Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Průmysl
- STAVEBNÍ
   123 bazény   kontakt@d-sign.cz   Přibyslav     DETAIL 
Prodej komponentů a náhradních dílu k bazénu, bazénová technika, chemie a příslušenství.

   2MG plus s.r.o.   info@2mgplus.eu   Kroměříž     DETAIL 


   3Dbyt.cz - návrhy koupelen   info@3dbyt.cz   Třebíč     DETAIL 
Specialista na 3D grafické návrhy koupelen. Galerie koupelen pro Vaši inspiraci. Využijte možnosti výběru vhodného dodavatele koupelnového vybavení.

   A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.   klimatizace@gmail.com   Hradec Králové     DETAIL 
Prodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, chladírenské boxy. Dále dodáváme a navrhujeme kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Výčepní technika a chlazení na pivo. Servis.

   A&A Design Studio   info@aadesign.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme kompletní realizace interiérů od návrhu přes stavební úpravy a dodávku veškerého vybavení. Dodáme podlahy a dveře vč.renovace, vyrobíme veškerý nábytek-kuchyně a vestavěné skříně i kancelářský nábytek. To vše od návrhu, dodávky a montáže.

   A.M.O.S.DESIGN s.r.o.   amos@amosdesign.cz   Brno     DETAIL 
nábytek

   AAA NÁBYTEK   jjzj@razdva.cz   Jaroměř     DETAIL 
Nový dům za 340.000Kč. Tvorba www. Dřevěný nábytek z masívu, kuchyně, jídelny, sedací soupravy, křesla, židle, ložnice, postele i patrové, skříně, stěny, stoly, molitanové matrace, jízdní kola, moto přílby, dřevěné domy, kámen, náhrobky, zemědělská technika, traktory, kombajny. Správa a vytváření počítačových sítí. Stavba, opravy a správa počítačů.

   AAA ThermoBlock, s. r. o.   info@thermoblock.cz   Praha 3     DETAIL 


   ab concept & design s.r.o. - realizace interiérů na klíč   obchod@abconcept.cz   Ostrava     DETAIL 
Zajišťujeme kompletní řešení interiérů, služby architekta a dodávku veškerého sortimentu nábytku včetně doplňků. Vybavení domů, bytů, penziónů i hotelů. Mezi naše partnery patří: Rattan Wood, Fredericia, Antonello, BRIANFORM a další výrobci bytového zařízení.

   AB Střechy Staněk   info@strechy-krytiny.cz   Hulín-Kroměříž     DETAIL 
Levná,kvalitní střecha?Ano, to je Tesařství-pokrývačství Staněk.Zajišťujeme kompletní program výstavby i renovace, a to od vytvoření projektu až po položení samotné krytiny.Pokládáme krytiny Bramac,Tondach,Röben,šindele,plechové střechy,...Působíme: Zlínský kraj. Těšíme se na Vás

   ABC Izolace   vancura@abcizolace.info   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Provádíme: - izolace bazénů a jezírek - hydroizolace střešních plášťů a teras - izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti i tlakové vodě - protiradonové izolace - izolace proti chemickým a ropným látkám

   ABeCeDe - schody, schodiště, zábradlí   schody@abecede.cz   Třinec     DETAIL 
Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště, nebo jejich komponenty, od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.

   ABELI SK, s.r.o.   abeli@abeli.sk   Zvolen, Slovensko     DETAIL 
Profesionálne garážové a priemyselné brány od českého výrobcu KRUŽÍK, vyrábané na zákazku presne podľa požiadaviek pre takmer akýkoľvek tvar a rozmer otvoru. Pohony SOMMER sú určené pre garážové brány, vonkajšie krídlové brány a vonkajšie posuvné brány. Garážové brány sa vyrábajú v prevedniach ako sekcionálne, rolovacie a krídlové. Priemyselné brány (vrata) sa vyrábajú na mieru v rôznych variantách a to sekcionálne plné alebo maximálne presklené, rýchlobežné, skladacie, hangárové brány. Automatické dvere sa vyrábajú vo variantoch krídlové, šípové, kruhové, teleskopické a polkruhové. V našom sortimente nájdete aj závory, mreže, tesniace límce, dvere a okná. Vykonávame revízie bránových systémov.

   ABRATECH - Jiří Bozděch   info@abratech.cz   Rokycany     DETAIL 
Autorizovaný distributor vysoce kvalitních výrobků společnosti 3M, určených především pro průmyslové použití. Sortiment zahrnuje brusné prostředky, lepicí pásky, lepidla, čistící prostředky, prostředky na ochranu zdraví atd.

   AC klimat s.r.o.   acklimat@acklimat.cz   Holešov     DETAIL 
Velkoobchod,moloobchod,montáž,servis,oprava klimatizačních jednotek Fujitsu a jiných značek.Montáž sádrokartonů a elektroinstalační práce.

   ACOLOR – barvy na dřevo   acolor@acolor.cz   Bystřice     DETAIL 
V našem obchodě nabízíme barvy na dřevo a další materiály pro úpravu dřeva.

   A-Cory, s.r.o.   acory@acory.cz   Ostrava     DETAIL 
Multimediální aplikace, prezentace firem, komplexní vedení účetnictví, zakázková výroba nábytku a zahradních staveb.

   ADP CZ - tepelná čerpadla   info@adp.cz   Praha 10     DETAIL 
ADP CZ dodává ověřené alternativní zdroje energie u kterých měříme efektivitu a výkon - tepelná čerpadla, soláry. Tepelná čerpadla Mitsubishi, Viessmann, IVT. Solární systémy Regulus a Viessmann. Dodáváme komplexní řešení včetně inteligetního domu Kobra.

   afa servis   afaservis@gmail.com   Moravský Krumlov     DETAIL 
provádíme výškové práce nad volnou hloubkou, montáž stínící techniky, výrobu a montáž lehkých ocelových konstrukcí, renovace bytů a interiérů, autodopravu a stěhování, prodej a dodání stavebního materiálu

   AGENTURA BYDLENÍ, spol. s r.o.   agentura.bydleni@agenturabydleni.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč - montované domy, nízkoenergetické a inteligentní dřevostavby, malé domky, dřevěné stavby, dvojdomky, zděné domy, drobné podzemní stavby. Program Bydlení pro mladé a seniory. Pořadatel Veletrhu bydlení a volného času na Vysočině.

   Agriimport - lesní a zahradní technika   plzen@agriimport.cz   Dolní Bělá     DETAIL 
Lesní technika- štěpkovače, lanové navijáky, vytěžovací vozy a lesní jeřáby. Zahradní technika- sekačky, zahradní traktory, motorové pily, křovinořezy, rozbrušovačky, elektrocentrály, čerpadla, zahradní nůžky, traktory, sněžné frézy, vibrační desky.

   AGROTREND spol. s r.o., REALITY - PLASTOVÁ OKNA - POJIŠTĚNÍ   agrotrend@tiscali.cz   KROMĚŘÍŽ     DETAIL 
AGROTREND spol. s r. o.,KROMĚŘÍŽ,Obchodní a zprostředkovatelská činnost,veškerá realitní činnost,pojišťovací činnost,stavební činnost v oblasti drobných staveb a údržby,zajištění různých služeb.Dále provádíme činnost v oblasti plastových oken,poradenství,zaměření oken,výroba oken na míru a představ odběratele,odborná montáž oken a zednické zapravení oken.

   AGVG, s.r.o.   agvg@sky.cz   Brno     DETAIL 
Garážová vrata, průmyslová a rychloběžná vrata. Pohony vrat a bran. Komponenty pro samonosné brány. NED, Olymps Door, Bernal, Nassau, Nice, Nergeco, Stanley, Euro. Brno, Jihomoravský kraj. AGVG, s.r.o.

   A-INVENT s.r.o.   info@inventer.cz   Horažďovice     DETAIL 


   Aitia s.r.o. , Vysoké Mýto   aitia@aitia.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 
Aitia s.r.o. projektuje a staví rodinné domy na klíč,zděné domy,dřevostavby,nízkoenergetické,pasivní domy.Typové rodinné domy upravujeme podle Vašich požadavků a situování stavební parcely.

   Akro Real, a.s.   akroreal@anet.cz   Praha 2     DETAIL 
Česká developerská společnost, zaměřená na výstavbu bydlení v Praze.

   Aksamit,s.r.o.   info@aksamit.cz   Brno     DETAIL 
RD 5+kk za 1500.000 Kč. Koupelnové jádra za 75.000 Kč. Stavební dozor. Poradenská činnost. Rozpočty a ceny stavebních prací.

   Alarmy ELSYS   info@elsys-cz.com   Chrudim IV     DETAIL 
Prodej, montáž a servis alarmů a EZS Jablotron.

   ALBION Group, a.s.   roman.gronych@albiongroup.cz   Praha 5 - Malá Chuchle      DETAIL 
Největší výrobce zastřešení a bazénů v EU. Prodejce vířivých van Jacuzzi. Certifikáty kvality (AFNOR, TÜV a ISO). Vlastní prášková lakovna pro povrchovou úpravu konstrukcí zastřešení v GSB kvalitě.

   Alena Pichová - AP Trans   pichova@aptrans.cz   Milevsko     DETAIL 
Naše firma se zabývá výstavbou a renovací venkovních sportovních hřišť (tenisové kurty) po celé ČR. Realizujeme kompletní i dílčí zakázky školních a víceúčelových hřišť (volejbal, nohejbal, házená...).

   ALFA a OMEGA,spol. s r.o.   alfaomega@hronov.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
zakázková výroba:shrnovací stěny a dveře VARIANT všech rozměrů pro veškeré interiéry,harmonikového typu s koženkovým pláštěm.Výroba:shrnovací dveře BETA-OCTANORM pro výstavní stánky,hákové zámky pro shrnovací a posuvné dveře.Prodej:lamelové dveře,sprchové a vanové plastové lamelové zástěny.

   Alfahaus s.r.o. – montované dřevostavby   info@alfahaus.cz   Chýnov     DETAIL 
ALFAHAUS s.r.o. je stavební firma zabývající se projektováním a výstavbou montovaných dřevostaveb v nízkoenergetickém a pasivním standardu v certifikovaném stěnovém systému. Klientům nabízí výstavbu dřevostavby na míru dle přání, nebo dle připravených projektových domů.

   Alfa-Zeta, a. s.   info@alfazeta.cz   Praha 10     DETAIL 
Stavební společnost Alfa-Zeta, a. s. nabízí profesionální zateplování, stavební inženýring, individuální stavební dodávky, povrchové úpravy interiérů, architektonické a projektové práce a další služby. Projekt luxusní bydlení ve Zdiměřicích. Navíc individuální fotbalová škola Milana Zaplatílka.

   ALFEKO s.r.o.   obchod@alfeko.cz   Třebíč     DETAIL 
Firma vyrábí hliníkové pojízdné lešení, hliníkové a ocelové stavební konstrukce. Specialitou jsou ocelové protipožární poklopy a nerezové skluzavky pro dětská hřiště. Výrobní program zahrnuje zákaznické montované konstrukce pro pódia a zastřešení.

   Algeco s.r.o.   marketing@firmadat.cz   Praha 10     DETAIL 
Naše firma zajišťuje pronájem a prodej stavebních kontejnerů a obytné kontejnery. Dále také zajistíme skladové kontejnery a samozřejmě i sanitární kontejnery. Vaší firmě také dodáme kancelářské prostory, zařízení staveniště, stavební buňky a technologické kontejnery.

   ALIP Czech Republic s.r.o.   richard.fibiger@seznam.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Dodáváme a realizujeme lité podlahy. Jsme specialisté na lité anhydritové podlahy, cementové podlahy, betonové podlahy, ale realizujeme i finální podlahy. Lité podlahy děláme komplexně, od konzultace, přes zaměření, oboje je zdarma, až po realizaci.

   ALKASA - STAVBY s.r.o.   ales.pistora@seznam.cz   Holice     DETAIL 
Zabýváme se především výstavbou dřevostaveb. Mezi naše další činnosti patří půdní vestavby, rekonstrukce střech, zemní práce a venkovní úpravy. Společnost ALKASA - STAVBY s.r.o. je vám k dispozici. Spolehněte se na profesionály.

   ALLUX - STAV s.r.o.   info@allux.cz   Praha 9     DETAIL 


   ALMO steel s.r.o. – stavebnicové nerezové zábradlí   info@almosteel.cz   Sezimovo Ústí     DETAIL 
Naše společnost dodává stavebnicové systémy nerezových zábradlí CROSO. Působíme jako distributor společnosti CROSO INTERNATIONAL GmbH pro ČR.

   Alten 96 - markýzy, žaluzie, vrata   alten@alten.cz   Brno     DETAIL 
Vyrábíme, montujeme a prodáváme markýzy, okenní rolády, rolety, vertikální, venkovní a horizontální žaluzie, navíjecí vrata, mříže a další stínicí techniku

   ALU.PLAST s.r.o.   info@alu.plast.cz   Kaplice     DETAIL 
Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíbe plastové ploty a zahradní příslušenství. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

   ALUCOMPOSITE PANELS spol. s r.o. – stavební kompozitní materiály   sales@alucompositepanels.com   Zubří     DETAIL 
Naše společnost se specializuje na kompozitní materiály. Dodáváme kompozitní desky ACP pro různé stavební prvky. Součástí naší nabídky jsou také hliníkové voštinové desky.

   ALUSTYL,s.r.o   info@alustyl.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Dodáváme: tepelně izolační panely s jádrem pur nebo minerál.vlákno,hliníkové stropní podhledy,hliníkové lamelové a kazetové fasády,odvodňovací systémy. Činnost technických porádců v zavádění systému kvality.

   AMTAPE s.r.o.   amtape@amtape.eu   Bratislava     DETAIL 
Samolepící pásky, ochranné folie a adhesivní PVC pěny pro průmyslové klienty ve střední a východní Evropě.

   Anhypodlahy s.r.o.   anhypodlahy@seznam.cz   Pustá Polom     DETAIL 
Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR.

   Animo Bohemia s.r.o.   info@animobohemia.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 
Poskytujeme odborné konzultace a navrhujeme řešení. Zpracujeme výrobní podklady a detaily projektu. Dodáváme a realizujeme kompletní stavebně truhlářské prvky s plným servisem, včetně rekonstrukcí historických budov a výplní pro nízkoenergetické a pasivní domy.

   ANNES REAL s.r.o.   info@annesreal.cz   Semice     DETAIL 
Stavební a projekční firma, zaměřená na realizaci stavebních celků, převážně bytového charakteru - rodinné domy, byty, dále na zpracování projektových dokumentací a inženýrskou činnost ve výstavbě.

   Ant s.r.o. - Profesionálne náradie   ant@ant.sk   Bratislava     DETAIL 


   Antény Milovice- přechod na digitální signál   obchod@anteny-milovice.cz   Milovice     DETAIL 
Prodej, instalace a servis anténních, satelitních rozvodů. Instalační a servisní místo UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů, satelitních kompletů aj. anténní a satelitní techniky. Antény UHF / VHF / FM. Zabezpečovací a kamerové systémy.

   Antonín Hubka, revize, elektroinstalace   hubka@hubka-revize.cz   Bukovice     DETAIL 
Serioznost a praxe od r. 1996 Vám zajistí profesionální přístup a bezpečné, odborně provedené: - elektroinstalace, - revize – výchozí i periodické - revize – vyhrazených elektrických zařízení bez nebezpečí výbuchu do 1000V, - hromosvodů, přenosných ručních nářadí a elektrospotřebičů. Zajistím přihlášky k odběru pro spol. ČEZ.

   Antonín Málek - Plastoma   obchod@plastoma-vrata.cz   Jihlava     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Aparch – balistika ,neprůstřelnost, trezory   aparch@aparch.cz   Blansko     DETAIL 
Aparch – balistika ,neprůstřelnost, trezory

   Aqua - BBG, s.r.o.   info@aqua-bbg.cz   Teplice     DETAIL 
Čištění přírodních a odpadních vod - zpracování, dodání a sledování profesionálního průmyslového zařízení na čištění přírodních a odpadních vod.

   Aqua Dorňák   info@dornak.cz   Olomouc     DETAIL 


   AQUACENTRUM.cz - katalog firem a informační systém   info@aquacentrum.cz        DETAIL 
Největší databáze dodavatelů - pro: Bazény | Sauny | Koupelny | Kuchyně | Vytápění | Instalace | Technické zařízení | Řemesla a služby |

   ARBO - zahradnictví s.r.o.   arbo-zahrada@seznam.cz   Všeruby u Plzně     DETAIL 
ARBO - zahradnictví s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně po celých Čechách již téměř 20 let. Má vlastní pěstební zahradu s produkcí cca 30.000 ks okrasných dřevin ročně a disponuje veškerým potřebným strojním vybavením.

   Aresta s.r.o. - projekty a stavby   aresta@aresta.cz   Třebíč     DETAIL 
Provádíme realizace staveb včetně zajištění projektu a stavebního povolení, rekonstrukce, půdní vestavby a nástavby, veškeré instalační práce, rozpočty a technický dozor investora.

   Architekt Brno   lubos@rosikarchitekt.cz   Brno     DETAIL 
Architektonická kancelář zabývající se návrhy rodinných a bytových domů, interiérů, rekonstrukcí. Návrhy nízkoenergetických a pasivních domů.

   architekt Karel Kadeřábek   architekt@karel-kaderabek.com   Čáslav     DETAIL 
Provádím architektonické návrhy staveb, interiérů a zahrad. Projektů zpracovávám ve všech fázích od studie přes stavební povolení až k prováděcí dokumentaci a kolaudaci. Možné jsou i různé konzultace, např. při pořízení nemovitosti.

   Architektonický ateliér Infinity Arch   atelier@infinity-arch.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Architektonický ateliér. Navrhujeme rodinné domy, průmyslové stavby, obchodní domy a polyfunkční domy. Tvoříme urbanistické studie, návrhy interiérů. Řešíme projekční činnost. Zajišťujeme realizace staveb, developerská činnost.

   Architektura zahrady - ing. Hana Vymazalová   info@garten.cz   Jevišovice     DETAIL 
Návrhy zahrad RD, veřejné zeleně - pasportizace - inventarizace zeleně - plány údržby - kompletní zajištění realizace - poradenství v oboru zahradní a krajinářské tvorby - seznam firem v oboru.

   Asociace půjčoven stavební techniky   apst@apst.cz   Praha 2 - Vinohrady     DETAIL 
Poskytuje zapůjčení stavební techniky. Našim cílem je vytvoření vyspělého a korektního prostředí v oblasti půjčování stavební techniky. Půjčujeme stavební stroje, zdvihací techniku, malou mechanizaci, elektrocentrály, lešení, vysokozdvižné vozíky, jeřáby.

   AT Development, a.s.   mail@atdevelopment.cz   Praha 5     DETAIL 
Stavba bytů a řadových domů v Praze. Bydlení Hybšmanka a rodinné domy Jinonice. Prodej bytů.

   ATDK Real, s.r.o.   atdk@mbox.vol.cz   Praha 5     DETAIL 


   Atelier ZILVAR   stavby@zilvar.cz   Pardubice     DETAIL 


   Atypické sauny   obchod@atypicke-sauny.cz   Praha 9     DETAIL 
Sauna na míru, atypické sauny. Přizpůsobíme se Vašemu rozměru místnosti a vyrobíme pro Vás atypickou saunu. Pořiďte si svou vlastní saunu domů a máte zaručené soukromí, kdy si můžete libovolně zvolit termín a čas pro saunování.

   Audit energii cz   auditenergii@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Energetický auditor specialista vypracuje energetický audit, posudek, průkaz energetické náročnosti budovy, dotační a projektový management

   AUTIMEX spol.s r.o.   info@autimex.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Prodej a distribuce nátěrových hmot Sigma Coatings pro ochranu a dekoraci interiérů, fasád, dřeva a ostatních stavebních prvků.Tónování v odstínech podle přání zákazníka na počkání.Dodávky po celé ČR.

   Autodoprava Milan Baše   info@dopravabase.cz   Praha     DETAIL 
Firma Autodoprava Milan Baše se zabývá odvozem suti a odpadu, stavebními a zemními pracemi.

   Autodoprava Ostrava - autoslužby Jiří Wojnar   jiri@wojnar.eu   Vřesina u Hlučína     DETAIL 
S nákladním vozidlem LIAZ 9 t Vám dodám libovolný stavební materiál přímo od výrobců. Zajistím odvoz: zemin, odpadů, sutin, písků, štěrků, cementů, uhlí, koksů, kalů, šlamů, briket, paletovaných i nepaletovaných materiálů. Dlouhodobá spolupráce je vítaná.

   Autojeřáby Brno – Josef Študent   josefstudent@seznam.cz   Modřice     DETAIL 


   Autojeřáby Horna s.r.o.   info@autojerabyhorna.cz   Proboštov     DETAIL 


   Autojeřáby Votava   votava@autojerabyvotava.cz   Plzeň     DETAIL 


   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   Avaro s.r.o.   podpora@arakis.cz        DETAIL 
Firma se zabývá převážně výrobou a montáží ocelových konstrukcí, montáží oplocení a zábradlí, výrobou a montáží vrat a bran.

   Avenarius   info@avenarius.cz   Brno     DETAIL 
Velkoobchodní prodej stavební chemie Avenarius-Agro. Kompletní sortiment pro ochranu staveb proti vodě, chemikáliím a korozi. Rychleschnoucí antikorozní nátěry, fasádní a podlahové nátěry, přísady do sanačních omítek, betonů a nátěry k ochraně dřeva.

   AVP Real spol. s r.o.   info@avpreal.cz   Praha     DETAIL 
Výroba, prodej a montáž vzduchotechniky s rekuperací vzduchu ThermWet. Úsporné odvětrání nízkoenergetické i běžné domy, bazény a jiné objekty.

   AXO clima s.r.o.   obchod@axo.cz   Přerov     DETAIL 
AXO clima, s.r.o. to jsou klimatizace, krby, čističky a zvlhčovače vzduchu a mnoho dalšího. Nabízíme nejen prodej, ale i odbornou a rychlou instalaci klimatizací, vzduchotechniky i topných systémů, dodáváme krby, kamna, ale také mobilní klimatizace.

   Axom Kladno - Plasty pro reklamu, stavebnictví, design   axom.ga@gmail.com   Kladno     DETAIL 
Nabízíme materiály pro stavebnictví, signmaking, průmysl i reklamu. Prodej plexiskla - čiré, opály, barevné. Polykarbonátové desky -plné, komůrkové. Dibond- hliníkové, sendvičové desky. Polyester Petplus a PETG. Tensol, Extrufix- lepidlo na plexisklo, Perspex Cleaner- čistič na plexisklo. Maloobchod a velkoobchod.

   A-Z Brno rekonstrukce domů, bytů …   soukop@soukop.cz   Brno     DETAIL 
provádíme práce potřebné pro Vaše nemovitosti a reality : - autodoprava - stěhování - vyklízení - malování - stavební práce - hodinový manžel v lokalitách Brno město a Brno venkov. Bez příplatků za víkend a svátek. Informace každý pracovní den

   AZ Ekotherm - >výroba a montáž špaletových a dřevěných oken, zimních zahrad   praha@azeko.cz   Praha 22 - Uhříněves     DETAIL 
Společnost AZ Ekotherm je významným českým výrobcem špaletových oken, dřevěných EURO oken, dřevo-hliníkových oken a počtem realizací největším českým výrobcem zimních zahrad v typovém i atypickém provedení.

   A-Z o bydlení - Dobytu.cz   dobytu@dobytu.cz   Brno - město     DETAIL 
A-z o bydlení, reality, inzerce, databáze, vyhledávače, prezentace firem, pozemky, nemovitosti, domy, chaty, chalupy , byty, byt, stavba, okna, dveře, střechy, bazény, články, zajímavosti, půjčky, rady, stavební spoření,klub, počasí, TV program, spolupráce, recepty, zařazení do vyhledávačů, doporučujeme, zákony, reklama, prezentace zdarma, svět bydlení, nábytek.

   B.Neton-krby   info@bneton.cz   Třemošná     DETAIL 
Zahradní, dekorační a užitkové výrobky z vymývaného betonu: zahradní sedací soupravy, dekorační nádoby na zeleň, zahradní krby, zahradní grily. Příslušenství: grilovací motory, grilovací jehly, rošty a jiné. Výroba, velkoobchod, maloobchod.

   Badger Meter Czech Republic s.r.o.   badgermeter@badgermeter.cz   Brno     DETAIL 
Společnost Badger Meter Czech Republic se zaměřuje na vývoj a výrobu průtokoměrů. Je průkopníkem v zavádění nových technologií a v oblasti měření průtoku vlastní mnoho patentovaných řešení.

   Balast s.r.o.   info@balast.cz   Liberec 31     DETAIL 
Laminátové a plastové bazény včetně zastřešení a příslušenství, lamelové zakrytí, UV ochrana, životnost až 30 let, 100% vodotěsnost, vířivé vany. Balast s.r.o. Liberec vyrábí jímky, septiky, nádrže, šachty, bazény včetně zastřešení a příslušenství, vysoká kvalita, UV ochrana.

   Balkon system   info@intrading.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Bezrámový systém zasklívání lodžií přímo od výrobce. Montáž po celém území ČR i na Slovensku.

   BALNEO Gloria Plus s.r.o.   info@gloria.cz   Praha 5     DETAIL 
Dodáváme vše, co souvisí s bazény a jejich provozem i veškeré příslušenství pro následnou péči, čerpadla, filtrační jednotky, dávkování chemie, sluneční absorbery, keramické obklady a dlažby, skleněné a keramické mozaiky. Pomůžeme vybrat a realizovat správný bazén, Swim spa, zastřešení bazénů, koupací zahradní jezírko, saunu, cryosaunu, floating tanky, fontány, parní lázně, solária, relaxační solární louky, vybaveni wellness, zážitkové sprchy, Kneeippovy masážní vaničky. Dodáváme privátní a hotelová bazénová – wellness centra a veřejná koupaliště, vše od návrhů až po realizaci.

   Bambus.cz   admin3@efloor.cz   Praha 4     DETAIL 


   Barko, s. r. o.   obchod@druhotnesuroviny.cz   Zastávka u Brna     DETAIL 
Společnost Barko zajišťuje výkup barevných kovů, výkup železa, výkup autobaterií, likvidace autovraků a kovošrot. Vykupujeme druhotné suroviny jako NiCd baterie, elektromotory, kabely, něď, hliník, mosaz a další železné šroty.

   Barvy, Laky a Fasády   adam.besina@seznam.cz   Hradištko     DETAIL 
Nabízíme: Míchání barev, Malířské služby (malování pokojů). Prodáváme Barvy, Laky a Fasády. Barvy, laky a fasády značek: Tikkurila, Primalex, Balakom, Tebas a další.Odstín Barvy jsme schopni pro Vás měřit.

   BAT nářadí   info@batnaradi.cz        DETAIL 
BAT NÁŘADÍ vyrábí a distribuuje kvalitní ruční stavební nářadí (hladítka, řezačky, vodováhy, pily, metry, lžíce, míchače, vrtáky…) a nástroje pro zedníky, obkladače, sádrokartonáře i jiné stavební profese.

   BAUMIT, spol. s r.o.   baumit@baumit.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 
Baumit je přední výrobce stavebních materiálů zaměřený na zateplení, zateplení fasád, zateplování, fasády, omítky a potěry. V rámci programu zelená úsporám poskytujeme poradenství, jak získat dotace na zateplení a jak správně zateplit váš dům.

   Bazénové centrum s.r.o.   info@bazencentrum.cz   Pardubice     DETAIL 
Zahradní a interiérové bazény, fóliové, betonové bazény, příslušenství bazénů, filtry, vysavače, schůdky, fólie, plachty, navijáky, světla, topení, kolektory, protiproudy, chemie a obklady. Sauny, solária, fitness stroje Kettler, masážní vany. Veškeré náhradní díly, záruční i pozár. servis.

   Bazény - Kopecký   info@bazenykopecky.cz   Heřmanův Městec     DETAIL 
Naší hlavní činností je výroba, montáž, prodej, rekonstrukce a záruční i pozáruční servis všech typů bazénů a vířivek - bazény venkovní, vnitřní, rodinné, veřejné - bazény fóliové, DLW, betonové, zděné, plastové, keramické. Prodáváme filtrace, zastřešení bazénů, tepelná čerpadla, sluneční kolektory, úpravny vody a vířivé vany SPA.

   Bazény a zastřešení bazénu POPP   vym@email.cz   Velké Bílovice     DETAIL 
Firma Bazény POPP vyrábí a prodává bazény, zastřešení bazénů včetně bazénové chemie, whirpooly. Bazény POPP patří k největším výrobcům v ČR. Více informací na bazenypopp.cz

   Bazény NIVEKO, luxusní bazény   info@bazeny-niveko.cz   Nivnice     DETAIL 
Již více jak deset let se zabýváme výrobou plastových bazénů, kde klademe důraz především na kvalitu a odbornou způsobilost při jejich výrobě. Veškeré plastové bazény (z polypropylenu) jsou vyráběny svařováním přímo ve výrobní hale společnosti NIVEKO, s.r.o. Nabídku našich služeb jsme rozšířili o bazény s těžkou fólií a kompletní servis při realizaci bazénových technologií jak u privátních, tak u veřejných bazénů, prodej bazénového příslušenství a bazénové chemie. Naše společnost je schopna pro Vás zajistit kompletní dodávku na klíč (od výkopu až po usazení či výstavbu bazénu a taky úpravu okolí). Samozřejmostí je zaškolení našich zákazníků do procesu údržby správného chodu bazénu. Zdarma Vás navštívíme, poradíme a zpracujeme cenové kalkulace pro vhodný výběr umístnění, technologie, tvaru, vytápění, filtrace a dalšího příslušenství. A to s ohledem na Vaši představu a cenové možnosti. Přijeďte se k nám podívat, rádi Vás přesvědčíme o kvalitě naší výroby a námi poskytovaných služeb.

   bazény Plzeň - DHPLAST   bwkatalog@seznam.cz   Trnová     DETAIL 


   Bazény TOXA GROUP spol. s r.o.   info@toxabazeny.cz   Svatobořice - Mistřín     DETAIL 
Mezi naše standardní výrobky patří bazény, septiky, jímky, nádrže, tanky na víno a další výrobky např. pro galvanovny, vodárenský a chemický průmysl. Pro technologii sváření plastů jsme vyvinuli specielní svařovací stroje na vysoké úrovni.

   Bazény-jímky.cz   registrace@illusion-pictures.cz   Praha     DETAIL 
Zabýváme se výrobou bazénů, septiků, jímek, vodoměrných a čerpacích jímek a plastových nádob dle přání zákazníka.

   Bc. Tomáš Bloudek, Praha - koupelny a bytové rekonstrukce   bloudek@bloudek.cz   Praha 6     DETAIL 
Všestranný řemeslník a stavař se specializací na koupelny, bytová jádra a kompletní rekonstrukce bytů. Odborné vzdělání a přes 20 let praxe, vlastní firma 10 let (rekonstrukce 200 koupelen a 30 bytů, také celé rodinné domy). Zaměření a návrh zdarma.

   BCW-group s.r.o.   info@bcw-group.cz   Nový Bydžov     DETAIL 
zateplení fasád, revitalizace panelových domů, domy na klíč, stavba domu,rekonstrukce, okna a dveře, kovovýroba, foukaná izolace

   BeF Home, s.r.o.   info@befhome.cz   Kotvrdovice     DETAIL 


   BeFPool - Bazény   info@befpool.cz   Kotvrdovice     DETAIL 
BeFPool - Nabízíme širokou nabídku vodních a chemických nádrží, vodoměrných šachet, septiků a bazénů vyráběných na zakázku. K výrobě používáme moderního strojního vybavení, které nám dovoluje modelovat různé netradiční i pravidelné tvary.

   BeFStone - Kamenictví   info@befstone.cz   Kotvrdovice     DETAIL 
BeFStone - kamenictví, kamenická výroba za využití přesných CNC strojů. Opracování a lěštění kamene, výroba dle technických výkresů nebo předloh, zhotovení kopií výrobků z kamene za použití 3D scanneru.

   Bego s.r.o.   obchod@bego.cz   Ivančice     DETAIL 
Dodavatel dekorativních interiérových materiálů a designových prvků. Pískovcový obklad Begostone, minerální, kovové a textilní luxusní tapety, dřevěná umyvadla, dřevěná ohýbaná madla zábradlí, ohýbací dřevo bendywood, dřevořezby, interiérové doplňky.

   BELEZA s.r.o   husqvarna@beleza.cz   Beroun     DETAIL 
Hlavním cílem naší společnosti je prodej a půjčovna zahradní techniky, lesní a stavební techniky. Dále se zabýváme údržbou zeleně, zakládáním trávníků a zahrad, výstavbou, údržbou a zazimováním bazénů. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

   BELIT, spol. s r.o.   belit@belit.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Prodej: stavební materiál a hmoty, nářadí. Služby: práce autojeřábem, autodoprava, fasádní studio.

   Benelli Service s.r.o.   amministrazionenabital@gmail.com   Olomouc     DETAIL 
Návrh a realizace interiéru na klíc: do Vaší nemovitosti dodáme sedací soupravu, ložnice, detský pokoj, obývací pokoj, koupelnu, dlažbu, obklady, sanitu, bytové doplnky a další.

   Benmat uno s.r.o.   italskedoplnky@gmail.com   Olomouc     DETAIL 
Italské designové a módní doplnky pro Váš interiér: keramické a porcelánové vázy, sklenené konferencní stolky, svítidla, servírovací stolky, vešáky, zarážky na knihy, stojánky na noviny a casopisy, dekorativní predmety, koberce, a jiné

   Beton server   info@betonserver.cz   Praha 4 - Modřany     DETAIL 
Nejúplnější přehled výrobců v oboru - beton, cementové zboží, prefabrikáty, pískovny, štěrkovny, kamenolomy, stavební firmy-betonáři, sanace betonu, stavební chemie, přísady do betonu, cement. Zkoušky betonu, armovny, obalovny, stroje a náhradní díly. Vyhledávač podle místa stavby.

   Betonová a ocelová schodiště - ing. Pavel Čermák   schodiste@abc24.cz   Praha 10     DETAIL 
Výroba: betonová schodiště, ocelová schodiště vč. zábradlí a osazení dlažbou, dřevem, sklem. Dále zimní zahrady, skleníky, mříže, ploty a další konstrukce. Působnost Praha přp. celá ČR

   Betonová dlažba - Lovodlaždice s.r.o.   info@lovodlazdice.cz        DETAIL 
Náš bohatý sortiment zboží zahrnuje produkty, jakými jsou dlažba, betonová dlažba, vymývaná dlažba, terasová dlažba, teracová dlažba, broušená dlažba, betonová dlažba tryskaná, venkovní betonová dlažba, dvouvrstvá betonová dlažba, betonová plošná dlažba, venkovní betonová dlažba k bazénu, dlažba na terasu, betonová terasová dlažba, venkovní terasová dlažba, dlažba venkovní, betonová dlažba tryskaná impregnovaná, chodníková dlažba, zahradní dlažba, terče pod dlažbu, terč pryžový, terč plastový a mnohé další. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci.

   Betónové ploty   info@betonovy-plot.sk   Úpor     DETAIL 
Betónové ploty dostupné pre každého. Špecializujeme sa na výrobu betónových plotov a príslušenstva. Na výber ponúkame rôzne vzory betónových plotov.

   BETY-stavby, izolace a služby, s.r.o.   info@bety-stavby.cz   Hustopeče nad Bečvou     DETAIL 
Nabízíme komplexní dodávky novostaveb i rekonstrukcí v oblasti bytové i nebytové výstavby, rodinných domů včetně interiérů a řemesel za velmi výhodných cenových podmínek. Používáme kvalitní materiály renomovaných výrobců. A díky mnohaletým zkušenostem v oboru odvedeme práci v té nejvyšší možné kvalitě.

   Biggest s.r.o.   info@biggest.cz   Mýto     DETAIL 
Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

   Biguma Bohemia, s.r.o. – materiál pro dopravní stavby   bohemia@biguma.cz   Břeclav     DETAIL 
Naše společnost dodává materiály pro dopravní stavby v podobě asfaltových směsí.

   Biokrby Studio   info@biokrby-studio.sk   Bratislava     DETAIL 
Distribuce biokrbů od popředních evropských a amerických výrobců. Veľký výběr krbů nové generace, které spaľují špeciálni 96% bio alkohol.

   BIVAKHOMES. s.r.o.   info@mobilni-stavby.cz   Chlumčany     DETAIL 
Nabízíme celoroční mobilní domy (mobilheimy) - nové i bazar. Levné bydlení, kterému neodoláte. Jsme jedni z největším dodavatelů mobilních domů v České republice. V našem prodejním centrum si vyberete z mnoha produktů.

   BIVAKHOMES. s.r.o.   info@mobilni-stavby.cz   Chlumčany     DETAIL 
Nabízíme celoroční mobilní domy (mobilheimy) - nové i bazar. Levné bydlení, kterému neodoláte. Jsme jedni z největším dodavatelů mobilních domů v České republice. V našem prodejním centrum si vyberete z mnoha produktů.

   BKN spol. s r.o.   bkn@bkn.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 


   Bláha Ludvík   obchod@vrata-blaha.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Blažek Marian malby - nátěry   blazek@malovanivbrne.cz   Brno     DETAIL 
MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE Malování pokojů,bytů,domů,kanceláří,schodišť,hal (v celku i po částech) aj. Nátěry dřeva,dveří,zárubní,radiátorů,oken,obložení,zábradlí,střech aj. Stříkané tapety Variopaint,Gota. Úklid po malování i příprava před malováním. Více na www.malovanivbrne.cz

   BOVA Březnice spol. s r.o.   bova@bova-nail.cz   Březnice     DETAIL 
Technologie pro výrobu dřevěných střešních konstrukcí. Komplexní technologie pro výrobu dřevěných konstrukcí se styčníkovými deskami s prolisovanými trny.

   B-port   sa@schamann.net   Praha 7     DETAIL 
Prodej stavební chemie, hmot a materiálů. Distributor značky Mapei Sortiment: lepidla, tmely, malty, spárovací hmoty, hydroizolace, obklady, dlažby, samonivelační a vyrovnávací stěrky, řezačky obkladů, lišty …

   Bresco a.s.   info@bresco.cz   Třebíč     DETAIL 
Firma vyrábí a dodává plastové bazény, foliové bazény, bazénové zastřešení pro zapuštěné bazény, dále jímky, septiky, žumpy a vodoměrné šachty. Pravidelné akce - akční ceny bazénů, akce na bazénové příslušenství a na bazénové chemie.

   BROS BAU s.r.o.   info@brosbau.cz   Praha 9 – Hrdlořezy     DETAIL 
Nabízíme realizaci staveb pro čistírny odpadních vod a průmyslové stavby – haly. Dále administrativní budovy a stravovací provozy včetně staveb hotelového typu, soukromé bytové objekty. Máme zkušenosti s rekonstrukcí objektů.

   Brosinger - Řezníček   rekonstrukcepp@atlas.cz   Praha 4     DETAIL 
Provádíme rekonstrukce panelových i zděných bytů, rodinných domů a fasád. Modernizace nebytových prostor, rekonstrukce a modernizace koupelen a bytových jader.

   BROUK servis, s.r.o.   radimsky@broukservis.eu   Ústí nad Labem     DETAIL 
Dodáváme sortiment hadic, spojek, šroubení, těsnění, hadicových armatur, kulových ventilů, manometrů, nerezových trubek a dalších komponent. Vyrábíme a opravujeme hydraulické hadice. Nabízíme konzultace zakázek a technické poradenství, zásilkovou službu a stálou službu 24 hodin včetně svátků. Dále nabízíme doplňkový sortiment zboží: rukavice, čisticí hadry, obuv, pracovní oděvy apod.

   Břetislav Kocián tesařství, tesař - památkář   info@tesar-pamatkar.cz   Třebelovice     DETAIL 
Tesařství Břetislav Kocián nabízí veškeré tesařské a pokrývačské práce, zaměřujeme se především na stavby ze dřeva, opravy a rekonstrukce historických a památkově chráněných objektů, opravu historických chalup a krovů.

   BUILDING SP, spol. s r.o.   sekratariat@building.cz   Nymburk     DETAIL 


   Buildteam, spol. s r.o.   pavla@buildteam.cz   Brno     DETAIL 
BuildTeam, s r.o. - zateplování staveb

   Bujnoch Martin   bujnochmartin@seznam.cz   Frýdlant nad Ostravicí     DETAIL 
http://www.bujnochmalovani.cz

   BW - Stavitelství, s.r.o.   webmaster@azcomputers.cz   Chrudim     DETAIL 
Generální dodávky staveb, bytové a rodinné domy, občanské a průmyslové stavby. Dále developerská činnost - výstavba bytových domů a prodej bytů, výstavba RD na klíč v atraktivních lokalitách. Byty se státní dotací - bytová družstva.

   Bydlení pro každého   info@bydleniprokazdeho.cz        DETAIL 
Široká škála informací, nápadů, rady a inspirace pro váš byt. On-line nabídka nemovitostí z celé ČR i zahraničí. Přehledná databáze firem ze světa bydlení. Soukromá inzerce, aktuální články, soutěže, výrobky, služby, kontakty - to vše naleznete na portále Bydlení pro každého.

   C. Bau, s.r.o. - stavební společnost   info@cbau.cz   Mimoň     DETAIL 
Společnost C.Bau spol. s r.o. je stavební společnost, která je etablovaná na stavebním trhu od roku 1994. Téměř 70% kapacity společnosti je orientováno na stavební servis, který v komplexu poskytujeme průmyslovým společnostem.

   CAMINO 88, spol.s r.o.   katalogy@vitr-voda.cz   Praha 5     DETAIL 
Návrh, realizace a ukázky Feng shui staveb a interiérů, desetiletá praxe. Feng shui stavby na základě pozorování starých čínských mistrů respektují základní přírodní a vesmírné zákony. Články a fotografie o feng shui stavbách a interiérech.

   Canadiana, s.r.o.   canadianawhirlpools@gmail.com   Zlín     DETAIL 
Prodáváme whirpooly, vířivky a venkovní vířivky. Nabízíme také masážní bazény a bazény spa (swim spa). Naše nabídka obsahuje bazény pro každého od ekonomického řešení až po luxusní značky.

   Canadiana-Whirlpools, s.r.o.   info@canadiana.cz        DETAIL 
Prodáváme a montujeme venkovní - zahradní a vnitřní bazény, whirlpooly a sauny. Nabízíme fóliové bazény (výběr bazénové fólie), keramické bazény, whirlpooly a saunové kabiny. Zajišťujeme poradenství, servis a opravy bazénů a prodej bazénové chemie.

   CB Kovo   cbkovo@gmail.com   Ceske Budejovice     DETAIL 


   Cech kamnaru   bijoz@isternet.sk   Zilina     DETAIL 
Cech kamnaru. Stavba kamen, krbu, rekonstrukce.

   CEMEX – betonové konstrukce a lehký beton Praha   info@cemex.cz   Praha 5 - Stodůlky     DETAIL 
Dodáváme lehké betony, anhydritové lité podlahy a také další stavební materiál.

   Ceník zateplení domu   katalogy@seo-expert.cz   Neratovice     DETAIL 


   Centrální vysavače AXPIR   laststav@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Zabýváme se návrhem, dodávkou, montáží a servisem bezkabelových centrálních vysavačů AXPIR na jižní Moravě. Nabízíme centrální vysavače pro rodinné domy, byty, hotely a penziony.

   Central-Therm, měřící a regulační technika   obchod@centraltherm.cz   Znojmo     DETAIL 
Představujeme Vám firmu Central–Therm specializovaným prodejcem měřící, topenářské a tlakové techniky. Dodáváme na základě autorizovaných smluvních vztahů s výrobci a dodavateli především klasickou měřící a regulační techniku – tlakoměry (manometry), technické teploměry, tlakoměrové a teploměrové příslušenství, termostaty, vodoměry, průtokoměry, plynoměry, elektroměry,... V tomto oboru poskytujeme odbornou poradenskou činnost a zajistíme kalibrační službu. K výrobkům dodáváme certifikáty a prohlášení o shodě. Všichni hlavní výrobci mají výrobu certifikovanou dle ISO. Našim zákazníkům poskytujeme: rabaty, krátké dodací lhůty, rozvoz objednaného zboží zdarma, poradenství, vypracování cenových nabídek, záruční lhůty výrobců a řešení náhrad sortimentu.

   CENTROPORT.CZ   centroport@centroport.cz   Nové Veselí     DETAIL 
Internenetový portál stavebních zakázek. ZDARMA - prezentace Vaší firmy na našich stránkách, dále možnost vkládat neomezené množství poptávek po řemeslnících a stav. firmách. Placená služba: Zvolením některého z tarifů = volný přístup k zakázkám.

   Cihelna Hlučín s.r.o.   cihelnahlucin@volny.cz   Hlučín     DETAIL 
Cihla plná a betonová tvárnice pro vaší stavbu. Cihelna Hlučín výroba a prodej cihel a betonových tvárnic pro stavby na Moravě.

   Cihelna Vysoké Mýto   cihelna@hrabcuk.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 


   Cihelna Žopy   zopy@cihelny-zlinsko.cz   Holesov     DETAIL 


   Ciko s.r.o. - Komínové systémy, komíny, komín, nerezové komíny   info@ciko-kominy.cz   Předměřice nad Jizerou     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme cihelné komíny a nerezové komíny. Naše komínové systémy CIKO jsou určeny pro všechny druhy paliv. Každý komín má záruční dobu 30 let.

   City Parking Group s.r.o.   info@citypg.cz   Praha 2     DETAIL 
Závory a závorové systémy. Vytvoříme pro Vás řešení na míru. Dodáváme parkovací, dohledové a závorové systémy ale i kompletní řešení parkování.

   COLMEX s.r.o.   colmex@colmex.cz   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
Dodáváme a instalujeme kompletní vybavení veřejných a školních dětských hřišť a sportovišť. Poskytujeme bezplatné poradenství, zpracování 3D návrhů a kalkulací. Zajišťujeme odborné kontroly a revize dle aktuálních norem.

   COMLUX, spol. s r.o.   info@comlux.cz   Břeclav     DETAIL 
Projekty, studie, odborné pomoci, měření v oboru osvětlovací techniky. Dodávky špičkové světelné techniky s vysokou garancí a technickou podporou. Osvětlování sportovišť, průmyslových provozů, škol, úřadů, jeskyní, venkovní a veřejné osvětlení, speciální osvětlení - fitotrony, operační sály, oranžerie...

   Concept studio s.r.o.   info@conceptstudio.cz   Praha 4     DETAIL 
Kuchyňské studio Concept nabízí zakázkové klasické, designové a moderní kuchyně na míru pod výrobců EWE, NOLTE či NOBLESSA. Uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí mít originální luxusní kuchyň. Zajistíme kuchyňský nábytek, linku, elektrospotřebiče a další doplňky, které do kuchyně patří. Vytvoříme pro vás 3D návrh kuchyně, poradenství, montáž a dopravu. Možnost prodeje kuchyně na splátky. Navštivte kuchyňské studio Concept v Praze a vyberte si ve fotogalerii kuchyní.

   Conel instalatérské potřeby   giengerspol@seznam.cz   Napajedla     DETAIL 
Instalatérské potřeby a materiál pro dokonalé profesionály. CONEL je přední výrobce potřeb a materiálu pro instalatéry, jakými jsou fitinky, vodovodní trubky nebo materiál k izolaci potrubí. Výrobky CONEL distribuuje společnost Gienger s.r.o. Instalatérské potřeby prvotřídní kvality, které prodejce doveze až k Vám domů. Objednejte si instalatérský materiál online.

   Conmix s.r.o.   peterka@conmix.cz   České Budějovice     DETAIL 
Společnost CONMIX s.r.o. se specializuje na čerpání betonu a betonářské práce s tím spojené. Zaměřujeme se na stavby, rekonstrukce, lití železobetonů, monolitů, anhydritové či průmyslové podlahy.

   Contour CZ, spol. s r.o.   info@contour.cz   Boršov nad Vltavou 247     DETAIL 
Výroba, prodej a montáž plastových otvorových výplní a jejich příslušenství.

   Cool spol. s r.o. - klimatizace a chlazení   info@cool-klimatizace.cz   Zlín     DETAIL 
Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace a chlazení, od poradenství, přes projekty, dodávky a montáže až po okamžitý záruční a pozáruční servis veškeré klimatizační a chladící techniky.

   CRANE - vyvažovací ventily   praha@hydronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Kompletní sortiment armatur, přístrojů a khow-how pro hydrnonické vyvažování rozvodů tepla, chladu, systémů TUV a CZT. Vyvažovací ventily řady CRANE D931 a CRANE DM 930 patří mezi špičku na evropském trhu. Jako službu provádíme kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).

   CS-BETON s.r.o.   csbeton@csbeton.cz   Velké Žernoseky     DETAIL 
Vyrábíme kvalitní betonové prvky: betonová zámková dlažba, betonové tvárnice, zatravňovací dlažba, betonové obrubníky, betonové ploty, odvodňovací žlaby, venkovní dlažba.

   CVB - KLIMATIZACE A CHLAZENÍ   cvb@cvb.cz   Jirkov     DETAIL 
Prodej,montáž a servis klimatizace CHIGO,MATUSHIMA,ACOND,TOSHIBA,YORK,LG..atd.Mobilní klimatizace,splitové jednotky,klimatizace budov,vzduchotechnika,autoklimatizace...vše co si můžete pod pojmem klimatizační jednotky představit jsme připraveni navrhnout,realizovat i opravit po celé ČR.Maloobchod i velkoobchod značkových jednotek CHIGO

   CZ Projekt   info@cz-projekt.cz   Třebíč     DETAIL 
Lícové zdivo z přírodního štípaného kamene od CZ PROJEKT je nejen stylové, ale snižuje také nežádoucí tepelné ztráty. V létě udržuje chlad a v zimě teplo.

   CZECH M.A.T. s.r.o.   info@czechmat.cz   Bílina     DETAIL 
Stavební mechanizace a nákladní automobily - prodej, výkup, komise, leasing, výměna a protiúčet. Zajišťujeme logistiku do celého světa. Bohatá nabídka použitých stavebních a pracovních strojů a stavební techniky. Bazar náklaďáků, návěsů, přívěsů.

   Českomoravský Beton a.s.   info@cmbeton.cz   Beroun     DETAIL 


   Čevan nábytek   info@cevan-nabytek.cz   Veselá     DETAIL 
Vestavěné skříně navrhujeme, vyrábíme a montujeme na míru. Naše skříně jsou vysoce kvalitní, stejně jako kování a doplňky, které pro vestavěné skříně používáme. Všechny vestavěné skříně nabízíme s 10tiletou zárukou.

   ČIKOM Třebíč   cikom@cikom.cz   Třebíč     DETAIL 
Firma Čikom Třebíč nabízí: stavebniny, koupelny, pneuservis osobních a nákladních vozů, hydraulické hadice, hutní materiál, stavba a opravy komunikací, údržba komunikací, čištění vpustí a kanalizace, výkopové a zemní práce, inženýrské sítě, doprava, ochranné pomůcky, stavební nářadí.

   Čistírny odpadních vod Eko-Natur   ekonatur@eko-natur.cz   Karlovy Varyy     DETAIL 
Čističky odpadních vod pro domácnosti, průmysl a zemědělství. Možnosti použití, technický popis ČOV, fotografie a nákresy čistírny.

   Čištění kanalizace a potrubí   wilczek@hercikakriz.cz   Praha 5     DETAIL 
Čištění kanalizace a potrubí všech druhů a profilů.

   DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.   sekretariat@dafe.cz   Polná     DETAIL 
Plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady a prosklené fasády Vám dodá renomovaný výrobce oken firma Dafeplast. Realizace a montáž plastových oken po celé ČR. OZ ve městech: Praha, Brno, Jihlava, Plzeň a další...

   Dalibor Mengler   seo@mengler.eu   Mnichovice     DETAIL 
Současný trend který souvisí s výstavbou rodinných domů je mít udržovanou zahradu se vším co k takové zahradě patří. Z tohoto důvodu zahradní architekti při realizaci zahrady často zakomponují i zahradní jezírka.

   DAMSON s.r.o. - Ratanový nábytek a bytové doplňky   athome.cz@gmail.com   Frýdlant nad Ostr.     DETAIL 
V internetové prodejně At-home.cz, nabízíme ratanový nábytek, dárky, výrobky z porcelánu, skla, keramiky a bytové doplňky. Kovové postele, dekorace dětských pokojů, kusové koberce, bytový textil, bambusový nábytek, fototapety a další výrobky do domu, bytu a domácnosti.

   DANA - interiérové dveře a zárubně   dana@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Originální rakouské dveře a zárubně značky DANA - SAX - interiérové dveře dýhované, dveře masivní, dveře prosklené. Navštivte vzorkovnu dveří DANA - Mladá Boleslav.

   Dana Feldeková Firma D&V   info@dvliberec.cz   Oldřichov v Hájích     DETAIL 
Truhlářské a klempířské stroje a nástroje, elektronářadí, kompresory a pneu nářadí, čerpadla, měřící přístroje, záruka až 3 roky !!! Tel: 606 958 419, e-mail: info@dvliberec.cz

   Danex-plast, s.r.o.   info@danex.cz   Ostrava - Mar. Hory     DETAIL 


   Daniva Develop s.r.o.   daniva-develop@daniva-develop.cz   Radim     DETAIL 
Projekce a stavby, stavební práce rekonstrukce domů a bytů, dřevostavby, stěhování, projekty staveb, stavební materiál, vedení účetnictví, instalatéři, topenáři, podlahy, dlažby.

   Danmag - Vysokotlaké stříkací zařízení Airless   info@dp-airless.dk   Aarhus     DETAIL 
Nabízíme vysokotlaké stříkací zařízení, omítací stroje a stříkací pistole značky Airless. Profesionální technika pro využití ve stavebnictví. Rychlé a kvalitní nanášení omítky, malování interiérů i exteriérů, vhodné pro různé druhy barev.

   DANMAR, s.r.o.   ekostavby@danmar.cz   Ostrava – Mar. Hory     DETAIL 
Výstavba nízkoenergetických a pasivních domů ve vysoké kvalitě. Nízkonákladové domy, sendvičové dřevostavby za skvělé ceny. Odborné poradenství při každé jednotlivé realizaci a stavbě.

   DAS, spol. s r.o.   das@dasfm.cz   Frýdek - Místek     DETAIL 
výroba transportní, manipulační a skladové techniky, výroba jednoúčelových strojů, výroba pomocných textilních technologií, elektromontáže, obrábění kovů, zámečnictví.

   David Černý   info@drevonastrechu.cz   Mělník     DETAIL 
Jsme středně velká rodinná firma, zabývájící se výrobou a prodejem stavebního či truhlářského řeziva, latí, trámů, prken, dřeva, dřevařských výrobků fošen i krovů.V tomto odvětví působíme již 18 let.

   db Betonové jímky   jimky@db-jimky.cz   Bystřice nad Pernštejnem     DETAIL 
Vyrábíme betonové jímky a septiky

   Deceuninck, spol. s r.o.   deceuninck.spol@deceuninck.com   Popůvky u Brna     DETAIL 
Společnost Deceuninck, spol. s r.o. je předním světovým výrobcem stavebních systémů z PVC. Výrobní program zahrnuje nejen profily pro okna, dveře a zimní zahrady ale i parapety, vnitřní i venkovní obklady, terasy, ploty a kryty na bazény.

   Dec-plast, s.r.o.   info@dec-plast.cz   Příbor     DETAIL 
Jsme specializovaným výrobcem prvotřídních energeticky úsporných oken. Naše REAL.OKNA jsou díky nadstandardním tepelně izolačním vlastnostem vhodná nejen do tradiční zástavby, ale i do nízkoenergetických a pasivních domů.

   Dekprojekt s.r.o.   info@atelier-dek.cz   Praha 10     DETAIL 
Provádíme nedestruktivní diagnostiku staveb z pohledu tepelné techniky a navrhujeme nápravná opatření. Měříme průvzdušnost objektů metodou Blower Door test nejen pro účely dotací programu Zelená úsporám. Zjišťujeme úniky tepla termovizní kamerou.

   Dekprojekt s.r.o.   info@atelier-dek.cz   Praha 10     DETAIL 
Nabízíme komplexní služby v oblasti akustiky. Jedná se o akustické a hlukové studie, akreditované měření hluku. Měříme zvukovou izolaci konstrukcí a navrhujeme úpravy, řešíme prostorovou akustiku včetně navazujících měření doby dozvuku.

   DEKSTAV CZ s. r. o.   dekstavcz@seznam.cz   Baška     DETAIL 
Vibrační desky Masalta, vibrační stroje, lehké stavební stroje, stavební mechanizace, řezačky, vibrační dusadla, příslušenství pro vibrační stroje, diamantové řezací kotouče, řezné kotouče MASALTA na beton a keramickou dlažbu, vibrátor betonu.

   DEKSTAV CZ s.r.o.   litepodlahy@dekstav.cz   Baška     DETAIL 
Lití samonivelačních podlah. K aplikaci používáme kvalitní materiály *Profi* a *CEMEX.* Lité podlahy, výroba litých podlah, anhydrit, lité anhydrity, lité potěry, samonivelační lité potěry, anhydritové podlahy, rekonstrukce podlah, lité sádrové potěry, lité cementové potěry, výstavba rodinných domů, prodej vibrační a hutnící techniky.

   DEKSTONE přírodní kámen s.r.o.   info@dekstone.cz   Dřísy     DETAIL 
Dlažba a obklady z přírodního kamene, široký sortiment přírodních kamenů, venkovní i vnitřní použití, kuchyňské a koupelnové desky z přírodního kamene, obklady a dlažby z přírodního kamene do kuchyně i koupelny.

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Deltastav s.r.o.   deltastav@nextra.sk   Žilina     DETAIL 
Firma Deltastav s.r.o. zaoberajúca sa vykurovaním, či už splyňovacími kotlami ATMOS a PYROS na drevo, plyn, alebo pelety. Taktiež aj podlahovým vykurovaním ACOME, návrhom solarných systémov IVAR, predajom príslušenstva a klimatizačných zariadeni, boilerov JUNKERS, komponentov k regulácií a dalšie riešenia...

   Demolice   m.sochor@soboscz.cz   Třebíč     DETAIL 
Provádíme bourací a demoliční práce, drcení a třídění kamene, stavebního materiálu a betonových krust. Vyrábíme hydraulické hadice všech typů a druhů a současně provádíme i jejich opravy. Provozujeme také pneuservis v němž nabízíme služby veřejnosti spojené s výměnou a opravami pneumatik a disků jak na osobní, tak i nákladní automobily.

   Developerská společnost - developerské projekty   developer@developermb.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Hlavním oborem naší developerské společnosti Developer mb s.r.o. jsou developerské projekty. Developerská společnost DEVELOPER mb s.r.o. působností v oborech stavebnictví, developmentu, engineeringu a projekci. Hlavní náplní naší společnosti je bytová výstavba a realizace polyfunkčních objektů. Disponujeme vlastní kapacitou v oblasti architektonických návrhů, projekce i realizace budov. Zajistíme výhodné financování formou hypoték, úvěrů a jiných dostupných produktů.

   Developérské projekty - II a.s.   kabele@iias.cz   Liberec 1     DETAIL 
Nabízíme vysokou profesionální a odbornou pomoc s developérskými projekty. Dále také stavby na klíč a realizace průmyslových zón včetně vybudování dopravní a technické infrastruktury.

   Dewro Czech s.r.o. - interiérové dveře   reg.sites2@webdevel.cz   Ostrava     DETAIL 
Interiérové dveře Dewro jsou dveře nejvyšší kvality. Inovační přístup, velký počet krásných vzorů, vysoká kvalita zpracování dělají z interiérových dveří Dewro dokonalý stavební a okrasný prvek vašeho interiéru.

   Diamantová technika ALFA s.r.o.   info@alfasro.cz   Praha 9     DETAIL 
Naše společnost provozuje půjčovnu strojů a nářadí v Praze 9. Dále ze zabýváme výrobou a prodejem diamantových nástrojů a profesionálního nářadí a mechanizace. Provádíme jádrové vrtání, broušení povrchů a další služby

   DIFFERENTE, s.r.o.   info@domusaurea.cz   Praha 4     DETAIL 
Nabízíme vnitřní a venkovní dekorativní nátěry, benátské štuky, imitace betonu, různé druhy patinací jak moderní tak i do klasiky, barvy.

   DIFFERENTE, s.r.o.   info@domusaurea.cz   Praha 4     DETAIL 
Nabízíme vnitřní a venkovní dekorativní nátěry, benátské štuky, imitace betonu, různé druhy patinací jak moderní tak i do klasiky, barvy.

   Digitálna keramika   digitalnakeramika@gmail.com   Michalovce     DETAIL 
Tvorba jedinečných a inovačných keramických obkladačiek podľa vlastného návrhu zákazníka. Keramické dlaždice,listely,obkladačky,dlažba,fotokeramika,obklady,kachličky,keramika.

   DilnaOnline.cz   info@dilnaonline.cz   Brno     DETAIL 
Hledáte kvalitní ruční nářadí za příznivé ceny? Navštivte DilnaOnline.cz a ušetříte!

   Dipro, s.r.o.   dipro@dipro.cz   Rájec–Jestřebí     DETAIL 
Typová okna, atypické stavebně–truhlářské výrobky, dřevěné obložení stěn a podlah.

   DK1: Nízkoenergetické rodinné domy, projekce, prodej stavebnin, realizace staveb, recykla   dk1@dk1.cz   Kravaře     DETAIL 
Provádíme stavby rodinných domů na klíč. Nabízíme projektantské a inženýrské služby. Naši firma se může pochlubit více než 20 letou tradicí a spokojených klientů.

   DK-nářadí   dk-naradi@seznam.cz   Slatiňany     DETAIL 
DK-nářadí se zabývá prodejem ručního nářadí a příslušenství do dílny značek JOBIprofi, JOBIextra a Honiton. Gola sady, Klíče, šroubováky, Redukce, Plachty, Zvedáky, Navijáky, Svěráky, Zámky, Sponkovačky, Pily, Nože, Měřidla, Brusky, SDS, Vzduchové nářadí

   DM Mont - haly, střechy, opláštění, ocelové konstrukce   info@dmmont.cz   Hulín     DETAIL 
Haly, střechy, opláštění, ocelové konstrukce, výroba hal, montáž hal, opláštění hal, rekonstrukce hal, rekonstrukce střech, montáž střech, přístřešky, zámečnické práce, výškové práce. Obloukové haly, rámové haly, ocelové haly, montované haly, zateplené haly, nezateplené haly, montáže, rekonstrukce, opravy.

   Dodávka střešní krytiny, realizace šikmých i plochých střech   realizace@strechykmb.cz   Otrokovice     DETAIL 
Dodávka střešní krytiny a realizace šikmých i plochých střech všech typů, tvarů a nosných konstrukcí na novostavbách a při rekonstrukcích budov a staveb. Tesařské, pokrývačské a klempířské práce, sádrokartony, střešní okna.

   Domy a domky s.r.o.   ondra@domyadomky.cz   Šenov u Ostravy     DETAIL 
projekty, stavby a rekonstrukce na klíč, koupelny, bytová jádra, půdní vestavby, střechy,okna, voda-topení-plyn, elektroinstalace, podlahy, krytiny, kuchyňské linky, vestavěné skříně

   DOMYUSPORNE.cz   domyusporne@email.cz   Břeclav     DETAIL 
Projekty rodinných domů, rodinné domy na klíč, hrubé stavby, dřevostavby, zděné i montované domy, pozemky a další služby k zajištění komplexního řešení nového bydlení. Nabízíme reality v okrese Břeclav, Hodonín a Brno-venkov.

   Dopravně inženýrská kancelář   dik@dik-hk.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Projektová, inženýrská a konzultační činnost v oboru dopravních staveb - dopravně inženýrská činnost - dopravně urbanistické práce - liniové dopravní stavby - novostavby dopravních, parkovacích a manipulačních ploch - rekonstrukce a opravy silniční sítě a místních komunikací

   Dops, s.r.o.   dops@dops.cz   Česká Skalice     DETAIL 
Pletiva a jiné výrobky pro oplocení. Provádíme rovněž montáž plotu včetně přípravných prací. Zajišťujeme dopravu.

   Drakostav   drakostav@iol.cz   Kostelec nad Černými Lesy     DETAIL 
Stavební firma z Kostelce nad Černými Lesy specializovaná na montáže sádrokartónových konstrukcí a minerálních podhledů.

   DREVARI.CZ   info@drevari.cz   Presov     DETAIL 
Internetový server DŘEVAŘI.CZ představuje kvalitní informační zdroj úzce specializovaný na oblast dřevařství, nábytkářství a ostatních služeb spojených s tímto odvětvím. Svým obsahem a rozsahem představuje jeden z nejperspektivnějších zdrojů informací tohoto druhu na internetu.

   Drevodom Rajec Cz s.r.o   broncek@zruby.sk   Říčany     DETAIL 
Společnost zabývající se výstavbou srubových domů. Kanadské sruby, dřevodomy za nejlepší ceny. Projekce, výstavba srubu na klíč. Srubové domy stavíme od roku 1998 - kvalita a skušenosti.

   Drevotrend Slovakia, spol. s r.o.   drevotr@psg.sk   Kysucké Nové Mesto, Slovakia     DETAIL 
Výroba dřevěných srubových domů a chat.

   Družstvo Cementářů   obchod@dcpraha.cz   Praha 8     DETAIL 
Naše družstvo se zabývá výrobou a prodejem betonových výrobků. V naší nabídce naleznete betonové výrobky jako jsou například betonové kanalizační šachty a studny, poklopy kanalizačních šachet, betonové dlaždice, zámková dlažba, betonové tvárnice, obrubníky a krajníky a další betonové výrobky.

   DryBand CZ s.r.o. – odstranění vlhkosti stěn pomocí elektroosmózy   info@dryband.cz   Chotovice     DETAIL 
Odstraňujeme vlhkost zdiva pomocí elektroosmózy. Využíváme přístroj DryBand®.

   Drymat-Systeme.cz, v.o.s.   drymat@seznam.cz   Chrudim     DETAIL 
Nabízíme Vám německý, patentově chráněny výrobek na vysoušení vzlínavé vlhkosti objektů Drymat® Systeme.

   Dřevěná eurookna a plastová okna NOTTON s.r.o. - Okna a dveře pro Váš dům   info@notton.cz   Brno     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme plastová okna a dřevěná eurookna. Naše plastová okna jsou vyrobeny z moderního 5-ti komorového systému Deceuninck Zendow. Dále vyrábíme plastové a dřevěné vchodové dveře. Provádíme běžné zednické práce související s montáží a demontáží oken a vchodových dveří. Prodáváme a montujeme žaluzie na Vaše okna.

   Dřevo, řezivo   fialamichal@volny.cz   Praha 4     DETAIL 


   Dřevostavby a montované domy   obchod@celet.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 
Dřevostavby a nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL.Stavby dřevěných montovaných domů dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Služby architekta a projektanta

   Dřevostavby a roubenky Dřevotes   info@drevotes.cz   Šumperk     DETAIL 
Tesařská firma staví roubenky, dřevostavby, moderní i klasické dřevěné domy již více jak 10 let. Staví dřevěnice po celé ČR, zajistí kompletní projekt. Používá kvalitní domácí dřevo.

   Dřevostavby Delta Lužec   kloucek@delta-luzec.cz        DETAIL 


   Dřevostavby, Střechy, Stavby   stresnisystemy@seznam.cz   Palkovice     DETAIL 
Dřevostavby, střechy, výstavba rodinných domů, rekonstrukce střešních konstrukcí, prodej střešních materiálů. Stavební práce.

   DUO VAC   duovac@duovac.cz   BRNO     DETAIL 
Výhradní distributor pro ČR a SR centrálních vysavačů DUO VAC. Velkoobchod s montážním materiálem. Projekty, realizace, velkoobchod, maloobchod.

   Durst, s.r.o.   obchod@durst.cz   Karviná - Hranice     DETAIL 
Firma DURST nabízí širokou škálu certifikovaných výrobků zahradní architektury z vymývaného betonu pro zahradu, chatu, městské parky , promenády a pěší zóny vč. jejich realizace. Zahradní altány, ploty, sloupky HUP a ELEKTRO, květníky, krby, stoly a lavice, fontány, stromové obruby, okrasné koule a sloupky, schodové stupně, odpadkové koše, zatravňovací tvárnice.

   Dušan Zelinka - foukaná izolace Climatizer Plus   jan_matyas@seznam.cz   Slavkov u Brna     DETAIL 
Provádíme aplikaci foukané izolace Climatizer Plus. Izolační hmota Climatizer představuje rychlé, levné a efektivní řešení, jak uspořit značnou část energie na vytápění domu.

   Dušek Přemysl | zámečnictví   info@dus.cz   Praha 4     DETAIL 
Zámečnická a kovářská zakázková výroba posuvných mříží pro garážové stání, otevírací mříže – katry, nůžkové mříže, balkónové mříže, okenní mříže, ploty, branky, schodiště, zábradlí.

   Dvere, Brány, Garážové brány, Schody - Svetdveri.eu   info@svetdveri.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na vchodové dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, garážové brány, ploty a schody od všetkých slovenských firiem naraz.

   Dveře a zárubně - Šimbera s.r.o.   psimbera@simbera.cz   Brno     DETAIL 
Návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dvere Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, drevena eurookna, laky Sayerlack. Prodejna a vzorkovna dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří

   Dveře DANA   dvere@dana.cz   Brno     DETAIL 
Originální rakouské dveře DANA: dřevěné dveře, skleněné dveře (celoskleněné), prosklené dveře s vlysy, dveře dýhované, dveře z masívu. Maloobchod a velkoobchod dveřním kováním: dveřní kování M&T, TWIN, COBRA a další... Kliky, závěsy (panty) Prodejny a vzorkovny dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří...

   Dvořák   dvorak.zd@seznam.cz   Dačice     DETAIL 
Dvořák - plastová okna a dveře , eurookna, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizce.

   Dvořák Martin – ELMAKO   dvorak@elmaco.cz   Vídeň     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   e Střechy .cz - Elektronický obchod   info@e-strechy.cz        DETAIL 
Nejvýhodnější ceny - dodávka po celé České republice - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie, tepelné izolace, střešní doplňky.

   Easy Living CZ   info@mobilnidum.eu   České Budějovice     DETAIL 
Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů(mobilheimů)vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.

   EBM Co., s.r.o.   lucia.vicianova@ebmco.sk   NItra     DETAIL 
Firma EBM Co. Sa zaoberá distribúciou strešných, fasádnych a interiérových výrobkov. Spoločnosť úzko spolupracuje s lídrami na trhu s vláknocementom, cementotrieskovými doskami, betónovými a pálenými výrobkami a ponúka vysokokvalitné výrobky.

   Ecoflame   info@ecoflame.cz   Brno     DETAIL 
VYŘIZUJEME STÁTNÍ DOTACE NA NAŠE KRBOVÁ PELETOVÁ KAMNA : 95 000,- Kč Naše Interiérová kvalitní krbová peletová kamna jsou vyrobena z vysoce kvalitní litiny a tím je zaručena dlouhá životnost výrobku. Moderní elektronika, hořák s vynikajícími vlastnostmi vytváří opravdu pozoruhodný a mimořádný výkon peletových krbových kamen. Specialisté na krbová peletová kamna - Vaše spokojenost je naše reklama- VIDEO

   EDAS s.r.o. Třebíč - kovovýroba   info@edas-tr.cz   Třebíč     DETAIL 
Zakázková výroba kotlů, nádrží, kontejnerů a kovových konstrukcí, zámečnictví a zpracování plechů. Vyrábíme nerezové nádrže s atestem, dvouplášťové nádrže PHM. Výroba vzduchotechniky, cisteren a zásobníků. Prodej technických plynů, výkup barevných kovů.

   edi shop sprchové žlaby   info@edishop.sk   Dunajská Streda     DETAIL 
Sme moderná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s ambíciou poskytovať inovatívne riešenia v oblasti interiéru vo Vašej kúpelni, vďaka našej širokej ponuke sprchových žľiab, ktoré sú vyvinuté pre Vaše pohodlie.

   EFEKT PLUS   stretchfolia.sk@gmail.com   Rzeszów     DETAIL 
Společnosť Efekt Plus se zabívá výrobou stretch folií a své produkty nabízí již aj na území Česka a Slovenska.

   EKIM Moravia s.r.o.   ekim@ekimmoravia.cz   Opava     DETAIL 
EKIM Moravia solární panely - moderní, úsporné a ekologické vytápění staveb, rychlá návratnost investice, levný provoz

   Elektrické radiátory a otopná tělesa Bitherm   info@bitherm.cz        DETAIL 
Zakázková výroba designových otopných těles a elektrických deskových radiátorů dle přání a požadavků zákazníka. Na výběr je z velké škály barevných odstínů radiátorů a otopných těles. Kvalitní zpracování a kvalitní materiál tvoří designové radiátory BITHERM. Hliníkové radiátory s měděným potrubím zaručují kvalitu a dlouhou životnost radiátorů a topné soustavy. Záruka na radiátory BITHERM je 5 let. Radiátory jsou určeny pro ústřední topení, elektrické vytápění nebo kombinovaný způsob vytápění.

   Elektrické radiátory a otopná tělesa Bitherm   info@bitherm.cz        DETAIL 
Zakázková výroba designových otopných těles a elektrických deskových radiátorů dle přání a požadavků zákazníka. Na výběr je z velké škály barevných odstínů radiátorů a otopných těles. Kvalitní zpracování a kvalitní materiál tvoří designové radiátory BITHERM. Hliníkové radiátory s měděným potrubím zaručují kvalitu a dlouhou životnost radiátorů a topné soustavy. Záruka na radiátory BITHERM je 5 let. Radiátory jsou určeny pro ústřední topení, elektrické vytápění nebo kombinovaný způsob vytápění.

   Elektro Mosev spol. s r. o.   info@elektromosev.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Výroba, prodej, servis a montáž pro výtahy. Výroba ocelových konstrukcí. Provádíme montáže elektroinstalace, vyrábíme a montujeme rozvaděče. Zajišťujeme servis výtahů. Stavební firma.

   Elektro Šnorek Jaroslav   elektrosnorek@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 
prodej tepelné izolace ISOVER, ORSIL, za bezkonkurenční ceny, prodej veškerých sádrokartonových komponentů, montáž sádrokartonu, rozvoz až k zákazníkovi

   Elektroinstalace   info@488.cz   Boskovice     DETAIL 
Elektroinstalace,revize v občanské výstavbě.Montáž a opravy hromosvodů. Elektroinstalace slaboproudých rozvodů sta - sat.a datových sítí.Správa a údržba elektroinstalace bytových domů.

   Elektroinstalace Pavel Novák   pavel.novax@seznam.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Pavel Novák – Vsetín - Valašské Meziříčí - Rožnov - Frenštát - Nový Jičín - elektroinstalace, zámečnictví, automatické pohony pojezdových a křídlových bran. Provádíme Elekroinstalace a Eletromontáže elektrických zařízení do bytů - bytových jader, domácností a rodinných domů. Rekonstrukce starých nevyhovujících elektrických vedení, zapojení rozvaděčů, osvětlení interiérů, zásuvek, vypínačů, strojů a zařízení. Dodám veškerý materiál potřebný k instalaci rozvodů, rozvaděčů a osvětlení. Zapojení domácích spotřebičů jako jsou digestoře, větráky, elektrické vytápění, trouby a sporáky. Montáže hromosvodů Opravy a rekonstrukce starých hromosvodových soustav Montáž nových hromosvodů Dodání revizních zpráv. Dále se zabýváme montáží pohonů na vjezdové vrata a brány - křídlové a pojezdové. Komplexní nabídku služeb (typů pohonů, fotografie) včetně montáží naleznete na jednotlivých stránkách dle sekcí. Montáž posuvných a křídlových bran s automatickým pohonem. Automatické otevírání a zavírání pro křídlové a posuvné brány. Brány a vrata s pohonem jsou symbolem komfortu a luxusu který, budete zažívat při každém odjezdu a výjezdu z domu. Vyrábíme nové dílce do plotů, bran i branek - kované, kovové konstrukce a zámečnické práce.

   Elvl   info@bitherm.cz        DETAIL 
Vyrábíme elektrické koupelnové radiátory, designová otopná tělesa, sušáky ručníků, vysoušeče obuvi a regulátory teploty. Radiátory a otopná tělesa BITHERM je možné navrhnout a umístit do libovolného interiéru domu či bytu, kde se tvarově, barevně a funkčně sladí s interiérovou skladbou stavebních i zařizovacích prvků.

   Emporio Exclusive   info@emporio-exclusive.cz   Pardubice     DETAIL 
- Výstavba rodinných domků na klíč - Rekontrukce bytů a bytových jader - Demontáž a montáž plastových oken - Kompletní zednické práce - Fasády - Zateplování rodinných, panelových nebo bytových domů - Celkové rozsáhlé rekonstrukce budov - Půdní vestavby a nástavby - Kovovýroba - Zajištění financování, příp. hypoték

   EMPRAS, s.r.o.   empras@seznam.cz   Praha 3     DETAIL 
Realizujeme řešení stravovacího provozu, zajistíme návrh, technologickou dokumentaci, dodávku provozního zařízení, autorský dozor, montáže, odborné proškolení pracovníků provozovatele s obsluhou a údržbou. Poskytujeme záruční a pozáruční servis

   Encofa Servis Klimatizace Brno   info@encofa.cz   Brno     DETAIL 
Klimatizace Brno Encofa Servis specializujeme na montáže a servis chladírenských a klimatizačních zařízení. Naše zaměření jsou rodinné domy, byty, firmy a individuální projekty.

   ENERGO Haus s.r.o. – Levné bydlení u Prahy   energo.haus@gmail.com   Hlavní město Praha - Řepy     DETAIL 
Realizujeme developerské projekty u Prahy. Stavíme rodinné levné bydlení.

   Enviom PRO   info@enviom.com   Praha 6     DETAIL 
Projektování staveb s Enviom - řešíme projektování staveb a projekce, dotace pro program nový panel, výběrová řízení na dodavatele

   eparkety.cz - internetový obchod   nemecek@isodom.cz   Praha 4     DETAIL 
Nabízíme dřevěné a laminátové podlahy renomovaných výrobců (BOEN, WITEX, ESCO, BK Parket a jiné) za velkoobchodní ceny pro všechny zákazníky. Vysoká kvalita za rozumnou cenu.

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   eStav.cz - české stavebnictví od A do Z   eStav@eStav.cz   Praha 1     DETAIL 
Český stavební portál: Volně přístupné databáze - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, energoStav, kalendář, veletrhy, akce, statistiky, zákony, práce, zprávy, SMS, počasí. Český stavební informační systém - nejvýznamnější oborové databáze. Zařazení a provoz zdarma.

   e-stavebniny.com - stavíme na slevách.:   info@estavebniny.com   Praha 4     DETAIL 
Stavební materiály a izolace od základů po střechy za nejlepší ceny od renomovaných výrobců (Bachl, Bramac, Cembrit, Cemix, Knauf, KM Beta, Mapei, Porotherm, Rockwool, Villas, Ytong, ZinCo aj)Výrazné slevy proti běžným cenám. Rozvoz po celé ČR nebo osobní odběr. Kvalitní servis a poradenství zdarma, výhodná doprava a osobní přístup.

   Euro DŘEVOSTAVBY s.r.o.   info@ceskedrevostavby.cz   Frýdek-Místek     DETAIL 
Moderní nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč vyráběné prefabrikovanou technologií montovaných dřevostaveb. Komplexní služby od projekce po dodávku na klíč. Stavíme moderní domy, bungalovy, tradiční domy a komerční objekty. Kvalitu naší dřevostavby garantujeme dlouhým záruční servisem.

   Eurookna, dveře JAVORNÍK   seo@oknajavornik.com   Štítná nad Vláří     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěná okna, interiérové a vchodové dveře. Naše výroba je ze 100% ekologicky čistých přírodních materiálů. Prodáváme eurookna splňující podmínky dotace Zelená úsporám, historická a paletová okna. Vchodové a interiérové dveře moderního vzhledu variopur, masiv, trend.

   Eurookna, plastová okna, zámková dlažba - Wojnar Tadeáš   twojnar@volny.cz   Vendryně     DETAIL 
Jsme předním autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken, žaluzií a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme kvalitní zámkové dlažby předních výrobců. Poradenský servis při výběru správných oken a dveří a jejich zaměření samozřejmostí.

   EUROprojekt b&t s.r.o. – autorizovaná projekční a stavební společnost   stris@europrojekt.cz   Ostrava Hrabůvka     DETAIL 
Autorizovaná projekční a stavební společnost, zaměření na projekci a výstavbu rodinných domů, jejich rekonstrukcí, výstavbu vodohospodářských děl a ostatní stavební práce.

   Eurostřechy s.r.o.   info@eurostrechy.cz   Holešov     DETAIL 
společnost Eurostřechy s.r.o. se zabývá rekonstrukcemi a renovacemi všech druhů střech a střešních systémů.

   Evian Fish   info@jezirkakvaria.cz   Brno     DETAIL 
Firma Evian Fish se zabývá výstavbou zahradních okrasných i koupacích jezírek, exteriérových i interiérových fontán a výrobou a instalací akvárií na míru včetně vybavení, fauny i flóry. Zajišťuje také servisní služby - čištění a správu akvárií a jezírek.

   Evora CZ, s.r.o.   peska@evora.cz   Šlapanice     DETAIL 
Poskytuje služby v oblasti výstavby v nízkoenergetickém a pasivním standardu, a to ze stavebního systému EUROPANEL. Firma však nenabízí jen prodej systémů, ale také jejich montáž nebo odborné konzultace s pracovníky společnosti, kteří se touto problematikou zabývají více jak 10 let. V blízkosti Brna má pak Evora svůj referenční dům, který je vybaven produkty, nabízenými touto firmou. Snadno si můžete sjednat jeho prohlídku.

   eVrata.Info - Garážová vrata   dalibor.sosna@centrum.cz   Karviná     DETAIL 
Kompletní sortiment garážových vrat. Garážová vrata sekční, rolovací, výklopná, posuvná, dvoukřídlá a průmyslová. dodavatelé v každém regionu. Kompletní popis vrat, výhody a nevýhody.Technická řešení a stavební připravenost.

   Expos Heating a.s. - www.iexpos.cz   eshop@expos.cz   Batňovice     DETAIL 
Jsme největší český dodavatel náhradních dílů na kotle, sporáky, bojlery, topidla, akumulační kamna, Dakon, Mora, Gorenje, Karma, DZD Dražice, Tatramat, Protherm, Thermona, Ariston a dalších.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   EZK SANACE STAVEB, s.r.o.   katalog268@seznam.cz   Plzeň-Východní Předměstí     DETAIL 


   Faigl - střechy, střešní okna, izolace a sádrokartony   faigl@faigl.cz   Studenec     DETAIL 
Střechy, izolace, sádrokartony - montáž, prodej. Zabýváme se prodejem a montáží střešních krytin, rekostrukcí a opravami starých střech.

   FALWEX - Faltýnek Welding Experts - svářecí experti   radim.faltynek@falwex.cz   Pardubice     DETAIL 
Provádíme montáže potrubí, sváření železných i neželezných kovů, potrubářství a zámečnictví, svařování, řezání kovů, montáže plynovodů, ropovodů, vodovodů, horkovodů a jiných produktovodů, technologické celky chlazení a vytápění, výstavba a rekonstrukce výměníkových stanic, výstavba a rekonstrukce kotelen a strojoven.

   Famitech s.r.o.   spilakova@famitech.cz   Tábor     DETAIL 
Zastřešení bazénů kvalitně za dobrou cenu. Konzultace zdarma. Akční nabídky a slevy. Stabilní a odolné konstrukce pro zastřešení bazénů nabízí Famitech.

   FAMO Olomouc, s.r.o.   famo@famo.cz   Olomouc     DETAIL 
Kompletní sortiment průmyslových a garážových vrat, průmyslových dveří (vše značky Teckentrup), včetně atypických řešení. Dále pak automatické závory a parkovací systémy, vjezdové brány, otočné i posuvné. Dodáme, namontujeme a poskytneme servis.

   FATO invest a. s.   fato@fato.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Společnost, zaměstnávající v současné době okolo 160 zaměstnanců se zabývá výstavbou a rekonstrukcí bytových, občanských a průmyslových staveb formou staveb na klíč jako generální dodavatel nebo zajištěním stavebních dodávek a specializovaných prací. FATO invest dále zajišťuje vypracování projektů, využití technologií, provedení interiérů atd.

   FenStar s.r.o.   info@fenstar.com   Hodějice     DETAIL 
Vyrábíme plastová a hliníková okna, balkónové dveře, plastové a hliníkové vchodové dveře, posuvné dveře a posuvná okna a rolety. Okna v imitaci dřeva, nebo dle vzorníku RAL. Okna atypická. Certifikace dle CE norem, vybrané výrobky dle CSBT a CEKAL.

   Filing - inženýrská a stavební společnost, s.r.o.   fibir@mbox.dkm.cz   Praha 4     DETAIL 
Zajišťujeme vše od stavebního záměru investora až po realizací stavebních prjektů na klíč

   Filip Sochor - Amonit   amonit@amonit.cz   Praha 4     DETAIL 
Výroba a prodej vestavěných skříní a nábytku na míru. Velký výběr rámů, výplní a doplňků pro vestavěné skříně.Návrh a kalkulace skříně zdarma. Vzorková prodejna, možnost atypických řešení.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   Filtrační zařízení Hennlich   luales@seznam.cz   Litoměřice     DETAIL 
Mezi naše nejvýznamnější produkty patří odsávací a filtrační zařízení, která můžeme rozčlenit do třech skupin podle výkonnosti – filtry na sila, lokální filtrační zařízení a průmyslovou filtraci vzduchu.

   Firma provádějící izolace a hydroizolace staveb   cisar@izolaterstvi.cz   Strakonice     DETAIL 
Izolatérská firma ze Strakonic provádějící izolace a hydroizolace spodních staveb, plochých střech a jiných speciálních izolací.

   First-rate Investment, s.r.o.   malirzednik@centrum.cz   Praha     DETAIL 
Provádíme veškeré stavební práce a malířské práce.Rekonštrukcie bytů, rodinných domů, koupelen, obkladů, dlažeb, omítek, vody, topení, plynu, dopravy ... slevy-15% dohodou.Pět letá záruka na praci

   Floriustav-Ludvík Florián   info@floristav.cz   Merklín     DETAIL 
provádění staveb sanita obkladačské práce tvorba technických dokumentací vodoinstalační topenářské práce kovovýroba zámečnictví montáže krovy pergoly drobné dřevěné stavby hydraulika pneumatika

   FORMBETON-PRAHA   unirep@tiscali.cz   Jinočany, Praha Západ     DETAIL 
Výroba a prodej vymývané dlažby 60x40x5, a doplňkových prvků z vymývaného betonu, vymývaná venkovní dlažba frakce 4-8,8-16, zahradní a chodníkové dlažby, vymývaný beton, stavební a rekonstrukční činnost.

   FRANTIŠEK DORAZIL   dorazil@dorazil.cz   Zlín     DETAIL 
Nabízím kompletní a komplexní servis funkcí koordinárora bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci na staveništi, stavebního dozora, technického dozora investora v jedné osobě. Profesionální přístup.Více na www.dorazil.cz, dorazil@dorazil.cz, 773912727

   František Hyrák - plechové střešní krytiny   info@strecha-hyrak.cz   Ostrožská Nová Ves     DETAIL 
Provozujeme velkoobchod, maloobchod střešních krytin různých barev a délek. Nabízíme taškovou krytinu, trapézové a rovinné plechy z různých materiálů.

   František Papík - dřevomodelářství   papikfr@seznam.cz   Zruč nad Sázavou     DETAIL 
Vyrábíme modely pro výrobky z plastů a laminátů. Vyrábíme pro všechna odvětví průmyslu. Modely vyrábíme ze dřeva, MDF, dřevotřísky, extr. polystyrenu a dalších materiálů dle přání zákazníka. Mezi naše výrobky patří bazény, vany, skluzavky, nádrže, lod´ky, spoilery na auta, blatníky a další. Více na www.

   FV-Plast, a.s.   fv-plast@fv-plast.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme Vám široký kvalitní sortiment vodoinstalačního materiálu. Potrubní systém pro vniřní rozvod vody, vytápění, rozvody vzduchu a další. Vyrobené jsou z hygienicky nezávadného materiálu s vysokou chemickou odolností a korozivzdorností.

   Gabiony GTS Jankov   gabiony.org@gmail.com        DETAIL 
Gabiony jsou speciální drátěné konstrukce, které se vyplňují různými materiály podle způsobu jejich využití. Gabiony se využívají pro stavební účely, ale dají se použít také jako okrasné stavby do exteriérů i interiérů. Základním prvkem gabionové konstrukce je pravidelná síť z ocelových drátů, která má nejčastěji tvar kvádru. Následně se gabion plní lomovým kamenem, betonovou drtí, keramikou či jiným materiálem. Jednotlivé sítě se spojují montážními spirálami a umisťují se vedle sebe tak, aby vytvořily požadovanou konstrukci.

   GABIONY TOMIS   gabionytomis@gmail.com   Šenov     DETAIL 


   Garážová-vrata.biz   garazova-vrata@sialini.cz   Ostrava     DETAIL 
Garážová vrata - Infocentrum, akční ceny vrat. Rolovací, výklopná, posuvná, dvoukřídlá a sekční vrata Hormann, Lomax, pohony garážových vrat. Informace, rady a tipy.

   GASCONTROL PLAST, a. s.   kontakt@gascontrolplast.cz   Havířov     DETAIL 
Plastové potrubí a desky PE, PP od Gascontrol Plast - vyrábíme a dodáváme trubky vodovodní, plynové, odpadní z HDPE, s ochranným pláštěm DUALTEC, RC-DUALTEC, pro bezobsypové technologie pokládky RCTEC, chráničky, izolhard pláště, kolektory čerpadel.

   Gedip info s.r.o.   lucie.chaloupkova@gedip.cz   Hvozdná     DETAIL 
EUROčističky - čističky odpadních vod slouží jako ekologická a ekonomická varianta čištění odpadních vod. Malé biologické čističky odpadních vod ČOV až do 200 ekvivalentních obyvatel. Euročističky dodáváme včetně technologické vestavby, dokumentace a zaškolení.

   GEO-5 spol. s r.o.   info@geo5.cz   Praha 4     DETAIL 
Geometrický plán je třeba pro dělení stávajícího pozemku, zaměření nové stavby či přístavby ke kolaudaci, obnovení parcely vedené ve zjednodušené evidenci, vyznačení věcného břemene. Geometrický plán je podkladem pro zápis do katastru nemovitostí.

   Geodézie Pokorná - Polák   info@geodeziepp.cz        DETAIL 
Geometrické plány pro novostavby, dělení pozemků a věcná břemena, vytyčování pozemků a staveb, mapy a podklady pro projekty, výškopis, geodetická dokumentace staveb, prohlášení vlastníka budovy, smlouvy k nemovitostem.

   GEOFEM, s.r.o.   info@uhlobaron.cz   Ostrava-Pustkovec     DETAIL 
Uhlobaron.cz je největší prodejní portál v oblasti nerostných surovin a topných systémů. Uhlobaron.cz Vám nabízí například pytlované nebo volně ložené hnědé a černé uhlí, kovářské uhlí, biopaliva, kamenivo, kotle, kamna a krby.

   Georeal, spol. s r.o.   georeal@plz.pvtnet.cz   Plzeň     DETAIL 
Georetická a realitní kancelář.

   Gerappa s.r.o.   info@gerappa.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Výrobce plastových oken a dveří z Ústí nad Orlicí

   GH System   reg@arealsystem.cz   Petřvald     DETAIL 
Společnost GH System je autorizovaným zástupcem firmy Hormann. Hlavní činností společnosti je prodej a montáž veškerého sortimentu společnosti Hormann, což jsou především vrata, garážová vrata, brány, pohony a nakládací technika. Specializujeme se na garážová vrata.

   GHENIO, s.r.o.   info@ghenio.sk   Bratislava     DETAIL 
Naše společnost je výrobcem a distribútorem bezkomínových krbů - biokrbů. Biokrby vyrábíme přesne podle kritérií klienta. Okrem výrobků z vlastní tvorby nabízíme aj exkluzívní biokrby světovo uznávaných značek.

   GHV sd. Pardubice   GHV @ seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Tesařstvý,pokrývačstvý,sádrokarton,střešní okna,dřevěnné a plovoucí podlahy.

   Gl Okna – plastová okna Brno   info@glokna.cz   Tišnov     DETAIL 


   glasal.sk   prehledy@gmail.com   Skalica     DETAIL 
Kompletné zimné záhrady inšpirované osvedčeným systémom z Anglie.Propracované systémové prvky zaručujúce špičkovú kvalitu a vysokú odolnost.Vypracujeme trojrozmerný počítačový model a montáž zrealizujeme už za 5 týždňov.

   Glazované obklady a dlažba ze Španělska   v.kubica@tiscali.cz   Tišnov     DETAIL 
Vleko i maloobchodní prodej obkladů a dlažeb včetně příslušenství. Rozvoz po celé ČR zdarma, velké slevy, katalogy, ceníky i vzorníky na vyžádání.

   GN Hromosvody   gil@ginov.cz   Zlonice     DETAIL 


   Gool s.r.o.   info@gool.cz   Smidary     DETAIL 
Vyrábíme bazény, čistírny odpadních vod, čističky, septiky, jímky a nádrže. Zajišťujene servis na bazény a čističky odpadních vod.

   GREM TRADE,s.r.o   gremtrade@seznam.cz   Petřvald u Karviné     DETAIL 
Hlavní čiností je strojírenská výroba,která se zakládá na lisařských a svařeckých pracích.Jeden z hlavních sortimentů je výroba všech typů ocelových zárubní a také stavební činost včetně dodavaní stavebních hmot.

   GRIPPLE.CZ   info@gripple.cz   Hořice     DETAIL 
GRIPPLE - Jedinečný systém pro spojování a napínání drátů, drátěnek, plotů a pletiva v ČR. Využívá se ve vinicích, sadech, oborách, stejně jako při oplocování pozemků apod. Jednoduše dokáže spojit a opravit prasklý drát, pletivo, plot,...

   H - GLOST, s.r.o. - dodání písku, štěrku   info@h-glost.cz   Drásov     DETAIL 
Jakožto výhradní zástupci pískovny GRUDZEN LAS Sp. zajišťujeme dodání všech druhů písků nejvyšší jakosti, ať už pro slévárenství, sklářství, keramiku, stavebnictví, filtraci vody či sport.

   H.Projekt   h.proj@jhnet.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 
Kompletní architektonická, projekční a inženýrská činnost ve výstavbě.

   HaasFertigbau.cz - Nízkoenergetické domy na klíč   info@haasfertigbau.cz   Praha     DETAIL 


   Haniš - Srubové domy s.r.o.   info@srubovedomy.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Srubové domy Haniš - stavba srubových domů, srubů a roubenek. Naše firma má bohaté zkušenosti od roku 1999. Projekt zdarma, zajištění stavebního povolení, stavby na klíč. Více jak 220 zrealizovaných srubových staveb v ČR.

   HAREX INVEST s.r.o. - tepelná čerpadla   harex@harex.cz   Karlovy Vary - Dvory     DETAIL 
firma zajišťuje kompletní dodávky technologií pro nízkoenergetické stavby jako jsou tepelná čerpadla, sluneční kolektory, rekuperační a větrací jednotky a to od konzultace, přes projekt, po vyřízení povolení a případných dotací až po instalaci a servis těchto systémů.

   Harry Breindl VHR - mont   hbreindl@volny.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Podlahové topení i radiátorové, montáže včetně dodávek. Rozvody vody a plynu, regulace, poradenství.

   Hasicí přístroje a hydranty   info@hasici-pristroje.net   Velvary     DETAIL 


   Havex, s.r.o.   havex@havex.cz   Vrchlabí     DETAIL 
Stavební firma. Nakládání s odpady a nebezpečnými odpady. Prodejce vozů Škoda a Seat.

   Heatflowslovakia- infračervené kúrenie   Monika.Misikovaa@gmail.com   Nitra     DETAIL 
Fóliová technológia systému vyhrievania na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   Hliníková okna Gerappa   info@gerappa.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Jako alternativu k plastovým nabízíme i okna hliníková

   Hobby expert – nářadí, bazény, kamna, pily   marketing@mall.cz   Praha 2     DETAIL 
Internetový obchod specializovaný na hobby potřeby pro kutily. Prodáváme bazény, grily, nářadí a další potřeby pro dům, stavbu a zahradu. Rozvoz zboží a síť kamenných poboček po celé ČR.

   Hodinový manžel   info@jmkreal.cz   Praha 8     DETAIL 
Poskytujeme komplexní služby v oblasti údržby Vašeho domu, domácnosti, kanceláře nebo chaty. Naše působnost je především v regionu hl.m. Praha a okolí. Služby zahrnují práce všedního charakteru jako například luxování, čištění koberců, obstarání nákupu, odvoz objemnějšího zboží z obchodů, výměna žárovek, pověšení lustru, smontování nábytku, sekání a údržba zahrady, řezání a štípání dřeva, tak i služby odbornějších charakterů jako například drobné elektroinstalační práce, drobné zednické opravy, instalatérské práce. Dále jsme schopni poskytnou služby v oblasti zahradnických prací včetně založení zahrady, kácení stromů nebo stálé údržby. Také však stavební činnosti, například obkladačské práce, pokládku dlažeb, výkopové práce a terénní úpravy většího rozsahu.

   HODIS Brno-zateplení budov, zateplení fasád, zateplení panelových domů, hydroizolace   svetlik@hodis.cz   Brno     DETAIL 
Společnost HODIS Brno působí v oblasti zateplení, hydroizolací a odborných zednických prací.

   Honter - stříkaní pěnové materiály   info@honter.cz   Zábřeh     DETAIL 


   Horavia s.r.o.   info@finskasauna.cz   Brno     DETAIL 
Stavba sauny není tak náročná záležitost jak by se mnohým mohlo zdát. Pokud se s námi poradíte jistě si saunu postavit zvládnete také. Radíme kutilům jaké saunové palubky, konstrukční hranoly případně jaké folie lze požít k tomu, aby byla funkce sauny správná. Je to poměrně jednoduché, nutné je však dodržet několik základních pravidel.

   Horavia s.r.o.   info@finskasauna.cz   Brno     DETAIL 
Prodejce saun a materiálů pro stavbu, velkoobchod, maloobchod. Prodáváme sauny parní, sauny finské, infrasauna, saunová kamna , dveře do sauny, obkladové dřevo a palubky, cedr, olše, kádě do sauny , abachi, termowood osika , poradenství jak se staví sauna, 3D projekce, odborné poradenství a servis v celé ČR. Pobočky Brno a Praha.

   H-parket   hrdina@h-parket.cz   Praha 5     DETAIL 
Firma H-parket se zabývá prodejem a pokládkou podlah a to i z exotického dřeva a teras.Dále nabízí zahradní nábytek z dřevin jako jsou teak,akacie,bankiraie,merbau. Dalším sortimentem H-parket jsou spárovky a fasádní profily.

   Hplast   hplast.cz@seznam.cz   Purkyněho     DETAIL 
Specializujeme se na výrobu plastových nádrží pro vodohospodářství a průmysl. Vyrábíme vodoměrné šachty, revizní šachty, jímky, biologické septiky, nádrže na akumulaci deštové vody, bazény, zakázková výroba nádrží.

   Hydraulické výtahy, nákladní výtahy, lanové výtahy   alistrakatalog1@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 
GMV Martini CZ- Hydraulické výtahy, lanové osobní výtahy, nákladní výtahy a autovýtahy, výtahy prověřené značky a kvality, podpora partnerů

   Hydraulics s. r. o.   hydraulics.sro@gmail.com   Sehradice     DETAIL 
Prodej a sevis hydromotorů,prodej přesných trubek, chromovaných tyčí, těsnění

   Hydronické Systémy s.r.o.   hydronic@hydronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Produkty firmy: Termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty).

   HYDROREAL s.r.o.   info@odbahneni.cz   Jičín     DETAIL 


   Chezak s.r.o.   chezak@iol.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Výroba a montáž ocelových konstrukcí, zámečnické a svářečské práce, svářečská škola, autojeřáby do 50t, umělecké kovářství, broušení nástrojů

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   i STAVBY CZ - STAVEBNINY   info@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Internetový obchod se stavebními materiály. Slevy až 50 %. Dodávky materiálů po celé ČR.

   Ikon, s.r.o.   ikon.obchod@ikon.cz   Praha 9     DETAIL 
Investiční a realitní společnost.

   IM SERVIS, s.r.o.   info@imservis.cz   Třebíč     DETAIL 
Stavební společnost zaměřená na rekonstrukce a výstavbu budov a rodinných domů se zaměřením na maximální snížení režijních nákladů při vysoké kvalitě a rychlosti dodávaných prací.

   IMG - vrtané studny   mgrieszl@seznam.cz   Liberec     DETAIL 
Provádíme hlubinné vrty, vrtané studny, trhací práce a destrukce, hydrogeologický průzkum, průzkumné vrty, vrty pro tepelné čerpadla. Také prohlubujeme stávající studny vrtem. Zhotovujeme projektovou dokumentaci i hydrogeologický posudek.

   IMP Klima   saroch@imp-klima.cz   Praha 4     DETAIL 
Výrobce koncových prvků a součástí rozvodů VZT - Ventilační mřížky, Větrací ventily, Anemostaty, Lapače tuku, Výustky, Dýzy, Protidešťové žaluzie, Regulační klapky, Škrtící klapky, Vzduchové věže, Tlumiče hluku, prvky pro čisté prostory - HEPA filtry

   Imperial NEXT s.r.o.   imperial-next@seznam.cz   Praha 2     DETAIL 
Důvěřujte naší společnosti Imperial Next, která provádí odborné rekonstrukce staveb. Vaše požadavky zrealizujeme a zajistíme od 3D návrhu až po kompletní rekonstrukce. Volte nejpřínosnější a nejekonomičtější cestu výstavby.

   INDECO stavební s.r.o.   info@indeco-stavebni.cz   Pečky     DETAIL 
INDECO stavební - zateplování, fasády, stavební práce. Kompletní dodávky stavebních prací – fasády, zateplovací systémy, domy na klíč, novostavby, rekonstrukce, přestavby, dlažby, stavební práce a služby.

   INDOSS spol. s r.o.   indoss.stavby@worldonline.cz   Plzeň     DETAIL 
Realizace komunikací, průmyslové stavby, dlaždičské práce (žula, zámková dlažba), demoliční práce. Pronájem zemních strojů a stavební mechanizace. Obchodní zastoupení firmy Hauraton (zatravňovací panely FASERFIX).

   INEX PROJEKT   inex@inexprojekt.sk   Bratislava     DETAIL 
Společnost INEX PROJEKT s.r.o. provádí projektovou, inženýrskou a poradenskou činnost v oboru stavebnictví na všechny druhy staveb.

   Infraclima   info@infraclima.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 
Na úsporné a alternativní zdroje energie je možné získat dotace ze Státního fondu životního prostředí. Na technologii Infraclima - kapilární systém, solární systémy a tepelná čerpadla, mohou fyzické osoby získat tyto dotace ze Státního fondu životního prostředí.

   infrasystémy s.r.o.   info@infrasystemy.cz   Praha 9 - Horní Počernice     DETAIL 
Infrapanely Heatwell vám zaručují správnou volbu systému vytápění s nízkými provozními i pořizovacími náklady. Sálavé panely Heatwell jsou hlavním zdrojem vytápění a díky technologii carbon-niklového topného článku jsou technologickou novinku na trhu s infrapanely. Příznivá cena, zajímavý design a jistota správné volby. Nechte si zdarma zpracovat návrh na sálavé vytápění. Infratopení je vhodné do většiny staveb, vysouší zdivo a je vhodné i pro alergiky.

   Infratopení, infrapanely, infrazářiče   glorietklima@hohh.cz   Praha 4 – Modřany     DETAIL 
Prodej infratopení, infrapanelů, infrazářičů Ufo, příslušenství k infrapanelům, čističek vzduchu, ventilátorů, ionizátorů, rekuperačních jednotek a dalších produktů pro zdravé klima Vašeho domu.

   Ing. Ivan Tachezy – autorizovaný zahradní architekt   tachezy.ivan@seznam.cz   Ostrava-Hrabůvka     DETAIL 
Autorizovaný zahradní architekt. Návrhy a realizace zahrad, veřejné zeleně a drobných zahradních staveb, jako jsou pergoly a dětská hřiště. Zakládání trávníků, stavby koupacích jezírek a meliorace. Projektování a realizace interiérů dle Feng Shui.

   Ing. Jiří Bareš - Bapa   ekoprovapo@gmail.com   Praha 3     DETAIL 
Nabízíme mobilní ekologické toalety Provapo, které jsou funkční bez přípojky vody, kanalizace a elektřiny, s vlastním splachovacím a vyčerpávacím systémem. Tyto Eko toalety umožňují letní i zimní provoz.

   Ing. Jiří Bareš - Provapo   info@provapo.cz   Praha-Vinohrady     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme ekologické chemické mobilní toalety a vnitřní i vnější kadibudky. Toalety mají splachovací a vyčerpávací systém.

   Ing. Jiří Sedlák - altány   info@vetas.cz   Ledeč nad Sázavou     DETAIL 
Stavíme altány, pergoly a jiné zahradní stavby. Velký výběr, mnoho zkušeností. Kontaktujte nás pro více informaci.

   Ing. Josef Matějček   matejcekjosef@seznam.cz   Tachov     DETAIL 
Inženýr, technolog a manažer těžby nerostů. Odborné řízení, bezpečnost a kontrola důlního či povrchového dobývání nerostných surovin a hornické činnosti na základě Osvědčení o způsobilosti k výkonu funkce závodní lomu s roční těžbou užitkového nerostu nižší než 500 tisíc tun: doly, lomy a kamenolomy, pískovny, štěrkovny, aj. Otvírky, příprava a dobývání výhradních ložisek včetně provozování odvalů, výsypek a odkališť; zřizování, zajišťování a likvidace důlních děl; úprava a zušlechťování vytěžených nerostů v mobilních i stabilních úpravnách. Třicetiletá praxe v oboru. Poskytování služeb poradenství, technologického, manažerského a marketingového vedení pro firmy všech velikostí: řízení kvality, objemu a personálu těžby nebo výroby; moderní technologické postupy a nákup strojů; získávání dotací a realizace veřejných zakázek, od jejich vyhledání na Centrální adrese, přes určení konkurenceschopné ceny, až po úspěšné dokončení; analýzy ziskovosti, příprava podkladů pro ekonomické audity, tržní prognózy a související plánování produkce a prodeje.

   Ing. Libor Bártek - Lapače z Lapače   info@lapacezlapace.cz   Holešov     DETAIL 
Prodáváme lapače splavenin, kanalizační vpusti a podlahové vpusti s plastovou i celonerezovou mřížkou a plastové příchytky potrubí. Zabýváme se zejména velkoobchodní činností.

   Ing. Miroslav Loskot   sstp@iol.cz   Pečice     DETAIL 


   Ing. Papajanovský   martin@zastresenibazenu.net   Česká Kamenice     DETAIL 
Výroba všech typů zastřešení bazénů z nerezové oceli a komůrkového polykarbonátu, zakázková výroba zastřešení - odsuvná, pevná, vysoká, nízká, atypická.

   Ing. Pavel Kudláč   info@kudlac.cz   Mohelno     DETAIL 
Novostavby na klíč, rekonstrukce, inženýrské sítě, zemní práce - Jižní Morava

   Ing. Pavel Sýkora-Kodek   kodek@iol.cz   Horní Lideč     DETAIL 
Dodáváme tepelná čerpadla, solární kolektory, automatické ekologické kotle, kogenerace. Podlahové vytápění, radiátory. Provádíme energetické audity. Poradenství je u nás zdarma. Společnost KODEK je specialista na dodávky ekologických a výhodných technologií a řešení.

   Ing. Radomil Dokoupil - DIMEX   zs@edimex.cz   Ostrava     DETAIL 
Velkoobchod a eshop nabízející moderní papírové, vinylové a vliesové tapety na zeď (výběr z více než 7 000 vzorů), fototapety, samolepicí fólie, dekorace na stěnu, garnýže, exkluzivní dekorativní látky, výrobky z bambusu a bytový textil (ubrusy, předložky, závěsy).

   Ing. Zdeněk Petrtyl - INKAPO   z.petrtyl@inkapo.cz   Srubec     DETAIL 
Zpracováváme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov (PENB) a stavební projekty. Poskytujeme stavební poradenství, zajišťujeme technický dozor investora, organizujeme a realizujeme výběrová řízení na dodavatele oken a dveří. Máme 20 let zkušeností v pozemním stavitelství.

   Ing.Karel Foltis-SAC   karel.foltis@tiscali.cz   Neplachovice     DETAIL 
Realizace stavebního dozoru, odborného vedení staveb, tech. dozoru stavebníka, inženýringu, poradenství, pasportů staveb, předprojektové a projektové přípravy staveb. Výkon odpovědného autorizovaného zástupce stavebních firem.

   INIT Praha, s.r.o.   init@initcz.cz   Praha 4     DETAIL 
Vyvoj software pro navrhovani ocelovych konstrukci. Specialista na britske a nemecke normy.

   Ino-comp s.r.o.   inocomp@centrum.sk   Veľká Tŕňa     DETAIL 
Vykonávame izolácie, hydroizolácie, rekonštrukcie a opravy plochých striech, izolácie proti tlakovej vode, temnej vlhkosti, proti agresívnym látkam, izolácie základov, realizácie kompletných stavebných prác, dodávok.

   Inposa, s.r.o.   kubiznak@inposa.cz   Praha 10 Záběhlice     DETAIL 


   Instalace Novotný   art4@artfocus.cz   Vyžlovka     DETAIL 
Kanalizace a Instalatéři Novotný Praha nabízí instalatérské a topenářské práce, montáž vody, topení, plynu, kanalizace a čištění kanalizace. NON-STOP havarijní služba.

   Instalatéři Praha   instalateri@instalaterivf.cz   Praha     DETAIL 
Instalatérské práce Praha – naši instalatéři provádějí instalatérské práce jako čištění kanalizace či opravy. Provozujeme instalatérské práce nonstop. Naši instalatéři jsou vám k dispozici 24 hodin denně – provozujeme totiž nonstop havarijní servis.

   INTEGRA METAL SYSTEMS s.r.o.   info@panelakovezabradli.cz   Praha 3     DETAIL 
Hliníkové zábradlí pro panelové a bytové domy, pro lodžie, balkony, rekonstrukce, revitalizace a sanace paneláků. Program Panel Plus. Možnost zasklení lodžií

   Inteligentí elektroinstalace   web@chytredomy.cz   Pardubice     DETAIL 
Inteligentní elektroinstalace. Projektujeme, realizujeme a servisujeme chytré domy. Pomocí inteligentní elektroinstalace vytváříme systémové řešení celého objektu. Prostřednictvím naší elektroinstalace lze zařídit spolupráci systémů.

   Inteline s.r.o.   inteline@inteline.cz   Kladno     DETAIL 
Malování bytů, kanceláří a interiérů. Nátěry a malby hal, garáží a skladů včetně stříkací technologie airless. Montáž sádrokartonových konstrukcí, sádrokartonové příčky a podhledy, kazetové minerální stropy. Certifikované montáže konstrukcí suché výstavby, včetně konstrukcí protipožárních. Renovace společných prostor bytových a panelových domů. Návrh a realizace datových sítí. Kabelové internetové rozvody, bezdrátové sítě wi-fi.

   Interiéry - Alena Vacková   info@interarch.cz   Praha 9     DETAIL 
Návrhy bytových a podnikových interiérů, nábytek, byty na míru, barevné řešení, dekorace, osvětlení. Individuální přístup architekta od návrhu až po konečnou realizaci. Spolupráce s mnoha výrobci a dodavateli nábytku, světel, textilií apod. Cenově dostupné služby.

   Interiery Danko   interier.danko@seznam.cz   Znojmo     DETAIL 
Naše Firma poskytne vašemu domovu a prostorům, veškeré malířské práce, malování bytů, lakýrnické práce, tapetářské práce, přípravné malířské práce, nátěry fasád, nátěry střech, plotů, lepení ozdobných lišt a uklid pro Znojmo, Brno, Třebíč, Mikulov a okolí.

   Interiéry Turnov   info@interiery-turnov.cz   Turnov     DETAIL 


   Irbos s.r.o.   mysak.david@gmail.com   Kostelec nad Orlicí     DETAIL 
Firma Irbos s.r.o. má dlouholetou tradici a bohaté zkušnosti v oblasti stavebnictví. Mezi služby, které nabízí, patří například příprava i realizace staveb, dotační poradenství a stavební dozor. Vysoká úroveň a kvalita služeb Vás nezklame.

   IVT Centrum - Švédská tepelná čerpadla   ivt@veskom.cz   Praha 10     DETAIL 
Nemáte dostatek informací pro správný výběr tepelného čerpadla? Přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky týkající se výhod, ceny, životnosti, záruky, instalace a provozu tepelného čerpadla. Kontaktujte nejbližší IVT Centrum!

   izolace a sanace   info@izolace-domu.eu   Č. Budějovice     DETAIL 
hydroizolace stavev

   Izolace fasád   izolacefasad2014@centrum.cz   Praha     DETAIL 


   Izolace střech a Průmyslové podlahy KDK eko IZOL   izolace@kdkekoizol.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Projekt a realizace systémů izolace a hydroizolace plochých střech panelových domů i průmyslových staveb. Průmyslové podlahy do technických i chemických provozů, speciální stěrky, lité podlahy, plastbeton.

   Izolczech   katalogy@avantec.cz   Napajedla     DETAIL 
Nab. kompl. služby od návrhu izolací, znal. posudků až po dod. a montáže na stavby, zajišť. vl. pracovníků, výb. nej. technologií a materiálů, odb. garant a poradce, zprac. proj. dokumentace, spec. obl. zaměř. na izolace ploch. a mírně šikmých střech

   IZOPOL DVOŘÁK – pěnový polystyren EPS a polypropylen EPP   izopol@izopol.cz   Plzeň - Skvrňany     DETAIL 
Vyrábíme a dodáváme stavební izolanty a další výrobky z materiálů EPS a EPP.

   IZOSAN spol. s r.o.   izosan@izosan.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 
IZOSAN spol. s r.o. - sanace, izolace, podřezávání zdiva.

   Jakub Gajda - kanadské sruby, dřevostavby, nábytek   jakub.gajda@engamont.cz   Frenštát pod Radhoštěm     DETAIL 
Srubař se specializací na kanadské sruby, tesař a truhlář. Stavební a tesařské práce se specializací na kanadské sruby v různém stadiu dokončení, od hrubé stavby po kompletní dřevostavby na klíč včetně interiéru, roubeného nábytku a doplňků (altány, terasy, dětská hřiště). Sehraný tým zkušených řemeslníků.

   Jan Hanousek   hanousek-jan@volny.cz   Praha 9 Letňany     DETAIL 
Vyrábíme celoplastové kruhové a oválné bazény ze speciálního kopolymeru PP, dále provádíme zastřešení bazénů, stavbu jímek a septiků apod.

   jan chvistek zednicke a sadrokartonarske prace ostrava   info@janchvistek.cz   ostrava     DETAIL 
Zednické práce, rekonstrukce kuchyní, koupelen, bytů, sádrokarton - zedník Ostrava a okolí

   Jan Kotík - odvlhcovace.info   info@eprofi.cz   Praha 3     DETAIL 
Odvlhčovače a vysoušeče značek Desa, DWK, Master pro profesionální i domácí použití. Vše skladem, doručení zdarma do 24 hodin po celé ČR. Garance nejnižších cen na trhu.

   Jan Koudelka - Gaspress   koudelka@gaspress.cz   Veltruby     DETAIL 
Instalatérské, topenářské a potrubářské práce, voda, topení, plyn, rekonstrukce kotelen, topných systémů a bytových jader, svařování potrubí nerezové, plastové a ocelové. Montáž předizolovaného potrubí. Zámečnická výroba a atypické nerezové výrobky a konstrukce - GASPRESS.

   Jan Kutílek - ALcentrum   alcentrum@alcentrum.cz   Čermná nad Orlicí     DETAIL 
Společnost ALcentrum se zabývá výrobou, prodejem a montážemi hliníkových konstrukcí. V nabídce si můžete vybrat z kvalitních hliníkových pergol, zastřešení bazénů a garážových přístřešků. Všechny konstrukce budou vyrobeny dle přání klienta.

   Jan Marek   info@stavby-marek.cz   Pardubice     DETAIL 
Stavební firma Jan Marek Pardubice vám nabízí kompletní služby v oblasti stavebních prací. Spolehnout se můžete na stavbu kvalitních plotů, pokládku zámkové dlažby, odvodňovací systémy a mnoho dalšího. Připojte se k řadě spokojených zákazníků.

   Jan Poloch - Stavební a zednické práce   info@poloch.eu   Dolní Domaslavice     DETAIL 
Nabízíme kvalitní zednické práce. Realizujeme stavby a rekonstrukce domů či bytů. Provádíme opravy fasád, zateplení domu a další. Interiérové služby zahrnují pokládku podlahy a dlažby, omítky, malování. Nabízíme rekonstrukce koupelny a bytového jádra.

   Jan Seibert, Ostrava - rekonstrukce, okna, zateplování   seibert30@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 
Řemeslník a stavař provádějící rekonstrukce, montáže oken, novostavby, demolice a zateplování. Profesionální řemeslné a stavební práce s oborovou specializací na rekonstrukce bytů a koupelnových jader, montáže oken, zámečnictví, demolice, zdění, obklady, novostavby rodinných domů a kompletní fasády včetně zateplení. Odborné vzdělání a mnoho let praxe jako stavař, obkladač, zámečník, izolatér a zedník.

   Jan Šibůrek   webadmin@market.cz   Koněšín     DETAIL 


   Janošík okna - dveře s.r.o.   lucie.chaloupkova@gedip.cz   Lačnov     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěná okna, eurookna, interiérové dveře a vstupní dveře. Po dohodě Vám můžeme rovněž nabídnout posuvná okna, garážová vrata nebo zimní zahrady dle Vašeho přání.

   Jaromír Hudec   info@stavebni-cinnost.cz   Liberec IX - Janův Důl     DETAIL 
Provádíme stavbu nových rodinných domků na klíč, rekonstruujeme rodinné domky, bytové domy, byty, prodejny. Také provádíme rekonstrukce fasád rodinných domů a bytových domů či zateplení budov.

   Jaromír Novák - Zásobníky CZ   zasobniky@centrum.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Výroba a prodej skladových kontejnerů.Vyrábíme skladové kontejnery několika typu: skladový kontejner montovaný, skladový kontejner celosvařovaný, skladový kontejner natahovací (Avia,Man,Iveco). Dále dodáváme obytné kontejnery, sanitární kontejnery a speciální kontejnery. nedílnou součástí je výroba kontejnerů na odpad. Jedná se o kontejnery pro nástavby pro kontejnery s výškou háku 1000mm.

   Jaromír Novák ZÁSOBNÍKY CZ   zasobniky@centrum.cz   Valašské meziříčí     DETAIL 
Výroba a prodej: skladové kontejnery, stavební buňky, kontejnery na odpa, avia kontejner.

   Jaroslav Korf - Ramco Services   info@net-store.cz   Praha 10     DETAIL 
Pro Vaše koupelny nabízíme vodovodní baterie a koupelnové doplňky. Pro řemeslníky a kutily máme v sortimentu svinovací metry, měřící pásma a vodováhy. Sanita, vybavení koupelen a měřidla jsou firmám i jednotlivcům k dispozici za velkoobchodní ceny.

   Jaroslav Kubišta - www.kubistasport.com   dotazy@kubistasport.com   Hovorčovice     DETAIL 


   Jaroslav Vidim   info@hasici-pristroje.net   Velvary     DETAIL 
Revize a opravy hasicích přístrojů, hydrantů a ostatní protipožární techniky. Prodej nových hasicích přístrojů a protipožární techniky

   Jass – výrobce jeřábů a kladkostrojů   jass.jeraby@gmail.com   Dvůr Králové nad Labem     DETAIL 


   Jekly - KONDOR, s.r.o.   jekly-deleni@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 
Jekl je kovová tyč do tlouštky několik mm. Nejvíce využívaný je jekl ocelový, měděný a mosazný.

   Jelínek Petr   obchod@vrata-jelinek-p.cz   Sokolov     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Jeřáby a montážní plošiny Náchod   jerabynachod@jerabynachod.cz   Náchod     DETAIL 
Provádíme jeřábnické práce ve stavebnictví, montáže ocelových konstrukcí, vyprošťování vozidel, stěhování technologických celků. Vlastníme: autojeřáby AD 20 na podvozcích TATRA 148/815 a montážní plošiny INREKA M 1407-2 a Nissan MP 16-08T

   Jeřáby-servis   havlik@rdo.cz   České Budějovice     DETAIL 


   Jimkyhradec - Jiří Lukšík   info@jimkyhradec.cz   Hradec Králové     DETAIL 
septiky, žumpy, jímky, šachty, nádrže, voda, kanalizace, odpad, vodoměr, kolektor, tekutina, revizní, beton, prefabrikáty, betonové, čistírny, ČOV, filtr, voda, železobeton, prefa, retence, déšť

   Jindřiška Novotná   techkancl@tiscali.cz   Lobendava 5     DETAIL 


   Jiří Bukvald   bukin.b@seznam.cz   Brno,Chrlice     DETAIL 
Provádím malířské a natěračské práce v regionu Brno a okolí. Malování interiéru, nátěry venkovních ploch, rodinné domy, společných prostor panelových domů, nátěry a výmalba firemních prostor, skladů, provozoven, výmalba restaurací, nátěry fasád, radiátorů, oken a dveří.

   Jiří Dostálek   dastym@seznam.cz   Chrudim     DETAIL 
Provádíme strojní zemní práce strojem UNC 60. Kontejnery pro odvoz odpadu, suti či zeminy, sypkých materiálů atd. Výstavba základových desek. 0dvoz stavebního odpadu a suti včetně uložení na skládku. relizace plotů vč. základů. Zemní výkopové a terení práce. Zpracování stavebního odpadu. Finální úpravy terénů a zahrad. Výkopy bazénů. Výkopy pro pokládání kanalizace. Příprava a realizace staveb. Bourání a likvidace staveb.

   Jiří Hanzlík   jiri.hanzlik@email.cz   Praha 9     DETAIL 
stránky se především věnují stavbě rodinného domu a poskytují rady, návody a inspiraci pro stavebníky. Do budoucna bych je chtěl rozšířit i o eshop s drobnými stavebninami.

   Jiří Janoušek – RENOSTAV   info@renostav-trebon.cz   Třeboň     DETAIL 
Podnikáme v oblasti stavebnictví, zaměřujeme se především na rekonstrukce a zateplování budov, patříme mezi přední stavební firmy v Třeboňi.

   Jiří Škarda - odborník na výškové práce a stromolezec   jiri.skarda@email.cz   Přítluky     DETAIL 
Odborník na výškové práce a stromolezec. Profesionální výškové práce, včetně práce ve výškách s užitím horolezecké techniky: montáže a demontáže ocelových konstrukcí, stožárů nízkého i vysokého napětí, svařování ve výškách, lešenářství (závěsná lešení a jiné lešenářské práce), mytí oken na výškových a prosklených budovách, věšení reklam, tmelení a spárování panelových domů, štukatérské práce, nátěry, čištění, opravy a demolice fasád, domové i tovární komíny, studny a jímky (studnařství). Stromolezení a rizikové kácení stromů – prořezávání koruny stromu, řezání zaclánějících, suchých či nemocných větví, odstraňování jmelí, atp.

   Jiří Tomek Energy Saving   jitom@zde.cz   Přibice     DETAIL 
Firma Energy Saving - Energetický auditor Jiří Tomek nabízí služby v oblasti úspor energií jako jsou zateplení domů, zpracování průkazu energetické náročnosti budov, energetických auditů. Mimo jiné nabízí také posudky na solární panely, tepelná čerpadla, posudky dle požadavku SFŽP a jiné.

   Jiří Urban   info@ju-sruby.cz   Kněžice      DETAIL 
Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradního nábytku.

   Jitokov s.r.o.   seobenedagroup1@seznam.cz   Plzeň-Doudlevce     DETAIL 


   Josef Hanák - Zateplení fasád   info@jh-zatepleni.cz   Pačlavice     DETAIL 
Firma Josef Hanák působí na našem trhu od roku 1997. Zabývá se stavebními a zednickými činnostmi, zejména zateplování fasád. Specializujeme se na zateplení fasád, provádění zednických prací, rekonstrukci bytů a bytových jader.

   Josef Necvhátal - DISC   disc@wo.cz   Napajedla     DETAIL 
Hledáte práci, brigádu, práci na ŽL? Hledáte kvalitní zaměstnance, spolupracovníky? Hledáte nové zakázky? Chcete se ubytovat na správném místě v požadované kvalitě? Job3000.cz U nás najdete své.

   Josef Roznicek   josef@roznicek.cz   Hradistko     DETAIL 
Naše firma se zabývá montažemi a rekonstrukcemi topení, kotelen, vodovodů, bytů, tepelnych čerpadel, a dalšími stavebními činostmi.

   Josef Šátek nářadí a stroje   satek.stroje@tiscali.cz   Poděbrady – Písková Lhota     DETAIL 
Naše firma Šátek se zabývá prodejem profi a hobby nářadí, svářecí techniky, zahradní a lesní mechanizace. Zapůjčujeme sortiment ručního elektrického nářadí dle vašich potřeb. V našem servisním středisku provádíme záruční i pozáruční servis.

   josef šturma   pepa.sturma@seznam.cz   zlín     DETAIL 
vodo, topo, plyn, zlin, instalater, topenar, plynar, zlinsky kraj, kotel, vodomer, rekonstrukce, vymena, topeni, trubky, radiator, korado, levne, podlahove topeni, vytapeni, odpady, kanalizace, koupelna, potrubi, rozvod, rozvody, vodomery, vymena vodomeru, vymena kotlu, elektrokotle, elektrokotel, radiator, gamatky, protherm, vailant, baxi, junkers, buderus, baterie

   Josef Trojan   trojan@zemnipracetrojan.cz        DETAIL 
Provádím dle vašich požadavků výkopové a zemní práce minirypadlem Komatsu PC 03. Díky malé hmotnosti stroje a použití gumových pásů nedochází k velkému zatěžování terénu a tím k jeho poškození.

   K.M.K. design, s.r.o.   kozak@kmkdesign.cz   Senohraby     DETAIL 
Senohrabská firma K.M.K. design navrhuje a vytváří schodiště, interiérové doplňky a poskytuje záměčnickou výrobu pro váš domov a vaši firmu na míru.

   Kácení stromů   kurtej@seznam.cz   Ždár nad Sázavou     DETAIL 
Zabýváme se péčí o stromy rostoucích v blízkosti lidských sídel, v parcích, alejích kolem komunikací i jinde. Ošetření takových stromů provádíme lanovou technikou, která jako způsob pohybu v koruně je pro strom šetrná.

   KAMENEX - přírodní štípaný kámen   kolek@mybox.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Prodej přírodního štípaného kamene v nepravidelných tvarech, vhodný jako zahradní dlažba a obklad.Maloobchod - velkoobchod

   Kamenictví Lukeš   jamesi@seznam.cz   Vrchlabí 3     DETAIL 
Výroba pomníků, obnova písma a přípisy. Zhotovení a osazení kuchyňských desek, obklady kamenem. Výroba umělého kamene a teracových podlah. Renovace drobných památek. Opracování kamene pískováním, jehlováním či standardními kamenickými technikami.

   Kamenictví Švarc – kamenické práce   svarc-kamenictvi@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Zajišťujeme veškeré kamenické práce jako je výroba pomníků, schodů, obkladů a dlažeb. Kvalitní práce za dobrou cenu. Používáme přírodní i umělý kámen.

   KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o.   kontakt@kameno-komarek.cz   Letovice     DETAIL 
Kamenictví KAMENOPRŮMYSL KOMÁREK s.r.o., které se chlubí bohatými zkušenostmi a dlouholetou tradicí, nabízí výrobky z přírodního kamene té nejvyšší kvality. Neváhejte a navštivte naše stránky, kde najdete postupy, sortiment a reference.

   KÁMENPRO - Prodáváme přírodní kámen.   prodej@kamenpro.cz   Hajnice     DETAIL 
Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem přírodního kamene z celého světa. Naším sortimentem je solitérní kámen, valoun, kačírek, štěrk, kusový kámen, obklad a dlažba. Dodáváme do zahradních center, realizátorům, architektům, ale i konečným zákazníkům. Máme v nabídce, nejširší sortiment typů kamenů ve Východních Čechách. Pro usnadnění a uspoření času potřebného k výběru a nákupu, je pro Vás připraven E-SHOP. Pro naše partnery máme připraveny velice zajímavé velkoobchodní i realizátorské ceny a množstevní slevy. Neváhejte nás kontaktovat, nebo se přímo registrujte v našem systému. Děkujeme za Váš zájem! Kámen prodáváme již od 1Kg.

   Kamnarstvi a krby BM   bijoz@isternet.sk   Zilina     DETAIL 
Stavba kamen, krbu, rekonstrukce.

   Kamnářství Pithard & Volech - krby, kachlová kamna   piavo@c-box.cz   Jilemnice     DETAIL 
Firma zabývající se návrhy a stavbou krbů a kamen, se sídlem v Jilemnici v Krkonoších. Na českém trhu působící od roku 2000, členem cechu kamnářů od roku 2004.

   Karel Jirsák   renatajirsakova@centrum.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Provádíme výškové práce, zednické a obkladačské práce pro oblast Hradec Králové a okolních regionů. Nátěry, čištění, penetrace fasád, renovace balkonů a teras, nátěry, čištění, opravy, výměny okapů a svodů, opravy a nátěry střech, komínů a lávek.

   Karel Kostelník - stavební činnost   kostelnik@kostelnik.cz   Velké Meziříčí     DETAIL 


   KASTEN spol. s r. o.   info@kasten.cz   Neratovice     DETAIL 
Rodinné domy a domky, průmyslové a pozemní stavby, panelové domy, revitalizace, sanace betonových konstrukcí, zateplování budov - kontaktní fasádní systémy ALSECCO, BAUMIT, STO, STOMIX, člen Cechu pro zateplování budov,ploché střechy, tepelné izolace a hydroizolace, tryskání vysokotlakým vodním paprskem FALCH, montáž a pronájem lešení ALFIX, nákladní doprava a zemní práce

   KB - BLOK systém – systémy opěrných zdí   info@kb-blok.cz   Postoloprty     DETAIL 
Naše společnost vyrábí a dodává systémy opěrných zdí a betonové tvarovky. Systémy jsou využitelné k úpravě terénu při pozemních stavbách, k regulaci vodních ploch či v zahradní architektuře.

   KDK eko FLOOR s.r.o. - Průmyslové podlahy   podlahy@kdkekofloor.cz   Praha 9     DETAIL 
KDK eko FLOOR s.r.o. - Průmyslové podlahy na bázi syntetických pryskyřic pro chemické i strojírenské provozy, pro průmyslové haly i komerční prostory. Rekonstrukční nátěry, stěrky, polymerbetony, antistatické systémy. Bezprašná a dokonalá příprava podkladu systémem Blastrac zaručuje kvalitu celého systému.

   KEBEK s.r.o.   info@kebek.cz   Chomutov     DETAIL 
Kompletní sortiment spojovacích součástí dle norem ČSN, DIN, ČSN EN, ČSN ISO. Komponenty pro výrobu a montáž vzduchotechniky a klimatizace. Výztuhové profily pro výrobce plastových okenních systémů KBE, Gealan, Kömerling, Dimex. Upevňovací technika. Maloobchod, velkoobchod, internetový obchod.

   KERAMET, spol. s r.o.   obchod@keramet.cz   Praha 5     DETAIL 
Hliníkové výrobky a polotovary - hliníkové plechy, pásy, profily, folie a hliníková střešní krytina. Dělení, řezání, ohýbání a svařování hliníku na zakázku. Dělící a převíjecí linka, potahování fólií.

   Keramico   info@keramico.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
E-shop s vybavením pro koupelny. V nabídce naleznete sprchové kouty a sprchové sety, vany, umyvadla, baterie, koupelnový nábytek a radiátory. Objevte zcela nový design pro Vaši koupelnu! Vybavení do koupelny, které jinde nenajdete.

   kerlite.cz-obklady a dlažba   info@kerlite.cz        DETAIL 
kerlite.cz-kerlite nový povrch pro architekturu.dlažba kerlite plus je unikátní svými rozměry.3mm obklady kerlite.dlažba kerlite bez prachu a bourání

   Killich s.r.o.   killich@killich.cz   Liberec 9     DETAIL 
Společnost Killich s.r.o. je dodavatelem v oblasti spojovacího materiálu. Zboží je určeno pro obchodní firmy a prodejce, malé živnostníky i výrobní závody. V nabídce dále najdete kotevní techniku, nýtovací techniku a další.

   Kingspan a.s.   info@kingspan.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Kingspan vyrábí střešní a stěnové sendvičové izolační panely s PUR(polyuretan), IPN(Firesafe) a minerální vlnou, které jsou ideálním materiálem pro všechny typy budov. Kingspan poskytuje kompletní servis a výrobu příslušenství.

   Kladexa s. r. o.   kladexa@kladexa.cz   Ostrava     DETAIL 
Váš spolehlivý dodavatel zvedacího zařízení s dlouholetou tradicí. Dodává elektrické lanové a řetězové kladkostroje, ruční zvedací zařízení a vázací prostředky vysoce kvalitní, spolehlivé, bezpečné a cenově dostupné.

   Klempířství Josef Žáček   joezacek@gmail.com   Sehradice     DETAIL 
Zabýváme se kompletním stavebním klempířstvím a klempířskými konstrukcemi. Vyrábíme a montujeme: - komínové čepice - oplechování komínů - štítové lemování - oplechování střešních oken - úžlabí, svody, háky, kotlíky, kolena, s-kolena - výpadové klapky pro odběr dešťové vody - pod okenníkové plechy - a jiné klempířské doplňky

   Klempířství, pokrývačství, tesařství Praha   marousek@mafes.cz   Praha 2     DETAIL 


   Klimatizace Toshiba   hartl@klima-classic.cz   Praha 14 – Hloubětín     DETAIL 
Prodej, montáž a servis vzduchotechniky a klimatizace Toshiba.

   KĽUD, s.r.o.   klud@zatepluj.com   Žilina     DETAIL 
Firma Kľud, s.r.o a firma Look-design, s.r.o sa venuje zatepľovaniu domov, montáž napínacích stropov a flexibilného pieskovca.

   KM Služby   kmsluzby@email.cz   Praha     DETAIL 
Zaměřujeme se především na čištění a renovaci fasád, výškové práce, mytí oken a prosklených fasád. Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme komplexní renovace fasád, zateplení obvodového pláště budov, renovaci balkónů panelových domů a úklidové práce.

   KN Produkt spol. s.r.o   kn.produkt@seznam.cz   Trutnov     DETAIL 
Příprava, výroba a montáž krovů, dřevostaveb, altánů. pergol a dalších tesařských konstrukcí. Výroba zahradního a chatového nábytku z masivu.

   Knauf Insulation, výrobce izolací   order.cz@knaufinsulation.com   Praha 6     DETAIL 


   Kohut Třinec s.r.o.   info@kohut.org   Třinec-Staré Město     DETAIL 


   KOI Jezírka   jezirka-folie@seznam.cz   Brno     DETAIL 


   KOMINEX CZ s.r.o.   kupcik@kominex.cz   Vyškov     DETAIL 
Montujeme třísložkové nerezové komíny, stavíme stavebnicové komíny SCHIEDEL, EKO komíny a CIKO komíny. Provádíme frézování a vložkování komínů. Máme specializovanou prodejnu komínových systémů a příslušenství, SCHIEDEL, JEREMIAS, BRILON, EKO, CIKO

   Komínové nástavce, zelená Vašim úsporám energie   info@knsro.cz   Šumperk     DETAIL 
Komínové nástavce, naše řešení na ekologickou daň. Snižte si náklady na vytápění a ohřev vody použitím komínového nástavce. Dáte tak zelenou úsporám a snížíte emise škodlivých plynů. Ochráníte rodinu před otravou CO2. Zamezíte zafoukávání komínů.

   Kominy1   info@kominy1.cz   Bílovec     DETAIL 
Komíny, komínové systémy, komínové vložky.Komínové centrum s velkým výběrem zboží pro stavbu a rekonstrukce komínů. Nabízíme levné komínové systémy ověřené kvality a se zárukou nejkvalitnějších materiálů na trhu. Nakoupíte zde také samostatné komínové komponenty, jako koménové tvárnice, šamotové vložky a další. Vše s odvozem k vám domů

   KOMPLEKT CZ s.r.o.   komplekt.cz@seznam.cz   Praha 4     DETAIL 
Zajistíme rekonstrukce bytu, bytového jádra, kanceláře, koupelny a domu. Pomůžeme se zajištěním potřebných žádostí a povolení, po práci provedeme kompletní úklid. Provádíme

   Komplexní informační technologie, s.r.o.   kit@kit.cz   Praha 2     DETAIL 
Firma Komplexní informační technologie, s.r.o. reprezentuje komplexní a sofistikované ERP řešení "BMD" v České a Slovenské republice. Tento celkový informační systém podniku je modulárně řešen a vyhoví řízení výrobní firmy, obchodní společnosti i poskytovatelům služeb. Důvěřuje nám přes 14.000 společností ve střední Evropě.

   Končák s.r.o.   info@koncak.cz   Sadská     DETAIL 
Končák s.r.o. vyrábíme betonové výrobky, plotové stříšky, sloupové hlavice, zámkovou dlažbu, obrubníky, vegetační dlaždice a odvodňovací korýtka.

   Konsta, společnost s.r.o.   konsta@centrum.cz   Praha 5 - Zličín     DETAIL 
Dodáváme Dánské úsporné vzduchotechnické jednotky s tepelnými čerpadly pro průmyslové stavby, kina, sportovní stavby, obchodní centra, bazény ale i pro bytové jednotky a rodinné domy. Bezplatné poradenství, návrh, projekt a realizace. Rychlá návratnost investice.

   Konstav, a.s.   konstav@konstav.cz   Kolín 5     DETAIL 
Projekty a realizace stavebních činností, prodej pozemků a rodinných domů, inženýring stavebních investic, urbanistické a architektonické studie a investiční záměry, prověřování území pro investiční výstavbu, odborné posudky, vyřízení územního a stavebního povolení, činnost technického dozoru investora, zajištění vydání kolaudačního rozhodnutí, Praha, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Poděbrady, Pardubice

   Konstruktis Delta s.r.o.   info@deltalift.cz   Praha 10     DETAIL 
Nabízíme vysokozdvižné vozíky, paletový vozík, plošiny a pásy, rudly, kladkostroj a další stroje z oblasti manipulační technika.

   Kontejnerová doprava Brno a okolí, odvoz sutě, dovoz písku   info@doprava-kontejnerova.cz   Blansko     DETAIL 
Firma Oknostyl se zabývá mimo jiné kontejnerovou dopravou. Dovezeme písek, přivezeme štěrk nebo jiné stavební materiály. Odvoz odpadů a stavební suti není problém. Kontejnerová doprava v Brně, Blansku, Tišnově, Kuřimi a okolí. Dodáváme plastová okna.

   Kontejnery na míru   firma@contimade.cz   Kaňovice (okres Zlín)     DETAIL 
ContiMade - Jsme evropská špička ve výrobě kontejnerů a stavebních buněk! Vyrábíme a prodáváme sanitární, obytné, ale i atypické kontejnery.

   Koordinátor BOZP - realizace staveb   iceregistrace@seznam.cz   Kolín 3     DETAIL 
Koordinátor BOZP - nabízí realizace staveb, technický dozor investora a projekční činnosti. Realizujeme veškeré zakázky v oboru pozemních staveb - zejména výstavbu nových rodinných domů, administrativních objektů, inženýrských staveb, průmyslových a zemědělských staveb, menších vodních děl. Provádí také rekonstrukce bytů i celých objektů, včetně historických budov.

   kopeme-vozime cz   info@kopeme-vozime.cz   Zákupy     DETAIL 
Kopeme bagrem veškeré zemní práce a provádíme demolice. Vozíme tatrou písek, štěrk, suť, zeminu, beton a jiné materiály. Realizujeme také základové desky, přípojky, kanalizace, vodovody a jiné zakázky na klíč. Větší zakázky můžeme kalkulovat individuálně na pevnou cenu. Působíme převážně v okrese česká Lípa.

   Kopos Kolín, a.s.   kopos@kopos.cz   Kolín IV.     DETAIL 
Výrobce a dodavatel elektroinstalačního úložného materiálu a kabelových chrániček. (el. trubky ohebné a pevné, krabice (pod omítku a sadrokartonu), lišty a příslušenství, upevňovací materiál)

   KOS-KV s.r.o.   info@kos-kv.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Společnost KOS-KV s.r.o. vám nabízí služby v oblasti prodeje a půjčování stavebních výtahů GEDA. Vyberte si z naší široké nabídky, kde mimo jiné najdete také pojízdné lešení a vrtáky stavebního zařízení. Nabízíme kvalitní sortiment za skvělé ceny.

   Koupelnoveboxy.cz   info@koupelnoveboxy.cz   Havířov - Šumbark     DETAIL 
Specializace na montáže všech typů masážních, parních boxů a koutů.

   Koupelny   info@i-koupelny.com   praha     DETAIL 
Vzhled koupelny a její praktické a účelné vybavení. Koupelnová studia, návrhy koupelen, doplňky do koupelny, sanitární keramika, vhodné obklady a osvětlení.

   Koupelny na klíč   rubikon@rubikon.cz   Praha 8     DETAIL 


   Koupelny Vála   alesvala@seznam.cz   Ostrava Poruba     DETAIL 
Nabízíme Koupelny na klíč, Bytová jádra na klíč, Rekonstrukce bytového jádra a koupelny, Veškeré obkladačské práce, 3D návrhy koupelen.

   KOVÁRNA SVOBODA s.r.o.   info@teleskopicka-brana.cz   Kouřim     DETAIL 
Využití teleskopické brány naleznete všude tam, kde je potřeba větší průjezdné šíře a není dostatek místa pro odsunutí brány. Hlavní výhoda teleskopické brány spočívá v úspoře bočního prostoru, kam teleskopická brána zajíždí

   Kovář Milan   obchod@vrata-kovar.cz   Kostelec nad Černými Lesy     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Kovářství.Art-Steel   kovani-heller@seznam.cz   Teplice     DETAIL 
Výroba:ploty,okenní mříže,brány,branky,kovaný nábytek,lustry,postele,lampy,krbové nářadí,krbové mřížky,zahradní nábytek,plastiky,kované kliky,konzole,svícny a veškeré kovářské práce

   KOVOAGREX Děčín   info@kovoagrex.cz   Děčín 2     DETAIL 
Specializujeme se na výrobu skleníků a jejich vnitřního vybavení, včetně realizace staveb. Výrobu a technické řešení provádíme podle vlastní dokumentace, s ohledem na kvalitní pěstební podmínky a životnost celé stavby.

   Kovošrot Praha, sběrna Praha, výkup kovů – Surpap trans, Tuklaty   info@vykup-tuklaty.cz   Tuklaty     DETAIL 


   Kovové a drevené stoličky Confer   sk@konferencnestolicky.sk   Banska Bystrica     DETAIL 
Výroba a predaj stoličiek vhodných na konferencie, do hotelov a kostolov. Kvalitné stohovateľné a spájateľné stoličky. Kovové stoličky na konferencie. Výroba a predaj stoličiek vhodných pre hotely, kostoly, školy.

   KP INTERIER s.r.o.   info@kp-interier.cz   Kroměříž     DETAIL 
Podlahy a podlahoviny, podlahářské práce, koberce, parkety, linoleum. Vše od návrhu po finální realizaci.

   Král-zámková dlažba   info@zamkova-dlazba.com   Újezd u Brna     DETAIL 


   Krby - Dušek   krby.dusek@centrum.cz   Chrudim     DETAIL 
krby, kamna, komíny, ploty, zídky, chodníky, příjezdové cesty, obklady, dlažby, koupelny, WC, kuchyňské linky, schodiště

   Krby SEMACO s.r.o.   info@semaco.net   Praha 9 Vysočany     DETAIL 


   Krby Turyna – prodej, stavby, opravy a renovace krbů   nabidka@krby-turyna.cz   Pečky     DETAIL 
Krby Turyna nabízí stavby krbů “na klíč”, renovace a opravy starších krbů, záruční opravy krbů, pozáruční opravy krbů, prodej krbových vložek a poradenství v oblasti vytápění krby.

   Krby-kamna.biz   info@krby-kamna.cz        DETAIL 
Krby a kamna biz se zabývá sběrem, zpracováním a distribucí poptávek stavebním firmám (stavba krbů, zahradních krbů, dodávka krbových kamen atd.)

   KRBYZAJIC.CZ   info@krbyzajic.cz   Třinec     DETAIL 
Internetový prodej krbových vložek a kamen, kouřovodů, kolen, mřížek, obestaveb, bio krbů, stavebního materiálu a rozvodů vzduchu. Nabízíme vložky s výměníkem nebo teplovzdušné včetně příslušenství, redukce, přechodky, sety, ventilátory, ploché rozvody a kruhové flexi potrubí.

   Krupička Martin malíř - natěrač   krupicka@malovanivbrne.cz   Brno     DETAIL 
MALÍŘI POKOJŮ , MALÍŘI - NATĚRAČI Malování pokojů,bytů,domů,kanceláří,hal (v celku i po částech) aj. Nátěry dveří,zárubní,oken,topení,trubek,střech aj. Stříkané tapety Variopaint,Gota. Tapetování stěn,stropů,kuch.linek,umakartu,fototapety aj. Úklid po malování.

   Kryal   kryal@atlas.cz   Horní Němčí     DETAIL 


   KSENA - stavební a uklidové prácé   info@ksena.cz   Praha     DETAIL 
Pokládka zámkové dlažby,montáž plotu a vrat,rekonstrukcí domu,bytu,rekonstrukcí a přestavbu bytových jader a koupelen, malířské práce,malovaní interiéru a exteriéru,úklid firem a administrativních prostor,úklidové práce pro domácnosti,čištění koberců strojové a ručně , mytí oken vč. rámu, generální úklid v Praze a okolí.

   KTK SOFTWARE s.r.o.   obchod@ktksoftware.cz   Liberec 4     DETAIL 
Vývoj a implementace ERP informačního systému KTKw. Poskytujeme komplexní řešení pro oblasti obchodu, výroby, služeb. Dále nabízíme oborová řešení jako hutní materiál, evidence zbraní a střeliva, zdravotnictví i čárové kódy.

   KTK system, s.r.o.   ktksystem@pvtnet.cz   Liberec     DETAIL 
Společnost se zabývá komplexními dodávkami informačních systémů pro výrobní a obchodní firmy. Dále vytváří databázové aplikace na "klíč" podle specifických potřeb zákazníka.

   Kubíček AMIS, spol. s r.o.   info@bazeny-morava.cz   Brno     DETAIL 
Společnost Kubíček AMIS již přes deset let působí na trhu s bazény v České Republice. Máme na starosti region jižní moravy a ročně realizujeme okolo sto bazénů. Nabízíme také zakrytí a zastřešení bazénů. Pro stále zákazníky obstaráváme také prodej bazénové chemie a údržbu bazénové vody.

   Kuchyně Hanák, dveře Sapeli   info@silva-interiery.cz   Praha 6     DETAIL 
Návrh a realizace kuchyní a nábytku HANÁK. Dveře SAPELI, podlahy CLASSEN, PARADOR, EGGER (včetně pokládky). Rekonstrukce interiérů.

   KUCHYNĚ KOMÁREK JANA KOMÁRKOVA S.R.O.   j.komarkova1@gmail.com   Zábřeh     DETAIL 
Kuchyně Komárek navrhuje interiery a zajistí kvalitní zpracování, dopravu i montáž. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, postele, obýváky, dětské pokoje, dveře, podlahy, ložnice, kanceláře. Prodáváme dveře, elektrospotřebiče, židle, stoly, tapety, peřiny, zdravotní matrace, lamelové rošty vše pro zdravé spaní

   KUCHYNĚ KOMÁREK JANA KOMÁRKOVA S.R.O.   j.komarkova1@gmail.com   Zábřeh     DETAIL 
Kuchyně Komárek navrhuje interiery a zajistí kvalitní zpracování, dopravu i montáž. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, postele, obýváky, dětské pokoje, dveře, podlahy, ložnice, kanceláře. Prodáváme dveře, elektrospotřebiče, židle, stoly, tapety, peřiny, zdravotní matrace, lamelové rošty vše pro zdravé spaní

   Kuchyně Komárek Jana Komárková s.r.o.   j.komarkova1@gmail.com   Zábřeh     DETAIL 
Kuchyně Komárek navrhuje interiery a zajistí kvalitní zpracování, dopravu i montáž. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, postele, obýváky, dětské pokoje, dveře, podlahy, ložnice, kanceláře. Prodáváme dveře, elektrospotřebiče, židle, stoly, tapety, peřiny, zdravotní matrace, lamelové rošty vše pro zdravé spaní

   Kuchyně Komárek Jana Komárková s.r.o.   j.komarkova1@gmail.com   Zábřeh     DETAIL 
Kuchyně Komárek navrhuje interiery a zajistí kvalitní zpracování, dopravu i montáž. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, postele, obýváky, dětské pokoje, dveře, podlahy, ložnice, kanceláře. Prodáváme dveře, elektrospotřebiče, židle, stoly, tapety, peřiny, zdravotní matrace, lamelové rošty vše pro zdravé spaní

   Kuchyně RUST   info@kuchynerust.cz   Praha 4     DETAIL 
Kuchyňské studio RUST Praha zajistí designové kuchyně špičkových značek od projektu kuchyně po realizaci. Dodáváme včetně kuchyňských spotřebičů.

   Kuchyňské studio gorenje Praha   vinohradska@kuchynskastudia.cz        DETAIL 
Naše značkové kuchyňské studio a kuchyňský ateliér je součástí skupiny gorenje, která patří mezi největší výrobce kuchyní a kuchyňských spotřebičů v České republice i v Evropě. Kuchyně moderní, klasické, rustikální – na míru a za rozumnou cenu.

   L.A. Spas - Czech s.r.o.   laspas.cz@gmail.com   Frenštát pod Radhoštěm     DETAIL 
Prodáváme luxusní vířivky a vířivé bazény L.A. Spas. Nabízíme také příslušenství a náhradní díly na vířivky L.A. Spas.

   Lacne BIOKRBY   budz@toscana.sk   Bratislava     DETAIL 
Najväčší výrobca biokrbov v EÚ s 10-ročnými skúsenosťami, cez 250 typov krbov, výroba, biokrby na mieru, najmodernejší dizajn za najlepšie ceny.

   Ladislav Suchánek   oknatabor@oknatabor.cz   Tábor     DETAIL 
Prodáváme plastová okna a dveře z kvalitního profilového systému GEALAN a VEKA. Kompletní realizace zakázek, zaměření oken, konzultace, zpracování cenových nabídek.

   Ladislav Škaryd   drevokov@seznam.cz   Chotěboř     DETAIL 
Prodej spojovacího a hutního materiálu, brusiva a kotevní techniky. Zakázková výroba plotů, bran, ocelových vrat a mříží, svařování ocelových konstrukcí a obrábění kovů.

   Ladislav Tvrdík elektroinstalace a revize   info@ltelektro.wz.cz   Uhlířské Janovice     DETAIL 
Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení, montáže a revize hromosvodů a elektroinstalací

   Ladislav Vašák - Stapro   jakub.skalic@okna-bazeny.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 
Laminátové bazény všech tvarù, bazény s keramickou vložkou, masážní vany, bazénové pøíslušenství, okenní parapety, plastová okna Finstral

   Lafit CB s.r.o.   m.cierny@lafit.cz   České Budějovice     DETAIL 
Firma se zaměřením na prodej a poradenství ve využití obnovitelných zdrojů Naší hlavní činností je prodej a poradenství v oblasti využití dešťové vody, jako alternativní ( užitkové ) vody rodinných domů a firem. Specializujeme se na plastové nádrže (jímky, septiky, žumpy, ČOV), které jsou vyráběné speciální metodou a to rotačním tvářením plastů HDPE Dále naše firma získala zastoupení na prodej nářadí a spojovacího materiálu firmy STALCO a STALCO PERFECT. V neposlední řadě nabízíme prodej a poradenství ve využití mikroorganizmů v našem životě. Naším hlavním cílem je kvalita a to jak poskytovaného zboží, tak i servisu a odborných informací.

   Laminátové bazény - Roudnice nad Labem   nconsulting@seznam.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 
Laminátové bazény a bazény s keramickou vložkou. Kvalitní bazénová technologie (čerpadla, odvlhčovače, vytápění, bazénové zastřešení, filtry, bazénová chemie, skluzavky, atrakce, bazénové schůdky)

   Landia Management s.r.o. – byty a rodinné domy Praha 9   ondrej.kyzur@landia.cz   Praha - Vokovice     DETAIL 
Realizujeme rezidenční projekty. Nabízíme nové byty a rodinné domy v Praze 9.

   LAUBE - KRBY - krby, krbová kamna, kamna - projekt a stavba krbů   info@laubekrby.cz   Praha 4     DETAIL 
LAUBE - KRBY: - projekt a stavba klasických i atypických krbů na klíč. Dále nabízíme krbová kamna, krbové vložky a kamna Sequin Duteriez, Jotul, Spartherm, tvarovky BRULAPOR pro stavbu krbů.

   LCA Půjčovna lešení Brno   ivo.lacina@seznam.cz   Ořechov     DETAIL 
LCA půjčovna fasádního rámového lešení. Pronájem, montáž a demontáž lešení. Prodej lešení.

   LEASING ING.ČERNÝ   leasingcerny@pb.cz   Příbram     DETAIL 
Leasing strojů nových i použitých, jako jsou stavební stroje, kovoobráběcí a dřevoobráběcí stroje, zemědělské stroje, lesní technika, tiskařské stroje a lakovny. Leasing nových i ojetých, osobních i nákladních automobilů.

   Lege artis-furniture s.r.o.   info@interiery.net   Horoměřice     DETAIL 
Lege artis-furniture s.r.o. Výrobce luxusních zakázkových interiérů.

   Lepidla, svět lepidel   info@lepidla-lepidlo.cz   Praha     DETAIL 
prodej lepidel, tmelů, epoxidů, penetrací pro stavby, průmysl i domácnost, lepící servis

   Lešenárske práce a zatepľovanie budov - CVZ a spol.   hoffmann@webdream.sk   Bratislava     DETAIL 
Kompletné lešenárske práce, montáž, demontáž, prenájom a doprava lešenia. Realizácia fasád a kompletné zatepľovanie budov.

   Levná pracovní síla pro vaše podnikání.   info@ukrajinci.com   Praha     DETAIL 
Zajistíme vám pracovníky pro jakoukoliv výrobu, stavbu nebo služby. Specializujeme se na pomocné dělníky, pracovníky do zemědělství a lesnictví, stavební a strojírenské profese, pracovníky do skladů, balíren, úklidu a bezpečnostních agentur. Námi dodaní pracovníci jsou většinou cizinci, převážně z Ukrajiny, jsou připraveni tvrdě a poctivě pracovat, vítají každou práci navíc, každou přesčasovou hodinu. S námi vaše podnikání nesvazuje Zákoník práce. Jsme připraveni zajistit i jen jediného pracovníka, například zedníka pro úpravy rodinného domku.

   Levné garnyže Rossi   garnyze.rossi@seznam.cz        DETAIL 
E-shop, kde najdete garnyže na záclony. Široký výběr - garnyže dřevěné, kovové garnyže, dvojité garnyže na záclony a závěsy. Rovněž i kolejnice na záclony. U nás najdete garnyže klasické i moderní.

   Levné krby, krbová kamna, krbové vložky a obestavby   kontakt@levnekrby.eu   Staré Město     DETAIL 
Levné krby Vám nabízejí teplovzdušné, litinové a plechové krby, krbová kamna, krbové vložky, kouřovody, krbové dříví, teplovodní krbové vložky, pece a krby na tuhá paliva.

   Licon Heat ,s.r.o.    licon.heat@gmail.com   Stráž pod Ralskem     DETAIL 


   Lité podlahy STAPRA Group s.r.o.   stapra@stapra.cz   Ostrava     DETAIL 
Zabýváme se odbornou pokládkou anhydritových litých podlah. Lité podlahy jsou vhodné pro rodinné domky, byty, administrativní budovy a průmyslové stavby. Díky svým vlastnostem jsou pak zvláště vhodné pro podlahové topení.

   LITHOPLAST, s.r.o.   petr.cika@lithoplast.cz   Brno     DETAIL 
Jsme výrobci a prodejci hydroizolačních PE fólií PENEFOL, LITHOPLAST, vhodných pro použití na izolace proti vlhkosti, izolace proti radonu, izolace proti ropným, chemickým a odpadním látkám, izolace balkónů a teras, izolace zelených střech, hydroizolace a další typy izolací. Naše fólie lze použít i jako ochranný a obalový materiál pro výseky a výztuhy, v galanterii, železniční dopravě a jiných odvětvích. Dalším předmětem naší činnosti je distribuce fóliových systémů FATRAFOL a geotextilií.

   LOCK spol. s r.o.   lock.zdar@seznam.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Plastová okna a dveře. Návrh - výroba - montáž. Plastová okna vhodná do panelových domů. Rolety, žaluzie, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu a další doplňky. Zaměření oken zdarma. Nejnižší ceny v regionu. Poradenství a specializace na plastová okna a dveře z kvalitních profilů Gealan.

   Logitron s.r.o.   la@logitron.cz   Praha 5     DETAIL 


   LPS nářadí, nástroje   petr.sebek-lps@centrum.cz   Slatiňany     DETAIL 


   LSmont - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu   info@lsmont.cz        DETAIL 
Naše firma se zabývá prodejem, montáží a servisem stínící techniky. Výrobky, které nabízíme, jsou vyráběny z komponentů od předních evropských výrobců.V našem sortimentu jsou: horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.

   Lukáš Mahdal – Provětrávané fasády   l.mahdal@seznam.cz   Bánov     DETAIL 
Zabýváme se montáží provětrávaných fasád a ALU-rastr fasád výrobců Schüco, Fundermax a Alucobond. Montujeme také hliníkové stěny a konstrukce, či ocelové konstrukce a zábradlí.

   Luky plus s.r.o.   reg@lukyplus.sk   Pezinok     DETAIL 


   Lupe CZ - Stavební a obchodní společnost   info@lupecz.cz   Kladno - Švermov     DETAIL 
Společnost LUPE CZ se specializuje na dřevostavby, rekonstrukce a stavby na klíč. Zabýváme se i dalšími stavebními činnostmi jakožto: DŘEVOSTAVBY SYSTÉM EUROPANEL, REKONSTRUKCE, FASÁDY, PŮDNÍ VESTAVBY A SÁDROKARTONY.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   M + M MARBLE STONE CZ, s.r.o.   reklama@marblestone.cz   Sběř     DETAIL 
Prodej a distribuce přírodního kamene - egyptského mramoru a žuly. Nabízíme více než 15 druhů kvalitního exkluzivního mramoru a žuly ve formě dlažby, obkladu a deskoviny.

   M.T.S. invest s.r.o.   info@mtsinvest.eu   Opava     DETAIL 


   MaC s.r.o.   mac@macc.cz   Praha 2     DETAIL 
Sanace a zateplování fasády kontaktními metodami zateplení střech, opravy lodžií, výměna oken. Dále provádíme protipožární nátěry a nástřiky na konstrukce kovové, dřevěné a železobetonové. Společnost je držitelem certifikátu systému kvality ISO 9001.

   Magicrete, s.r.o. - umělý kámen, dekorační betonový ploty, obklady a dlažba z betonu   magicrete@iol.cz   Rudná u Prahy     DETAIL 
Výroba a prodej umělého kamene, obkladů a dlažeb z betonu ( břidlice, opuka, pískovec, žula, starší cihly), výroba dekoračních betonových plotů s dokonalou imitací přírodního kamene a historických zdí.

   MachineryZone: Inzeráty na stavební stroje   machineryzonecontact1@gmail.com   France     DETAIL 


   Maky, s.r.o.   info@maky.cz   České Budějovice     DETAIL 
Stavíme nulové a pasivní domy a nízkoenergetické stavby na bázi sendvičové konstrukce, kterou tvoří masivní cihlobetonové jádro a vnější vysoce kvalitní tepelná izolace. Tato konstrukce má nejen vynikající tepelně-izolační vlastnosti, ale na rozdíl od dřevostaveb a ostatních nízkoenergetických stavebních systémů, vysokou tepelnou kapacitu zajišťující tepelnou pohodu po celý rok. Naše stavby vynikají vysokou životností a neprozvučností, ale též vysokým komfortem a v neposlední řadě velice zajímavou cenou s možností dodávky od projektu až po realizaci na klíč. Dále dodáváme expozitory na vystavení obkladů, dlažeb, parket, linolea, marmolea, plovoucích podlah a dalších materiálů. Velká výstavní plocha za velmi příznivé ceny.

   Malé stavební stroje s.r.o. – půjčovna stavebních strojů a nářadí   info@malestavebnistroje.cz   Moravany     DETAIL 
Naše firma provozuje v Moravanech u Brna půjčovnu stavebních strojů a nářadí.

   maledomy   email@maledomy.cz   Ostrava     DETAIL 
Projekty rodinných domů s originálním designem. Můžete si vybrat typový projekt z katalogu nebo si nechat naším architektem navrhnout dům na míru. Dále nabízíme: architektonické studie, projekty interiéru, vizualizace, zajištění stavebního povolení.

   Malířské práce - GRIF   kerner@post.cz   Praha 3     DETAIL 
Provádíme veškeré malířské a lakýrické práce ve vysoké kvalitě standartními i nadstandartními materiály, montáž sádrokartonových systémů

   Malířské práce a natěračské práce Brno   firmaBrno@seznam.cz   Brno     DETAIL 
provádíme všechny malířské a natěračské práce i tonování barev do různých odstínů .Po dohodě je možno levně přestěhovat nábytek,uklidit po malování, položit koberce,PVC podlahy apod. s námi ještě ušetříte - bez příplatků, pro důchodce a ZTP případně množstevní. Můžete uplatnit nárok na slevu i u dalších firem po ČR

   Malířství Lhota a Mlčkovský   petr@lhota-mlckovsky.eu   Milevsko     DETAIL 
Nabízíme pronájem montážních plošin AVIA MP 13 a MB MP22 TELESKOP. Dosah do 22 m, manipulace s předměty do 250 kg. Využijete pro montáže, polepy, ořez stromů, nátěry stožárů a fasád, obecně ve stavebnictví.

   Malování pokojů - malíři Praha   info@kvalitnimalovani.cz   Praha - Staré Město     DETAIL 
Malíři působící v Praze a okolí nabízejí malířské, natěračské a stavební práce. Malování pokojů, bytů, míchání barev, tapetování, malování oken, dveří, radiátorů, zárubní, rekonstrukce bytů, nátěry fasády, štukování, stěrky.

   Maňák Stanislav   manaks@seznam.cz   Lipov     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   MANIPULAČNÍ TECHNIKA Levně   info@manipulacni-technika-levne.cz   Zdiměřice     DETAIL 
Eshop do světa levné,kvalitní a prověřené manipulační a zdvihací techniky.U náš naleznete levný paletový vozík, vysokozdvižný vozík,VZV,zdvihací stůl i plošiny,paletový vozík s tiskárnou a váhou, kladkostroje, hevery, skladový vozík, rudly, elektrický i mechanický zdvih a pojezd, trvale nízké akční ceny.

   Marimex CZ s.r.o.   shop@marimex.cz   Praha 4     DETAIL 
Kromě široké škály bazénů, bazénového příslušenství a zastřešení, má Marimex dlouholeté zkušenosti také se sortimentem vířivých bazénu a saun.

   Maritom s.c.   info@garazeplechove.cz   Laskowa     DETAIL 
Úvodem krátké představení naší firmy. Společnost MARITOM patří v Polské republice k nejznámějším a nejuznávanějším výrobcům plechových garáží.

   Martin Čuda - Interiérové dveře a obložkové zárubně   cuda@cudadvere.cz   Přerov     DETAIL 


   Martin Richter   info@strechy-richter.cz   Chrast     DETAIL 
Jsme pokrývačství, klempířství a tesařství. Nabízíme tesařské práce, zateplení střechy nad krokvemi - systém Rockwool Toprock. Montáž střešních oken, opravy střechy, prodej krytiny: Bramac, Tondach, KM Beta, Cembrit, Ergo, Velux, Fakro, Juta, Dehtochema, Orsil.

   Master Design Projekt s.r.o.   web@architekti-projektanti.cz   Moravská Ostrava     DETAIL 


   Mateiciuc a.s.   info@mateiciuc.cz   Odry     DETAIL 
Naše společnost MATEICIUC a.s. se zaměřuje na výrobu a distribuci plastů. V našem výrobním sortimentu naleznete stavební PVC profily, plastové lišty, protihlukové stěny a boxy , ochranné trubky, zahradní a průmyslové hadice, . Využíváme technologii vytlačování a vstřikování plastů.

   Matys Bohuslav – kovovýroba, zámečnictví   matys.bohuslav@seznam.cz   Lodenice     DETAIL 
Schodiště,zábradlí,ocel,nerez,brány, vrata,zámky

   MaxiRealCZ s.r.o.   info@maxireal.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 


   MEANDRIX CZECH, s.r.o.   welek@stropylevne.com   Praha 5     DETAIL 
Nabízíme betonové stropní panely SPIROLL či PARTEK. Náš stropní systém je založen na předpjatých dutinových panelech, vyznačujících se vysokou únosností a nízkou hmotností. Další nespornou výhodou je rychlost a flexibilita montáže požadovaného stropu. Nedílnou součastí stavby jsou také balkony, jež jsou standardní dodávkou našich služeb.

   MEGAS s.r.o.   megas1@centrum.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Megas,s.r.o. nabízí pro domácí i zahraniční investory průmyslové i pozemní stavby, sanace, rekonstrukce historických staveb, světlíky, ploché střechy a další stavební činnosti.

   Mechanik s.r.o.   office@mechanik.cz   Praha 9     DETAIL 
Firma Mechanik provozuje velkoobchod nabízející mechanizaci a stroje pro stavebnictví a průmysl. V provozovnách firmy v ČR a sesterské firmě v SR zajišťujeme prodej stavebních strojů a mechanizace, opravy stavebních strojů, půjčovnu a servis.

   MeM Meduna - Vlajkové stožáry   info@vlajkovestozary.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabídka, montáž a prodej stožárů pro umístění loga, reklamy, označení sídla, otvírací doby, ...

   Mesdesign - návrhy a realizace interiéru   info@mesdesign   Zlín - Malenovice     DETAIL 
Návrhy a realizace interiéru Zabýváme se návrhy a realizacemi interiéru. Naším cílem je poskytnout Vám nadstandardní služby. Jsme profesionální návrháři, kteří jsou schopni vytvořit interiéry na míru dle Vašich požadavků a představ. Každý projekt je pro Nás osobní výzva, proto se zaměřujeme na každý detail.

   Metalfix s. r. o. – chemické kotvy a další upevňovací prvky   obchod@metalfix.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 
Naše společnost dodává široký sortiment upevňovací techniky, kupříkladu hmoždinky a ocelové či chemické kotvy. Nabízíme také materiál k montáži šroubovaných ocelových konstrukcí TZB.

   Metalo s.r.o.   metalo@metalo.cz   Liberec     DETAIL 
Výroba vratové a parkovací techniky. Kompletní dodávka nakládacích míst.

   METIO s.r.o.   metio-jh@seznam.cz   Stráž nad Nežárkou     DETAIL 
Dřevostavby od společnosti Metio s moderním a perspektivním přístupem - montované dřevěné domy, sendvičové konstrukce v preferovaném difúzně otevřeném systému a další služby.

   Mgr. Eva Čechová - němčina   ceeva@volny.cz   Brno -Bohunice     DETAIL 
Tlumočení obchodních partnerů hovořících německy např. na veletrzích, při obchodních schůzkách, školení např. v továrním, či podnikovém provozu, při firemním jednání, ale i u státních institucí, u notáře. Překlady dokumentů a listin různého druhu, technických zpráv, obchodní korespondence, nabídkových řízení, veřejných zakázek, smluv, stavební a projektové dokumentace, norem, manuálů, popisů, pokynů, stavebních deníků, protokolů z porad a kontrolních dnů stavebních firem, revizních zpráv, reklamací, ale i registrací, znaleckých posudků, odhadů, zpráv pro pojišťovny, ekonomických auditů, účetních výkazů, vysvědčení, osvědčení, certifikátů apod. Úřední překlady a tlumočení s kulatým razítkem.

   Micro consult s.r.o. - stavby, nářadí a jiné   info@microconsult.cz   Litvínov     DETAIL 
Společnost Microconsult s.r.o. byla založena v roce 1995 a zaměřila se na Dodávky brusiva , nástrojů, nářadí, měřidel, svářecí techniky, ochranných pomůcek a dalšího sortimentu pro průmysl. Stala se partnerem řady tuzemských a zahraničních výrobců tohoto sortimentu. Postupem času začala rozšiřovat oblast působnosti do dalších regionů a neustále zvyšovala okruh a kvalitu nabízených služeb. Společnost je držitelem certifikátu systému řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 a systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 1400:2005. Dlouhodobě se snaží poskytovat zákazníkům co možná nejlepší servis potřebný k jejich spokojenosti. Pro každého zákazníka přizpůsobuje obchodní podmínky jeho potřebám. Dále se zabýváme prováděním staveb, jejich změn a odstraňování- zateplovací systémy, zemní práce, střechy, stavby rodinných domků, bytová jádra, opravy ozdobných prvků a fasád, tesařské konstrukce, bazény, zámečnické konstrukce, speciální úpravy povrchů, kovářské práce, elektromontáže, vodoinstalace, kontejnerová doprava. Jsme certifikovaná firma pro projekt „zelená úsporám“.

   Michal Fišer – Rekonstrukce Fišer   info@rekonstrukce-fiser.cz   Dolany     DETAIL 
Specializujeme se na provádění kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů a bytových jader. Od roku 2008 poskytujeme zednické, obkladačské, malířské a natěračské práce na Moravě, zejména v Olomouckém kraji (Olomouc, Uničov, Přerov, Prostějov a okolí

   Michal Pancíř - M & M   pancir@email.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Truhlárna Hradec Králové. Nabízíme truhlářské práce na zakázku – eurookna, vchodové dveře, vnitřní dveře, schody, schodiště a zimní zahrady. Nabízíme konzultaci zdarma, bezplatnou nabídku, dopravu a pozáruční servis. Bohaté zkušenosti od r. 1993.

   Michlovský-protlaky, a.s.   danicek@michlovsky.cz   Zlín     DETAIL 


   Milan Sobol - stavební dozor   aa@aa.cz   Praha 6     DETAIL 
Stavební dozor, koordinace stavebních prací, zajištění projektové dokumentace i kolaudace stavby. Stavby, rekonstrukce, výstavba rodinných domů, instalace, voda, topení, plyn. Stavební práce, bytový architekt, návrhy interiérů.

   Mill s.r.o. - stavební činnost   info@mill.eu   Zlín 4     DETAIL 
Nabízíme realizaci staveb a rekonstrukce koupelen a bytových interiérů. Zateplování plášťů budov. Montáže technologických rozvodů vody, páry, plynu, oleje, vytápění a zdravotních instalací. Měření a regulace.

   MINAR, s.r.o.   info@minar.cz   Praha 411     DETAIL 
Hydroizolace, vodotěsné izolace staveb - Minar. Velkoobchodní společnost nabízí hydroizolační materiály(hydroizolační folie) a kompletní izolační systémy pro povlakové hydroizolační technologie včetně komplexních služeb firmám provádějícím vodotěsné izolace staveb (kotevní technika hydroizolace).

   MINTAL   mintal@eurookno.sk   Sielnica     DETAIL 


   Miroslav Beran   miroslav.beran@volny.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Miroslav Beran - stavební firma - Hradec Králové - kompletní služby v oblasti stavebnictví: sádrokartony, rekonstrukce budov, občanská výstavba, zahradní architektura, zámková dlažba, průmyslová výstavba, zateplování budov, koupelny.

   Miroslav Pecháč - PAMA   jan.mikula@fragaria.cz   Praha 8     DETAIL 
Prodej plachet různých druhů - autoplachty, zakrývací plachty, bazénové folie. Velký výběr sítí na lešení, ploty, tenisové kurty a balkóny. Indiviuální výroba na zakázku. (balkony jsou pro klienta nejmene dulezite).

   ML TUNING, spol. s r.o.   ml-tuning@ml-tuning.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Český výrobce kloubových hřídelí. Výroba a opravy kardanových hřídelí pro stroje, průmysl a dopravní techniku. Opravujeme všechny typy kardanových hřídelí a kloubů nejen ze své produkce.

   MM fasady s.r.o.   info@mm-fasady.cz   Tvrdonice     DETAIL 
Kompletní stavební činnost, zateplování fasád, stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce, bytová jádra, půdní vestavby, demolice objektů, malířské a natěračské práce, hydroizolace a sádrokartonářské práce. Kontejnerová doprava, pronájem lešení.

   MODEL-INTERIER, s.r.o.   model-interier@model-interier.cz   Karlovy Vary - Stará Role     DETAIL 
Předěláváte či zařizujete nový interiér? Pak je tu pro vás MODEL-INTERIER, s.r.o. V naší nabídce najdete bohatý výběr obkladů a dlažeb, kachlová kamna a sporáky. Dále jsme schopni vám plně vybavit koupelnu a vytvořit 3D návrhy.

   Môj dom – bydlení, design, dekorace, stavba, zahrada   weby@jaga.sk   Bratislava     DETAIL 


   Moje dveře s.r.o-   info@mojedvere.com   Praha 3     DETAIL 
dodáváme, vyrábíme, montujeme standarní i atypické dveře, zárubně a kování všech předních výrobců zašlete poptávku nebo nás navštivte v naší vzorkové prodejně na Vinohradech

   Moje-stavebniny.cz, divize společnosti DEKTRADE a.s.   info@moje-stavebniny.cz   Praha 10     DETAIL 
Provozujeme e-shop se stavebninami. Nabízíme veškeré stavebniny: cihly, střešní krytiny, tepelné izolace, fasády, hydroizolace, stavební desky. Stavebniny Vám dovezeme vlastní dopravou. Pro osobní odběr máme k dispozici přes 40 poboček po celé ČR.

   Monotrend - Výroba dětských hřišť   info@monotrend.cz   Blansko     DETAIL 
Zabýváme se návrhem, výrobou a výstavbou herních nerezových prvků pro dětská hřiště v školách, na koupalištích, v parcích. Nabízíme odolné a bezpečné skluzavky, houpačky, domečky pro děti, hrazdy a kladiny.

   montáž sádrokartonu   info@sadrokartonarske-prace.cz   Hradec Králové     DETAIL 
sádrokartonářské práce

   MONTECO, s.r.o   info@monteco.cz   Praha - Vinoř     DETAIL 


   MONT-KOVO s.r.o.   web@montkovo.cz   Břest     DETAIL 
MONT-KOVO nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce, konstrukce na fotovoltaiky a opláštění. Dodáme zateplené i nezateplené haly, obloukové haly, přístřešky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Projekce, výroba a montáž celá ČR.

   Montop Color – zámečnické práce, voda – topení - plyn   milan.brabec@montopcolor.cz   Rakovník     DETAIL 
Práškové lakování, instalace a servis plynových, vodovodních a kanalizačních systémů. Přestavby a servis protipožárního systému Minimax, zámečnické práce na zakázku.

   Montované dřevostavby   info@montovane-drevostavby.cz   Hradec Králové 11     DETAIL 
Montované dřevostavby jsou rodinné domy s velmi dobrými tepelnými vlastnostmi v rozumné pořizovací ceně a rychlé realizaci. Dodáváme montované rodinné domy od zvenčí dokončeného domu až po dodávku na klíč v ceně i pod 1 milion Kč.

   Monttherm   mhradec@volny.cz   Praha 5     DETAIL 
Dodavatelská, projekční a inženýrská činnost pro tepelná čerpadla, kotelny, strojovny, výměníkové stanice, systémy ústředního vytápění

   Mores Praha spol.s r.o.   wpc@mores.cz   Praha 2     DETAIL 


   MORRISCZ TRADE s.r.o.   vystavba-malu@seznam.cz   Černilov     DETAIL 
Specializovaná výstavba solno-jodových jeskyní zbudovaných z kombinace těch nejkvalitnějších solí tak, aby svým zaměřením obsáhly co nejširší spektrum klientů. Světelné a vodní efekty, netypický interiér a originálně řešené detaily.

   Motorius   info@motorius.cz        DETAIL 
Diskontní prodej pohonů pro křídlové i posuvné samonosné brány WINGO, METRO, MOBY, ROBO, ROBUS, THOR, TOONA, automatických závor WIL, SIGNO, dálkového ovládání FLOR, MOOVO, garážových pohonů pro vrata SPIN, fotočlánků BF a výstražných lamp LUCY. Klíčová slova: wingo,kit,metro,moby,robo,robus,wil,signo,pop,thor

   Mounfield   reg1@www-mounfield.cz        DETAIL 


   MP-2, s.r.o.   fasady.zatepleni@mail.com   Zábřeh     DETAIL 
Provádíme montáž sádrokartonových systémů - půdní vestavby, bytová jádra, kazetové podhledy, stropy a příčky. Provádíme zateplování domů - budov, střech a balkonů. Součástí výstavby jsou i malířské - natěračské práce a pokládaní plovoucích podlah.

   MPS Semily - Střechy a střešní krytiny   obchod@mpssemily.cz        DETAIL 
Velkoobchod i maloobchod střešními krytinami, materiály pro střechy a izolace. Vše pro střechy a střešní krytiny - MPS Semily.

   MRB Sazovice, spol. s r.o.   mrb@mrb.cz   Mysločovice     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme bezpečnostní dveře Bedex a protipožární dveře.

   Mříže, garážová vrata, brány, závory   adam.besina@atweb.cz   Kladno     DETAIL 
Univers Tech s.r.o. nabízí rolovací mříže, garážová vrata, průmyslová vrata, brány, závory a jiné produkty určené k uzavření objektů.

   M-S Group s.r.o. – demoliční a zemní práce   cizek@m-sgroup.cz   Praha 10 - Michle     DETAIL 
Provádíme zemní práce a demolice v Praze a okolí. Nabízíme odvoz suti a odpadu.

   MSV výtahy a.s.   msv-vytahy@msv-vytahy.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní a nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení a opravy.

   MTM Stavby, s.r.o.   kontakt@mtmstavby.cz   Staré Město     DETAIL 


   Murümex s.r.o. - Stavební práce a dřevostavby Brno, Břeclav   info@murumex.cz   Brno město     DETAIL 
Zajišťujeme a provádíme truhlářské práce, rekonstrukce domů a bytů. Stavba garáží a montáže plastových oken.

   MVB - tepelná čerpadla   mvb@mvb.cz   Opava 9 - Komárov     DETAIL 
Dodávky a montáže tepelných čerpadel, zařízení pro rekuperaci vzduchu, vytápění a chlazení. Vyrábíme a montujeme plastové potrubí, laboratorní čističky vzduchu a vody, průmyslové vytápění a chlazení. Výroba technického skla.

   NABETON   zdenek.kaspar@nabeton.cz   Brno     DETAIL 
podlahy z lehkých betonů,ploché střechy,půdní nádstavby,sanace betonu

   Nakladatelství ELIT s.r.o.   oas@naelit.cz   České Budějovice     DETAIL 
Nakladatelství Elit s.r.o. je vydavatel Jihočeského stavebního katalogu, Stavebních a Obchodních kalendářů Nabídka tisku

   Nano-gel s.r.o. - Stavební rozpočty a poradenství   teplo2@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 
Provádíme posouzení a ohodnocení staveb, oprav a rekonstrukcí, stavební rozpočty a kalkulace. Provozujeme energetické poradenství. Provádíme vysušení vlhkých zdí, odstranění plísní v bytech. Nabízíme zatepelní staveb a bytů ultratenkým izolačním nátěrem.

   NANOIMPREG spol. s.r.o.   info@nanoimpreg.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů

   Nářadí - Vítek   info@naradi-vitek.cz   Slavičín     DETAIL 
e-obchod s profesionálním nářadím zn. Makita, Hitachi, Protool, Metabo, Sankyo, Narex

   Návrhy interiérů   info@bivoj.com   praha 5     DETAIL 
Navrhujeme interiéry i samostatné části - kuchyně, koupelny. Doporučíme vhodného dodavatele nábytku a realizace stavebních úprav.

   Návrhy interiérů - studio hevi   studio@hevi.cz   Praha 6 – Střešovice     DETAIL 


   Nazev:   info@krbyblanzek.cz   Praha 10     DETAIL 


   Nedcon Bohemia, s.r.o.   regaly-vyroba@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Regály a regálové systémy - vyroba regálů pro široké použití za výhodné ceny. Více informací na tel. 467 002 111

   Nedcon Sales s.r.o.   sales@nedconsales.cz   Pardubice     DETAIL 
Navrhujeme a dodáváme průmyslové regálové systémy, které odpovídají evropským normám. Dbáme na přísné dodržování kvality v průběhu celého procesu – od úvodní konzultace, přes projektovou fázi až po instalaci. Garantujeme prvotřídní kvalitu našich výrobků a poskytujeme profesionální zákaznický servis a bezpečnostní kontroly. Dodáváme  paletové regály, řadové a spádové paletové regály, vjezdové regály, opláštěné konstrukce, policové regály, vložená podlaží, konzolové a velkopolicové regály, regály Miniload a systémy na skladování závěsných oděvů.

   Nejlevnější stawebniny   info@nejlevnejsistawebniny.cz   Hradec Králové - Pražské Předměstí     DETAIL 
Stavební firma provozující stavební e-shop ve kterém nabízíme veškeré stavební materiály pro Vaši stavbu, technické poradenství za individuální ceny. Nakoupený materiál Vám dovezeme vlastní dopravou.Nabízíme vám široký výběr za nejlepší ceny, kdy se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, od drobných živnostníků až po nadnárodní stavební společnosti.Kompletní dodávky staveb s možností realizací.

   Největší výběr koupelnového nábytku v České republice, kompletní katalog   seo@mengler.eu   Mnichovice     DETAIL 
Koupelnový nábytek se většinou vyrábí z masívu, lamina, dále to jsou MDF desky a PVC. Ochrana koupelového nábytku spočívá v pětivrstvém nástřiku PUR barev, které mají vysoký lesk. Samozřejmostí je také barevná škála, ve které se koupelnový nábytek vyrábí.

   Nelan spol. s r.o.   hornives@nelan.cz   Cheb     DETAIL 
Jsme specialisté na plastová okna a dveře, dveřní výplně, zimní zahrady. Pokusíme se Vám dát jasné a korektní informace nejen o typech a vlastnostech plastových oken, ale i o tom, co se na trhu s plastovými okny vůbec nabízí.

   Nelson homes - Kvalitní Kandské dřevostavby   gtupy@shaw.ca   Alberta / Kanada     DETAIL 
NELSON HOMES,CANADA INC je Výrobce luxusních a prvotřídních, panelovaných dřevostaveb se sídlem v Kanadě.Vyrabíme 90 standartních modelů dřevostaveb. Hledáme obchodní zastoupení v ČR a SR. Sháníme developery,realtory,stavební firmy i jednotlivce pro dlouhodobou spolupráci.

   Neor a.s.   vaclav.malek@gmail.com   Hlinsko     DETAIL 
Neor.cz Vám nabízí kvalitní český nábytek, který můžete zakoupit přímo přes náš e-shop na adrese http://www.neor.cz nebo při návštěvě kamenného obchodu přímo v Hlinsku v Čechách. Specializujeme se na doplňky všeho druhu, ložnice, dětský nábytek a mnoho dalších sekcí. Pro více informací navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vaši návštěvu! Team Neor.cz

   Neralakstav – stavební firma   novinky@czechproduct.cz   Libiš     DETAIL 


   NERALAKSTAV s.r.o.   lakstavner@c-box.cz   Praha 4     DETAIL 
Stavební firma provádí stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce interiérů a exteriérů, zateplování fasád, montáž sádrokartonových systémů, podlahářské práce, zednické, malířské, tapetářské, instalatérské, topenářské, lakýrnické i výškové práce.

   Nerezová architektura Carl Stahl   info@carlstahl.cz   Praha 9     DETAIL 
Firma Carl Stahl nabízí komplexní řešení v oblasti nerezové architektury. Zajistíme plánování, analýzu a odbornou montáž vašeho projektu, ať je to ochrana proti pádu z nerezových sítí, nerezové zábradlí, zelené fasády, textilní zábrany proti slunci či jakékoli jiné využití nerezových architektonických prvků.

   New Holland   NH-stavebni@agrotec.cz   Brno     DETAIL 
Specializujeme se na prodej, servis, leasing, půjčovnu a prodej náhradních dílů pro stavební stroje New Holland.

   NiceOne.cz zakázky on-line   info@niceone.cz   Mělník     DETAIL 
Portál sloužící občanům k zadání zakázky firmám z celé ČR. Firmy naleznou různé poptávky jako stavby RD, podlahy, sanace, půdní vestavby, rekonstrukce, střechy, kuchyně, okna, zateplení a zakázky ve stavebnictví.

   NiceOne.cz, s.r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Neratovice     DETAIL 


   NiceOne.cz, s.r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Neratovice     DETAIL 


   NiceOne.cz, s.r.o.   katalogy@seo-expert.cz   Neratovice     DETAIL 


   NIRGOS.com - Nabytek, matrace, dvere, drevomaterialu ,,,   info@nirgos.com   Usti n. Labem     DETAIL 
* NABYTEK * MATRACE * NABYTEK Z MASIVNIHO DREVA * DVERE * ZAHRADNI NABYTEK * DREVO MATERIALU * DREVOTRISKOVE DESKY * REZIVA * DTD * LAMINNATY * PREKLIZKY * DYHY * MDF * OSB * PILA * DESKY * REZIVO * PALUBKY * LAMINATY DTD * PARKETY * PALIVOVE DREVO * ZAPALKY * SOLOLIT * AKULIT * SPAROVKA * BIODESKY * SRUBOVE STAVBY * MDF * MATRACE * PARKETY * ZARUBNE * DREZY PALETY * TRUBICE * DUTINKY * PALIVOVE DREVO * DUB * BUK * JASAN * OLSE * BRIZA * SMRK * BOROVICE * CENIK *

   Nízkoenergetické domy na klúč   info@ned-domy.sk   Malacky     DETAIL 
Nízkoenergetické domy na klúč s klasických materiálov

   Norton Clipper   info@norton-clipper.cz   České Budějovice     DETAIL 
Kompletní sortiment... Inovace Norton Norton je jediný dodavatel, který Vám může nabídnout kompletní řadu brusiv a strojů. Diamantové kotouče, diamantové děrovky, diamantové brousící kotouče, řezače spár, blokové pily, kamenické pily, pily pro obkladače.

   Novabrik czech s.r.o.   info@novabrik.cz   Polička     DETAIL 


   Noving s.r.o.   adam.besina@seznam.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
Vyrábíme a montujeme ocelové a ocelobetonové konstrukce. Také nabízíme rošty,schodišťové stupně, spirálová schodiště, tahokovové rošty, stožáry, vysílače. Provádíme také statické posouzení a prohlídky ocelových konstrukcí.

   NOVIS STAV s.r.o.   info@novis-stav.cz   Zlín     DETAIL 
Stavební firma provádí stavby na klíč, rodinné domy, průmyslové stavby, občanské stavby, inženýrské stavby, rekonstrukce objektů, zateplení budov.

   NovStav stavební společnost s.r.o.   info@novstav.cz   Poříčany     DETAIL 
Zakládání staveb a výstavba rodinných domů. Působíme na území: Hl. m. Praha, Praha-východ, Praha-západ, Středočeský kraj. Jsme certifikováni pro provádění systémů společností: HELUZ, XELLA, BAUMIT, VAPIS.

   NV-Dlažba.cz   norbertvrabel@seznam.cz   Chropyně     DETAIL 
Nabízím dlaždičské a menší stavební práce. Provádím pokládku zámkových dlažeb a žulových kamenů. Dláždění chodníků, dláždění teras, dláždění parkovišť a příjezdových cest.

   Oberflex   info@oberflex.cz   Praha 2     DETAIL 
Exkluzivní distributor výrobků Oberflex. Oberflex jsou především výrobky z pravého dřeva, lamináty(HPL), dýhy, odvlákněné dýhy, akustické obklady stěn a stropů, teakové podlahy a obklady, fixační profily a jiné. Vhodné pro bytové i komerční projekty.

   Obklady Vala   roman.valatdi@seznam.cz   Odry     DETAIL 
Provádíme rekonstrukce koupelen, veškeré obkladačské a dlaždické práce, přestavby bytových jáder na klíč, zednické a sadrokartonářské práce,rekonstrukce bytu a rodinných domů

   OK - PŘÍRUBY s.r.o. – Prodej přírub   prodej@ok-priruby.cz   Teplice nad Metují     DETAIL 
Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem přírub a dílů pro napojení potrubí. Nabízíme T kusy, trubkové oblouky, přechody či přivařovací dna.

   OK Záchlumí, a.s.   okz@okz.cz   Stříbro     DETAIL 


   OKAL CZ s.r.o.   info@okal.cz   Nezvěstice     DETAIL 
OKAL je tradičním výrobcem nízkoenergetických dřevostaveb. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

   Okenní folie   info@okenni-folie.com   praha     DETAIL 
Instalujeme okenní folie, matové folie, bezpečnostní folie. Poskytujeme poradenství při výběru okenních folií.

   Okná a dvere   info@gavaportal.sk   ŠAmorín     DETAIL 
Poradenský portál pri výbere dverí, okien, garážových brán prípadne iné výplne otvorov. Zoznam produktov, kontkrétnych firiem a ich komplexné triedenie.

   Okna Harald   ´info@oknaharald.cz   Sobotín     DETAIL 
Výroba a montáž dřevěných eurooken a dveří. Zabýváme se i realizací zimních zahrad včetně prosklených stěn. V nabídce máme doplňky na okna žaluzie v různých barevných odstínech, parapety i síť proti hmyzu.

   OKNA Suchánek s.r.o. - Plastová okna   oknatabor@oknatabor.cz   Tábor     DETAIL 
Prodáváme plastová okna a dveře z kvalitního profilového systému GEALAN a VEKA. Kompletní realizace zakázek, zaměření oken, konzultace, zpracování cenových nabídek.

   Okna-dveře Vorel s.r.o.   info@okna-dvere-vorel.cz   Praha 9     DETAIL 
Společnost Okna-dveře Vorel s.r.o. má dlouholeté a bohaté zkušenosti v oblasti montáži dveří a oken různých materiálů. V nabídce najdete také garážová vrata, předokenní rolety, kování na dveře a dřevohliníkový fasádní systém Fine Line.

   Okno-komplet s.r.o.   obchod@okno-komplet.cz   Vyškov     DETAIL 
Dodáváme a montujeme kvalitní – plastová, hliníková, Euro okna a dveře včetně příslušenství. Skleněné fasády, zimní zahrady, garážová vrata. Jsme držitelé certifikátu 9001:2001

   OKNOPLAST a.s. Slušovice   bsdealer@zln.cz   Slušovice     DETAIL 
Vyrábí na zakázku plastové okna a dveře včetně montáže do objektů z tříkomorového ekologického systému PLUSTEC a kování MACO cena o 10% levnější jak konkurence.

   Oknostyl Group, s.r.o. - plastová okna a dveře   oknostyl@oknostyl.cz   Blansko     DETAIL 
Plastová okna a plastové dveře od firmy Oknostyl, to je také dotační program Zelená úsporám. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě. Firma Oknostyl je v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. Hliníková okna a zimní zahrady také.

   Olbest – výroba a prodej bazénů   info@bazeny-olbest.cz   Sviadnov     DETAIL 
Nabízíme plastové bazény, žumpy a čističky. Vyrábíme a dodáváme zařízení pro moření oceli i žárových zinkoven či zastřešení bazénů z polykarbonátu.

   Olymps door s.r.o.   obchod@olymps-door.cz   Praha 9 - Prosek     DETAIL 
Výroba, dovoz, distribuce, prodej, servis – garážová vrata, pohony bran, pohony vrat, závory, průmyslová vrata, rychloběžná vrata, těsnící límce, vyrovnávací můstky, komponenty na samonosné brány.

   Online hra zadarmo   mail@mail.com   Akční online hra     DETAIL 
Piratestorm – online hra nabízí loupežné výpravy i legendární poklady. Obstoj v soubojích s tisíci hráči a mořských příšer. Čistě pirátská akce v online hře Pirate Storm! Hraj také a zažij bezva pirátskou akci.

   Opravy oken, s.r.o.   lukas.kyzlink@cesketelekomunikace.cz   Brno     DETAIL 
Provádíme komplexní servis oken včetně seřízení, výměny skel, opravy povrchů oken a doplňků. Dále poskytujeme dodávky a montáže nových dřevěných oken a plastových oken. Nová okna, montáž, demontáž stávajících, zednické zapravení, malování.

   Otopná tělesa a elektrické radiátory BITHERM   info@bitherm.cz        DETAIL 


   P.D.S. a.s.   plzen@olymps-door.cz   Plzeň – Nová Hospoda     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Paletový vozík, paleťák, paletovací nebo paletizační vozík   paletaky@centrum.cz        DETAIL 
Jak správně a dobře vybrat paletový vozík? Kde koupit paletový vozík? Vše o nákupu, rady a tipy. Přehled druhů paletových vozíků (paletovací, paletizační vozíky nebo také paleťáky). Nízkozdvižný vozík = paleťák. Manipulační technika, rudly, hevery, vysokozdvižné vozíky VZV, aj.

   Palubky Metzl   obchod@palubky-metzl.cz   Dolní Ředice     DETAIL 
Scháníte dřevěný obklad? Podlahu? Podhled? Potřebujete nakoupit dřevo na stavbu domu, nebo jen plotu? Nábytek? Nebo snad zahradní nábytek? Různé doplňky do zahrad? Hračky, vyřezávané plastiky na zeď? Toho všeho máme velký výběr, je jen na vás co se vám bude líbit.Rádi poradíme s montáží po případě i zařídíme odvoz. Těšíme se na vás v prodejně v Pardubicích v areálu bývalého lihovaru, vedle nádraží a Hypernovy.

   PAMSTAV s.r.o.   e-registrace@email.cz   Brno     DETAIL 
Všechny práce provádíme v interiérech i exteriérech. Pro montáž obkladů a dlažeb používáme stavební chemii značek MUREXIN a ARDEX, u nichž dodržujeme nejnovější technologické postupy. Maliřské a natěračské práce provádíme všemi dostupnými materiály včetně zakrývání, zalepování a úklidu. Navštivte naše www stránky pamstav.cz.

   PARIO, s.r.o.   pario@pario.cz   Hradec Králové     DETAIL 


   Parket servis   parketservis@volny.cz   Brno - Bystrc     DETAIL 
Pokládka a prodej plovoucích i celoplošně lepených podlah - laminátové, dřevěné (dýhované, 3-vrstvé-fertig, 2-vrstvé-duo, masívní - parkety, palubky) bambusové, korkové i PVC. Nabízíme výběr 15-ti značek, ve více než 450 dekorech a provedeních. Dále provádíme renovace starých podlah (např. broušení parket, trámové rošty, DTD apod.), vyrovnávání podlah a pokládku jinde zakoupených podlah. Prodáváme speciální čistící prostředky, mopy a impregnace na podlahy, doplňky (obvodové lišty, přechodové profily, filcové podložky, tmely, laky, lepidla atd.) Renovace a prodej interiérových dveří.

   Pasivní domy a dřevostavby   jan.crlik@seznam.cz   Znojmo     DETAIL 


   Pavel Rob   drevostavbyRob@seznam.cz   Benešov     DETAIL 
Využijte služeb firmy Dřevostavby Rob. Krok za krokem vás spolehlivě povede od vašeho snu až ke konečné realizaci dřevostavby. Zajistíme vám i financování vaší stavby a celkové finanční poradenství - dřevostavby Rob.

   Pavel Špelda - Montáž svodidel a autodoprava   spelda@svodidla-autodoprava.cz   Nové Město nad Metují     DETAIL 
Nabízíme služby v oblasti autodoprava a dodávky / instalace: ocelová silniční svodidla NH4,NH3, zábradelní svodidla ZSNH4, MS4 včetně kotvení, směrové sloupky, reflexní odrazky na svodidla ad., zajišťujeme: demontáž použitých svodidel včetně jejich odvozu a likvidace ad.

   Pavel Vaňha - Stavep   p.vanha@email.cz   Olomouc     DETAIL 
Již 10 let se zabýváme stavbou kachlových kamen. Kachlová kamna jsou ve třech variantách: s biotopeništěm, kamnovou vložkou a s výměníkem. Na naší vzorkové prodejně najdete plně funkční kachlová kamna.

   Pavlínek s.r.o.   pavlinek@pavlinek.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
Firma Pavlínek se zaměřujeme na oblast vázacích prostředků,zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu

   PechaSan spol. s r.o.   obchod@pechasan.cz   Strakonice     DETAIL 
Velkoobchod i maloobchod - instalace voda, topení, plyn a sanita. Vše potřebné pro zařízení vašeho bytu za bezkonkurenční ceny!

   Perimont, s.r.o.   dum@perimont.cz   Prostějov     DETAIL 
Výstavba domů technologií staveb kanadských rodinných domků. Výstavba montáží, kdy na dřevěnou nosnou konstrukci jsou postupně vmontovány zbylé části domu. Dům za cenu bytu.

   Petr Arnošt - STVYP   stvyp@zdeje.info   Náchod     DETAIL 


   Petr Brosinger   rekonstrukcepp@atlas.cz   Praha 4     DETAIL 
Provádíme rekonstrukce bytů,bytových jader,nebytových prostor.Možnost objednání dílčích stavebních prací.

   Petr Brosinger   rekonstrukcepp@atlas.cz   Praha     DETAIL 
Provádíme rekonstrukce bytů, bytových jader, nebytových prostor. Možnost objednání dílčích stavebních prací.

   Petr Kuchtíček   kupecar@seznam.cz   Třinec     DETAIL 
Zemní a výkopové práce,příprava stavby,nákladní autodoprava.Dovoz,výkup a prodej automobilů.

   Petr Nykles   registracem@centrum.cz   Praha     DETAIL 
Specializujeme se na stavební, montážní a natěračské práce na nedostupných místech pomocí horolezecké techniky, nebo na místech kde nelze postavit lešení, nebo je to z ekonomického hlediska nevýhodné. Dále provádíme malířské a zednické práce včetně obkladů a dlažeb.

   Petr Stejskal - Intertrading   info@montolit.cz   Praha 4     DETAIL 
Výhradní dovozce profesionálního nářadí pro obkladače a dlaždiče. Nabízíme ruční a elektrické řezačky, lamačky, štípačky, diamantové nářadí a další doplňkové nářadí. Distribuce po celé ČR a SROV. Maloobchod, velkoobchod. Půjčovna nářadí. Předváděcí centrum.

   Petr Škoda s.r.o.   info@skoda-malirstvi.cz   České Budějovice     DETAIL 
Základem naší společnosti je schopnost komunikovat se zákazníkem,precizní práce,která vychází z 18-ti leté zkušenosti.Naši řemeslníci jsou připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům.Naší prioritou je spokojený zákazník.Nabízíme veškeré malířské a natěračské práce.Malování bytových i nebytových prostor.Nátěry fasád,střech i podlah.Speciální chemické nátěry(malování tunelů,natírání bazénů,nátěry ocelových,betonových,kovových i dřevěných konstrukcí a atd).Stříkací zařízení Airless vhodné na malování průmyslových objektů i na protipožární nátěry.Provádíme protipožární nátěry,výškové práce i originální nástěnné malby.Poskytujeme poradenství při vhodném výběru barev jak do interiéru,tak i exterieru.

   Petr Urbančík zemní práce   info@bagrymorava.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Hydraulické sbíjecí kladivo HM386Q Výkopy základů včetně kompletní přípravy podloží základové desky a betonáže Hloubení rýh pro inženýrské sítě, plynové a elektrické přípojky Hutnění zásypů výkopu, podloží Výkopy odvodnění, drenáží rekultivace území po těžbě nebo skládkách zemní práce ve stísněných podmínkách čištění říčních koryt úpravy terénů a skrývky převážení palet skrývka ornice a jiné Rozbíjení betonů a živic Bourací a demoliční práce Výkopy pro bazény a jezírka Studny, septiky a jímky Rovnání a svahování terénů Odstraňování škod po povodních

   Petr Vaněček, Dveře interiér   info@dvereinterier.cz   Jaroměř     DETAIL 
Dveře Interiér prodej a odborná montáž. Osobní přístup.

   Petr Vymětalík   info@krbylipnik.cz   Lipník nad Bečvou     DETAIL 
Výrábíme a prodáváme zahradní krby a krby na grilování selat, betonové tvárnice na zpevnění svahů, zatravňovací dlaždice a betonové kompostovníky. Dále nabízíme ke krbům nerezové grilovací rošty, špice, krbové nářadí a grilovací motorky na 220 V.

   PHAR SERVICE, a.s.   pharservice@pharservice.cz   Praha 8     DETAIL 
Phar Service a.s. je zaměřena na dodavatelsko - inženýrskou činnost - stavby na klíč, projektování, inženýring, nerezové trubní rozvody, čisté prostory, vzduchotechnika, technická správa objektu, facility management.

   PhDr. Helena Hofmannová   praha@konys.cz   Praha 9     DETAIL 
Hlavním předmětem činnosti je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Majitelům bytů a domů v Praze, zejména v Praze Vysočanech a v Holešovicích, kteří nemají pronajaté potenciálně využitelné prostory, nabízíme jejich stavební přípravu pro pronájem i zajištění nájemce. Podnájemníky vybíráme z řad vysokoškolských studentů a absolventů, kteří nekouří a mají rádi podpůrný spolupracující kolektiv. Vlastníci oceňují zejména dlouhodobé pronájmy velkých bytů v horních patrech bez výtahu.

   Picador - Zahradní město – Developerské projekty a prodej realit   reality@picador.cz   Brno - Žabovřesky     DETAIL 
Zabýváme se výstavbou rodinných domů a bytů. Nabízíme prodej a pronájem objektů.

   PKZ Keramika Poštorná a.s.   pavlis@pkz-keramika.cz   Břeclav     DETAIL 
PKZ Keramika Poštorná a.s. je dominantním výrobcem speciální chemické kameniny v ČR a jejím největším vývozcem. Toto postavení vyplývá z dlouholetých zkušeností s problematikou užití kameniny v chemickém a potravinářském průmyslu podtržených vysokou kvalitou produkce. Výrobky jsou chemicky odolné a zdravotně nezávadné. Mezi velké přednosti chemické kameniny patří její cenová dostupnost, která ji tak činní konkurenceschopnou v dnešním velmi náročném prostředí trhu s komponenty pro chemické a potravinářské výroby.

   Plastiko   josef.tupa@atlas.cz   Kovářov     DETAIL 
Jsme firma, která vyrábí plastové bazény, jímky, septiky, vodoměrné šachty a ostatní plastové výrobky...

   Plastokno Praha - plastová okna a dveře   info@plastokno.cz   Praha 4     DETAIL 


   Plastová okna a dveře z Hradce Králové - Oknostyl   oknostyl@oknostyl.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Plastová okna a plastové dveře z Hradce Králové od firmy Oknostyl. Plastová okna i dveře vyžadují minimální údržbu díky hladkým povrchovým plochám. Záruka a servis bezplatně po dobu 5 let na veškerá plastová okna a dveře.

   Plastová okna Dvořák   dvorak.zd@seznam.cz   Dačice     DETAIL 
Plastová okna, eurookna, zimní zahrady, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizace st.výplní po celé ČR. Množstevní slevy až 30 %. Plastová okna pro bytové a panelové domy za speciální slevy. Zajišťujeme demontáž, montáž, likvidaci starých oken i stavební úpravy. Zaměření zdarma.

   Plastové jímky EU   plastove-jimky.registrace@seznam.cz   Třebíč - Horka-Domky     DETAIL 
Plastové jímky za jedinečné ceny. Dodáváme plastové jímky samonosné i na obetonování. Naše plastové jímky splňují náročné evropské normy kladené na plastové jímky a jejich nepropustnost.

   Plastové okná, Eurookná, Hliníkové okná - Svetokien.eu   info@svetokien.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na plastové okná, drevené okná, eurookná, hliníkové okná, strešné okná a markízy od všetkých slovenských firiem naraz.

   Ploty a oplocení   webmaster@azcomputers.cz   Hlisnko     DETAIL 
Dodáváme ploty a oplocení. Nabízíme kovové ploty, dřevěné ploty, plotové dílce, brány, branky. Použití jako ozdobné ploty či průmyslové oplocení.

   Ploty Betafence   betafence@seznam.cz        DETAIL 


   Ploty Betafence   info@betafence.sk   Pusté Úľany     DETAIL 
Spoločnosť Betafence je európskym výrobcom oplotenia číslo jedna s najširším priemyslovým výrobkovým portfóliom systémov oplotenia a kontroly prístupu.

   Ploty Kaňák   ploty.kanak@email.cz   Plzeň     DETAIL 
Výroba, prodej a montáž plotových systémů. Dodáváme: plastové plaňky, dřevěné plaňky, betonové ploty a kované ploty. Nabízíme také příslušenství k plotům. Dále luxusní, zahradní nábytek.

   Plovoucí podlahy   khsadrokarton.cz@seznam.cz   Kutná Hora     DETAIL 
Zajistíme komplexní servis – od prodeje plovoucí podlahy až po montáž a technický servis. Dodáváme tuhé podlahy, dvojité podlahy a plovoucí podlahy laminátové, dýhované, dřevěné, korkové i linoleové.

   PLUTO s.r.o.   secka.pluto@seznam.cz   Chrudim     DETAIL 
Provádíme občanské stavby, průmyslové stavby, rodinné domy na klíč, včetně jejich změn a veškeré udržovací stavební práce. Nabízíme také půdní vestavby, zateplení fasád, zemní práce a pokrývačství. Dále provozujeme zimní údržbu pro SÚS Pardubického kraje.

   Podlahové centrum - plovoucí podlahy, koberce a parkety.   podlahy@bivoj.com   Praha 4     DETAIL 
Pokládáme plovoucí podlahy, koberce, parkety, marmoleum a linoleum, korkové podlahy, masivní dřevěné podlahy a podlahy z exotického dřeva.

   Podlahové topení Bohemia   marketing@eurosystemy.cz   Hranice     DETAIL 
Nabízíme komplexní dodávku vytápěcích systémů počínaje poradenstvím, projektem, profesionální instalací, technickými zprávami a kolaudací konče, odborné zkušenosti získané mnohaletou praxí a příjemný poměr ceny a kvality našich služeb.

   Podlahové topení Moravia   marketing@eurosystemy.cz   Hranice     DETAIL 
nabízíme profesionální topenářské práce a služby v oboru podlahového topení

   Podlahové topení Ostrava   marketing@eurosystemy.cz   Ostrava-Hrabůvka     DETAIL 
Zkušený projektant naší společnosti, pan Jiří Kotas Vám navrhne úsporné teplovodní podlahového topení nebo kombinované vytápění, které si můžete dovolit. Podlahové topení Vám dodáme a nainstalujeme včetně všech zaregulování a topných zkoušek.

   Podlahy   mail@mail.com   Nabídka podlah     DETAIL 
Zabýváme se kompletními službami spojenými s dodáním a samotnou pokládkou všech druhů podlah – plovoucí podlahy, dřevěné, laminátové, PVC či linoleum. Vyberte si z naší nabídky podlah.

   Podlahy BIZ   info@podlahy.biz        DETAIL 


   Podlahy Hajný   info@podlahyhajny.cz   Borovany     DETAIL 
Zaměření, poradenství, kalkulace, prodej a pokládka značkových a kvalitních podlah. Laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, podlahy z tropických dřevin, koberce a PVC. Nivelační a repasační stěrky. Velký výběr materiálů, technické poradenství, závoz materiálu, kompletní provedení prací kmenovými pracovníky firmy. Parkety, plovoucí podlahy, palubky, korky, koberce, linolea, PVC, lepidla, laky. Máme dlouholetou praxi v oblasti pokládky a prodeje podlahových krytin nejen v regionu Jižní Čechy, pracujeme jen s kvalitními výrobky, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

   Podlahy Lapka Praha   lapka@yo.cz   Praha 10     DETAIL 
Plovoucí melaminové, laminátové, dřevěné a korkové podlahy. Prodej, montáž, technický servis, renovace dřevěných podlah, kompletní úpravy podkladů, on-line vzorník podlah.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   POEL spol. s r.o. PROJEKCE a REALIZACE STAVEB   jan.pokorny@poel.cz   Ostrava – Mariánské Hory     DETAIL 
Nabízíme vám stavby na klíč i etapové realizování malých i velkých projektů. PROVÁDĚNÉ PRÁCE A ČINNOSTI : Projekce a realizace staveb - OBČANSKÉ (školské, zdravotnické, sociální, ubztovací, stravovací), BYTOVÝCH (bytové a rodinné domy a domky, rekreační objekty, rekonstrukce) OSTATNÍCH (plynofikace kotelen, zateplování budov, interiéry, návrhy a montáže sklocementů). Vystavěli jsme a provozujeme dům s pečovatelskou službou - Dům seniorů

   Pohony s.r.o.   pohony@pohony.com   Praha 10     DETAIL 
Prodej phonů pro vratovou a bránovou techniku. Pohony pro průmyslové aplikace.

   Pokládka dlažeb Král   pokladkadlazeb@email.cz   Újezd u Brna     DETAIL 
Pokládáme zámkovou a kamennou dlažbu všech tvarů, vzorů i barev. Nabízíme dlaždičské a stavební práce.

   Pokrývačství Lanšperk   info@pokryvacstvi-lansperk.cz   Otrokovice     DETAIL 
Provádíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce a opravy střech. Montáže střešních oken.

   Pola Neratovice s.r.o.   webadmin@market.cz   Neratovice 1     DETAIL 
Vyrábíme lamináty, sklolamináty - návrh sklolaminátových stavebních prvků - zastřešení ČOV, průmyslové biofiltry, zásobníky a jímky, nádoby na posyp. Dále vyrábíme poklopy na šachty a kanály, potrubní systémy, tvarová bednění, modely a formy, servis.

   Poptávky pro stavebnictví - AZ poptavka.cz   azpoptavka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Potřebujete výrazně ušetřit na stavbě. Zkuste zadat poptávku na stavební materiály, kterou dostane velké množství stavebnin.

   Porta Bohemia s.r.o.   info@portabohemia.cz   Brno     DETAIL 
Společnost Porta Bohemia nabízí široký výběr plastových lamelových clon, kyvných dveří a vrat. Dále nabízíme prodej a montáž PVC závěsů a svařovacích závěsů. Klademe důraz na úsporu energie a vytváření hygienických prostorů.

   PORTA DOORS - dveře a zárubně, prodej a montáž interiérových dveří   porta@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Zastupujeme značku dveří PORTA DOORS - prodej dveří včetně montáže a servisu. Interiérové dveře dýhované, dveře fóliované, dveře vchodové. Vyberte si ty pravé dveře v naší vzorkovně v Mladé Boleslavi. Zakázky realizujeme v Praze a Středních Čechách.

   Portál-CZ, s.r.o.   info@kliky.cz   Liberec     DETAIL 
Dveře vnitřní SAPELI, ALIA a WOOD, dveře vnější LOPRAIS, okna dřevěná EUROLEX, kování dveří a oken FSB a SCHOESSMETALL, dodávka a autorizovaná montáž = 5% DPH! Vyrábíme též atypy.

   Pracovní plošiyny Brno Velčovský   info@plosiny-cr.cz   Brno     DETAIL 
Zabýváme se pronájmem moderních teleskopických pracovních plošin na automobilových podvozcích. Poradenstvím v oblasti pronájmu pracovních plošin. Pronájmem Autojeřábů. Prací s pracovními plošinami a autojeřáby.

   Prádelna Praha - praní prádla   iceregistrace@seznam.cz   Praha 4     DETAIL 
Prádelna Praha provádí praní prádla v Praze, součástí je i čistění a žehlení prádla Praha. Praní ložného prádla a stolního prádla je samozřejmostí. Nabízíme také opravy oděvů.

   Pragoelast s.r.o.   aondrackova@acomware.cz   Praha 5 - Radotín     DETAIL 
Výroba a prodej recyklované pryže - protihlukové a antivibrační systémy, elastická pochůzková dlažba, protipádové dlaždice pro dětská hřiště nebo tlumící desky. Tyto produkty a ještě mnoho dalších úspěšně vyrábíme již přes 10 let.

   Pragonor s. r. o.   pragonor@pragonor.cz   Praha 2     DETAIL 
Norské dřevěné domy od světoznámé společnosti Block Watne nyní i v Čechách. Moderní dřevěné domy splňují i ty nejnáročnější požadavky na komfortní a bezpečné bydlení. Vyberte si z mnoha variant domů v našem katalogu.

   PREFA PRAHA – betonové stropy   prefa@prefa-praha.cz   Praha 10 - Malešice     DETAIL 
V naší firmě vyrábíme stavební díly, jako jsou komponenty pro betonové stropy.

   PREMIX servis, spol. s r.o. – speciální sanační omítka   info@premixservis.cz   Neratovice     DETAIL 
Naše společnost vyrábí a dodává speciální omítky určené k sanaci vlhkého zdiva.

   Pri Hájovni s.r.o.   kontakt@prihajovni.sk   Hviezdoslavov     DETAIL 
Bývajte v príjemnom prostredí pri Bratislave v susedstve borovicového lesa, hájovne a rybníka.

   Prodej stavebnin Ostrava   obchod@aastavebniny.cz   Ostrava     DETAIL 
Zaměřujeme se na prodej stavebních materiálů, preferujeme prodej lehkých stavebních systémů, jejich prvků a doplňků. V naší nabídce naleznete zdicí materiály, stavební izolace, stavební nářadí, materiály pro zateplení fasád nebo stavební chemie.

   Profi-Roll s.r.o.   obchod@profi-roll.cz   Říčany     DETAIL 
Firma Profi-Roll se specializuje na výrobu bran a prodej garážových vrat. Dodává předokenní rolety, markýzy a žaluzie. Provádí zámečnické práce a zajišťuje montáž a servis.

   ProfiTech CZ, s.r.o.   info@profiprace.cz   Chrudim     DETAIL 
Naše společnost "výhradní zástupce firmy BOSCARO" se zabývá prodejem a pronájmem stavební techniky a příslušenství pro stavbu, dopravu, přepravu a manipulaci.Hlavní sortiment: Bádie na beton, paletové vidle, manipulační kleště, výklopné a víceúčelové kontejnery.

   PROGRESS INTERIOR s.r.o.   info@pint.cz   Praha 9 – Horní Počernice      DETAIL 
"Stránky našeho pražského SHOWROOMu s komerčními interiéry, pro kancelářské a komerční interiéry nabízíme projekt interiéru, 2d spaceplannig, 3d vizualiace. "

   Projektant - Ing. Jiří Londýn   jilon-cz@seznam.cz   Velká Polom     DETAIL 
Komplexní služby v oblasti projekce budov - od zpracování architektonických studií, přes projektovou dokumentaci, stavební povolení až po realizační dokumentaci, inženýrskou činnost a autorský dozor. Nabízíme také zpracování vizualizací objektů.

   Projektcentrum HB   zak@projektcentrumhb.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 


   Projektový ateliér Ing. Arch. Dobeš   info@projekcedobes.cz   Jilemnice     DETAIL 
Projektový atelier poskytuje služby vypracováním kompletní projektové dokumentace staveb včetně inženýrské činnosti. Rodinné domy dle vlastního katalogu nebo individuálně řešené projekty. Penziony, hotely, horské boudy.

   Projekty domů YTONG dům   barbora.tejkalova@sovanet.cz        DETAIL 
Typové projekty rodinných domů, domy na klíč a široká škála služeb – to je nabídka portálu YTONG dům. Vyzkoušejte typové projekty osvědčených dodavatelů! Vyžadujte individuální přístup a spolehlivou realizaci. Vyzkoušejte typové domy na portále YTONG dům!

   projektyRD   dalibor.andrejs@projektyrd.cz   Nymburk     DETAIL 
Nabízíme typové projekty rodinných domů, dále zpracováváme individuální projekty rodinných domu dle přání zákazníka (nejdříve architektonickou studii a poté kompletní projekt).

   PROPLAST s.r.o.   proplast@wo.cz   Nové Město nad Metují     DETAIL 
Okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Zimní zahrady, hliníkové fasádní systémy a konstrukce. Výroba, kompletní dodávky včetně montáží - servis. certifikace dle ČSN a DIN a ISO 9002

   Průmyslová, rychloběžná, garážová vrata - Toors CZ, s.r.o.   toors@toors.cz   Praha     DETAIL 
Toors vyrábí, vyvíjí a prodává průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy a rychloběžná vrata Speedy. Dodává náhradní díly, pohon, motory a příslušenstvní k vratům. Vrata jsou vyráběna na míru pro výrobní haly, logistická centra, obchody, autosalony a další.

   Průmyslové podlahy, lité epoxidové podlahy   lustig@kompozit.cz   Jesenice - Zdiměřice, Praha - západ     DETAIL 
Specializujeme se na průmyslové podlahy, lité epoxidové podlahy a plastbetonové podlahy. Průmyslové podlahy se využívají pro průmyslové provozy, ale i veřejné budovy, nemocnice, jídelny a kanceláře. Lité podlahy se dají využít i v bytech a rodinných domech.

   PRVNÍ PODŘÍPSKÁ STAVEBNÍ a.s.   husak@p-p-s.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 


   První Revitalizační, s.r.o.   strycek.lasot@gmail.com   Ostrava     DETAIL 
Rekonstrukce a revitalizace bytových domů. Zateplení a opravy fasád nebo střech. Poradenství a služby, vyřízení financování akce s využitím dotací. Zajistíme energetický audit, stavební řízení a výběrové řízení na dodavatele stavebních prací.

   PS Stavby Stavebniny   seo@kolovratok.sk        DETAIL 
Predajca stavebnín s pohotovým a profesionálnym servisom. Pobočky v BA a ZA. Široký sortiment, riešenie komplexných dodávok priamo k Vám na stavbu!

   Ptáček Petr   teleskopicke-brany@seznam.cz   Praha 11     DETAIL 
Montujeme teleskopické brány na dálkové ovládání. Části brány zajíždí do sebe a šetří až 40% místa, viz video. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory, oplocení a ploty. Středočeský kraj.

   PVB STAV s.r.o.   info@pvbstav.eu   Komárno     DETAIL 
Stavebná spoločnosť - stavba domov na klúč, rodinných domov, polyfunkčných domov, obytných domov a ich častí, strojové omietky, potery, sadrokartóny, dlažby, obklady, krovy, zatepľovanie, murárske práce, maliarske práce, elektrikárske práce. Prenájom strojov a stavebné poradenstvo.

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   PZP Komplet, a. s.   pzp@pzp.cz   Dobruška     DETAIL 
PZP KOMPLET. Tepelná čerpadla vzduch-voda, země-voda i voda-voda, větrací jednotky, odvlhčovace, elektrokotle, specializovaná elektrovýroba. Tepelné čerpadlo PZP KOMPLET je levné a spolehlivé řešení pro vytápění i ohřev vody.

   Q+ building s.r.o.   info@qplus.cz   Říčany     DETAIL 
Stavebně obchodní společnost zajišťuje stavby RD na klíč, rekonstrukce, modernizace, zavedení inženýrských sítí i realizaci ucelených lokalit bytové výstavby. Dohlédneme na kvalitní provedení stavebních prací a pomůžeme při stanovení marketingové, propagační a prodejní strategie.

   Q-Elektrik - Klimatizace LG   info@q-elektrik.cz   Ostrava     DETAIL 


   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Radek Václavík   topeni-lb@seznam.cz        DETAIL 
Kvalitní instalatérské, topenářské a plynařské služby. Potřebujete rekonstrukci koupelny, opravy nebo čištění kanalizace? Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, domy nebo drobné provozovny.

   Radomír Dočekal   info@hriste-pro-deti.cz   Kuřim     DETAIL 
Radomír Dočekal nabízí sestavy pro dětská hřiště - prolézačky, dětské skluzavky, kolotoče a také služby v oblasti výstavby sportovišt, zakázkové výroby prvků zahradní architektury - pergoly, altány, ploty a dřevostavby. Upravujeme dopadové plochy.

   RD STYL a.s.   kontakt@rdstyl.cz   Ostrava     DETAIL 
Stavební firma RD STYL a.s. se zabývá výstavbou a prodejem rodinných i řadových domů. Výstavbu provádíme jak na námi nabízených tak vlastních pozemcích. Působnost společnosti je na Olomoucku a Ostravsku. Nabízíme vlastní typové domy i výstavbu domů dle projektů spol. G_SERVIS CZ. Aktuální nabídky řadových a rodinných vč. pozemků najdete na www.rdstyl.cz, Pro komplexní obrázek naší výstavby zveme k prohlídkám vzorových domů v Ostravě, Karviné, Sviadnově, Bohuslavicích a Olomouci.

   RD styl, a.s.   rdstyl1@seznam.cz   Ostrava-Hrabová     DETAIL 
Rdstyl.cz nabízí rodinné cihlové domy na klíč v regionu Severní Morava a Olomoucko. Již od počátku klademe důraz na úspory provozních nákladů domů. Stavíme nízkoenergetické domy. Naše domy se vyznačují kvalitním konstrukčním řešením.

   Real Solution s.r.o.   office@rso.cz   Brno     DETAIL 


   Realitní a znalecká kancelář TH REAL   threal@threal.cz   Klatovy     DETAIL 
Znalecké posudky staveb, vad a poruch, odhady cen nemovitostí, realitní činnost ...

   Realizace staveb - zateplení - Petr Hrubeš   zatepleni@cznet.eu   Pardubice 6     DETAIL 
Provádíme a realizujeme zateplení rodinných domů a staveb. Zateplení je prováděno certifikovaným systémem (polystyren, minerální vata), povrchové úpravy fasád (akrylát, silikon, silikát), zateplení soklu (marmolit). Zelená úsporám.

   Rekonstrukce a přestavby bytových jader   info@bytovejadro.cz   Praha 4     DETAIL 
Realizace bytových jader na zakázku. Vysoce kvalitní provedení služeb při zajištění nízkých cen. Nabízíme profesionalitu, solidaritu a slušnost a spolehlivost na nejvyšší úrovni.

   Rekonstrukce A-Z   kuchynekob@volny.cz   Velký Týnec     DETAIL 
Naše firma Rekonstrukce A-Z nabízí kompletní servis v případě rekonstrukce domů a bytů – stolařství, malířství, instalatérství, topenářské a zednické práce a další. Montujeme také kuchyňské linky, které i vyrábíme. Tradice firmy od roku 1996.

   Rekonstrukce bytového jádra, koupelny a bytů   info@koupelny-rekonstrukce.cz   Kladno     DETAIL 
Profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra. Zabýváme se zejména rekonstrukcemi panelových bytů, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah.

   Rekonstrukce bytových jader a koupelen v Brně a okolí   kop@klonakoupelny.cz   Brno     DETAIL 
Rekonstrukce bytových jader a koupelen v Brně a okolí. Nabízíme kompletní servis při rekonstrukci zděné koupelny nebo bytového jádra od návrhu po realizaci. Sleva na grafický návrh v případě realizace. Rekonstrukce bytového jádra s naší firmou bude hračka

   Rekonstrukce bytů a bytových jader   novinky@czechproduct.cz   Kladno     DETAIL 


   Rekonstrukce bytů a domů   info@rekonstrukce-bytudomu.cz        DETAIL 
Naše firma se zabývá stavební činností v širokém rozsahu. Od drobných oprav až po rekonstrukci vašeho bytu, domu či kanceláře. Na trhu v oblasti stavebnictví jsme již od roku 1999, takže máme bohaté zkušenosti s různými technologiemi i s širokou paletou materiálů. Specializujeme se na kompletní přestavby bytových jader.

   Rekonstrukce-Lupták.cz   info@rekonstrukce-luptak.cz   Kadaň     DETAIL 
Kompletní realizace bytových jader, rekonstrukce bytů a domů i na klíč.

   Remonta Nova, s.r.o.   reality@remonta-nova.cz   Praha 10     DETAIL 
Bydlení v Praze. Jedná se o půdní byty v osobním vlastnictví v samém centru města. V našich půdních vestavbách, můžete sami ovlivňovat jejich dispoziční řešení.

   Renix, a.s.   renix@asmnet.cz   Praha 4     DETAIL 
Provádíme pozemní a inženýrské stavby, rekonstrukce, půdní vestavby, novostavby, byty - vlastní výstavba i rekonstrukce, developmerství Praha-západ a historické centrum Prahy. Prodej realit.

   Renovační fa.Jedlička   info@malirstvi-lakyrnictvi.cz   Praha 5     DETAIL 
Nabízíme Vám provedení veškerých malířských a lakýrnických prací včetně hrubého úklidu. Vypracování nabídek, včetně doporučení materiálu a technologických postupů provádíme zdarma

   Revel, s.r.o.   info@revel-pex.com   Příbram I - CZ     DETAIL 
REVEL-PEX: ucelený instalační systém na bázi PE-X pro stěnové a podlahové vytápění, rozvody vody a stlačeného vzduchu, podlahové topení, měděné konvektory a podlahové fan-coily.

   Revitalizace bytových domů, zateplování fasád a financování   jings@cstech.cz   Pardubice     DETAIL 
Stavební a obchodní společnost JINGS s.r.o. Pardubice se specializuje na rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

   Ridera Stavební a.s.   info@ridera-stavebni.cz   Ostrava     DETAIL 
Společnost s dlouhodobými zkušenostmi ve stavebnictví. Nabízíme výstavbu bytů, domů, hal, průmyslových s vodohospodářských staveb. Dále pak rekonstrukce, revitalizace, zámečnickou výrobu, izolace (akustické, tepelné, protipožární, protichemické).

   Robert Hlinka kovářství, zámečnictví   info@um-kovarstvi.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Firma Robert Hlinka se zaměřila na umělecké kovářství, kovářské polotovary dále na prodej kovářských polotovarů a komponentů firmy Rik-Fer. Nabízíme mříže, ploty, brány, lehké venkovní konstrukce, kovářské polotovary a bytové doplňky v jakémkoliv stylu.

   Róbert Minich STAV MAT   malirazednik@centrum.cz   Praha     DETAIL 
Provádíme veškeré stavební práce a malířské práce.Rekonštrukcie bytů, rodinných domů, koupelen, obkladů, dlažeb, omítek, vody, topení, plynu, dopravy ... slevy-15% dohodou.Pět letá záruka na praci.Kontakt.:tel.:00421 915 349 683 / e-mail.: malirazednik@centrum.cz

   ROCKNET s.r.o.   registrace@rocknet.cz   Chomutov     DETAIL 
Společnost Rocknet s.r.o. provádí výškové práce, sanace skal a mostů, síťování, bourací a potápěčské práce, gabiony - opěrné zdi. Dále nabízí řešení stavebních problémů s zpevňováním svahů a skal, rekonstrukce komínů a chladírenských věží.

   Rodinné domy biz   info@rodinne-domy.biz        DETAIL 
Poptávkový portál. Vložte svoji poptávku, pokud stavíte rodinný dům a potřebujete nabídky firem z vašeho regionu.

   Rojstav s.r.o.   rojstav@atlas.cz   Tábor 4     DETAIL 
jihočeská stavební firma

   Roka Plus s.r.o.   info@rokaplus.cz   Senohraby     DETAIL 
Zakázková kovovýroba, zámečnictví, svařování a kovovýroba (Praha, Benešov, Kutná Hora, Příbram). Ploty, mříže, zábradlí, reklamní poutače, billboardy, zastřešení, ocelové konstrukce, markýzy aj.

   ROKL MONT s.r.o.   info@roklmont.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Firma ROKL MONT s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Hlavní pracovní činností této firmy jsourekonstrukce bytu, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce půdních prostor, stavební a dokončovací práce. rekonstrukce bytu Hradec Králové malířské a natěračské práce Hradec Králové stěhování Hradec Králové

   Roman Fojtík   roman.fojtik@post.cz   Znojmo     DETAIL 
Provádím projektové dokumentace v CADu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky. Dále provozuji výrobu nástrojových i mikrofonních kabelů pro muzikanty i nemuzikanty.

   Roman Musil,zednické práce   RomanMusil@seznam.cz   Český Těšín     DETAIL 
Stavební práce,výstavba a rekonstrukce rodinných domů,obklady,dlažby a veškere zednické práce.Dlouholeta praxe v oboru,profesionální přístup.

   ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.   Info@sruby-roubenky.cz   České Budějovice     DETAIL 
Roubenky a kanadské sruby – výstavba ekologických domů. Srubové domy a roubenky dodáváme na klíč i v různém stupni dokončenosti. Nízkoenergetické dřevěné ekologické domy. Střechy, krovy, roubení. Zajišťujeme hypotéky na stavby srubů a roubenek.

   RUBIKON stavby, s.r.o.   aa@aa.cz   Praha 8     DETAIL 
Rubikon stavby, s.r.o. nabízí: Keramické obklady a dlažby, pro kuchyně i koupelny, se širokou nabídkou různých druhů (rustikální, technické moderní - špičková kvalita za příznivé ceny). Keramické a skleněné mozaiky s velkou škálou tvarů a velikostí, vhodné pro interiéry i exteriéry. Obklady a dlažby nejvyšší kvality. Dlažby imitující přírodní materiály.

   RUDOLF MUDROCH - MODELA TRUTNOV   nabidky@modela-trutnov.cz   Trutnov - Horní Předměstí     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Rydval, a.s. - Stavba a pronájem lešení   rydval.leseni@gmail.com   Děčín V, Rozbělesy     DETAIL 
Firma je významným poskytovatelem služeb ve stavebnictví. Provádíme stavbu a pronájem pracovních, ochranných, záchytných a pomocných lešení. Je možné použít také výložné konzole, příhradové nosníky, podchozí lešení, podlahové mezipříčníky se spojkami, závěsné příčníky, ochranné sítě, tepelné plachty a jiné. Prodej a pronájem pódií a stavebních plošin. Montáž a demontáž po celé ČR.

   ŘEHÁK, spol. s r.o.   info@rehak-melnik.cz   Mělník     DETAIL 
Zemní práce a úprava vodních toků.

   Řezaný kámen.cz   info@rezanykamen.cz        DETAIL 
Řezaný kámen. Výroba a prodej přírodní kamenné dlažby - křemičitý porfyr. Kamenná dlažba a obklad, divoká dlažba. Použití: venkovní dlažba, zahradní chodníky, cestičky, posezení, dláždění kolem bazénů, šlapáky, schody nebo obložení soklu domu.

   S.P.A.D., spol. s r.o.   spad@spad-architekti.cz   Praha 2     DETAIL 
Architektonický a projektový atelier provádí projekty bytových, občanských i průmyslových staveb. Zajistíme tvorbu územně plánovací dokumentace, návrhy interiérů, design prvků městského mobiliáře a výtvarná díla pro architekturu.

   S.R.P.   info@srpstav.cz   Vysoká u Mělníka     DETAIL 
Firma S.R.P. se orientuje na speciální stavební práce a přípravu staveb. Naší specializací je krom montaží především diamantové řezání, dále jádrové vrtání a mechanické i chemické kotvení. Nabízíme také řešení prostupů a nosníků kabelových tras nebo potrubí.

   Sádrokarton   ivan@procoms.cz        DETAIL 


   Sádrokarton - Empire Group s.r.o.   info@empiregroup.cz   Uherský Ostroh     DETAIL 
Dodáváme sádrokarton a sádrokartonové systémy. Velkoobchod stavebních materiálů pro suchou výstavbu. Provádíme montáž sádrokartonu (stěn, stropů), izolace, požární a akustické stěny, minerální podhledy.

   Sádrokarton Petr Šturc   petr.sturc@centrum.cz   Dobrá     DETAIL 
Montáž sádrokartonu systémy Rigips, Knauf aj.

   Sádrokartony – Matějů   sadrokartony@mateju.eu   Náchod     DETAIL 
Sádrokartonové a minerální podhledy, sádrokartonové příčky a stropy, tepelné izolace, rekonstrukce podkroví pomocí sádrokartonového systému Knauf, zateplování půdních prostor.

   Sádrokartony Hála   halasdk@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Sádrokartony Hála » jsme stavební firma zabývající se dodávkou a montáží sádrokartonových konstrukcí.

   Sádrokartony Tomáš Dominik   profi-sadrokarton@seznam.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Provádíme montáže veškerých systémů suché vnitřní výstavby, určených pro širokou oblast použití, a to jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí bytových, občanských i průmyslových staveb. Za svou práci ručíme a vše za rozumnou cenu.

   SAFETEX CS spol s r.o.   info@safetex.cz   Děčín V     DETAIL 
Výroba a prodej zvedací, upínací a manipulační techniky. Upínací pásy (kurty), zvedací řetězy, zvedací pásy, zvedací smyčky, ráčnové napínáky, šekly.

   Samolepky na zeď   info@nalepte.cz   Praha 9     DETAIL 
Dekorativní samolepky na zeď do interiérů. Vlastní výroba a originální motivy na stěnu. Široký výběr motivů na stěnu a dekorativních nálepek do vašeho bytu.

   Sanace staveb - Hydropol ČR   seo.sluzby@gmail.com        DETAIL 
Sanace vlhkého zdiva a odvlhčení objektů elektrofyzikálním systémem Hydropol. Bez stavebních prací, v libovolné konstrukci včetně přízemí a sklepů, s trvalou zábranou vzlínání vlhkosti ve zdivu, bez nároku na přerušení provozu sanovaného objektu.

   SAPA - LPJ, spol. s r.o.   sapa@sapa-lpj.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 
Budujeme komunikace, náměstí, chodníky, pozemní stavby, odstavné plochy, parkoviště a inženýrské sítě. Provádíme zemní práce, stavíme průmyslové haly, prodáváme hřbitovní náhrobky.

   Saret Pro s.r.o.   kucera@saret.cz   Praha 10     DETAIL 
Provozujeme na Praze 10 sklad specializovaný na prodej sádrokartonu a souvisejících stavebních materiálů. Stavitelům prodáváme za velkoobchodní ceny sádrokarton, sádrokartonové desky i příslušenství - GKB, RB, GKBI, RBI, GKFI.

   Sauny a finská sauna na klíč   praha@prodejsaun.cz   Praha 9     DETAIL 
Vyrábíme a montujeme sauny na míru po celé České republice. Každá sauna je originální výrobek, který si dopředu zaměříme a do daného prostoru namontujeme se všemi zakončovacími prvky. Saunu řádně předáme s 36 měsíční zárukou.

   Sauny pro každou příležitost   obchod@sauny-sauna.cz   Praha 9     DETAIL 
Sauny od naší společnosti jsou originálním výrobkem. Výroba sauny začíná až po detailním zaměření Vašeho prostoru a trvá 2 týdny. Montáž provádí řádně vyškolení pracovníci, vyučeni v truhlářském oboru a saunu namontují za jediný den.

   SDZprofin, s.r.o.   info@sdzprofin.cz   Jihlava     DETAIL 
Hlavní stavební činností je výstavba rodinných a bytových domů, občanských staveb, rekonstrukce a opravy staveb, opravy fasád, zateplování budov. Výstavba výrobních provozů, průmyslových a administrativních budov, venkovních ploch, Koordinátor BOZP.

   Sedačky PHASE   andrej@sedackyphase.cz   Zábrdovice, Brno     DETAIL 
Distribuce a prodej kvalitních sedacích souprav.

   Seir rekonstrukce koupelen Ostrava   seir-cz@email.cz   Ostrava     DETAIL 


   Selecta spol. s.r.o.   info@selecta-hk.cz   Hradec Králové     DETAIL 
selecta, hradec králové, hydroizolace, tepelné izolace, střechy, fasády, izolace spodních staveb, izolace střech, zateplování fasád, izolace bazénů, protiradonové izolace, Aleš Přibyl, Jiří Jirsa

   Septik Jimka   info@septik-septik.cz   Rokytnice nad Rokytnou     DETAIL 
Zabýváme se výrobou plastových jímek, septiků, žump v samonosném provedení i v provedení dvouplášťovém a k obetonování. Dále se zabýváme výrobou pískových filtrů, vodoměrných šachet, lapolů (odlučovač ropných látek), odlučovaču tuků, přečerpávacích stanic. Mezi naše výhody patří dodání do 3 pracovních dnů a doprava ZDARMA po cele ČR.

   servis oken, s.r.o.   info@servisokenadveri.cz   Plzeň     DETAIL 
firma servis oken a dveří se zabývá servisem oken a dveří vyrobených z plastu, hliníku a dřeva. Servis spočívá v promazání a seřízení samotných oken nebo dveří. Jsme schopni výměnit izolační skla, přidat těsnění, výměna kování. Pro více kontaktujte

   Servis pro výškové práce.   skoleni@nakovarne.cz   Tisá     DETAIL 
Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

   Setes - Těsnící materiály   info@setes.cz   Hrušky     DETAIL 
Zaměřujeme se na výrobu těsnění z pryží a jiných materiálů i na vysekávaní všech plochých materiálů obecně. Prodáváme také pryžové desky a fólie, gumové profily, průchodky a další pryžové produkty. Těsnění a výseky vyrábíme nejen z pryže, ale i z jiných materiálů, dle potřeby (těsnící papíry, plasty, teflony, textily, filc, kůže aj.). Těsnění či výseky vyrobíme přesně podle Vašeho zadání, buď dle technického výkresu, vzorku či zadaných rozměrů. Dle použití Vám pomůžeme zvolit nejvhodnější materiál.

   Severomoravská stavební společnost   smss@smss.cz   Nový Jičín     DETAIL 


   SEVI s.r.o.   sevi.sro@seznam.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Naše společnost je zaměřena na výstavbu rodinných domů na klíč, provádění nejrůznějších staveb, komerčních objektů, průmyslových staveb, rekonstrukcí, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování. V posledním období se firma především zabývá bytovou výstavbou. Uvedené stavby realizujeme formou dodavatelskou (na klíč), včetně projektové dokumentace. Cena za projektovou dokumentaci je již součástí ceny za výstavbu RD.

   SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.   praha@sherlock.cz   Praha 9 - Hloubětín     DETAIL 
Vývoj, výroba, prodej, montáž a servis pro protipožární bezpečnostní dveře SHERLOCK. Speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK. Ve výrobě zaveden certifikovaný systém řízení kvality ISO 9001:2000. Dodáváme speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK

   Shop Střechy CZ   info@shopstrechy.cz        DETAIL 


   Schody a schodiště OK FINAL   jiri.divisek@okfinal.cz   Nádražní 608     DETAIL 


   Schody, schodiště, zábradlí - SMIP s.r.o.   info@smip.cz   Humpolec     DETAIL 
Vyrábíme pro vás schody, schodiště a zábradlí v široké škále provedení a v nejvyšší možné kvalitě. Schody ze dřeva, schody skleněné, nerezové, nebo schody z tvrezeného kamene. Schodiště páteřová, bočnicová, vřetenová schodiště atd..

   Siec corporation s.r.o.   vaclav.maska@siec.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Siec corporation s.r.o. nabízí svým zákazníkům služby v oblasti: správa a údržba nemovitostí, reklama, domovní technologie, úklidové služby.

   SIKA - STAVEBNÍ MATERIÁLY   info@sikacz.cz   Liberec     DETAIL 
Prodej a aplikace mat.stavební chemie SIKA. Přísady do malt a betonů. Sanační, vodotěsné, kotevní, vyrovnávací malty. Nátěry a penetrace betonu a kamene. Nátěry a stěrky betonových podlah. Chemicky odolné povrchy. Antistatické podlahy. Nátěry ocel.kcí. Tmely. Těsnění spár a prostupů. Zesilování uhlík.lamelami.

   Sitap, s.r.o.   sitap@hranicko.cz   Horní Újezd č.92     DETAIL 
Výrobce a dodavatel ocelových pletiv

   Sklenářství Hradil   zasklivani@centrum.cz   Hulín     DETAIL 
Prodáváme žáruvzdorná skla do krbů i na dobírku.

   Sklo keramika Novi   Svatava.jr@seznam.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Prodej rucně vyráběné užitkové, dekorativní keramiky, ručně malovaného skla a jiného dárkového zboží. Možnost zakázkové výroby firemní keramiky či stylové keramiky do kaváren, čajoven a restaurací. Po Praze dovoz darků nad 500,- Kc až do domu.

   Slaper   slaper@slaper.sk   Prešov     DETAIL 
Centrálne vysávače DUOVAC s doživotnou zárukou, BEAM Electrolux. Predaj, montáž a servis centrálnych vysávacích systémov. Eshop. Zhod bielizne Artox. Eshop.

   Slavomír Truhlář   slavomir.truhlar@gmail.com   Přelouč     DETAIL 


   Sleva do domu   info@slevadodomu.cz   Praha 3     DETAIL 
Sleva na nábytek, sleva na vybavení domácnosti nebo jen levnější nový doplněk či službu úklidové firmy. Tohle vše vám nabídne slevový server, který jako první nabízí slevy na vybavení, nábytek, levnou kuchyni či levné obklady.

   SlunceInvest   info@slunceinvest.cz   Prachatice     DETAIL 
S čím Vám pomůžeme Poradíme, navrhneme, pomůžeme s financováním Vašeho solárního zařízení. Každá instalace solárního systému je individuální záležitost. Záleží na objektu, kam je systém instalován a na konkrétních požadavcích zákazníka. Naše firma Vám vše zajistí dodávkou "na klíč". Naší filozofií jsou Výrobky a služby té nejvyšší kvality! PŘEDNOSTI SYSTÉMU: •úspora 30-40% na vytápění a 70-80% na TUV •při venkovních teplotách kolem -10°C dosahujeme výstupních teplot na topení kolem 50°C •zařízení využití solární energie k přitápění je patentově chráněno •dokáže i v minusových teplotách využít minimální potenciál energie na 100% •při ohřevu teplé vody na 60°C lze takto ročně ušetřit 60-80% energie •umí snížit vlhkost a tvorbu plísní v domech, chatách i chalupách •v zimním období zvýší solární přitápění vnitřní teplotu rekreačních objektu o několik stupňů a zabrání jeho promrzání •dokáže např. zabezpečit předehřev vody v bazénu v kombinaci s ohřevem teplé vody •nevyužívá obrovských zásobníků otopné vody •na námi dodávané kolektory je záruka 12 let a jejich životnost je cca 35 let •Na námi dodávané zásobníky je záruka 8 let - jejich životnost je cca 18 let CO DĚLÁME •návrhy, projekce, montáž vlastních solárních zařízení •solární přitápění objektů •solární ohřev TUV •solární ohřev bazénů •návrhy a realizace ústředního topení •veškeré topenářské práce PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS •jsme jiní, jediní s unikátním patentovým systémem •naše zařízení má až o 20% vyšší výkon než ostatní solární zařízení •přinese Vám nemalé úspory •rychlá návratnost Vaší investice •používáme vysoce kvalitní materiály a tím je zaručena dlouhodobá životnost a funkčnost zařízení •rychlý a kvalitní servis

   Small lake - zahradní jezírka   kremen@zahradnijezirka.net   Brno     DETAIL 
Realizace okrasných, koupacích jezírek, zahradní jezírka s rybí osádkou nebo bez, e-shop s potřebami pro zahradní jezírka a ryby, filtrace, čerpadla, folie, UV-lampy, fotogalerie realizovaných jezírek a vodopády, e-shop.

   SmartHouse s.r.o.   info@smarthouse.cz   Praha 5     DETAIL 


   SOB Color s.r.o., Chomutov   info@sobcolor.cz   Chomutov     DETAIL 
Od svého počátku se zabýváme kromě obchodních aktivit, řemeslnou výrobou a údržbou průmyslových, inženýrských, občanských a bytových staveb. Nabízíme: barvy, omítkoviny, nátěry pro interiér i exteriér. Chemie pro ochranu kovu a dřeva. Sanaci betonu.

   Solar Economic s.r.o.   onfo@solareconomic.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 


   solární panely   rbsolaris@gmail.com   Jindřichův Hradec     DETAIL 


   Solarstyl - fotovoltaické solární elektrárny, solární panely   info@fotovoltaicke-solarni-elektrarny.eu   Blansko     DETAIL 
Prodej solárních panelů pro solární elektrárny. Solarstyl je obchodní značka Oknostyl Group, s.r.o. pro prodej solárních elektráren. Fotovoltaika pro celou ČR. Je to čistá elektrická energie ze Slunce. Střešní solární panely - světlo a teplo.

   SOSKON s.r.o.   soskon@volny.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Soskon - Sanace vad panelových budov, stavební práce, zateplení obvodových plášťů budov, sanace lodžií, opravy fasád,projekční činnost, inženýring,realitní činnost, poradenství pro stavbu, úklidové práce

   Spánkové studio   tretri.registrace@hotmail.com   Znojmo     DETAIL 


   Spark s.r.o. - žaluzie, markýzy, rolety atd.   spark@spark-sro.cz   Tišnov     DETAIL 
Stínící technika (žaluzie, okenice, markýzy, vrata, rolety, baldachýny, slunolamy, mříže) pro Vaše domy, byty, obchody...

   Sruby Bohemia s.r.o.   info@srubybohemia.cz   Ledeč nad Sázavou     DETAIL 


   STACHEMA Bratislava s.r.o.   stachema@stachema.sk   Bratislava     DETAIL 
STACHEMA Bratislava je spoločnosť, ktorá cez výrobu stavebnej chémie ponúka technicko-ekonomické riešenia v oblasti výroby betónu, povrchových úprav betónu a v oblasti chemických prípravkov na drevo, bazény a pre veterinu.

   Stamaco   premek.lapcik@centrum.cz   Ostrava-Vítkovice     DETAIL 
geotextilie, geotextílie, geotextile, tkaná, netkaná, pletená, tkaná geotextilie, netkana geotextilie

   Stamaco s.r.o.   info@stamaco.cz   Ostrava-Vítkovice     DETAIL 


   Stanislav Kubinec FINAL PRO   mail@kubinec.net   Horní Slavkov     DETAIL 
- Malířské práce. Aplikování nátěrových hmot na všechny druhy podkladů vč.strojního stříkání. - Napínané stropy-podhledy. - Pokládání podlah. - Sádrokartony . - Renovace bytových i nebytových prostor. - Vnitřní a vnější rekonstrukce. 20 let zkušeností v zahraničí. Nabízíme: - veškeré malířské a lakýrnické práce včetně strojního stříkání - dodávku a montáž napínaných-vypínaných podhledů. - pokládky všech podlah - stavební práce - sádrokartony

   Stanley image s r.o.   stanley@stanleyimage.cz   Jihlava     DETAIL 
Jsme specializovaná firma se zaměřením na komplexní realizace projektů suchých staveb, akustických obkladů a podhledů, zateplovacích fasádních systémů a realizací komplexních dodávek nízkoenergetických a pasívních domů. Součástí naší nabídky je samozřejmě poradenský a konzultační servis.

   Star-mont, s.r.o.   starmont@starmont.sk   Bratislava     DETAIL 
Montáž, demontáž a výroba plastových a hliníkových okien, dverí a zimných záhrad.

   Stavba-online.sk   info@stavba-online.sk   Banská Bystrica     DETAIL 
Informačno-diskusný portál - popis jednotlivých častí stavby, diskusie, výpočet hrúbky zateplenia, zákony a vyhlášky

   STAVBOMAT.cz   lenka@creactive.cz   Třinec     DETAIL 


   Stavby - stavební činnost | Advanta servis s.r.o.   info@advantaservis.cz   Rapotín     DETAIL 


   Stavby a rekonstrukce - VDS Stavby Dobeš   v.dobes@volny.cz   Brno     DETAIL 
Stavíme a rekonstrujeme v Brně již od roku 1999. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši stavbu, obraťte se na VDS Stavby Dobeš.

   Stavby Bílek, stavby Hodonín   v.bilek@atlas.cz   Mutěnice     DETAIL 
Stavby BÍLEK poskytují řadu certifikovaných stavebních činností a spolupracují se zaručenými dodavateli materiálu.

   Stavby Riko   info@stavby-riko.cz   Zlonín     DETAIL 
Stavební, zednické práce a rekonstrukce bytů a domů ,obklady dlažby,sadrokarton,bytové jádra,zateplení fasád,

   Stavby sos. s.r.o.   info@stavbysos.cz   Jilemnice     DETAIL 
Developerský projekt "KOZINEC" Jilemnice. Výstavba nových řadových bytů, domů a luxusní Villa dům v lukrativním místě Krkonoš. Zaručujeme skvělou dostupnost,výhodnou polohu a krásnou lokalitu.

   Stavby Štěpán s.r.o.   haft@stavbystepan.cz   Ostrava Mariánské Hory     DETAIL 
Naše podnikatelská činnost spočívá v zajišťování služeb ve stavebnictví, zateplení domu, celková revitalizace domu, rekonstrukce objektů, izolace staveb proti vodě, sanace a komplexní rekonstrukce lodžií a balkónů.

   Stavby, Rekonstrukce, Pronájem lešení, Fasády   romanlabaj@email.cz   Vendryně     DETAIL 
Provádíme stavby a rekonstruujeme-RD na klíč, fasády, střechy, koupelny, bytová jádra, demolice, zámkové dlažby, střešní konstrukce, zemní práce.

   Stavebná firma - SASMOS - Výstavba domov na kľúč   sasmos.spravca@gmail.com   Trnava Hora     DETAIL 
Stavebná firma ponúka komplexné stavebné riešenia v oblasti: výstavba domov na kľuč, bytové jadro, zateplenie, rekonštrukcia historického objektu, strecha, vodovod, kanalizácia, dom na kľuč, komplexné stavebné riešenie, kompletná realizácia stavieb, strecha, výstavba rodinných domov, podkrovie, dlažba, krov, izolácia, sanácia fasád, omietka, Zvolen, Žiar nad Hronom, Kremnica, stavebná firma

   Stavební a obchodní společnost Holeček s.r.o.   info@omitky-holecek.cz   Praha     DETAIL 


   stavební dozor, technický dozor, investorská činnost   realstav@dragon.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Příprava zakázky – projednání záměru, Návrh + studie stavby – součinnost s GP , projednání s DOOSS,Územní řízení – projednání a zajištění územního rozhodnutí,Stavební povolení

   Stavební firma Hladík   stavbyhladik@seznam.cz        DETAIL 
Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.

   Stavební firma Pardubice   hladik.dasice@seznam.cz   Dašice     DETAIL 
Soukromá stavební firma Miloslav Hladík se zabývá všemi obory ve stavebnictví. Mezi poskytované služby také patří projektová dokumentace, autodoprava, prodej stavebního materiálu i truhlářských výrobků.

   Stavební firma Pospíchal   info@stavbynizkov.cz   Nížkov     DETAIL 
Stavební firma Pospíchal působí v oblasti stavby na klíč, izolace, zateplení, půdní vestavby v oblasti Vysočina, Žďár nad Sázavou. Dodáváme kompletní stavby se zajištěním všech potřebných poddodávek dle požadavků zákazníka.Tzv. stavby na klíč tvoří celý výrobní program firmy.

   Stavební firma STAKOM Plzeň   info@stakom-plzen.cz   Plzeň     DETAIL 


   Stavební firma Syner VHS Vysočina, a.s. - Jihlava   vhsvysocina@vhsvysocina.cz   Jihlava     DETAIL 
Výstavba čistíren komunálních i průmyslových odpadních vod, kanalizačních sběračů, vodovodů, úpraven vody a vodojemů. Rekonstrukce a výstavba inženýrských sítí a rozvodů, průmyslových objektů, chodníky, komunikace, veřejná prostranství, úpravy toků.

   Stavební firma Valmont   info@zatepleni-objektu.cz/   Nové Hrady     DETAIL 
Stavební firma Valmont se specializuje zejména na zateplení objektů, šlechtěné omítky či strojní omítky. Pracujeme se sádrokartony, provádíme přestavbu bytových jader a jiné stavební práce.

   Stavební kalkulace Michal Kubelka   michal.kubelka21@gmail.com   Sokolov     DETAIL 
Provádím rozpočtovou činnost ve stavbnictví. Zejména pak zpracovávám položkové rozpočty a výkazy výměr, ale i mnoho dalšího

   Stavební kalkulace Michal Kubelka   michal.kubelka21@gmail.com   Sokolov     DETAIL 


   Stavební práce – Kališ a Krátkoruký, spol. s r. o.   info@vystavby.cz   Praha 6     DETAIL 
Specializujeme se na výstavbu a rekonstrukci bytových komplexů, obchodů, hotelů, restaurací a luxusních rodinných domů. Provádíme veškeré stavební práce včetně speciálních dodávek a montáží. Máme mnohaleté zkušenosti - svěřte svůj projekt do rukou odborníků.

   Stavební práce Benešov, stavební firma Benešov, zednické práce Benešov   masek-stavebniprace@centrum.cz   Benešov     DETAIL 


   Stavební profesionál Stavby Hašek   info@stavbyhasek.cz   Praha 10     DETAIL 
Firma s 15letou tradicí. Provádíme novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a půd na podkrovní byty. Provádíme také jen jednotlivé stavební práce, například zednické práce, fasády, zateplení apod.

   Stavebnictví a reality on line   info@ceskestavebnictvi.info        DETAIL 


   stavebnikatalog.cz   hrncar@info1.cz   České Budějovice     DETAIL 
Jihočeský katalog firem - stavba a bydlení.

   STAVEBNINY - STŘECHY   help@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER, ROTAFLEX), střešní doplňky - (větrací pásy, uzávěry hřebene, větrací mřížky, průchodky střechou, odvětrání střechy, prosvětlovací tašky, příchytky, pochůzné, ochranné a protisněhové systémy).

   Stavebniny a stavební firma FESO   rumlova.feso@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 
Provádíme veškeré stavební práce, zpracováváme rozpočtové návrhy, zajišťujeme inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Prodáváme kompletní stavební materiál, zednické a stavební nářadí a koupelnové vybavení.

   Stavebniny OK - ušetříme Vám na stavbu   okstavebniny@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Internetové stavebniny, které nabízí veškeré zboží na stavbu za výhodné ceny. Od cihel, tvárnic, sádrokartonů až po krbové vložky či střešní materiál.

   Stavebniny Stapus s.r.o.   info@stapus.cz   Staré Hradiště     DETAIL 
Stavebniny Stapus s.r.o. pro Vás zajistí prodej stavebnin, fasádní zateplení domu, fasádní barvy, míchání barevných fasád a omítky.

   STAVEBNINY TRIDENT s.r.o.   leseni@lesenitrident.cz   Chomutov     DETAIL 
Půjčujeme lešení, pojízdné lešení, stavební výtahy a další lešenářské potřeby, mobilní stavební buňky, mobilní WC, mobilní oplocení. Provádíme montáž, demontáž lešení včetně dopravy.

   Stavebniny-kovomat   info@stavebniny-kovomat.cz   Slatiňany     DETAIL 
Prodej stavebního materiálu - od hřebíku po kotle ÚT, doprava, poradenství. Prověřeno 20.rokem činnosti firmy!

   Stavimdomy cz s.r.o.   info@stavimdomy.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Realizujeme stavební zakázky - stavby rodinných domů, bytů, firemních zázemí, region Liberecký, Ústecký, Středočeský kraj, Praha v rozsahu - základové desky, nízkoenergetické a pasivní domy, rekonstrukce, střechy, hrubé stavby, domy na klíč, fasády a zateplení, ploty a dlažby.

   Stavíme rychle a levně   stavbynaklic@seznam.cz   Skršín okres Most     DETAIL 
Projekce všech staveb včetně statických výpočtů Zakládání staveb Zemní práce,kanalizace Zednické práce Obkladačské práce Elektrikářské práce vč. revizí Instalatérské práce,vodoinstalace Truhlářské práce (např.výroba kuchyňských linek, skříní, schodišť, dveří ) Zámečnické práce Malířské a natěračské práce Topenářské práce Přestavby půdních prostor Rekonstrukce bytových jader

   STAVISERVIS spol. s r.o.   petr.vetysek@staviservis.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 
Firma Staviservis provádí veškeré stavební práce v oboru pozemní stavby, dopravní stavby a inženýrské stavby.Realizujeme stavby většího rozsahu na klíč, subdodavatelské části staveb i drobné práce. Dalšími našimi činnostmi jsou zámečnické činnosti či doprava.

   Stavitel Pardubice Petr Dospěl   info@stavitelpardubice.cz   Pardubice     DETAIL 
Stavební firma Stavitel Pardubice Petr Dospěl, poskytuje veškeré stavební práce v Pardubicích a okolí. Mezi naše hlavní činnosti patří: zateplování fasád, rekonstrukce bytů, pokládka podlah, montáže sádrokartónu a truhlářská práce. Zajistíme kompletní projektovou dokumentaci a případně poradíme, jak Váš sen dále vylepšit.

   STAVITELSTVÍ PAVLUK s.r.o. - stavební firma   info@stavitelstvi-pavluk.cz   Pardubice     DETAIL 
Provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.

   StavMaChem, s.r.o.   obchod@stavmachem.cz   Brno     DETAIL 
Stavební materiály a chemie, obklady dlažby tuzemské i zahraniční plovoucí a průmyslové podlahy, komletní zásobování staveb za bezkonkurenční ceny.

   Stavofol - vodotěsné a protiradonové izolace   stavofol@stavofol.cz   Třebíč     DETAIL 


   Stavo-inzert.cz - Inzerce stavebního materiálu   admin@stavo-inzert.cz        DETAIL 
Inzerce zaměřená na stavbu, dům a zahradu přehledně tříděná do kategorií a lokalit. Naleznete zde vše kolem stavebnictví, stavební materiál, cihly, okna, dveře, stavební techniku, nářadí, zahradní techniku...

   Stavokonstrukce   reklama@ambit.cz   Český Brod     DETAIL 


   Stavoplast, s.r.o.   info@stavoplast.cz   Žďár na Sázavou 2     DETAIL 
Montáže vodovodů a kanalizací, prodej instalačního materiálu, zařizovacích předmětů a armatur.

   Stavosan spol. s r.o. - sanace staveb   stavosan@stavosan.cz   Plzeň     DETAIL 
Realizace prací v oblastech: Sanace vlhkého zdiva. Vysoušení, injektáže a podřezávání staveb. Zateplování objektů. Izolace plochých střech. Řezání a vrtání konstrukcí.

   STOA s.r.o.   info@stoa.cz   Praha 9 - Kbely     DETAIL 
Projektování a realizace novostaveb rodinných domů na klíč. Domy k žití, nikoli na přespání. Realizace zahradních minigolfových hřišt a prodej minigolfového vybavení. Společenská hra - Tvoříme slova (rozšiřte si slovní zásobu).

   Stolařství Lhoťan   euro-okna@seznam.cz   Brantice 231     DETAIL 
Výroba eurooken plus veškeré stolařské práce

   Strakon CZ sr.o.   obchod@strakon-st.cz   Strakonice     DETAIL 
Firma Strakon CZ s.r.o. se zabývá výrobou betonových výrobků - schody, balkony, sloupy, překlady a další drobné výrobky

   Strechy, strešné krytiny, montáž krovov - Svetstriech.eu   info@svetstriech.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na strechy, strešné krytiny a montáž krovov od všetkých slovenských firiem naraz.

   Stribet   stribet@stribet.cz        DETAIL 


   Strojově hlazené betonové podlahy Be-Po   info@be-po.cz        DETAIL 
Kvalitní strojově hlazené betonové podlahy, vysoká rovinnost, dobrá cena, velmi kvalitní práce, působnost po celé ČR

   Střecha Profi v.o.s.   mates2th@centrum.cz   Borovany     DETAIL 
Firma Střecha Profi nabízí: -nové šikmé a ploché střechy -kompletní rekonstrukce střech s přípravou na půdní vestavby -opravy střech a údržbové práce na střechách (čištění okapů, nátěry plechových prvků apod.) -montáže střešních oken Spolehlivě provedeme nejen nejrůznější drobné opravy a údržbové práce, ale jsme schopni perfektně zajistit i naprosto komplexní dodávku, od likvidace odpadu z původní střechy přes dodávku potřebného materiálu až po úplnou rekonstrukci střechy. Jsme technicky velmi dobře vybaveni, máme k dispozici i žebříkový výtah. Pracujeme se střešními krytinami dostupnými na našem trhu, které také sami dodáváme. Používané střešní krytiny: Šikmé střechy -skládané tvrdé krytiny z tašek a vláknocementových šablon -plechové krytiny z šablon Ploché střechy -klasické živičné asfaltové pásy -modifikované asfalty -folie

   Střechy - krovy   info@strechy-krovy.cz        DETAIL 


   Střechy Bečák   strechy.becak@seznam.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Poskytujeme komplexní servis pro sedlové a ploché střechy.Bezplatné poradenství a cenové návrhy.

   Střechy Kousal – Tesařské a pokrývačské práce   strechy@kousal.cz   Roztoky     DETAIL 
Naše společnost provádí tesařské, klempířské a pokrývačské práce v Praze. Nabízíme komplexní servis, včetně stavby střech na klíč. Pracujeme na novostavbách i historických budovách.

   Střechy na klíč, dřevostavby   cizapetr@seznam.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Nabízíme kompletní realizace střech, stavíme dřevostavby, provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce

   Střechy Restr Praha   restr@quick.cz   Praha 8     DETAIL 
Střechy - komplexní dodávky střešních plášťů, tesaři, pokrývači, klempíři. Střešní okna Roto, Velux.

   Střechy, střešní krytiny a stavebniny   info@papbohemia.cz   Nová Bystřice     DETAIL 
Specializovaný velkoobchod střešních krytin a stavebnin známých značek KM BETA, MEDITERRAN, TONDACH, BRAMAC, CEMBRIT, RUUKKI, GUTTA, SATJAM, VELUX, POROTHERM, YTONG, SENDWIX, SUPERTHERM, PICHLER, SCHIEDEL a mnoha dalších. Materiály prodáváme do celé ČR, obchodním firmám pro další prodej, realizačním firmám pro realizaci svých zakázek a konečným spotřebitelům. Dopravu zajišťujeme vlastními, případně najatými vozidly s možností manipulace materiálů hydraulickou rukou. Střechy a stavebniny také nakoupíte v příjemném prostředí areálu PaP Bohemia. Doprava zdarma při nákupu v našem eshopu.

   Střešní krytina   postik@email.cz   Pardubice     DETAIL 


   Střešní krytiny, okna, doplňky – AAA Střechy   tcihal@chodska.cz   České Budějovice     DETAIL 
AAA střechy je eshop zabývající se prodejem střešní krytiny, střešních oken, klempířských strojů a nářadí. V našem sortimentu si můžete vybrat nejenom střešní krytiny, tašky, okna a tepelnou izolaci, ale i nářadí a klempířské stroje.

   Střešní světlíky - RWA systémy s.r.o.   info@rwasystemy.cz   Benešov     DETAIL 
RWA systémy - Český výrobce střešních světlíků. Dodáváme střešní světlíky bodové, pásové, světlíky sedlové, zařízení pro odvod tepla a kouře, denní a požární odvětrání ve stavebnictví a atypická prosklení. Montáž a servis střešních světlíků.

   Střihavka - výškové práce   strihavka@volny.cz   Kolín V     DETAIL 
Kácení a ořez stromů, ošetřování památných stromů, poutání kmenů, snižování korun, likvidace polomů, zastřešování dutin ručně štípaným šindelem. Montáže, opravy, nátěr, údržba a demolice pomocí horolezecké techniky. Okapové systémy, hromosvody, fasády, dilatační spáry, střechy, reklamy, konstrukce, stavebnice, věže, komíny…

   STYLE PLUS s.r.o.   info@onlinekoupelny.cz   Litomyšl     DETAIL 


   Subsystem.cz s.r.o.   info@subsystem.cz   Olomouc     DETAIL 
Největší evropský výrobce průmyslových topných těles. Nabízíme trysková topná tělesa, topné pásy, topné desky, pásy pro ohřev sudů, topná tělesa, infrazářiče a další výrobky.

   Subsystem.cz s.r.o.   info@subsystem.cz   Olomouc     DETAIL 
Největší evropský výrobce průmyslových topných těles. Nabízíme trysková topná tělesa, topné pásy, topné desky, pásy pro ohřev sudů, topná tělesa, infrazářiče a další výrobky.

   Superior Steel, s.r.o.   info@bazenyznerezu.cz   Ostrava - Slezská Ostrava     DETAIL 
bazény z nerezu, výroba, montáž, stavba, dodávka bazénu na klíč

   SVĚT OBCHODU - gastromagazín   redakce@svetobchodu.cz   Praha 5     DETAIL 
Svět obchodu je prestižní odborný gastronomický časopis s odborníky na titulní straně. Je určen pro restaurace, hotely, bary, kavárny, jídelny atd. Věnuje se pravidelným tématům: food, beverages, technologie, vybavení, marketing, aktuality z branže, ankety, rozhovory s odborníky atd.

   Svítidla, nábytek, interiéry AMOS DESIGN   barbora.tejkalova@sovanet.cz        DETAIL 
Nabízíme kompletní návrhy a realizace interiérů, prodej nábytku, svítidel a doplňků. Sortiment zahrnuje také židle a kancelářský nábytek. Důraz klademe na design, kvalitní materiály a zpracování. Dopřejte si originální interiéry i design!

   SW technik Praha s. r. o.   jan.folda@swtechnik.cz   Praha     DETAIL 
Firma nabízí nové i starší vysokozdvižné vozíky Komatsu a Combilift, paletovací vozíky (paleťáky), servis u zákazníka, technické prohlídky manipulační techniky, dodávky náhradních dílů, prodej starších vysokozdvižných vozíků všech značek, bazar, pronájem.

   Škoďáci   skodaci.skodaci@seznam.cz   Kostomlaty pod Milešovkou     DETAIL 
Chcete rekonstruovat nebo si sníte o novém domově přímo Vám na míru? Uvažujete nad příčkami, předstěnami, podhledy ze sádrokartonu nebo minerálu, zateplení interiéru, podkroví, či postavit novou nebo opravit,zateplit stávající střechu?Neváhejte, na našich stránkách se dozvíte všechny potřebné informace o naší firmě a mnoho dalších důležitých informacích o službách, které Vám nabízíme. Budeme se na Vás těšit.

   Štefan Herman   herman-omitky@post.cz   Velim     DETAIL 
Realizace fasád a strojních omítek. Doporučíme vhodný fasádní systém (omítkový nebo tepelněizolační), širokou paletu barevných odstínů pro fasády i typů vrchních šlechtěných omítek. Nabízíme i lité podlahy.

   TALPA-RPF Ostrava - tepelná čerpadla, průmyslová ekologie, protlaky, řezání vodním paprskem   talparpf@talparpf.cz   Ostrava - Kunčičky     DETAIL 
Společnost TALPA-RPF se zabývá činnostmi: hydrogeologie, odpady, sanační práce, protlaky, bezvýkopové technologie, horizontální vrtání, vodorovné vrtání, mikrotunelování, řezání vodním paprskem, tepelná čerpadla

   TECNOS trade company s.r.o.   info@tecnos.cz   Brno     DETAIL 
Firma je dodavatelem nerezových komponentů pro nádoby a zařízení využívaných v potravinářském a farmaceutickém průmyslu - průlezy, uzávěry, kohouty, ventily a další příslušenství

   Techwood - krovy, dřevěné střešní konstrukce   techwood@techwood.sk   Žilina     DETAIL 
Návrh a výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů. Střešní konstrukce pro domy, haly, bungalovy, garáže.

   TEiKO spol. s r.o.   teiko@teiko.cz   Spytihněv     DETAIL 


   Tensar International   kora.habinakova@webcertain.com   Český Těšín     DETAIL 


   Tepelná čerpadla   adam.besina@seznam.cz   Otice u Opavy     DETAIL 
Tepelná čerpadla vám ušetří náklady na vytápění. Hloubíme vrty pro tepelná čerpadla, průzkumné vrty, studní vrty a vertikální vrty. Poskytujeme také venkovní tepelné čerpadla, kolektory a bojlery.K tepelným čerpadlům poskytujeme také kompletní servis.

   Tepelná čerpadla IVT   katalogy-ivt@dobryweb.cz        DETAIL 


   Tepelná čerpadla od A do Z   mailto://autori@tepelna-cerpadla.info        DETAIL 


   Tepelná čerpadla Pardubice   obchod@tepelna-cerpadla-pardubice.cz   Pardubice     DETAIL 
Specialista na tepelná čerpadla, kompletní dodávky vytápění. Nabízíme tepelná čerpadla všech typů (země, voda, vzduch). Zajistíme vytápění, větrání, ohřev vody. U všech námi dodaných výrobců Toshiba, Alpha, Innotec, Stiebel, Eltron, NIBE, CTC, LG a Carrier, provádíme servis.

   Tepelna-cerpadla.name - tepelná čerpadla   info@tepelna-cerpadla.name        DETAIL 
Tepelná čerpadla - informační portál o tepelných čerpadlech. Možnost zadání poptávky. Tepelná čerpadla voda - vzduch, země - voda, vzduch - vzduch, tč, dotace na tepelná čerpadla..

   Tepelné čerpadlá, kolektory, kondenzačné kotle, kúrenie, plyn   thermical@thermical.sk   Košice     DETAIL 
Portál, ktorý sa venuje tepelnej technike, alternatívnym zdrojom energií, moderným a úsporným spôsobom udržania tepelnej pohody a komfortu bývania pomocou moderných technických zariadení budov.

   Tepelné izolace Rajstavitelu.cz   obchod@rajstavitelu.cz   Třebechovice pod Orebem     DETAIL 
Obchod Rajstavitelu.cz Vám dodá stavební materiál pro zateplení a izolaci podlah, fasád, střech. Nabízíme tepelné izolace, technické izolace, žaroizolace, pastovité omítky, lepidla, kotvicí prvky a další příslušenství pro zateplování a izolování staveb.

   Terma a.s.   vejs@terma.cz   Hradec Králové 7     DETAIL 
Firma provádí revitalizace vodních toků, těžení nánosů, vodohospodářské stavby, limnigrafické stanice, zemní práce, nákladní autodoprava, opravy a údržbu bytového fondu, rekonstrukce domů, zařízení laboratoří, topné systémy, rozvody plynu, vody.

   Terno Firek s.r.o.   ternofirek@ternofirek.cz   Ostrava     DETAIL 
Plastová okna a plastové dveře.Výroba a montáž plastových oken a dveří VEKA.Dřevěná okna a dveře.Střešní okna.Rolety a doplňky.Zimní zahrady.

   Tesař   remeslnik@gmail.com   Vlašim     DETAIL 
Tesařské práce, dřevostavba

   Tesařství a Dřevostavby   tesarstvi@mujmail.cz   Ostrava     DETAIL 
Webová prezentace s návody a tipy pro postavení domu. Najdete tady rady jak si poradit pokud chcete stavět ze dřeva. Ukážu vám jak na to a také porovnám různé druhy stavebních způsobů.

   Těžební písková s.r.o.   barta.o@tezebnipiskova.cz   Kratonohy     DETAIL 
Těžba, úprava, doprava a prodej štěrkopísku a kameniva. 0-2, 0/4, 4/8, 8/16, 16/32.

   Thermoplast Česká republika   marketing@eurosystemy.cz   Hranice     DETAIL 
zabýváme se vlastní a zakázkovou výrobou produktů z plastických hmot pro podlahové topení, vytápění a rozvody topení

   TIMBERLAND a. s.   vym@email.cz   Odry     DETAIL 
Protihlukové panely a stěny

   Timbr   objednavky@timbr.cz   Pardubice     DETAIL 
Specializujeme se na výškové práce a arboristiku. Zaměřujeme se hlavně na rizikové kácení stromů, jejich redukci, zdravotní a bezpečnostní prořezávku a vyvazování korun. Dále provádíme instalace a údržbu reklam, údržbu okapů, mytí oken a fasád, montáž ochraných sítí, malbu dravců na budovy a další.

   TOGAZ, s.r.o.   togaz@togaz-vrata.cz   Náchod – Běloves     DETAIL 
Nabízíme garážová sekční vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky.

   Tomacon, s. r. o.   info@tomacon.cz   Hřibiny 15     DETAIL 


   Tomáš Janíček - interiérové dveře, podlahy   tomas@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.

   Tomáš Janušík   info@bazeny-nadrze.cz   Ostrava     DETAIL 
Výrabíme plastové nádrže, žumpy, septiky, jímky a ČOV podle vašich představ. Zkontrolujte si naše AKCE!

   Top heating   marketing@eurosystemy.cz   Hranice     DETAIL 
Top heating - jedinečný systém teplovodního podlahového topení, díky kterému můžete ušetřit ročně tisíce korun v nákladech na vytápění

   Topdek Trade s.r.o.   topdektrade@gmail.com   Opava     DETAIL 
Speciální dodávky scénických komponentů. Vybírat můžete v našm katalogu projekční folie pro jeviště, textilie velkých šířek i s B1, jevištní zrcadla s konstrukcí, efektní lesklé materiály, baletní i jevištní povrchy. Výroba kulis. Nehořlavé úpravy.

   Topenářství, instalatérství   zdenekblaha16@seznam.cz   Třebíč     DETAIL 
Veškeré topenářské a instalatérské práce. Topenářské práce, instalatérské práce, kanalizace, koupelny, rekonstrukce. Třebíč a okolí.

   Topení - nabídky a poptávky   marketing@eurosystemy.cz   Hranice     DETAIL 


   Topení ORG   info@topeni.org   České Budějovice     DETAIL 
Topení, podlahové topení. Vše co potřebujete k tomu ab jste mohli firmám zadat poptávku

   Topení pro vytápění hal a skladů   info@topeni-pro-haly.cz   Ostrava - Mar. Hory     DETAIL 


   Topení, plyn, voda - JK Trade HK, s.r.o.   info@jktradehk.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Topení, plyn, voda, solární technika, měřidla a nářadí JK Trade HK, s.r.o. Velko i maloobchodní prodej, široký sortiment zboží skladem v Hradci Králové, Královehradecký kraj. Nabízíme odborné poradenství a profesionální montáž.

   Topení, radiátory pro elektrické, ústřední vytápění   konstrukce@bitherm.cz        DETAIL 
V našem E-shopu najdete sortiment zabývající se topením a sušením pro Váš komfort a pohodlí u Vás doma. Topení, radiátory pro elektrické vytápění, ústřední topení a kombinovaný provoz. Trubkové radiátory do koupelny, deskové radiátory do domu a bytu. Příslušenství k radiátorům jako je topná tyč, sítová vidlice, regulátor prostorové teploty, madlo nebo háček na radiátor. Nabízíme elektrické sušáky ručníků, jedinečný teplovodní vysoušeč obuvi , ale i elektrický vysoušeč obuvi a mnoho dalšího.

   Topení, topenáři   info@topeni-topenari.cz   Psáry     DETAIL 


   Topení-ohřev.cz   info@topeni-ohrev.cz   Praha 4     DETAIL 
Internetový obchod se sortimentem značek AEG, De Dietrich, Tatramat, Stiebel-eltron. Vám nabízí: Bojlery, kotle, přímotopy, tepelná čerpadla, plynové a olejové kotle, solární zařízení, ohřívače vody, akumulační kamna a spousty dalších výrobků.

   Topstroje.cz   lucie.rumlerova@media1.cz   Brno     DETAIL 
Vše o stavební, zemědělské a komunální technice.Odborné články, recenze, bazar, databáze odcizených strojů.

   Tospur, s.r.o.   lucie.chaloupkova@gedip.cz   Napajedla     DETAIL 
Provádíme izolace oken - zateplování oken pomocí izolačního skla. Izolace oken - vyměníme jednoduché sklo za izolační sklo. Izolační skla jsou velmi účinným způsobem zateplení oken.

   TP plus CL, s. r. o.   tomas.p@seznam.cz   Úštěk     DETAIL 
Bazény DLW Delifol - zapuštěné železobetonové bazény s dokonalou tepelnou izolací a minimální stavební připraveností. Zastřešení bazénů, Lamelové zakrytí POOLONPOOLUP, bazénové lemy StoneAge, eshop.

   TradeNET   tradenet@seznam.cz   Praha 7     DETAIL 
Informační síť Sdružení pro rozvoj podnikání slouží podnikatelům a exportérům. Obsahuje bezplatné prospěšné informace včetně aktuálních Poptávek ze zahraničí a kontaktních údajů zájemců o zboží / služby.

   Transform a.s. Lázně Bohdaneč   vyvoj@animatec.cz   Lázně Bohdaneč     DETAIL 
Vyrábíme plastové chodníky, plastové obrubníky, plastové ploty a plotové sloupky, prkna, plastové přepravní palety, kabelové a odvodňovací žlaby a plastové desky, zahradní nášlapné dílce. Specialita je plastová zatravňovací dlažba. Recyklace - plast.

   TRASS-EKO s.r.o.   trasseko@trasseko.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 


   Trigema real, s.r.o.   trigema-real@trigema-real.cz   Praha 5     DETAIL 
Trigema Real, s.r.o. vznikla se záměrem zabývat se nejen realitní činností, ale také činnostmi bezprostředně na tuto činnost navazujícími, jako je např. správa nemovitostí nebo inženýrská činnost ve stavebnictví.

   Trigema, s.r.o.   trigema@trigema.cz   Praha 6     DETAIL 
Stavební firma. Stavba rodinných domů, bytových domů, stavby průmyslových objektů, oplášťování z pórobetonových panelů, rekonstrukce, zateplování fasád systémy Baumit, Renotec a Stomix.

   Triplex v. o. s.   triplex@triplex.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Výtahy a plošiny vertikální, schodišťové a pro imobilní osoby. Montáž a servis pro domácí, nákladní a osobní výtahy. Vyrábíme výtahy podle atypického zadání. Dobré technické provedení je základním předpokladem. Spolehlivý provoz díky kvalitnímu servisu.

   Truhlářství Bednarčík   f.bednarcik@volny.cz   Úvaly     DETAIL 
Zakázková výroba a vybavení interiéru z masivu a lamina. Zakázková výroba a vybavení exteriéru z masivu.

   Truhlářství BOMI - truhlářské práce   bomi@agtoptip.eu   Praha 9     DETAIL 
Zakázkové truhlářství zařidí interiéry a veškeré truhlářské práce. Vyrábíme kusový nábytek, zařízení komerčních prostor. Dodáváme a montujeme vestavěné skříně, nábytek, postele, okna, dveře, parapety, plovoucí podlahy a palubky, schodiště a zábradlí. Samonosná dřevěná schodiště z masivního dřeva, schodiště s konstrukcí z betonu nebo oceli, montáž zábradlí, zajistíme i chromované stavebnice, možnost vlastních návrhů interiéru.

   Truhlářství Dohnanský   truhlarstvidohnansky@seznam.cz   Sezemice     DETAIL 
Truhlářství Dohnanský se specializuje na kompletní truhlářskou výrobu převážně z masivu

   Truhlářství Dohnanský   truhlarstvidohnansky@seznam.cz   Sezemice     DETAIL 
Truhlářství Dohnanský se specializuje na kompletní truhlářskou výrobu převážně z masivu

   Truhlářství Kouda Náchod   info@truhlarstvi-nachod.cz   Náchod     DETAIL 
Vyrábíme a montujeme: dveře, Eurookna 68, schody, zábradlí, palubky, kuchyně, veškerý nábytek z masivu a lamina, tesařské konstrukce, zahradní nábytek a jiné truhlářské výrobky. Vše na míru a přání zákazníka

   T-Servis MB, s.r.o.   uspornedomy@seznam.cz   Kosmonosy     DETAIL 
Dodáváme montované dřevostavby rodinných domů na klíč, montáž i do 11 dnů !! Průměrná doba výstavby činí 18 dnů. V České republice se prezentujeme sítí ukázkových domů. Stavíme energeticky pasivní domy, nízkoenergetické domy a energeticky úsporné domy, včetně výpočtu tepelných ztrát rodinného domu.

   TUMA invest spol. s r.o.   tumainvest@gmail.com   Bánovce nad Bebravou     DETAIL 
Krby, kachle , sporáky, komíny a komínové systémy, VO - MO, rozvoz po celej SR i do ČR

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Tyros Loading Systems CZ, s.r.o.   info@tyros-loading-systems.cz   Praha     DETAIL 
Tyros vyrábí a dodává výrobky a služby v oblasti vratové a nakládací techniky dle požadavků zákazníka. Tyros loading systems zastřešuje mezinárodní továrny, realizuje projekty v řízené kvalitě, požadovaných termínech a poskytuje poprodejní servis.

   UNICON OSTRAVA s. r. o. – manipulační technika   info@unicon.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
Zajišťujeme prodej, pronájem a servis stavebních strojů a manipulační techniky.

   UNIPACK   post@unipack.cz   Třinec 3     DETAIL 
Obalová a páskovací technika, stroje pro ovíjení a smršťování do folie, spotřební materiál, příslušenství, servis, komplexní řešení výrob a expedic.

   Úsovsko, a.s.   klopina@usovsko.cz   Úsov     DETAIL 


   Úsporná oběhová čerpadla Grundfos   GCZ@grundfos.com   Olomouc     DETAIL 
Prezentace úsporných oběhových čerpadel společnosti Grundfos ALPHA2 a MAGNA. Součástí webu je i kalkulátor pro porovnání různých značkových čerpadel mezi sebou.

   Útulně doma - betonové ploty   utulnedoma.cz@seznam.cz   Čáslav     DETAIL 
Potřebujete oplotit svůj dům nebo zahradu? Zabýváme se prodejem a montáží betonových plotů české výroby na klíč. Nabízíme širokou škálu vzorů betonových plotů. Betonové ploty se vyznačují velmi dlouhou životností.

   Václav Černý   vaclav.cerny@floranet.cz   Praha 8 - Dolní Chabry     DETAIL 
Dodáváme dřevěné garáže, garážové stání, zahradní pergoly a přístřešky pro auta ze smrkového dřeva. Dřevěné garáže, garážové stání, zahradní pergoly a přístřešky pro auta dopravíme a montujeme po celé ČR.

   Václav Heřman - teraco   teracolite@seznam.cz   Velký Vřešťov 117     DETAIL 
není

   Václav Šmíd   webmaster@azcomputers.cz   Moravská Třebová     DETAIL 
Dodáváme a montujeme dveře, interiérové dveře, masivní dveře, vstupní dveře JANOŠÍK, bezpečnostní dveře BEDEX. Renovace dveří. Dále nabízíme laminátové podlahy, dřevěné podlahy, dýhované podlahy, korkové podlahy, marmoleum, vestavěné skříně na míru.

   Vagonka - Dřevo s.r.o.   obchod@vagonka-drevo.cz   Studénka     DETAIL 
Vagonka - Dřevo s.r.o. divize Okna-dveře - mnohaleté zkušenosti v oblasti dodávek a montáže oken a dveří nás řadí na přední pozice mezi dodavateli v regionu. Našim prvořadým cílem je spokojený zákazník, proto přistupujeme ke každé zakázce již od jejího prvopočátku s maximální péči.

   Vanad 2000 a.s.   vanad@vanad.com   Golčův Jeníkov     DETAIL 
Společnost Vanad 2000 a.s. vám nabízí kvalitní CNC řezací stroje, které vám usnadní vaši práci. Vybírat můžete také z široké škály příslušenství. K dispozici je i záruční a pozáruční servis. Prohlédněte si zboží a vybírejte.

   Vector - Výroba dřevěných šindelů   vector@vector-sindle.sk   Brezno     DETAIL 
Výroba dřevěných šindelů, pokrývání střech.

   VELUX eSHOP   velux@estrechy.cz   Olomouc     DETAIL 


   Versura s.r.o. – bourací a vibrační technika   info@pujcovnystroju.cz   Kralupy nad Vltavou     DETAIL 
Prodáváme a pronajímáme stavební stroje. Naše vibrační technika je velmi účinná.

   Vesas s.r.o.- stavební firma   vesas@vesas.cz   Třebíč     DETAIL 
Stavební firma zajišťuje komplexní dodávky a stavby: rodinné domy, rekonstrukce historických objektů a novostavby - průmyslové haly a administrativní budovy. Ústřední a podlahové vytápění a zdravotechnické instalace, zateplování staveb.

   VESIBA, s.r.o.   info@svodidla-vesiba.cz   Praha 8     DETAIL 
Instalujeme silniční svodidla a dopravní značení na území ČR i Slovenska. Opravujeme úseky, kde jsou poškozená svodidla, včetně výměn sloupků. Stará svodidla demontujeme včetně jejich odvozu. Dodáváme svodidla NH4, svodidla NH3 a svodidla Fracassa. Doporučujeme svodidla jako ochranu vnějšího i vnitřního opláštění hal, průmyslových zón, logistických center.

   Vestavěné skříně   Jan.Dolezal@gmx.de   Praha     DETAIL 
Vestavěné skříně

   Vestavěné skříně a infrasauny KAPITAN   katalogy@bc.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 


   VESTIN-IZOLAČNÍ MATERIÁLY, s.r.o.   info@vestin.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Jsme výhradní dodavatel - protihluková izolace a zvuková izolace fólie AMS-Tecsound. Odhlučnění tvoří sendvičové zvuko - izolační materiály, vrstva zvukové izolace AMS-Tecsound a vrstva z netkaných textilií, PUR, minerálních a skelných vláken.

   Vchodové dvere   obchod@gavaplast.sk   ŠAmorín     DETAIL 
Firma GAVAplast sa zaoberá výrobou dverných výplní pre vchodové dvere. Vyrába plastové, hpl alebo hliníkové dverné výplne. Ponuka vitrážnych skiel.

   Vchodové dveře Gerappa   info@gerappa.cz   Ústí nad Orlicí     DETAIL 
Vyrábíme a nabízíme plastové vchodové dveře, balkonové i garážové dveře

   Vilém Nováček   vilemnovacek@seznam.cz   Příbor     DETAIL 
Provádění zednických, kladečských a obkladačských, betonářských, samotářských a komínářských prací při výstavbě, rekonstrukcích, adaptacích a opravách novodobých i historických objektů. Rekonstrukce bytových jader. Možnost domluvy.

   Virgo, spol. s r.o.   virgo@virgo.cz   Liberec 11     DETAIL 
Hutní materiál, stavební a nábytkové kování, jekly, plechy, trubky, pasová ocel, kulatina, dráty.

   virtualtravel   3dpano@3dpano.cz        DETAIL 


   Vlach Luděk - zemní práce   info@vykop.cz   Loštice     DETAIL 


   VOD s.r.o. - stavební prvky pro výrobu oken a dveří   info@vod-online.cz   Kladno     DETAIL 


   Vodárenské technologie, s. r. o.   stefan.polgari@seo-optimalizace.info   Rudná u Prahy     DETAIL 
Zajišťujeme technické poradenství v oblasti úpravy vody, hydrogeologického posouzení jímacích území, návrhů technologií úpravy vody, optimalizací stávajících technologií úpravy vody, projekčních činností, inženýrských činností a dozorů staveb.

   Vodovodní baterie, sprchové kouty, vany   Jan.Dolezal@gmx.de        DETAIL 


   VP servis - horolezecká výstroj   radek.vopat@lezeckavystroj.cz   Tisá     DETAIL 


   VP servis - školení a servis pro výškové práce.   radek.vopat@lezeckaskola.cz   Tisá     DETAIL 


   VPD Hranice s.r.o.   vpd@vpd.cz   Hranice     DETAIL 
Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiál a stavební chemie.

   VPD Hranice s.r.o.   vpd@vpd.cz   Hranice     DETAIL 
Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiály a stavební chemie.

   Vrata - Bareš s.r.o.   frbares@volny.cz   Čeperka     DETAIL 
Společnost Bareš s.r.o. dodává a montuje vrata garážová , průmyslová a rolovací. Dále nabízíme otočné a posuvné brány,pohony a doplňkové zámečnické práce.

   Vrtané studny Vysočina   prchalstudny@seznam.cz   Polná     DETAIL 
Realizace vrtaných studní s garancí vydatnosti min. 2000 l/24 hod. Působíme převážně v oblasti kraje Vysočina - v sousedních krajích po dohodě. 13 let praxe v oboru!

   Vrtané studny, protlaky a zemní práce - Jiří Slepička   info@studny-slepicka.cz   Moravský Krumlov     DETAIL 
Firma Jiří Slepička provádí zemní vrty všeho druhu - vrtané studny, protlaky pod komunikacemi i vrty pro tepelná čerpadla. Nabízí také zemní a terénní práce jako bagrování, výkopy, práce sbíjecími kladivy, svařování a napojování inženýrských sítí.

   Vrtání studní S & K   smejkal.studny@seznam.cz   Polná     DETAIL 
Vrtání studní na prameny spodní vody průměrem 155mm pro organizace rodinné domy,chaty,chalupy,zahrady od 650 kč za 1 m ,více na www.skstudny.cz

   Vrtej.cz   info@vrtej.cz   Unhošť     DETAIL 


   VSS S.R.O.   vsssro@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 


   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   výkopové práce Sekera Ján   sekerajn@gmail.com   Sereď     DETAIL 
Realizujeme zemné, výkopové a búracie práce stavebnými strojmi s možnosťou nákladnej autodopravy a likvidáciou stavebnej sute - zemné práce Sekera Ján

   Výroba a opravy pomníků   kamenictvilanger@seznam.cz   Jeseník nad Odrou     DETAIL 
kamenictví

   Výroba garážových vrat Brno   vrata-babic@seznam.cz   Blučina     DETAIL 


   Výškové práce Lang   lang@vyskovepracelang.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Výškové práce Lang - specializace na montáž reklamních poutačů ve výškách horolezeckou technikou.

   Výškové prace -Šanca   sancam@seznam.cz   Ivančice     DETAIL 
Zabíváme se nátěry,tmelení,montáž,mytí,za pomoci horolezecké techniky.

   Výtahy Plzeň - Elex, s.r.o.   info@vytahyelex.cz   Plzeň     DETAIL 
Cílem firmy je nabídnout výtahy, zdvihací plošiny a luxusní výtahové kabiny na zahraniční trh. V současné době firma zaujímá pevné místo v nabídce všech služeb v oblasti výtahů a zdvihací techniky na českém trhu.

   WALCO CZ spol. s r.o.   info@walco.cz   Praha 4     DETAIL 
Zajišťujeme komplexní dodávky pozemního stavitelství a inženýrských staveb - kanalizační a vodovodní sítě, přípojky, komunikace a zpevněné plochy. Provádíme vodohospodářské stavby - ČOV, opevnění a úpravy toků, retenčních nádrží, čerpacích stanic.

   WATERSAVERS s.r.o.   watersavers@setricevody.cz   Brno     DETAIL 
Program na úsporu spotřeby vody, spořiče vody – nastavitelné antivápenné úsporné perlátory a průtokové regulátory do sprch, Automatický WC STOP, Antivápenné sprchové hlavice, zátěžová sprchová hadice

   Weton   info@weton.cz   Brno     DETAIL 
Kompletní dodávka prací a služeb v oblasti sanací vlhkého zdiva. Weton je odborníkem pro vysušování zdiva metodou aktivní elektroosmózy, podřez diamantovým lanem a injektážemi. Profesionální dodavatel prací a služeb za nízké ceny.

   WH-KOTE, s.r.o. – kotevní technika   centrala@wh-kote.cz   Praha 4     DETAIL 
Specializovaný prodej kotevní techniky, nastřelování, jádrového vrtání a spojovacího materiálu. Dodáváme ocelové a chemické kotvy, kotevní šrouby, plastové hmoždinky, vrtáky do betonu, diamantové a flexi kotouče. Odborné poradenství a trhací zkoušky.

   WOOD SYSTEM s.r.o.   obchod@woodsystem.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Stavební firma zabývající se výhradně výstavbou rodinných domů. Domy stavíme dle individuální projektové dokumentace. Jsme schopni pro Vás postavit jakýkoliv dům, který bude splňovat všechny Vaše nároky a požadavky

   WoodPartner.cz   info@woodpartner.cz   Praha 8     DETAIL 
Český výrobce kuchyní a nábytku na míru WoodPartner cz. Vyrábíme kuchyňské linky Moderní, Rustikální, Luxusní a Komerční v provedení hluboký mat, vysoký lesk, masív, dýha, folie či 3D lamino, aj. s možností volby tvaru, rozměrů, dekorů a materiálů. Provádíme kompletní realizace interiérů - kuchyně včetně elektrospotřebičů, jídelny, stoly, obývací sestavy, ložnice, postele, skříně, aj. včetně 3D grafických návrhů, vizualizace a montáže.

   www.akostavat.com   info@akostavat.com   Bratislava     DETAIL 
Akostavat.com je stavebný poradenský portál, ktorý dáva čitateľom informácie pre ich stavbu a iné projekty. Taktiež ale ponúka články o aktuálnych trendoch v bývaní.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   www.VšeproKomíny.cz   vavrin@staskom.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Prodej komínových systémů, sortimentu pro stavby a opravy komínů, příslušenství.

   X Povolení   xpovoleni@seznam.cz        DETAIL 
STAVEBNÍ POVOLENÍ, ohlášení stavby, územní rozhodnutí.. poradíme Vám jak na to, nebo za Vás vše zařídíme!

   Xelle CZ s.r.o.   tiskovezpravy@ytong.cz   Hrušovany u Brna     DETAIL 


   xStavba.cz - eshop se stavebním materiálem   xstavba@xstavba.cz        DETAIL 


   Yager Group s.r.o. - rekonstrukce, kuchyně, reality, hypotéky   info@yager.cz   Praha 5 - Smíchov     DETAIL 
Firma Yager Group s.ro. provádí stavby a rekonstrukce domů, rekonstrukce bytu, bytového jádra, koupelny, kuchyně. Vyrábíme kuchyně a kuchyňské linky, umíme jak moderní, rohové kuchyně, tak rustikální kuchyně. Nabízíme také zateplení fasád, stropu, střechy, půdy, provádíme revize plynu, plynových kotlů, elektro revize, rozvody vody, plynu, elektřiny. Naší činností je také pokládka podlahy, topení, stavíme střechy. Dále nabízíme stěhování, vyklízení bytů, odvoz suti a odpadu, likvdidaci odpadu. Nabízíme i realitní služby, máme realitní kancelář, která pro Vás ráda vyřídí prodej i pronájem bytu, domu, pozemku, či výměnu bytů. Dále nabízíme i služby v oblasti hypoték. Náš hypoteční specialista Vám sjedná hypotéku s nejnižší sazbou na trhu.

   Z + H stavby na klíč s.r.o.   zhivancice@volny.cz   Brno     DETAIL 
Z + H stavby na klíč s.r.o. se zabývá výstavbou rodinných domů na klíč. Realizace stavby je možná jak na základě Vaší vlastní dokumentace, tak ve spolupráci s našimi již osvědčenými odborníky.

   Zábradlí -GRETA   greta.cz@centrum.cz   Zašová     DETAIL 
Stavebnicové systémy schodišťových a balkónových zábradlí pro interier a exterier.Provedení nerez,sklo,hliník,ocel,litina,plast,dřevo,alpské balkóny.Prodej a montáž.

   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zahradní ráj - specialista na zahradní doplňky   zahradniraj@zahradniraj.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Zahradní nábytek, dřevěné domy, chaty, sruby, carporty, pergoly, altány, ploty, brány, vrata, palisády, kůly, ohrazení záhonů, dětská hriště, městský mobiliář, tesařské a truhlářské práce, zahradní architekti, realizace zahrad a parků, stavební činnost, říční kámen, travní koberce, závlahy, čerpadla, jezírka, rákos

   Zahradní, koupací a koi jezírka Star-fish   info@star-fish.eu   Pardubice     DETAIL 


   Zahradnické služby Křeček a Plundra s.r.o.   info@krecek-plundra.cz   Praha 10     DETAIL 
Návrhy, realizace a údržba zahrad. Střešní zahrady, ozeleňování teras a balkónů.

   Zámečnické a pasířské práce   jelinek_martin@seznam.cz   Modřice     DETAIL 
Nabídka prací s nerezovým materiálem a barevnými kovy, svařování a povrchové úpravy. Výroba zábradlí, schodišť, plechových a frézovaných dílců.

   Zámečnictví a kovovýroba České Budějovice   zamecnictvicb@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 


   Zámečnictví Točimon Praha   klika@zamecnictvi-tocimon.cz   Říčany u  Prahy     DETAIL 
Stavební zámečnictví Točimon dodává na míru pojezdová a garážová vrata, ploty všech druhů, zámečnické schody, branky, zábradlí, nábytek, kovové konstrukce, dlažbu a stavební práce. Vyrábíme kvalitní výrobky z nerezu, oceli, hliníku a mosazi.

   Zámečnictví Waschta   waschta@waschta.cz   Brno     DETAIL 
Stavebně-zámečnická výroba se zaměřením na návrhy, výrobu a montáž schodišť, zábradlí a ocelových konstrukcí, práce s nerezí.

   Zámková dlažba, pokládka.   dlazbyzakova@seznam.cz        DETAIL 


   ZANER - kovovýroba, zámečnictví a pasířství   info@zaner.eu   Brno     DETAIL 
Obor firmy Zaner, je kovovýroba, pasířství a zámečnictví. Sídlem je Brno. Od roku 1998 provádíme montáž zábradlí a schodišť, zámečnictví a pasířství nejen pro Brno. Používáme nerez, mosaz, měď,ocel. Svařování ocel, nerez.

   Zaso Landa – stavební a zámečnické práce   novinky@czechproduct.cz   Otročiněves     DETAIL 
Nabízíme stavební, zámečnické a zemní práce. Poskytujeme kompletní služby ve všech třech oblastech, přičemž disponujeme i patřičným vozovým parkem.

   Zateplení střech, izolace střech   sluzby@malotaproduction.cz   Praha 10     DETAIL 
Dodavatelé střešní tepelné izolace, technický servis pro dokonalé zateplení šikmých střech zdarma, doporučení vyškolených pokrývačských firem

   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zdeněk Helich   helich@volny.cz   Praha 18 - Letňany     DETAIL 
Specialista na požární ochranu a bezpečnost práce. Veškeré služby spojené s oborem požární ochrana: posouzení stavu požární ochrany na pracovištích, zpracování a aktualizace příslušné dokumentace v souladu s právními předpisy a pravidelné preventivní kontroly všech pracovišť firmy včetně osobní asistence při odstraňování případných nedostatků. Nástupní i opakovací školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků o požární ochraně s následným sepsáním a údržbou povinné dokumentace, odborná příprava požární hlídky. Konzultace a poradenství na vysoké úrovni, jednání s příslušnými orgány státního požárního dozoru a spolupráce při zajišťování a provádění předepsaných kontrol a revizí vyhrazených druhů požární techniky. Kompletní servis v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci (zkráceně BOZP): hodnocení a kontroly dodržování předpisů BOZP, koordinace bezpečnosti práce ve stavebnictví, zavedení systému managementu a certifikační i interní audity managementu BOZP. Vypracování, vedení a aktualizace dokumentace BOZP, školení řadových i vedoucích zaměstnanců včetně dokumentace o školení. Profesionální poradenství v oboru BOZP, pomoc při evidenci a vyšetřování pracovních úrazů a jednání s inspekcí práce, hygienou a dalšími orgány státního dozoru. Spolupráce při zajišťování a provádění předepsaných kontrol a revizí elektrických zařízení a spotřebičů.

   Zdeněk Kramoliš-zednictví   kramoliszdenek@centrum.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce celých bytů na klíč, stavební servis firemních i nefiremních budov, údržba obchodních řetězců ČR, zednické a obkladačské práce.

   Zefyr s.r.o.   info@zefyr-grp.com   Praha 9     DETAIL 
Dodávka, montáž a engineering sklolaminátových potrubních systémů a sklolaminátových armatur. Potrubní systémy dosahující tlaku až 400bar. Výroba sklolaminátových výrobků a provádění laminačních prací.

   Zelená úsporám - dotace na obnovitelné zdroje energie   links.goin@gmail.com        DETAIL 
Komplexní informace o programu Státního fondu životního prostředí "Zelená úsporám" pro dotace na zateplení domů a pořízení kotlů na biomasu, tepelných čerpadel nebo solárních kolektorů.

   Zelené strechy - Proroofing   proroofing.paulisin@gmail.com   Sečovská Polianka     DETAIL 
Hlavným programom firmy je realizácia zelenýc striech,hydroizolácií plochých a šikmých striech ,strešných záhrad, terás a balkónov. Hydroizolácie stavieb, zemné izolácie proti vlhkosti, tlakovej vode, radónu.

   Zemědělské stavby Jihlava, a.s.   tesarna@zsj.cz   Jihlava     DETAIL 
Kompletní realizace staveb, veškeré stavební práce a stavební úpravy. Občanská a bytová výstavba, nové fasády a zateplení, krovy a vazníky.

   Zemina s.r.o.   superzemina@gmail.com   Bratislava 5     DETAIL 
Spoločnosť ZEMINA s.r.o. bola založená za účelom dovozu a predaja zeminy a následného poskytovania komplexných terénnych úprav s použitím špeciálnej stavebnej mechanizácie. Našou ďalšou špecializáciou je zariaďovanie interiérov pomocou širokej škály drevných materiálov akými sú: domáce, exotické a modifikované dýhy, veľkoplošný dyhovaný alebo lamino materiál.

   Zemní Páce - Autodoprava Šolc   zemni-prace-solc@febet.cz   Praha 2     DETAIL 
Firma působí v oboru zemních prací a autodopravy od roku 2005 a za dobu svého působení realizovala množství zakázek v různých oblastech stavebního průmyslu a autodopravy. Díky komplexnosti služeb - kombinací zemních prací a vlastní autodopravy, snižujeme náklady zákazníka a zaručujeme odevzdání kompletní zakázky jednou firmou. Zhodnocením dlouholetých zkušeností jsme přizpůsobili náš vozový park, tak aby pokryl potřeby všech zemních prací, stavebních příprav, kolektorových rozvodů, nebo jiných úprav terénu. Současně autodopravou pokryjeme potřebný transport materiálu na místo a odvoz a likvidace veškerých odpadů (mimo nebezpečných), či odvoz zeminy a jiných materiálů z místa prací. Zaručujeme vám solidní jednání, komunikaci a reálnou kalkulaci cen. Objednávky a řešení realizací je možné prokomunikovat přes dispečink (777 409 217), či přímo s majitelem firmy p. Šolcem (608 423 000).

   Zemní práce Bébar   bebarjan@seznam.cz   Drnovice     DETAIL 
Veškeré zemní práce, pronájem strojů. Na strojní zemní práce používáme stavební stroje CAT a CASE. Doprava nákladními vozy LIAZ. Demoliční práce, doprava materiálu.

   Zemní práce Filip Šinko   sinko.filip@seznam.cz   Větřní 264     DETAIL 
Provádím strojní zemní výkopové práce v okresu Český Krumlov jako jsou výkopy základů,terenní úpravy, zahrnování,přípravné práce pro stavby,výkopy inženýrských sítí,čištění potočních a silničních žlabů,technické služby(úklid sněhu, stavební suti,uhlí,drtí a pod.) práce provádíme strojem JCB 3CX

   Zemní práce, demolice stavby   info@bouraci-prace.net   Praha     DETAIL 
Služby v oblasti demolice domu mechanizací. DEMOLICE, bourání staveb a jiných budov. Demolice stavby demolice strojem JCB4CX, otočný kolový bagr. DEMOLICE dřevo stavby, chaty, garáží ZEMNÍ PRÁCE výkopové práce mechanizací minibagr.

   Zemní vruty – Bautools-eshop.cz   info@bau-tools.cz   Šternberk     DETAIL 
Online prodej zemních vrutů pro snadné zakládání staveb i bez betonu. V naší nabídce najdete hlavně zemní vruty pro sloupky, trubky, dřevěné hranoly, ale také tesařské kování, spojovací materiál, nábytkové úhelníky plechy, kotevní patky.

   ZEOLIT Kladno spol.s r.o. – Fasádní obklady z pálených cihel   zeolit@zeolit.cz   Kladno     DETAIL 
Vyrábíme tradiční šamotové cihly vhodné pro fasádní obklady budov a stavbu krbů.

   ZEPPELIN CZ – stavební a zemědělské stroje   info-cz@zeppelin.com   Modletice     DETAIL 
Provozujeme prodej a pronájem stavebních a zemědělských strojů Caterpillar.

   Zimní zahrady   trejbal@zimni-zahrady.cz   Praha 2     DETAIL 
Výrobní činnost je zaměřena na zimní zahrady, atria, zastřešení bazénů a výkladce. Dále zajišťujeme výrobu oken, dveří, obkladů interiérů a exteriérů z plastových profilů.

   Žaluzie - Sítě Aleš Krůza   objednavky@kruza.cz   Zaječí     DETAIL 
Společnost Aleš Krůza se zabývá výrobou a prodejem žaluzií, sítí proti hmyzu, rolet a markýz. Na všechny tyto výrobky poskytuje servis a řádnou záruku.

   Žaluzie, rolety, markýzy   jan@ota-berlin.de   KLadno     DETAIL Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka