Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Velkooobchodní prodej
- OKNA, DVEŘE
   A – Z Podlahářství Hradec Králové – podlahy, koberce, schody   info@azpodlaharstvi.cz        DETAIL 
A – Z Podlahářství Hradec Králové – prodej a montáž plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, podlahy z pvc a koberce.

   Agros - plastová okna a dveře   extraemil@gmail.com        DETAIL 


   AGROTREND spol. s r.o., REALITY - PLASTOVÁ OKNA - POJIŠTĚNÍ   agrotrend@tiscali.cz   KROMĚŘÍŽ     DETAIL 
AGROTREND spol. s r. o.,KROMĚŘÍŽ,Obchodní a zprostředkovatelská činnost,veškerá realitní činnost,pojišťovací činnost,stavební činnost v oblasti drobných staveb a údržby,zajištění různých služeb.Dále provádíme činnost v oblasti plastových oken,poradenství,zaměření oken,výroba oken na míru a představ odběratele,odborná montáž oken a zednické zapravení oken.

   Akce.eu   akce@net21.cz        DETAIL 
Akční nabídka - výprodeje stavebních materiálů.

   ALBO okna - dveře s.r.o. – dřevěné vchodové dveře na míru   albo@albo.cz   Osek nad Bečvou     DETAIL 
Vyrábíme dřevěné vchodové dveře a dřevěná okna. Montujeme moderní zimní zahrady.

   ALFA a OMEGA,spol. s r.o.   alfaomega@hronov.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
zakázková výroba:shrnovací stěny a dveře VARIANT všech rozměrů pro veškeré interiéry,harmonikového typu s koženkovým pláštěm.Výroba:shrnovací dveře BETA-OCTANORM pro výstavní stánky,hákové zámky pro shrnovací a posuvné dveře.Prodej:lamelové dveře,sprchové a vanové plastové lamelové zástěny.

   ALFENA SK s.r.o.   alfena@szm.com   Levoca     DETAIL 
ALFENA okná a dvere. KVALITA ZA ROZUMNU CENU. Plastové OKNÁ systém VEKA.

   ALU.PLAST s.r.o.   info@alu.plast.cz   Kaplice     DETAIL 
Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíbe plastové ploty a zahradní příslušenství. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

   Artokna s.r.o.   obchod@artokna.com   Brno     DETAIL 


   ATELIÉR iN - Naďa Pernicová   in@interierynada.cz   Brno     DETAIL 
Brána interiérů otevřená... Návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů. Realistické 3D vizualizace. Poradenství zdarma. Zakázková výroba kuchyňských linek a výklopných (sklápěcích) postelí. Výroba a instalace vybavení dětských hřišť, prodej zdravotních matrací. Svět dřevěných hraček a bytových doplňků ze dřeva.

   AukceZbozi.cz - Bezplatný internetový aukční portál.   administrator@aukcezbozi.cz   Březí     DETAIL 
Bezplatný aukční portál kde už při registraci obdržíte dárek. Získáte kredity za založené aukce a můžete zde prodat i kupovat zboží všeho druhu. Jedinečná příležitost pro nákup a prodej předmětů a zboží.

   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   A-Z o bydlení - Dobytu.cz   dobytu@dobytu.cz   Brno - město     DETAIL 
A-z o bydlení, reality, inzerce, databáze, vyhledávače, prezentace firem, pozemky, nemovitosti, domy, chaty, chalupy , byty, byt, stavba, okna, dveře, střechy, bazény, články, zajímavosti, půjčky, rady, stavební spoření,klub, počasí, TV program, spolupráce, recepty, zařazení do vyhledávačů, doporučujeme, zákony, reklama, prezentace zdarma, svět bydlení, nábytek.

   Az reko s.r.o.   info@az-reko.eu   Brno     DETAIL 
Naše stavební firma AZ - REKO provádí rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce bytových jader Brno a okolí.Stavební firma AZ - REKO Brno provádí veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu (výměna zárubní, vyspravení omítek, výstavba oplocení atd.), až po kompletní rekonstrukci bytů, RD, Brno, či jejich výstavbu, včetne vypracování projektové dokumentace,vizualizace a vyřízení stavebního povolení.

   BELIT, spol. s r.o.   belit@belit.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Prodej: stavební materiál a hmoty, nářadí. Služby: práce autojeřábem, autodoprava, fasádní studio.

   B-port   sa@schamann.net   Praha 7     DETAIL 
Prodej stavební chemie, hmot a materiálů. Distributor značky Mapei Sortiment: lepidla, tmely, malty, spárovací hmoty, hydroizolace, obklady, dlažby, samonivelační a vyrovnávací stěrky, řezačky obkladů, lišty …

   BRICKON.sk - stavebné firmy on-line   brickon@brickon.sk   Banská Bystrica     DETAIL 
Stavebný web, na ktorom firmy ponúkajú svoje dodávky stavebných prác, materiálov alebo služieb. Umožňuje rýchle získanie cenových ponúk od firiem vo vašom kraji.

   BuildTeam   info@buildteam.cz   Brno     DETAIL 
Realizujeme zateplení domů, zateplovací systémy, zateplení fasád. Prokekty pro dotace na zateplení, zajištění tepelného auditu, poradenství pro žadatele o dotace z programu zelená úsporám. Vyřídíme dotace na zateplení domů.

   Contour CZ, spol. s r.o.   info@contour.cz   Boršov nad Vltavou 247     DETAIL 
Výroba, prodej a montáž plastových otvorových výplní a jejich příslušenství.

   DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.   sekretariat@dafe.cz   Polná     DETAIL 
Plastová okna, hliníková okna, vchodové dveře, zimní zahrady a prosklené fasády Vám dodá renomovaný výrobce oken firma Dafeplast. Realizace a montáž plastových oken po celé ČR. OZ ve městech: Praha, Brno, Jihlava, Plzeň a další...

   DAK cz s.r.o. - plastová okna a dveře   r.brasna@dakcz.cz   Plzeň     DETAIL 
Výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří a vrat v Plzeňském kraji. Dále dodáváme parapety, žaluzie, síta proti hmyzu, rolety ... Zajištujeme kompletní služby dle vašeho přání.

   Dalibor Sosna   dalibor.sosna@seznam.cz   Karviná     DETAIL 
Plastová okna, zadejte zdarma poptávku firmám pomocí internetu. Informační portál zabývající se problematikou plastových oken s možností zadání poptávky.

   DANA - interiérové dveře a zárubně   dana@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Originální rakouské dveře a zárubně značky DANA - SAX - interiérové dveře dýhované, dveře masivní, dveře prosklené. Navštivte vzorkovnu dveří DANA - Mladá Boleslav.

   DARE - EUROOKNA, s.r.o   info@dare.cz   Rajhrad u Brna     DETAIL 
Společnost zabývající se výrobou dřevěných eurooken a dveři té nejvyšší možné kvality.

   Dasoto s.r.o.   dasoto@dasoto.cz   Radim     DETAIL 
Naše firma vyrábí dřevěná eurookna v Radimi u Kolína. O kvalitě a jejich výrobě se můžete přesvědčit u nás ve výrobě. Rádi vás zde přivítáme a představíme naše okna. Dále nabízíme okna z PVC z profilu Salamader od předního výrobce v ČR.

   Deceuninck, spol. s r.o.   deceuninck.spol@deceuninck.com   Popůvky u Brna     DETAIL 
Společnost Deceuninck, spol. s r.o. je předním světovým výrobcem stavebních systémů z PVC. Výrobní program zahrnuje nejen profily pro okna, dveře a zimní zahrady ale i parapety, vnitřní i venkovní obklady, terasy, ploty a kryty na bazény.

   Decro Bzenec   obchod@decrobzenec.com   Bzenec     DETAIL 
Vyrábíme plastová okna, dveře a zimní zahrady z osvědčeného německého systému Trocal, čtyř - komorový i pěti - komorový systém s izolačním dvojsklem a celoobvodovým kováním Roto. Nabízíme montáž, dopravu, záruční i pozáruční servis.

   Dewro Czech s.r.o. - interiérové dveře   reg.sites2@webdevel.cz   Ostrava     DETAIL 
Interiérové dveře Dewro jsou dveře nejvyšší kvality. Inovační přístup, velký počet krásných vzorů, vysoká kvalita zpracování dělají z interiérových dveří Dewro dokonalý stavební a okrasný prvek vašeho interiéru.

   Dipro, s.r.o.   dipro@dipro.cz   Rájec–Jestřebí     DETAIL 
Typová okna, atypické stavebně–truhlářské výrobky, dřevěné obložení stěn a podlah.

   DODO for life – dveře a dveřní pouzdra Eclisse   kolovraty@dodo-dvere.cz   Praha 10 - Kolovraty     DETAIL 
Nabízíme vstupní i vnitřní dveře. Dále také pouzdra Eclisse pro posouvací dveře.

   Dřevěná eurookna a plastová okna NOTTON s.r.o. - Okna a dveře pro Váš dům   info@notton.cz   Brno     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme plastová okna a dřevěná eurookna. Naše plastová okna jsou vyrobeny z moderního 5-ti komorového systému Deceuninck Zendow. Dále vyrábíme plastové a dřevěné vchodové dveře. Provádíme běžné zednické práce související s montáží a demontáží oken a vchodových dveří. Prodáváme a montujeme žaluzie na Vaše okna.

   Dušek Přemysl | zámečnictví   info@dus.cz   Praha 4     DETAIL 
Zámečnická a kovářská zakázková výroba posuvných mříží pro garážové stání, otevírací mříže – katry, nůžkové mříže, balkónové mříže, okenní mříže, ploty, branky, schodiště, zábradlí.

   DV OKNA – Dřevěné vchodové dveře   info@dvokna.cz   Třebíč - Týn     DETAIL 
Zabýváme se výrobou dřevěných vchodových dveří a dřevěných a plastových oken.

   DVERAL   kancelar@dveral.cz   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Bezpečné a vkusné dveře pro celou Ostravu (provozova Ostrava-Poruba). Bezpečnostní úpravy, čalounění a renovace dveří, celokovové dveře Sherlock, montáže kování, zámků, vložek, prahů a těsnění, zalévání zárubní betonem.

   Dvere, Brány, Garážové brány, Schody - Svetdveri.eu   info@svetdveri.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na vchodové dvere, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, garážové brány, ploty a schody od všetkých slovenských firiem naraz.

   Dveře a zárubně - Šimbera s.r.o.   psimbera@simbera.cz   Brno     DETAIL 
Návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dvere Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, drevena eurookna, laky Sayerlack. Prodejna a vzorkovna dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří

   Dveře bazény výřivky zámky   idolcz@gmail.com   Praha     DETAIL 
Nabízíme certifikované vstupní ocelové bezpečnostní dveře a ocelové bezpečnostní dveře s dýhou. Zámky a přístupové systémy na otisk prstu, elektromagnetické zámky a zadlabací zámky k zámkům na otisk prstu.

   Dveře DANA   dvere@dana.cz   Brno     DETAIL 
Originální rakouské dveře DANA: dřevěné dveře, skleněné dveře (celoskleněné), prosklené dveře s vlysy, dveře dýhované, dveře z masívu. Maloobchod a velkoobchod dveřním kováním: dveřní kování M&T, TWIN, COBRA a další... Kliky, závěsy (panty) Prodejny a vzorkovny dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří...

   Dveře Hořovice – interiérové dveře CAG a Egger   info@dverehorovice.cz   Hořovice     DETAIL 
Naše společnost Dveře Hořovice dodává interiérové dveře značek CAG a Egger. Součástí naší nabídky jsou také vchodové dveře, včetně bezpečnostních modelů.

   Dveře LOPRAIS s.r.o.   loprais@vracov.cz   Vracov     DETAIL 
Dveře LOPRAIS - výroba dřevěných dveří, dveře s vlastní dopravou, vchodové dveře, vnitřní dveře, eurookna, vyrábíme dřevěné dveře z masivního dřeva.

   Dveře4U   prodej@dvere4u.cz   Říčany     DETAIL 
Prodej dveří a obložek Porta, laminátových podlah Meister, kování Cobra. Vzorkovna dveří a podlah v Říčanech na náměstí v OD Mestek. Dveře i podlahy dovezeme, nainstalujeme.

   Dvořák   dvorak.zd@seznam.cz   Dačice     DETAIL 
Dvořák - plastová okna a dveře , eurookna, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizce.

   e Střechy .cz - Elektronický obchod   info@e-strechy.cz        DETAIL 
Nejvýhodnější ceny - dodávka po celé České republice - střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie, tepelné izolace, střešní doplňky.

   EFAFLEX-CZ s.r.o   info@efaflex-cz.cz   Opařany     DETAIL 
EFAFLEX - Rychlá a bezpečná vrata Rychloběžná vrata, skládací vrata, vrata pro čisté prostory - výroba, prodej, montáž a servis.

   Ekomontplast   ekomontplast@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 
Prodej a montáž plastových oken a dveří z kvalitních německých profilů. Standardně dodáváme německé kování MACO. Doprava zboží po celé ČR a SK zdarma. Nabízíme velkoobchodní a provizní prodej.

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   Erkado CZ s.r.o.   info@erkado.cz   Praha     DETAIL 
Nabízíme interiérové obložkové dveře, vchodové dveře, obložkové zárubně, posuvné a dvoukřídlé dveře za levné ceny přímo od Výrobce. Velkoobchodní a maloobchodní prodej. Kompletní služby při návrhu, koupi i montáži dveří. Praha. Brno.

   e-stavebniny.com - stavíme na slevách.:   info@estavebniny.com   Praha 4     DETAIL 
Stavební materiály a izolace od základů po střechy za nejlepší ceny od renomovaných výrobců (Bachl, Bramac, Cembrit, Cemix, Knauf, KM Beta, Mapei, Porotherm, Rockwool, Villas, Ytong, ZinCo aj)Výrazné slevy proti běžným cenám. Rozvoz po celé ČR nebo osobní odběr. Kvalitní servis a poradenství zdarma, výhodná doprava a osobní přístup.

   eStřechy CZ   info@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
Největší databáze dodavatelů pro střechy, poradenství v oboru střech, popisy základních materiálů, poptávky, inzerce, informační navigační centrum.

   Eurookna, dveře JAVORNÍK   seo@oknajavornik.com   Štítná nad Vláří     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěná okna, interiérové a vchodové dveře. Naše výroba je ze 100% ekologicky čistých přírodních materiálů. Prodáváme eurookna splňující podmínky dotace Zelená úsporám, historická a paletová okna. Vchodové a interiérové dveře moderního vzhledu variopur, masiv, trend.

   EXPOL INDUSTRY, s. r. o.   info@noveokna.cz   Praha 10     DETAIL 


   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   Extrudovaný polystyren   online@levnestavebniny.cz   Praha 6     DETAIL 
Extrudovaný polystyren se využívá jako tepelná izolace ve vlhkých prostředí - základy domů, suterénů, apod. Podobá se deskám, vyrobeným ze zpěnovatelného polystyrenu.

   FAKRO AKCE   info@estrechy.cz        DETAIL 


   FenStar s.r.o.   info@fenstar.com   Hodějice     DETAIL 
Vyrábíme plastová a hliníková okna, balkónové dveře, plastové a hliníkové vchodové dveře, posuvné dveře a posuvná okna a rolety. Okna v imitaci dřeva, nebo dle vzorníku RAL. Okna atypická. Certifikace dle CE norem, vybrané výrobky dle CSBT a CEKAL.

   FENSTER SYSTÉM s.r.o.   registrace@fenstersystem.cz   Frýdek Místek     DETAIL 
Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem stavebních výplní a dalších doplňků. Nabízíme široký sortiment výrobků na špičkové úrovni. Našim cílem je spokojený zákazník. Ceny a služby jsou na perfektní úrovni, tak aby vyhovovaly nárokům klientů. Všechny výrobky jsou vyrobeny v Evropské Unii a mají veškeré certifikáty.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   FIm - Ex, s.r.o.   info@fimlux.cz   Hrušovany u Brna     DETAIL 
Společnost zabývající se zejména velkoobchodním prodejem a pokládkou parket a jiných podlahových krytin jak v interiéru tak exteriéru. Nabízíme velmi rozsáhlí výběr dřevěných parket i velkoplošných parket. Dále nabízíme polotovary dveří, decking apod.

   Garnýže a rolety   jurajklouda@seznam.cz   Smrčná     DETAIL 


   Garnýže Hebr   info@hebrshop.cz   Vysoké Mýto     DETAIL 


   Gl Okna – plastová okna Brno   info@glokna.cz   Tišnov     DETAIL 


   gromathic s.r.o. – Plastové vstupní dveře   okna@gromathic.cz   Modřice     DETAIL 
Naše společnost vyrábí střešní a plastová okna. Dodáváme také hliníkové a plastové vstupní dveře. Naše produkty jsou vhodné do nízkoenergetických a pasivních domů.

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   HON-okna, dveře, s.r.o. − Dřevěné vchodové dveře a okna   asistentka@okna-dvere.cz   Opava - Vlaštovičky     DETAIL 
Prodáváme dřevěné vchodové dveře a okna ve standardním i rustikálním vzhledu.

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   i STAVBY CZ - STAVEBNINY   info@istavby.cz   Brno     DETAIL 
Internetový obchod se stavebními materiály. Slevy až 50 %. Dodávky materiálů po celé ČR.

   i Stavebniny   info@i-stavebniny.eu        DETAIL 
Střešní krytiny KM BETA, BRAMAC, TONDACH, polystyteny, zateplovací minerální vlny, zdící materiály, střešní okna, stavební fólie, sádrokartonové systémy, betonové dlažby, dřevodesky, fasádní systémy. Dodávky materiálů po celé ČR.

   INCO Brno a.s.   webmaster@incobrno.cz   Brno     DETAIL 
Vývoj, konstrukce, výroba, montáž a servis ocelových požárních i nepožárních vrat a dveří.

   Ing. Radomil Dokoupil - DIMEX   zs@edimex.cz   Ostrava     DETAIL 
Velkoobchod a eshop nabízející moderní papírové, vinylové a vliesové tapety na zeď (výběr z více než 7 000 vzorů), fototapety, samolepicí fólie, dekorace na stěnu, garnýže, exkluzivní dekorativní látky, výrobky z bambusu a bytový textil (ubrusy, předložky, závěsy).

   Ing. Zdeněk Petrtyl - INKAPO   z.petrtyl@inkapo.cz   Srubec     DETAIL 
Zpracováváme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov (PENB) a stavební projekty. Poskytujeme stavební poradenství, zajišťujeme technický dozor investora, organizujeme a realizujeme výběrová řízení na dodavatele oken a dveří. Máme 20 let zkušeností v pozemním stavitelství.

   INTERMEN s.r.o.   info@intermen.cz   Zlín     DETAIL 
Naše firma nabízí parapety, ochranná čistidla FENOPLAST, WPC terasové desky a LED lampy.

   INTER-OKNO s.r.o.   inter-okno@mail.t-com.sk   Komarno     DETAIL 
A plastove okná? INTER-OKNO s.r.o. je velkoobchodná spoločnost

   IZOLACE - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   IZOLACE.net   info@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
Prodej tepelných izolací ISOVER, ROCKWOOL, ROTAFLEX

   J&T SYSTEM s.r.o. – plastová, hliníková a kastlová okna   jtsystem@jtsystem.cz   Brno - Ponava     DETAIL 
Kompletně zajistíme dodávky a servis plastových, hliníkových či kastlových oken.

   Janošík okna - dveře s.r.o.   lucie.chaloupkova@gedip.cz   Lačnov     DETAIL 
Vyrábíme a prodáváme dřevěná okna, eurookna, interiérové dveře a vstupní dveře. Po dohodě Vám můžeme rovněž nabídnout posuvná okna, garážová vrata nebo zimní zahrady dle Vašeho přání.

   Jiří Lešingr - EXPOWIN   info@expowin.cz   Zlín     DETAIL 
Expowin.cz – váš dodavatel plastových oken Rehau, dveří a žaluzií. Veškeré dodávky s možností montáže, záruční a pozáruční servis.

   Jiřina Legátová - protipožární dveře   legatova@hasicskyservis.cz   Praha 9     DETAIL 
Naše firma se specializuje na požární bezpečnost staveb, výrobu, prodej a montáž protipožárních i nepožárních dveří, stěn a vrat. Provádíme instalaci, revizi a opravy hydrantů a hasicích přístrojů.

   Josef Roznicek   josef@roznicek.cz   Hradistko     DETAIL 
Naše firma se zabývá montažemi a rekonstrukcemi topení, kotelen, vodovodů, bytů, tepelnych čerpadel, a dalšími stavebními činostmi.

   Juraj Klouda   jurajklouda@seznam.cz   Smrčná     DETAIL 
Prodejce a dodavatel garnýží kovových a dřevěných.Široký výběr s krátkou dodací lhůtou.Provozujeme i internetový prodej garnýží.Možnost spolupráce s kamennými prodejnami.

   Just Doors s.r.o.   info@just-doors.cz   Praha     DETAIL 
Prodej a montáž garážových a průmyslových sekčních vrat, pohonů, vchodových dveří, vjezdových bran, rolovacích vrat, rychloběžných vrat, nakládací techniky

   Kanadské dřevostavby Ostrava – Lifestyle s.r.o.   drevostavbyostrava@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 
Naše společnost staví kanadské domy, kanadské nízkoenergetické dřevostavby a další stavby na klíč.

   KDK OKNA s.r.o. – Prodej a montáž plastových oken   kdk@kdk-okna.cz   Pilníkov     DETAIL 
Prodáváme, demontujeme a montujeme hliníkové a plastové vchodové dveře a okna.

   Kooperativa - zárubně, stožáry, sklo   info@kooperativa-vod.cz   Uhlířské Janovice     DETAIL 
Výroba ocelových zárubní dle ČSN, DIN, atypické zárubně, nerezové zárubně v průmyslovém provedení. Výroba ocelových stožárů veřejného osvětlení, stožáry železniční, trakční, vlajkové, výložníky, svítidla. Pálení CNC. Tvarování skla a dekorování.

   Koupelny-byt.cz   info@koupelny-byt.cz   Slavičín     DETAIL 


   Kuchyně na míru za výhodné ceny   kuchynskecentrum@email.cz   Dačice     DETAIL 
Vyrobíme a dodáme Vám nejen levné kuchyně a nábytek na míru s výborným poměrem ceny a kvality přímo od výrobce. Kuchyně a atypický nábytek realizujeme po celé ČR včetně Prahy a Brna.

   Ladislav Vašák - Stapro   jakub.skalic@okna-bazeny.cz   Roudnice nad Labem     DETAIL 
Laminátové bazény všech tvarù, bazény s keramickou vložkou, masážní vany, bazénové pøíslušenství, okenní parapety, plastová okna Finstral

   LANOS – Prodej a montáž kování pro posuvné dveře   lanos@lanos.cz   Praha 10 - Štěrboholy     DETAIL 
Naše společnost dodává a montuje kování pro posuvné dveře i běžné jedno či dvoukřídlé dveře od předních zahraničních výrobců. Nabízíme i realizaci automatických dveří na klíč.

   Legat Trade, s.r.o.   prodej@soryx.cz   Karviná     DETAIL 
E-shop, b2b, prodej a distribuce. Vybavení pro obchody, úřady, banky, hotely, letiště, muzea a jiné. Velký výběr zahrazovacích sloupků a příslušenství k nim, prosklené vitríny, A stojany, reklamní stojany, klip rámy, nájezdy pro auto a mnoho dalších. Výborná kvalita. Bezkonkurenční ceny, dostatečné skladové zásoby. Možnost individuálních zakázek na míru.

   LOCK spol. s r.o.   lock.zdar@seznam.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Plastová okna a dveře. Návrh - výroba - montáž. Plastová okna vhodná do panelových domů. Rolety, žaluzie, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu a další doplňky. Zaměření oken zdarma. Nejnižší ceny v regionu. Poradenství a specializace na plastová okna a dveře z kvalitních profilů Gealan.

   LUX Window – Prodej dřevěných dveří   kuchar@eurooknakuchar.cz   Hranice - Hranice IV-Drahotuše     DETAIL 
Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných dveří, eurooken a HS portálů.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   M – TECH   mtech@mtech.sk   Haniska     DETAIL 
Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu - výroba a montáž stínící techniky.

   MARKOB, spol. s r.o.   markob@markob.sk   Haniska     DETAIL 
Výroba a montáž stínící techniky - rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu.

   Martin Tomeček   sokna@seznam.cz   Rýmařov     DETAIL 


   Masonite CZ – Prodej a výroba jednokřídlých a dvoukřídlých dveří   czechinfo@masonite.com   Jihlava     DETAIL 
Nabízíme nejrůznější typy dveří včetně jednokřídlých či dvoukřídlých modelů.

   Materiály - portál o stavebních materiálech   info@materialy.name        DETAIL 
Stavební materiály. Informační portál o stavebních materiálech. Možnost zadání poptávky. Informace k těmto materiálům: sádrokartony, izolace, tepelná izolace, komíny, okapy, dlažby, ploty, kotle, sauny, schody, radiátory, projekty, vestavěné skříně, garážová vrata, tepelná čerpadla, střechy, plovouci podlahy, podlahy, koberce, fasády, dřevěná okna, zateplení, světla, cihly.

   MaxiRealCZ s.r.o.   info@maxireal.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 


   Mesdesign - návrhy a realizace interiéru   info@mesdesign   Zlín - Malenovice     DETAIL 
Návrhy a realizace interiéru Zabýváme se návrhy a realizacemi interiéru. Naším cílem je poskytnout Vám nadstandardní služby. Jsme profesionální návrháři, kteří jsou schopni vytvořit interiéry na míru dle Vašich požadavků a představ. Každý projekt je pro Nás osobní výzva, proto se zaměřujeme na každý detail.

   Metalo s.r.o.   metalo@metalo.cz   Liberec     DETAIL 
Výroba vratové a parkovací techniky. Kompletní dodávka nakládacích míst.

   MKMs s.r.o.   mkms.eu@gmail.com   Bratislava     DETAIL 


   Moje dveře s.r.o-   info@mojedvere.com   Praha 3     DETAIL 
dodáváme, vyrábíme, montujeme standarní i atypické dveře, zárubně a kování všech předních výrobců zašlete poptávku nebo nás navštivte v naší vzorkové prodejně na Vinohradech

   Moje-stavebniny.cz, divize společnosti DEKTRADE a.s.   info@moje-stavebniny.cz   Praha 10     DETAIL 
Provozujeme e-shop se stavebninami. Nabízíme veškeré stavebniny: cihly, střešní krytiny, tepelné izolace, fasády, hydroizolace, stavební desky. Stavebniny Vám dovezeme vlastní dopravou. Pro osobní odběr máme k dispozici přes 40 poboček po celé ČR.

   Mounfield   reg1@www-mounfield.cz        DETAIL 


   MPL Trading spol. s r.o.   trading@mpl.sk   Bratislava     DETAIL 
Kompletný sortiment stavebného materiálu pre stavebné firmy ako aj koncového zákazníka. Murovací materiál, betón, oceľ, omietky, malty, lepidlá, hydroizolácie a tepelné izolácie, strešné krytiny, strešné okná, komíny, sadrokartón, podhľady, dvere, zárubne, podlahy, obklady, dlažby, farby.

   MTM Stavby s.r.o.   kontakt@oknacert.cz   Staré Město     DETAIL 


   MZ OKNA – Dřevěná eurookna a garážová vrata   info@mz-okna.cz   Nové Hrady     DETAIL 
Prodáváme a montujeme dřevěná eurookna s možností instalace dvojskla i trojskla.

   Nejlevnější stawebniny   info@nejlevnejsistawebniny.cz   Hradec Králové - Pražské Předměstí     DETAIL 
Stavební firma provozující stavební e-shop ve kterém nabízíme veškeré stavební materiály pro Vaši stavbu, technické poradenství za individuální ceny. Nakoupený materiál Vám dovezeme vlastní dopravou.Nabízíme vám široký výběr za nejlepší ceny, kdy se snažíme vyjít vstříc všem zákazníkům, od drobných živnostníků až po nadnárodní stavební společnosti.Kompletní dodávky staveb s možností realizací.

   Nelan spol. s r.o.   hornives@nelan.cz   Cheb     DETAIL 
Jsme specialisté na plastová okna a dveře, dveřní výplně, zimní zahrady. Pokusíme se Vám dát jasné a korektní informace nejen o typech a vlastnostech plastových oken, ale i o tom, co se na trhu s plastovými okny vůbec nabízí.

   NIRGOS.com - Nabytek, matrace, dvere, drevomaterialu ,,,   info@nirgos.com   Usti n. Labem     DETAIL 
* NABYTEK * MATRACE * NABYTEK Z MASIVNIHO DREVA * DVERE * ZAHRADNI NABYTEK * DREVO MATERIALU * DREVOTRISKOVE DESKY * REZIVA * DTD * LAMINNATY * PREKLIZKY * DYHY * MDF * OSB * PILA * DESKY * REZIVO * PALUBKY * LAMINATY DTD * PARKETY * PALIVOVE DREVO * ZAPALKY * SOLOLIT * AKULIT * SPAROVKA * BIODESKY * SRUBOVE STAVBY * MDF * MATRACE * PARKETY * ZARUBNE * DREZY PALETY * TRUBICE * DUTINKY * PALIVOVE DREVO * DUB * BUK * JASAN * OLSE * BRIZA * SMRK * BOROVICE * CENIK *

   Okna Macek – Prodej plastových, dřevěných a hliníkových oken   info@oknamacek.cz   Dubňany     DETAIL 
Naším oborem je výroba, dodávka a montáž oken a dveří. Nabízíme plastová, dřevěná a hliníková okna a dveře. Dodáváme garážová vrata. Nakupovat je možné také v našem bazaru.

   OKNA Suchánek s.r.o. - Plastová okna   oknatabor@oknatabor.cz   Tábor     DETAIL 
Prodáváme plastová okna a dveře z kvalitního profilového systému GEALAN a VEKA. Kompletní realizace zakázek, zaměření oken, konzultace, zpracování cenových nabídek.

   Okna-dveře Vorel s.r.o.   info@okna-dvere-vorel.cz   Praha 9     DETAIL 
Společnost Okna-dveře Vorel s.r.o. má dlouholeté a bohaté zkušenosti v oblasti montáži dveří a oken různých materiálů. V nabídce najdete také garážová vrata, předokenní rolety, kování na dveře a dřevohliníkový fasádní systém Fine Line.

   Okno-komplet s.r.o.   obchod@okno-komplet.cz   Vyškov     DETAIL 
Dodáváme a montujeme kvalitní – plastová, hliníková, Euro okna a dveře včetně příslušenství. Skleněné fasády, zimní zahrady, garážová vrata. Jsme držitelé certifikátu 9001:2001

   OKNOPLAST a.s. Slušovice   bsdealer@zln.cz   Slušovice     DETAIL 
Vyrábí na zakázku plastové okna a dveře včetně montáže do objektů z tříkomorového ekologického systému PLUSTEC a kování MACO cena o 10% levnější jak konkurence.

   OKNOSERVIS s.r.o.   info@oknoservis.cz   brno     DETAIL 
Výroba a prodej plastových oken a dveří z profilu Veka, hliníkových oken a prosklených fasád z profilu Heroal. Provádíme montáž, demontáž, zednické zapravení a likvidace. Dodáváme parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, garážová vrata, zimní zahrady. Kalkulace na míru dle konkrétní zakázky, zdarma poradenství a zaměření. Pravidelné akční nabídky a slevy, vice na našich webových stránkách.

   Online hra zadarmo   mail@mail.com   Akční online hra     DETAIL 
Piratestorm – online hra nabízí loupežné výpravy i legendární poklady. Obstoj v soubojích s tisíci hráči a mořských příšer. Čistě pirátská akce v online hře Pirate Storm! Hraj také a zažij bezva pirátskou akci.

   Palubky Metzl   obchod@palubky-metzl.cz   Dolní Ředice     DETAIL 
Scháníte dřevěný obklad? Podlahu? Podhled? Potřebujete nakoupit dřevo na stavbu domu, nebo jen plotu? Nábytek? Nebo snad zahradní nábytek? Různé doplňky do zahrad? Hračky, vyřezávané plastiky na zeď? Toho všeho máme velký výběr, je jen na vás co se vám bude líbit.Rádi poradíme s montáží po případě i zařídíme odvoz. Těšíme se na vás v prodejně v Pardubicích v areálu bývalého lihovaru, vedle nádraží a Hypernovy.

   Parapety od Aluris s.r.o.   reg.sites2@webdevel.cz   Bučovice     DETAIL 
Firma Aluris s.r.o se věnuje prodeji a výrobě kvalitních okenních parapetů pro všechny typy oken. Tým zaměstnanců je připraven vyrobit i specifické zákaznické parapety na přání. Prodávané parapety nabízíme z kovu, z kompozitních materiálů i z tažených profilů

   Petr Hořák – Glassform skleněné vitríny   info@glassform.cz   Sadská     DETAIL 
Vyrábíme skleněné vitríny, skleněný nábytek. Vybavujeme interiéry obchodů skleněnými regály a montujeme zrcadlové stěny. Do domácností zhotovujeme skleněný nábytek, skleněné stolky, skleníky. Provádíme sklenářské práce.

   Petr Loužecký – montáž oken a systémů hliníkových profilů   petr.louzecky@seznam.cz   Neuměřice     DETAIL 
Zajišťujeme výrobu a montáž zimních zahrad, oken a systémů hliníkových profilů.

   Petr Šebest   strechy.jablunkov@seznam.cz   Jablunkov     DETAIL 


   Petr Vaněček, Dveře interiér   info@dvereinterier.cz   Jaroměř     DETAIL 
Dveře Interiér prodej a odborná montáž. Osobní přístup.

   Placo, s.r.o.   placo@placo.cz   Sokolov – Dolní Rychnov     DETAIL 
Placo s.r.o. prodává materiály určené pro výrobu nábytku, dřevěných oken, dveří, schodišť a dřevomateriály pro stavbu domu. Nabízí kování Blum, kuchyňská dvířka, lepidla, oleje, lazury, barvy, laky, tmely, stavební, sušené řezivo, spárovky a další.

   PLASTIC-AL s.r.o.   art4@artfocus.cz   Nymburk     DETAIL 
Interiérové dveře a sekční garážová vrata přímo na míru od společnosti LOMAX. Ze sortimentu si dále můžete vybrat markýzy, pergoly, baldachýny, rolety, stínící techniku a plastová okna. Ocelová a hliníková garážová vrata sekční, rolovací, posuvná do boku.

   Plastokno Praha - plastová okna a dveře   info@plastokno.cz   Praha 4     DETAIL 


   Plastová okna a dveře   udosk@seznam.cz        DETAIL 
Nabízíme a vyrábíme interiérové dveře, bezpečnostní dveře a střešní plastová okna

   Plastová okna Dvořák   dvorak.zd@seznam.cz   Dačice     DETAIL 
Plastová okna, eurookna, zimní zahrady, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizace st.výplní po celé ČR. Množstevní slevy až 30 %. Plastová okna pro bytové a panelové domy za speciální slevy. Zajišťujeme demontáž, montáž, likvidaci starých oken i stavební úpravy. Zaměření zdarma.

   Plastové okná, Eurookná, Hliníkové okná - Svetokien.eu   info@svetokien.eu   Zlaté Moravce     DETAIL 
Nechajte si vypočítať cenové ponuky na plastové okná, drevené okná, eurookná, hliníkové okná, strešné okná a markízy od všetkých slovenských firiem naraz.

   Podlahy   mail@mail.com   Nabídka podlah     DETAIL 
Zabýváme se kompletními službami spojenými s dodáním a samotnou pokládkou všech druhů podlah – plovoucí podlahy, dřevěné, laminátové, PVC či linoleum. Vyberte si z naší nabídky podlah.

   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   PORTA DOORS - dveře a zárubně, prodej a montáž interiérových dveří   porta@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Zastupujeme značku dveří PORTA DOORS - prodej dveří včetně montáže a servisu. Interiérové dveře dýhované, dveře fóliované, dveře vchodové. Vyberte si ty pravé dveře v naší vzorkovně v Mladé Boleslavi. Zakázky realizujeme v Praze a Středních Čechách.

   Portál-CZ, s.r.o.   info@kliky.cz   Liberec     DETAIL 
Dveře vnitřní SAPELI, ALIA a WOOD, dveře vnější LOPRAIS, okna dřevěná EUROLEX, kování dveří a oken FSB a SCHOESSMETALL, dodávka a autorizovaná montáž = 5% DPH! Vyrábíme též atypy.

   Preos-west a.s.   p.vlk@cadfactory.cz   Plzeň     DETAIL 
Výrobce sortimentu ze dřeva i z plastu (systém VEKA): okna, eurookna, balkonové dveře, vchodové dveře, odsuvné stěny, skládací stěny, zimní zahrady, výkladce - výroba, doprava, montáž, poradenství.

   Proalu, s.r.o.   info@proalu.cz   Vestec     DETAIL 
Protože kvalita výrobku je pro nás zásadní, vyrábíme rolety výhradně z německých nebo belgických profilových materiálů a s německými motory BECKER. Zároveň si uvědomujeme finanční náročnost těchto výrobků, proto klademe maximální důraz na přiměřenost cen a minimalizaci výrobních a režijních nákladů.

   ProDoor Prague   info@prodoor.cz   Praha 6     DETAIL 


   PROPLAST s.r.o.   proplast@wo.cz   Nové Město nad Metují     DETAIL 
Okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku. Zimní zahrady, hliníkové fasádní systémy a konstrukce. Výroba, kompletní dodávky včetně montáží - servis. certifikace dle ČSN a DIN a ISO 9002

   Protech System s. r. o.   info@protechsystem.cz   Modřice     DETAIL 
Velkoobchodní prodej hliníkových a ocelových rámů a výplní pro dveře do vestavěných skříní, celých posuvných dveří a doplňků do vestavěných skříní pro stolaře, výrobce nábytku a designová studia. Jedinečné výplně – akrylátové sklo Satinplex, barevná skla Lacobel, syntetické kůže, bambusy, ratany, loomy.

   PVC OKNA s.r.o.   info@pvcokna.cz   Frenštát pod Radhoštěm     DETAIL 
Naše společnost vyrábí a montuje kvalitní plastová okna zn. Kömmerling. V našem sortimentu máme také veškerý sortiment doplňků pro okna a dveře, jako jsou žaluzie, rolety, parapety, sítě atd. Na plastová okna poskytujeme záruku až 10 let, k výrobě používáme profily s tloušťkou stěn výhradně třídy A. V nabídce jsou 6 a 7 komorové profily a navíc novinka 88+, tedy profily hloubky 88mm. Výhodná dotace na okna s izolačními trojskly. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001.

   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   REDWOOD s.r.o.   redwood@anawe.cz   Kolín 5     DETAIL 


   RN OKNA - okna, parapety, žaluzie, servis   rnokna@rnokna.cz   Praha 8     DETAIL 
Dodáváme a montujeme plastová okna, eurookna, vnitřní a vnější parapety, vertikální a horizontální žaluzie, sítě proti hmyzu, nadokenní a předokenní rolety. Provádíme kompletní servis oken všech značek. Veškeré práce provádíme kvalitně a na klíč. Nezávazné kalkulace zasíláme obratem a zdarma.

   Roto - střešní okna   info@estrechy.sk        DETAIL 


   Samolepky na zeď   info@nalepte.cz   Praha 9     DETAIL 
Dekorativní samolepky na zeď do interiérů. Vlastní výroba a originální motivy na stěnu. Široký výběr motivů na stěnu a dekorativních nálepek do vašeho bytu.

   SAPELI - dveře a zárubně - prodej, montáž, servis   sapeli@studio-interier.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Dveře a zárubně SAPELI - od zaměření po montáž včetně záručního a pozáručního servisu. Nabízíme dýhované dveře, fóliované dveře, dveře masivní, laminátové dveře, skleněné dveře až po dveře technické, vchodové a bezpečnostní. Praha + Střední Čechy.

   servis oken, s.r.o.   info@servisokenadveri.cz   Plzeň     DETAIL 
firma servis oken a dveří se zabývá servisem oken a dveří vyrobených z plastu, hliníku a dřeva. Servis spočívá v promazání a seřízení samotných oken nebo dveří. Jsme schopni výměnit izolační skla, přidat těsnění, výměna kování. Pro více kontaktujte

   SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.   praha@sherlock.cz   Praha 9 - Hloubětín     DETAIL 
Vývoj, výroba, prodej, montáž a servis pro protipožární bezpečnostní dveře SHERLOCK. Speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK. Ve výrobě zaveden certifikovaný systém řízení kvality ISO 9001:2000. Dodáváme speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK

   Shop eStřechy CZ   info@estrechy.cz        DETAIL 
Střešní okna VELUX, ROTO, FAKRO, DACHSTAR, střešní výlezy, příslušenství ke střešním oknům, rolety a žaluzie ke střešním oknům, střešní doplňky a příslušenství, tepelné izolace - izolace z minerální vlny, pěnový polystyren EPS, extrudovaný polystyren XPS, akustické izolace, technické izolace, stavební fólie, střešní fólie a membrány, superdifúzní fólie a membrány, parozábrany - parotěsné fólie, fasádní mřížky a fólie, geotextilie, nopové - profilované fólie, podlahové fólie, stavební plachty, půdní schody, střešní krytiny, pálené střešní krytiny TONDACH, RÖBEN, CREATON, betonové střešní krytiny BRAMAC, BESK, KM BETA, lehké střešní krytiny, bitumenové střešní krytiny, vlnité bitumenové desky, vláknocementové krytiny Cembrit, plechové střešní krytiny, trapézové plechy, asfaltové šindele, hydroizolační materiály - asfaltové pásy, oxidované asfaltové pásy, modifikované asfaltové pásy, penetrační nátěry, hydroizolační PVC fólie, bazénové PVC fólie, sádrokarton - sádrokartonové desky, profily a příslušenství, obklady a desky - OSB desky, CETRIS desky, stavební řezivo, okapové a klempířské prvky - svody a žlaby, spojovací materiál, komíny, komínové systémy, stavební výplně - schody a schodiště, půdní schody, stavební pouzdra a zárubně, stavební lišty a profily, ochranné nátěry dřeva, stavební chemie - tmely, lepidla a stěrky, impregnace dřeva a zdiva, izolatérské nářadí, nářadí pro pokrývače a klempíře, nářadí pro sádrokartonáře, elektrické nářadí, stavební plachty, pracovní oděvy a obuv, ochranné pracovní pomůcky.

   SHOP STAVEVNINY   info@istavby.cz   Brno     DETAIL 
internetové stavebniny

   Shop Střechy CZ   info@shopstrechy.cz        DETAIL 


   Shop Střechy CZ   info@shopstrechy.cz        DETAIL 


   Shop.eStřechy.cz - Akční nabídka střešních materiálů   shop@estrechy.cz        DETAIL 
Střešní okna VELUX, ROTO, FAKRO, rolety, žaluzie, tepelné izolace, polystyren, stavební fólie, fasádní perlinky, geotextilie, nopové - profilované fólie, podlahové fólie, půdní schody, střešní krytiny pálené, betonové, vláknocementové, plechové - TONDACH, RÖBEN, CREATON, BRAMAC, BESK, KM BETA, Cembrit, asfaltové šindele, hydroizolační materiály - asfaltové pásy, hydroizolační PVC fólie, bazénové PVC fólie, OSB desky, CETRIS desky, stavební řezivo, okapy a svody, stavební pouzdra a zárubně, lišty a profily, ochranné nátěry dřeva, stavební chemie.

   SCHS stolárna s.r.o.   registrace@schs-stolarna.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Stolařská a truhlářská výroba s důrazem na kvalitu použitých materiálů a technologických postupů. Vyrábíme eurookna, dřevěná okna, vstupní či interiérové dveře, nábytek, oplocení, obklady. Záruční a pozáruční servis. Dřevovýroba, truhlárna.

   Sklenářství Hradil   zasklivani@centrum.cz   Hulín     DETAIL 
Prodáváme žáruvzdorná skla do krbů i na dobírku.

   Small lake Brno - zahradní jezírka   info@zahradnijezirka.net   Brno     DETAIL 


   SOMFY – pohony stínicí techniky a bran   somfy@somfy.cz   Praha 5 - Zličín     DETAIL 
Naše společnost vyrábí řídicí systémy a pohony stínicí techniky. Nabízíme řešení pro venkovní i interiérové stínění. Dodáváme rovněž komponenty pro brány a garážová vrata.

   Star-mont, s.r.o.   starmont@starmont.sk   Bratislava     DETAIL 
Montáž, demontáž a výroba plastových a hliníkových okien, dverí a zimných záhrad.

   Stavby Plast s.r.o. – Prodej stínící techniky   oknahavirov@stavbyplast.eu   Šenov     DETAIL 
Zabýváme se prodejem stínící techniky, plastových oken a systémů zimních zahrad.

   Stavební firma Pardubice   hladik.dasice@seznam.cz   Dašice     DETAIL 
Soukromá stavební firma Miloslav Hladík se zabývá všemi obory ve stavebnictví. Mezi poskytované služby také patří projektová dokumentace, autodoprava, prodej stavebního materiálu i truhlářských výrobků.

   Stavební pouzdra   info@strechy-shop.cz        DETAIL 


   Stavebniny   stavebniny@svp.cz   Radějovice     DETAIL 
Stavebniny SVP Vám nabízí kvalitní zdící materiály, sádrokarton, střešní krytiny, tepelnou izolaci, střešní okna, komínové systémy, suché maltové směsi, betonové výrobky, deskový materiál, stavební železo, příslušenství k zateplení, zárubně, izolace.

   STAVEBNINY - STŘECHY   help@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER, ROTAFLEX), střešní doplňky - (větrací pásy, uzávěry hřebene, větrací mřížky, průchodky střechou, odvětrání střechy, prosvětlovací tašky, příchytky, pochůzné, ochranné a protisněhové systémy).

   Stavebniny - Stupka s.r.o.   obchod@stavebniny-stupka.cz   Svitavy     DETAIL 
V e-shopu Stavba, dílna, zahrada Stupka nabízíme veškeré potřeby pro Váš dům, dílnu a zahradu - zahradní technika a nářadí, grily, hobby náčiní, profesionální elektrické a ruční nářadí, náčiní pro zpracování dřeva a péči o zahradu, stavební materiál.

   StavMaChem, s.r.o.   obchod@stavmachem.cz   Brno     DETAIL 
Stavební materiály a chemie, obklady dlažby tuzemské i zahraniční plovoucí a průmyslové podlahy, komletní zásobování staveb za bezkonkurenční ceny.

   Stolařství Lhoťan   euro-okna@seznam.cz   Brantice 231     DETAIL 
Výroba eurooken plus veškeré stolařské práce

   STOLBUD, s. r.o.   katalog@stolbud.cz   Chotěbuz      DETAIL 
Prodej interiérových dveří do bytu, vchodových dveří, protipožárních dveří a oken značky Stolbud. V našem sortimentu najdete také dveřní kliky, kování a zárubně.

   Strešné okná EU   info@net21.eu   Brno     DETAIL 
On-line predaj strešných okien, roliet, žalúzií, vonkajších markýz, lemovaní k oknám, montážných doplňkov firmy Velux, Roto, Fakro, strešných fólií Jutadach, Jutafol, Dorken, podkrovné schody.

   Střechy Bečák   strechy.becak@seznam.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Poskytujeme komplexní servis pro sedlové a ploché střechy.Bezplatné poradenství a cenové návrhy.

   Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Střešní fólie - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   střešní okna FAKRO   info@estrechy.cz        DETAIL 


   Střešní okna VELUX   info@net21.cz        DETAIL 


   Střešní okna z profilů Aluplast   oknostyl@oknostyl.cz   Blansko     DETAIL 
Střešní okna a plastové dveře z profilů Aluplast. Střešní okna a dveře dodáváme v pětikomorovém a sedmikomorovém provedení. Firma Oknostyl je v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. Střešní okna dodáme téměř kamkoli. Plastová okna a dveře také.

   Střešní světlík   info@stresni-svetlik.cz        DETAIL 
Střešní světlík ve varientě otevíravé a neotevíravé. Střešní světlík jako řešení prosvětlení ploché střechy s možností větrání. Střešní světlíky od firmy VELUX s dodáním po celé ČR.

   Střešní systémy - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   Suchá Stavba   info@strechy.eu   Olomouc     DETAIL 
Suchá Stavba - Váš dodavatel systémů pro suchou stavbu. Střešní okna a doplňky Velux, tepelné izolace Isover, Orsil, Rockwool, střešní fólie a parozábrany Juta, Gutta, Tyvek.

   Suchá Stavba EU   info@strechy.eu   Olomouc     DETAIL 
Suchá Stavba - Váš dodavatel systémů pro suchou stavbu. Střešní okna a doplňky Velux, tepelné izolace Isover, Orsil, Rockwool, střešní fólie a parozábrany Juta, Gutta, Tyvek.

   Suntechnology – žaluzie, rolety, markýzy   suntech@email.cz   Praha 10 Záběhlice     DETAIL 


   TANABYT s.r.o.   tanabyt@tanabyt.cz   Žulová     DETAIL 
Výrobce a dodavatel dřevěných eurooken, dveří a zimních zahrad včetně příslušenství. Provedení v profilu EURO IV68 s Thermo okapnicí Donau. Držitel certifikátu kvality řízení ČSN EN ISO 9001:2001. Cenové kalkulace, zaměření, odborné poradenství zdarma.

   Terno Firek s.r.o.   ternofirek@ternofirek.cz   Ostrava     DETAIL 
Plastová okna a plastové dveře.Výroba a montáž plastových oken a dveří VEKA.Dřevěná okna a dveře.Střešní okna.Rolety a doplňky.Zimní zahrady.

   TriLine s.r.o. – Požární dveře z oceli   obchod@triline-door.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 
Nabízíme hliníková okna, dveře i celé fasády včetně požáruvzdorného provedení.

   Trocal - špičkové plastové profily   extraemil@gmail.com        DETAIL 


   Truhlářství - Vojtěch Šindelář   truhlarstvi.sindelar@gmail.com   Lovčice     DETAIL 


   Truhlářství ZIMA s.r.o.   info@truhlarstvi-zima.cz   Potštejn     DETAIL 
Naše společnost Truhlářství ZIMA s.r.o. se zabývá výrobou dřevěných střešních oken a eurooken. V naší nabídce také naleznete ateliérová okna. Nabízíme výrobu, odbornou montáž všech typů oken, záruční a pozáruční servis.

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Univers – vrata, brány, žaluzie, rolety, markýzy, závory   obchodnik@univers.cz   Kladno     DETAIL 


   V.R.G. - SYSTEM   v.r.g.system@seznam.cz   Svářenice     DETAIL 
Plastová okna,výměna a výroba.Stavby RD na klíč.Střechy.Rekonstrukce a zateplení budov. Elektro instalace.Revize elektro instalací a spotřebičů.

   VEKRA OKNA ‒ Dřevohliníková okna   info@vekra.cz   Lázně Toušeň     DETAIL 
Naše firma se zabývá výrobou plastových, dřevěných a dřevohliníkových oken.

   Velux   info@estrechy.cz        DETAIL 


   Velux - Střechy EU   info@strechy.eu   Brno     DETAIL 
Dodavatel systémů a příslušenství pro střechy - střešní okna Velux - tepelné izolace Rockwool, Orsil, Isover, střešní doplňky a systémy, Střešní fólie Juta, Tyvek a Gutta, fasádní tkaniny GRCN a Perlinka Vertex.

   VELUX AKCE   info@net21.cz        DETAIL 


   VELUX eSHOP   velux@estrechy.cz   Olomouc     DETAIL 


   VELUX estrechy   info@estrechy.sk        DETAIL 


   Velux Prodej.eu   info@prodej.eu        DETAIL 
VELUX - lamelové žaluzie, vnitřní a předokenní rolety a markýzy Velux

   Vematechnic - R.Kosinski - okna, dveře   vematechnic@vematechnic.cz   Ostrava     DETAIL 
Zabýváme se prodejem a montáží otvorových výplní, segmentových vrat průmyslových a garážových, rolet a rolovaných mříží. Máme zkušenosti a certifikáty od školících firem. Garantujeme záruční i pozáruční servis. Okna, dveře, vrata, rolety, žaluzie.

   Vchodové dvere   obchod@gavaplast.sk   ŠAmorín     DETAIL 
Firma GAVAplast sa zaoberá výrobou dverných výplní pre vchodové dvere. Vyrába plastové, hpl alebo hliníkové dverné výplne. Ponuka vitrážnych skiel.

   Vilém Nováček   vilemnovacek@seznam.cz   Příbor     DETAIL 
Provádění zednických, kladečských a obkladačských, betonářských, samotářských a komínářských prací při výstavbě, rekonstrukcích, adaptacích a opravách novodobých i historických objektů. Rekonstrukce bytových jader. Možnost domluvy.

   VPD Hranice s.r.o.   vpd@vpd.cz   Hranice     DETAIL 
Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiál a stavební chemie.

   VPD Hranice s.r.o.   vpd@vpd.cz   Hranice     DETAIL 
Velkoobchod a internetový prodej spojovací materiály a stavební chemie.

   VRATACENTRUM s.r.o.   info@vratacentrum.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Vrata, garážová vrata a vratové systémy - výroba, prodej, montáž a servis. Jsme hlavní autorizovaný prodejce Hörmann, Alulux, Somfy - garážová vrata, sekční, výklopná, rolovací a posuvná. Nabízíme průmyslová vrata, rychloběžná vrata, rolovací mříže, pásové závěsy, vjezdové, posuvné, samonosné i křídlové brány, ploty a oplocení, pohony vrat a bran, automatické závory, vrata a brány, ocelové dveře. Dodáme i předokenní rolety do Rono překladů a sítě proti hmyzu, markýzy pevné a výsuvné.

   VŠ MIx spol.s.r.o.   info@vsmix.cz   Hronov     DETAIL 
prodej, montáž plastových oken, dřevěných oken, plastových dveří, dřevěných dveří, garážových vrat a předokeních rolet, zaslení lodžie, vnitřní dřevěné dveře, vnitřní dveře v regionech: Hradec Králové, Náchod, Dvůr Králové, Jaroměř, Hronov, Police nad Metují, Broumov, Trutnov, Vrchlabí, Nové Město nad Metují, Rychnov nad Kněžnou, Pardubice, Vamberk, Žamberk, Dobruška, Opočno,

   vyberaj.sk   vyberaj@vyberaj.sk   Prešov     DETAIL 
Ak niečo zháňaš, tak na www.vyberaj.sk vyplň formulár a zadaj dopyt na čokoľvek, potom už len v pohodlí čakaj na ponuky od firiem a vyberaj.sk tú najvýhodnejšiu!Vyberať si môžeš v kategóriách auto – moto, cestovanie, dovolenka, elektronika, bývanie, stavebniny, služby, práca a zamestnanie...

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   WindowStar s.r.o.   office@windowstar.eu   Planá nad Lužnicí     DETAIL 


   WoodPartner.cz   info@woodpartner.cz   Praha 8     DETAIL 
Český výrobce kuchyní a nábytku na míru WoodPartner cz. Vyrábíme kuchyňské linky Moderní, Rustikální, Luxusní a Komerční v provedení hluboký mat, vysoký lesk, masív, dýha, folie či 3D lamino, aj. s možností volby tvaru, rozměrů, dekorů a materiálů. Provádíme kompletní realizace interiérů - kuchyně včetně elektrospotřebičů, jídelny, stoly, obývací sestavy, ložnice, postele, skříně, aj. včetně 3D grafických návrhů, vizualizace a montáže.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   Zahradní ráj - specialista na zahradní doplňky   zahradniraj@zahradniraj.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Zahradní nábytek, dřevěné domy, chaty, sruby, carporty, pergoly, altány, ploty, brány, vrata, palisády, kůly, ohrazení záhonů, dětská hriště, městský mobiliář, tesařské a truhlářské práce, zahradní architekti, realizace zahrad a parků, stavební činnost, říční kámen, travní koberce, závlahy, čerpadla, jezírka, rákos

   Zdeněk Kozák s.r.o.   knauf@zdeje.info   Náchod     DETAIL 
Prodáváme sádrokartony Knauf, plovoucí podlahy Kronopol, Haro, izolace Thermolan, Ursa, fasádní polystyren, fasády Atlas, Terranova, Caparol, suché stavební směsi, omítky, lepidla, dveře Porta Doors, střešní okna, dřevotřísku, dřevoštěpné desko OSB, . Půjčovna nářadí, montáže sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, půdních vestaveb. Vlastník certifikátu stavebního systému Knauf. Kamionové dodávky, výrazné slevy a bonusy při odběru. Doprava zdarma.

   Zimní zahrady   trejbal@zimni-zahrady.cz   Praha 2     DETAIL 
Výrobní činnost je zaměřena na zimní zahrady, atria, zastřešení bazénů a výkladce. Dále zajišťujeme výrobu oken, dveří, obkladů interiérů a exteriérů z plastových profilů.

   Zpracování účetnictví Nový Jičín !   info@ucetnictvi-novyjicin.cz   Nový Jičín     DETAIL 
Naše účetní firma zpracuje vaše účetnictví, daňová přiznání, mzdovou agentu a další...

   Zpracování účetnictví Ostrava !   konopacova@ucetnictvi-ostrava.com   Ostrava – Poruba     DETAIL 
Naše účetní firma zpracuje vaše účetnictví, daňová přiznání, mzdovou agentu a další...


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka