Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Služby ekonomické
- VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK
   3LSA, a. s. - Právní a daňové poradenství   cechova@3lsa.cz   Praha 5     DETAIL 
Poskytování právní pomoci a finančně ekonomických rad ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, i ve věcech, které s daněmi přímo nesouvisejí – daňové poradenství.

   ABC - účetní služby   danovaevidence@seznam.cz   Česká Skalice     DETAIL 
Vedení jednoduchého účetnictví pro malé a střední firmy. Tvorba bezplatných firemních internetových stránek. Okres Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov.

   Advokátní kancelář - Mgr. Pavel Andrle – právní služby Ostrava   andpav@seznam.cz   Ostrava - Moravská Ostrava     DETAIL 
Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby, včetně vymáhání pohledávek.

   Advokátní kancelář Brno - Mgr. Jiřina Vágnerová   akvagnerova@akvagnerova.cz   Brno     DETAIL 
Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní právo, občanské právo, rodinné právo, nemovitosti, dopravní nehody a náhradu škody

   ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Mojmír Náplava, advokát (AKN)   akn@akn.cz   Praha 1     DETAIL 
Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské, správní, pracovní a trestní právo, nemovitosti a právní vztahy k nim. Zvláštní specializace a služby: mediální právo, IT právo, softwarové a autorské právo, reklama, rozhodčí řízení, ochrana osobnosti a dobré pověsti, krizové řízení, mediace.

   Advokátní kancelář Mgr. Zdeněk Rumplík   Registrace.Odkazu@seznam.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Advokátní kancelář, okr. Zlín, Vsetín, nabízí právní služby se specializací na tyto oblasti: vymáhání pohledávek, platební rozkazy, rozhodčí řízení, darovací a kupní smlouvy, převody nemovitostí, založení s.r.o., občanské, obchodní a rodinné právo.

   AFIN, s.r.o.   afin@afin.cz   Praha 1     DETAIL 
Účetní, daňová a auditorská společnost s působností po celé ČR, specialista na účetní a daňový kontroling, vedení účetnictví u klienta, výběrová řízení účetního personálu a finančního managementu, výběrová řízení informačního a účetního softwaru.

   Antivirová společnost Panda Software   info@panda-software.cz   Brno     DETAIL 


   APOS - finanční služby s.r.o.   apos@apos.info   Plzeň     DETAIL 


   Artur Collina Řešení Pohledávek   dluznikuzaplat-katalogy@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Naší specializací je vymáhání pohledávek mimosoudní cestou prostřednictvím přímé komunikace s dlužníkem. Máme zkušenosti – Vymáháním dluhů se zabýváme více než 20 let. Jsme seriózní, spolehliví a máme osobní přístup.

   Audit účetnictví   info@audit-ucetnictvi.cz   Čelákovice     DETAIL 
Společnost ATLAS AUDIT poskytuje kompletní audit pro všechny druhy účetních jednotek. Naši auditoři a odborní pracovníci poskytují zákazníkům aktivní a inovační přístup. V oblasti účetnictví a daní nabízíme full-service se širokým spektrem poskytovaných služeb. Jsme ten pravý auditor pro vás.

   A-Zet reality   info@azreal.cz   Děčín 4     DETAIL 
Koupě, prodej, pronájem, správa, údržba, rekonstrukce nemovitostí a bytů.

   bc. Zbyněk Dosoudil, DiS - Wolf Security   wolfsecurity@seznam.cz   Uherské Hradiště     DETAIL 
Služby soukromých detekrivů, vymáhání pohledávek, řešení nestandartních situací.

   Bibby Financial Services, a.s. - factoring, financování firem   info@bibbyfinancialservices.cz   Brno     DETAIL 


   Bpx.cz - vymáhání pohledávek, pohledávky   petr.halada@bpx.cz   Šenov     DETAIL 
Pohledávky - hledání ve více systémech najednou včetně personálních vazeb mezi firmami. Vymáhání pohledávek. Platební morálka - monitoring. Dlužníci -bezplatné zveřejnění. Registr dlužníků ke stažení. Rady jak vzniku pohledávky předejít. Burza pohledávek.

   Cespol Group s.r.o.   golas@cespol.cz   Ostrava     DETAIL 
Cespol Business Service – Vaše řešení pro polský a slovenský trh. Cespol Group s.r.o., společně s polskou a českou firmou a také se skupinou cca 30 odborníků z oboru práva, účetnictví, marketingu, obchodu, tvoří Cespol Business Service, který zjednoduší start a rozvoj Vaší firmy na trhu Polsko – Česko - Slovensko Můžete se bez problémů domluvit ve svém rodném jazyce. Působíme od 1991 roku – příchodem k nám můžete využít zkušenosti i znalosti jaké nabízí Cespol Business Service. S námi: a) založíte společnost v Polsku nebo na Slovensku b) pronajmete si kancelář pro nové sídlo c) najdete i prověříte zahraničního obchodního partnera d) získáte uspokojující odpovědí z oboru práva, účetnictví, atd. Jestli potřebujete vyřešit nějaký problém v Polsku nebo na Slovensku, a neumíte ho vyřešit sami, kontaktujte nás. Jsme si jistí, že najdeme pro Vás optimální řešení. Těší nás úspěchy Vaší firmy na trhu u blízkých sousedů!

   Corporation Consulting, s.r.o.   info@corporation-consulting.com   Praha     DETAIL 
Právní poradenství a služžby pro fyzické a právnické osoby v oblasti obchodního, občanského, smluvního práva, právo k nemovitostem, převody a akvizice nemovitostí, ochranné známky, zakládání právnických osob, valné hromady, revize smluvních vztahů, prodeje společností, převody podílů atd.

   Creditreform, k.s.   creditreform@creditreform.cz   Praha 1     DETAIL 
Mezinárodní hospodářská databanka - poskytování hospodářskkých informací, prověření bonity firem. Mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek. Marketing.

   Česká inkasní a factoringová společnost s.r.o. - Martin Hrneček   info@cifs.cz   Praha 4     DETAIL 
Česká inkasní a factoringová společnost poskytuje právnickým i fyzickým osobám služby při vymáhání dluhů, odkupu a správě pohledávek. Díky mnohaletým zkušenostem dosahujeme vynikající procento vymožených pohledávek. Postup odpovídá právním předpisům.

   D.& Z.Activity-detektivní a informační kancelář   info@dzactivity.cz   Brno     DETAIL 
D.& Z.Activity je detektivní a informační kancelář,nabízející komplexní diskrétní detektivní služby,včetně kontroly pracovní neschopnosti a vymáhání pohledávek. Náš soukromý detektiv používá moderní prostředky v prokazování nevěry,prověření životního partnera,firmy,najití odcizené věci a dalších potřeb klienta,kde spolupracujeme s advokátní kanceláří.

   DC GROUP, spol. s r.o.   info@dcgroup.cz   Praha     DETAIL 
DC GROUP spol. s r.o. je ryze česká společnost založená v roce 2005. Ještě v témže roce se stala členem skupiny TCM GROUP International, největší světové sítě inkasních kanceláří působící ve světě od roku 1987 s centrálním řízením v Belgii. Dne 14.10.2006 DC GROUP, spol. s r.o. kapitálově vstoupila do skupiny TCM a stala se jedním z akcionářů. Dnes celá skupina disponuje 2.500 inkasními specialisty a poskytuje komplexní řešení pohledávek ve 149 zemích.

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Devl Factoring CZ, s.r.o.   info@dluzimi.cz   Praha     DETAIL 
Vymáhání pohledávek firem, občanů i úřadů. Po celé ČR. Žádné platby předem. Plně legální cestou, přesto rychle, rázně a účinně. Důvěřujte profesionálům. Nabízíme i další služby, více na našich webových stránkách.

   DINERO - Martina Žvanutová   info@dinero.cz   Brno     DETAIL 
Půjčky, úvěry, zástavy nemovitostí, vyplácení exekucí, konsolidace, hypotéky

   Dlužíš.cz   info@dluzis.cz   Brno     DETAIL 
Nabízíme vymáhání pohledávek efektivní mimosoudní cestou a to zveřejněním dlužníka na internetu.

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   EVCO - odškodníme   odskodnimecz@seznam.cz   Jedovnice     DETAIL 
Zabýváme se získáváním náležitého odškodného pro účastníky dopravních nehod, kteří utrpěli újmu na zdraví. Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis od přijetí žádosti až po vyplacení náležitého odškodného.

   Exekuce nemovitostí   pozemky@realityvaclav.cz   Vejprnice     DETAIL 
Hledáte řešení exekuce nemovitostí? Jsme specialisté na oddlužení nemovitosti, nebankovní půjčky a výkup nemovitostí. Kontaktujte firmu Reality Václav Plzeň!

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   Great Business   czechbusiness@email.cz   Zlín     DETAIL 
Naší hlavní činností je zejména reklamní činnost, tvorba firemní grafiky - corporate identity a web marketing. Naše další služby zahrnují například: copywriting-psaní textů, překlady z českého do anglického jazyka a naopak, překlady z polského do českého jazyka a naopak. Korektura textů a stylizace, psaní PR článků a optimalizace textů pro seo. Mezi naše CORE projekty patří i tvorba silné firemní FACEBOOK komunity pro zviditelnění Vaší firmy či Mega Mass Mail projekt pro odesílání hromadné pošty (např. Vánoční přání, akční nabídky,PF). Velmi rádi Vás uvítáme v řadách našich spokojených klientů. Klademe maximální důraz na kvalitu námi odvedené práce a spolupracujeme s opravdovou elitou v oboru. Každému klientovi věnujeme maximální pozornost, nasloucháme a jakékoliv požadavky našeho klienta řešíme k jeho plné spokojenosti.

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   I. C. Finance Corp., s. r. o.   pohledavky@finance-cz.com   Lysá nad Labem     DETAIL 
Obchodní společnost I. C. Finance Corp., s. r. o., se zabývá správou pohledávek, odkupem směnek, odkupem pohledávek a poradenstvím v oblasti pohledávek a závazků, včetně oddlužení fyzických osob podle insolvenčního zákona, seriózně a profesionálně kdekoli na území ČR.

   Ing. Milan Beneš   easyentry@gmail.com   Vrbno pod Pradědem     DETAIL 
Zabýváme se vymáháním pohledávek věřitelů od jejich dlužníků mimosoudním způsobem. Vymáháme dluhy pro fyzické osoby i obchodní společnosti, a to nízké i vysoké částky nejčastěji vzniklé půjčkou, ručením, nezaplaceným nájmem či z obchodního styku.

   InterDebitum   info@mediator.cz        DETAIL 


   JIRRA účetní programy   jirra@jirra.cz   Letohrad     DETAIL 
Účetní programy a účetní software. Programy - demoverze ke stažení zdarma pro bytová družstva, společenství vlastníků. Účetnictví, správa, vyúčtování a evidence: nemovitostí, SIPO, regulované nájemné, vyúčtování spotřeby vody.

   Ladislav Buchta ARIES CONSULT   Info@ariesconsult.cz   Kladno     DETAIL 
Nabízíme Vám řešení. A bez vstupních poplatků. Váš specialista v oblasti správy pohledávek a závazků. Vymáhání, monitoring platební kázně, mimosoudní inkaso, řešení pohledávek po lhůtě splatnosti. Spotřební a obchodní inkaso. Fakturační servis. Soudní exekutor. Působnost po celém území ČR a SR.

   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   Mgr. Martin Lamacz, advokát   lamacz@trading-seo.com        DETAIL 


   MOJA servis - Monika Janovská   janovska@mojaservis.cz   Praha 6     DETAIL 
Správa nemovistostí - zajišení služeb souvisejících s vlastnictvím nemovitostí - správa nájemníků, kontakt s úřady, opravy, havarijní služby, úklid, zahradnické práce, ochrana objektů, vymáhání pohledávek.

   NAVRHnaKONKURZ.sk   info@navrhnakonkurz.sk        DETAIL 
Vymáhanie pohľadávok prostredníctvom modernej formy komunikácie cez internet, register firemných dlžníkov SR, burza pohľadávok, burza veriteľov.

   OKNOPLAST a.s. Slušovice   bsdealer@zln.cz   Slušovice     DETAIL 
Vyrábí na zakázku plastové okna a dveře včetně montáže do objektů z tříkomorového ekologického systému PLUSTEC a kování MACO cena o 10% levnější jak konkurence.

   parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Police nad Metují     DETAIL 
parní stroje, vláčky, tříkolky a stavebnice MERKUR

   PDR s.r.o.   info@pdr.cz   Paskov     DETAIL 
Provádění dražeb, prodej společností ready-made, likvidace, ekonomické poradenství a krizové řízení, služby pro SKP a likvidátory, výběrová řízení

   Ploty,brány,zábradlí,garážová vrata - GRETA   greta.cz@centrum.cz   Zašová     DETAIL 
Stavebnicové systémy plotů,bran(dvoukřídlých,nesených),zábradlí pro interier a exterier v provedení nerez,ocel,hliník,litina,plast,dřevo,kované,alpské balkóny.Garážová vrata(sekční,výklopná,dvoukřídlá).Prodej-montáž.Dále nabízíme správu a vymáhání pohledávek.

   PlusÚčto, s.r.o.   info@plusucto.cz   Praha 10     DETAIL 
Profesionální vedení účetnictví pro malé a střední firmy a živnostníky - jednoduché, efektivní a rychlé řešení v oblasti účetnictví a daní s individuálním přístupem. Nabízené služby - vedení účetnictví i daňové evidence - správa a inkaso pohledávek - zpracování účetních výkazů - daňové přiznání

   Pracovné ponuky   info@centrumprace.eu   Bratislava     DETAIL 
Pracovneponuky.eu - zoznam všetkých aktuálnych pracovných ponúk. Ak hľadáte pracovné miesto, brigádu alebo prácu na doma, tak sa pozrite na naše aktuálne ponuky. Ak hľadáte zamestnanca alebo niekoho na výpomoc, tak pridajte svoju ponuku a môžete nájsť oveľa skôr svojho kandidáta na nové pracovné miesto.

   PROFI-CZ - Vymáhání dluhů, odkup pohledávek   web@profi-cz.cz   Plzeň     DETAIL 
Vymáhání a odkup pohledávek po celé ČR a SR, zprostředkování exekucí a rozhodčí řízení. Bez záloh předem, provize až z vymožené pohledávky! Spolupracujeme se soukromými detektivy.

   Profidebt, s.r.o. - pohledávky, odkup pohledávek   webmaster@profidebt.cz   Pardubice     DETAIL 
Pohledávky a vše okolo. Pravidelný odkup, správa, inkaso, management a vymáhání pohledávek. Odkup pohledávek ze spotřebitelských úvěrů, kreditních karet, splátkového prodeje. Nabízíme také zajištění činností spojených s insolvenčním řízením.

   pvfinance.cz   info@pvfinance.cz   Nymburk     DETAIL 
Zaměřujeme se na podnikové finance. Pomůžeme Vám snížit náklady, pomáháme s restrukturalizací, finančními plány, kalkulací cen, implementací a tvorbou ERP/ business intelligence. Pomůžeme dále refinancovat Vaše úvěry a navrhneme dotace. Také se zaměřujeme na marketingové poradenství, daňové poradenství a outsourcing účetnictví a daně. Poskytujeme školení, nabízíme analýzu trhu a due diligence.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   RB Agency – vymáhání dluhů a detektivní činnost   info@rbagency.cz   Plzeň - Lobzy     DETAIL 
Nabízíme výkup nemovitostí, vymáhání dluhů a také organizování kulturních akcí.

   RGSYSTEM   info@rgsystem.cz   Jeseník     DETAIL 
inkaso pohledávek a jejich vymáhání, zápočty, postupování pohledávek v Česku, Slovensku a Polsku, na trhu od roku 1993, komplexní odborný přístup, vysoká úspěšnost

   Romantické filmy   romanticke-filmy@email.cz   Filmy     DETAIL 
Léto je pro většinu z nás obdobím relaxace a dovolených. Proč si nezpestřit horké letní večery nějakým pěkným romantickým filmem, akční střílečkou nebo rodinnou komedií? přinášíme tip na zajímavé filmy.

   Rostislav Pracuch   pracuch.rosta@homecity.cz   Havířov - Podlesí     DETAIL 


   Rovos. s.r.o   vokr@zde.cz   Poděbrady     DETAIL 
Prodej bezpečnostních, požárních, informačních tabulek pro požární ochranu, bezpečnost práce, označení názvů místností a další.

   Rýchle daňové priznanie   info@rychledanove.sk   Bratislava     DETAIL 
Ste dôchodca, študujete, alebo pracujete ako zamestnanec a potrebujete vyplniť daňové priznanie? Pomocou nášho online formulára to hravo zvládnete, iba za pár minút. O Vaše daňové priznanie sa postará tím profesionálov.

   Slevový web   info@nelo.cz   Slevový agregátor     DETAIL 
Slevový web nabízející přehled stovek dnešních slev hezky pohromadě na jednom místě. Vyberte si i svoji slevu v některé z kategorií: pobyty, sport, zboží, jídlo, rekreace a další.

   Smlouvy-online   info@smlouvy-online.cz   Brno     DETAIL 
Vytvořte si smlouvu levně a na míru se zárukou advokáta. Darovací smlouva, kupní smlouva, směnka, pracovní smlouva, nájemní smlouva, podnájemní smlouva, půjčka, uznání dluhu, uznání závazku, dohoda o provedení práce, smlouva o dílo.

   TOPMART Business Group s.r.o.   info@topmart.cz   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
TOPMART Business Group - import export, zprostředkování obchodu a služeb b2b i b2c, komodity, obchodní zastoupení, průzkum trhu, outsourcing, marketing

   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Vymoženo.cz   info@proximo.cz   Brno     DETAIL 
Vymoženo.cz se oblasti vymáhání pohledávek věnuje již od roku 1993 a nabízí vysoce účinný systém, který v případě vymožení pohledávky zajišťuje návratnost celých 100 % vymáhané částky. Naši odměnu hradí váš dlužník.

   Vymůžeme pohledávky s.r.o.   info@vymuzemepohledavky.cz   Praha 10 - Uhřiněves     DETAIL 
Zabýváme se inkasními službami, vymáháním a odkupem pohledávek, odebráním předmětů leasingu, vyhledáváním osob a ochranou osob a majetku.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zippus Limited   info@zippus.cz   London     DETAIL 
Zippus Ltd. se představuje na českém trhu jako specialista na otázky optimalizace daňového zatížení. Pomocí svých registrovaných partnerů, jako jsou daňoví poradci, auditoři, advokáti, znalci, apod., v ČR připravuje a zavádí řešení daňové minimalizace s ohledem na jurisdikci v dané oblasti. Zippus Limited Nabízí za diskontní ceny malým, středním i větším podnikům to, co nadnárodní společnosti již využívají a s čím sou obeznámeny : daň je pouze další nákladová položka, se kterou lze pracovat.


Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka