Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Průmysl
- DŘEVOZPRACUJÍCÍ
   2MTJ – lesnické práce   2mtj@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
Provádíme široké spektrum lesnických prací. Věnujeme se prodeji dřeva na otop.

   A - Z Kulečníky   info@kulec.cz   Frýdlant nad Ostravicí     DETAIL 
Výroba a prodej kulečníků a příslušenství, jukeboxů MP3, stolních fotbalů, NOVINKA - patentované multifunkční stoly do domácností. Nabídka zprostředkovatelské provize až 300.000 kč. Doprava kulečníků po ČR ZDARMA.

   A.M.O.S.DESIGN s.r.o.   amos@amosdesign.cz   Brno     DETAIL 
nábytek

   A-Cory, s.r.o.   acory@acory.cz   Ostrava     DETAIL 
Multimediální aplikace, prezentace firem, komplexní vedení účetnictví, zakázková výroba nábytku a zahradních staveb.

   Activedesk.eu   contact@activedesk.eu   Bratislava     DETAIL 
Elektrické výškově-nastavitelné stoly do kanceláří a domácností.

   Agentura 365 s.r.o.   info@nejlevnejsidrevo.cz   Praha     DETAIL 
Palivové dřevo. Výroba a prodej palivového dřeva na topení na www.NejlevnejsiDrevo.cz. Rozvoz palivového a krbového dřeva.

   Alax spol. s r.o.   export@alax.cz   Praha 8     DETAIL 


   ALFA a OMEGA,spol. s r.o.   alfaomega@hronov.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
zakázková výroba:shrnovací stěny a dveře VARIANT všech rozměrů pro veškeré interiéry,harmonikového typu s koženkovým pláštěm.Výroba:shrnovací dveře BETA-OCTANORM pro výstavní stánky,hákové zámky pro shrnovací a posuvné dveře.Prodej:lamelové dveře,sprchové a vanové plastové lamelové zástěny.

   Alnus - zakázková výroba - kuchyně a ostatní nábytek   bulvas@alnus.cz   Praha 5     DETAIL 
Alnus - zakázková výroba - luxusní kuchyně a ostatní nábytek. Naší předností je tým vlastních architektů. Kuchyňské design studio Praha, Bratislava a Strážnice. Dále následná výroba - kuchyně, ložnice, předsíně obývací pokoje a další interiéry v té nejvyšší kvalitě na míru.

   Alupress   info@alupress.cz   Praha 2 – Nusle     DETAIL 
Stoly pro domácnosti, kavárny, hotely a restaurace. Široká nabídka pracovních, psacích a jídelních stolů.

   Architektura zahrady - ing. Hana Vymazalová   info@garten.cz   Jevišovice     DETAIL 
Návrhy zahrad RD, veřejné zeleně - pasportizace - inventarizace zeleně - plány údržby - kompletní zajištění realizace - poradenství v oboru zahradní a krajinářské tvorby - seznam firem v oboru.

   ARX Trade – Obytná zahrada   info@obytnazahrada.cz        DETAIL 
Na zakázku vyrábíme a prodáváme altány, pergoly, zahradní nábytek, zahradní domy, dětská hřiště, srubové domky, zahradní a nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Dále realizujeme dětská hřiště - výrobu a montáž.

   A-Soft, s.r.o.   info@asoft-nabytek.cz   Chotoviny     DETAIL 
Dovoz a prodej sektorového nábytku. Dodáváme sektorový nábytek RIO Design, RIO 2, SOFT Plus a RIO ART. Vhodné pro vybavení obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnic, knihoven, pracoven. Nábytek od fiy CS Schmal. Masivní postele. Prodejci po celé ČR.

   Atrium s.r.o.   marketing@atrium.cz   Horažďovice     DETAIL 


   Audit energii cz   auditenergii@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Energetický auditor specialista vypracuje energetický audit, posudek, průkaz energetické náročnosti budovy, dotační a projektový management

   AUTIMEX spol.s r.o.   info@autimex.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Prodej a distribuce nátěrových hmot Sigma Coatings pro ochranu a dekoraci interiérů, fasád, dřeva a ostatních stavebních prvků.Tónování v odstínech podle přání zákazníka na počkání.Dodávky po celé ČR.

   Autodoprava Ostrava - autoslužby Jiří Wojnar   jiri@wojnar.eu   Vřesina u Hlučína     DETAIL 
S nákladním vozidlem LIAZ 9 t Vám dodám libovolný stavební materiál přímo od výrobců. Zajistím odvoz: zemin, odpadů, sutin, písků, štěrků, cementů, uhlí, koksů, kalů, šlamů, briket, paletovaných i nepaletovaných materiálů. Dlouhodobá spolupráce je vítaná.

   Awelon - palivové dřevo   info@awelon.cz   Praha 3     DETAIL 
Prodáváme palivové dřevo - dřevo vynikající kvality dovážené ze zahraničí. Nabízíme krbové dřevo – habr a buk a další druhy dřeva do krbu. Palivové dřevo prodáváme vyskládané do palet.

   A-Z o bydlení - Dobytu.cz   dobytu@dobytu.cz   Brno - město     DETAIL 
A-z o bydlení, reality, inzerce, databáze, vyhledávače, prezentace firem, pozemky, nemovitosti, domy, chaty, chalupy , byty, byt, stavba, okna, dveře, střechy, bazény, články, zajímavosti, půjčky, rady, stavební spoření,klub, počasí, TV program, spolupráce, recepty, zařazení do vyhledávačů, doporučujeme, zákony, reklama, prezentace zdarma, svět bydlení, nábytek.

   AZ skříně, spol. s r.o.   hloubetin@azskrine.cz   Praha 9     DETAIL 
Vestavěné skříně a šatny na míru, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá ČR.

   Baggi dětský nábytek NOMIland s.r.o.   programatori@eurosite.sk   Klimkovice     DETAIL 
Dětský nábytek a doplňky Baggi - nábytek pro děti , krásný dětský pokoj, pokoje pro mladé, postýlky, sedačky, koberce dětské. dětský nábytek, nábytek pro děti, dětské izby, nábytek predaj, dětské postele, dětské sedačky, sedačky pro deti, dětské koberce, matrace pro deti

   BGARTECH S.R.O.   info@ceskaloznice.cz   Klatovy     DETAIL 
Česká ložnice - postele a nábytek z masivu Vyrábíme postele, šatní skříně , komody, ložnice, toaletky, dětské pokoje,rošty, matrace, noční stolky, postele s úložným prostorem, motáž a doprava zajištěna po celé ČR

   Biliard JEKA   jeka@zv.psg.sk   Zvolen     DETAIL 
Prezentácia výrobného programu a predávaného doplnkového príslušenstva k biliardom a stolným futbalom

   Biomass Trading   obchod@biomtrade.eu        DETAIL 


   BRANTAL, spol. s r.o.   brantal@centrum.cz   Praha 6     DETAIL 
Obchodní a výrobní firma s celoevropskou působností v oblasti nábytkářské kovovýroby a dřevovýroby. Volné výrobní kapacity.

   BROKR   info@brokr.wz.cz   Heřmanův Městec     DETAIL 
Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Dále práce truhlářské a podlahářské. (zakázková výroba nábytku)

   BYVAJ.SK   info@byvaj.sk   Presov     DETAIL 
Informačný portál o bývaní a o všetkom, čo k vôni domova patrí.

   CARME Dřevařské závody spol. s.r.o.   carme@carme.cz   Budišov nad Budišovkou     DETAIL 
Výrobce kvalitních oken a dveří. Nabízíme vchodové a interiérové dveře, dodáváme dřevěná i plastová okna. Vyrobíme vám na zakázku i speciální dveře jako jsou RTG nebo v protihlukové úpravě.

   Carmen-kuchyně, spol. s r.o.   karmen@atlas.cz   Stará Paka     DETAIL 
Výroba a prodej kuchyňských linek, nábytkových dvířek, nábytku. Prodej bartrem nebo na splátky. Nyní graf. návrh a cenová kalkulace e-mailem zdarma.

   Certifikace FSC a ISO - zastoupení NEPCon pro ČR a Slovensko   nepcon@centrum.cz   Střelice u Brna     DETAIL 
NEPCon zajistí veškeré nutné činnosti spojené se získáním certifikátu FSC (Forest Stewardship Council) nebo ISO. Provádíme audity lesního hospodaření i dřevozpracujících podniků ve spotřebitelském řetězci garantující původ dřeva ve finálním výrobku. Certifikáty FSC vydáváme z pověření společnosti SmartWood ve střední a východní Evropě, Skandinávii a v Rusku. Podrobnější informace o podmínkách a požadavcích na udělění certifikátu naleznete na www.nepcon.net a to i v češtině.

   COLMEX s.r.o.   colmex@colmex.cz   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
Dodáváme a instalujeme kompletní vybavení veřejných a školních dětských hřišť a sportovišť. Poskytujeme bezplatné poradenství, zpracování 3D návrhů a kalkulací. Zajišťujeme odborné kontroly a revize dle aktuálních norem.

   COMPRESSED GAS s.r.o.   predaj@kompresory-servis.sk   Chynorany     DETAIL 
Kompresory Boge, skrutkové, piestové, dielenské, priemyselné, vysokotlakové a bezmazné kompresory. Dúchadlá Kaeser, vývevy Hibon, sušičky deltech, filtre hankison, odlučovače oleja a vody spx , odvádzače kondenzátu beko- úprava stlačeného vzduchu. Opravy a servis kompresorov, dúchadiel a sušičov stlačeného vzduchu. Predaj vzduchotechniky.

   Crubo Praha, s.r.o.   vlastislav.prucha@crubo.cz   Praha 5     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.

   CZ JYDERUP s.r.o.   info@cz-jyderup.cz   Kralice na Hané 61     DETAIL 


   Čech Lignum   urbancova@inexes.cz   Jesenice - Horní Jirčany     DETAIL 
Dřevoprodejce s více než 15-ti letou tradicí Čech-Lignum nabízí listnatné dubové a jasanové řezivo a přířezy, masivní dřevěné podlahy, podlahové lišty, palivové dřevo a brikety a další produkty z oblasti prodeje a zpracování dřeva.

   Česká republika   info@dusedreva.cz   Horní Bečva     DETAIL 
V truhlářské dílně Duše Dřeva Vám vyrobíme dřevěný originální nábytek z masivu. Využíváme tradiční truhlářské techniky a výsledný design a tvar nábytku kopíruje dřevo samotné. Vyrábíme jakýkoli nábytek také na zakázku – od kuchyní, ložnic přes podlahy až po komplexní návrhy a realizace interiéru.

   Čevan nábytek   info@cevan-nabytek.cz   Veselá     DETAIL 
Vestavěné skříně navrhujeme, vyrábíme a montujeme na míru. Naše skříně jsou vysoce kvalitní, stejně jako kování a doplňky, které pro vestavěné skříně používáme. Všechny vestavěné skříně nabízíme s 10tiletou zárukou.

   DÁL Lanškroun   dal@dal.cz   LANŠKROUN     DETAIL 
NÁBYTEK - výroba a prodej, vybavení bytů i kanceláří, Návrhy a realizace interiérů, tel: 0467/523180 ŽIDLE a KŘESLA - výroba, velkoobhod, vzorkovna a maloprodej, náhradní díly, servis, opravy, ... tel: 0467/524300, 524999, DOPRAVA a STĚHOVÁNÍ, Hotel POHODA *** : NON-STOP recepce tel: 0467/521055,522845 turistické i hotelové ubytování

   Dana Feldeková Firma D&V   info@dvliberec.cz   Oldřichov v Hájích     DETAIL 
Truhlářské a klempířské stroje a nástroje, elektronářadí, kompresory a pneu nářadí, čerpadla, měřící přístroje, záruka až 3 roky !!! Tel: 606 958 419, e-mail: info@dvliberec.cz

   Daniel Farkaš - kompletní paletový servis   daniel.farkas@seznam.cz   Klecany     DETAIL 
Specializace na použité palety. Výkup,prodej,oprava ,výměna Vašich rozbitých palet za palety dobré. Výroba palet všech druhů. Celá ČR a SK

   DB wood, s.r.o. – výroba schodišť, atypického nábytku a podlah   dbwood@dbwood.cz   Brandýs nad Labem-Stará Boleslav     DETAIL 
Vytváříme nábytek na míru ze dřeva. V naší nabídce je výroba schodišť a podlah.

   Dec-plast, s.r.o.   info@dec-plast.cz   Příbor     DETAIL 
Jsme specializovaným výrobcem prvotřídních energeticky úsporných oken. Naše REAL.OKNA jsou díky nadstandardním tepelně izolačním vlastnostem vhodná nejen do tradiční zástavby, ale i do nízkoenergetických a pasivních domů.

   Dehonit Falke s.r.o.   dehonit@dehonit.cz   Sokolov     DETAIL 
Zušlechťování dřeva, výroba tvrzeného dřeva, Plastové polotovary: desky, profily a příslušenství, Materiály:polyetylen, PE-UHMW, PE-HMW, PE-HD, PE-EL, PE regenerat, polypropylen, PP, PPs. Prodej sekacích klátů SP zelený, JN 480 Natur...

   DELTA DESIGN, kuchyně na míru, vestavné skříně a nábytek na zakázku   obchod@deltanabytek.cz   Studenec     DETAIL 
Firma DELTA DESIGN, s. r. o. má v současnosti moderní vybavení pro výrobu nábytku, které zajišťuje vysokou produktivitu, přesnost a kvalitu výroby. Výroba kuchyní na míru, vestavěných skříní a vybavení obchodů.

   Devis interier s.r.o.   devis@devis.cz   Praha 10 Hostivař     DETAIL 
Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, včetně montáže a dopravy. Vyrábíme kuchyňské linky, kuchyňský, bytový a kancelářský nábytek, dveře, obložení, schodiště, stoly a židle, bytové doplňky.

   DIKADESIGN, s.r.o.   info@dikadesign.cz   Višňové     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěné soustružené, frézované a hoblované polotovary, designové doplňky - výroba a prodej.

   DM skříně   info@dm-skrine.cz   Kačice     DETAIL 
Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně a nábytek na zakázku a žaluzie. Kvalitní materiály a komponenty pro dlouhou životnost našich výrobků. Krátké dodací lhůty.

   DOKR spol. s r.o.   dokr.zakupy@atlas.cz   Zákupy     DETAIL 
Naše společnost DOKR spol. s r. o. se zabývá truhlářskou výrobou. Dále nabízíme vodoinstalatérské práce, montáže a výměny vodoměrů. V našem eshopu nakoupíte krmítka pro ptáky, zahradní výrobky a doplňkové dřevěné výrobky jako jsou trakaře, dřevěné vozíky, trojkolky a radvance pod kytky.

   DREPOS s.r.o.   pospisil@drepos.cz   Pustiměř     DETAIL 
Výroba a prodej palet z Vyškova, dodáváme jednorázové, speciální a atypické palety. Dřevěné bedny a europalety. Vaše použité palety vykoupíme. Nabízíme tepelné ošetření palet dle IPPC/ISPM15. Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc. Palivové a krbové dřevo, brikety.

   DREVARI.CZ   info@drevari.cz   Presov     DETAIL 
Internetový server DŘEVAŘI.CZ představuje kvalitní informační zdroj úzce specializovaný na oblast dřevařství, nábytkářství a ostatních služeb spojených s tímto odvětvím. Svým obsahem a rozsahem představuje jeden z nejperspektivnějších zdrojů informací tohoto druhu na internetu.

   Dřekostav, s.r.o.   drekostav@seznam.cz   Lhota pod Libčany     DETAIL 
Nabízíme palubky, podlahovky, terasovky, pur desky, kvh hranoly, osb desky, mfp desky, překližky, eurohranoly, barvy a brikety.

   DřevěnáDekorace   drevenadekorace@gmail.com   Háje nad Jizerou     DETAIL 
Náš internetový obchod Vám nabízí dřevěné dekorace, koníčky na kolečkách,kačenky ve stylu Provence,zajíčky,ovečky,ptáčky,srdíčka,tabulky,cedulky na dveře Vítejte,jeleny,kočičky.......

   Dřevěné hračky MR   2hracky@seznam.cz   Nové Město nad Metují     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěné hračky, originální dětské zahradní domečky na kolečkách ve kterých mohou děti spát, dětský zahradní nábytek, dětské postýlky,kolébky, vozíky, houpačky, kuchyňky, dětské toaletky, kadeřnictví a potřeby pro domácnost

   Dřevěné korále a dřevěné korálky, ceník, vzorník   info@drevenekoralky.cz   Pardubice     DETAIL 


   Dřevěné stavby pro váš dům a zahradu   info@drevenekonstrukce.cz   Sedlčany     DETAIL 
Děláme zahradní stavby ze dřeva. Jsme vaše Drevoprodum.cz. Nejlepší zahradní altán je dřevěný altán. Když zastřešení terasy tak jedině ze dřeva stejně jak zastřešení pergoly. Dřevěné stavby na zahradu patří a my jsme vaše drevoprodum.cz.

   Dřevěný zahradní nábytek   info@zahradni-nabytek.cz   Svitávka     DETAIL 
Dřevěný zahradní nábytek, pergoly a přístřešky, zahradní altány, paravany – Stolařství Roman Boháček. Vyrábíme dřevěné stoly, lavice a zahradní lavičky, židle i celé komplety. Zakázkově postavíme i dřevěné stáje, mosty, zahradní domky, brány, vrata atd.

   Dřevo centrum - komplexní informace o dřevě a jeho použití   drevo@celyden.cz        DETAIL 


   Dřevodiskont s.r.o. - palubky řezivo   drevodiskont@drevodiskont.cz   Praha 5 Lipence     DETAIL 
Prodáváme palivové dřevo z tvrdých dřevin, obkladové palubky ze severského smrku a borovice a stavební řezivo. Pro velkoodběratele poskytujeme zajímavé slevy.

   Dřevovýroba Krásný Les   dkl@iol.cz        DETAIL 
Pila a bednárna. Vyrábíme dřevěné bedny všeho druhu i velikostí, palety, podlážky, proklady. Dřevěné obaly pro strojírenský, sklářský průmysl i obchod. Řezivo normované i dle požadavku - prkna, fošny, hranoly, latě.

   Dřevovýroba Wimmer   wimmer001@seznam.cz   Milín     DETAIL 


   Dřevozávod Pražan, s.r.o.   mail@drevozavod-prazan.cz   Polička     DETAIL 
Výroba obalové techniky na bázi dřeva všeho druhu, výroba zahradního nábytku, řeziva, sušení řeziva.

   Duda truhlářství Brno - zakázková výroba nábytku   info@dudatruhlarstvi.cz   Brno     DETAIL 
Rodinná firma Duda Truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu kvalitního nábytku a vybavení interiérů. Provádíme také rustikální úpravy dřeva, opravy a dokončovací práce.

   Dušan Hrdina – starožitný nábytek, starožitnosti   nabidka@dusanhrdina.cz   Roudnice     DETAIL 
Starožitnosti Dušan Hrdina nabízí starožitný a selský nábytek, prodej starožitností, výkup starožitností

   DV Štěrba - ekobrikety   info@dvsterba.cz   Strmilov     DETAIL 
Výroba a prodej dřevěných ekobriket.

   Dveře a zárubně - Šimbera s.r.o.   psimbera@simbera.cz   Brno     DETAIL 
Návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dvere Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, drevena eurookna, laky Sayerlack. Prodejna a vzorkovna dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří

   Dveře DANA   dvere@dana.cz   Brno     DETAIL 
Originální rakouské dveře DANA: dřevěné dveře, skleněné dveře (celoskleněné), prosklené dveře s vlysy, dveře dýhované, dveře z masívu. Maloobchod a velkoobchod dveřním kováním: dveřní kování M&T, TWIN, COBRA a další... Kliky, závěsy (panty) Prodejny a vzorkovny dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří...

   Dveře Ostrava - interiérové dveře Ostrava a Praha   info@internal.cz   Šilheřovice     DETAIL 
Dveře Internal – záruka vysoké kvality. Výroba interiérových dveří z masívu včetně dalších druhů dveří – protipožární, celoskleněné, posuvné, nestandardní dveře na míru včetně kompletních služeb.

   E.L.F.systems s.r.o.   sale@smallpelletmill.com   Kladno     DETAIL 
Pellet Mill – Mills Biomass Pellet Solutions. Granulační a peletovací stroje. Prodej zařízení Small Granulation Unit, Cutting Grinder, Auger Conveyor a dalších zařízení pro zpracování biomasy.

   EKOBRIKETY s.r.o.   info@ekobrikety.cz   Kyjov     DETAIL 
Výroba a prodej ekologického paliva - dřevěné pilinové brikety

   ELBEN s.r.o.   info@elben-vestavene-skrine.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Naše společnost Elben se zabývá výrobou a montáží vestavěných skříní. Vestavěné skříně na míru jsou hlavním výrobním programem naší společnosti. Nabízíme různé typy materiálů i konstrukčních provedení vestavěných skříní.

   ENZET CZ s.r.o.   info@enzet.cz   Blansko     DETAIL 
Vykoupíme veškeré Vaše nepotřebné zásoby,obráběcí a tvářecí stroje, příslušenství ke strojům, nářadí,nástroje,vybavení dílen, ložiska,elektromateriál,elektromotory i nefunkční atd. Případnou nabídku opatřenou seznamem,fotodokumentací a cenovými návrhy zasílejte na: info@enzet.cz Vaše inzerce a celá nabídka a poptávka na: www.enzet.cz

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   eStav.cz - české stavebnictví od A do Z   eStav@eStav.cz   Praha 1     DETAIL 
Český stavební portál: Volně přístupné databáze - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, energoStav, kalendář, veletrhy, akce, statistiky, zákony, práce, zprávy, SMS, počasí. Český stavební informační systém - nejvýznamnější oborové databáze. Zařazení a provoz zdarma.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   FB STAV CZ s.r.o.   regpilamartinice@centrum.cz   Březnice     DETAIL 
Výroba krovů, pergol, altánů, garážových a traktorových stání, hal, roubenek a dalších dřevěných konstrukcí. Konstrukce dodáváme jako stavebnici, kterou si zákazník může smontovat sám, nebo nabízíme dodání hotového produktu včetně instalace. Kvalitní dřevo, zpracování dřeva na stroji CNC Hundegger.

   Filip Sochor - Amonit   amonit@amonit.cz   Praha 4     DETAIL 
Výroba a prodej vestavěných skříní a nábytku na míru. Velký výběr rámů, výplní a doplňků pro vestavěné skříně.Návrh a kalkulace skříně zdarma. Vzorková prodejna, možnost atypických řešení.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   FIm - Ex, s.r.o.   info@fimlux.cz   Hrušovany u Brna     DETAIL 
Společnost zabývající se zejména velkoobchodním prodejem a pokládkou parket a jiných podlahových krytin jak v interiéru tak exteriéru. Nabízíme velmi rozsáhlí výběr dřevěných parket i velkoplošných parket. Dále nabízíme polotovary dveří, decking apod.

   Forest Gamp, s.r.o.   patek@forestgamp.eu   Zruč nad Sázavou     DETAIL 
Firma v současné době podniká především ve službách v lesnictví. Nabízíme služby v oblasti výroby energetické štěpky, likvidaci klestu drcením pomocí štěpkovače, biomasu.

   František Klejna – dřevěná schodiště a další truhlářské výrobky   frantisekklejna@seznam.cz   Veltrusy     DETAIL 
Provádíme truhlářské práce. Vyrábíme nábytek, dveře, okna či dřevěná schodiště.

   Garden Moravia   drevostavby@garden.cz   Dolní Němčí     DETAIL 
Naše firma nabízí výrobu, prodej a montáž kvalitních dřevostaveb, zahradních domků, srubů, rekreačních chat a chatek, zahradního nábytku, altánů a pergol. Návrhy, realizace a údržbu zeleně. Navštivte náš eshop a vyberte si to nejlepší řešení. Neváhejte nás oslovit se svou individuální poptávkou.

   Go In - Vybavení objektů pro gastronomii, architekturu a průmysl.   links.goin@gmail.com   Landsberg am Lech     DETAIL 
Vybavení restaurací, hotelů, barů a gastropodniků. Nábytek pro restaurace a hotely, zařízení barů a průmyslových interiérů. Interiéry restaurací a barů, hotelový nábytek, konferenční nábytek. Barové stoličky a židle, restaurační a hotelový nábytek, konferenční zařízení a interiéry.

   HAPex, s.r.o.   r@lotofidea.com        DETAIL 


   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   Holz-her   lmsystem@lmsystem.cz   Sviadnov     DETAIL 
Holz-her, sponkovačky, hřebíkovačky, pinkovačky, Micro-Brad, Mini-Brad, Brad, DA Brad, kombi hřebíkovačky, vlnkovačky kompresory, šroubováky, a další profesionální nářadí. Obchodní zastoupení pro ČR.

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   Chodura nábytek   chodura.v@seznam.cz   Hnojník     DETAIL 
Stránky zabývající se prodejem kožených sedaček, souprav, holandského a rustikálního nábytku Nabízíme luxusní stylový, rustikální nábytek z dubového masivu. Nabízíme komody, kožené i látkové masivní sedačky, vitríny, stoly, stěny, skleníky, konferáky, židle a doplňky. Výroba sedacích souprav na zakázku. Kožené sedačky, kožené sedací soupravy, rustikální nábytek, holandský nábytek Ostrava http://www.nabytek-chodura.cz/ http://sedacky-kozene.cz/ Sídlo firmy: Ing. Václav Chodura Hnojník 106 739 53 Hnojník Telefon: 552 321 004 Mobil: 777 000 015 E-mail: chodura.v@seznam.cz Prodejní doba: Po-Pá : 8:00-18:00 So : 8:00-12:00 IČ: 43598226 - Ing. Václav Chodura IČ: 48718858 - Blanka Chodurová V případě zájmu a telefonické domluvy Vám otevřeme i mimo prodejní dobu. Těšíme se na Vás!

   IBO- les a záhrada   ibo@ibo.sk   Trenčín     DETAIL 
Těžba dřeva, doprava dřeva, štípkování, výkup a prodej dřeva, výroba a prodej řeziva. Dovoz a prodej lesní a záhradní techniky.

   Indego Interier s.r.o.   info@indego.cz   Brno     DETAIL 
Zakázková výroba a realizace bytových interiérů a kuchyní, atypického design nábytku, vybavení kanceláří, obchodů, hotelů a restaurací. Exotické dřevěné dýhy a výroba dýhovaného nábytku. Restaurování nábytku a výroba dřevěných venkovních roštů a teras.

   Ing. Radim Slánička – zpracování dřeva   slanicka.radim@seznam.cz   Ostrava - Radvanice     DETAIL 
Naše společnost se věnuje prodeji palivového dřeva v Ostravě. Zajistíme kompletní zpracování dřeva a s využitím vlastních vozů je dodáme na místo podle přání zákazníka.

   Inkea s.r.o.   inkea@inkea.cz   Třebechovice pod Orebem     DETAIL 
Interiéry Inkea - vyrábíme a dodáváme interiéry. Návrh a výroba zakázkového nábytku, zakázkové truhlářství. Vyrábíme interiéry kuchyní, bytový nábytek - vestavěné skříně, interiéry šaten, ložnic, také interiérové dveře. Dodáme veškerý atypický nábytek, design nábytek, interiéry luxusních kuchyní. Naší doménou je kvalitní nábytek ve všech provedeních. Kompletní dodávky bytových i komerčního interiérů (kancelářský nábytek, prodejny, hotely - recepce, hotelové pokoje). Realizace interiérů a nábytku ve vysokém lesku.

   Inpeg - hanák kuchyně Liberec   inpeg@inpeg.cz   Liberec     DETAIL 
Inpeg - Hanák kuchyně na míru, moderní, rustikální, obývací pokoje, sedací soupravy, ložnice, židle a stoly,řada Activ,vestavné a volně stojící elektrospotřebiče.

   Inspirit.cz - nábytek a postele z masivu   info@inspirit.cz   Švihov     DETAIL 
Kvalitní nábytek z masivu moderního designu - postele z buku, dřevěné komody, noční a květinové stolky, masivní jídelní stoly, židle a lavice.

   Iron Tiger – vymáhání pohledávek, detektivní činnost   nabidka@irontiger.cz   Pardubice - Trnová     DETAIL 
Detektivní agentura Iron Tiger Company a.s. se zabývá vymáháním pohledávek, detektivní činností, ochranou osob a majetku.

   ITALERA   registrace@poski.com   Ostrava - Hrabůvka     DETAIL 
Naší specializací je sedací nábytek a výroba stolů. V nabídce máme klasický i modernější italský design dřevěných a kovových židlí. Novinkou je typová řada celodřevěných židlí pro restaurace, bistra a jiná zařízení. Všechny židle splňují nejen požadavek pohodlného sezení, ale také velmi příznivé ceny pořízení. Výhodou je také výroba stolů na míru a dodání vlastní látky.

   Jaromír Weigel Truhlářství   firma@weigel.cz   Zlín - Štípa     DETAIL 
Výrobce nábytku se zaměřením na výrobu luxusního a stylového nábytku do soukromých i veřejných interiérů se schopností splnit požadavek nadstandartní a složité řemeslné výroby, ale i jednoduché a levné technologie.

   Jaroslav Blažek - truhlářství,dřevostavby   chaty@drevostavby-blazek.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 


   Jaroslav Hejduk   info@farbo.cz   Praha 10     DETAIL 
Věstavěné skříně, kuchyně na míru, nábytek na zakázku, židle, stoly a postele. Malířské a lakýrnické práce. Plovoucí podlahy. Lepení ozdobných profilů a rozet. Kuchyně a vestavěný nábytek na míru. Rekonstrukce bytových interiérů.

   Jaroslav Smejkal   smejkal.drevospol@seznam.cz   Pustiměř     DETAIL 
Vyrábíme atypický zakázkový nábytek – dýhovaný, masiv, lamino vč. ABS hran; vybavení interiérů; obalový materiál – vrtané dřevěné fixační výplně, přepravní bedny a krabice z masivu a překližkových desek

   Jaroslav Tošenovský   info@truhlarstvi-luto.cz   Ostravice     DETAIL 
Truhlářství Luto - Zabýváme se zakázkovou, truhlářskou, stolařskou výrobou, převážně z masívu vč. montáží všech druhů schodišť, ale zároveň náročnějších řemeslných zakázek pro interiéry i exteriéry, jako jsou tesařské konstrukce v truhlářské kvalitě, altány, pergoly, kryté stání. Nábytkem – solitéry, skleníky, komody, hodiny. Luxusní interiéry – rezidence, pracovny, kanceláře. A ostatními doplňky – dveře, parapety apod. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, firmy a organizace po celé ČR.

   JBA, s.r.o., člen Geac Enterprise Solutions   mail@geac.cz   Praha 2     DETAIL 
Geac Enterprise Solutions poskytuje svým zákazníkům komplexní obchodně technologická řešení , která jsou založena na individuálním přístupu, znalosti prostředí jednotlivých průmyslových odvětví, osvědčených zkušenostech a špičkové technologii.

   JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.   obchod@jelinek.eu   Valašské Meziříčí     DETAIL 
Vyrábíme kvalitní nábytek z masivu, postele z masivu, zdravotní ortopedické matrace, pevné i polohovací rošty do postelí. Dále komody z masivu, skříně, obývací stěny, křesla, sedačky včetně rozkládacích, stoly, židle. Vše ve špičkové kvalitě a v různých odstínech moření či přírodních olejů. Vyrábíme také nábytek na zakázku. Vybavujeme interiéry bytů, kanceláří, hotelů a penzionů včetně vytvoření 3D návrhů. Poskytujeme odborný servis, dopravu a montáž. Řídíme se mottem: „Poctivou prací získat důvěru zákazníků.“ JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. … kvalita od roku 1897.

   JH interiér - vestavěné skříně, kuchyně, interiéry   info@jhinterier.cz   Libušín     DETAIL 
Výroba a montáž vestavěných skříní a kuchyní na míru, Doplňky pro vestavěné skříně a kuchyně, Vestavěné skříně na míru, Skříně do podkroví, Šatny a dělicí stěny interiérů, Vzorové kalkulace skříní, Moderní kuchyně, Zaměření a grafický návrh zdarma

   Jiří Krejčí   krejci.jiri@email.cz   Letohrad     DETAIL 
Máme dlouholetou praxi v dovozu nábytku z masivu. Dovážíme rustikální nábytek z Německa, Holandska. Holandský nábytek on-line je pouze v prvotřídní kvalitě za rozumné ceny. Víme, že levný nábytek je v současné ekonomické situaci nejvyhledávanější. Najdete u nás komplexní nabídku rustikálního a holandského nábytku.

   Josef Drlík - Jolumo   josef.drlik@email.cz   Vlašim     DETAIL 
výroba a prodej unikátních celodřevěných lihýřových hodin

   Josef Necvhátal - DISC   disc@wo.cz   Napajedla     DETAIL 
Hledáte práci, brigádu, práci na ŽL? Hledáte kvalitní zaměstnance, spolupracovníky? Hledáte nové zakázky? Chcete se ubytovat na správném místě v požadované kvalitě? Job3000.cz U nás najdete své.

   Josef Tománek, Dřevona   drevona@drevona.cz   Lovčice     DETAIL 
Josef Tománek, Dřevona

   JP dřevo   santee88@seznam.cz   Říčky     DETAIL 


   K.M.K. design, s.r.o.   kozak@kmkdesign.cz   Senohraby     DETAIL 
Senohrabská firma K.M.K. design navrhuje a vytváří schodiště, interiérové doplňky a poskytuje záměčnickou výrobu pro váš domov a vaši firmu na míru.

   Kácení stromů   kaplan@kacenistromu.cz   Pardubice     DETAIL 
Naše firma se specializuje na rizikové kácení stromů za pomocí lanové a plošinové techniky, ořezávání stromů, rizikovou těžbu dřevin, přibližování, svoz, výkup a prodej dřeva

   Kácení stromů, rizikové kácení stromů, zahrady   info@galaservis.cz   Praha     DETAIL 
Rizikové kácení stromů, ořezy větví stromů, výkup a prodej palivové dřevo, výkup stromů, výkup lesů. Práce pomoci vysokozdvižné plošiny, výškové práce pomoci lana, odstranění pařezů, frézování pařezů, zahradnické práce, realizace zahrad.

   Kama Trading   r.fritz@seznam.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 


   Kamnářství Jaroslav Závacký   jaroslavzavacky@seznam.cz   Hranice u Aše     DETAIL 
Kamnářství Jaroslav Závacký - otevřené krby, pece na pizzu a chleba, kachlové sporáky, pokojová kamna, kamna s teplovzdušným rozvodem,  kamna s teplovodním rozvodem.

   Karel Kamenovský - truhlářství   karel@kamenovsky.cz   Kunovice     DETAIL 
Truhlářství Karel Kamenovský vyrábí na zakázku nábytek z masivu a lamina. Nabízíme dlouholeté odborné zkušenosti, profesionální kvalitu, seriózní jednání, doživotní záruku i servis na námi dodané výrobky a také možnost prodeje na splátky.

   Kecip   kecip@klasterecko.cz   Klášterec nad Ohří     DETAIL 
Školní lavice a židle, odborné učebny, jídelny, šatny, kancelářský nábytek, tabule a jiné komunikační prostředky, rekonstrukce.

   KN Produkt spol. s.r.o   kn.produkt@seznam.cz   Trutnov     DETAIL 
Příprava, výroba a montáž krovů, dřevostaveb, altánů. pergol a dalších tesařských konstrukcí. Výroba zahradního a chatového nábytku z masivu.

   Komandor - vestavěné skříně a nábytek na míru   webmaster@aira.cz   Praha 9     DETAIL 


   Komandor Czech Republic s.r.o.   webmaster@aira.cz   Praha 9     DETAIL 
Společnost KOMANDOR je jedničkou na trhu ve výrobě vestavěných skříní. Vyrábíme vestavěný nábytek na míru,šatníky, dělicí příčky s posuvnými dveřmi. Dodáváme výplně, šatní systémy a stolové podnože.

   Komplexní informační technologie, s.r.o.   kit@kit.cz   Praha 2     DETAIL 
Firma Komplexní informační technologie, s.r.o. reprezentuje komplexní a sofistikované ERP řešení "BMD" v České a Slovenské republice. Tento celkový informační systém podniku je modulárně řešen a vyhoví řízení výrobní firmy, obchodní společnosti i poskytovatelům služeb. Důvěřuje nám přes 14.000 společností ve střední Evropě.

   Korek Jelínek spol. s r.o.   cork@jelinek.cz   Rychnov u Jablonce nad Nisou     DETAIL 
Dodavatel kompletního korkového sortimentu: korkové zátky do vína, korkové podlahy, dlaždice, obklady, tabule, nástěnky, korek pro kancelářšké a domácí použití.

   KOREKT-N, spol. s r.o.   registrace@nabyteklamino.cz   Smiřice     DETAIL 
Vyrábíme nábytek na zakázku - kancelářský, lékárenský a kuchyňský nábytek pro atypické interiéry, hotely a penziony, lékárny. Dodáváme nábytek pro market OBI, materiál LTD s hranou ABS. Stavíme sruby z kompaktních smrkových trámů, pergoly.

   Kování-online.cz   info@kovani-online.cz   Kadaň     DETAIL 
Dodavatel nábytkového kování, drátěného programu a multifunkčních sloupů. Úchytky všech barev a velikostí. Výroba nábytku, stojany na CD, DVD stojany s atraktivním vzhledem. Kompletní kuchyňské linky, výběr z mnoha barevných odstínů a příslušenství.

   Králíkárny   info@dbs-prusinovice.cz   Prusinovice     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme králíkárny a kotce pro drobné chovatele.

   Krátký Pavel - DAST   odkazy@czechproduct.cz   Měcholupy     DETAIL 
Zabýváme se prodejem řeziva, palubek, dřevěných podlah a OSB desek. Neustále aktualizovaná nabídka a také mnoho slevových akcí. Přijďte se podívat na naše stránky.

   Kronospan Jihlava - desky z aglomerovaného dřeva   prodej@kronospan.cz   Jihlava     DETAIL 
Výrobce velkoplošných materiálů na bázi dřeva - dřevotřískové desky, laminované a dýhované desky, stavební desky OSB Superfinish, MDF a HDF desky pro truhlářskou a stavební výrobu. Výroba z domácích surovin, vývoz do celé Evropy.

   Kuchyně   bivoj@bivoj.com   Praha 5     DETAIL 
Vyrábíme kuchyně a kuchyňské linky. U nás naleznete jak lakované, tak lamino či foliované kuchyně. Novinkou jsou dýhované kuchyně a kuchyně z masivu.

   Kuchyně Camelot   info@sykora.cz   Vizovice     DETAIL 
Kuchyně Camelot - kvalitní kuchyně za rozumnou cenu od Sykory. Tradiční český výrobce kuchyní je zárukou, že získáte kvalitní kuchyni s moderním vzhledem to vše za tu nejpřijatelnější cenu na trhu.

   Kuchyně Hanák - Kuchyňské studio Hanák DM SERVIS   obchod@hanakveletrzni.cz   Praha 7     DETAIL 
Specializujeme se na kuchyně Hanák, nábytek Hanák, kuchyňské dřezy, a vestavěné spotřebiče za příznivé ceny. Zaměření, kalkulace a 3D návrh realizace kuchyní zdarma. Kuchyně HANÁK nabízejí nepřeberné množství variant.

   Kuchyně Interiorstudio.cz   info@interiorstudio.cz   Praha 2     DETAIL 


   Kuchyně na míru   nabytekadami.cz@seznam.cz   Brno-střed, Trnitá     DETAIL 
Kuchyně na míru od Adami splní veškeré Vaše požadavky na kvalitu, design, funkčnost a cenu. Vždy v prvotřídní kvalitě za bezkonkurenční cenu. Naši specialisté Vám představí širokou škálu materiálů a jejich kombinací. Navíc poskytujeme 3D návrh zdarma

   Kuchyně na míru za výhodné ceny   kuchynskecentrum@email.cz   Dačice     DETAIL 
Vyrobíme a dodáme Vám nejen levné kuchyně a nábytek na míru s výborným poměrem ceny a kvality přímo od výrobce. Kuchyně a atypický nábytek realizujeme po celé ČR včetně Prahy a Brna.

   Kuchyně Voráč s.r.o.   marketing@vorac.cz   Olomouc     DETAIL 
Výroba a prodej interiérového nábytku, kuchyňského nábytku, vestavěných a šatních skříní, moderních obývacích stěn, jídelen, ložnic a koupelnového nábytku. Interiéry Voráč zaručují vysoký standard provedení.

   Kuchyňské linky   nabytek.mirec@email.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek na míru,vestavěných skříní,ložnic.Naším cílem je vyrábět nábytek ve vysoké kvalitě a z kvalitních materiálů.Velký důraz klademe na přání a požadavky zákazníka.Kuchyňské linky,skříně i ložnice námi vyráběné se vaznačují vysokou funkčností s klasickým i moderním designem.

   Kuchyňské studio TRIO Hradec Králové   trio@triohk.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme kuchyně na míru. Zajišťujeme zaměření u zákazníka, návrh, výrobu, prodej, dopravu i montáž. Prodáváme elektrospotřebiče, dřezy, drátěný program, stoly, židle. Nabízené kuchyně upravujeme pro tělesně postižené spoluobčany.

   Ladislav Spilka   spilka@spilka-nabytek.cz   Praha     DETAIL 
Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

   LB stolařství – Ložnice a kuchyně na míru   zizlavsky@lb-stolarstvi.cz   Rousínov     DETAIL 
Jsme stolařství, které se zabývá výrobou ložnic, obývacích stěn a kuchyní na míru. Dále zhotovujeme také kancelářský nábytek, schodiště, dveře, pergoly, altány a ploty.

   Lemberk – dětský nábytek   obchod@lemberk.cz   Nový Bydžov     DETAIL 
Výroba a prodej dětského, studentského a ložnicového nábytku ze dřeva - postýlky, kolébky, komody, skříně, postele, obývací stěny, patrové postele, junior postele, psací stoly, zásuvky pod postele. Zakázková výroba. Zajišťujeme dopravu po celé ČR.

   Leon Scale - vahy, pokladny, systémy   info@leonscale.cz   Jihlava     DETAIL 
Nabízíme prodej a SERVIS registračních pokladen, širokou nabídku vah, ale i systémy připravené na míru pro Vaši firmu. V oboru se pohybujeme už 15 let a jsme schopni poskytnout Vám kvalifikovanou pomoc při výběru vhodného zařízení do Vašich provozů. V našem sortimentu naleznete nejen registrační pokladny a váhy pro různé použití (od laboratorních přes obchodní až po automobilové), ale i spotřební materiál (různé druhy pokladních kotoučků, etiket apod.).

   Lesní Hospodářství   podatelna@lesnihospodarstvi.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Prodej Lesa, Výkup Lesa, Odhad Ceny do 24h, Zajištění Těžby a Prodeje Dřeva.

   Lesní realitní   lesnirealitni@email.cz   Velké Meziříčí     DETAIL 
Zabýváme se komplexními službami v dodávkách lesnických činností pro vlastníky lesů jako jsou výkup lesů a dřeva, pěstební a poradenská činnost, těžba dřeva, přibližování dřeva, doprava dřeva. Vykupujeme lesy i s pozemkem. Platba v hotovosti.

   LESOSERVIS   lesoservis@seznam.cz   Petrovice II     DETAIL 
Hlavním výrobním programem je výroba frézovanýchpalisád (přesný válec) na okružovací fréze OSWALD, vhodné na: kůly ke stromům, záhonové obruby. Dále výroba plotových latí a dalších dílů. Za dobu svého působení firma získala široký okruh zákazníků, zejména díky velice příznivým cenám, rychlostí dodávky a pružným přizpůsobením se potřebám zákazníků.

   Lesy Český Rudolec, a.s.   lesy.rud@lcr.cz        DETAIL 
Výrobky ze dřeva pro dům, zahradu, dětská hřiště, hoblované řezivo, ubytovací služby, myslivost.

   Lesy města Písku – Péče o les a lesní školky   podatelna@lmpisek.cz   Písek - Budějovické Předměstí     DETAIL 
Zabýváme se lesnictvím, těžbou dřeva a veškerou péčí o les a lesní školky.

   Levné palubky   fialamichal@volny.cz   Praha 4     DETAIL 
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.

   Libor Prokeš   santee88@seznam.cz   Rudka     DETAIL 
Naše firma se zábývá výrobou a prodejem palivového dříví a ostatních eko-paliv.

   Libovický - vestavěné skříně a kuchyně na míru   info@libovickyskrine.cz   Zlonice     DETAIL 


   Lidová tvorba, družstvo umělecké výroby   tvorba@mail.cybernet.cz   Uherský Brod     DETAIL 
Výroba krojových panenek, atyp. interiéry na zakázku-banky, hotely, restaurace ap. - lamino, dýha, masiv, corian …

   Lignum H&J s.r.o. – Dětské psací stoly, palandy a postele   lignum@lignum.cz   Praha 8 - Dolní Chabry     DETAIL 
Vyrábíme dětské psací stoly, skříně, palandy, postele i komody a poličky.

   LJ spol s r.o. VÝROBA NÁBYTKU   obchod@lj.cz   Heřmanův Městec     DETAIL 
Výroba kuchyní a nábytku. Na zakázku vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - obývací stěny, sedací soupravy, vestavěné skříně, postele a ložnice, kancelářský nábytek, hotelový nábytek. Návrh kuchyní zdarma.

   Luděk Augusta - truhlářství   la@vase-truhlarstvi.cz   Petrovice     DETAIL 
Vaše truhlářství – nabídne a vyrobí to, co jinde nekoupíte. Vyrábíme zakázkový nábytek, doplňky a vše další podle vašeho přání. Vyberete si materiál, ze kterého chcete vyrábět. Nabízíme různé druhy povrchové úpravy – lakování, moření, impregnace.

   Lumír Hurník   nabidka@nobi-truhlarstvi.cz   Ostrava     DETAIL 
Truhlářství Ostrava Nobi - oborem truhlářství je zakázková výroba, kuchyňské linky, kuchyně na míru, vestavěné skříně v lokalitě Ostrava.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   Marek Nemčík - Stolařství Manem   info@manem.cz   Ostrava-Zábřeh     DETAIL 


   Martin Čuda - Interiérové dveře a obložkové zárubně   cuda@cudadvere.cz   Přerov     DETAIL 


   Martin Petříček - Truhlářství   info@nabytek-petricek.cz   Česká Bělá     DETAIL 
Vyrábíme postele z masivu, lamina, dýhy a voštiny, postele na míru, atypické postele, postele na zakázku, manželské postele i dvoulůžka. Kvalita, řemeslné zpracování, dlouhá životnost a řada dalších oceňovaných užitných vlastností.

   Maxx Kuchyně, s.r.o.   info@maxxkuchyne.cz   Praha - Říčany     DETAIL 
Nabízíme více než 80 kuchyní a stovky jejich konfigurací, nadstandardní služby, servis i péče o zákazníka. Ať už hledáte jakýkoli styl, zpracování nebo cenu, najdete to u nás.

   Meble Radomsko   meble@radomskomeble.pl   Radomsko     DETAIL 
MEBLE RADOMSKO výrobca najvyššej kvality investorského nábytku pre reštaurácie, puby, hotely, penzióny. Ponúkame Vám najväčší výber stoličiek a stolov 650 modeli - projekcia, výroba a montáž.

   MEPAC CZ s.r.o.   sevcik@mepac.cz   Třinec     DETAIL 
Vše pro přesné opracování povrchů.Broušení,leštění,přesné laserové navařování.Nabídka služeb , nástrojů a přístrojů.Diamantové,korundové,abrasivní gumové a jiné nástroje.Přístroje pneumatické,elektrické,utrazvukové.

   Mesdesign - návrhy a realizace interiéru   info@mesdesign   Zlín - Malenovice     DETAIL 
Návrhy a realizace interiéru Zabýváme se návrhy a realizacemi interiéru. Naším cílem je poskytnout Vám nadstandardní služby. Jsme profesionální návrháři, kteří jsou schopni vytvořit interiéry na míru dle Vašich požadavků a představ. Každý projekt je pro Nás osobní výzva, proto se zaměřujeme na každý detail.

   Mgr. Taťána Dumonceau - katry a rámové pily R63-4B   stankoimport@seznam.cz   Horní Benešov     DETAIL 
Prodej a servis rámové pily R63–4B pro prvotní zpracování kulatiny na trámy a prkna (pila má atest SZÚ ČR). Bezpečná doprava, instalace a zaškolení na místě u kupujícího. Působnost a technická podpora pro celé Česko a Slovensko. Dlouholeté zkušenosti v oboru od roku 1995.

   Michal Honzík   info@podlahy-kuchyne.com   Šťáhlavy     DETAIL 
Prodej a pokládka plovoucích dřevěných a laminátových podlah. Výroba kuchyňských linek na míru.

   Michal Pancíř - M & M   pancir@email.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Truhlárna Hradec Králové. Nabízíme truhlářské práce na zakázku – eurookna, vchodové dveře, vnitřní dveře, schody, schodiště a zimní zahrady. Nabízíme konzultaci zdarma, bezplatnou nabídku, dopravu a pozáruční servis. Bohaté zkušenosti od r. 1993.

   Milan Chvosta   info@skrinevestavene.eu   Tábor     DETAIL 
Vestavěné skříně - dodávka, realizace, servis. Podle tvaru a použití montujeme skříně zkosené, rovné nebo jako šatny s dveřmi posuvnými, skládacími a otevíracími. Široké barevné odstíny a výběr materiálu navrhneme dle požadavku klienta

   Miroslav Zeman -Truhlařství   aedtruhlarstvi@gmail.com   Lužná u Rakovníka     DETAIL 
Výroba a montáž nábytku na míru v tradičním truhlářství. Nabízíme vysocekvalitní dřevené výrobky jako skříně, stoly, židle, postele a také dveře, kuchyně, pergoly, zahradní nábytek, schody. Nábytek na zakázku podle Vašich představ.

   Monika Kripnerová   info@nabytek-lupinkova.cz   Praha 4     DETAIL 
Nábytek-Lupínková nabízí sedací soupravy od předních českých výrobců, které si vyberete dle vašeho přání a díky nepřebernému množství potahových materiálů sladíte s Vaším interiérem.

   Montero - značkový nábytek   intermont@intermont-nabytek.cz   Krucemburk     DETAIL 
Český kvalitní nábytek z masivu, dýhy, lamina. Prodejní síť po celé ČRa SR. Nábytek je skladem. Zajistíme dopravu a montáž. Vyrábíme dětské, studentské a obývací pokoje, ložnice, jídelny, domácí pracovny, předsíně.

   Mores Praha spol. s r.o. - Oberflex   oberflex@oberflex.cz        DETAIL 


   MP-HOLZ, s. r. o.   mpholz@freemail1.eu   Bolešov     DETAIL 
MP - HOLZ porez a prodej stavebního řeziva. Dovoz řeziva. Nabízíme dřevo na krov, krovy na míru, hoblované řezivo, střešní latě, dřevěné hranoly, tatranský profil, srubové obklady, KVH a BSH hranoly.

   Nábytek ASTRO Vlašim   nabytek@astro-vlasim.cz   Vlašim     DETAIL 
Prodej nábytku do obývacích pokojů, kuchyní, dětských pokojů, koupelen, kancelářského nábytku, zahradního nábytku, atd.

   Nábytek Batěk   bednarikova.cbsoft@gmail.com   Otrokovice     DETAIL 
Hlavní náplní naší činnosti je zakázková výroba nábytku do interiéru včetně poradenství, grafického zpracování podle představ zákazníka i odborná montáž. V této oblasti se pak věnujeme především výrobě kuchyňských linek, obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, vestavěných skříní atd..

   Nábytek do srubů a roubenek   prodej@nabytekdosrubu.cz   Batňovice     DETAIL 
Srubový nábytek z kulatiny a masivní selský nábytek do roubenky. Židle, stoly, postele skříně, lavice, konferenční stoly, komody, židle,barovky vše na zakázku . Každý kus je originál. Nábytek je vhodný jak do interiéru srubů a roubenek tak i do exteriéru.

   Nábytek H.V.H. – Vybavení do kuchyně a linka na míru   nabytekhvh@nabytekhvh.cz   Pardubice     DETAIL 
Vyrábíme kuchyně na míru a dodáváme také veškeré potřebné vybavení kuchyně.

   Nábytek Him, prodej nábytku z masivu   info123@nabytek-him.cz   Zakřany     DETAIL 
Prodej nábytku z masívního dřeva s přímou podporou výrobce. V našem obchodě naleznete levné a zároveň kvalitní jednolůžkové i manželské postele, dětské palandy, skříně, komody, noční stolky, úložné prostory, psací stoly, poličky a mnoho dalších vybavení pro Váš domov. Sázíme hlavně na kvalitu služeb, upřímnost a rychlost záručního i pozáručního servisu.

   NÁBYTEK KNY s.r.o. – Levný nábytek na míru   nabytekkny@seznam.cz   Vestec     DETAIL 
Naše společnost vyrábí levný sériový nábytek a zakázkový nábytek na míru.

   Nábytek Krajča   info@nabytekkrajca.cz   Horní Lideč     DETAIL 
Firma Nábytek Krajča se zabývá výrobou nábytku z masivního dřeva. V naší nabídce najdete postele, nábytek do interiéru a zahradní nábytek z kvalitního dřeva, které sami těžíme a opracováváme. Nabízíme rovněž zakázkovou výrobu nábytku a postelí na míru.

   Nábytek Libor Slánský – Borovicový a dubový nábytek na zakázku   slansky.l@seznam.cz   Mělník     DETAIL 
Vyrábíme masivní borovicový a dubový nábytek, vhodný do restaurací a exteriérů.

   Nábytek Lignum   nabyteklignum@agtoptip.eu   Praha 2     DETAIL 
Výroba a prodej stylového nábytku z masivního dřeva, provedeme práce i na zakázku. Při ručním zpracování zachováváme původní technologické postupy.

   Nábytek na míru   nabytekadami.cz@seznam.cz        DETAIL 
Nabízíme výrobu kvalitního a moderního nábytku na míru za příznivé ceny od výrobce. Všem svým zákazníkům jsme schopni poskytnout veškeré služby od 3D návrhu až po kompletní realizaci interiéru včetně zajištění všech řemeslníků a dodání spotřebičů.

   Nábytek na zakázku MIRATOM   binarni@gmail.com        DETAIL 
Zakázková výroba, návrhy a realizace nábytku na míru. Zakázkové truhlářství, výroba nábytku a interiérových doplňků na míru, opravy a renovace starožitného nábytku.

   Nábytek pro mateřské školy, studentský nábytek, dětský nábytek   internet.vekrbauerova@gmail.com   Říčany     DETAIL 
Vyrábíme nábytek pro mateřské školy a školky, studentský a dětský nábytek. Naše výrobky jsou z kvalitních materiálů a splňují ta nepřísnější kriteria kvality. Náš dětský i studentský nábytek svým designem odpovídá nejnovějším trendům.

   Nábytek z ořechu   info@nabytekzorechu.cz   Zbiroh     DETAIL 


   NabytekDoSrubu   prodej@nabytekdosrubu.cz   Batňovice     DETAIL 
Firma vyrábí srubový nábytek ,židle, stoly, lavice ,postele aj, vhodný do srubů, roubenek a dalších podobnýchstaveb .

   Nástěnky   info@korkovenastenky.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 


   Nelson homes - Kvalitní Kandské dřevostavby   gtupy@shaw.ca   Alberta / Kanada     DETAIL 
NELSON HOMES,CANADA INC je Výrobce luxusních a prvotřídních, panelovaných dřevostaveb se sídlem v Kanadě.Vyrabíme 90 standartních modelů dřevostaveb. Hledáme obchodní zastoupení v ČR a SR. Sháníme developery,realtory,stavební firmy i jednotlivce pro dlouhodobou spolupráci.

   NOVATRONIC školní a kancelářský nábytek i na míru   registracekatalogu2@email.cz   Šumperk     DETAIL 


   Oberflex   info@oberflex.cz   Praha 2     DETAIL 
Exkluzivní distributor výrobků Oberflex. Oberflex jsou především výrobky z pravého dřeva, lamináty(HPL), dýhy, odvlákněné dýhy, akustické obklady stěn a stropů, teakové podlahy a obklady, fixační profily a jiné. Vhodné pro bytové i komerční projekty.

   Obrazy a rámy   shop@obrazyramy.cz   Lubná u Rakovníka     DETAIL 


   Okna Harald   ´info@oknaharald.cz   Sobotín     DETAIL 
Výroba a montáž dřevěných eurooken a dveří. Zabýváme se i realizací zimních zahrad včetně prosklených stěn. V nabídce máme doplňky na okna žaluzie v různých barevných odstínech, parapety i síť proti hmyzu.

   Online hra zadarmo   mail@mail.com   Akční online hra     DETAIL 
Piratestorm – online hra nabízí loupežné výpravy i legendární poklady. Obstoj v soubojích s tisíci hráči a mořských příšer. Čistě pirátská akce v online hře Pirate Storm! Hraj také a zažij bezva pirátskou akci.

   Originální dřevěné výrobky   trnak@uh.cz   Sušice     DETAIL 
Nabízíme dřevěné bytové a zahradní dekorace. Originální nástěnné hodiny ze dřeva, stojany na květiny, podložky pod lovecké trofeje, dřevěné misky a svícny. Vyrobíme i dřevěné výrobky na zakázku, nebo dřevěné polotovary na CNC.

   Paletový servis s.r.o. – Výroba palet a jejich výkup   jiri.chlapec@centrum.cz   Kralupy nad Vltavou     DETAIL 
Provozujeme výrobu a výkup palet a dodáváme soubory palet či bedny.

   Palety euro, dřevěné, plastové - HERUS, s.r.o.   herus@finnet.cz   Zlín     DETAIL 
Nabízíme kompletní servis v paletách - výroba, prodej, výkup palet dřevěných, plastových, euro palet. Vlastníme všechny potřebné licence a oprávnění - licenci na výrobu nových palet, licenci na opravy palet, prohlášení o shodě ke všem výrobkům.

   Palety Pýcha   info@palety-pycha.cz   Kutná Hora     DETAIL 
EURO palety, výroba palet, prodej palet, opravy palet Výroba EUR palet, standard palet, atypické palety, výroba beden. EURO palety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr EURO palety i pevnost jsou navrženy tak, aby odpovídaly mezinárodním normám.

   PaletyOnline   info@paletyonline.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 
Zajistíme pro Vás komplexní online řešení paletového hospodářství. V katalogu našich stránek naleznete seznam firem a společností, pohybujících se v paletovém průmyslu.

   Palivové dřevo   art4@artfocus.cz   Praha 10 – Hostivař     DETAIL 
Nové webové stránky "Palivové dřevo rychle" poskytují komplexní přehled typů palivového dříví, výhřevnosti konkrétních druhů palivového dřeva jako i jejich nevýhody, nebo možnosti využití.

   Palivové dřevo   palivovee-drevo@seznam.cz   Praha     DETAIL 


   Palivové dřevo Beroun   obchod.palivovedrivi@gmail.com   Beroun     DETAIL 
Výroba a prodej krbového dříví a palivového dřeva. Polínka štípeme standardně na délky 50, 33-30 a 25cm (lze dohodnout 40,45 i 60cm), polena do kotlů standardně dodáváme na 50cm a 1m (i zde platí možnost jiných délek). Dřevo dodáváme naskládané na paletách nebo sypané v žocích (big-bagu), lze naplnit i přistavený kontejner.

   Palivové dřevo Jablunkov   info@palivove-drevo-frydek.cz   Baška     DETAIL 
Palivové dřevo dodáváme v regionech Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Příbor, Kopřivnice, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm a přilehlé oblasti.

   Palivové dřevo Janovský   janovsky@mybox.cz   Praha 4     DETAIL 
Zajišťujeme prodej palivového dřeva - štípané dříví, dub, buk, smrk, borovice, topol a ostatní dle nabídky. Vhodné do všech krbů, kotlů a kamen. Objednávky přijímáme po celý rok. Provádíme také výkup dřeva.

   Palivové dřevo Navrátil   info@palivove-drevo-navratil.cz   Popovice     DETAIL 
Naše firma se zabývá distribucí kvalitního palivového bukového dřeva. Toto dřevo je určené k topení v kamnech, krbech či udírnách.

   Palivové dřevo Orlová   info@palivove-drevo-ostrava.cz   Ostrava-Kunčičky     DETAIL 
Prodej palivového dřeva. Palivové dřevo dodáváme v regionech Ostrava, Havířov, Orlová, Český Těšín, Karviná, Hlučín, Frýdek-Místek, Třinec, Bílovec a přilehlé oblasti.

   Palivové dřevo Tábor a České Budějovice   mrazek.les@centrum.cz   Rudolfov     DETAIL 
Kvalitní palivové dřevo pro oblasti: Tábor a České Budějovice. Možnost dopravy a složení případně vyzvednutí v manipulačním skladě.

   Palivové dřevo Vyškov   info@brno-palivove-drevo.cz   Bohdalice     DETAIL 
Palivové dřevo výroba a prodej. Tvrdé dřevo a měkké palivové dřevo. Palivové dřevo dodáváme v regionech Brno, Kuřim, Adamov, Šlapanice,Rajhrad, Vyškov, Slavkov u Brna, Bučovice, Rosice a přilehlé oblasti s dojezdem do 30 km. Sklad palivové dřevo Brno Chrlice nebo palivové dřevo Bohdalice.

   Palivové dřevo, výroba a prodej štípaného dřeva   drevoborac@gmail.com   Borač     DETAIL 
Výroba a prodej štípaného palivového dřeva. Palivové dřevo štípané na přesný rozměr Vám přivezeme až domů po celé Moravě. Palivové dřevo i do krbu, je obnovitelný ekologický zdroj energie. Štípané palivové dřevo je nejlevnější variantou vytápění.

   Palubky   levne-palubky@centrum.cz   Praha 10     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme palubky obkladové a palubky podlahové, plotovky, ploty a plotové latě, lišty a latě.

   Palubky - Procházka   drevoprodejpraha@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 


   Palubky Chyňava – obkladové a podlahové palubky   nasuada00@centrum.cz   Chyňava     DETAIL 
Specializujeme se primárně na truhlářskou výrobu a prodej podlahových a obkladových palubek. Kromě toho svým zákazníkům nabízíme prodej a zakázkové úpravy dřevěných plotů, lišt, latí, konstrukčních hranolů a prken. Sídlíme kousek od měst Kladno, Beroun a Praha: v areálu zemědělského družstva v obci Chyňava.

   Palubky Metzl   obchod@palubky-metzl.cz   Dolní Ředice     DETAIL 
Scháníte dřevěný obklad? Podlahu? Podhled? Potřebujete nakoupit dřevo na stavbu domu, nebo jen plotu? Nábytek? Nebo snad zahradní nábytek? Různé doplňky do zahrad? Hračky, vyřezávané plastiky na zeď? Toho všeho máme velký výběr, je jen na vás co se vám bude líbit.Rádi poradíme s montáží po případě i zařídíme odvoz. Těšíme se na vás v prodejně v Pardubicích v areálu bývalého lihovaru, vedle nádraží a Hypernovy.

   Panství Jemniště   info@panstvi-jemniste.cz   Postupice     DETAIL 
Zabýváme se lesnictvím, zemědělstvím, rybářstvím, prodejem a výkupem dřeva. Vyrábíme stavební a truhlářské řezivo, prodáváme štípané palivové dříví a brikety z biomasy.

   Parket servis   parketservis@volny.cz   Brno - Bystrc     DETAIL 
Pokládka a prodej plovoucích i celoplošně lepených podlah - laminátové, dřevěné (dýhované, 3-vrstvé-fertig, 2-vrstvé-duo, masívní - parkety, palubky) bambusové, korkové i PVC. Nabízíme výběr 15-ti značek, ve více než 450 dekorech a provedeních. Dále provádíme renovace starých podlah (např. broušení parket, trámové rošty, DTD apod.), vyrovnávání podlah a pokládku jinde zakoupených podlah. Prodáváme speciální čistící prostředky, mopy a impregnace na podlahy, doplňky (obvodové lišty, přechodové profily, filcové podložky, tmely, laky, lepidla atd.) Renovace a prodej interiérových dveří.

   Pavel Vlach   skrine-vlach@seznam.cz   Praha 9     DETAIL 
Nabízíme vestavěné skříně s posuvnými a otevíracími dveřmi a nábytek na míru do ložnic, obývacích a dětských pokojů, šatny, skříně, předsíně, kancelářský nábytek. Nábytek z masivu, postele, sektorový nábytek. Zaměření nezávazně a zdarma.

   Pergoly a altány na VETAS   info@vetas.info   Ledeč nad Sázavou     DETAIL 
Vyrábíme sériově i na zakázku pergoly, altány, garážová stání, zahradní nábytek. Pergoly, altány, garážová stání dodáváme jako jednoduché stavebnice včetně návodu a spojovacího materiálu. Samozřejmě k našim výrobkům zajišťujeme i montáž, ochranné nátěry a dopravu naší vytěžovací službou. Na našich stránkách najdete ucelenou nabídku sériové výroby pergol, altánů, zahradního nábytku a garážových stání. Dále zde najdete realizované pergoly a altány na zakázku.

   Petr Filip - Zámečnictví, stavba strojů   filip.petr@unet.cz   Hartmanice     DETAIL 
Výroba, repasy pláštovacích a olepovacích strojů pro dřevařský průmysl. Stavební zámečnictví, brány, vrata, kovovýroba, výroba náhradních dílů, zakázková výroba prototypů.

   Petr Kubina – Artemia Chrudim   webmaster@azcomputers.cz        DETAIL 
Dodáváme kuchyně na míru, bytový nábytek - obývací stěny, sedací soupravy, masivní nábytek, ložnice, postele, matrace. Dále nabízíme kancelářský nábytek a kancelářské židle.

   Petr Vaněček, Dveře interiér   info@dvereinterier.cz   Jaroměř     DETAIL 
Dveře Interiér prodej a odborná montáž. Osobní přístup.

   PF NÁBYTEK spol. s r.o. ‒ Kožené sedací soupravy a postele   veselicko@pfnabytek.cz   Veselíčko     DETAIL 
Zabýváme se výrobou a prodejem designového nábytku. Vyrábíme moderní postele.

   Pila Kamenický s.r.o.   info@pila-kamenicky.cz   Horní Radouň     DETAIL 
Dřevařský podnik a velkobochod s ekopalivy s tradicí od roku 1992.

   PILA Raškovice   pila@pilaraskovice.cz   Pražmo     DETAIL 
PILA Raškovice, prodej sušeného řeziva všeho druhu.

   Pila s.r.o. Němčice   info@pilanemcice.cz   Rájec - Jestřebí     DETAIL 
Pilařský provoz Pila s.r.o. Němčice Vám nabízí veškerý dřevařský sortiment. Stavební a truhlářské řezivo jako jsou trámy, latě, hranoly, prkna, fošny, krovy a kromě toho i palivové dříví.

   Pjaták-vestavěné skříně,nábytek na míru   david@pjatak.cz   Hodonín     DETAIL 
Specializujeme se nazakázkovou výrobu nábytku . K výrobnímu sortimentu patří vestavěné skříně, kuchyňské linky, nábytek doobývacích pokojů,kanceláře,dětské pokoje

   Plzeňská truhlárna   info@plzenskatruhlarna.cz   Plzeň     DETAIL 
Společnost Plzeňská truhlárna, spol. s r.o. je od června 2007 novým provozovatelem bývalé Truhlárny Škoda, Hutě Plzeň. Odkoupením stávajícího technologického vybavení, převzetím zaměstnanců s dlouholetou praxí a investicemi do nových technologií tak navazuje na více než 100. letou tradici truhlářské výroby.

   Plzeňské truhlářství Ungerman   pavel@plzensketruhlarstvi.cz   Plzeň     DETAIL 
Vyrábíme veškerý nábytek jako kuchyňské linky,obývací a kancelářský nábytek,skříňový nábytek a nábytek do dětských pokojů,postele,stoly,nábytková dvířka z masivu,bytové doplňky,zahradní nábytek,pergoly atd. Naší filozofií je především návrat k masívnímu dřevu a přírodním materiálům jakožto i ke zdravotně nezávadným a ekologickým způsobům ošetřování povrchu dřeva jako jsou třeba přírodní oleje a vosky,které se dělají v rozličných barevných provedeních a propůjčují dřevu neobyčejný,nadčasový a nenapodobitelný vzhled.

   Podlahářství Plotz   info@podlahyplotz.cz   Slatiňany     DETAIL 
Dodáváme laminátové podlahy, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, parketové masivní vlysy, mozaikové parkety, zámecké kazety, exotické dřeviny, korkové podlahy, přírodní linoleum, PVC (bytové, komerční), pryžové podlahoviny, koberce metráž, koberce kusové, interiérové dveře. Provádíme renovace dřevěných podlah, technické poradenství – ZDARMA, měření vlhkosti - ZDARMA, cenové nabídky – ZDARMA.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   Postele z masivu - manželské   info@postelezmasivu.com   Bystřice pod Hostýnem     DETAIL 
Výroba a prodej, postelí z masivu, roštů, nočních stolků, komod, matrací. Doprava vč. montáže. Postelezmasivu.com Kontaktní osoba + adresa pro doručování zásilek Marek Migo Libosváry 6 768 61 Bystřice pod Hostýnem Telefon: (+420) 608 851 007 IČ:67585957 e-shop: www.POSTELEZMASIVU.com e-mail: info@postelezmasivu.com

   Potrusil s.r.o.   ladislav.potrusil@potrusil.cz   Třebíč     DETAIL 
Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.

   Princ parket   info@princparket.cz   Telnice u Brna     DETAIL 


   Prodej obrazů, plakátů, obrázků   shop@obrazyramy.cz   Lubná u Rakovníka     DETAIL 
Výroba, distribuce a velkoobchod s rámovanými obrazy. Prodej plakátů a reprodukcí.

   Prodej palivového dřeva   info@prodejpalivovehodreva.cz   Hostomice     DETAIL 
Prodej palivového dřeva, palivové dřevo štípané, pytlované, metrová polena. Buk, dub, bříza, smrk

   PROPLAST s.r.o.   proplast@wo.cz   Nové Město nad Metují     DETAIL 
Okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Zimní zahrady, hliníkové fasádní systémy a konstrukce. Výroba, kompletní dodávky včetně montáží - servis. certifikace dle ČSN a DIN a ISO 9002

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   QL Interier s.r.o.   info@qlinterier.cz   Jiříkovice     DETAIL 
Vyrobíme vám na zakázku dřevěné, skleněné, nerezové dveře a schody. Provádíme návrh, vytváření a servis interieru s podporou vlastní výroby a týmu odborných spolupracovníků. Vyrábíme nábytek, dveře, schody a dodáváme interiery dle požadavků a představ klientů či investorů.

   QUEREA,spol. s r.o.   zpetne-odkazy@internet-studio.cz   Praha 9     DETAIL 


   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Radek Michálek   propsycz@seznam.cz   Žirovnice     DETAIL 
Bouda pro psa od propsy.eu. Kvalitní, ručně vyráběné psí boudy za rozumné ceny. Každá bouda pro psa je vyrobena poctivou technologií v kvalitním zázemí naší truhlářské dílny zkušenými truhláři za použití profesionálního vybavení.

   Radhošťtrans – Péče o lesní školky a lesy   0571644055@iol.cz   Střítež nad Bečvou     DETAIL 
Nabízíme kompletní péči o lesy, od výsadby lesní školky po težbu dřeva a prodej.

   Radomír Dočekal   info@hriste-pro-deti.cz   Kuřim     DETAIL 
Radomír Dočekal nabízí sestavy pro dětská hřiště - prolézačky, dětské skluzavky, kolotoče a také služby v oblasti výstavby sportovišt, zakázkové výroby prvků zahradní architektury - pergoly, altány, ploty a dřevostavby. Upravujeme dopadové plochy.

   RDL CZ, s.r.o. | palivové dříví, pelety, topíme dřevem   info@rdlcz.eu   Jihlava     DETAIL 


   Remi drevovýroba   norbert.sisolak@gmail.com   Klasov     DETAIL 
Internetová propagácia firmy REMI, ktorá sa venuje výrobe a montáží eurookien, dverí, schodov a iným stolárskym prácam. Navštívte nás a prezrite si našu ponuku a referencie.

   REVO hřiště s.r.o.   revo.hriste@gmail.com   Rožnov pod Radhoštěm     DETAIL 
Projektujeme a stavíme dětská hřiště. Vyrábíme malé dřevěné stavby pro dětská hřiště. Všechny námi vyráběná dětská hřiště jsou určena jak pro plochy mateřských a základních škol, tak i pro parky a další klidové zóny.

   Revo hřiště s.r.o.   revo@revo.cz   Rožnov pod Radhoštěm     DETAIL 
Firma REVO hřiště s.r.o. se zabývá projekcí, výrobou a montáží malých dřevěných staveb pro dětská hřiště z tlakově impregnovaného dřeva Wolmanitem CX 10.

   Richard Kökény   webadmin@market.cz   Třebíč     DETAIL 
Jsme zakázková firma, zabývající se tradiční truhlářskou prací, se zaměřením na dřevěné schodiště (olepované i samonosné) a zakázkovou výrobu nábytku.

   Richard Kökény   richard@truhlarstvi-rk.cz   Třebíč 1     DETAIL 


   Rikast   rikast@rikast.cz   Břeclav     DETAIL 
Kácení stromů hrozících způsobením škody na majetku nebo újmě na zdraví. Těžba dřeva nejen v rizikových oblastech, v jakémkoliv rozsahu. Ekologické zpracování a likvidace dřevní hmoty. Zpracování podkladů k žádostem o povolení kácení stromů, včetně zajištění jejich vyřízení na místě příslušného orgánu státní správy.

   Romantické filmy   romanticke-filmy@email.cz   Filmy     DETAIL 
Léto je pro většinu z nás obdobím relaxace a dovolených. Proč si nezpestřit horké letní večery nějakým pěkným romantickým filmem, akční střílečkou nebo rodinnou komedií? přinášíme tip na zajímavé filmy.

   ROUBENKY A SRUBY WALTER s.r.o.   Info@sruby-roubenky.cz   České Budějovice     DETAIL 
Roubenky a kanadské sruby – výstavba ekologických domů. Srubové domy a roubenky dodáváme na klíč i v různém stupni dokončenosti. Nízkoenergetické dřevěné ekologické domy. Střechy, krovy, roubení. Zajišťujeme hypotéky na stavby srubů a roubenek.

   Rova trade,s.r.o.   info@rova.cz   Krnov     DETAIL 
Společnosti Rova trade, s.r.o. Vám nabízí ucelený sortiment řeziva, podlah a palubek z masivního dřeva, terasových profilů I-Deck, masivního zahradního nábytku, eurohranolů a nábytkových hran dýhových, akrylových a ABS.

   Řezbářství, podložky pod lovecké trofeje   trnak@uh.cz   Sušice     DETAIL 
Jsme řezbářství, které se specializuje na výrobu a prodej ručně vyřezávaných a frézovaných podložek pod lovecké troje. Dále se zabýváme výrobou vyřezávaných reliéfů a plastik a to i dle Vašich požadavků a představ.

   Říha Interiér - dýhovaný a atypický nábytek na míru   vyroba@riha-interier.cz   Brno     DETAIL 
Vyrábíme kvalitní nábytek, který odpovídá současným nábytkářským trendům ve světě. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní vybavení interiéru, od architektonického návrhu po úplnou realizaci. Používáme širokou škálu materiálů masivní dřevo, corian, dyhu, LTD a další.

   S+P PAL - Europalety - výroba, výkup, prodej   info@centrumpalet.cz   Milovice     DETAIL 
Zabýváme se výrobou, výkupem, prodejem a servisem dřevěných palet. Prodáváme palety v několika jakostních skupinách. Všechny palety prodáváme jako EUR odpovídají vyhlášce UIC 435.

   SASA interiér, s.r.o.   design@tvorbawww.cz   Řevnice     DETAIL 
Výrobce vestavěných skříní a nábytku na míru. Vysoká kvalita a krátké dodací termíny. Doprava a montáž vestavěných skříní pro Praze a okolí zdarma.

   Sedací soupravy   seo@grafartstudio.cz   Kostelec nad Orlicí     DETAIL 
Nábytek furniture - vyrabíme a prodáváme nabytek do každého domu, bytu ale i na každou zahradu například: Zahradní nábytek, Sedací soupravy, Postele, Židle, Stoly, Skříně, nábytek do Ložnice.

   Sedacie súpravy   info@sedacky.com   Banská Štiavnica     DETAIL 
Výroba čalúneného nábytku na mieru. Sedacie súpravy, sedačky, kreslá, stoličky, boxy na sedenie, čalúnené postele, čalúnené steny, ... Zariaďovanie interiérov - hotely, reštaurácie, kaviarne, bary, kluby, penzióny, ...

   Schody, schodiště - Jiří Horák   webadmin@market.cz   Třebíč - Nové Dvory     DETAIL 


   Siec corporation s.r.o.   vaclav.maska@siec.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Siec corporation s.r.o. nabízí svým zákazníkům služby v oblasti: správa a údržba nemovitostí, reklama, domovní technologie, úklidové služby.

   Skříně na míru   info@skrinenamiru.cz   Kunovice     DETAIL 


   Slevový web   info@nelo.cz   Slevový agregátor     DETAIL 
Slevový web nabízející přehled stovek dnešních slev hezky pohromadě na jednom místě. Vyberte si i svoji slevu v některé z kategorií: pobyty, sport, zboží, jídlo, rekreace a další.

   SOLO sirkárna, a.s.   sirkarna@solosirkarna.cz   Sušice     DETAIL 
Výroba zápalek,koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej v režimu živnosti volné, podnikání v oblasti s nebezbečnými odpady, prodej zapalovačů.

   SOLO Sušice, a.s.   info@solo.cz        DETAIL 
Dřevařská výroba, sirkařství, výroba dřevovláknitých desek, dřevěných stavebních prvků.

   Sruby Pacák s.r.o.   sruby.pac@gmail.com   Frýdek Místek     DETAIL 
Vyrábíme dřevostavby a doplňky z masivu. Nabízíme sruby, roubenky a dřevostavby na zakázku.

   Stamaco   premek.lapcik@centrum.cz   Ostrava-Vítkovice     DETAIL 
geotextilie, geotextílie, geotextile, tkaná, netkaná, pletená, tkaná geotextilie, netkana geotextilie

   Stolařství – Radek Zábranský – Vestavěné a kancelářské skříně   zabranskyradek@seznam.cz   Boskovice     DETAIL 
Na zakázku vyrábíme kancelářské skříně, kuchyně, stoly, komody a jiný nábytek.

   Stolařství Bartoš - Rodinná firma   service@graweb.com   Velké Němčice     DETAIL 


   Stolařství FINESSE – protipožární dveře a okna   finesse@stolarstvifinesse.cz   Luká     DETAIL 
V naší firmě vyrábíme atypický nábytek na míru, včetně prvků z umělého kamene.

   Stolařství Jan Brožina - psí boudy   info@psibouda.cz   Bučovice     DETAIL 
Vyrábíme zateplené psí boudy pro všechna plemena.

   Stolařství Pokorný - výrobce nábytku na míru   ivo_i@seznam.cz   Ostrava - Hrabová     DETAIL 
Naše stolařská výroba byla založena v roce 1994 a s postupem času až do současnosti se naše aktivity rozšířily na výrobu dýhovaného ale i masivního nábytku, včetně vlastní lakovny.

   Story design   info@story-design.cz   Litomyšl     DETAIL 
Design a výroba světelných reklam, reklamních stojanů, prodejního nábytku, reklamní agentura, zajištění výstav a prezentací.

   STROJWOOD   obchod@strojwood.cz   Ostravice 727     DETAIL 
Stroje a zařízení pro dřevovýroby a pily

   Suhox   suhox@suhox.cz        DETAIL 


   SVĚT OBCHODU - gastromagazín   redakce@svetobchodu.cz   Praha 5     DETAIL 
Svět obchodu je prestižní odborný gastronomický časopis s odborníky na titulní straně. Je určen pro restaurace, hotely, bary, kavárny, jídelny atd. Věnuje se pravidelným tématům: food, beverages, technologie, vybavení, marketing, aktuality z branže, ankety, rozhovory s odborníky atd.

   Svět postelí   obchod@svet-posteli.cz   Liberec 1     DETAIL 
Svět postelí - široká nabídka postelí z masivu v moderním a luxusním zpracování firmou Enozzi. Dále v naší nabídce eshop najdete sortiment špičkových zdravotních matrací.Velice rádi Vám odpovíme na veškeré Vaše dotazy.

   Svět Potisku   mujmedabeda@seznam.cz   Jedovnice     DETAIL 
Průmyslový potisk a reklamní sítotisk. Vyrábíme dřevěné reklamní hrací kostky a dřevěné figurky do společenských her. Gravírování laserem a tamponový tisk na reklamní předměty.

   SW technik Praha s. r. o.   jan.folda@swtechnik.cz   Praha     DETAIL 
Firma nabízí nové i starší vysokozdvižné vozíky Komatsu a Combilift, paletovací vozíky (paleťáky), servis u zákazníka, technické prohlídky manipulační techniky, dodávky náhradních dílů, prodej starších vysokozdvižných vozíků všech značek, bazar, pronájem.

   Syntre s.r.o.   syntre@syntre.cz   Praha 9     DETAIL 
Truhlářské práce,elektroinstalace,stavitelská činnost,instalatérské práce a autodoprava

   Systémy, s.r.o.   j.petro@seznam.cz   Dolní Beřkovice     DETAIL 
Kotle na pelety s hořákem A70 PETRO jsou určeny pro spalování všech druhů spalitelných pelet (bílé pelety, kůrové pelety, slámové pelety, pelety z rozstlinných odpadů, rašelinové pelety). Vaše topení muže snadno být vysoce ekonomické i ekologické.

   Šipka Design - truhlářství Jan ŠIPKA   sipkajan@volny.cz   Praha 10     DETAIL 
Zakázková truhlářská dílna pracuje v oblasti individuální tvorby nábytku. Zajišťujeme realizace interiéru, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice, tvorbu stylového nábytku. Spolupracujeme s firmou Opera Italia.

   Štítky pod trofeje - eshop   podlozky@podlozkypodtrofeje.cz   Sušice     DETAIL 
Online prodej ručně řezbovaných podložek pod lovecké - myslivecké a rybářské trofeje. Nabízime bohatý výběr podložek pod lovecké trofeje a preparace, ručně řezbované i frézované. Nabízime výrobu ručne řezbovaných rámů na obrazy, zrcadla a lovecké trofeje.

   T.Kon   firma.peletky@seznam.cz   rakovník     DETAIL 
Výroba prodej Peletek.

   Techwood - krovy, dřevěné střešní konstrukce   techwood@techwood.sk   Žilina     DETAIL 
Návrh a výroba dřevěných příhradových vazníků a krovů. Střešní konstrukce pro domy, haly, bungalovy, garáže.

   Těžba dřeva - Josef Chvojan   chvojanjosef@seznam.cz   Čermná nad Orlicí     DETAIL 


   Tišnovská dřevovýroba s.r.o.   tdv@email.cz   Doubravník     DETAIL 
Firma se specializuje z větší části na zakázkovou výrobu výrobků ze dřeva, jako jsou pergoly, altány, nábytek, schody, dveře, kuchyně. Zbytek naší činnosti je zaměřen na sériovou výrobu některých stolařských, truhlářských, ale i tesařských výrobků.

   Tomáš Doležal   drevo.dolezal.cz@seznam.cz   Jince     DETAIL 
Potřebujete odvést stavební materiál, suť či jiné materiály? Stačí když nás kontaktujete a my odvoz zařídíme. Sháníte krbové či palivové dřevo? U nás najdete mnoho druhů štípaného a neštípaného palivového dřeva.

   Tomáš Kovačka   t.kovacka@seznam.cz   Ždírec nad Doubravou     DETAIL 
Dodáváme stylový nábytek. Stylové židle.

   Tomáš Reisinger Transport Services   treisinger@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabízíme dopravu Praha letiště - hotely Praha, dálkové obchodní cesty do všech destinací po ČR i mimo. Nové automobily Škoda Octavia Combi, maximální výbava, malé občerstvení zdarma,anglicky a německy mluvící řidiče, našimi klienty jsou mnohé nadnárodní koncerny a firmy.Možnost zajištění ubytováni. Můžete si být jisti, že Vás nezklamem.

   TON, a.s.   webregistrace@studio9.cz   Bystřice pod Hostýnem     DETAIL 
Přední světový výrobce židlí, barových židlí, křesel, stolů, věšáků a zahradního nábytku, jejichž produkce je největší v Evropě. Světová jednička v produkci ohýbaného nábytku.

   TradeNET   tradenet@seznam.cz   Praha 7     DETAIL 
Informační síť Sdružení pro rozvoj podnikání slouží podnikatelům a exportérům. Obsahuje bezplatné prospěšné informace včetně aktuálních Poptávek ze zahraničí a kontaktních údajů zájemců o zboží / služby.

   Trepp-Art s.r.o.   schody.treppart@gmail.com   Svitavy     DETAIL 
Vyrábíme dřevěné schody a schodiště z masivu. Schody a schodiště dodáváme po celé ČR a mnoha dalších zemích Evropy. Vyrábíme také dřevěné a nerezové zábradlí na schody a schodiště.

   TROS, s. r. o.   tros@iol.cz   Ostrov     DETAIL 
Nábytek, dveře, interiéry na zakázku, vybavení hotelů, restaurací, bank, kanceláří, bytů

   Truhlářství - Jiří Jakeš   jirkajakes@seznam.cz   Tábor     DETAIL 
Firma Truhlářství - Jiří Jakeš se zabývá výrobou vestavěných skříní, kuchyní, počítačových stolů a ostatního nábytku na zakázku. Na základě bezplatného zaměření sestavíme zdarma i cenovou nabídku. Neváhejte a kontaktujte nás.

   Truhlářství - Vojtěch Šindelář   truhlarstvi.sindelar@gmail.com   Lovčice     DETAIL 


   Truhlářství Bednarčík   f.bednarcik@volny.cz   Úvaly     DETAIL 
Zakázková výroba a vybavení interiéru z masivu a lamina. Zakázková výroba a vybavení exteriéru z masivu.

   Truhlářství BOMI - truhlářské práce   bomi@agtoptip.eu   Praha 9     DETAIL 
Zakázkové truhlářství zařidí interiéry a veškeré truhlářské práce. Vyrábíme kusový nábytek, zařízení komerčních prostor. Dodáváme a montujeme vestavěné skříně, nábytek, postele, okna, dveře, parapety, plovoucí podlahy a palubky, schodiště a zábradlí. Samonosná dřevěná schodiště z masivního dřeva, schodiště s konstrukcí z betonu nebo oceli, montáž zábradlí, zajistíme i chromované stavebnice, možnost vlastních návrhů interiéru.

   Truhlářství České Budějovice | Dřevovýroba - Kudláček   vladimirkudlacek123@internet-123.cz   České Budějovice     DETAIL 
Chcete originální nábytek a hledáte truhlářství, které Vám na zakázku vyrobí cokoliv dle Vašich představ? Jste z Českých Budějovic a hledáte truhlářství, které nabízí kvalitní služby za příznivé ceny? Potom jste na správné adrese. Kontaktujte truhlářství Kudláček, které je tou nejlepší volbou pro Vás.

   Truhlářství Hofrichter   milhof@milhof.com   Plzeň     DETAIL 


   Truhlářství Jantar   josef.mysicka@centrum.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 
Truhlářství Jantar Havlíčkův Brod nabízí zakázkovou výrobu nábytku. Výroba truhlářství zahrnuje převážnou část vybavení interiérů rodinných domů, kanceláří a barů.

   Truhlářství Kouda Náchod   info@truhlarstvi-nachod.cz   Náchod     DETAIL 
Vyrábíme a montujeme: dveře, Eurookna 68, schody, zábradlí, palubky, kuchyně, veškerý nábytek z masivu a lamina, tesařské konstrukce, zahradní nábytek a jiné truhlářské výrobky. Vše na míru a přání zákazníka

   Truhlářství Miroslav Šteker   palandy@seznam.cz   Lukavec     DETAIL 
Výrábíme kvalitní postele z masivu borovice- palandy, patrové postele, vyvýšené postele, dvoulůžka, trojlůžka, čtyřlůžka, postele atypických rozměrů. Povrchová úprava- Ekologický, vodou ředitelný lak, atest na zdravotní nezávadnost. Doprava po celé ČR zdarma.

   Truhlářství NENADÁL – kastlová okna a eurookna   zdenek@nenadal.cz   Mělník     DETAIL 
V naší společnosti se zabýváme výrobou dřevěných kastlových oken. Pro své zákazníky zhotovuje také eurookna, eurodveře, repliky oken a dřevěné požární uzávěry.

   Truhlářství Novosád Patrik   info@interiernovosad.cz   Troskotovice     DETAIL 
Zakázkové truhlářství Novosad vyrábí a instaluje kuchyňské linky, samonosné schodiště, dřevěné schody. Dále provádíme výrobu interiérových dveří, vestavěných skříní,ale i pergoly a přístřešky nebo obklady stěn dřevem.

   Truhlářství Pardubice   truhlarstvidohnansky@seznam.cz   Sezemice     DETAIL 
Truhlářství Dohnanský sídlí v Sezemicích u Pardubic. Specializujeme se na kompletní truhlářskou výrobu převážně z masivu. Snažíme se profesionálně a kvalitně věnovat všem zákazníkům s plným nasazením od návrhu, výroby, až po montáž a předání produktu.

   Truhlářství Pavel Juhas   info@paveljuhas.cz   České Budějovice     DETAIL 
Zakázkové truhlářství Pavel Juhas nabízí výrobky ze dřeva na míru. Nábytek, vrata, dveře, podlahy, zkrátka vše co si budete přát od kvalitního Truhlářství za velice příznivé ceny s vysokou kvalitou odevedené práce.

   Truhlářství Pavel Wagler   pavel.wagler@worldonline.cz   Smržovka     DETAIL 


   Truhlářství Pleschner   ota.pleschner@seznam.cz   Praha 9     DETAIL 
Firma nabízí zakázkovou výrobu nábytku - zhotovení na míru. Vyrábí kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, koupelnový nábytek, ložnice, vybavení obchodů, kanceláří,...Renovuje nábytek.

   Truhlářství Pobořil   info@truhlarstvi-poboril.cz   Pavlice     DETAIL 


   Truhlářství Pohunek – Masivní dveře Masonite a Sapeli   truhlarstvi.pohunek@seznam.cz   Poříčí nad Sázavou     DETAIL 
Prodáváme a montujeme masivní dveře značek Masonite a Sapeli. Vyrábíme dřevěné dveře a vrata na zakázku, zabýváme se také výrobou vestavěných skříní, schodišť nebo postelových rámů.

   Truhlářství Tomáš Hrubý – Výroba nábytku na míru   hruby666@seznam.cz   Praha 5 - Lipence     DETAIL 
Naše společnost vyrábí zakázkový nábytek na míru. Opravujeme okna a dveře.

   Truhlářství TPV-interier   info@tpv-interier.cz   Brno     DETAIL 
Truhlářství TPV-INTERIER se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kancelářský a hotelový nábytek, dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje.

   Truhlářství Ústí nad Labem-Ohníč-Jaromír Večerka   vecerka@truo.cz   Ohníč     DETAIL 


   Truhlářství Zeman Zdeněk   zidlez@seznam.cz   Černá za Bory Pardubice     DETAIL 
Vyrábíme stylové židle a stoly ze smrkového dřeva. Unsere Firma produziert Stilstühle und Tische aus Fichtenholz. We produce stylish chairs and tables from spruce wood.

   Truhlářství-Petr Bílík   petr@petrbilik.cz   Dolní Bojanovice     DETAIL 
Firma Petr Bílík vyrábí dřevěné dárkové kazety, stojany, krabičky, kufry na víno, čajovky. Nabízíme povrchovou úpravu gravírovacím laserem s přesným, trvalým popisem našich výrobků. Náš sortiment je rozšířen také o tvorbu dřevěných plaket z 3 mm překližky.

   Truhlůářství Chrstoš Jiří   jirka.chrstos@seznam.cz   Čkyně     DETAIL 
Výroba nábytku - kuchyňské linky,dveře,zábradlí,schody,balkony,okna,postele,vestavěné skříně,vrata, stoly,dřevěné obklady,podlahy,obložení. Montáž.

   Trust-TS   info@trust-ts.cz   Trhové Sviny     DETAIL 
Hlavní činností je výroba a montáž truhlářských výrobků jako jsou kuchyňské sestavy, vestavěné skříně, dodávka a montáž dveří. Dále výroba atypických prvků jako jsou schody, historická okna, vchodové dveře a ostatní atypická truhlářská výroba. Naše kuchyňské studio nabízí: -komplexní řešení od půdorysu, pohledu přes profesionální návrhy schodišťové a střešní konstrukce až po vizualizaci projektované stavby ve fotorealistickém zobrazení -více než 5.000 zařizovacích předmětů, materiálů a povrchových textur, s možností rozšíření o konkrétní produkty spolupracujících výrobců a prodejců (viz AEC data pro ArCon) -prostorové zobrazení s možností libovolně procházet vnitřní prostory a exteriér -zpracování návrhů kuchyňských sestav v programu ArCon -výroba kuchňských sestav + dodávky el. spotřebičů

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   TWW - TOP WOOD Windows   info@twwokna.cz   Topoľčany     DETAIL 
Firma TOP WOOD Wnidows s.r.o. je český výrobce dřevěných oken a dveří v systemu Euro IV-68 TWW. Závod je vybaven CNC automaty na výrobu pravoúhlých, šikmých, obloukových oken a vchodových dveří. Zabýváme se tepelnou a zvukovou izolací oken a dveří

   UNIPACK   post@unipack.cz   Třinec 3     DETAIL 
Obalová a páskovací technika, stroje pro ovíjení a smršťování do folie, spotřební materiál, příslušenství, servis, komplexní řešení výrob a expedic.

   UNIS-N,spol. s r.o.   info@unis-n.cz   Sedlčany     DETAIL 
Vyrábíme kvalitní dřevěný nábytek ze smrku a borovice(100%masiv) s povrchovou úpravou přírodními vosky OsmoColor,který je vhodný na Vaše chaty ,chalupy ,horské hotely,pensiony a pod.Vyrábíme dřevěné postele,skříně,noční stolky,komody a prádelníky,stoly a židle,truhly,psací stoly atd.

   Úsovsko, a.s.   klopina@usovsko.cz   Úsov     DETAIL 


   Václav Bartoň   info@kuchynepardubice.cz   Pardubice     DETAIL 


   Václav Šmíd   webmaster@azcomputers.cz   Moravská Třebová     DETAIL 
Dodáváme a montujeme dveře, interiérové dveře, masivní dveře, vstupní dveře JANOŠÍK, bezpečnostní dveře BEDEX. Renovace dveří. Dále nabízíme laminátové podlahy, dřevěné podlahy, dýhované podlahy, korkové podlahy, marmoleum, vestavěné skříně na míru.

   Vagonka - Dřevo s.r.o.   obchod@vagonka-drevo.cz   Studénka     DETAIL 
Vagonka - Dřevo s.r.o. divize Okna-dveře - mnohaleté zkušenosti v oblasti dodávek a montáže oken a dveří nás řadí na přední pozice mezi dodavateli v regionu. Našim prvořadým cílem je spokojený zákazník, proto přistupujeme ke každé zakázce již od jejího prvopočátku s maximální péči.

   Valachshop.cz - originální dárky a bytové doplňky   obchod@valachshop.cz   Zašová     DETAIL 
Výroba a prodej bytových doplňků ze dřeva, keramiky, proutí i kovu. V našem internetovém obchodě můžete mimo jiné zakoupit kované výrobky a bytové doplňky, lipové špejle, stojany a stěny na květiny i tradiční dřevěné hračky z Valašska.

   Vanoční betlemy H+H Jíří Hofmann   j.hof@tiscali.cz   Rovná 1 Strakonice     DETAIL 
Naše firma se zabývá ručný vyrobou vanočních betlemů a dalších vyrobků ze dřeva.

   Vector - Výroba dřevěných šindelů   vector@vector-sindle.sk   Brezno     DETAIL 
Výroba dřevěných šindelů, pokrývání střech.

   Vestavěné skříně AZ skříně - vestavné skříně a šatny na míru   hlloubetin@azskrine.cz   Praha 9     DETAIL 
Vestavěné skříně a šatny na míru, hliníkový šatní systém, dělící příčky, posuvné dveře. Široký výběr rámů, doplňků a materiálů: děrováné, lamino, dýha, žaluzie, bambus, barevná skla, zrcadla, lacobel, connex. Působnost celá ČR.

   Vestavěné skříně na míru – Černý   skrinecerny@anawe.cz   Veleň     DETAIL 
Naše vestavěné skříně splní představy o efektivně využitém úložném prostoru Vaší ložnice, šatny, předsíně, půdní vestavby i kanceláře. Naše systémy posuvných, skládacích otočných dveří umožňují navrhovat vestavné skříně či šatny na míru v jakémkoli interiéru bez omezení. Výběr materiálu Vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem nebo naopak z něho vytvořit dominující část zařízení místnosti.

   Vestavěné skříně on-line | eskrine.cz   info@eskrine.cz   Vizovice     DETAIL 
Vestavěné skříně na míru s výraznou slevou při nákupu on-line. Vyměření a montáž za jednotné ceny po celé ČR.

   vestavenky.cz   webmaster@aira.cz   Praha 6     DETAIL 


   virtualtravel   3dpano@3dpano.cz        DETAIL 


   Vítězslav Giža - STROJWOOD-dodavatel dřevařské technologie   obchod@strojwood.cz   Ostravice     DETAIL 
Dovoz,servis a prodej-pásové pily kmenové,rozmítací,hranolovací.Kotoučové pily klasika-rozmítací,hranolovací,omítací,zkracovací,kapovací,na zpracování odkorů aj.Automaty sbíjecí,vapalovací,frézovací,ořezávací na výrobu palet EUR i jednorázových,linky na výrobu paletových přířezů aj.Štěpkovače,ostřičky,šrankovaníky,rampy a jiná zařízení

   Vladimír Tykvan Ing. - studio ABC   tykvan.vladimir@seznam.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Vestavěné skříně na míru a veškerý další nábytek na míru navrhujeme, vyrábíme, dodáváme a montujeme. Vestavěné skříně a nábytek na míru dodáváme již od roku 1996. Specializujeme se na okresy Pardubice, Hradec Králové, Chrudim, Praha.

   VODŇANSKÝ Forest s. r. o.   vodnanskyforest@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Pilařský provoz, produkce stavebního řeziva, poloprodukty pro výrobu krovů, hranoly a trámy, střešní latě, prkna a stavební fošny. Pořez kulatiny. Vyrobíme řezivo na zakázku dle kusovníku.

   Vox-Novatek   vox@iol.cz   Praha     DETAIL 
Vyhradni zastoupeni VOX Industrie SA, vzorkovna nabytku, navrhy reseni bytu, ekonomicke poradenstvi v CR i v nemcine, anglictine, rustine a polstine.

   vyberaj.sk   vyberaj@vyberaj.sk   Prešov     DETAIL 
Ak niečo zháňaš, tak na www.vyberaj.sk vyplň formulár a zadaj dopyt na čokoľvek, potom už len v pohodlí čakaj na ponuky od firiem a vyberaj.sk tú najvýhodnejšiu!Vyberať si môžeš v kategóriách auto – moto, cestovanie, dovolenka, elektronika, bývanie, stavebniny, služby, práca a zamestnanie...

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Výroba nábytku kuchyne-fokos.cz   fokos@kuchyne-fokos.cz   Hlušovice     DETAIL 


   Výroba nábytku na zakázku   webmaster@nabytek-na-miru.kvalitne.cz   Náměšť na Hané     DETAIL 


   Výroba nábytku, Brno   webadmin@market.cz   Brno     DETAIL 
Specializací našeho truhlářství je zakázková výroba a renovace schodišť, dveří, kuchyní a nábytku. Spolupracujeme s firmou Portas, která je jedničkou v oboru renovací.

   Wood capital s.r..o.   info@woodcapital.cz   Brno     DETAIL 
WOOD CAPITAL s.r.o. Topolové plantáže na klíč. Prodej sadebního materialu. Topolové plantáže na klíč. Služby výsadba,údržba, sklizeň, prodej biomasy. Působení celá ČR. Topolové plantáže na klíč. Služby výsadba,údržba, sklizeň, prodej biomasy. Prodej sadebního materiálu. Působení celá ČR, SR

   WoodPartner.cz   info@woodpartner.cz   Praha 8     DETAIL 
Český výrobce kuchyní a nábytku na míru WoodPartner cz. Vyrábíme kuchyňské linky Moderní, Rustikální, Luxusní a Komerční v provedení hluboký mat, vysoký lesk, masív, dýha, folie či 3D lamino, aj. s možností volby tvaru, rozměrů, dekorů a materiálů. Provádíme kompletní realizace interiérů - kuchyně včetně elektrospotřebičů, jídelny, stoly, obývací sestavy, ložnice, postele, skříně, aj. včetně 3D grafických návrhů, vizualizace a montáže.

   www.exotickedrevo.sk   info@exotickedrevo.sk   Šamorín     DETAIL 
Komplet realizácia terasy z dreva, poradenstvo – výber terasy, doprava dreva - exotické drevo na terasy priamo k Vám, montáž terasy: vhodný podklad, podkladové hranoly - drevené hranoly, alebo plastové hranoly, skrutky na terasu, olej na terasu - olej na drevo. Vykonávame montáž: bangkirai terasa, cumaru terasa, ipe terasa, massaranduba terasa, sibírsky smrekovec terasa, WPC terasa.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zahradní ráj - specialista na zahradní doplňky   zahradniraj@zahradniraj.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Zahradní nábytek, dřevěné domy, chaty, sruby, carporty, pergoly, altány, ploty, brány, vrata, palisády, kůly, ohrazení záhonů, dětská hriště, městský mobiliář, tesařské a truhlářské práce, zahradní architekti, realizace zahrad a parků, stavební činnost, říční kámen, travní koberce, závlahy, čerpadla, jezírka, rákos

   Zakázkové kuchyňské studio Plzeň   eurokuchyne@eurokuchyne.eu        DETAIL 


   Zakázkové truhlářství Jelínek   info@truhlarstvijelinek.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Zabýváme se převážně truhlářskou zakázkovou výrobou od velkých celků po drobné nábytkové solitiéry. Vyrábíme kuchyně, ložnice, kanceláře, restaurace, stoly, schody, komerční i bytové interiéry.

   Zakázky.NET   katalog@zakazky.net   PRAHA     DETAIL 


   Zdeněk Lehar   drevenadlazba@seznam.cz   Konice     DETAIL 
Již v dávných dobách lidé využívali přírodní materiály jakožto jediné možné prostředky výstavby a zdokonalování svých domovů. Do nedávna jsme používali plastické hmoty nebo jinak vyrobené náhražky přírodních materiálů. Ale trend dnešní doby nás opět vrací k nenahraditelným přírodním materiálům ze dřeva, které je naším kvalitním obnovitelným zdrojem použitelným ke zkrášlení , užitku či na výstavbu našeho domova. Pokud si chcete přinést kus přírody do Vaší zahrady či domu, tak máme pro Vás jedinečnou nabídku luxusní špalíkové dubové dlažby, která plně nahradí do nynější doby používané betonové dlažby.

   Zemědělské stavby Jihlava, a.s.   tesarna@zsj.cz   Jihlava     DETAIL 
Kompletní realizace staveb, veškeré stavební práce a stavební úpravy. Občanská a bytová výstavba, nové fasády a zateplení, krovy a vazníky.


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka