     DETAIL 
Jsme výrobcem a dodavatelem široké palety ovládacích prvků a strojních dílů. Pořídit si od nás můžete kupříkladu průmyslová madla, ruční kola, regulační prvky či západky a zámky.

   ELEX - Jiří Kolář, soukromý elektrozávod   elex@elex-jk.cz   Staré Hradiště u Pardubic     DETAIL 
Firma ELEX je významný výrobce komponentů venkovního a veřejného osvětlení. Vyrábí stožáry, výložníky a stožárová pouzdra a dodává ostatní komponenty.

   ELHRA,HRABĚTA-ELEKTRONIKA   hrabele@c-box.cz   Brandýs n/L     DETAIL 
Projekce,konstrukce,montáže a výroba elektroniky pro automatizaci ve všech oborech průmyslu a dalších

   ELSA - THERMO spol. s.r.o.   elsa-thermo@iol.cz   Praha 8     DETAIL 
Nabízíme zakázkově řešené pece, sušárny a elektrické ohřevy ke zpracování kovů, skla, keramiky, vysoušení a vypalování. Zajistíme opravy a servis elektrotepelných zařízení, náhradní díly, topné články s garancí provozních hodin.

   ELVA PROFI   elvaprofi@elvaprofi.cz   České Budějovice     DETAIL 
Společnost ELVA PROFI se zaměřuje na prodej a servis elektrického a ručního nářadí, zahradní techniky, zemědělské techniky, stavební techniky a strojů, silničních přívěsů a návěsů. Firma provozuje také půjčovnu nářadí a zajišťuje dodávky náhradních dílů.

   Elvl   info@bitherm.cz        DETAIL 
Vyrábíme elektrické koupelnové radiátory, designová otopná tělesa, sušáky ručníků, vysoušeče obuvi a regulátory teploty. Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.

   ENTEC - výroba ocelových konstrukcí   entec@entec.cz   Staré Město     DETAIL 
Výroba kontejnerů na odpad, kovové palety pro tlakové láhve, rozšíření strojního parku o CNC řezací plazmový stroj a ohraňovací lis. Dále příslušenství pro obytné kontejnery (schodiště, nájezdové rampy, zábradlí, atd.)

   ENVISS PRODUCTS s.r.o.   centrum@envisstech.com   Praha 4     DETAIL 
Enviss Products se zabývá projektováním a řešením filtračních, čistících a úklidových procesů. Odprášení strojů a provozů, filtrace vzduchu, odsávání zplodin, projekce vzduchotechniky. Prodáváme průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje.

   ENZET CZ s.r.o.   info@enzet.cz   Blansko     DETAIL 
Vykoupíme veškeré Vaše nepotřebné zásoby,obráběcí a tvářecí stroje, příslušenství ke strojům, nářadí,nástroje,vybavení dílen, ložiska,elektromateriál,elektromotory i nefunkční atd. Případnou nabídku opatřenou seznamem,fotodokumentací a cenovými návrhy zasílejte na: info@enzet.cz Vaše inzerce a celá nabídka a poptávka na: www.enzet.cz

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   e-regaly.cz | Regály a regálové systémy   info@e-regaly.cz   Praha 8     DETAIL 


   e-regaly.cz | Regály a regálové systémy   info@e-regaly.cz   Praha 8     DETAIL 
Vybavení pro archivy, sklady a dílny. Dodáváme všechny druhy regálových systémů - policové regály, regály na pneu, patrové sklady a paletové regály. Policové regály máme skladem. Zaměření a nabídka zdarma.

   Erka Metaltec s.r.o.   prodejcz2@erka-metaltec.com   Znojmo-Oblekovice     DETAIL 


   eStav.cz - české stavebnictví od A do Z   eStav@eStav.cz   Praha 1     DETAIL 
Český stavební portál: Volně přístupné databáze - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, energoStav, kalendář, veletrhy, akce, statistiky, zákony, práce, zprávy, SMS, počasí. Český stavební informační systém - nejvýznamnější oborové databáze. Zařazení a provoz zdarma.

   Euro SITEX s.r.o.   eurositex@eurositex.cz   Příbram     DETAIL 
Náš sortiment tvoří produkty - pletivo, průmyslová síta, technické tkaniny, perforované materiály, laboratorní síta, dopravní pásy, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty... Naše společnost je výrobcem a ne jen prodejcem. Garantujeme vysokou kvalitu za vyjímečné ceny.

   Europa Aircraft CZ   europa@europa-aircraft.cz   Vlašim     DETAIL 
Kompletace letadel Europa Aircraft

   EUROSAFE s.r.o.   eurosafe@seznam.cz   Brandýs n.L.     DETAIL 


   Eurostroj Steel – výroba strojů a ocelových konstrukcí   jana.pesanova@wienerberger.com   České Budějovice     DETAIL 
Výroba strojů a zařízení pro všeobecné účely, výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů, činnost technických poradců v oblasti cihlářské výroby a technologie jejího zpracování, koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   FALWEX - Faltýnek Welding Experts - svářecí experti   radim.faltynek@falwex.cz   Pardubice     DETAIL 
Provádíme montáže potrubí, sváření železných i neželezných kovů, potrubářství a zámečnictví, svařování, řezání kovů, montáže plynovodů, ropovodů, vodovodů, horkovodů a jiných produktovodů, technologické celky chlazení a vytápění, výstavba a rekonstrukce výměníkových stanic, výstavba a rekonstrukce kotelen a strojoven.

   Festo, s.r.o.   info_cz@festo.com   Praha 4     DETAIL 
Společnost FESTO nabízí průmyslovou automatizaci v rozličných odvětvích. Neustálé inovace v pneumatické a elektrické automatizační technologii Vám přinesou vysokou produktivitu a efektivitu. FESTO poskytuje prvky a řešení pro procesní a průmyslovou automatizaci.

   Filamos, s. r. o.   filamos@filamos.cz   Příbram     DETAIL 
Výroba, pronájem a servis specifických stavebních a důlních strojů. Stroje na stříkání betonu, míchačky s nuceným oběhem, aktivační míchačky, injektážní a omítací čerpadla. Zakázková výroba vibrační techniky – vibrační podavače, vibrační dopravníky, vibrační třídiče, vytloukací rošty, zavážecí vozy.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   FILTRATION TECHNOLOGY s.r.o.   info@filtration.cz   Nivnice     DETAIL 
Provádíme filtrace olejů, mikrofiltrace, recyklace olejů. Prodáváme filtrační papíry, filtrační vložky HY-PRO, tlakové filtry, filtrační elementy, modulové filtry, svíčkové filtry, rukávové filtry a vyrábíme mobilní filtrační zařízení.

   Firemní stojany   horma@horma.cz        DETAIL 
Naše firma vyrábí stojany na podporu prodeje výrobků uváděných na trh. Každý námi vyrobený reklamní POP dispay umístněný v obchodu, podpoří prodej výrobků o desítky procent. Naše kovovýroba je připravena na výrobu atypových stojanů. Sledujeme nejnovější trendy podpory prodeje a pro každého zákazníka připravíme jedineční design v 3D programu. Naše kovové výrobky, mají dlouhodobé využití jak v interiérech tak v exteriérech. Vyznačují se kvalitou, nosností, odolností, variabilností a kvalitní povrchovou úpravou. Firemní drátěné stojany doplňujeme nálepkami, cenovkami, bočnicemi a zajímavými reklamními doplňky.

   Firma Sikorova - Čističky odpadních vod   catalogue@sikorova.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Čističky odpadních vod - firma Sikorová zastupuje výrobní družstvo Ekoprogres, které se zabývá výrobou ČOV – čistírny odpadních vod.

   Fischer Signtech s.r.o.   fischer-signtech@fischer-signtech.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Výroba světelné reklamy Fischer Signtech s.r.o. - světelné reklamní nápisy za použití LED diody osvětlení.

   Fispoclean s.r.o.   fispoclean@fispoclean.cz   Praha 4     DETAIL 


   Floriustav-Ludvík Florián   info@floristav.cz   Merklín     DETAIL 
provádění staveb sanita obkladačské práce tvorba technických dokumentací vodoinstalační topenářské práce kovovýroba zámečnictví montáže krovy pergoly drobné dřevěné stavby hydraulika pneumatika

   Forsteel europe s r. o.   info@forsteel.eu   Rudná     DETAIL 
Nabízíme kvalitní magnetické vrtačky Rotabest na kov od německého výrobce ALFRA. Magnetická vrtačka FORSTEEL.EU typ SMD351L je alternativou vrtaček Evolution či Metalkraft.

   GANTRY CZ s.r.o.   jozef.mraz@cz.gantry.com   Praha 5,     DETAIL 


   Giga Technologies s.r.o.   giga@technolog.cz   Praha 9 - Miškovice     DETAIL 
Giga Technologies, člen BROZIAT GRUPPE nabízí odkup, demontáž, opravu, prodej a servis použitých plechoobráběcích strojů světoznámých firem Trumpf, Hammerle, HACO, Bystronic, Beyeler, Amada, Weinbrenner, LVD.

   Gravírování Šilhan   info@silhan.eu   Kladno     DETAIL 
Výroba reklamy a CNC obrábění. Gravírování, frézování, světelná reklama, firemní štíty, orientační a info systémy, technické štítky. Přípravky pro elektrotechnický průmysl.

   Green Energy Machine Product – výroba peletovacích lisů   info@briketovacilis.eu   Vlčnov     DETAIL 
Jsme výrobcem a dodavatelem peletovacích lisů, drtiček na biomasu a štěpkovačů.

   GREM TRADE,s.r.o   gremtrade@seznam.cz   Petřvald u Karviné     DETAIL 
Hlavní čiností je strojírenská výroba,která se zakládá na lisařských a svařeckých pracích.Jeden z hlavních sortimentů je výroba všech typů ocelových zárubní a také stavební činost včetně dodavaní stavebních hmot.

   GREWIS – pružiny a díly pro zemědělskou techniku   grewis@grewis.cz   Plumlov     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme pružiny tvářené za tepla a díly pro zemědělskou techniku.

   Hadicové spony Anaconda | A20.cz | OČVeD s.r.o   sekretariat@a20.cz   Dobrá     DETAIL 
Společnost OČVeD s.r.o. je moderní, rozvíjející se společnost. Jejím hlavním cílem je vysoká úroveň služeb a kvality hadicových spon Anaconda. Hadicové spony Anaconda vynikají vysokou kvalitou zpracování, použitých materiálů a zároveň příznivou cenou. V širokém sortimentu různých typů spon si každý uživatel najde nejvhodnější technické řešení, případně Vám rádi poradíme.

   HENNLICH s.r.o., odštěpný závod CEMATECH   hennlichlinkbuilding@seznam.cz   LITOMĚŘICE     DETAIL 


   HIWIN s.r.o.   petr.lukas@hiwin.cz   Brno     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme lineární techniku značky Hiwin. Nabízíme lineární vedení, lineární motory, kuličkové šrouby, polohovací systémy, kuličková pouzdra, lineární pohony, vodící tyče. Provádíme servis a opravy kuličkových šroubů.

   HT KOVO Chrudim s.r.o.   webadmin@market.cz   Rosice     DETAIL 


   HTS BB s.r.o.   info@htsbb.eu   Vlkanová     DETAIL 
tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů

   Hutní materiál   sklenar.pavel@email.cz   Prusinovice     DETAIL 


   Hydraulické výtahy, nákladní výtahy, lanové výtahy   alistrakatalog1@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 
GMV Martini CZ- Hydraulické výtahy, lanové osobní výtahy, nákladní výtahy a autovýtahy, výtahy prověřené značky a kvality, podpora partnerů

   HYDRAULIK SERVIS KLADNO s.r.o.   info@cheapdesign.cz   Stehelčeves     DETAIL 
HYDRAULIK SERVIS KLADNO s.r.o. - Hydraulika, hydraulické válce, oprava a servis hydrauliky, výroba hydrauliky, prodej hydrauliky a technická podpora hydrauliky, hydraulické válce, hydraulické prvky, hydraulické systémy

   Hydrocom - čerpadla, ventily a filtry   janak@sovanet.cz   Brno     DETAIL 
Hydraulická technika od Hydrocom - záruka špičkové kvality! Nabízíme celé hydraulické systémy i jednotlivé komponenty - čerpadla, ventily, hydromotory a filtry. Spolehněte se na zkušenosti odborníků na hydraulické systémy z firmy Hydrocom!

   Hydronické Systémy s.r.o.   hydronic@hydronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Produkty firmy: Termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty).

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.

   Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.   merkur@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Výroba stavebnic MERKUR, elektrichých vláčků, parních strojů, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněná dílna a náhradní plnění, lakování malých dílů, řezání laserem, vypalování plazma, CNC obrábění, soustružení, frézování, elektroerozívní obrábění, lisování, ohraňování, ruční montáž, zahradní program, Náhradní plnění,

   Chromservis s.r.o.   l.vlk@chromservis.cz   Praha-Petrovice     DETAIL 
Firma Chromsevis s.r.o. je dodavatel laboratorních přístrojů v ČR i SR. Dodává plynové a kapalinové, chromatografy GC, HPLC, UHPLC, GC/MS-TOF, LC/MS, detektory a analyzátory plynů, přístroje pro měření fyzikálních veličin, rozpuštěný kyslík, pH.

   i.h. technolog, s.r.o.   info@iht-pup.com   Křenovice, Slavkov u Brna     DETAIL 
Zakázkové zámečnictví a kovovýroba, vyrábíme schodiště, mříže, vrata, brány, zábradlí, ploty, jednoúčelová zařízení a prototypy, elektronická počítadla průchodů iht-statistic, montáže zámků a zabezpečení, obrábění kovů, svařování - ocel, hliník, nerez.

   IBOS Ingrid Bocková   info@monbat.cz   Český Těšín     DETAIL 
Distribuce široké palety průmyslového i spotřebního zboží - motorové a průmyslové oleje, maziva, autobaterie Monbat, pryž, klínové řemeny, ložiska, autokosmetika, autochemie, čistící prostředky Dreumex, technický benzín, pletiva, dráty. Velkoobchod, maloobchod.

   IBOS Stanislav Bocek   frydek@monbat.cz   Frýdek-Místek     DETAIL 
Distribuce široké palety průmyslového i spotřebního zboží - motorové a průmyslové oleje, maziva, autobaterie Monbat, pryž, klínové řemeny, ložiska, autokosmetika, autochemie, čistící prostředky Dreumex, technický benzín, pletiva, dráty.

   Icosa s.r.o.   icosa@icosa.cz   Nitra     DETAIL 


   Igor Najšel - Transservis   najsel@najsel.cz   Opatovice nad Labem     DETAIL 


   IN - EKO TEAM, s.r.o.   321crew@email.cz   Tišnov     DETAIL 


   Industry Online s.r.o.   info@industryonline.cz   Benešov     DETAIL 
Industry Online: strojírenský portál pro profesionály - použité kovoobráběcí, dřevoobráběcí, zemědělské a stavební stroje. Bazar strojů a příslušenství, nabídka produktů a materiálů. Katalog firem, aukce, kariéra, služby i kooperace...

   Ing. Ivan Wasgestian HBP   hbmcz@hbm.cz   Praha     DETAIL 
HBM - Elektrická měření mechanických veličin. Dodáváme snímače krouticího momentu, síly, tlaku, dráhy, prodloužení, zrychlení, tenzometry a snímače pro váhy. Indikátory pro vážení, dávkování, vícekanálové měřicí ústředny. Výhradní zastoupení firmy Hottinger Baldwin Messtechnik pro ČR a SR.

   Ing. Jan Moša - technicko inženýrská činnost   info@jmosa.com   Čížkovice     DETAIL 
Řešíme bezpečný provoz skladovacích zařízení sypkých hmot využitím Airsweep® systému pulzních trysek Myrlen® a systému akustických měničů, případně jejich vzájemnou kombinací. Další oblastí využití systému akustických měničů je čištění technologií.

   Ing. Martin Uhrovič   info@imu.cz   Lužice     DETAIL 


   Ing. Roman Látal   rotatech@ppc-seo.cz   ŽIDLOCHOVICE     DETAIL 
Prodáváme těsnící desky a hotová těsnění klinger a kempchen, veškerá přírubová těsnění, tkaninové kompenzátory, ucpávky, rotační přívody, labyrintová těsnění, spojky, pryže, o-kroužky, plasty a ucpávkové šňůry.

   Ing.Zdeněk Štuksa   informace@ingstuksa.cz   Žebrák     DETAIL 
Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a automatizační techniky. E-shop: šroubení, spojky, válce, ventily, armatury, hadice. Internetový obchod, velké slevy slevy.

   INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o.   info@panelakovezabradli.cz   Praha 3     DETAIL 
Hliníkové zábradlí pro panelové a bytové domy, pro lodžie, balkony, rekonstrukce, revitalizace a sanace paneláků. Program Panel Plus. Možnost zasklení lodžií

   Into, spol. s r.o.   into@into.cz   Pardubice     DETAIL 
- Exclusive distributor FAGOR. Elektronika pro obráběcí stroje - digitální odměřování polohy, CNC řídící systémy, digitální a analogové pohony - motory. Modernizace kovoobráběcích strojů.

   INVERA s.r.o. – zařízení pro vstřikování plastů   invera@invera.cz   Rakovník - Rakovník II     DETAIL 
Zajišťujeme výrobu, dodávky a servis strojních zařízení pro vstřikování plastů.

   IPG s.r.o. Výroba plastů, plastových dílů   ipg@ipg.cz   Milotice nad Bečvou     DETAIL 
Společnost IPG s.r.o. nabízí zpracování plastů, výrobu vstřikovacích forem a potisk plastů, vstřikování plastů, lisování plastických hmot, plastové výlisky a MIM technologii. Naše lisovna plastů nabízí technologii GIT.

   Irium s.r.o.   irium@login.cz   Praha 5     DETAIL 
Dovoz, distribuce, prodej a servis EASTMAN, KNIPEX, SKG, KARG, STUBAI, MAGTROL, PANDUIT, SCHNEIDER, TRIMOS, SYLVAC, BOWERS, SELCO, JAQUET, GESAN...

   ITAX PRECISION, spol.s.r.o.   mboril@itax.cz   Heřmanův Městec     DETAIL 
Nabízíme obráběcí stroje, vertikální i horizontální obráběcí centra, soustruhy, školní a řídící systémy.

   Ivana Tomanová   svareciskola@hodoninsko.com   Hodonín     DETAIL 
Školení, základní a úřední svářečské zkoušky, svař. dozor, zámečnická výroba

   J.V.O.Co - dodávky nových a použitých strojů.   altru2000@volny.cz   Praha 10     DETAIL 
Provádíme dodávky nových strojů, rovněž strojů použitých v dobré kvalitě: - všechny typy a velikosti; - všechny dodávky včetně kompletního servisu: - demontáže, specialní transport, montáže, - uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a údržby - všechny dodávky v nejlepších cenách, - záruční a pozáruční servis.

   Jakub Hanáček   info@dratene-kosiky.cz   Bartošovice     DETAIL 
Výrobou a distribucí drátěných košíků a dalších produktů z drátu se zabýváme již řadu let. Dokážeme pružně reagovat na poptávku a v krátkých časových intervalech vyrobit atypické zakázkové produkty v malých sériích. Disponujeme kvalitním strojním zařízením, odborným personálem a při výrobě používáme kvalitní materiály. Tím zaručujeme kvalitní a cenově zajímavé výrobky. Pro velkoodběratele máme připraveny zajímavé slevy.

   Jamibo - Kovovýroba,řezání laserem a práškové lakování   kurtej@seznam.cz   Záhorovice     DETAIL 


   Jan Koudelka - Gaspress   koudelka@gaspress.cz   Veltruby     DETAIL 
Instalatérské, topenářské a potrubářské práce, voda, topení, plyn, rekonstrukce kotelen, topných systémů a bytových jader, svařování potrubí nerezové, plastové a ocelové. Montáž předizolovaného potrubí. Zámečnická výroba a atypické nerezové výrobky a konstrukce - GASPRESS.

   Jan Šebestů - PREZENTACE TESTAČNÍ STANICE TSP   sebestu@volny.cz   Spytihněv     DETAIL 
Výrobce testovací stanice postřikovačů TSP... testační stanice slouží k měření příčné nerovnoměrnosti ramen, měření a cejchování manometru a průtokoměru...všechny funkce jsou integrovány v jednom zařízení.

   Jan Šilar - Welding progress   svarovani@svarovani.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Svařovací technika a potřeby pro svařování. Dodáváme svářečky Tecna, Esab, Cemont, KIT, MIG, MAG, TIG. Dále ochranné pomůcky Speedglass, Chameleon, Optrel a dráty, elektrody, brusivo, nářadí, pily na kov a vybavení pro autoservisy.

   Jan Šustr - zámečnictví   info@zamecnictvi-sustr.cz   Horoměřice     DETAIL 


   Jaromír Novák - Zásobníky CZ   zasobniky@centrum.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Výroba a prodej skladových kontejnerů.Vyrábíme skladové kontejnery několika typu: skladový kontejner montovaný, skladový kontejner celosvařovaný, skladový kontejner natahovací (Avia,Man,Iveco). Dále dodáváme obytné kontejnery, sanitární kontejnery a speciální kontejnery. nedílnou součástí je výroba kontejnerů na odpad. Jedná se o kontejnery pro nástavby pro kontejnery s výškou háku 1000mm.

   Jaroslav Pokorný   info@pokornydacice.cz   Dačice     DETAIL 
Konstrukce, nástrojárna a lisovna plastů. Vyrábíme vstřikovací formy a plastové výlisky (2K, vkládané součásti, automotive, elektrotechnika), systém na ukládání nástrojů (boxy, nástrojová lůžka na frézy, vrtáky, ISO, Morse), vybavení pro sklady, nářaďovny a dílny.

   Jass   jass.jeraby@gmail.com   Dvůr Králové nad Labem     DETAIL 
Předností kladkostrojů SWF NOVA jsou kompaktní stavební rozměry a malé rozměry kladnice. Tím je dosaženo optimálních dojezdových rozměrů s minimální stavební výškou.

   JBA, s.r.o., člen Geac Enterprise Solutions   mail@geac.cz   Praha 2     DETAIL 
Geac Enterprise Solutions poskytuje svým zákazníkům komplexní obchodně technologická řešení , která jsou založena na individuálním přístupu, znalosti prostředí jednotlivých průmyslových odvětví, osvědčených zkušenostech a špičkové technologii.

   Jelínek - Trading spol. s r.o.   magnety.jt@gmail.com   Zlín     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme magnety a magnetické separátory. Extra silné magnety a magnetické separátory slouží k separaci kovů z proudu sypkých materiálů i tekutin. Magnetické separátory lze využít v potravinářství, plastikářském a těžebním průmyslu, chemické výrobě atd.

   Jeřáby   podstrankykatalog@email.cz        DETAIL 


   Jeřáby-servis   havlik@rdo.cz   České Budějovice     DETAIL 


   JESY, spol. s r.o.   tepelnacerpadla@ppc-seo.cz   Liteň     DETAIL 
Již od roku 1996 se zabýváme se vývojem, výrobou, instalací a servisem tepelných čerpadel pro vytápění rodinných domů. Kompletní systém pro kombinaci s jinými zdroji tepla, solárními články, bazénem, ohřevem vody.

   JIROUT - kompresory s.r.o.   webmaster@azcomputers.cz   Pardubice     DETAIL 
Dodáváme kompresory všech typů – přenosné kompresory, stacionární kompresory, pojízdné kompresory. Dále dodáváme pneumatické nářadí, tlakové nádoby, vývěvy, dmychadla. Rozvody tlakového vzduchu. Půjčovna kompresorů. Opravy kompresorů. Revize.

   Jiří Abraham - DUKE   p.vlk@cadfactory.cz   Tachov     DETAIL 


   Jiří Brus - BVD   bvdbrus@bvd-ndt.cz   Petřvald u Nového Jičína     DETAIL 
Akreditovaná laboratoř č. 1400 v oblasti nedestruktivního zkoušení materiálů.

   Jiří Fiala - Fipas   fipas@tiscali.cz   Rokycany-Nové Město     DETAIL 
Firma Fipas - Jiří Fiala nabízí pásové, blokové pásové a kotoučové pily značek Pilous, Bomar, Pegas-Gonda a Kasto. Dále v našem sortimentu naleznete brusky čelní, odhrocovací zařízení a chladící kapaliny.

   Jitokov s.r.o.   seobenedagroup1@seznam.cz   Plzeň-Doudlevce     DETAIL 


   JOP Servis, s.r.o.   jop@jop.cz   Praha 911 - Běchovice     DETAIL 
Prodej, bazar, poptávka, výkup, servis. Kompresory - šroubové, turbokompresory, vysokotlaké, speciální. Příslušenství - filtry, oleje, hadice, potrubí, chladiče a výměníky, odlučovače, odvaděče, nářadí, sušiče.

   Josef Dašek – autojeřáby a jeřábnické práce   autojeraby@rakovnicko.com   Rakovník - Rakovník II     DETAIL 
Nabízíme pronájem autojeřábů s kvalifikovanou obsluhou pro jeřábnické práce.

   Josef Necvhátal - DISC   disc@wo.cz   Napajedla     DETAIL 
Hledáte práci, brigádu, práci na ŽL? Hledáte kvalitní zaměstnance, spolupracovníky? Hledáte nové zakázky? Chcete se ubytovat na správném místě v požadované kvalitě? Job3000.cz U nás najdete své.

   Josef Savčuk - KOVO   info@kovo-savcuk.cz   Benešov nad Ploučnicí     DETAIL 
Transportní palety, zahradní nábytek, stojany na kola, koše a přepravky, zakázková kovovýroba

   Josef Šátek nářadí a stroje   satek.stroje@tiscali.cz   Poděbrady – Písková Lhota     DETAIL 
Naše firma Šátek se zabývá prodejem profi a hobby nářadí, svářecí techniky, zahradní a lesní mechanizace. Zapůjčujeme sortiment ručního elektrického nářadí dle vašich potřeb. V našem servisním středisku provádíme záruční i pozáruční servis.

   Josef Židlík - drateny-program.cz   info@drateny-program.cz   Kroměříž     DETAIL 
Drátěný program na tiskoviny. Nástěné a podlahové drátěné stojany pro prezentaci katalogů, letáků a jiných tiskovin formátu A4, A5, DL.. Zásobníky na inzerci. Prodejní síťové a košové stojany. Háčkové stojany na přívěsky. Výroba na zakázku.

   K2 INDUSTRY, s.r.o.   prodej@k2industry.cz   Nová Paka     DETAIL 


   Karel Janeček - Carlo   karel@janecek.cz   Krumsín     DETAIL 
Vyrábíme řeznické potřeby (háky na maso, háky s kladkou, vozíky na přepravky, stromečk y na maso a další výrobky z nerezu), okapové háky, objímky a zachytávače sněhu na střeše, pojistky hasicích přístrojů, krejčovské svorky, zahradní lavičky a další výrobky.

   Karvin.cz - výrobce lodního elektromotoru   czmarine@czmarine.cz   České Budějovice     DETAIL 
Specializujeme se na výrobu lodních motorů, lodních elektromotorů, závěsných lodních motorů, závěsných lodních elektromotorů a lodních pohonů.

   KEBEK s.r.o.   info@kebek.cz   Chomutov     DETAIL 
Kompletní sortiment spojovacích součástí dle norem ČSN, DIN, ČSN EN, ČSN ISO. Komponenty pro výrobu a montáž vzduchotechniky a klimatizace. Výztuhové profily pro výrobce plastových okenních systémů KBE, Gealan, Kömerling, Dimex. Upevňovací technika. Maloobchod, velkoobchod, internetový obchod.

   Kladexa s. r. o.   kladexa@kladexa.cz   Ostrava     DETAIL 
Váš spolehlivý dodavatel zvedacího zařízení s dlouholetou tradicí. Dodává elektrické lanové a řetězové kladkostroje, ruční zvedací zařízení a vázací prostředky vysoce kvalitní, spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné.

   Kladkostroje   jass.jeraby@gmail.com   Terezín     DETAIL 
Pokud potřebujete kladkostroje a nevíte jaké vybrat. Dozvíte se vše o klasických, elektrických, řetězových a lanových kladkostrojích.

   KlaTan - posuvné brány   info@kovane-ploty.net   Stehelčeves     DETAIL 


   KLIMES TRADING,S.R.O.   Jana.Ticha@klimes.cz        DETAIL 
Distribuce sofistikovaných polovodičů, elektronických komponentů a konektorů převážně z USA a Japonska od roku 1993.

   Knomi, s.r.o.   aa@aa.cz   Praha 4     DETAIL 
Výroba a prodej: vysokotlakové hydraulické rychlospojky, strojírenské šroubení. Hydraulické díly: rychlospojky, fitinky, šroubení pro zemědělské stroje a nákladní automobily. Spojovací materiál, příslušenství šroubení, přípojky, spojky, zátky, hadice a příslušenství.

   KOBOLD Messring GmbH   info@kobold.cz   Brno     DETAIL 
Společnost KOBOLD Messring GmbH se zaměřuje na výrobu a prodej průtokoměrů, tlakoměrů, hladinoměrů a teploměrů pro různé průmyslové odvětví.

   Kohut Třinec s.r.o.   info@kohut.org   Třinec-Staré Město     DETAIL 


   Kolmetal s.r.o.   kolmetal@kolmetal.cz   Kolín     DETAIL 
Kolmetal s.r.o. Kovoobrábění Kolín - poskytujeme kovoobrábění, obrábění kovu, strojní obrábění, soustružení kovu, CNC. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů.

   Komplexní informační technologie, s.r.o.   kit@kit.cz   Praha 2     DETAIL 
Firma Komplexní informační technologie, s.r.o. reprezentuje komplexní a sofistikované ERP řešení "BMD" v České a Slovenské republice. Tento celkový informační systém podniku je modulárně řešen a vyhoví řízení výrobní firmy, obchodní společnosti i poskytovatelům služeb. Důvěřuje nám přes 14.000 společností ve střední Evropě.

   Konsta, společnost s.r.o.   konsta@centrum.cz   Praha 5 - Zličín     DETAIL 
Dodáváme Dánské úsporné vzduchotechnické jednotky s tepelnými čerpadly pro průmyslové stavby, kina, sportovní stavby, obchodní centra, bazény ale i pro bytové jednotky a rodinné domy. Bezplatné poradenství, návrh, projekt a realizace. Rychlá návratnost investice.

   Konstruktis Delta s.r.o.   info@deltalift.cz   Praha 10     DETAIL 
Nabízíme vysokozdvižné vozíky, paletový vozík, plošiny a pásy, rudly, kladkostroj a další stroje z oblasti manipulační technika.

   Kooperativa - zárubně, stožáry, sklo   info@kooperativa-vod.cz   Uhlířské Janovice     DETAIL 
Výroba ocelových zárubní dle ČSN, DIN, atypické zárubně, nerezové zárubně v průmyslovém provedení. Výroba ocelových stožárů veřejného osvětlení, stožáry železniční, trakční, vlajkové, výložníky, svítidla. Pálení CNC. Tvarování skla a dekorování.

   Korek24.cz   biuro@fhuara.pl        DETAIL 


   kované ploty   admin@kovane-ploty.net   Stehelčeves     DETAIL 
Vyrábíme především kované a kovové ploty, kované vrata a kované brány. V našem sortimentu jsou křídlové kované brány a pojezdové kované brány a teleskopické kované brány.

   Kované ploty, kované brány KlaTan   info@kovane-ploty.net   Stehelčeves     DETAIL 
Vyrábíme především kované ploty, kovaná vrata a kované brány, ale v našem sortimentu je i realizace plastových a dřevěných výplní plotů a vrat, bran při zachování kovového rámu. Standardně provádíme kompletní dodávku uvedených systémů včetně dopravy.

   Kovárna 3000   info@kovarna3000.cz   Jičín     DETAIL 


   Kovárna Výprachtický s.r.o.   obchod@e-kovarna.cz   Nový Bydžov     DETAIL 
Provádíme zámečnické a kovářské práce. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovaný nábytek, vrata, okna, zábradlí, mříže, ploty, držáky na projektory a LCD monitory, revizní a protipožární dvířka, anténní držáky, skříně na elektrické rozvody. E-shop.

   Kovářství   info@kovarstvikacovsky.cz   Stehelčeves     DETAIL 
Vyrábíme kovářská díla s využitím klasických řemeslných způsobů i moderních technik s důrazem na vysokou kvalitu a funkčnost. Soustředíme se zejména na výrobu mříží, zábradlí. plotů, vrat a bran.

   Kovářství Kučera, umělecké kovářství   info@kovarstvikucera.cz   Praha 6     DETAIL 
Kovářství - zakázková ruční výroba. Zhotovujeme mříže, zábradlí, brány, ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Umělecké kovářství.

   Kovářství.Art-Steel   kovani-heller@seznam.cz   Teplice     DETAIL 
Výroba:ploty,okenní mříže,brány,branky,kovaný nábytek,lustry,postele,lampy,krbové nářadí,krbové mřížky,zahradní nábytek,plastiky,kované kliky,konzole,svícny a veškeré kovářské práce

   KOVO ZÍMA s.r.o.   bwkatalog@seznam.cz   Nýřany     DETAIL 
Zabýváme se jak kusovou tak velkosériovou výrobou ocelových konstrukcí, nerezových palet a drobných komponentů. Naším cílem je především kvalitně odvedená práce, která je v součinnosti s neustálým vzděláváním a certifikováním našich zaměstnanců. Používáme jak tradiční, tak moderní technologie k dosažení co nejlepšího výsledku. Orientujeme se především na německý trh, ale našimi zákazníky jsou i firmy i jednotlivci z Plzně a Plzeňského kraje. http://www.kovozima.cz

   Kovobit - renovace a programování NC strojů   info@kovobit.cz   Zlín     DETAIL 
Věnujeme se přestavbám a renovacím NC strojů a souvisejícím službám. Provádíme školení programátorů a obsluhy NC strojů, vytváříme software pro pro práci a obsluhu NC strojů.

   Kovocel.cz - Prodej a zpracování hutního materiálu, zámečnictví   info@kovocel.cz   Prusinovice     DETAIL 
Firma Kovocel se zabývá prodejem a dělením hutního materiálu. Širokou škálou technologie, kterou firma disponuje, je schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Areál firmy se rozkládá na ploše 2 600 m2, z toho 600 m2 tvoří zámečnická dílna. Koncepcí firmy je spokojenost zákazníka a naším posláním profesionalita, spolehlivost a kvalita.

   KOVODĚL CZ s.r.o.   kovodel@cmail.cz   Choltice     DETAIL 
Provádíme soustružnické práce na automatech, CNC strojích i běžných soustruzích včetně povrchové úpravy a frézování. Sériová výroba podle dodaných výkresů.

   Kovoobrábění Brno   kovoobrabeni@obrabenivalek.cz   Pozořice     DETAIL 
Poskytujeme výrobu strojních dílů. Provádíme kusovou, malosériovou i sériovou výrobu. Výroba strojních dílů frézováním, soustružením do průměru 500 mm, vrtáním a řezáním.

   Kovosmejkal   kovosmejkal@volny.cz   Brno     DETAIL 
Ohýbání trubek,čtvercových a obdélníkových profilů i tenkostěnných,tváření,nehořlavý kovový nábytek venkovní/vnitřní (židle,lavice,stoly),broušení a leštění trubek pod chrom,komponenty vybavení obchodů,sváření hliníku, nerezi, železa.

   Kovošrot-Zeman   kovosrot.zeman@seznam.cz   Kralupy nad Vltavou     DETAIL 
Nakládání s odpady,výkup železných i barevných kovů,kabelů a elektrošrotu s podílem drahých kovů.Dále provádíme likvidace technologických celků strojního zařízení,halových prostor,kolejiště apod...-řezání kyslíkem,plazmou s následným výkupem vzniklého kovového odpadu.Pro organizace zajišťujeme dopravu pro svoz kovového odpadu zdarma a v případě průběžných odpadů přistavění kontejnerů taktéž zdarma.Výkupy provádíme v souladu s platnou normou ČSN 420030 a snažíme se udržet bezkonkurenční ceny vykupovaného materiálu ve prospěch našeho zákazníka.Platební podmínky v hotovosti či fakturou dle přání dodavatele.Firma dlouhodobě působí ve státní správě Ministerstva obrany a jeho zařízení,Ministertva dopravy-České dráhy a v roce 2008 jsme se úspěšně podíleli na rekonstrukci Národně technického muzea v Praze. tel.603439174 e-mail:kovosrot.zeman@seznam.cz stránky:www.kovosrot-zeman.webgarden.cz

   Kovový nábytek Vestec   kovo@agro-jesenice.cz   Vestec, jesenice u Prahy     DETAIL 
Kovový nábytek, vyráběný sériově i na zakázku.

   Kovovýroba FPOS : Jednoúčelové stroje, robotizace, automatizace   magic@pecomp.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
výroba jednoúčelových strojů, robotizace, automatizace, generální opravy, kovovýroba - ozubená kola, kladky, klikové hřídele, řemenice, hřídele, stupačky pro motocykly a mnoho dalšího zkonstruuje a vyrobí firma z Ústí nad Orlicí

   Kovovýroba Jiří Suchý   suchy.kap@seznam.cz   Bratříkov     DETAIL 
Firma se specializuje na výrobu sklářských forem (ocel, tvrdokov, ...), výrobou strojních součástí, středními a generálními opravami sklářských strojů. Dále provádíme zušlechťování součástí kalením, cementací a nitridací.

   Kovovyroba, CNC obrabeni, zamecnictvi Javornik   obchod@seodesign.cz   Štítná nad Vláří     DETAIL 
Kovovyroba ma u nas tradici, kterou budujeme jiz nekolik let. Vyrobky vyrabime jak v typove, tak v atypove podobe. Bezplatne zpracovani Vasi poptavky, reseni na miru dle Vasich predstav. Pracujeme na modernich CNC strojich, obrabeni provadime kvalitne.

   KPNreal-Otryskávanie-pieskovanie-Liate a PVC podlahy-Speciálne nátery   katalog@europeansolution.eu        DETAIL 
Profesionáli na povrchovú úpravu (otryskávanie, pieskovanie, nátery,) a ochranu kovových, betónových a drevených povrchov. PVC podlahy, kobercové a epoxidové liate podlahy od nás je ta správna voľba.

   KPZ - Váhy, s.ro.   kpz@kpz-vahy.cz   Praha 8     DETAIL 


   Kredit - regálové systémy   kredit@kredit.cz   Horní Němčí     DETAIL 
Chcete vybavit sklad? Od návrhu po servis - regály KREDIT.

   KREDO - Regály s.r.o.   info@kredo-regaly.cz   Opatovice n. L.     DETAIL 
Vyrábíme kovové regály a police standardní a typové. Dále také police - regály na zakázku a dle požadavků zákazníka na míru.

   Krnovské opravny a strojírny s.r.o.   grussmann@kos.cz   Krnov     DETAIL 
Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel. Výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají. Výroba a opravy historických kolejových vozidel.

   KroMo s.r.o.   kromo@c-mail.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 
KroMo Brandýs je společnost nabízející: dílenské vybavení,dílenské nářadí, nářadí a nástroje. Zabezpečuje servis a prodej, také kvalitní dílenské vybavení, dílenské nářadí a nářadí a nástroje.

   KSK TOOLS, s.r.o.   ksktools@ksktools.cz   Jihlava     DETAIL 
kovotváření technika AMADA - ohraňovací lisy, tabulové nůžky, vysekávací lisy, laserové centra ohraňovací nástroje PARMA STAMP vakuová manipulační technika FEZER vodní paprsek WATER JET

   KTK SOFTWARE s.r.o.   obchod@ktksoftware.cz   Liberec 4     DETAIL 
Vývoj a implementace ERP informačního systému KTKw. Poskytujeme komplexní řešení pro oblasti obchodu, výroby, služeb. Dále nabízíme oborová řešení jako hutní materiál, evidence zbraní a střeliva, zdravotnictví i čárové kódy.

   KTK system, s.r.o.   ktksystem@pvtnet.cz   Liberec     DETAIL 
Společnost se zabývá komplexními dodávkami informačních systémů pro výrobní a obchodní firmy. Dále vytváří databázové aplikace na "klíč" podle specifických potřeb zákazníka.

   Kuda Packaging   seo@kuda-packaging.com   Dobřany     DETAIL 
Prodej a servis balicí a sešívací techniky, projekce a dodávky balicích linek značek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultační činnost v oblasti balení. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky.

   KV Final s. r. o. - specializovaná zakázková kovovýroba   kvfinal@gmail.com   Pěnčín     DETAIL 
KV Final je společnost působící v oblasti specializované zakázkové kovovýroby a strojírenství. Hlavními činnostmi podniku jsou CNC obrábění, integrované svařování, spojování plechů, závitování, také údržba nástrojů a údržba dílů.

   KVINTAS s.r.o.   odbyt@priruby-kvintas.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 
Kvintas s.r.o. - Jsme na trhu již od roku 1993, kdy jsme se začali zabývat kovovýrobou, ale postupem času jsme se začali zabývat zejména na příruby různého provedení.

   KVK Technology s.r.o.   poptavka@kvktechnology.cz   Praha     DETAIL 
KVK Technology je kovoobráběcí firma zaměřující se na obrábění kovů, CNC obrábění, frézování, soustružení, svařování kovů, svařování plastů, kovových slitin a další svářečské práce. Díky těmto kovoobráběcím pracím nabízí i zámečnické práce, výrobu a montáž konstrukcí a různé renovace techniky.

   Labortech s.r.o.   info@labortech.cz   Opava     DETAIL 
Výroba zkušební techniky a zkušební automatizace pro mechanické zkoušení materiálů. Prodej a servis zkušební a laboratorní techniky.

   Ladislav Škaryd   drevokov@seznam.cz   Chotěboř     DETAIL 
Prodej spojovacího a hutního materiálu, brusiva a kotevní techniky. Zakázková výroba plotů, bran, ocelových vrat a mříží, svařování ocelových konstrukcí a obrábění kovů.

   LEASING ING.ČERNÝ   leasingcerny@pb.cz   Příbram     DETAIL 
Leasing strojů nových i použitých, jako jsou stavební stroje, kovoobráběcí a dřevoobráběcí stroje, zemědělské stroje, lesní technika, tiskařské stroje a lakovny. Leasing nových i ojetých, osobních i nákladních automobilů.

   Legnex spol. s r.o.   legnex@legnex.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Dodáváme ruční, poloautomatické, automatické a speciální pásové pily na kov, pilové pásy EBERLE, tvářecí stroje a svářecí dráty pro svařování v CO2. Pilové pásy na kov svařujeme v našem svářecím centru. Provádíme nepřetržitý servis.

   Lenka Kühtreiberová a spol. AEK svařovací technika   info@aeksvarovani.cz   Třebíč-Borovina     DETAIL 
Kamenná a online prodejna svářecí techniky - svařovací stroje a příslušenství, svářečky, invertory, spotřební materiál pro svařování, náhradní díly na svařovací stroje, hořáky a další z oblasti svařovací techniky a kovoobrábění za výhodné ceny.

   Lenze, s.r.o. – systémy průmyslové automatizace   info@lenze.cz   Humpolec     DETAIL 
Naše společnost se specializuje na dodávky výrobků a služeb v oblasti průmyslové automatizace. Nabízíme automatizační řídicí systémy, FAST aplication software i projekční služby.

   Leon Scale - vahy, pokladny, systémy   info@leonscale.cz   Jihlava     DETAIL 
Nabízíme prodej a SERVIS registračních pokladen, širokou nabídku vah, ale i systémy připravené na míru pro Vaši firmu. V oboru se pohybujeme už 15 let a jsme schopni poskytnout Vám kvalifikovanou pomoc při výběru vhodného zařízení do Vašich provozů. V našem sortimentu naleznete nejen registrační pokladny a váhy pro různé použití (od laboratorních přes obchodní až po automobilové), ale i spotřební materiál (různé druhy pokladních kotoučků, etiket apod.).

   Letovické strojírny, s.r.o.   tpv@lsletovice.cz   Letovice     DETAIL 
Výroba komponentů zemědělských, lesnických, stavebních a potravinářských strojů. Obrábění, lisování, lasery, svařování, lakování, montáž.

   Levná pracovní síla pro vaše podnikání.   info@ukrajinci.com   Praha     DETAIL 
Zajistíme vám pracovníky pro jakoukoliv výrobu, stavbu nebo služby. Specializujeme se na pomocné dělníky, pracovníky do zemědělství a lesnictví, stavební a strojírenské profese, pracovníky do skladů, balíren, úklidu a bezpečnostních agentur. Námi dodaní pracovníci jsou většinou cizinci, převážně z Ukrajiny, jsou připraveni tvrdě a poctivě pracovat, vítají každou práci navíc, každou přesčasovou hodinu. S námi vaše podnikání nesvazuje Zákoník práce. Jsme připraveni zajistit i jen jediného pracovníka, například zedníka pro úpravy rodinného domku.

   Limex, s. r. o.   info@limex-naradi.cz   Praha 10     DETAIL 
Provádíme velkoobchodní i maloobchodní prodej ručního nářadí, nástrojů, malých strojů a doplňkového sortimentu. Jedná se o profesionální nářadí pro stavební, strojírenské a opravárenské obory. Poskytujeme též poradenství o výrobcích a produktech.

   Linema, spol. s r.o.   linema@linema.cz   Stehelčeves     DETAIL 
a) výrobce pozemni techniky pro odbavení letadel, b) strojírenská výroba - soustružení, frézování, vrtání, svařování, lisování plastů, zpracování plechu

   Lisovací nástroje, lisování plechu - Kontura Tools s.r.o.   konturatools@konturatools.cz   Zlín– Louky     DETAIL 
Hlavním zaměřením firmy jsou lisovací nástroje a lisování plechu. Nabízíme kompletní zákaznický servis od konstrukce lisovacího nástroje a jeho výroby, včetně doporučení a dodávek vodících a normalizovaných střižných elementů.

   Loctite - levně   info@loctite-levne.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 


   Ložiska SKF, Gufera , Manžety, O-Kroužky   honka@post.cz        DETAIL 


   Ložiska VILIM spol. s r.o. – ploché a klínové řemeny   loziskavilim@loziskavilim.cz   Olomouc - Holice     DETAIL 
Prostřednictvím svých kamenných prodejen i zásilkové služby dodáváme ploché a klínové řemeny. Důležitou součástí naší nabídky jsou také ložiska SKF a dalších výrobců.

   Ložiska, těsnění, řetězy - TPB.cz   husak@ebrana.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 


   LUANET   luanet@email.cz   Hradec Králové     DETAIL 


   LUFAX- kovo, drevo   lufax@stonline.sk   Gemerská Hôrka     DETAIL 
Ochodná činnosť v oblasti pružných priemyselných spojok.Hlavné komodity sú: Axiálne čapové spojky BKN, Pružné obručové spojky Periflex,Stromag, Pružné zubové spojky TITEK, Pružné pružinové spojký VPS. Ponúkame aj kovoobrábaciu činnosť.

   Lugero s.r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Bratislava     DETAIL 


   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   M+M Hydraulic, s.r.o.   prodej@mmhydraulic.cz   Praha 6     DETAIL 
Manipulační technika - prodej a servis, vše pro vysokozdvižný vozík

   Magnetické vrtačky, korunkové vrtáky   nko@nko.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Dovážíme a vyrábíme kvalitní stroje a nástroje na vrtání, řezání, děrování, ukosování, broušení oceli. Nabízíme magnetické vrtačky, korunkové vrtáky, stupňovité a kuželové vrtáky, kotoučové pily, pásové brusky, úkosovačky.

   Magnety a magnetické separátory - Magnet Pro   milos.ryba@magnet-pro.cz   Zlín     DETAIL 
Firma Magnet Pro vyrábí magnety a magnetické separátory vysoké kvality za výborné ceny. Magnety a magnetické separátory atypických tvarů a rozměrů firma vyrábí i na zakázku. Navrhneme Vám nejlepší řešení.

   Malby a nátěry Hradec Králové - profesionální malby a nátěry   malbyanatery@malbyanatery.cz        DETAIL 
Malby a nátěry Hradec Králové - provádíme malování bytů, malby kanceláří, obchodů, schodišť, výrobních hal a ordinací. Provádíme také nátěry fasád, ocelových konstrukcí, dřeva, nátěr betonových prvků, střech a podlah. Dále nabízíme vysokotlaké čištění vodou, bezpečnostní šrafování, uklidové práce, svítící nápisy, čištění koberců, drobné stavební práce.

   MANIPULAČNÍ TECHNIKA Levně   info@manipulacni-technika-levne.cz   Zdiměřice     DETAIL 
www.MANIPULACNI-TECHNIKA-LEVNE.cz - Váš eshop do světa levné, kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky. U náš naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, zdvihací stůl nebo zdvihací plošiny, paletový vozík s tiskárnou nebo paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, manipulační i skladový vozík, rudly české výroby, paletovací vozík nůžkový i paletovací vozík atypický, a mnoho dalších...Nabízíme levně elektrický i mechanický zdvih a elektrický i mechanický pojezd. To vše za trvale nízké ceny. Pravidelné cenové akce a mnoho výrobků ve slevě. Široká nabídka výhodného financování. Rychlé a levné dodání, dlouhá záruka, servis po celé ČR

   MANIPULAČNÍ TECHNIKA Levně   info@manipulacni-technika-levne.cz   Zdiměřice     DETAIL 
Eshop do světa levné,kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky.U náš naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík,VZV,zdvihací stůl i plošiny,paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, skladový vozík, rudly, elektrický i mechanický zdvih a pojezd, trvale nízké akční ceny.

   MANUS Prostějov – nájezdové rampy   manuspv@manuspv.cz   Prostějov     DETAIL 
Vyrábíme nájezdové rampy pro vozíčkáře, zdvihací plošiny a schodolezy.

   Martin Schächter S.R.C.   automaty@src.cz   Praha 5     DETAIL 
Zajišťujeme prodej, provoz a servis prodejních automatů včetně vybavení a sortimentu - automaty na výdej kusového zboží, nápojové a potravinové. Jsme výhradní distributor firmy Crane Merchandising Systems v České republice.

   MARTING – výrobní linky   marting@marting.cz   Brno - Židenice     DETAIL 
Naše společnost vyrábí a dodává dopravníky a další komponenty výrobních linek.

   Matis s.r.o.   info@matis.cz   Brno     DETAIL 
Matis nabízí komponenty lineární techniky pro pohony a stavbu strojů. Lineární vedení, kuličková pouzdra, vodící tyče, svěrná pouzdra, rolny, klouby, spojky, řetězy, řemenice, řemeny, šnekové převodovky MOTIVE, zdvižné převodovky UNIMEC.

   Mauting, spol. s r.o.   info@mauting.cz   Valtice     DETAIL 
Firma Mauting vyrábí stroje pro zpracování potravin, zejména pak masa. Udírny, varné kotle, udírenské komory, varné komory, pečící komory, zchlazovací komory, klima komory, dozrávačky, zakuřovačky, tanky na víno, zadráhování porážek, rychlo-zchlazovny, porážky, bourárny atd.

   Meldius Rulez s.r.o.   info@meldius.com   Praha 8     DETAIL 


   MEPAC CZ s.r.o.   sevcik@mepac.cz   Třinec     DETAIL 
Vše pro přesné opracování povrchů.Broušení,leštění,přesné laserové navařování.Nabídka služeb , nástrojů a přístrojů.Diamantové,korundové,abrasivní gumové a jiné nástroje.Přístroje pneumatické,elektrické,utrazvukové.

   Messersi   info@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Firma Messersi Packaging se zabývá výrobou strojů na páskování palet polypropylenovými (PP) a polyesterovými (PET) páskami, navrhuje a vyrábí páskovací stroje a systémy a nabízí širokou řadu balících zařízení.

   MetalCasting s.r.o.   pavel.gorcsos@metalcasting.cz   Votice     DETAIL 
Slévárna hliníku MetalCasting s.r.o. - odlévání technologií gravitačního lití do kokil a pískových forem a nízkotlaké odlévání. Výroba hliníkových odlitků litých do kovových forem, vč. použití pískových jader, nebo kovových zálitků.

   Metall & Technik, s.r.o.   metalltechnik@nextra.sk   Topoľčany     DETAIL 
Ponúkame voľné výrobné kapacity - zváranie TIG, materiál - nerez, hliník, čierny materiál, do hrúbky 3 mm.

   METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. – jeřábové dráhy   massservice@masservice.cz   Ostrava - Slezská Ostrava     DETAIL 
Věnujeme se výrobě a montáži ocelových konstrukcí, jako jsou jeřábové dráhy.

   Metalo s.r.o.   metalo@metalo.cz   Liberec     DETAIL 
Výroba vratové a parkovací techniky. Kompletní dodávka nakládacích míst.

   Metalpres s.r.o.   prodej@metalpres.cz   Zastávka u Brna     DETAIL 
Výroba - tvářecí stroje (lisy, tabulové nůžky, ohýbačky), zařízení pro kovárny, manipulační pomůcky, generální opravy a modernizace strojů, zakázková výroba strojních dílů a skupin, náhradní díly.

   Mgr. Eva Čechová - němčina   ceeva@volny.cz   Brno -Bohunice     DETAIL 
Tlumočení obchodních partnerů hovořících německy např. na veletrzích, při obchodních schůzkách, školení např. v továrním, či podnikovém provozu, při firemním jednání, ale i u státních institucí, u notáře. Překlady dokumentů a listin různého druhu, technických zpráv, obchodní korespondence, nabídkových řízení, veřejných zakázek, smluv, stavební a projektové dokumentace, norem, manuálů, popisů, pokynů, stavebních deníků, protokolů z porad a kontrolních dnů stavebních firem, revizních zpráv, reklamací, ale i registrací, znaleckých posudků, odhadů, zpráv pro pojišťovny, ekonomických auditů, účetních výkazů, vysvědčení, osvědčení, certifikátů apod. Úřední překlady a tlumočení s kulatým razítkem.

   Mgr. Taťána Dumonceau - katry a rámové pily R63-4B   stankoimport@seznam.cz   Horní Benešov     DETAIL 
Prodej a servis rámové pily R63–4B pro prvotní zpracování kulatiny na trámy a prkna (pila má atest SZÚ ČR). Bezpečná doprava, instalace a zaškolení na místě u kupujícího. Působnost a technická podpora pro celé Česko a Slovensko. Dlouholeté zkušenosti v oboru od roku 1995.

   MIVALT s.r.o.   mivalt.petr@post.cz   Brno     DETAIL 
Firma se zabývá importem a distribucí Rootových dmychadel, membránových kompresorů, biofifiltrů, solárních panelů na ohřev vody , dále výrobou elektromagnetických ventilů , technickým poradenstvím ve strojírenství a mezinárodním obchodu

   MIVALT s.r.o.   registrace@mivalt.cz   Brno     DETAIL 
Firma zajišťuje import, distribuci, prodej a servis na kalová čerpadla, dmychadla, ventily, biofiltry na čistění odpadních vod, vzduchovací kompresory, elektromagnetické ventily.

   Mixánek s.r.o. – manipulační technika LIFTKET   kladkostroje@kladkostroje.cz   Turnov     DETAIL 
Dodáváme řetězové kladkostroje a další manipulační techniku značky LIFTKET.

   Modelárna - NEMOŠICE s.r.o.   model@modelarna.com   Pardubice-Nemošice     DETAIL 


   MONDO s.r.o.   info@mondo.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Firma MONDO s.r.o. je zaměřena na techniku stlačeného vzduchu a vzduchové chlazení.V oblasti techniky stlačeného vzduchu se zabýváme kompletními technickými i technologickými návrhy zařízení pro výrobu a distribuci upraveného stlačeného vzduchu.

   Monteco, s.r.o.   info@monteco.cz   Slatiňany     DETAIL 
Dodáváme lana, řetězy, vázací prostředky. Náš kompletní sortiment obsahuje ocelová lana, vázací lana, vysokopevnostní řetězy, lesnické řetězy, sněhové řetězy textilní popruhy a upínací popruhy. Dále nabízíme spojovací materiál, kladky, háky.

   Montis Stav s.r.o.   obchod@montis-stav.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Montované ocelové haly a ocelové konstrukce. Dodáváme průmyslové, skladové, zemědělské, sportovní haly a lehké stanové sklady. Výroba a montáž ocelových konstrukcí pro stavby a průmysl vč. výrobní dokumentace. Vyvíjíme a vyrábíme jednoúčelové stroje.

   MONT-KOVO s.r.o.   web@montkovo.cz   Břest     DETAIL 
MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce, konstrukce na fotovoltaiky a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Projekce, výroba a montáž celá ČR.

   MORA MORAVIA, a. s.   marketing@mora.cz   Hlubočky - Mariánské Údolí     DETAIL 
Výrobce varné a topné techniky pro domácnost.

   Mostové Jeřáby, a.s. – sloupové a nástěnné otočné jeřáby   info@mostove-jeraby.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Jsme výrobcem a dodavatelem jeřábové techniky pro průmyslovou výrobu. Nabízíme mostové jeřáby i sloupové a nástěnné otočné jeřáby. Zajišťujeme rovněž opravy, servis a renovace jeřábů.

   MOTORGAS s.r.o.   info@motorgas.cz   Praha 8     DETAIL 
Kogenerační jednotky s plynovými motory, dieselagregáty, odsiřovací zařízení na čištění bioplynu - projektování, výroba, dodávky , servis

   Mountfield – zahradní technika   Mountfield001@seznam.cz   Mnichovic     DETAIL 


   MR-Technics   mrtechnics@volny.cz   Zlín     DETAIL 
Tvorba technické dokumentace, kreslení výkresů, 3D modely, CAD software, Konstrukce strojů, nástrojů, design. Vytvoření výkresu na internetu do 24 hodin.

   ms mpackaging   natalie.vesela@msmpackaging.sk   Brno     DETAIL 
- vývoj, výroba, servis balících strojů a technologií

   MSV výtahy a.s.   msv-vytahy@msv-vytahy.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní a nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení a opravy.

   MTA Group s.r.o.   mtagroup@mtagroup.cz   Lanškroun     DETAIL 
Laserpvé gravírování - popis popis strojních součástí,vstřikovacích forem,výrobní štítky, ocelové kliše pro tamponový tisk.

   Na1.cz   na1.cz@seznam.cz   Sezemice     DETAIL 
Elektrokola, kola, robotické vysavače, náhradní díly, baterie. To vše můžete poptat v e-shopu určeném pro ekonomicky a ekologicky smýšlející zákazníky, kteří upředňostňují kvalitu a váží si svého času.

   Nack s. r. o.   Nackcz@seznam.cz   Chomutov     DETAIL 
Nack s.r.o. nabízí těsnění a výrobu těsnění. Dále pak návrh těsnění, těsnících kroužků a průmyslového těsnění, výroba a prodej těsnění a průmyslového těsnění. K dalším činnostem firmy Nack s.r.o. ještě patří návrh a prodej hadic a jejich příslušenství.

   NAREX CONSULT, akciová společnost   objednavky@narexcon.cz   Praha 3     DETAIL 
Jsme součástí M&V HOLDING a.s. a zastupujeme více než tři sta výrobců. Prodáváme nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, elektrické, pneumatické a ruční nářadí, malé obráběcí stroje.

   Nářadí - Vítek   info@naradi-vitek.cz   Slavičín     DETAIL 
e-obchod s profesionálním nářadím zn. Makita, Hitachi, Protool, Metabo, Sankyo, Narex

   Nástrojová ocel, šnekovnice - Preciz, s.r.o.   preciz.cz@gmail.com   Napajedla     DETAIL 
Prodej broušené nástrojové a konstrukční oceli dle katalogu. Zakázková výroba trvá 3-5 dnů. Prodej realizujeme i e-shopem do 24h. Vyrábíme šnekové dopravníky, šnekovnice.

   Navrátil - Pojezdová kola, kolečka a kladky   reg@vondrak.biz   Grygov     DETAIL 
Vyrábíme pojezdová kola, kolečka a kladky. Různé druhy: otočná a pevná kolečka, bržděná a rejdovací kolečka, nábytková a transportní kolečka, LAG. Kolečka z různých materiálů - ocelová, hliníková, plastová. Vyrábíme a renovujeme paletizační vozíky.

   Nedcon Sales s.r.o.   sales@nedconsales.cz   Pardubice     DETAIL 
Navrhujeme a dodáváme průmyslové regálové systémy, které odpovídají evropským normám. Dbáme na přísné dodržování kvality v průběhu celého procesu – od úvodní konzultace, přes projektovou fázi až po instalaci. Garantujeme prvotřídní kvalitu našich výrobků a poskytujeme profesionální zákaznický servis a bezpečnostní kontroly. Dodáváme  paletové regály, řadové a spádové paletové regály, vjezdové regály, opláštěné konstrukce, policové regály, vložená podlaží, konzolové a velkopolicové regály, regály Miniload a systémy na skladování závěsných oděvů.

   Nederman CR s.r.o. – Odsávací zařízení a filtrace   nederman@nederman.cz   Praha - Záběhlice     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme odsávací a filtrační jednotky pro všechny oblasti průmyslu.

   Nolt spol. s r.o.   nolt@nolt.cz   Praha 10     DETAIL 
Prodej klínových řemenů a řemenic. Soustružnické práce.

   NOVAPAX CZ – leštění, broušení a sváření   info@novapaxcz.eu   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
Naše firma dodává strojní vybavení k broušení, leštění, lapování a sváření kovů.

   Nýty a nýtovací technika Bralo   tiskovezpravy@bralo.cz   Brno     DETAIL 
Bralo je významným světovým výrobcem kvalitních nýtů a nýtovací techniky. Dodáváme trhací nýty, nýtovací matice a techniku. Sortiment tvoří ocelové i hliníkové nýty, nýtovací kleště a mnohé další. Vyzkoušejte certifikované nýty firmy Bralo i vy!

   Obalové materiály Tomza   peckova@tomza.cz   Brno     DETAIL 
Věnujeme se obalovací technice - prodeji obalového materiálu a výrobě kartonových hran a rohů. Bublinkové fólie, stretch fólie, LDPE fólie a další obalové materiály

   OBARA CORPORATION, Czech branch, organizační složka   info@obara.cz   Chrudim     DETAIL 
Dodávky bodového odporového svařování, laserového svařování a finálních úprav povrchů polovodičových elementů.

   OHRADOVÉ PALETY   info@surmat.cz   Uh.Hradiště     DETAIL 
Vojenské bedny, Vojenské bedny s 1000, Bedny MARS (malá, velká) , Gitterbox, Palety, Kovové koše, Hliníková vložka, Koše,Bedny používaly: Kovovýrovy, Odpadářské firmy, Přepravní firmy.

   OK - PŘÍRUBY s.r.o. – Prodej přírub   prodej@ok-priruby.cz   Teplice nad Metují     DETAIL 
Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem přírub a dílů pro napojení potrubí. Nabízíme T kusy, trubkové oblouky, přechody či přivařovací dna.

   OK Záchlumí, a.s.   okz@okz.cz   Stříbro     DETAIL 


   Oto HRABĚTA-ELEKTRONIKA   hrabele@c-box.cz   Brandýs n/L     DETAIL 
Projekce,konstrukce,montáže elektronikz pro automatizaci a sprcielní aplikace

   Otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM   info@bitherm.cz        DETAIL 


   P.J. - MONT, spol. s r.o.   info@pjmont.cz   Třebíč     DETAIL 
Nabízíme výrobu a montáže stabilního hasícího zařízení (SHZ - sprinklery), zámečnickou výrobou a práškové lakování.

   Pálení laserem CROSS - Ing. Jaromír Kříž   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 


   Paletové vozíky.com - paletový vozík   prodej@paletovevoziky.com   Králíky     DETAIL 
Naše společnost dodává velmi odolné paletové vozíky za přijatelné cenové relace. Každý paletový vozík splňuje přísná kriteria pro provoz na území Evropské unie. Dále dodáváme ruční vysokozdvižné vozíky různých nosností a výšek zdvihu. Každý ruční vysokozdvižný vozík je rovněž opatřen certifikáty pro provoz na území EU. Další z našeho sortimentu jsou nůžkové paletové vozíky a další příslušenství a manipulační technika.

   Paletový vozík, paleťák, paletovací nebo paletizační vozík   paletaky@centrum.cz        DETAIL 
Jak správně a dobře vybrat paletový vozík? Kde koupit paletový vozík? Vše o nákupu, rady a tipy. Přehled druhů paletových vozíků (paletovací, paletizační vozíky nebo také paleťáky). Nízkozdvižný vozík = paleťák. Manipulační technika, rudly, hevery, vysokozdvižné vozíky VZV, aj.

   Pario s.r.o. - střechy, plechové fasády   pario@email.cz   Hradek Králove     DETAIL 
Střechy na klíč. Rekonstrukce a opravy střech. Střešní konstrukce. Klempířství. Zajistíme klempířské, pokrývačské práce. Dodáváme krytiny břidlice, BRAMAC, TONDACH, ETERNIT. Titanzinek, rheinzink, PREFA. Fasády odvětrávané, provětrávané, plechové.

   Pásové pily BOMAR   kkservis@kkservis.cz   Polička     DETAIL 
Specializujeme se na vysoce výkonné pásové piy BOMAR A PILANA. Nabízíme je v mnoha provedeních od jednoduchých přenosných až po pevné plně automatické. Tyto pily disponují vysokým výkonem a jsou vhodné na řezání téměř všech druhů kovu

   Pavel Janeček-LTP Lift Truck Parts   ltp@volny.cz   RADIM U KOLÍNA     DETAIL 
Manipulační technika-servis prodej ND bazar revize LPG technické prohlídky Hyster Mitsubishi-Caterpillar Still Jungheinrich Clark Rocla Atlet Allis Chalmers B.T. Bobcat Bolzoni Boss Bulli BV Vestergaard Crown Datsun Eurolifter Fenwick Fiat-OM Halla Icem Kalmar Komatsu Lafis Lancer Lifter Linde Lugli Manitou Matral MIC Nissan

   Pavel Petráček   svarecky@volny.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Prodej svářecí techniky : Mig- Mag, Tig, Invertory, Plazma, Trafa, kompletní příslušenství, tlakové,lahve, svářecí dráty, redukční ventily, ochranné štíty, servis, poradenství, zásilková služba.

   Pavlínek s.r.o.   pavlinek@pavlinek.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
Firma Pavlínek se zaměřujeme na oblast vázacích prostředků,zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu

   Pawlica s.r.o.   katalogy@pawlica.cz   Praha 6     DETAIL 
Dodavatel technologických celků pro sušení a skladování zrnin. Je distributorem sušiček STELA, čističek SCHMIDT-SEEGER, dopravníků JE-MA, zásobníků BIN, redlerů a elevátorů SKANDIA a sil BROCK.

   Pegas Container s.r.o.   kontejnery.pc@gmail.com   Praha - Dolní Měcholupy     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné kontejnery, sanitární kontejnery, skladové kontejnery i mnohé speciální kontejnery.

   PEKASS a.s. – komunální technika usnadňuje letní i zimní úklid   pekass@pekass.eu   Praha - Uhříněves     DETAIL 
Poradíme vám s výběrem užitečných zařízení pro údržbu zeleně. Naše komunální technika vyřeší vaše starosti se sněhovou kalamitou. Prodáváme jednoduché a spolehlivé stroje. Servis je naší starostí.

   PEMTEC – CNC soustruh a obráběcí centrum   pemtec@pemtec.cz   Praha 4 - Modřany     DETAIL 
Specializujeme se na obráběcí stroje. Nabízíme CNC soustruh či obráběcí centrum.

   PENTA–servis, spol. s r. o.   velinsky@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Společnost Pentaservis nabízí široký sortiment strojů a materiálů z oblasti obalové techniky. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy páskovacích strojů, baliček, formátovacích strojů, lepících strojů, baliček a ovíječek.

   Penta-servis, spol. s r.o.   penta@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Páskovací a obalová technika, páskování kartonů, balení do fólie, spotřební materiál, polypropylenový pásek, ocelová páska, stroje pro vybavení expedic.

   PERFEKTSHOP - E-SHOP S AUTOBATERIEMI A AUTOSKLY   info@autosklo-perfekt.cz   Praha     DETAIL 
PRODEJ MONTÁŽ AUTOBATERIÍ prodej autobaterií přes e-shop přímý prodej autobaterií u nás v prodejně (Voctářova 18, Praha 8) montáž autobaterií na počkání na vyžádání rozvoz+montáž po Praze za 380,- posílání do 48hodin po celé ČR VÝKUP A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE STARÝCH AUTOBATERIÍ zásobování autoservisů. poradenství Nonstop služba: po telefonické dohodě.

   Pestall s.r.o.   pestall@pestall.com   Třemošnice     DETAIL 
Vyrábíme CNC stroje pro řezání plechů kyslíkem soudobými plazmovými technologiemi a pro další aplikace. Autogenní a plazmové řezání, odsávací a filtrační jednotky

   Petr Filip - Zámečnictví, stavba strojů   filip.petr@unet.cz   Hartmanice     DETAIL 
Výroba, repasy pláštovacích a olepovacích strojů pro dřevařský průmysl. Stavební zámečnictví, brány, vrata, kovovýroba, výroba náhradních dílů, zakázková výroba prototypů.

   Petr Kroupa   kroupy@seznam.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Společnost se věnuje prodeji, servisu technologií na zpracování druhotných surovin a prodeji náhradních dílů. Zajišťujeme také starší odpadové technologie (paketovací lisy různých kapacit a velikostí, nůžky stacionární, aligátorové, třídící linky, linky na zpracování papíru, briketovací lisy atd.).Jsme oficiální zástupce Slovinské společnosti Riko Ribnica.

   Plastoma výrobní družstvo   t.drbohlav@plastoma.cz   Železnice     DETAIL 
Společnost Plastoma vám nabízí výrobu a dodávku plastových výlisků. Zajišťujeme návrhy, výrobu a následnou výrobu dílů. Společnost Plastoma je česká firma, která zaměstnává profesionály v oboru a kvalita je naší prioritou.

   Plehaso k.s.   info@idilna.cz   Plaňany     DETAIL 


   PME spol. s.r.o.   pme@pme.cz   Přerov     DETAIL 
Hlavním předmětem společnosti PME spol. s r.o. je STROJÍRENSKÁ VÝROBA . Zaměřujeme se zejména na kusovou a malosériovou výrobu s důrazem na uspokojení potřeb zákazníka. Vzhledem k modernímu technickému vybavení a 20-ti letým zkušenostem v oboru strojírenství se specializujeme na výrobu těžších celků, např. stroje a zařízení pro cementárny, vápenky, sladovny aj. Splňujeme také náročné požadavky dodavatele dílů pro kolejová vozidla.

   Podlahy   mail@mail.com   Nabídka podlah     DETAIL 
Zabýváme se kompletními službami spojenými s dodáním a samotnou pokládkou všech druhů podlah – plovoucí podlahy, dřevěné, laminátové, PVC či linoleum. Vyberte si z naší nabídky podlah.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   Podniková prodejna Tyrolit   info@tyrolitbrusivo.cz   Česká Třebová     DETAIL 


   Pohony s.r.o.   pohony@pohony.com   Praha 10     DETAIL 
Prodej phonů pro vratovou a bránovou techniku. Pohony pro průmyslové aplikace.

   POLENA Vzduchotechnika z plastů - Ing. Karel Polena   polena@polena.cz   Praha 5     DETAIL 
Firma se zabývá projekcí, výrobou a servisem vzduchotechniky z plastů, ventilátorů, digestoří a nábytku z plastů pro laboratoře, chemické a biologické provozy, potravinářský průmysl atd.

   POLNACORP - výrobce a dodavatel průmyslových armatur   polnacorp@polnacorp.eu   Třinec - Oldřichovice     DETAIL 
Vyrábíme produkty, které najdou uplatnění v oblastech měření a regulace - regulační ventily, rohové ventily, redukční stanice, chladiče páry, uzavírací ventily, klapky, regulátory tlaku, elektrické, hydraulické a pneumatické pohony a agregáty

   Použitý Vozík CZ   kloucek@pouzityvozik.cz   Praha 10 Malešice     DETAIL 
Bazar použité vysokozdvižné vozíky, manipulační technika a přídavné zařízení. Široký výběr sortimentu v oboru manipulace a vysokozdvižných vozíků za rozumné ceny v přijatelné kvalitě. Manipulační technika je plně servisovaná a prověřená s údaji o původu.

   PRECITOOL CZ – obráběcí technika Pramet Tools   info@precitool.cz   Velešín     DETAIL 
Jsme autorizovaným dodavatelem obráběcí techniky Pramet Tools a dalších výrobců.

   PRESKOM servis s.r.o. – kompresorová technika Atlas Copco   info@servis-kompresory.cz   Stonava     DETAIL 
Naše společnost zajišťuje prodej a nezávislý servis kompresorů Atlas Copco.

   Prodej ložisek, s.r.o.   prodej@zkl-loziska.cz   Brno     DETAIL 
Prodej a distribuce kloubových, kluzných a kuličkových ložisek ZKL, SKF, INA, FAG, NTN, SNH, lineární techniky a vedení, gufer, řemenů a maziv.

   Profi Paint Czech s.r.o.   kuklik@profipaint.cz   Bystřany     DETAIL 
Profi Paint Czech s.r.o. - Práškové lakování, povrchové úpravy kovu, Profi Paint, Teplice, lakovna pískování

   ProJUS s.r.o.   webmaster@azcomputers.cz   Hlinsko     DETAIL 
Vyrábíme jednoúčelové stroje, výrobní linky, montážní linky, ploty a oplocení, montážní přípravky, stroje pro automatické montáže, zkušebny pro testování výrobků, kovovýroba, tvářecí stroje, stroje na soustružení, stroje na úpravu plastových výlisků.

   Pronovo Morava s.r.o.   morava@pronovo.cz   Ostrava-Kunčičky     DETAIL 
Zajištění osob a Manipulace s břemeny

   ProPrumysl.cz - ložiska, lepidla, klínové řemeny, řetězy   oh@honkasro.cz        DETAIL 


   PROVIS s.r.o.   provis@provis.cz   Vsetín     DETAIL 
Systém pro dílenské řízení výroby vám dovolí výrobu skutečně řídit. Budete schopni vytvářet kapacitně bilancované plány výroby dne a reagovat na vzniklé situace. Získáte schopnost předcházet problémům s termíny.

   PSBLAS s.r.o.   psblas@psblas.com   Píšť č.p. 589     DETAIL 


   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   Quantum, a.s.   quantumas@quantumas.cz   Vyškov     DETAIL 
Společnost se zabývá prodejem zásobníkových ohřívačů vody, distribucí plynu a realizací staveb v oboru plyn, topení, voda a kanalizace. Dodávky a montáže kotelen, výměníkových stanic, rozvodů plynu v bytových, občanských a průmyslových stavbách.

   QUINTAL DOG s.r.o.   info@quintaldog.cz   Zlín - Příluky     DETAIL 
Firma QUINTAL DOG s.r.o. Zlín ze zabývá výkupem barevných kovů a legovaných ocelí. Vykupované odpady: barevné kovy, nerez, autobaterie, autokatalyzátory, kabely, slinuté karbidy (řezací plátky), elektromotory, trafa, technické stříbro atd.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Regalsistem s.r.o.   lucny@regalsistem.cz   Kunovice     DETAIL 
Dodáváme všechny druhy regálů a regálových systémů - policové regály, regály na pneu, pojízdné regály, patrové sklady a mezipatra, paletové regály a konzolové regály. Regály je možné dovybavit o širokou škálu doplňků, manipulační techniku ​​a dílenský kovový nábytek. Regály máme skladem!

   Regály, regálové systémy | Nedcon Bohemia   sales.cz@nedcon.com   Pardubice     DETAIL 
Výroba a montáž regálů a regálových systémů pro široké použití. Vyrábíme průmyslové regály a regálové systémy (paletové regály, policové regály, vložená podlaží atd.) dle Vašich požadavků za výhodné ceny. Pro více informací volejte tel. 467 002 111

   REGAZ s.r.o.   regaz@regaz.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Vyrábíme vybavení dílen, skladů, archivů a užitkových vozidel. Navrhujeme regály, regálové systémy, dílenské vybavení a vestavby aut. Dodáváme kovový dílenský nábytek, pracovní stoly, ponky, manipulační vozíky, přepravky, boxy, palety.

   REGAZ s.r.o.   regaz@regaz.cz   Uhersky Brod     DETAIL 


   Renovace nástrojů, Petr Fryč   info@renovace-nastroju.cz   Světec     DETAIL 
Provádíme renovace nástrojů, kovoobrábění, broušení na kulato, přístroj pro měření a seřizování nástrojů CNC a další služby.

   Roman Fojtík   roman.fojtik@post.cz   Znojmo     DETAIL 
Provádím projektové dokumentace v CADu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky. Dále provozuji výrobu nástrojových i mikrofonních kabelů pro muzikanty i nemuzikanty.

   Roman Veselý – Stlačený vzduch a kompresorové technologie   roman.vesely@vesely-kompresory.cz   Praha 4 - Chodov     DETAIL 
Naše společnost nabízí stlačený vzduch pro průmyslové využití. Dodáváme také kompresorové technologie – pístové kompresory a PET technologie. Součástí naší nabídky je rovněž průmyslové chlazení vody.

   Romantické filmy   romanticke-filmy@email.cz   Filmy     DETAIL 
Léto je pro většinu z nás obdobím relaxace a dovolených. Proč si nezpestřit horké letní večery nějakým pěkným romantickým filmem, akční střílečkou nebo rodinnou komedií? přinášíme tip na zajímavé filmy.

   ROMOTOP spol. s r.o.   kana.tomas@romotop.cz   Suchdol nad Odrou     DETAIL 
Přední evropský výrobce krbových kamen a krbových vložek.

   RoseConsult   n.rozenkrancova@roseconsult.cz   Třinec     DETAIL 
Zavádění a poradenství v oblasti ČSN EN ISO 9001, 14001, 27001 a OHSAS 18001. Provádění interních auditů, školení systémů, pomoc při údržbě systému. Studie v oblasti hutnictví a strojírenství, perspektiva odvětví.

   RÖSLER Praha, spol. s r.o.   wusthof@anawe.cz   Praha     DETAIL 
Wüsthof je z mnoha renomovaných nožířských firem. V našem e-shopu naleznete jen kvalitní zboží (nože, nůžky, kuchyňské nože, kuchařské nože, kované nože). Nabízíme jen kvalitní a ověřené značky (XLine, Classic Ikon, Ikon, Culinar, Classic).

   Rosservis   seo@virtua.cz        DETAIL 
Vysokozdvižné vozíky Desta

   RTservis - dřevoobráběcí stroje   info@rtservis.com   Drysice     DETAIL 
provádíme prodej a servis dřevoobráběcích strojů.Formátovací pily,olepovačky,kalibrační brusky,frézky,protahovačky,lisy a další.

   RYNA CZ s.r.o.   info@ryna.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Povrchová úprava kovů, galvanické pokovování, niklování, zinkování, dekorativní chromování a pasivace, broušení, leštění a omílání kovů včetně lisování.

   ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. – Ozubená a řetězová kola i řetězy   obchod@retezy-vam.cz   Vamberk     DETAIL 
Naše společnost patří k předním výrobcům nejrůznějších průmyslových řetězů. Ke všem našim produktům vyrábíme a dodáváme rovněž ozubená nebo řetězová kola.

   Řetězy, ocelová lana, řetízky, kleště - Posamo   husak@ebrana.cz   Holice v Čechách     DETAIL 


   Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění

   SAFETEX CS spol s r.o.   info@safetex.cz   Děčín V     DETAIL 
Výroba a prodej zvedací, upínací a manipulační techniky. Upínací pásy (kurty), zvedací řetězy, zvedací pásy, zvedací smyčky, ráčnové napínáky, šekly.

   SAFEtronics PRAHA, a.s.   info@safes.cz , safetronics@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Trezory všech typů, i na zbraně - výroba, dovoz, prodej, velko i maloobchod s komlexními službami.

   SATRA GLOBAL,s.r.o.   info@satraglobal.cz   Praha 8     DETAIL 
Dodáváme vysokozdvižné vozíky známých světových výrobců a zajišťujeme servisní služby předním společnostem v ČR a SR. Zajišťujeme prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků, záruční i pozáruční servis, školení obsluhy a následné služby.

   SBĚRNÉ SUROVINY UH, s.r.o.   info@sbernesurovinyuh.cz   Uh.Hradiště     DETAIL 
Aktuálně se firma soustřeďuje na komplexní služby v odpadovém hospodářství, což znamená, že jsme schopni našim zákazníkům zajistit likvidaci a výkup široké škály odpadů (výkup železa, barevných kovů, papíru, odběr plastů, skla, textilu, likvidace nebezpečných odpadů, bioodpadu, komunálního odpadu a dalších odpadů, přistavení kontejnerů a speciálních nádob, odvoz odpadů).

   SC servis spol s r.o.   andrea.vojtova@xcreative.cz   Rokycany     DETAIL 
Náš sortiment tvoří produkty - pásové pily, vázací prostředky, pilové pásy, pilové kotouče... ,které jsme během naší praxe servisních techniků vyhodnotili jako nejlepší na našem trhu. Garantujeme vysokou kvalitu za přijatelné ceny.

   SCREEN SERVIS, spol. s r.o. - síta, technické a filtrační tkaniny, filtry a tahokov   registracekatalogu2@email.cz   Olomouc     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme technické a filtrační tkaniny, tahokov, děrované plechy, filtry, dopravní pásy, podlahové rošty včetně schodišťových stupňů. Dále nabízíme, průmyslová síta, laboratorní síta a stroje, vibrační třídiče LIWELL. Provádíme dodávky nerezových drátů ze skladu i v malém množství.

   SEAL - navijáky s.r.o   seal@agtoptip.eu   OLOMOUC     DETAIL 
Nabízíme široký sortiment navijáků – elektrické i 230 V, hydraulické, ruční. Prodáváme mechanická a elektrická manipulační zařízení, navíjecí zařízení EGV na přibližování dřeva vše včetně příslušenství. Provádíme montáž navijáků na vozidla.

   SENZORY   ivar-slovensko@ivar-slovensko.sk   Bratislava     DETAIL 
Senzory,snimace,indikatory,regulatory,zobrazovace,rele,prevodniky tlaku,termometre,termoclanky,priemyselne PC,PLC,Gefran.

   Servis chlazení Matějíček   matejicek@polna.cz   Polná     DETAIL 
Oprava chladících kompresorů pístových i šroubových. Bitzer, Copeland, Daikin, Dorin, Refcomp, Frascold. Prodej a montáž tepelných čerpadel. Dodávky, montáž a servis průmyslového chlazení a kompresorů, klimatizace a tepelných čerpadel

   Schaeffler CZ s.r.o. – ložiska a lineární vedení   info.cz@schaeffler.com   Praha 10 - Strašnice     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme ložiskový sortiment, jako valivá ložiska a lineární vedení.

   Schneider Bohemia – šroubové kompresory   info-cz@tts-schneider.com   Líně     DETAIL 
Naše společnost se specializuje na tlakovou vzduchotechniku. Dodáváme pístové i šroubové kompresory. Nabízíme také pneumatické nářadí a přístroje na úpravu stlačeného vzduchu.

   SCHNELL MOTOR Česká republika s.r.o.   i.krompasky@schnellmotor.de   Bruntál     DETAIL 
Značka SCHNELL jako výrobce vznětových kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice je jedničkou na trhu. Naši zákazníci díky tomu profitují z naší dlouholeté praxe v oboru projektování a výstavby kompletních stanic, maximální hospodárnost agregátů, individuální koncepci stanic pro zemědělské statky,energetickou optimalizaci vazby energie-teplo, technologickou kvalitu a vývoj, servis.

   Schunk Intec s.r.o. – Uchopovací a upínací nářadí   info@cz.schunk.com   Brno - Slatina     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme upínací a uchopovací systémy včetně upínacích čelistí a sklíčidel. Dále se zabýváme rovněž výrobou a prodejem nejrůznějšího robotického příslušenství a lineárních modulů.

   Siec corporation s.r.o.   vaclav.maska@siec.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Siec corporation s.r.o. nabízí svým zákazníkům služby v oblasti: správa a údržba nemovitostí, reklama, domovní technologie, úklidové služby.

   SIGMA GROUP a.s. – čerpací technika   sales@sigma.cz   Lutín     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme čerpací techniku. Nabízíme čerpadla pro průmyslové využití.

   Simet s.r.o.   ivicic@i-simet.cz   Praha 2     DETAIL 
Zakázková strojírenská výroba zajistí kusové i sériové zakázky z duralu, mosazi, oceli, nerezu a plastů, třískové obrábění, dělení materiálu a drobné montáže. Vyrábíme dle dodané dokumentace, vzorku nebo dohody z dodaného i vlastního materiálu.

   Sklostroj Turnov CZ, s.r.o.   sklostroj@sklostroj.cz   Turnov     DETAIL 
SKLOSTROJ je strojírenská firma se zaměřením na stroje a zařízení pro sklářský průmysl, zejména pro výrobu obalového skla. Cíle firmy jsou zaměřeny na partnerství se zákazníky ze sklářského průmyslu a uspokojení jejich potřeb.

   Slévárenství - ing.Radomír Krajča   radek.krajca@volny.cz   Otrokovice     DETAIL 
Zajištění odlitků ze šedé a tvárné litiny, ocelolitiny a slitin Al. Výroba modelů.

   Slevový web   info@nelo.cz   Slevový agregátor     DETAIL 
Slevový web nabízející přehled stovek dnešních slev hezky pohromadě na jednom místě. Vyberte si i svoji slevu v některé z kategorií: pobyty, sport, zboží, jídlo, rekreace a další.

   SMALL HOLE DRILLING s.r.o.   info@smallholedrilling.eu   Náměšt nad Oslavou     DETAIL 
SMALL HOLE DRILLING s.r.o. je specialistou v mikro-vrtání. Vrtání od průměru 0,05mm s přesností polohy 0,01mm. Vrtání pod úhlem, víceprůměrové vrtání.

   SMB-Strap   info@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Firma SMB-Strap se zabývá výrobou strojů na páskování palet, baliček, lepiček, ovíječek, navrhuje a vyrábí páskovací stroje a systémy a nabízí širokou řadu balících zařízení a příslušenství.

   Solík SK, s.r.o. – Svářecí technika   solikskwork@gmail.com   Považská Bystrica     DETAIL 


   SOVEX   sovex@sovex.cz   Velké Meziříčí     DETAIL 
Naše firma se zabývá na tuzemském, částečně i zahraničním trhu, nákupem a prodejem kovoobráběcích a tvářecích strojů, nabízíme i repase strojů, včetně dodání nových strojů jak z našeho trhu tak i ze zahraničí,

   Spo s. r. o.   spo@spo-zlin.cz   Zlín - Prštné     DETAIL 
Slévárna SPO ZLÍN se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem. Významného využití naleznou v mnoha průmyslových výrobách – např. v průmyslu obuvnickém, energetickém, potravinářském, automobilovém či zbrojním. Využitá technologie přesného lití umožňuje výrobu tvarově náročných komponentů z materiálů jinak velmi obtížně obrobitelných. Odlitky takto vyrobené vynikají kvalitou v každém detailu, ať už se jedná o miniaturní výrobky o váze 0,001 kg nebo o odlitky až pětikilogramové.

   Sponkovací stroje Mezger   seo@mezger.cz   Dobřany     DETAIL 
Prodej a servis sešívaček kartonů MEZGER GmbH a originálních spon do sponkovaček a pro uzavírače krabic. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky.

   Sponkovačky Josef Kihlberg   seo@josef-kihlberg.eu   Dobřany     DETAIL 
Prodej a servis sešívaček kartonů JOSEF KIHLBERG AB a originálních spon do sponkovaček a pro uzavírače krabic. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky.

   Stamaco   premek.lapcik@centrum.cz   Ostrava-Vítkovice     DETAIL 
geotextilie, geotextílie, geotextile, tkaná, netkaná, pletená, tkaná geotextilie, netkana geotextilie

   STEELING, s.r.o.   steeling@pce.cz   Pardubice     DETAIL 
Prodej průmyslových armatur, trubek, přírub, tvarovek, uložení potrubí, spojovacího materiálu, těsnění, varných kolen, atd. Vše v mat. provedení tř. 11, 12, 15 a 17.

   STEEL-TECH CZ s.r.o.   kamil.tyma@steel-tech.cz   Jihlava     DETAIL 
Předmětem činnosti naší firmy je kovovýroba. Přičemž se specializujeme na výrobu a montáž: - strojně technologických řešení např. potrubní cesty, sila, násypky, ocelové konstrukce -zpracování plechů, v rámci naší výroby nabízíme několik variant poštovních schránek, přičemž tyto schránky je možno objednat jako sestavy osazené do sendvičové fixní výplně. - interiérových prvků jako jsou např. nerezové zábradlí, schodiště

   Steko krby a kamna   krby@steko.cz   Blansko     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme krby, krbové vložky a krbová kamna, krbové příslušenství a materiál pro stavbu krbu. Jsme nejstarším českým výrobcem.Zákazníkům nabízíme odborné poradenství, záruční a pozáruční servis. Prodej prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců.

   STILL SR, spol. s r.o.   Katarina.Tabiova@stillsr.sk   Nitra     DETAIL 
STILL ponúka vysokozdvižné vidlicové vozíky, prostriedky na pozemnú dopravu, širokú servisnú sieť, softwarové riešenia, finančné služby ako aj ďalšie systémové riešenia pre vašu intralogistiku.

   STRATI spol. s r.o. - knihařské a kartonážní stroje   info@strati.cz   Praha 9     DETAIL 
Knihařské stroje: na perforaci a bigování, automatické bigovačky, stroje na vazbu drátěnou spirálou, na výsek a protlačování etiket, falcovačky, snášečky, linky na V1, číslovačky, setřásačky, ruční výsekové příklopové stroje i výsekové automaty, velkoformátové zlatičky, stroje na ořez bločků, brusky nožů, speciální jednoúčelové stroje. Kartonážní stroje: drátošičky, slotry, kruhové řezačky na lepenku, válcové výsekové stroje, kašírovačky a mazačky, příčné řezačky, podélné řezačky-převíječky, řezačky dutinek. Materiály: Drátěná spirála (Twin wire), drátěné i plastové hřbety, díly do výsekových raznic, bigovací žlábky, tvrdé výsekové plechy.

   Strojexport PB, s.r.o.   strojexportpb@seznam.cz   Jince     DETAIL 
Nakupujeme a prodáváme použité obráběcí a tvářecí konvenční i CNC stroje. Nabízíme soustruhy, frézky, brusky, vrtačky. V sortimentu dále naleznete obráběcí centra, lisy, nůžky, ohýbačky a další. Poskytujeme také komisní prodej, stěhování a přepravu strojů, běžné a střední opravy strojů a jiné.

   Strojservis-Vladimir Sedláček   vladimirsedlacek@nextra.sk   Vinohrady nad Váhom     DETAIL 
Zemné a búracie práce.Preprava nadrozmerného tovaru.Práce autožeriavmi.Vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru.Opravy motorových vozidiel.

   STROJWOOD   obchod@strojwood.cz   Ostravice 727     DETAIL 
Stroje a zařízení pro dřevovýroby a pily

   Superhard - PKD, CBN, PCD, karbidové destičky   gps-eng@seznam.cz   Velká Bíteš     DETAIL 


   SV metal spol. s r.o.   info@svmetal.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Vyrábíme produkty z plechu, sady plechových dílů, moduly, sestavy, montážní celky a rámy v malých a středních sériích. Zajistíme výrobu jednoúčelových strojů (brusky, montážní lisy) dle specifikace zákazníka, design a redesign za účelem snížení nákladů.

   svareci technika   svarecky@volny.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Prodej svářecí techniky: Mig, Tig, Trafa, Invertory, Plasma, kompletní příslušenství (tlakové lahve, svářecí dráty, ochranné štíty, red. ventily,atd), servis, poradenství, zásilková služba a jiné.

   Svařák.cz   wirpo@wirpo.cz   Brno     DETAIL 
Informační web aplikací a vývoje v oblastech žárového stříkání, svařování a navařování.

   SVĚT OBCHODU - gastromagazín   redakce@svetobchodu.cz   Praha 5     DETAIL 
Svět obchodu je prestižní odborný gastronomický časopis s odborníky na titulní straně. Je určen pro restaurace, hotely, bary, kavárny, jídelny atd. Věnuje se pravidelným tématům: food, beverages, technologie, vybavení, marketing, aktuality z branže, ankety, rozhovory s odborníky atd.

   SW technik Praha s. r. o.   jan.folda@swtechnik.cz   Praha     DETAIL 
Firma nabízí nové i starší vysokozdvižné vozíky Komatsu a Combilift, paletovací vozíky (paleťáky), servis u zákazníka, technické prohlídky manipulační techniky, dodávky náhradních dílů, prodej starších vysokozdvižných vozíků všech značek, bazar, pronájem.

   SYMtech s.r.o.   symtech@symtech.sk   Prievidza     DETAIL 
PTFE produkty, teflon, PVDF, ETFE, potrubia s výstelkou, výstelkované armatury, ponorné rúry, PTFE filtre, PFA, kompenzátory, hadice, PALL krúžky, kolony, PTFE polotovary, diely podľa požiadaviek zákazníka.

   T.E.A. TECHNIK – lineární vedení a pohony   barbora.tejkalova@sovanet.cz        DETAIL 
T.E.A. TECHNIK – to jsou strojírenské komponenty, lineární vedení a součásti pro pohony a převody. Můžete vybírat z velkého množství vodících tyčí, kuličkových či svěrných kouzel, rolen, hřídelových kloubů a spojek, řetězů, řemenic, trapézových šroubů, kuželových převodovek atd.

   TAGEX CZ, s. r. o.   tagexcz@volny.cz   Jesenice u Prahy     DETAIL 
Dodáváme řemeny a díly pro zemědělské stroje, průmyslové řemeny, pryžové pásy DRB/DONGIL, termostaty MOTORAD, válečkové řetězy SUGIYAMA a TYC. Jako přímí zástupci uvedených firem nabízíme kompletní sortiment dílů.

   Tedox s.r.o.   info@tedox.cz   Příbram     DETAIL 
Zdvihací zařízení a manipulační technika a vázací prostředky od společnosti TEDOX s.r.o. jsou zárukou kvality od předního dodavatele. tak neváhejte a kontaktujte naši společnost profesionála v oblasti zdvihací zařízení a manipulační technika.

   Techcentrum s.r.o.   info@techcentrum.cz   Česká Třebová     DETAIL 


   TechDesign - konstrukce, vizualizace, animace, školení   info@techdesign.cz        DETAIL 
Firma TechDesign se zabývá konstrukční činností, převodem dat z 2D do 3D, designem, vizualizací a animacemi. Zhotovíme výrobní dokumentaci včetně rozpisek a výstupů pro marketing. Navrhujeme prodejní a prezentačních stánky, výlohy a aranžérské potřeby, design technických součástí i užitkových předmětů. Naučíme Vás ovládat počítač. Doporučíme a nainstalujeme programy.

   Technoclean spol. s r.o.   kontakt@technoclean.cz   Praha 7     DETAIL 
Zajišťujeme dodávky úklidové techniky, zametací stroje, mycí stroje na umývání podlah, průmyslové vysavače, tlakové myčky a čistič suchou párou. Vyprojektujeme a dodáme centrální vysavače i velkého rozsahu, aplikace pro mytí tlakovou vodou.

   Tepelné zpracování materiálů   info@honkys.eu   Světlá nad Sázavou     DETAIL 
Jsme profesionálové v oboru tepelné zpracování materiálů. Nabízíme vysokou kvalitu a profesionální přístup. Nabízíme výrobu a prodej CNC strojů, stejně jako jejich servis a školení pro své zákazníky

   Teplovzdušné kotle na tuhá paliva PROVOS   info@provos.cz   Praha 4     DETAIL 
Firma PROVOS - metalplast s.r.o. dodává průmyslové kotle na dřevo a tuhá paliva. Kotle jsou vhodné na vytápění průmyslových hal, skladů a dalších prostor, oproti jiným typům vytápění vynikají ekonomickým provozem a snadnou údržbou.

   Tepostop eShop   info@tepostop.cz   Přelouč     DETAIL 
Tepostop eShop prodává on-line kvalitní hasící přístroje práškové, hasící přístroje plynové s čistým hasivem, hasící přístroje vodní a hasící přístroje plynnové. Dále automatické hasící systémy, stabilní hasící zařízení a lokální hasící zařízení Firestop.

   TEPOSTOP společnost s ručením omezeným   info@tepostop.cz   Přelouč     DETAIL 
Tepostop s.r.o. nabízí hasící přístroje práškové, hasící přístroje plynové s čistým hasivem, hasící přístroje vodní a hasící přístroje plynnové. Mezi špičku patří automatické hasící systémy, stabilní hasící zařízení a lokální hasící zařízení Firestop.

   Terier, s.r.o.   info@drtic.cz   Liberec     DETAIL 
Projekce, výroba a dodávku strojů a linek na recyklaci a zpracování pevných odpadů (drtiče, mlýny, nůžky...)

   Tomáš Reisinger Transport Services   treisinger@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabízíme dopravu Praha letiště - hotely Praha, dálkové obchodní cesty do všech destinací po ČR i mimo. Nové automobily Škoda Octavia Combi, maximální výbava, malé občerstvení zdarma,anglicky a německy mluvící řidiče, našimi klienty jsou mnohé nadnárodní koncerny a firmy.Možnost zajištění ubytováni. Můžete si být jisti, že Vás nezklamem.

   TOP MACHINES, s.r.o.   email@top-machines.cz   Praha-Smíchov     DETAIL 
Specialista na průmyslové stroje. Vybavení pro plastikářské provozy, vstřikovací lisy Tederic, vstřikolis, lis na plasty, pásové dopravníky, průmyslové chladící jednotky, vše za bezkonkurenční ceny.

   Topení pro vytápění hal a skladů   info@topeni-pro-haly.cz   Ostrava - Mar. Hory     DETAIL 


   Topení, radiátory pro elektrické, ústřední vytápění   konstrukce@bitherm.cz        DETAIL 
V našem E-shopu najdete sortiment zabývající se topením a sušením pro Váš komfort a pohodlí u Vás doma. Topení, radiátory pro elektrické vytápění, ústřední topení a kombinovaný provoz. Trubkové radiátory do koupelny, deskové radiátory do domu a bytu. Příslušenství k radiátorům jako je topná tyč, sítová vidlice, regulátor prostorové teploty, madlo nebo háček na radiátor. Nabízíme elektrické sušáky ručníků, jedinečný teplovodní vysoušeč obuvi , ale i elektrický vysoušeč obuvi a mnoho dalšího.

   TOP-Modern s.r.o. – přesné CNC obrábění   topmodern@topmodern.cz   Opava - Jaktař     DETAIL 
Zaměřujeme se na přesnou strojírenskou výrobu na konvenčních a CNC strojích. Zajišťujeme CNC obrábění, frézování a broušení. Pracujeme dle vlastní nebo dodané výkresové dokumentace.

   TOS VARNSDORF – obráběcí centra   info@tosvarnsdorf.cz   Varnsdorf     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme obráběcí centra a vodorovné frézovací a vyvrtávací stroje.

   TradeNET   tradenet@seznam.cz   Praha 7     DETAIL 
Informační síť Sdružení pro rozvoj podnikání slouží podnikatelům a exportérům. Obsahuje bezplatné prospěšné informace včetně aktuálních Poptávek ze zahraničí a kontaktních údajů zájemců o zboží / služby.

   Tramontáž Chrudim s.r.o.   husak@ebrana.cz   Chrudim III     DETAIL 


   TRANSPORT SERVIS - Jeník s.r.o.   tomasjenik@seznam.cz        DETAIL 
Nabízíme vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku Belet i ostatních značek - prodej, servis, pronájem. Vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, paketovací vozíky, rudlíky. Servis – autorizovaný servis Belet, stálá služba 24 hod. Po celé ČR.

   Triapex Export s.r.o.   sales@triapexexport.cz   Vlašim     DETAIL 


   TRIGA, společnost s ručením omezeným   liberec@triga-oil.cz   Liberec     DETAIL 
Výroba a prodej průmyslových maziv Technologické, aplikační poradenství v oblasti maziv

   TRITON SAFE, s.r.o.   tritonsafe@tritonsafe.cz   Frenštát pod Radhoštěm     DETAIL 
Výroba a prodej trezorů, sejfů, konstrukce a výroba jednoůčelových strojů, návrhy CAD, výroba komponentů pro jízdní kola

   TRIVEL s.r.o.   trivel@seznam.cz   Liberec III - Jeřáb     DETAIL 
TRIVEL s.r.o.obklady a dlažby se zabývá prodejem obkladů a dlažby rekonstrukcemi domů bytů bytových jader a koupelen

   TROMA, spol. s r.o.   troma.loziska@seznam.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Ložiska pro všechny skladem. E-shop katalog nabízí ložiska valivá, kuličková, válečková, jehlová, soudečková, kuželíková, kluzná, kloubová, axiální i speciální. Najdete zde ložisko NTN, SNR, NKE, NH, FK i dalších výrobců. Ložiska pro in-line brusle.

   Tvarpal, s.r.o.   tvarpal@volny.cz   Hradec Králové     DETAIL 


   Tvářecí stroje s.r.o.   info@tvareci-stroje.cz   Praha 5     DETAIL 
Válcovačky závitů a profilů (drážek), válečkovací stroje. Lisy a podávací linky k lisům. Zakružovačky plechu a profilů. Ohýbačky trubek a drátu. Stroje na rovnání a odstřihování drátu. Lisy na konce trubek. Lemovací a ostřihovací stroje. Linky pro podélné a příčné dělení svitků.

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Tyma CZ, s.r.o.   katalogy@tyma.cz   Trmice     DETAIL 
Dodáváme klínové, ozubené, drážkové, variátorové řemeny a řemenice, řetězy, řetězová kola, vedení řetězů, hnací ploché řemeny a dopravní pásy, hřídelové spojky, upínací pouzdra a další součásti převodů. Jsme autorizovaným distributorem řemenů Continental Contitech.

   Unimagnet.cz   obchod@unimagnet.cz   Deštná     DETAIL 
Zabýváme se prodejem neodymových permanentních magnetů a magnetických systémů na míru vašim požadavkům. Magnety pro letecké modeláře, konsturkéry větrných elektráren, majitele bazarů a sběrných surovin.

   UNIPACK   post@unipack.cz   Třinec 3     DETAIL 
Obalová a páskovací technika, stroje pro ovíjení a smršťování do folie, spotřební materiál, příslušenství, servis, komplexní řešení výrob a expedic.

   Uzimex Praha, spol. s r.o.   praha@uzimex.cz   Praha 5     DETAIL 
Pohony, linearni a merici technika.

   VABEX s.r.o.   vabex@strojnisveraky.cz   Hvozdná     DETAIL 
Firma vyrábí, nakupuje a prodává přesné strojní svěráky, měřidla, upínky, dorazy, magnetické upínače a jiné nářadí pro kovoobráběcí dílny. Našim zákazníkům poskytujeme poradenství, záruční i pozáruční servis.

   Václav Mišák   vaclav.misak@seznam.cz   Brumov-Bylnice     DETAIL 
Prodáváme zboží nadnormativního charakteru ze strojírenství. Předmětem našeho zájmu jsou především nástroje a nářadí pro kovovýrobu a ložiska. Prodáváme také dílenské vybavení, měřidla a ostatní materiál technologického charakteru.

   Václav Urban   bearings@bearings.cz   Mělník     DETAIL 
Ložiska a příslušenství, tělesa ložisek, kloubová ložiska, gufera, klín. řemeny, lepidla LOCTITE, šrouby.

   VeeM TRADING s.r.o.   mvykouril@veemtrading.cz   Brno     DETAIL 
Dodáváme vakuové přísavky od 1 - 600mm, 20 tisíc variant, široký sortiment na trhu. Pneumatické nůžky a kleště, komponenty pro roboty a automatizaci, vakuové upínací desky, vývěvy, spínače, měchy, biplast, kryty, rolety a další vakuová technika.

   VELS – průmyslové váhy   vels@vels.cz   Pardubice - Rosice     DETAIL 
Dodáváme průmyslové váhy, manipulační zařízení a techniku k dávkování a plnění.

   Velteko s. r. o.   velteko@velteko.cz   Vlašim     DETAIL 
Komplexní prodej a projekce balicích linek, balicích strojů, balicích zařízení a balicí techniky. Zajišťujeme také dodávku, montáž i servis balicích strojů, dávkovačů, vkladačů a dalších komponentů na balení produktů včetně obalů a sáčků na balení.

   Vemak Vyškov   vemakobchod@seznam.cz   Vyškov     DETAIL 
Český výrobce bezpečnostního a interierového kování

   VERVA-Tech s.r.o.   verva@verva-tech.cz   Kuřim     DETAIL 
VERVA-Tech s.r.o. je výrobcem dopravní a manipulační techniky. Naší specializací jsou pásové dopravníky, válečkové dopravníky, řemenové dopravníky, řetězové dopravníky, dopravníkové systémy, chladící dopravníky, výrobní pracoviště,kovový nábytek, průmyslové bezpečnostní oplocení, třídiče, separátory, obrábění, opravy a servis.

   VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY, s.r.o.   info@vestin.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Jsme výhradní dodavatel - protihluková izolace a zvuková izolace fólie AMS-Tecsound. Odhlučnění tvoří sendvičové zvuko - izolační materiály, vrstva zvukové izolace AMS-Tecsound a vrstva z netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken.

   virtualtravel   3dpano@3dpano.cz        DETAIL 


   Vítězslav Giža - STROJWOOD-dodavatel dřevařské technologie   obchod@strojwood.cz   Ostravice     DETAIL 
Dovoz,servis a prodej-pásové pily kmenové,rozmítací,hranolovací.Kotoučové pily klasika-rozmítací,hranolovací,omítací,zkracovací,kapovací,na zpracování odkorů aj.Automaty sbíjecí,vapalovací,frézovací,ořezávací na výrobu palet EUR i jednorázových,linky na výrobu paletových přířezů aj.Štěpkovače,ostřičky,šrankovaníky,rampy a jiná zařízení

   VK LOŽISKA s.r.o. (pobočka Plzeň)   plzen@vkloziska.cz   Plzeň     DETAIL 
Hlavním sortimentem společnosti jsou ložiska, řetězy, řemeny, lepidla, tmely, maziva, oleje, svařovací drát, lineární vedení, rychlospojky, těsnící prvky - gufera, manžety, o-kroužky, pojistné kroužky, silentbloky. NSK, INA, IB, Timken, Rubena, Shell, Mogul, Loctite. Velkoobchod, maloobchod a e-shop.

   VLADYKA, s.r.o.   info@altec-rampy.cz   Chrudim     DETAIL 
Rampy nájezdové, nakládací. Hliníkové auto nájezdy. Dodáváme dopravní, přepravní a skladovou techniku. Prodáváme hliníkové nájezdy, lyžiny, líhy, přejezdové mosty s nosností 400kg - 60 000kg. Nájezdy pro ZTP, invalidy.

   Vrtej.cz   info@vrtej.cz   Unhošť     DETAIL 


   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Výkup-nástrojů.cz   vaclav.misak@seznam.cz   Brumov-Bylnice     DETAIL 
Výkup kovoobráběcích nástrojů a ložisek a internetový obchod s nástroji. V internetovém obchodu je možné nakupovat bez registrace.

   Výměníky s.r.o.   info@vymeniky.cz   Praha 4     DETAIL 


   Výprodeje zásob s.r.o.   sklady@vyprodejezasob.cz   Blansko     DETAIL 
Vykoupíme,zobchodujeme nebo zveřejníme Vaše nadbytečné zásoby ze všech oborů.MÁME ZÁJEM ZOBCHODOVAT VAŠE NADBYTEČNÉ ZÁSOBY Poptáváme Vaši nabídku zásob jako například: stroje a příslušenství,nářadí,nástroje,materiál spojovací, hutní,vodo-topo,elektromateriál...atd. www.vyprodejezasob.cz

   Vysa pytle - výroba obalů, sáčků a pytlů   nabidka@vysa-pytle.cz   Dohalice     DETAIL 
Firma Vysa pytle se zabývá výrobou obalů, sáčků, pytlů. Má široké uplatnění v chemickém, potravinářském, strojním i textilním průmyslu.

   Výtahy Karlovy Vary, spol. s r.o.   vkv@vytahy.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Podnikatelské aktivity firmy VÝTAHY KARLOVY VARY, spol. s r.o. jsou orientovány výhradně do oblasti montáží nových výtahů, modernizací a rekonstrukcí stávajících výtahů, v neposlední řadě pak do zabezpečování kompletního servisu výtahů včetně zajišťování havarijní služby 24 hodin denně.

   Vyvážečky Palms   info@vyvazecky.cz   Polepy     DETAIL 
Na webových stránkách vyvazecky.cz naleznete lesnickou techniku a její příslušenství. Hlavním produktem jsou vyvážecí vleky Palms neboli vyvážečky, mezi další nabízené produkty patří drapáky a rotátory.

   Výzkumný ústav textilních strojů Liberec, a.s.   inf-vuts@vuts.cz   Liberec 4     DETAIL 
Výzkum, vývoj a konstrukce strojů a zařízení pro zpracovatelský průmysl v oblastech textilních strojů, balící, reprografické, polygrafické, potravinářské a sklářské techniky, výroba funkčních modelů, prototypů, zajištění sériové výroby, realizace kompletního technologického celku.

   Warex s. r. o.   vzv@warex.cz   Praha     DETAIL 
Prodej, servis, bazar, pronájem vysokozdvižných vozíků Komatsu, výhradní zastoupení značky Komatsu pro ČR, servis a opravy všech značek manipulační techniky, dílenské opravy, technické prohlídky, paletovací vozíky, náhradní díly, pneumatiky, baterie, přídavná zařízení k manipulační technice.

   WEBSERVIS   info@webservis.ws   Přívrat     DETAIL 
projektování, realizací a správou počítačových sítí poradenství v komunikaci a počítačovích sítí tvorba web prezentací (webdesign, webhosting) outsourcing

   WELDPOINT – plazmová řezačka a svářecí zařízení   info@weldpoint.eu   Zakřany     DETAIL 
Nabízíme svářecí a řezací stroje, jako je svářecí invertor či plazmová řezačka.

   WIRPO s.r.o.   wirpo@wirpo.cz   Brno     DETAIL 
Materiály a technologie pro svařování, navařování a žárové stříkání - dodavatel přídavných materiálů pro žárové stříkání a ostatních materiálů pro oblast svařování.

   www.praceskovmi.sk   info@praceskovmi.sk        DETAIL 
Vyrábate výrobky z kovu??Fotíte si svoju konečnú prácu ? Nemáte čas na vlastnú stránku či na jej aktualizáciu na internete ? Sme tu pre Vás. Ponúkame Vám naše služby- zviditeľnenie Vašej firmy.Chceme podporiť domácich remeselníkov ,majstrov na Slovensku. www.praceskovmi.sk - Tešíme sa na spoluprácu s Vami

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   Zábradlí na schodiště - stavebnice   rezac@zabradli-na-schodiste.cz   Příbram     DETAIL 
Výroba a prodej stavebnice nerezové zábradlí na schodiště - systém pro svépomocnou instalaci zábradlí s profesionální technickou podporou a poradenstvím, od návrhu až po rady při samotné instalaci.

   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zakázková nerezvýroba   info@nerezvyroba.cz   Zábřeh     DETAIL 


   Zámečnické a pasířské práce   jelinek_martin@seznam.cz   Modřice     DETAIL 
Nabídka prací s nerezovým materiálem a barevnými kovy, svařování a povrchové úpravy. Výroba zábradlí, schodišť, plechových a frézovaných dílců.

   Zámečnictví KOVO Bek   KOVOBEK@seznam.cz   Solnice     DETAIL 
Provádíme zámečnické práce na zakázku jako jsou ocelové konstrukce, schody, zábradlí, vrata, brány, mříže, mostky, voliéry. Dále nabízíme kompletní oplocení tenisových kurtů, víceúčelových hřišť a lesních pozemků.

   Zámečnictví KOVO Bek   KOVOBEK@seznam.cz   Solnice     DETAIL 
Provádíme zámečnické práce na zakázku jako jsou ocelové konstrukce, schody, zábradlí, vrata, brány, mříže, mostky, voliéry. Dále nabízíme kompletní oplocení tenisových kurtů, víceúčelových hřišť a lesních pozemků.

   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zdvihací zařízení   laznicka@krantechnik.cz   Svitavy     DETAIL 
Zdvihací zařízení od společnosti Krantechnik je technicky vyspělé řešení pro manipulaci s materiálem. Naše společnost navrhuje a dodává zdvihací zařízení od nejjednodušších ručních mechanizmů až po složité automatické.

   Zemi stavební stroje, s.r.o.   zemi-stroje@seznam.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 


   Zlíntech s.r.o.   zlintech@volny.cz   Zlín     DETAIL 


   ZOD Delta Štípa a Agrodelta   info@zodstipa.cz   Zlín     DETAIL 
Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

   ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.   prodej@zps-fn.cz   Zlín     DETAIL 
Společnost ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. patří k předním evropským výrobcům frézovacích nástrojů z rychlořezné oceli. Nabízíme také možnost tepelného zpracování ve vlastní vakuové kalírně. Pro nákupy fréz využívejte náš E-shop viz. www.zps-fn.cz


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka