Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Služby technické
- VÝZKUM A VÝVOJ
   Alarm WENDOO, s.r.o.   info@wendoo.cz   Praha 6     DETAIL 
Kamerové a zabezpečovací systémy. KONZULTACE A NABÍDKA ZDARMA ! Dodávka, montáž, servis, vývoj a výroba. CCTV, EZS, EPS, přístupové systémy, ochrana proti odposlechu, skrytá a speciální videotechnika, mikrovlnné přenosy pro CCTV, městské kamerové systémy. Člen Asociace Gremium Alarm.

   Antivirová společnost Panda Software   info@panda-software.cz   Brno     DETAIL 


   Aqua - BBG, s.r.o.   info@aqua-bbg.cz   Teplice     DETAIL 
Čištění přírodních a odpadních vod - zpracování, dodání a sledování profesionálního průmyslového zařízení na čištění přírodních a odpadních vod.

   Audit energii cz   auditenergii@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Energetický specialista; auditor; vypracování energetického auditu; posudku; průkazu energetické náročnosti budov; dotační management; nová zelená úsporám; dotace pro veřejné budovy

   Audit energii cz   auditenergii@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Energetický auditor specialista vypracuje energetický audit, posudek, průkaz energetické náročnosti budovy, dotační a projektový management

   Automatizace organická syntéza   thomas.j.hooley@gmail.com        DETAIL 
Automatizace organické syntézy a automatizovaná organická syntéza, PC řízené technologické procesy a automatizované laboratorní systémy organické syntézy, výzkumu a vývoje a chemických výrob, cGMP validace a GMP validace farmaceutických výrob.

   AUTOMATIZACIA   repcik@ivar-slovensko.sk   Btatislava     DETAIL 
Firma je orientovana na dodavky : Senzory,snimace,indikatory,regulatory,casovace,citace,analyzatory,prevodniky,rele,ampermetre,teplomery,termoclanky,pH metre,termometre,PC/104,CompactPCI,PLC,LCD,priemyselne PC.

   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   Autoweb a tuning links - Bestforcar.cz   lubinko1@azet.sk   Nitra     DETAIL 
Nejnovší informace ze světa automobilů. Nové auta a tuning web. Autoweb.

   AXO clima s.r.o.   obchod@axo.cz   Přerov     DETAIL 
AXO clima, s.r.o. to jsou klimatizace, krby, čističky a zvlhčovače vzduchu a mnoho dalšího. Nabízíme nejen prodej, ale i odbornou a rychlou instalaci klimatizací, vzduchotechniky i topných systémů, dodáváme krby, kamna, ale také mobilní klimatizace.

   Betulinines - RNDr. Jan Šarek, Ph.D.   betulinines@gmail.com   STŘÍBRNÁ SKALICE     DETAIL 
Prodej vysoce čistých terpenoidních substancí, zakázkové syntézy,extrakce rostlinných materiálů, inženýring chemických syntéz a procesů, finální krystalizace substancí.

   BezReklamky.cz   pavla.kratochvilova@up-promotion.com        DETAIL 
BezReklamky.cz, dříve bestoutdoors.cz, je inzertní portál majitelů volných reklamních ploch, který umožňuje nákup ploch bez zprostředkovatele. Společnosti i majitelé ploch tím šetří vysoké provize, které běžně hradí např. billboardovým společnostem.

   BJ electronic, s.r.o.   bj@bjelectronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Vývoj a výroba elektronických zařízení. AC/DC, DC/DC měniče, napáječe, stabilizátory, záložní zdroje UPS, nabíječe, pohony, speciální zdroje…

   Bluesat   obchod@bluesat.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Ve firmě Bluesat realizujeme zakázky z oboru anténních a satelitních systémů, centrálních televizních systémů pro bytové a panelové domy, instalací a servisů antén a satelitů.

   C.T.M. Praha, s.r.o. - registrační a měřící přístroje   info@ctmpraha.cz   Praha 8     DETAIL 
Firma provádí vývoj, výrobu, prodej a instalaci měřících a registračních přístrojů v oblasti dopravní techniky, meteorologie a ochrany životního prostředí. Dodáváme tachografy, rychloměry, otáčkoměry, anemometry, srážkoměry a další přístroje.

   CatRank.cz   regis@nejmedia.net   Ceska Trebova     DETAIL 


   Clevit Systems, s.r.o.   info@clevit.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Clevit Systems poskytuje služby a produkty v oblasti zakázkového vývoje elektroniky, firmware a vyšších aplikačních nadstaveb. Jsme schopni realizovat jak projekty čistě softwarové nebo hardwarové, ale současně jsme připraveni dodat komplexní řešení založená na obou technologických směrech.

   CODES CZ s.r.o.   info@codescz.cz   Trutnov     DETAIL 
Společnost je zaměřena na rozvojové poradenství v oblastech: obchodní rozvoj, komunikace, dotace a dotační management a energetické poradenství. Vlastní vývojové oddělení k podpoře projektů v oblasti úspor elektrické energie a vývoj na zakázku.

   CONSTRUCT A&D PLUS, s. r. o. - zabezpečení vozidel proti krádeži   info@construct.cz   Praha 5 - Stodůlky     DETAIL 
Montáž, prodej i výroba mechanického zabezpečení vozidel proti krádeži. Bezpečnostní zámky řadící páky do všech vozidel! Jako jediní máme celosvětovou certifikaci ISO/TS 16949/2002. CONSTRUCT najdete u každého prodejce aut a v našich centrech v Praze a Velkém Meziříčí. Volejte zdarma 800194100 a získáte 5 let záruky a až 20% slevu na pojištění!

   Čistící stroje - Kränzle spol. s r. o.   info@kranzle.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Velkoobchod a maloobchod pro čistící stroje, průmyslové vysavače, zametací stroje, vapky, tlakovky, vysokotlaké čističe, profi čističe, parní čističe, vysokotlaký čistič, úklidové vozíky, mopy. Zastoupení Kränzle, Columbus, Soteco, Unger, Vikan, Coynco, Denjet, Oertzen, Dynajet, Kiekens pro ČR.

   Data Mind s.r.o.   info@datamind.cz   Praha 3     DETAIL 
Data Mind s.r.o. je firmou specializovanou na analýzy dat, data mining, marketingové analýzy. Naším posláním je poskytovat analýzu a řešení všech otázek spojených z CRM, obsluhou zákazníka. Řešení společnosti Data Mind jsou vždy na míru potřebám zákazníků. Orientujeme se na poznání zákazníků, vyhodnocování a optimální cílení.

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Detektory plynů, analyzátory plynů Aseko   repe10@seznam.cz   Vestec u Prahy     DETAIL 
Vyrábíme detektory plynů, analyzátory plynů, snímače plynů. Zabýváme se dozráváním banánů a bazénovou chemií.

   dh baits   martin@dhbaits.cz   olomouc     DETAIL 
Firma zabývající se výrobou kvalitních návnad a nástrah pro sportovní rybolov, zejména lov trofejního kapra. Boilies, pelety, mixy a rybářské liquidy bez chemických konzervantů, doplňky.

   Digitalizace   satelitnikomplety6@seznam.cz        DETAIL 
V České republice nyní probíhá proces digitalizace pozemního televizního a radiového vysílání.

   Družstvo ENVICRACK   petr.nemeth@envicrack.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
alternativní a obnovitelné zdroje energie, pyrolýza, solární energie, inovace železniční dopravy

   Duinozone.cz - první české Arduino fórum   duinozone@duinozone.cz        DETAIL 
Duinozone.cz je prvním českým Arduino fórem, najdete zde mnoho rad a návodů z oblastí Arduino a robotika.

   Eduard Boháč - Geosan B&P   bohac.geosan@seznam.cz   Mníšek pod Brdy     DETAIL 
Zabýváme se stíněním záření zemních nehomogenit tzv. Geopatogenních zón, zařízením Geosan 01. Zjišťoáním elektrosmogu v bytech a kancelářích. Vhodné pro hypersenzitivní pracovníky, kteří se cítí velice unavení v určitých místech.

   Ekobal   mail@ekobal.cz   Jesenice u Prahy     DETAIL 
Česká společnost Ekobal se zabývá výrobou balících strojů a balící techniky, rovněž vyrábí flexlight fólie, papírové obaly a lepící pásky. Naše produkty jsou díky neustálým inovacím vyráběny nejmodernějšími technologiemi.

   ELHRA,HRABĚTA-ELEKTRONIKA   hrabele@c-box.cz   Brandýs n/L     DETAIL 
Projekce,konstrukce,montáže a výroba elektroniky pro automatizaci ve všech oborech průmyslu a dalších

   ELCHO.CZ | Internetová nákupní galerie   j.chovaniok@elcho.cz   Albrechtice     DETAIL 
Nákupní galerie s rozsáhlým sortimentem produktů do domácnosti, kanceláře, pro zahradu a na další místa. V sortimentu najdete elektrospotřebiče, bílé zboží, elektroniku, ale i drogerii, chovatelské produkty a další produkty.

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   Et netera a.s. - smart e-business solutions   info@etnetera.cz   Praha 6     DETAIL 
ET NETERA navrhuje a vytváří intranety, extranety, weby, portály, internetové platební systémy a informační systémy s www rozhraním. Naše produkty a služby se zaměřují na content management (CMS), document management (DMS), další oblasti enterprise content managementu (ECM), webdesign a e-business konzultace.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   Festo, s.r.o.   info_cz@festo.com   Praha 4     DETAIL 
Společnost FESTO nabízí průmyslovou automatizaci v rozličných odvětvích. Neustálé inovace v pneumatické a elektrické automatizační technologii Vám přinesou vysokou produktivitu a efektivitu. FESTO poskytuje prvky a řešení pro procesní a průmyslovou automatizaci.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   Gsm city s.r.o.   gsmcity@gsmcity.cz   Liberec 3     DETAIL 
Vývoj, výroba, dodávka a montáž městských parkovacích automatů CITIpark, automatických zákaznických parkovišť AUTOpark a parkovišť pro selektivní parkování zákazníků MARKETpark. Technologie parkování s velmi vysokým uživatelským komfortem včetně možností plateb pomocí SMS zpráv.

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   HLM Carrosserie - izotermické prívesy   info@hlm.sk   Nitra     DETAIL 
Návrh, vývoj a výroba nadstavieb, návesov a prívesov. Výrobný program zahŕňajúci uzatvorené nadstavby a karosérie v rozsahu FRC,FNA a DRY (ľahko izolované). Novinkou sú ľahké nadstavby CARGOKIT pre úžitkové vozidlá do nosnosti 3,5 tony. Obchodné označenie nadstavieb pre vozidlá vyššej kategórie je HLM. Služby v oblasti servisu automobilových nadstavieb a návesov na prepravu potravín pri kontrolovanej teplote podľa štandardov ATP. Plne certifikovaná firma pracujúca podľa štandardov FOCWA a ISO 9001. Spolupráca s poisťovňami a poskytovanie komplexných služieb od obhliadky po opravu vrátane lakovania.

   HQ Line   hqline@hqline.com   Praha 4     DETAIL 
Zajímá Vás nevyčerpatelná solární energie a máte zájem se o ní dovědět více? Nebo uvažujete o instalaci solárního systému pro ohřev užitkové vody, vytápění či ohřev bazénu? Přemýšlíte o instalaci a provozování sluneční elektrárny? Na našich stránkách dozvíte mnoho důležitých informací i praktických zkušeností od instalace až po provozování těchto systémů.

   HSC Servis   jkutej@post.cz   Příbram 2     DETAIL 
Vývoj, výroba a prodej elektrochemických analyzátorů (polarografy, totrátory apod.)

   http://www.vizualizace-3d.cz   info@vizualizace-3d.cz   Rychnov nad Kněžnou     DETAIL 


   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   Chráněná dílna a CNC kovovýroba MERKUR TOYS s.r.o.   merkur@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Výroba stavebnic MERKUR, elektrichých vláčků, parních strojů, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněná dílna a náhradní plnění, lakování malých dílů, řezání laserem, vypalování plazma, CNC obrábění, soustružení, frézování, elektroerozívní obrábění, lisování, ohraňování, ruční montáž, zahradní program, Náhradní plnění,

   Int-Com Data   LDundee@post.cz   Klášterec nad Ohří     DETAIL 
Int-Com Data = profesionalita, rychlost, záruka kvality.

   Intraco Micro spol. s r.o.   art4@artfocus.cz   Tachlovice     DETAIL 
Mikroskopy jak pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Když mikroskop tak od motic.cz

   IQ-test-zdarma.cz   iq-tester.cz@seznam.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 


   Jamibo - Kovovýroba,řezání laserem a práškové lakování   kurtej@seznam.cz   Záhorovice     DETAIL 


   Jan Šebestů - PREZENTACE TESTAČNÍ STANICE TSP   sebestu@volny.cz   Spytihněv     DETAIL 
Výrobce testovací stanice postřikovačů TSP... testační stanice slouží k měření příčné nerovnoměrnosti ramen, měření a cejchování manometru a průtokoměru...všechny funkce jsou integrovány v jednom zařízení.

   Josef Necvhátal - DISC   disc@wo.cz   Napajedla     DETAIL 
Hledáte práci, brigádu, práci na ŽL? Hledáte kvalitní zaměstnance, spolupracovníky? Hledáte nové zakázky? Chcete se ubytovat na správném místě v požadované kvalitě? Job3000.cz U nás najdete své.

   KWD, s.r.o.   ronec@kwd.sk   Zvolen     DETAIL 
Vývoj strojov a zariadení, konštrukčné práce v strojárstve, priemyselný design, 3 D CAD modelovanie, pevnostné výpočty a analýzy /FEM/ , optimalizácia, prototypová strojárska výroba

   Levné volání – BrnkačkaTEL   petr.kadanik@seznam.cz   Rtyně v Podkrkonoší     DETAIL 


   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   Luxusnirezidence.cz   info@admedia.cz   Praha 3     DETAIL 
Nabídka luxusního rezidenčního bydlení v developerských projektech, rodinných domech na klíč, novostavbách a řadových domcích. Vyberte si bydlení v novém. Nabídky z celé ČR.

   Mauting, spol. s r.o.   info@mauting.cz   Valtice     DETAIL 
Firma Mauting vyrábí stroje pro zpracování potravin, zejména pak masa. Udírny, varné kotle, udírenské komory, varné komory, pečící komory, zchlazovací komory, klima komory, dozrávačky, zakuřovačky, tanky na víno, zadráhování porážek, rychlo-zchlazovny, porážky, bourárny atd.

   MeDiLa – testování klíšťat na lymeskou boreliózu   medila@medila.cz   Pardubice - Bílé Předměstí     DETAIL 
Provádíme laboratorní diagnostiku. Testujeme klíšťata na lymeskou boreliózu.

   MenyhArt - grafické štúdio   registracie@menyhart.sk        DETAIL 
Kvalita, originalita a spoľahlivosť sú v grafickom štúdiu MenyhArt.sk prvoradé. Presvedčte sa sami: Podľa Vašeho želania sme schopní pripraviť a vyhotoviť takmer všetko, čo sa našej oblasti pôsobenia týka.

   MEPAC CZ s.r.o.   sevcik@mepac.cz   Třinec     DETAIL 
Vše pro přesné opracování povrchů.Broušení,leštění,přesné laserové navařování.Nabídka služeb , nástrojů a přístrojů.Diamantové,korundové,abrasivní gumové a jiné nástroje.Přístroje pneumatické,elektrické,utrazvukové.

   MESIT přístroje, spol. s r. o.   mo@msp.mesit.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Vývoj, výroba, servis elektroniky a přesné mechaniky - letecké a speciální přístroje, přístroje pro dopranví techniku, přístroje pro průmyslové použití.

   Messersi   info@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Firma Messersi Packaging se zabývá výrobou strojů na páskování palet polypropylenovými (PP) a polyesterovými (PET) páskami, navrhuje a vyrábí páskovací stroje a systémy a nabízí širokou řadu balících zařízení.

   Michal Polák   info@michalpolak.eu   Brno     DETAIL 
Design výrobků, navrhování interiérů, navrhování výstavních expozic, profesionální skicování, fotografování, kresba, grafické práce, vizuální styl firmy, letáky, vizitky, katalogy, webové stránky.

   Odborné překlady a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu   tranlang@iol.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 
precizní překlady technických textů do RJ (mám praxe od r.1985). Kladu důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své tech. vzdělání a praxi projektanta. Dále nabízím popisy výkresů v RJ v AutoCadu komplexní překlady TD v oborech strojírenství, stavebnictví (pozemní a prům. stavby, čisté prostory pro zdrav., farmacii a potravin. průmysl), vč. validačních protokolů, elektrot. a elektroniky (ŘS,EPS,EZS a MaR, vč. SW)

   OMD Digital   info@digitalomd.cz   Praha 4     DETAIL 
Internetová mediální agentura. Plánování, nákup a výzkum nových médií. Optimalizace, školení a poradenství.

   PALTOWER   maurer@paltower.com   Kovářov     DETAIL 
Zásobník palet pro skladování a okamžité použití 50ti europalet v malém prostoru.S paletovacím vozíkem je možné vyndat nebo uložit až 5 palet najednou.

   parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Police nad Metují     DETAIL 
parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR

   Petr Ečer – Schodiště a stupně z dubu a buku   drevoshopp@seznam.cz   Husinec     DETAIL 
Nabízíme dřevěné výrobky převážně z masivního dubu a buku bez mezistupně v podobě několika dodavatelů navyšujících cenu. Zajistíme zboží přímo od výrobce. Široká nabídka dřevěných schodišť a stupňů a dalších produktů.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   Protronix, s.r.o.   info@protronix.cz   Chrudim IV     DETAIL 
Protronix, s.r.o. vyrábí zabezpečovací systémy pro auta, motocykly a domy, GSM pagery, čidla kvality vzduchu, čidla teploty, regulátory teploty, regulátory vlhkosti. Firma Protronix se také nabízí vývoj a výrobu zakázkové průmyslové elektroniky, aplikace jednočipových mikrořadičů, měřicí a regulační technika.

   Průmyslová, rychloběžná, garážová vrata - Toors CZ, s.r.o.   toors@toors.cz   Praha     DETAIL 
Toors vyrábí, vyvíjí a prodává průmyslová sekční vrata Indy, garážová vrata Guardy a rychloběžná vrata Speedy. Dodává náhradní díly, pohon, motory a příslušenstvní k vratům. Vrata jsou vyráběna na míru pro výrobní haly, logistická centra, obchody, autosalony a další.

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   RACOM s. r. o.   racom@racom.eu   Nové Město na Moravě     DETAIL 
Firma Racom s.r.o. projektuje, buduje a provozuje rádiové datové sítě, zabývá se vývojem a výrobou telekomunikačních komponent vhodných pro budování malých i rozsáhlých datových sítí. Tyto datové sítě jsou zaměřeny především na rádiové úzkopásmové přenosy dat v pásmech VKV a UKV. Z jednotlivých komponent lze sestavit telekomunikační systém, který jsme nazvali MORSE (MOnitor for Radiomodem SErvice). Oproti jiným systemům s podobným využitím disponuje systém MORSE distribuovanou inteligencí. MORSE systém není okruhově orientovaný, jako například nejnovější systém GSM. To znamená, ze ho lze použít v aplikacích, kde jsou extrémní požadavky na doby odezvy, především v regulovaných systémech telemetrických soustav. Výkonný a univerzální protokol pro přístup na radiový kanál umožňuje budovat sítě s mřížovou strukturou typu multihop, multipoint to multipoint a to vše lze takřka libovolně kombinovat s mobilními přenosy. Sítě MORSE lze propojovat s jinými telekomunikačními systémy za účelem dálkové diagnostiky, nebo za účelem přenosu dat.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   REAiA Consulting, s.r.o.   contact@reaia.cz   Kroměříž     DETAIL 
Podnikové poradenství, oceňování majetku (hmotný a nehmotný majetek, nemovitosti, podniky) realitní kancelář.

   Reflexní terapie   info@reflexni-terapie.seznam.cz        DETAIL 


   Roboterm spol.s r.o.   indukce@robterm.cz   Chotěboř     DETAIL 
Vývoj,konstrukce,výroba,poradenství,opravy,repase,servis,Průmyslová elektrotepelná zařízení.Indukční ohřevy pro kování,žíhání,kalení.Indukční tavicí pece.Středofrekvenční statické tyristorové a tranzistorové měniče kmitočtu.Induktory,cívky tavicích pecí.Bezkontaktní měření teploty,pyrometry.Mechanizační zařízení indukčních ohřevů (výklopníky palet,vibrační zásobníky,zakladače tyčí, kladkové, tlačkové, klešťové zakladače, kovárenské dopravníky, kladkové, klešťové vytahovače, třídění ohřátého materiálu).

   Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění   j.kriz@merkurtoys.cz   Police nad Metují     DETAIL 
Řezání Laserem 4m, Ohraňování 4m, Vysekávání, vypalování Plazmou 4m, Kovovýroba, CNC obrábění

   SANTIM CZECH s.r.o.   bakterie-katalogy@seznam.cz   Osttrava     DETAIL 


   Sev-Consult s.r.o. technologická zařízení   info@sev-consult.cz   Praha 10     DETAIL 
Vyvíjíme a konstruujeme nestandardní technologická zařízení, ovládací zařízení, plastové součástky, vstřikovací formy. Zajišťujeme služby výzkumného, vývojově-konstrukčního a výpočetně-analytického charakteru, pevnostní výpočty, výkresy.

   Siec corporation s.r.o.   vaclav.maska@siec.cz   Praha 5     DETAIL 
Společnost Siec corporation s.r.o. nabízí svým zákazníkům služby v oblasti: správa a údržba nemovitostí, reklama, domovní technologie, úklidové služby.

   Sklářský ústav   su@skl-ustav.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Komplexní odborné služby v oblasti skla, keramiky, porcelánu, bižuterie (kontakt s pokožkou nebo tkání) v souladu s požadavky norem a další legislativy

   SMARTTECH s.r.o.   info@i-smarttech.cz   Praha 5     DETAIL 
Dodáváme vypínače Jung a komponenty inteligentní elektroinstalace, které umožňují jak řízení budov, tak i vytvořit digitální domácnost. Naše služby - bezplatné poradenství - předprojektová činnost - vypracování realizačních projektů - dodávky a montáže systému KNX/EIB - programové vybavení

   SOZA - zámečnický servis s.r.o.   sozasro@volny.cz   Praha     DETAIL 
Profesionální zabezpečení majetku a osob: poradenské služby, dodávky a servis zabezpečovacích prvků - bezpečnostní dveře, zámky, klíče, trezory, kompletní zabezpečení objektů. Výroba vlastních patentově chránených bezpečnostních vložek.

   Sport Bowls   info@sportbowls.cz   Újezd u Brna     DETAIL 
Prodej - Pronájem Bowls Vybavení Nabízíme vše potřebné k provozu sportovní i komerční bowls herny - klubu: přenosná hřiště,bowls,obuv,oděvy,tašky,přislušenství.

   STARW   info@prace-rychle.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Provozovatel nového unikátního pracovního portálu www.prace-rychle.cz

   Svatopluk Lengál – Lesní sazenice dubu   registrace@lengal.cz   Grygov     DETAIL 
Lesnická firma s licencí k uvádění reprodukčního materiálu lesních dřevin. Specializace na výkup lesa a prodej dřeva – lesnictví, lesní sazenice dubu – lesní školka a japonské topoly – rychle rostoucí dřeviny.

   Taawin, s.r.o.   taawin@atlas.cz   Brno - Dvorska     DETAIL 
Výroba, vývoj a stavby větrných elektráren 1 - 50 kW.

   Tandemové seskoky Kolín   kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz   praha 4     DETAIL 


   Teapo, s.r.o.   acinkova@snary.cz   Damníkov     DETAIL 
Střední firma s výrobním zaměřením na služby a výrobu v oblasti elektro a stavení.

   Teco, a.s.   teco@tecomat.cz   Kolín 4     DETAIL 
Elektronika pro automatizaci. Systémy MaR.

   Technické normy - Jiří Volejník   info@technickenormy.cz   Plzeň     DETAIL 
Obchod specializovaný na normy ČSN a technické normy.K dostání jsou u nás i zahraniční normy např. DIN,ASTM,ASME,GOST,NL,NF,JIS a mnohé další.Prodej norem, technické publikace, právní normy, věstníky, Sbírky zákonů, poradenství, aktualizace a e-shop.

   TRIGA, společnost s ručením omezeným   liberec@triga-oil.cz   Liberec     DETAIL 
Výroba a prodej průmyslových maziv Technologické, aplikační poradenství v oblasti maziv

   Tvorba www stránek   design@tvorbawww.cz   Praha 10     DETAIL 
Nabízíme naše dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorba www stránek, redakční systém, webdesign, SEO optimalizace, e-shop, znalost prostředí a (z)dravý přístup k projektům.

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Tyco Fire & Integrated Solutions s. r. o.   tspbrno@tycoint.com   Brno-Modřice     DETAIL 


   Ukolydoskoly.cz   mr211@seznam.cz   Praha 10     DETAIL 
Vypracujeme pro Vás jakékoli školní či závěrečné práce ze tří desítek předmětů, vše s naší jedinečnou zárukou originality. Seminární, bakalářské, diplomové, rigorózní práce, eseje a mnohé další, vše rychle, originálně a kvalitně.

   UNIS COMPUTERS, spol. s r.o.   info@uniscomp.cz   Brno     DETAIL 
Komplexní informační systém pro dopravní, spediční, logistické a obchodní společnosti.

   Váhy PM - kalibrační centrum   pm-vahy@centrum.cz   Brodce     DETAIL 
Kalibrace a cejchování vah. Nabízíme váhy přesně nastavené a zkalibrované. Váhy kapesní, laboratorní, zlatnické, balíkové, počítací, paletové vozíky s váhou. Půjčovna vah. Prodej a půjčování závaží.

   venkovni-terasy   registrace@venkovni-terasy.com   Praha     DETAIL 


   VVUÚ, a.s. – Zkušebnictví, AO 214, NB 1019, Certifikace SMJ, SMBOZP, EMS   vvuu@vvuu.cz   Ostrava - Radvanice     DETAIL 
Řešení problematiky bezpečnosti v průmyslu nejen pro hlubinné doly, ale všechny firmy, v nichž se vyskytuje nebezpečí průmyslové havárie, výbuchu či požáru.

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Výzkumný ústav pletařský, a.s.   vup@vup.cz   Brno     DETAIL 
Výrobce zdravotnických prostředků, zejména implantabilních, speciálních textilních výrobků typu Klimatex® a balistických ochranných prostředků.

   Výzkumný ústav textilních strojů Liberec, a.s.   inf-vuts@vuts.cz   Liberec 4     DETAIL 
Výzkum, vývoj a konstrukce strojů a zařízení pro zpracovatelský průmysl v oblastech textilních strojů, balící, reprografické, polygrafické, potravinářské a sklářské techniky, výroba funkčních modelů, prototypů, zajištění sériové výroby, realizace kompletního technologického celku.

   Webové-nástroje.cz – užitečné online nástroje   info@webove-nastroje.cz        DETAIL 
Tento web vám ulehčí práci při vytváření internetových stránek, jelikož tam najdete velké množství různých online generátorů, optimalizátorů a jiné věci. Nástroje také můžete sami vkládat a rozšiřovat tak tuto skvělou databázi.

   Web-Recenze.cz   reg1@nejmedia.net   Česká Třebová     DETAIL 
Katalog webových recenzí. Nechte si ohodnotit Váš web - nechte si na něj napsat recenzi. Hodnocení vlastních i cizích webů - získejte kvalitní reklamu a zpětný odkaz zdarma.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   www.schodolezymorava.cz   info@schodolezymorava.cz   Kravaře     DETAIL 
Naše společnost působí ve sféře zdravotnické techniky. Primární část našeho působení je zaměřena na pomůcky pro vozíčkáře, respektive na schodolezy. Poskytujeme poradentsví, doporučení vhodného typu schodolezu, kompletní servis a údržbu pro schodolezy a také zaškolení obsluhy schodolezu. U nás se budete skutečně cítit jako zákazníci, můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv problémem a my Vám rádi a zdarma poradíme. Schodolezy Morava, schodolezy na Moravě - máme to k Vám blízko !

   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zařízení pro čištění kanalizace   ibos@ibos.cz   České Budějovice     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme techniku určenou pro čištění, monitorování, frézování a opravy kanalizací. Průběžně přicházíme se stále novými technickými přístupy, metodami a řešeními, které se týkají našeho výrobního programu a služeb. Sledujeme technologický vývoj a reagujeme na něj. A to vše ve snaze být stále lepší a odpovědnější ve vztahu k zákazníkovi.

   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zdeněk Bauer   info@abcRedakce.cz   Praha 5     DETAIL 
Publikační, marketingové a reklamní poradenství. Copywriting, ghostwriting, rešerše, webcreating, editoring, SEO, SEM. Psaní reklamních i novinových textů, tvorba dokumentů, psaní textů na zakázku, monitoring médií, webové, rešeršní a dokumentační služby.

   Zdeněk Bauer - abcRedakce.cz   info@abcRedakce.cz   Praha 5     DETAIL 
Zajišťujeme mediální a redakční servis. Rešerše, monitoring tisku a médií, tvorba a editace odborných i popularizačních textů (ghostwriting, copywriting, copyediting, korektury), databázové projekty, SEO konzultace, internet marketing, white papers.


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka