Logo Lion Line

Hledat firmu na Lion Line Přidat firmu do katalogu firem Lion Line Výstavy Sfamex Bezplatná inzerce zvířat Svaz účetních
Poradenství
- OSTATNÍ
   7i Advisors s.r.o.   info@7i.cz   Brno     DETAIL 
Poskytujeme zprostředkování financování formou business angels, najdeme Vám investora pro zajímavý podnikatelský záměr.

   A&CE Group   r.slechta@ace.cz   Brno     DETAIL 
AUDIT & CONSULTING EXPERTS GROUP – ryze česká poradenská a auditorská skupina s mezinárodní působností, člen KRESTON INTERNATIONAL, poskytuje služby v oblastech: Audit, Daňové poradenství, Účetní poradenství, Podnikové poradenství, Krizové řízení a Likvidace, Právní poradenství, Oceňování a Podnikové finance, Ministerstvem spravedlnosti udělen statut ZNALECKÝ ÚSTAV.

   AAA COLOR - Protipožární nátěry a nástřiky   info@aaacolor.cz   Brno     DETAIL 
AAA COLOR - Protipožární nátěry, Protipožární barvy, Protipožární nástřiky, protipožární ucpávky, aplikace protipožárních barev a nástřiků, barvy laky, zateplování fasád, servis a služby v oblasti nátěrových hmot.

   AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.   sklenar@aaapoptavka.cz   Praha 4 – Lhotka     DETAIL 
Provozujeme poptávkový systém, katalog dodavatelů a databázi veřejných zakázek z ČR. Vaši zdarma zadanou poptávku rozesíláme firmám z oboru. Poptávky máme z mnoha oborů jako stavebnictví, nábytek, doprava a mnoho dalších. Denně aktuální poptávky.

   ab concept & design s.r.o. - realizace interiérů na klíč   obchod@abconcept.cz   Ostrava     DETAIL 
Zajišťujeme kompletní řešení interiérů, služby architekta a dodávku veškerého sortimentu nábytku včetně doplňků. Vybavení domů, bytů, penziónů i hotelů. Mezi naše partnery patří: Rattan Wood, Fredericia, Antonello, BRIANFORM a další výrobci bytového zařízení.

   ABACAR Auto Praha    abacar@abacar.cz   Praha 3     DETAIL 
Dlouhodobý i krátkodobý pronájem vozů Škoda Felicia , Octavia , Octavia combi, výhodné ceny, kilometry + pojištění v ceně pronájmu, možnost platby kreditními kartami, rezervace on - line, odtahová služba, autosklo.

   ABC Českého Hospodářství, a.s. - eshop   abc@abc.cz   Praha     DETAIL 


   ABC lepidla – e-shop s lepidly a poradenství on-line   info@abclepidla.cz   Brno     DETAIL 
Internetový prodej lepidel pro profesionální i hobby použití. Dodáváme lepidla rozpouštědlová, disperzní, epoxidová, tavná, kyanoakrylátová, polyuretanová.

   ABC servis spol. s r.o.   abcservis@post.cz   OSTRAVA - Přívoz     DETAIL 
Komplexní vybavení firem kancelářskou a výpočetní technikou vč. projektu a realizace. Telefonní ústředny vč. Internetu. Počítačové sítě Windows, Novell. Počítače a notebooky HP, Compaq, Coral,Leo. Tiskárny HP, Oki,EPSON,SAMSUNG. Kopírky UTAX, Konica, Panasonic.Risografy RISO včetně spotř. mater. Upgrade a opravy PC,monitorů a tiskáren.Prodej starších PC a Notebooků se zárukou. Faxy, telefony, GSM.Spotřební materiál - pásky,náplně,tonery do tiskáren a kopírek. Digitální foto a dig.kamery OLYMPUS,CANON,SHARP,KONICA,HP, UMAX,SONY a další dig.zařizení. Veškeré výrobky firmy SAMSUNG - TV,lednice,foto atd.

   AccArt, s.r.o.   accart@accart.cz   Brno     DETAIL 
Vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a daňové poradenství. Dále nabízíme zakládání společnosti na míru a prodej nových tzv. ready-made společností.

   Adresář Obaláře.cz   post@adresarobalare.cz   Třinec 6     DETAIL 
Databáze 860+ obalářských firem, škol a institucí ČR a SK z oboru obaly a balící technika. Obsahuje obalářské tržiště, hledání, diskuzní fórum, kalendář, burzu zaměstnání, odborné články, knowhow, anketu. Registrace a přístup k informacím ZDARMA.

   Advokátní kancelář Mgr. Eva Hnátková, advokát Brno   ak.hnatkova@seznam.cz   Brno – Žabovřesky     DETAIL 
Advokátka a provozovatelka advokátní kanceláře pokrývající celé právo ČR. Komplexní právní služby ve všech odvětvích právního řádu České republiky jako tzv. generální praxe pro právnické a fyzické osoby, tj. firmy, instituce a veřejnost – právo obchodní, občanské, pracovní, rodinné, trestní, autorské, procesní, mezinárodní aj.

   ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Mojmír Náplava, advokát (AKN)   akn@akn.cz   Praha 1     DETAIL 
Advokátní kancelář se zaměřením na obchodní, občanské, správní, pracovní a trestní právo, nemovitosti a právní vztahy k nim. Zvláštní specializace a služby: mediální právo, IT právo, softwarové a autorské právo, reklama, rozhodčí řízení, ochrana osobnosti a dobré pověsti, krizové řízení, mediace.

   Aesthetic Clinic Paris   recepce@acparis.cz   Praha     DETAIL 
Vibrostation (vibrační plošina) je ideálním prostředkem pro hubnutí a formování postavy. Nabízíme i další služby - kosmetické a výživové poradenství, masáže, čínská medicína, prodlužování řas a fyzioterapie.

   AFIN, s.r.o.   afin@afin.cz   Praha 1     DETAIL 
Účetní, daňová a auditorská společnost s působností po celé ČR, specialista na účetní a daňový kontroling, vedení účetnictví u klienta, výběrová řízení účetního personálu a finančního managementu, výběrová řízení informačního a účetního softwaru.

   Agentura 1+1 - seznamka   kurecova@email.cz   Ostrava 1     DETAIL 
Seznamovací agentura s neveřejnou databází 18 000 klientů. Nabízíme roční registraci s opakovanými výběry partnerů s fotem, nebo jednorázový výběr bez registrace. Nabízíme seznamovací pobyty v ČR i u moře.

   Agentura THALIA   agenturathalia@seznam.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Pořádáme a zajišťujeme Svatby, rodinné i firemní oslavy, večírky, prezentace, akce. Poradenství Půjčovna dekorací Fotoalba, video-prezentace, klipy Tvorba webových stránek

   Akademie J. A. Komenského Kladno-jazykové kurzy-studium jazyků,počítačové kurzy-AKADEMIE   info@cheapdesign.cz   Kladno     DETAIL 
Akademie J. A. Komenského Kladno, je vzdělávací organizací s činností v Kladně a jeho regionu.Nabízí jazykové kurzy, studium jazyků, základy podnikání se zaměřením na problematiku EU, obsluha počítačů - to je Akademie J. A. Komenského

   AKADEMIE ORLITA s.r.o. poradenská a vzdělávací společnost   akademie@orlita.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 
Manažerské vzdělávání a poradenství. Dovednosti prezentační, lektorské,prodejní,obchodní aj. Kurzy motivace, efektivní komunikace, řízení, organizace, systemické podnikové konstelace. Jak nakládat s časem? - time management. Tvorba vize úspěšného manažera a podnikatele. Projekty ESF EU. Zvýšujeme Vaši efektivitu.

   Akont, spol. s r.o.   akont1@brailcom.cz   Praha 3     DETAIL 
Daňové plánování. Offshore struktury a poradenství. Mezinárodní zdanění. Daňové poradenství.

   Alarm WENDOO, s.r.o.   info@wendoo.cz   Praha 6     DETAIL 
Kamerové a zabezpečovací systémy. KONZULTACE A NABÍDKA ZDARMA ! Dodávka, montáž, servis, vývoj a výroba. CCTV, EZS, EPS, přístupové systémy, ochrana proti odposlechu, skrytá a speciální videotechnika, mikrovlnné přenosy pro CCTV, městské kamerové systémy. Člen Asociace Gremium Alarm.

   Alexandr Tichonov   alexandr.tichonov@volny.cz   Praha 9 - Letňany     DETAIL 
Alexandr Tichonov - překlady a tlumočení do ruštiny, rodilý mluvčí

   Alfa-soft: komplexní ekonomický a obchodní informační systém   alfa-soft@alfa-soft.cz   Liberec     DETAIL 
Alfa-soft je informační systém pro vedení agend účetnictví, skladová agenda, fakturace, objednávky, registrační pokladna, servis/opravna, mzdy a personalistika, majetek, propojení na e-shop. Instalace a předvedení zdarma.

   Almex spol. s r.o.   info@mrtester.cz   Praha 5     DETAIL 


   Alpenverein pojištění   alpenverein.pojisteni@gmail.com   Šumperk     DETAIL 
Nabízíme Alpenverein cestovní pojištění platné pro lyžování, horolezectví, freeride, snowboarding, cyklistiku, sjezd divoké vody atd. Alpenverein úrazové pojištění je platné po celém světě a platnost pojištění je jeden kalendářní rok. Součástí pojištění Alpenverein je spousta výhod a slev.

   Ambition s.r.o. daně/účetnictví/poradenství   info@ambitiondane.cz   Praha 5 - Smíchov     DETAIL 
Společnost poskytuje účetní a daňové služby firmám, OSVČ, neziskovým subjektům: vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání (DPH, daň z příjmů právnických i fyzických osob, silniční daň atd.), zastupování klientů před finančními institucemi. Ve společnosti působí daňový poradce. Jsme pojištěni proti rizikům. 

   Amiro, s.r.o.   amiro@vol.cz   Praha 4     DETAIL 


   Andromeda-privátní andrologická praxe   koci@andromeda.cz   Praha 1     DETAIL 
Specializované soukromé zdravotnické zařízení s řadou prvenství, zal. r. 1995. Privátní andrologická praxe. Andrologie, léčba mužské neplodnosti, poruchy erekce, poruchy ejakulace, hormonální poruchy, operace mužskýcgh pohlavních orgánů.

   Angličtina Rozdělov - výuka angličtiny Kladno   registrace@anglictina-rozdelov.cz        DETAIL 
Lektorka s mezinárodní zkouškou FCE nabízí privátní lekce angličtiny na všech stupních.

   Animo Bohemia s.r.o.   info@animobohemia.cz   Brandýs nad Labem     DETAIL 
Poskytujeme odborné konzultace a navrhujeme řešení. Zpracujeme výrobní podklady a detaily projektu. Dodáváme a realizujeme kompletní stavebně truhlářské prvky s plným servisem, včetně rekonstrukcí historických budov a výplní pro nízkoenergetické a pasivní domy.

   Antivirová společnost Panda Software   info@panda-software.cz   Brno     DETAIL 


   Antonín Halata-FINEKO   ucetnictvi777@seznam.cz   Frýdlant n.O.     DETAIL 
Komplexní ekonomické poradenství pro začínající i stávající podnikatele se zaměřením na malé a střední firmy (živnostníky) a obchodní společnosti. Podnikám v níže uvedených oblastech od roku 1992. 1. Komplexní úvěrové poradenství - vyhledání investorů,úvěry,leasing technologií a nemovitostí,zajištění ručení,znalecké posudky 2. Zpracování úvěrových podkladů - podnikatelské záměry,finanční analýzy... 3. Vedení účetnictví pro živnostníky, OSVČ,s.r.o., evidence DPH, zpracování daňových přiznání, mezd. Přehledy OSVČ pro ČSSZ, zdravotní pojišťovny. Zkušenosti se složitými případy. Optimalizace daně z příjmu. Snížení daní. Praxe 15 let. Stát bere kde se dá, pomůžu Vám se bránit. Zkušenosti se složitými případy. Snížení daní. Praxe 15 let. Příklady z praxe - navštivte na mém webu. Stát bere kde se dá, pomůžu Vám se bránit.

   Aprinto Group s.r.o.   info@firmy-sidla.cz   Praha     DETAIL 
Sídlo firmy v Praze 10 za nejlepší cenu od 99Kč/měs. Kontroly 1x za 136 let. Sídlo firmy můžete legálně změnit kdykoliv. Virtuální kancelář poskytujeme na počkání nebo poštou. Nabízíme komplexní služby podnikatelům- zakládání firem, účetnictví, právní a daňový servis, tvorba www stránek, optimalizace, tisk letáků.. Vše zařídíme za Vás – v klidu podnikejte! Informace od pondělí do neděle 8.00-20.00 na tel.č. 607839115, nebo na info@firmy-sidla.cz

   ARBOR Mělník s.r.o.   info@arbormelnik.cz   Mělník     DETAIL 
Služby v zahradnictví. Realizace a údržba okrasných zahrad a veřejné zeleně. Ošetřování památných stromů. Management chráněných území. Projektové a administrativní práce.

   Architektura zahrady - ing. Hana Vymazalová   info@garten.cz   Jevišovice     DETAIL 
Návrhy zahrad RD, veřejné zeleně - pasportizace - inventarizace zeleně - plány údržby - kompletní zajištění realizace - poradenství v oboru zahradní a krajinářské tvorby - seznam firem v oboru.

   Ariadna   mail@cekia.cz        DETAIL 
Komplexní databáze subjektů českého kapitálového trhu a jejich CP; vyhledávání personálních vztahů a majetkových podílů. Události na kapitálovém trhu – valné hromady, odkupy akcií a vše, co zajímá majitele CP.

   Arxon s. r. o.   arxon@arxon.cz   PRAHA 3     DETAIL 


   asociace poškozených   info@asociace-poskozenych.cz   Sokolov     DETAIL 
Víte, co vše Vám umožňuje Vaše povinné ručení, právní zastoupení, náhradní vozidla, opravy vozidel, odškodnění ihned.

   Asociace PPP   office@asociaceppp.cz   Praha 1     DETAIL 
Asociace PPP pro podporu projektů spolupráce veřejného a soukromého sektoru, byla založena v roce 2004 jako dobrovolné sdružení právnických a fyzických osob, podnikajících v oblastech úzce spojených s projekty partnerství veřejného a soukromého sektoru. Předmětem činnosti a základním záměrem Asociace PPP je formou vzájemné spolupráce všech členů a v souladu s cíli, uvedenými ve stanovách, zajišťovat potřebnou legislativní, metodickou a organizační podporu ze strany soukromého sektoru při implementaci principu PPP do systému veřejného zadávání v České republice.

   Asset Protection s.r.o.   czech@growthstock.net   Praha 2     DETAIL 
Zakládání a prodej společností v SK. Zakládání, správa a prodej zahraničních společností i offshore. Prodej před registrovaných ready made (shelf) offshore společností, služby nominálních akcionářů, ředitelů i virtuálních kanceláří. Široká nabídka zahraničních bankovních účtů pro offshore společnosti.

   Astrologická poradna   nholoubkova@seznam.cz   Mratín     DETAIL 
Poskytuji astrologické a psychologické poradenství, pořádám kurzy zaměřené na osobní a duchovní rozvoj, píšu psychologické, esoterické a astrologické knihy.

   ATELIÉR iN - Naďa Pernicová   in@interierynada.cz   Brno     DETAIL 
Brána interiérů otevřená... Návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů. Realistické 3D vizualizace. Poradenství zdarma. Zakázková výroba kuchyňských linek a výklopných (sklápěcích) postelí. Výroba a instalace vybavení dětských hřišť, prodej zdravotních matrací. Svět dřevěných hraček a bytových doplňků ze dřeva.

   Ateliér Ing. Michaela Balíka – Sanace vlhkého zdiva Praha   balikm@volny.cz   Praha 5 - Smíchov     DETAIL 
Provádíme odborné posudky budov a zpracováváme návrhy na vysoušení zdiva.

   Atlantis Telecom, s.r.o.   info@atlantis.cz   Praha 10     DETAIL 
Informační technologie, digitální telefonní ústředny Matra-Nortel, ISDN, LAN/WAN, prvky a výstavba strukturované kabeláže.

   Aubrey Home   info@aubrey-home.cz   Praha     DETAIL 
www.aubrey-home.cz - navrhování bytových a nebytových prostor - nábytek a doplňky světových značek - design*furniture*inspiration - this is Aubrey s.r.o. Design of residential and commercial space. Furniture and accessories.

   AudioMaster CZ s.r.o. - divize MUSIC CITY   info@music-city.cz   Praha 9 - Vysočany     DETAIL 
Elektrické kytary a baskytary, akustické kytary, bicí, klasika, zvuková a světlená technika, DJ´s, home recording, klávesy - 5 odhlučněných zkušeben – MUSIC CAFÉ – koncertní sál MUSIC HALL. Metro Českomoravská, Praha 9 nebo na e-shopu online.

   Aukce-Brno   Info@aukce-brno.cz   Brno     DETAIL 
Internetové aukce a dražby. Obrazy a grafika českých a světových umělců, počítače, elektronika, starožitnosti, sbírky, sport..Předměty určené do aukce jsou vystaveny v aukční síni, Josefská 15, Brno

   Aukro - obchodujte   info@aukro-nakupujte-prodavejte.wz.cz        DETAIL 
Nakupujte nebo prodávejte v aukcích!

   Aukro.cz - Aukce   info@aukro-aukce.cz        DETAIL 


   AutoCont CZ, a.s. - školicí středisko Ostrava   info@edu.autocont.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 
Standardní kurzy výpočetní techniky: základy, kancelářské aplikace, Internet, počítačové sítě, vývojové nástroje, CAD systémy, DTP nástroje, vzdělávání pro děti a mládež. Konzultace, individuální školení a kurzy na přání. Tvorba aplikací na zakázku.

   AUTOSKLO PERFEKT   info@autosklo-perfekt.cz   PRAHA 8     DETAIL 
Poškozené autosklo nebo autoskla vyměníme přímo u Vás! Ve firmě, doma, v práci, v garáži, na parkovišti - vždy v originální kvalitě. Po Praze a v celém Středočeském kraji k Vám přijedeme zdarma! Dopravu platíme my. Šetříme Váš čas i peníze. Vaše poškozené autosklo přesklíme i expresně. Volejte ihned Vašeho specialistu na autoskla!

   Avon - Ostrava   qandq@volny.cz   Ostrava-Hrabůvka     DETAIL 
AVON CENTRUM - OSTRAVA-Hrabůvka - ŠPALÍČEK, Po-Pá 10-17 hod, KATALOGY * REGISTRACE * OBJEDNÁVKY

   awin IT, s. r. o.   info@awinit.cz   Praha 9     DETAIL 
Vzdělávací kurzy a odborná IT školení, kurzy pro začátečníky i pokročilé. Kompletní zabezpečení IT, zálohování dat, endpoint security, UTM.

   AXL electronics s.r.o.   info@axlelectronics.cz   Praha 8     DETAIL 
AXL electronics s.r.o. je česká firma poskytující komplexní služby v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů. Od roku 1995 je oficiálním velkoobchodním partnerem českého výrobce zabezpečovací techniky - firmy JABLOTRON. Hlavní činností firmy je maloobchodní a velkoobchodní prodej zabezpečovacích systémů firmy JABLOTRON. Kromě prodeje se zabýváme také instalací námi prodávaných zařízení. Na instalované zabezpečovací systémy poskytujeme 5-letou záruční lhůtu a možnost připojení k PCO-OKO1 na půl roku zdarma. Naší prioritou jsou bezdrátové systémy.

   AZkotle.cz - Bezkonkurenční ceny   hovorka@azkotle.cz   Č.Budějovice     DETAIL 


   AZL Otrokovice s.r.o.   stachova@azl.cz   Otrokovice     DETAIL 
Zkušební laboratoř č. 1059 akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17 025. Zkoušení usní, kožešin, textilu, poromerů, koženek, vláknitých materiálů a výrobků z nich, zkušebna, znalecké posudky na obuv,kožené oděvy,dětská obuv,oblečení,soudní znalec,soudní znalkyně,protokoly, certifikace,žirafa,testování

   Bajer Václav   bajer.v@seznam.cz   Praha 4 - Braník     DETAIL 
Návrhy,realizace a revize elektrických rozvodů domů, bytů, bytových jader i nebytových prostor. Údržba stávajících elektrických rozvodů. Potvrzování žádostí pro připojení elektroměru a ostatní elektro práce.

   Banding klub ČR   m.cierny@bandingklub.cz   Brno     DETAIL 
Laparoskopická bandáž žaludku je spolehlivou možností jak trvale zhubnout při těžké tzv. morbidní obezitě. Miniinvazivní chirurgická léčba obezity dociluje významný váhový úbytek. Klub lidí s adjustabilní gastrickou bandáží žaludku.

   Barbora ČERMÁKOVÁ Ing.   cermakova@LandDesign.cz   Praha 7     DETAIL 
Projekční činnost (dendrologické průzkumy, náhradní výsadby, osazovací plány, realizační dokumentace) Realizace a údržba sadových úprav Realizace a údržba interiérové zeleně Poradenství

   Bc. Milan Sedláček   sedlacek@znalecvin.cz   Valtice     DETAIL 
Znalec vína a všestranný odborník na oblast vinařství a vinohradnictví. Řízené ochutnávky vín pro různá společenská setkání, podnikové večírky, VIP recepce, rauty, svatby apod., včetně zajištění hudební produkce či celého cateringu a výběru lahodných pokrmů. Ideálně možno kombinovat s přednáškou, odborným školením nebo celým seminářem o víně na vybraná témata: degustace a hodnocení vín, vinařské oblasti, historie, výroba, zdravotní účinky, romantika, atd. Pro milovníky vína ve skupinách 10 až 50 osob nezapomenutelná vinařská turistika s ubytováním ve vinařském městečku Valtice , prohlídkou Lednicko-valtického areálu , návštěvami vinných sklípků a koštováním delikátních moravských vín při cimbálové muzice. Odborné poradenství na základě pětadvacetileté praxe v oboru vinohradnictví a vinařství: plánování vinic, zakládání a ochrana vinohradů, agronomie, ošetření a technologie zpracování hroznů, moderní výroba vína a jeho následný prodej, marketing a budování značky, manažerské řízení investic i celých firem, získávání dotací z fondů EU, orientace ve věcech práva a zákonů, asistence při otevírání vináren a vinoték, sommelierská činnost jako externí someliér a nákupčí vín pro archivaci, lepší restaurace či hotely.

   Bednář Pavel masérské, relaxační a regenerační služby   paulhooper@seznam.cz   Praha 6 - Bubeneč     DETAIL 
Masáže Pavel Bednář

   BELIT, spol. s r.o.   belit@belit.cz   Valašské Klobouky     DETAIL 
Prodej: stavební materiál a hmoty, nářadí. Služby: práce autojeřábem, autodoprava, fasádní studio.

   Benelli Service s.r.o.   amministrazionenabital@gmail.com   Olomouc     DETAIL 
Návrh a realizace interiéru na klíc: do Vaší nemovitosti dodáme sedací soupravu, ložnice, detský pokoj, obývací pokoj, koupelnu, dlažbu, obklady, sanitu, bytové doplnky a další.

   Benetax   benetax@seznam.cz   Nové Strašecí     DETAIL 
Odklady daní on-line, daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd

   BEPO Ostrava - BOZP a PO na míru   kolar@bepo.cz   Ostrava - Dubina     DETAIL 
Školení BOZP a PO on-line po celé ČR. Bezpečnost práce na míru, služby BOZP a PO komplexně. E-shop BOZP s produkty a službami v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Nabídka software pro BOZP.

   Bez realitky   spravce@bezrealitky.info   Brno     DETAIL 
Bez realitky je informační realitní server nabídek nemovitostí z celé České republiky. Najdete zde nabídky bytů od přímých majitelů, kteří nabízí nemovitosti a reality bez realitky. Stačí si vybrat.

   Bez realitky   info@bezrealitky.org        DETAIL 
Využijte náš server bezrealitky.org k prodeji nebo pronájmu nemovitostí, bytů, domů nebo pozemků bez provize a bez realitních kanceláří. S pomocí naší návštěvnosti a jednoduchého systému zobrazení nabídek uděláte rychlý a výhodný obchod.

   BezReklamky.cz   pavla.kratochvilova@up-promotion.com        DETAIL 
BezReklamky.cz, dříve bestoutdoors.cz, je inzertní portál majitelů volných reklamních ploch, který umožňuje nákup ploch bez zprostředkovatele. Společnosti i majitelé ploch tím šetří vysoké provize, které běžně hradí např. billboardovým společnostem.

   BJ electronic, s.r.o.   bj@bjelectronic.cz   Praha 4     DETAIL 
Vývoj a výroba elektronických zařízení. AC/DC, DC/DC měniče, napáječe, stabilizátory, záložní zdroje UPS, nabíječe, pohony, speciální zdroje…

   Blažena Česalová   cesalova.b@seznam.cz   Plesná     DETAIL 


   Blog o podnikání na volné noze   propagace@navolnenoze.cz        DETAIL 
Blog o nezávislém podnikání s užitečnými informacemi pro živnostníky, podnikatele a nezávislé profesionály na volné noze, tj. s důrazem na oblast drobného podnikání. Online od roku 2005 jako druhý nejčtenější weblog o podnikání v Česku. Pravidelný odběr novinek emailem a prostřednictvím RSS.

   BLUE-CELL s.r.o.   fokt@webdesign-reklama.cz   Praha 5     DETAIL 
DIR-Shop - nabízíme profesionální potápěčské vybavení, DIR kurzy, DIR potápění, Hylcyon, technické potápění, kurzy potápění, DUI, APEKS, Technical Diving International, vše na potápění - Halcyon.

   BM servis, s.r.o.   bmservis@bmservis.cz   České Budějovice     DETAIL 
BM Servis s.r.o. se zabývá tvorbou a poskytováním informačních systémů od počátku devadesátých let. Během své historie vyprodukovala několik typových firemních informačních systémů pro menší, střední a větší firmy. Softwarová produkce je završena integrovaným firemním IS BÍLÝ MOTÝL pro střední a větší firmy.

   Bohemia solar - Josef Matyáš   bohemia.solar@worldonline.cz   Náchod     DETAIL 
Firma Bohemia Solar poskytuje komplexní služby a poradenství v oblasti aplikací alternativních zdrojů energií. Sluneční kolektory HELIOSTAR k přípravě TUV a k přitápění, solární absorbéry SOLADUR "S" k vyhřívání bazénů, nízkoteplotní vytápěcí systémy, dřevokotle, tepelná čerpadla. Návrhy-projekty-realizace. Dodávky a instalace zahradních bazénů, filtrační technologie, bazénová chemie a příslušenství.

   Bonsai-zahrada Marta Klimentová   bonsaizahrada@seznam.cz   Praha 6     DETAIL 
Prodejna a vyhřívaný skleník v Praze. Bonsaje venkovní a vnitřní, orchideje, sukulenty, kaktusy, epifytní rostliny, tillandsie, masožravé rostliny a další doplňky, zajímavosti a dárky. Literatura, nářadí, substráty, hnojiva, suiseki, minerály a fosilie.

   Boutique MAGNOLIE   jaroslavapichova@seznam.cz   Milevsko     DETAIL 
Prodej najdete u nás italské produkty: kabelky, šály, šátky či dámskou obuv z desingnové řady MACCIONI.Sortiment se skládá z velmi kvalitních materiálů od světoznámých, uznávaných a lety prověřených značek jako jsou FAUST, VIA APPIA

   BP Consult, s.r.o.   bpconsult@bpconsult.cz   Praha 10     DETAIL 
Konzultační a inženýrská firma v oborech ochrany životního prostředí, prostředí ekologických škod, geologie a hydrogeologie. Nabídka služeb: geologický průzkum, EIA - posuzování vlivu na životní prostředí, EMS - dle soubotu norem ISO 14 000, ekologický audit, analýza rizik, studie proveditelnosti, sanace kontaminovaných území, průzkum znečištění, odběry vzorků (do 24 hod.), chemické analýzy (do 24 hod.), vrtné práce.

   Brdské reality Příbram   info@brdskereality.cz   Příbram     DETAIL 
Pravidelně aktualizované stránky s nabídkou nemovitostí především z oblasti Brd a příbramska.

   BRNĚNSKÁ realitní kancelář - SVOBODOVÁ   rksvobodova@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Jsme brněnská realitní kancelář se zaměřením na zprostředkování zejména prodeje, pronájmu a podnájmu bytů v lokalitě Brno a okolí. Samozřejmostí jsou u nás právní garance a individuelní přístup.

   BSc. Sven Portz   svepo@seznam.cz   Liberec     DETAIL 
Průvodce turistů a překladatel z českého a anglického jazyka do němčiny. Rodilý mluvčí (Němec s anglickým vzděláním) plynule hovořící německy, anglicky a česky. Jednosměrné překlady z češtiny nebo angličtiny do německého jazyka, přepis audiovizuálních záznamů, stylistické úpravy a jazykové korektury německých textů. Činnost průvodce a jiné služby v oblasti turistiky a cestovního ruchu: provádění turistů a firemních hostů, cykloturistika a doprovod na kolo, řízení minibusu (řidičský průkaz pro skupiny B a C1E, včetně přívěsů), nákupy a pořádání pikniků, přeprava a opatrování zavazadel, asistence cizinců na úřadech, apod.

   Business Consulting   info@business-consulting.cz   Modletice     DETAIL 
Business Cosulting je specializovaná společnost zaměřená na pomoc firmám v rozvoji na poli internetu. Naše dlouholeté zkušenosti nám pomáhají rychle a účinně dosáhnout cíle - několikanásobně zvednout účinnost stávající internetové prezentace zadavatele, nebo vytvořit novou a oslovit tak celý trh. Chcete-li tedy zlepšit Vaší pozici na trhu, vyberte si z následujících produktů: Business consulting, Marketing consulting, SEO, Grafika a webdesign, Internetové aplikace.

   Bylinky od Venuše – přírodní léčitelství   info@bylinkyodvenuse.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Bylinkářství s rodinnou tradicí nabízí vlastní bylinné produkty a čajové směsi, alternativní léčbu, poradenství v oblasti zdraví a zdravé životosprávy, detoxikační kůry, lymfodrenážní i klasické masáže a také diagnostiku pomocí reflexní terapie.

   Ca Povoda   povoda@centrum.cz   Kolín 2     DETAIL 
Vodácká cestovka - akce na českých, slovenských a polských řekách. Firemní vodácké akce, školní kurzy, vodácké zájezdy, půjčovna lodí, akce na klíč. Vltava, Otava, Lužnice, Berounka, Ohře, Sázava, Hron, Dunajec, Poprad, Váh, Orlice a Litický oblouk, Stvořidla

   Catering BPS   links@mercadeo.cz   Praha 2,     DETAIL 


   CatRank.cz   regis@nejmedia.net   Ceska Trebova     DETAIL 


   Centrum realit Znojmo   centrum.realit@seznam.cz   Znojmo     DETAIL 
Centrum realit Znojmo zajistí prodej a pronájem domů, bytů, chalup, chat, komerčních objektů, pozemků v obcích na okrese Znojmo, Brno. Prodej, koupě, zprostředkování, nájem, pronájem. Rodinné domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady, komerční objetky. Pro prodávající jsou naše služby zdarma.

   Centrum zdraví a redukce váhy   hubnuti.zdrava.vyziva@gmail.com   Pardubice     DETAIL 
Poradenství v oblasti zdravé výživy, redukce váhy, sportovní výživy a výživy na energii. Programy vyvinuté lékaři na přírodní bázi pro optimální výživu, pro redukci váhy, pro sport, pro energii a vitalitu, pro nabírání svalové hmoty.

   Certifikace FSC a ISO - zastoupení NEPCon pro ČR a Slovensko   nepcon@centrum.cz   Střelice u Brna     DETAIL 
NEPCon zajistí veškeré nutné činnosti spojené se získáním certifikátu FSC (Forest Stewardship Council) nebo ISO. Provádíme audity lesního hospodaření i dřevozpracujících podniků ve spotřebitelském řetězci garantující původ dřeva ve finálním výrobku. Certifikáty FSC vydáváme z pověření společnosti SmartWood ve střední a východní Evropě, Skandinávii a v Rusku. Podrobnější informace o podmínkách a požadavcích na udělění certifikátu naleznete na www.nepcon.net a to i v češtině.

   Cespol Group s.r.o.   golas@cespol.cz   Ostrava     DETAIL 
Cespol Business Service – Vaše řešení pro polský a slovenský trh. Cespol Group s.r.o., společně s polskou a českou firmou a také se skupinou cca 30 odborníků z oboru práva, účetnictví, marketingu, obchodu, tvoří Cespol Business Service, který zjednoduší start a rozvoj Vaší firmy na trhu Polsko – Česko - Slovensko Můžete se bez problémů domluvit ve svém rodném jazyce. Působíme od 1991 roku – příchodem k nám můžete využít zkušenosti i znalosti jaké nabízí Cespol Business Service. S námi: a) založíte společnost v Polsku nebo na Slovensku b) pronajmete si kancelář pro nové sídlo c) najdete i prověříte zahraničního obchodního partnera d) získáte uspokojující odpovědí z oboru práva, účetnictví, atd. Jestli potřebujete vyřešit nějaký problém v Polsku nebo na Slovensku, a neumíte ho vyřešit sami, kontaktujte nás. Jsme si jistí, že najdeme pro Vás optimální řešení. Těší nás úspěchy Vaší firmy na trhu u blízkých sousedů!

   Cestování Jamajka   webmaster@aira.cz   Praha 2     DETAIL 
Jamajka je nádherný ostrov ve Velkých Antilách, jehož příroda vytváří překrásný obraz plný kontrastů – moře, pláže s bílým a zlatým pískem, hornaté vnitrozemí s mohutnými vodopády, vegetace stále zelených tropických lesů s cennými dřevinami a savany s množstvím kaktusů.

   Cestovní agentura - EXOTIKA   info@caexotika.cz   Pardubice     DETAIL 
Největší prodejce ON-LINE zájezdů do celého světa.

   Cestovní pojištění   spravce@prodejbytu.org        DETAIL 
Porovnání nabídek cestovního pojištění a pojišťoven působících na českém trhu. Sjednejte si online, rychle a velmi levně od několika korun na den. Najděte si podrobné informace o pojištění, které si můžete sjednat odkudkoli na cesty.

   CIS - Informační bezpečnost   office@cis-cert.cz   Praha 9     DETAIL 
Certifikace nejen podle norem ISO 27001, BS 7799/ISO 17799, BS 15000, ISO 20000, Stage review, ale i kurzy manažer IS (pro informační bezpečnost) a auditor IS.

   Citellus, s.r.o.   vsysel@citellus.cz   Praha 9     DETAIL 
Zajištujeme poradenství v řízení kvality a environmentu(ISO 9000, ISO 14000), EFQM a BSC. Nabízíme programy pro implementaci systémů managementu v organizacích obchodu, IT a cestovního ruchu. Projekt JPD3- bezplatné vzdělávání v managementu kvality v cestovním ruchu.

   CLR s.r.o.   info@clr-czech.com   Blansko     DETAIL 
Elektronické a mechanické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, docházkové a přístupové systémy, datové sítě, měření a regulace, výpočetní technika, satelitní systémy, dealer Digi Tv, poskytovatel připojení k internetu v Blansku a okolí

   CODES CZ s.r.o.   info@codescz.cz   Trutnov     DETAIL 
Společnost je zaměřena na rozvojové poradenství v oblastech: obchodní rozvoj, komunikace, dotace a dotační management a energetické poradenství. Vlastní vývojové oddělení k podpoře projektů v oblasti úspor elektrické energie a vývoj na zakázku.

   COLMEX s.r.o.   colmex@colmex.cz   Praha 3 - Žižkov     DETAIL 
Dodáváme a instalujeme kompletní vybavení veřejných a školních dětských hřišť a sportovišť. Poskytujeme bezplatné poradenství, zpracování 3D návrhů a kalkulací. Zajišťujeme odborné kontroly a revize dle aktuálních norem.

   Combitrading s.r.o.   info@combitrading.cz   Praha 2     DETAIL 
Společnost Combitrading je přední firmou na trhu v oblasti řešení automatické identifikace, mobilního sběru, přenosu a správy dat pomocí technologie čárového kódu či RFID. Naši klienti jsou z celé řady odvětví, mimo jiné z logistiky, výroby, státní správy, zdravotnictví, komunikací a prodeje. Patříme mezi dlouholeté členy sdružení GS1 Czech Republic.

   Commed, s.r.o.   stauda@commed.cz   Praha 4     DETAIL 
Konzultace a poradenství při přípravě k certifikaci systému řízení jakosti dle ISO9000.

   Contrast Consulting Praha, spol. s r.o., Controller-Institut Praha   info@controlling.cz   Praha 6     DETAIL 
Poradenství a vzdělávání v oblastech controllingu, strategickém a nákladovém managementu, financích, change-managementu a balanced scorecard.

   CRDR, s.r.o.   info@crdr.cz   Praha 2     DETAIL 
Nabízíme služby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi, koordinátor BOZP, dle zák. 309/2006 Sb., vypracování plánu BOZP a kompletní služby v oblasti BOZP, včetně školení zaměstnanců i formou e-learningu.

   Creditreform, k.s.   creditreform@creditreform.cz   Praha 1     DETAIL 
Mezinárodní hospodářská databanka - poskytování hospodářskkých informací, prověření bonity firem. Mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek. Marketing.

   Crkonová Krejcovství   pavlakrej@seznam.cz   Praha 9     DETAIL 
Krejcovství-chodící salon.Nemáte dostatek casu,nevadí-rádi prijedeme,nabídneme,poradíme.Navrhneme originální model dle Vaseho typu,posravy i barevných tónu z hedvábí,hedvábí je nadcasové.Zhotovíme snímatelný potah na Vasi sedací soupravu.Opravy a úpravy na nových i starsích odevech.

   Cuhra Consulting   cuhra@post.cz   Písek     DETAIL 
E-TIME. Chcete mít více času? Internetový magazín o time managementu: know how, testy, checklisty, forum, kurzy, trénink, coaching, consulting, instrumentář, diáře, literatura.

   Čech Petr, Ing.   zncech@volny.cz   Brno     DETAIL 
Odhadce nemovitostí. Soudní znalec z oboru ekonomika, ceny a odhady nemovitostí.

   Česká krajina CZ, o.s.   info@ceskakrajina.cz   Osečná     DETAIL 
Občanské sdružení Česká krajina CZ zajišťuje zájemcům o pěstování rychle roztoucích dřevin a Japonských topolů sadební materiál, kompletní poradenství a servis.

   Čištění odpadů a kanalizace Brno   cisteni.odpadu@email.cz   Brno     DETAIL 


   ČSOB povinné ručení   holec@euro-pojisteni.cz   Brno     DETAIL 
Nejlevnější povinné ručení ČSOB můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Bez nutnosti osobních návštěv si můžete i vy snížit částku, kterou platíte.

   DÁL Lanškroun   dal@dal.cz   LANŠKROUN     DETAIL 
NÁBYTEK - výroba a prodej, vybavení bytů i kanceláří, Návrhy a realizace interiérů, tel: 0467/523180 ŽIDLE a KŘESLA - výroba, velkoobhod, vzorkovna a maloprodej, náhradní díly, servis, opravy, ... tel: 0467/524300, 524999, DOPRAVA a STĚHOVÁNÍ, Hotel POHODA *** : NON-STOP recepce tel: 0467/521055,522845 turistické i hotelové ubytování

   Dalibor Sosna   dalibor.sosna@seznam.cz   Karviná     DETAIL 
Plastová okna, zadejte zdarma poptávku firmám pomocí internetu. Informační portál zabývající se problematikou plastových oken s možností zadání poptávky.

   Dana Trejbalová Květiny-Pro-Radost a svatební kytice   info@kvetinyproradost.cz   Malešice - Praha 10     DETAIL 
Florista – Dana Trejbalová – pro vás vytvoří - Kytice ke každé příležitosti - Svatební kytice – Květinové šperky - Dárkové a slavnostní vazby - Květinové koše - Aranžování květin - Výzdoba interiéru - Vazby ze sušených rostlin - Hrnkové květiny - Užitková keramika - Stylové doplňky - Doručení květin po Praze

   DANTE ZÁCLONY zásilkový prodej   dante@zaclony.cz   Ostrava Kunčice     DETAIL 
Zaclony.cz - výroba a zásilkový prodej záclon, ubrusů, dekoračních látek,ručníků a povlečení. Jednoduchý a přehledný výběr z více než 100 druhů moderních záclon.Záclony dětské, záclony barevné, povlečení dětské, povlečení krepové, povlečení bavlna, povlečení satén, a.t.d. Zadejte katalog zdarma na tel 607878707

   Delmas - kožené zboží   delmascz1@gmail.com        DETAIL 
Prodej koženého luxusního zboží. Kožené kabelky, kožené peněženky, kožené pánské kufříky, etuje, tašky přes ranemo. Vycházkové hole, šperkovnice, šály, deštníky, levninky i opasky.

   Dermoporadkyně Mgr. Petra Černá   cerna@dermoporadkyne.cz   Starý Plzenec     DETAIL 


   Design interior - nábytek a interiéry   info@design-interior.cz   Praha     DETAIL 
Návrhy interiérů a realizace, kancelářský nábytek, kuchyně, sedací nábytek, skříně na míru. Architektonické návrhy a poradenství v oblasti vybavování interiérů.

   Diecézní charita ostravsko-opavská   dchoo@seznam.cz        DETAIL 
Informace o Diecézní charitě ostravsko-opavské, jejím poslání, aktivitách a charitách. Jejími vlastními aktivitami jsou Středisko humanitární pomoci, Vesnička soužití a Poradenské a informační centrum a vzdělácí činnost.

   Dolce Vita intl.   info@easywedding.cz   Brno     DETAIL 
Svatební agentura - Easy Wedding. Rozhodujete se, kde bude probíhat Vaše svatba? Největší výběr míst obřadů pro Jižní Moravu. Svatební agentura a půjčovna dekorací. Svatební koordinátor připraví svatbu dle představ. Výzdoba svatební tabule i obřadu. Kalkulačka svatby zdarma.

   dolphin consulting s.r.o.   Registrace.Odkazu@seznam.cz   Praha 9     DETAIL 
Konzultační společnost zaměřená na obor Business Intelligence, pokrývající celé portfolio služeb zaměřených na řízení výkonnosti podniku. Integrace dat v datových skladech, plánování, analýza, reporting, tvorba skórkaret a dashboardů.

   Domácísauna.cz   hotdot@centrum.cz   Brno     DETAIL 
Informační web o tom , jak se staví domácí sauna. Rady pro kutily, stavba sauny a problémy spojené se stavbou. Informujte i ostatvní jak jste stavěly domácí sauny vy.

   Dominik Diviš   info@portalozdravi.cz        DETAIL 


   Domov X   domovx@seznam.cz        DETAIL 
Po registraci máte možnost si sestavovat tipy na svůj vlastní ideální domov. Nové nápady na bydlení, nábytek a design. Můžete pokládat otázky a odpovídat na ně. Dále hodnotit a doporučovat obchodní domy ostatním návštěvníkům.

   Dr. Ing. Jana MATUROVÁ - PYROKONTROL trading & consulting   pyrokontrol@pyrokontrol.cz   Trhové Sviny     DETAIL 
Poskytujeme komplexní zajištění podnikajících fyzických, právnických a soukromých osob v: požární ochraně, bezpečnosti práce, enviromentu, revizích elektrických zařízení do 1000 V, v prostorech bez nebezpečí výbuchu (rozsah E2A).

   Dr. Landa   katalogy@drlanda.cz   Praha 9     DETAIL 
Pro lidi, kteří trpí krvácením dásní a paradontózou, jsou stránky drlanda.cz poradnou při řešení jejich problémů. Naše zkušenosti a preparáty jim pomáhají v prevenci a léčbě zánětu dásní a paradentózy.

   Drogerie z dovozu   dovozovadrogerie@centrum.cz        DETAIL 


   Družstvo ENVICRACK   petr.nemeth@envicrack.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
alternativní a obnovitelné zdroje energie, pyrolýza, solární energie, inovace železniční dopravy

   DT pianina   pianinadt@centrum.cz   Kladno     DETAIL 
Prodej repasovanych pianin,opravy,ladeni,poradenstvi

   DUMA Consult   info@dumaconsult.sk   Prešov     DETAIL 
Správa účtovníctva pre malé a stredné podniky, účtovanie aj v Euro, jednoduchá komunikácia, osobný prístup ku klientovi, rady, ako ušetřit, daňová optimalizácia nákladov.

   DVERAL   kancelar@dveral.cz   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Bezpečné a vkusné dveře pro celou Ostravu (provozova Ostrava-Poruba). Bezpečnostní úpravy, čalounění a renovace dveří, celokovové dveře Sherlock, montáže kování, zámků, vložek, prahů a těsnění, zalévání zárubní betonem.

   Dveře a zárubně - Šimbera s.r.o.   psimbera@simbera.cz   Brno     DETAIL 
Návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dvere Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, drevena eurookna, laky Sayerlack. Prodejna a vzorkovna dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří

   Dveře DANA   dvere@dana.cz   Brno     DETAIL 
Originální rakouské dveře DANA: dřevěné dveře, skleněné dveře (celoskleněné), prosklené dveře s vlysy, dveře dýhované, dveře z masívu. Maloobchod a velkoobchod dveřním kováním: dveřní kování M&T, TWIN, COBRA a další... Kliky, závěsy (panty) Prodejny a vzorkovny dveří v Brně, Praze, v Mělčanech. Regionální zastoupení ve většině větších měst. Dřevěné dveře a zárubně, kování na dveře, fotogalerie vyráběných dveří, zaměřování stavebních otvorů, prosklené dveře, panty, dveřní závěsy, montáž dveří...

   Dycans - Dovoz z Číny, certifikace výrobků pro ČR a EU   s.kamenicek@dycans.cz   Praha 5     DETAIL 


   Dyntar Karel   clovecesaujsecz@centrum.cz   Jičín     DETAIL 
Portál o saunování,kde najdete přehledně zařazené sauny a wellness podle krajů a okresů. Články o saunování, akce, slevy do saun. Navštivte člověčesaunujse a najděte si saunu ve svém okolí.

   E consulting, s.r.o.   info@ecic.cz   Třebíč     DETAIL 
Připojení k internetu v Třebíči Ekonomické a účetní služby Řizení projektů Projekty EU

   E&M HB servis s.r.o.   info@emhb.cz   Havlíčkův Brod     DETAIL 
Zabýváme se odbornými analýzami a konzultacemi v oblasti požární ochrany, odpadové hospodářství, bezpečnost práce a ekologie v kraji Vysočina. Dále nabízíme správu a údržbu nemovitostí, ochranu majektu a osob.

   Easy Support - prodej ready-made s.r.o. firem, factoring a finance   easys@centrum.cz   Ostrava     DETAIL 
Založení s.r.o. na klíč a prodej hotových ready-made firem pro okamžité zahájení podnikání. Firemní finance a factoring formou poskytování peněžních prostředků na profinancování pohledávek neboli faktoring. Zprostředkování prodeje společnosti nebo obchodního podílu, poradenství a pomoc při zakládání firmy. Působnost Praha, Ostrava a celá ČR.

   Easy Support Praha   easys@centrum.cz   Praha 9 - Vysočany     DETAIL 
Nabízíme prodej ready made společností, založení s.r.o., založení a.s., prodej s.r.o., prodej a.s. po celé ČR. Naše společnost pro Vás komletně zařídí založení firmy po celé ČR. Organizace valných hromad, poskytnutí sídla.

   e-Brigady.cz - brigády pro studenty, nabídka zaměstnání   info@e-brigady.cz   Bohumín     DETAIL 
Nabídka brigád a práce nejen pro studenty. K dispozici nabídky zaměstnání z celé ČR a speciálně Praha, Brno, Ostrava

   EDISN telekomunikační služby a instalace elektroniky   edisn@seznam.cz   Kostelec nad Č. lesy     DETAIL 
Specializovaný prodej elektroniky a baterií. Provádíme instalace a servis elektroniky. Firma je partnerem společností Telefonica O2 a Tmobile Nabízíme služby a produkty společností O2, Tmobile, Vodafone, Ufon a dalších K produktům nabízíme poradenství a servis.

   Eduard Boháč - Geosan B&P   bohac.geosan@seznam.cz   Mníšek pod Brdy     DETAIL 
Zabýváme se stíněním záření zemních nehomogenit tzv. Geopatogenních zón, zařízením Geosan 01. Zjišťoáním elektrosmogu v bytech a kancelářích. Vhodné pro hypersenzitivní pracovníky, kteří se cítí velice unavení v určitých místech.

   EDUX s.r.o.   edux@edux.cz   Praha 8     DETAIL 
Společnost se specializuje na vzdělávání jednotlivců (otevřené kurzy) a společností (akce na zakázku) v oborech -telemarketing, komunikační a prodejní dovednosti, rétoriku se zaměřením malé a střední podniky.

   Ekonomický a poradenský servis s.r.o.   info@eps-olomouc.cz   Olomouc     DETAIL 
Prodej společností, založení s.r.o. na klíč, asistence při založení společností, prodej firem, ready-made společnosti nachystané k okamžitému prodeji. Společnost také poskytuje vedení účetnictví, mzdového účetnictví a zpracování daňových přiznání.

   eKontaktniCocky.cz   info@ekontaktnicocky.cz   Olomouc     DETAIL 
On-line internetový prodej kontaktních čoček všech značek a typů (Ciba Vision Bausch & Lomb, Johnson & Johnson, Cooper Vision) a roztoků pro péči o kontaktní čočky za velmi příjemné ceny!. Bezplatná konzultace problémů korekce zraku.

   Elektrika.CZ   redakce@elektrika.cz   Brno     DETAIL 
Elektrotechnický server. Aktuální zpravodajství o silnoproudé elektrotechnice v České republice.

   Elektronické zabezpečovací systémy   seo@neofema.cz   Praha     DETAIL 


   ENCO group, s.r.o. – Energetický audit   info@enco-group.cz   Olomouc - Hodolany     DETAIL 
Provádíme energetické audity. Nabízíme písemné zpracování zprávy auditora. Dále provádíme zpracování průkazů energetické náročnosti budovy - energetického štítku.

   Energ, spol. s r.o.   info@energ.cz   Brno     DETAIL 
Energetcké poradenství zdarma, úspory energie, alternativní zdroje energie, úsporné výrobky a systémy, energetické studie a audity, …

   ENERGOPLAN s.r.o.   info@energoplan.cz   Dalovice u Karlových Varů     DETAIL 
Projektová a inženýrská kancelář. Inženýrská, projektová, poradenská a dodavatelská činnost v oboru techniky prostředí staveb. Energetické audity, hydronické vyvažování otopných a chladících soustav.

   Enviform - Bezpečnost a hygiena práce   enviform@enviform.cz   Třinec     DETAIL 
Společnost poskytuje poradenské a laboratorní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO), pracovního prostředí, ekologie, systému jakosti, metrologie, zkušebnictví a osobních ocharanných pracovních prostředků (OOPP).

   Epdo - Originální doplnky do domácnosti ci koupelny, dárky a gadgets   epdo@damak.cz   Praha     DETAIL 
V internetovém obchode Epdo.cz najdete designové nádobí do kuchyně, doplnky do koupelny, do kanceláre či do domácnosti. U nás porídíte oblíbené osobní kacenky či tisíce jiných produktů skladem. Netradicní dárky Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, slap, SQUARE, MIDNIGHT, budík cínka, Twilight Saga, Harry potter, CLEAN BALLZ - koule do pracky, furminátor, Magické natácky, Powerball Instantní rybicky, náramek proti komárum, utíkající budík, clocky, silikonové hodinky, dárky,gadgets,doplnky,web,eshop,epdo,darek,zabava,originalni

   E-Sazka / Sazka Tip - Kurzové sázky po internetu   info@e-sazka.info        DETAIL 
E-Sazka / Sazka Tip - Registrace do klubu SAZKA. Kurzové sázky po internetu a bez manipulačního poplatku! Chcete sázet po internetu a nevíte, jak na to? Zkuste to s námi! Sázejte pohodlně v trepkách, bez běhání na sběrny denně do půlnoci.

   eStav.cz - české stavebnictví od A do Z   eStav@eStav.cz   Praha 1     DETAIL 
Český stavební portál: Volně přístupné databáze - stavební firmy, výrobky, materiály, katalogové listy. Výkonný vyhledávač, přehledná nomenklatura, kvalitní zatřídění. Bydlení, cesty, energoStav, kalendář, veletrhy, akce, statistiky, zákony, práce, zprávy, SMS, počasí. Český stavební informační systém - nejvýznamnější oborové databáze. Zařazení a provoz zdarma.

   eStřechy CZ   info@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
Největší databáze dodavatelů pro střechy, poradenství v oboru střech, popisy základních materiálů, poptávky, inzerce, informační navigační centrum.

   EUROCITE CZ   obchod@biliard.cz   Praha 8 – Karlin     DETAIL 
Jsme prodejna zábavní techniky naše firma nabízí biliard příslušenství tága stolní fotbal hokej terče šipky koule snooker pool Stolní fotbal kulečníkové stoly kulečníky snooker šipky pool biliard příslušenství tága stoly fotbal hokej terče šípky koule jukebox zábava

   EUROCLEARINGBANK s.r.o.   office@eclearingbank.com   Ústí nad Labem     DETAIL 
Systém EUROCLEARING je evropské označení komplexní nabídky obchodních služeb a technologií optimálních pro každý podnikatelský subjekt. Naším cílem je poskytování kvalitních obchodních služeb a technologií na bázi clearingového zúčtování pro malé i velké podniky napříč podnikatelským spektrem.

   Euroenergy   info@euroenergy.cz        DETAIL 
Společnost Euroenergy poskytuje komplexní poradenství v oblasti energetiky.

   Eventy,eventová agentúra, detské pesničky, karaoke, firemné akcie   eventy@prostaff.sk   Bratislava     DETAIL 
Eventová agentúra, ktorá poskytuje firmám odbornú spoluprácu pri organizácii eventov, animačných programov pre deti, spoločenských a športových podujatí.

   Evian Fish   info@jezirkakvaria.cz   Brno     DETAIL 
Firma Evian Fish se zabývá výstavbou zahradních okrasných i koupacích jezírek, exteriérových i interiérových fontán a výrobou a instalací akvárií na míru včetně vybavení, fauny i flóry. Zajišťuje také servisní služby - čištění a správu akvárií a jezírek.

   EVP - ekologie v praxi   info@ekologievpraxi.cz   Planá nad Lužnicí     DETAIL 
Po celé České republice nabízíme služby z oblasti posuzování vlivů na životní prostředí (EIA, SEA), hodnocení vlivů na krajinný ráz (KR), přírodovědný průzkum, biologické hodnocení, hodnocení NATURA 2000 (naturové hodnocení). Klíčová slova: ekologie, EIA, SEA, krajinný ráz, hodnocení vlivu na krajinný ráz, biologické hodnocení, biologický průzkum, přírodovědný průzkum, dendrologie, dendrologický průzkum

   exoticky-nabytek.cz   info@exoticky-nabytek.cz   Brno     DETAIL 


   ExpertKarel.cz - poptávky na dodavatele   info@expertkarel.cz   Praha 3     DETAIL 
ExpertKarel.cz šetří Váš čas i peníze! Spojujeme dodavatele a zákazníky: Vaší poptávku po službách/zboží ZDARMA rozešleme vhodným dodavatelům, kteří Vás osloví s nabídkou na míru. Dodavatelům zajistíme obchodní příležitosti z jejich oboru podnikání.

   Expos Heating a.s. - www.iexpos.cz   eshop@expos.cz   Batňovice     DETAIL 
Jsme největší český dodavatel náhradních dílů na kotle, sporáky, bojlery, topidla, akumulační kamna, Dakon, Mora, Gorenje, Karma, DZD Dražice, Tatramat, Protherm, Thermona, Ariston a dalších.

   Extra stěhování s.r.o.   info@extra-stehovani.com   Plzeň - Slovany     DETAIL 
EXTRA STĚHOVÁNÍ - Žlutý slon je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. Katalog stěhování a stěhovacích firem. 24 hodin denně stěhujeme, vyklízíme, vykupujeme, uskladňujeme. Ulehčujeme vaše životní situace. Nemáme žádné vedlejší příplatky. Žlutý slon je dokonalý. Nevěříte? Tak si vyberte jiné stěhováky. Chybami se člověk učí, příště zavoláte Žlutého slona.

   FEDS s.r.o.   feds@feds.cz   Praha     DETAIL 
Poskytujeme služby v následujících oblastech: Finanční poradenství Daňové poradenství Organizační poradenství Vzdělávací a školící činnost

   Filip Husák   tips-bet@tips-bet.com   Praha 5     DETAIL 
Placené tipy. Poradenství v sázení. Kursové sázky. Sportovní sázky. Analýzy tenisových turnajů. Kursové sázení představuje netradiční způsob investování.

   Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba   profiblog@damak.cz        DETAIL 
Profiblog.Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události.

   FineDesign   info@finedesign.cz   BRNO     DETAIL 
Komplexní řešení v oblasti tvorby webových stránek a aplikací. Tvorba www, poradenství, webdesign, programování, registrace domén, zajištění webhostingových služeb, design shop a spousta dalších služeb.

   Fiposs   fiposs@seznam.cz   Frenštát pod Radhoštěm     DETAIL 
Finance, pojištění, splátky, služby - nabídka finančních služeb pro širokou klientelu. Úvěry, kreditní karty, hypotéky, nákupy na splátky, pojištění, program daňových úlev pro zaměstnavatele.

   FOBOS - THOR s.r.o. - bezpečnostní a detektivní služby   info@fobos-thor.cz   Hlinsko     DETAIL 
Agentura FOBOS - THOR s.r.o. nabízí bezpečnostní a detektivní služby. Zaměřujeme se na zabezpečení kulturních a společenských akcí, osobní ochranu, přepravu cenných zásilek, zjišťování pobytu a identifikace osob, sledování nevěrných partnerů a další služby.

   Fortissimo-výroba chovatelských potřeb,strojní vyšívání a e-shop   info@fortissimo.cz   Dvůr Králové n.L.     DETAIL 
Chov.potřeby jako podušky, oblečky,mašličky, pelíšky,přenosky,kosmetika Jean Pierre Héry.Kosmetická poradna pro pro psy a kočky.Klub Fortissimo staňte se členy a nakupujte levněji.Strojní vyšívání podle grafické předlohy až po vyvzorování výšivek .

   Frimmel Martin JUDr.   frimmel@frimmel.cz   Brno     DETAIL 
Odborná němčina včetně soudního ověření.

   FYZIOFIT professional s.r.o.   fyzio-fit@ppc-seo.cz   Vratimov     DETAIL 
Společnost FYZIOFIT professional sdružuje specialisty z oblasti fyzioterapie, ortopedie, výživy, trenéry a instruktory, kteří svým osobním přístupem a chutí k oboru předávají své odborné znalosti všem lidem, co věří, že pohyb léčí a pomáhá.

   GAP Global Accounting Partners, s.r.o.   gtaligova@gap.cz   Praha 1     DETAIL 
Zpracování účetnictví a mezd on-line, dle českých i mezinárodních standardů, reporting v českém a anglickém jazyce. Dále poskytujeme daňové a finanční poradenství, audit a personalistiku.

   GeoZdraví-geopatogenní zóny a zdravý domov   info@geozdravi.cz   Liberec     DETAIL 
Máte bolesti hlavy, zad, šíje nebo kloubů? Mají Vaše děti narušený spánek nebo je nacházíte spát téměř mimo postel? Trpíte na migrény nebo Vás trápí nespavost? Léčení běžných chorob u vás trvá déle než obvykle? Na vině mohou být GEOPATOGENNÍ ZÓNY!

   Gift Promotion   info@giftpromotion.cz   Brno     DETAIL 
Specialista na reklamní předměty a dárky

   Global Management Studio s.r.o.   andrej.terlanda@globalmanagement.cz   Praha     DETAIL 
Vzdělávání dospělých. Zvyšování osobních i profesních dovedností v soukromém a pracovním životě prostřednictvím prezenčních soft-skills a ICT školení a kurzů v Brně nebo u vás v sídle firmy, poradenství a online videokurzů.

   GOLDEN služby s.r.o.   info@pravnidotazy.eu        DETAIL 


   Gomtrade s.r.o.   spolecnostGomtrade@seznam.cz   Kolín     DETAIL 
Jsme společnost Gomtrade s.r.o., která se zabývá realizací obchodu a výrobou zboží na mezinárodním trhu. Chtěli bychom Vám nabídnout naše služby a řešení při vybírání vhodného výrobce a dovozce Vami poptávaného zboží. Spolupracujeme s řadou významných světových výrobních závodů po celém světě, kde zařizujeme kompletní servis od zařízení výroby, certifikace, kontroly, auditu, až po doručení finálních produktů našim klientům.

   GPS-NAVIGACE BARYK computers   baryk@baryk.cz   České Budějovice     DETAIL 
GPS navigace za nejlepší ceny kompletně v češtině, s českým hlasem, do auta na kolo i pro turisty. Vše s českým návodem a jednoduchým ovládáním.

   Gremium - Mgr. David Plaček   gremium@volny.cz   Brno     DETAIL 
Personální pradenství pro firmy, jednotlivce. Personální inzerce, vzdělávání, kurzy, školení. Poradenství a konzultace v oblasti lékárenské péče, lékárenství.

   GRES s.r.o.   jan.koblasa@gres.cz   Rychnov nad Kněžnou     DETAIL 
Koupelnové studio. Specializovaná prodejna - koupelny, obklady a dlažby. 70 vystavených koupelen. Široké zastoupení výrobců. Kompletní servis. Skladové zázemí - odběr ihned!

   GSE spol. s r.o.   info@poskytnutisidla.cz   Praha 3     DETAIL 


   Guard 7, v.o.s.   guard7@pce.cz        DETAIL 
Komplexní služby na úseku bezpečnosti práce a ochrany zdraví, požární ochrany, revize technických zařízení, ostraha objektů.

   GVC Marketing   info@gvcmarketing.cz   Praha 10     DETAIL 
Personální poradenství, výběr personálu, personální audit, assessment, psychologické testy, personální psychologie, bezplatná registrace do databáze uchazečů o zaměstnání, znalecké posudky z psychologie.

   H.P.H. centrum, s.r.o.   hph@hph-centrum.cz   Praha     DETAIL 
Vedení účetnictví, audit, rekonstrukce účetnictví,daňová přiznání včetně možnosti odkladu, účetní a daňové poradenství, zpracování mezd, podnikatelské záměry a zpracování podkladů pro banky,likvidace,zastupování na FÚ, SZ a ZP, komplexní péče o klienta.

   H.Projekt   h.proj@jhnet.cz   Jindřichův Hradec     DETAIL 
Kompletní architektonická, projekční a inženýrská činnost ve výstavbě.

   Happy Kids s. r. o.   info@happykids.sk   Most pri Bratislave     DETAIL 
Už viac nechcete, aby Vám deti sedeli doma? Happy Kids Vám ponúka školu tenisu, kurzy plávania a aj výborné detské tábory, kde Vaše ratolesti popri športovej aktivite nájdu aj veľa nových kamarátov. Happykids je pre Vás tou správnou voľbou a veríme, že sa pre nás rozhodnete.

   Harapynet.cz   info@harapynet.cz   Praha 12     DETAIL 
Nabízíme nejrůznější návody, typy a triky v oblasti hardware, software a v neposlední řadě také různé články, které se týkají počítačů a celého světa výpočetní techniky. Zajímavosti ze světa IT na jednom místě.

   Helior Trade s.r.o.   info@hardwareobchod.cz   Praha 2     DETAIL 
Obchod s elektronikou, počítači, komponenty a spotřebním materiálem za skvělé a nízké ceny.

   HELP reality s.r.o.   helpreality@helpreality.cz   Brno     DETAIL 
Firma HELP reality s.r.o. se specializuje výhradně na obchodování s nemovitostmi. V Brně a okolí zprostředkovává prodej a pronájem všech typů nemovitostí již více než 13 let. Vzhledem k obratu se na ni vztahuje zákonná povinnost být plátcem daně z přidané hodnoty (DPH). Zaměstnanci firmy jsou odborníky v oboru obchodování s nemovitostmi a jejich zkušenosti jsou vám plně k dispozici. Jejich krédem je profesionální práce ve všech oblastech realitního trhu a individuální přístup ke klientům a jednotlivým obchodním případům. Věříme, že budou pro vás skvělými průvodci trhem nemovitostí.

   HERNGROUP CZ,s.r.o.   info@herngroup.cz   Mladá Boleslav     DETAIL 
Výstavba a rekonstrukce pozemních staveb. Příprava - rozpočty, projektové dokumentace, stavebniny online, kompletní sortiment SCHOMBURG, stavební poradna.

   Hexpert - management a poradenství   hexpert@hexpert.cz   Praha 9-Letňany     DETAIL 
Management kvality, poradenství, softwarová podpora a vzdělávání. Zavádění, školení a audit systému řízení kvality podle normy ISO 9001:2000, ISO 14000:1996, ISO/TS 16949:2002. Marketing, manažerské dovednosti a management consulting.

   Hi-Fi Internet market   hifimarket@hifimarket.cz   Ostrava     DETAIL 
Neléčíme, ale přesto Vám pomůžeme lépe slyšet a vidět. Audio / Video / Hi-Fi / High-End - přes 100 značek a 10.000 položek. LEASING OnLine. Trvalá technická podpora. ICQ obsluha. Dovoz ZDARMA po celé ČR.

   Hodinářství - TAKTIK   taktik@email.cz   Benešov     DETAIL 
Servis - SEIKO - PULSAR - LORUS - ORIENT - ROAMER - TISSOT - CITIZEN - aj. Opravy starožitností, servisní podrobné katalogy, tel.: 0728552629 taktik@email.cz http://taktik.wz.cz

   Homeopatická poradna - homeopat MUDr. Eva Horká   info@mujhomeopat.cz   Praha7     DETAIL 
Homeopatická poradna - odborné lékařské a specializační homeopatické studium a praxe lékařky MUDr. Eva Horká

   Homeopatická poradna | Jitka Vaníčková   jitka@homeo-poradna.cz   Praha     DETAIL 
Jitka Vaníčková - homeopatická poradna poskytuje celostní léčbu chronických i akutních onemocnění dle principů klasické homeopatie.

   Chameleon design   chameleondesi9n@gmail.com   Stropkov, Slovensko     DETAIL 
Jmenuji se Tomáš Vateha (chameleon design), tvořím logo design (logotypy), firemní, grafický design pro klienty po celém světě! Profesionální, kreativní a originální řešení!

   Chaty a chalupy   veselsky@reality-brno.com   Brno     DETAIL 
Nabízíme široké možnosti ubytování na chatách a chalupách po celé České republice i na Slovensku a jinde v EU. Vybírat můžete více než z tisícovky rekreačních domů, chat, chalup, které jsou průběžně kontrolovány z hlediska kvality služeb.

   Chemická ochrana rostlin   polak@ochranarostlin.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Chemická likvidace škodlivých organismů v objektech,na plochách a roslinných produktů,chmická a mechanická likvidace plevelů a s tím související zahradnické služby

   China-Trade.cz - Podnikání v Číně   info@china-trade.cz        DETAIL 


   Chmatákov jabko server   info@chportal.cz   Chmatákov 2     DETAIL 
Chmatákov server Chportál oblíbené české MMOPRG hry Chmatákov. Návody, přehled bugů, id itemů, id skinů, a další důležité informace pro nováčky. Zahrejte si i vy hru Chmatákov.

   CHovatelské potřeby a krmení pro psy,kočky a ostatní miláčky   obchod@chovatelske-krmivo.cz   Pardubice     DETAIL 
CHovatelské potřeby a krmivo pro psy,kočky a ostatní miláčky

   I. C. Finance Corp., s. r. o.   pohledavky@finance-cz.com   Lysá nad Labem     DETAIL 
Obchodní společnost I. C. Finance Corp., s. r. o., se zabývá správou pohledávek, odkupem směnek, odkupem pohledávek a poradenstvím v oblasti pohledávek a závazků, včetně oddlužení fyzických osob podle insolvenčního zákona, seriózně a profesionálně kdekoli na území ČR.

   ICF ČR / International Coach Federation Czech Republic   admin@coachfederation.cz   Praha     DETAIL 


   IFC Markets - Forex a CFD broker   cz@ifcmarkets.com   Tortola, BVI     DETAIL 
IFC Markets Corp. je předním CFD a Forex brokerem na mezinárodních finančních trzích. Obsluhuje klienty v 12 jazycích v 60 zemích světa v plném souladu s mezinárodními standardy brokerské obsluhy.

   Igor Najšel - Transservis   najsel@najsel.cz   Opatovice nad Labem     DETAIL 


   Ikaria CZ, a.s.   ikaria@telecom.cz        DETAIL 


   iNákupy.eu   linhart@original-tuning.cz   Hlinsko     DETAIL 
Informační portál plný informací, rad a tipů pro nakupující na internetu. Naleznete zde tipy a rady z oborů módy, domácích spotřebičů, auto-moto a mnohé další. Jak vybírat a na co si dát pozor? Odpovědi naleznete na iNákupy.eu včetně možnosti diskuzí nad jednotlivými problémy.

   Individuální fotbalová škola Milana Zaplatílka   info@fotbalova-skola.cz   Praha 10     DETAIL 


   Industrial Advisors, s.r.o.   monika.zahalkova@industrialadvisors.cz   Praha 6     DETAIL 
Poradenská firma poskytující poradenské služby na základě znalostí letitého ředitele Škodovky, Dr. Ing. Vratislav Kulhánek a výkonné ředitelky Institutu členů správních orgánů, Ing. Monika Zahálková.

   Informační portál k cestování do Česka, Česká republika   czechtourist@gmx.de   Praha 9     DETAIL 
Cestovní informace, cestovní centrály turistického ruchu a tipy na dovolenou v informačním portálu. Cestovní portál pro německé turisty a zájemce. Cestovní informace, veškeré možnosti cestováni po České republice, informace o zemi, domácí zvířata, zdravotní pojištění do ciziny, jízdní řády vlakové a autobusové, dálniční plaketa, dopravní předpisy, webkamery

   Ing. Andrzej Wantulok   wantec@wantec.cz   Smilovice u Třince     DETAIL 
Komplexní služby v oblasti IT včetně servisu, webdesignu, grafiky a programování.

   Ing. Bc. Radek Staufčík   radsta@seznam.cz   Veselí nad Moravou     DETAIL 
Insolvenčí řízení, návrhy a poradenství. Likvidace firem.

   Ing. František Meduna   f.meduna@tiscali.cz   Náchod     DETAIL 
Překladatel a tlumočník německého, anglického a ruského jazyka. Profesionální obousměrné překlady a tlumočení němčiny pro soukromou či firemní klientelu a rovněž pro různé úřady, instituce nebo jiné orgány státní správy (pověření pro úřední překlady "s kulatým razítkem" vydané Krajským soudem v Hradci Králové). Obousměrné překlady ruštiny a angličtiny. Téměř 25 let praxe v oblasti překladatelství a tlumočnictví, velmi široký záběr a bezchybný překlad odborné terminologie i jinak náročných textů: technická dokumentace a manuály, právní dokumenty, obchodní, soukromá i úřední korespondence, beletrie, krásná literatura, apod. Expresní služby a komunikace s klientem prostřednictvím emailu či faxu, smluvní ceny a veškeré smluvní podmínky dohodou.

   Ing. Ivana Mariánková   mariankova@centrum.cz   Klimkovice (Moravskoslezský kraj)     DETAIL 
Specialistka v oborech ekologie, hydrogeologie a geologie. Profesionální služby a poradenství pro oblasti ekologie, hydrogeologie a geologie a účinná pomoc při problémech spojených s ochranou životního prostředí: Hydrogeologické posudky – např. jako podklad k povolení pro studně (odběry podzemních vod) či septiky s trativody (vypouštění odpadních vod do podzemních) a povolení pro nakládání s vodami. Ekologické projekty, studie a posudky – odborné posudky pro žádost o dotace ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP), posouzení vlivu projektů spolufinancovaných ze strukturálních fondů EU na životní prostředí a hodnocení hydrogeologických a geologických poměrů lokality (např. pro skládku). Ekologické účetnictví – komplexní rešerše stavu životního prostředí (voda, půda, ovzduší, geologie, odpady, ekologická zátěž, krajina, flóra, fauna) ve vybraných regionech, sídlech či lokalitách. Hodnocení vlivu staveb na životní prostředí neboli EIA – kompletní materiály i jednotlivé části: dokumentace, posudky a strategická hodnocení (SEA), zastupování investorů při jednání s úřady a veřejností. Integrovaná prevence a omezování znečištění neboli IPPC – zpracování celé žádosti IPPC či vybraných kapitol, poradenství, konzultace a zastupování klienta při jednáních s úřady státní správy. Vzdělávací akce – facilitace porad a jednání, semináře a interaktivní workshopy na téma ochrana životního prostředí pro veřejnost i státní správu se zaměřením dle požadavků klienta a akce pro děti a mládež (ekohry). Výborná znalost moravského regionu, odborné zázemí, kvalita, rychlost, maximální ochota vyhovět požadavkům klienta a dlouholetá praxe v oblasti ochrany životního prostředí. Úvodní konzultace zdarma.

   Ing. Jan Doležal - projektový manažer, lektor a konzultant   jd@czpm.eu   Choceň     DETAIL 
Projektový manažer, lektor a konzultant. Profesionální řízení projektů, programů a portfolia, konzultace problémů s jejich řízením, školení, semináře a tréninky pro projektové manažery, členy projektových týmů, střední a top management, získávání dotací pro projekty dotované z EU. V případě řízení projektu dotovaného z fondů EU je zajištěn soulad s podmínkami dotace. Zavádění projektového řízení a jeho implementace do systému kvality ISO 9000. Spolupráce jako externí projektový manažer, podpora projektového týmu nebo jako poradce a zkušený školitel. Použití osvědčených metod a postupů (IPMA, PMI, PRINCE 2…) zaručeno několikaletými zkušenostmi s vedením projektů a projektových manažerů. Držitel mezinárodně platného osvědčení Certifikovaný projektový specialista IPMA Level C a předseda občanského sdružení Czech Project Management o.s.

   Ing. Jiří Šťastný - soudní znalec   jiri.v.stastny@seznam.cz   Třebíč     DETAIL 
Soudní znalec a odhadce ing. Jiří Šťastný pro vás zpracuje znalecké posudky a odborná vyjádření v oboru nemovitostí. Vypracování odborných posudků a ocenění nemovitostí, budov, staveb a pozemků včetně všech zákonem požadovaných náležitostí.

   Ing. Josef Levák   levak.j@seznam.cz   Útvina     DETAIL 
Vyhledání pramenů pro studnu - optimalizace místa, stanovení přesné hloubky, vydatnosti a kvality. Vyhledání geopatogenních zón - domy, byty, stavební parcely, pracoviště. Vyhledání ztracených cenných kovových předmětů, zakopaných cenností, zapomenutých inženýrských sítí pomocí detektorů Fisher 75 LTD a Gemini 3. Duchovní léčba - pomoc nemocným.

   Ing. Karel Chval - Studio XL-S   info@zdravezhubni.cz   Plzeň     DETAIL 


   Ing. Martin Gabla   info@kvetinarstvi.cz   Praha 6     DETAIL 
Kvetinarstvi.cz prezentuje seznam kvalitních květinářství. Objednejte si doručení květin přímo v místě doručení u námi prověřených květinářství. Eliminujte tím zbytečné poplatky za zprostředkování a dopravu. Připravujeme květiny pro jakoukoliv příležitost, květiny pro svatby apod.

   Ing. Otakar Šimík   simreklama@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 
Prodejce venkovní reklamy a specialista na marketing. Reklamní činnost a marketing na profesionální úrovni: venkovní a velkoplošná reklama, reklamní plochy, billboardy, naváděcí systémy, reklamní nosiče a MHD reklama. Pronájem reklamních ploch: billboardy, štítové stěny a mosty, výroba a montáž reklamních nosičů. Marketingový průzkum trhu i kompletní reklamní kampaň na klíč. Pronájem reklamní plochy v obchodním centru Futurum Ostrava.

   Ing. Petr Dufek   petr.dufo@gmail.com   Ostrava-Jih     DETAIL 
Autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor. Profesionální autorské psaní reklamních a komerčních textů (tzv. copywriting), bezchybné jazykové korektury a stylistické úpravy českého textu, grafické návrhy rozložení stránky a optimalizace dokumentů s důrazem na důležitá klíčová slova včetně poradenství v této oblasti. Specializace na texty pro webové stránky a internet, úspěšné texty pro firemní webové prezentace, úprava článků pro web, reklamní texty a návrhy kampaní, názvy a slogany, letáky, obchodní dopisy a korespondence, pozvánky, prezentace, katalogy, kvalitní i rychlé korektury diplomových prací, překladů apod. Samostatná tvorba a práce na základě dodaných podkladů nebo sebraných dat. 5 let praxe v oboru během studia a nyní výhodné zaváděcí ceny jako živnostník. Osobní a profesní priority: profesionalita, kvalita a časová flexibilita.

   Ing. Petr Fiala, masér – východní masáže Ostrava   propagace@navolnenoze.cz   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Masér se specializací na východní masáže a provozovatel masérského salonu. Masáže východního stylu pro uvolnění bolestí a spuštění přirozených léčivých schopností organizmu: thajské, havajské, čínské, sportovní, lávové kameny, Dornova metoda aj.

   Ing. Romana Němcová   info@rekonektivni-energie.cz   Praha     DETAIL 
Rekonektivní léčení je nová forma bezdotykového energetického léčení. Napojením na léčebné frekvence dochází k léčení na fyzické, mentální, emocionální a spirituální úrovni. Energie působí tam, kde je to pro Vás v danou chvíli potřebné.

   Ing. Vratislav Kašpárek   vkasparek@volny.cz   Hnátnice     DETAIL 


   Ing. Zdeněk Petrtyl - INKAPO   z.petrtyl@inkapo.cz   Srubec     DETAIL 
Zpracováváme energetické audity, průkazy energetické náročnosti budov (PENB) a stavební projekty. Poskytujeme stavební poradenství, zajišťujeme technický dozor investora, organizujeme a realizujeme výběrová řízení na dodavatele oken a dveří. Máme 20 let zkušeností v pozemním stavitelství.

   Ing. Zuzana Hašpicová   zuzanahaspicova@seznam.cz   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Zahradní architektka se specializací na Feng Shui. Profesionální zahradní architektura pro zahrady a veškeré další exteriéry či interiéry jako např. parky, jezírka, terasy, balkóny, zimní zahrady, pokojové rostliny v budovách apod. Poradenství a praktické aplikace čínského umění Feng Shui pro zdravé proudění vitální energie a správné rozmístění rostlin i předmětů v prostoru. Každý projekt je zpracován podle osobitých požadavků zákazníka na základě úvodní konzultace. Jeho součástí je studie, vytyčovací a osazovací plán, pohledy v perspektivě včetně terénní 3D modelace, dokumentace a technická zpráva. Další spolupráce může zahrnovat různá doporučení (vhodní zahradníci či firmy), dohled na realizaci zakázky, průběžné poradenství či kontroly zahrady apod.

   INIT Praha, s.r.o.   init@initcz.cz   Praha 4     DETAIL 
Vyvoj software pro navrhovani ocelovych konstrukci. Specialista na britske a nemecke normy.

   Interiéry - Alena Vacková   info@interarch.cz   Praha 9     DETAIL 
Návrhy bytových a podnikových interiérů, nábytek, byty na míru, barevné řešení, dekorace, osvětlení. Individuální přístup architekta od návrhu až po konečnou realizaci. Spolupráce s mnoha výrobci a dodavateli nábytku, světel, textilií apod. Cenově dostupné služby.

   Interiery design s.r.o.   martina@interierydesign.cz   Liberec 3     DETAIL 
Design studio zajistí kompletní služby související s návrhy interiérů. Design interiéru navrhneme, barevně sladíme, vybavíme a zrealizujeme. Návrh interiéru obsahuje - interiérové barvy, tapety, podlahy, nábytek, dekorace oken, stínící techniku, osvětlení i bytový textil a doplňky. Kuchyňské linky a vestavěné skříně vyrobíme přímo na míru dle Vašich představ. Vlastní zaměření, výběr z kolekcí materiálů a bytový textil přímo u Vás na místě, individuální přístup. Vše pro firemní i soukromou klientelu.

   INTERNATIONAL BODYGUARD SERVICE s.r.o.   ibs@bodyguardservice.cz   Praha     DETAIL 
IBS - Mezinárodní služba ochrany osob zajišťuje služby v oblasti bezpečnostního poradenství, ochrana osob a VIP, osobní doprava, diplomatický a bezpečnostní kurýr, ochranný zpravodajství, bezpečnostní výcvik a prodej bezpečnostního vybabení a zbraní.

   International Hockey Camp Písek   ihcp@centrum.cz   Písek     DETAIL 
Hokejová škola International Hockey Camp Písek - letní hokejový kemp pro kluky i holky od 8 do 17 let.

   I-Stavební   info@i-stavebni.cz   Praha     DETAIL 
Firma se zabývá stavební činností, provádí rekonstrukce na klíč a nabízí úplnou škálu provádění řemeslných prací včetně úprav exteriérů. Nabízíme i hodinového manžela

   Jak zhubnout   zuza748@centrum.cz        DETAIL 


   Jan Dvořák   62jd@seznam.cz   Buštěhrad     DETAIL 
Korektor a autor komerčních textů neboli copywriter. Profesionální jazykové korektury českého textu libovolného zaměření a kontrola jeho věcné správnosti na základě širokého přehledu o nejrůznějších oborech, znalosti odborných termínů, zeměpisných názvů a pravopisu cizích slov. Pravopisné a stylistické úpravy textů včetně jejich grafické úpravy. Vlastní tvorba textů, autorské psaní na zakázku neboli copywriting: katalogy, PR články, tiskové zprávy a reklamní texty. 20 let praxe v oboru, sledování aktuálních trendů ve vývoji jazyka, důraz na striktní dodržování termínů a ceny dohodou.

   Jan Klapka - SunnyNet®   hotline@sunnynet.cz   Praha 6     DETAIL 


   Jan Kotík - odvlhcovace.info   info@eprofi.cz   Praha 3     DETAIL 
Odvlhčovače a vysoušeče značek Desa, DWK, Master pro profesionální i domácí použití. Vše skladem, doručení zdarma do 24 hodin po celé ČR. Garance nejnižších cen na trhu.

   Jan Markel   info@janmarkel.cz   Brno     DETAIL 
Lektor, řečník a spisovatel. Autor knih 11 Zásad pravého vůdce, Jak se EFEKTIVNĚ připravit na pracovní pohovor a Peníze rostou na blogu. Zaměřuje se na psychologii přesvědčování, produktivitu a komunikaci. Vede rovněž semináře osobního rozvoje a copywritingu - jak zaujmout v psaném textu a vytvářet kvalitní obsah.

   Jan Vančura   honza.vancura@gmail.com   Ostrava - Poruba     DETAIL 
Izolatér a údržbář se specializací na hydroizolace a izolace staveb. Profesionální izolace se zaměřením na tzv. hydroizolace neboli izolace proti vodě a vlhkosti na střechy a střešní pláště, terasy, základy staveb, bazény a jezírka. Odborné provádění protiradonové izolace a izolace proti chemickým či ropným látkám pro čerpací stanice, parkoviště, sklady, průmyslové podniky apod. Součástí dlouhodobého servisu pro firmy, bytová družstva a obchodní řetězce může být také komplexní technická údržba prodejen a objektů, pravidelné preventivní prohlídky a rychlý havarijní servis. Každá zakázka zahrnuje zdarma v ceně: poradenství, kalkulaci, rozpočet, kvalitní smlouvu včetně záruky, vyměření, dopravu, úklid a odvoz odpadu. Více než 15 let praxe v oboru, vynikající reference z několika stovek realizovaných projektů a práce pro renomované firmy jako OKD, Benzina, Ekofas, Fatra-Hif, Izolfa, Povodí Odry, Rappa, Lesostavby Frýdek-Místek, Algoman, Zahradnictví Šimková, obchodní řetězce Hypernova, Albert, Interspar apod.

   Jana Křídová   jana.kridova@oriflame.biz   Č. Budějovice     DETAIL 
Kosmetika Oriflame - poradenství a prodej

   Jarmila Hokrová   jarmila.hokrova@seznam.cz   Žatec     DETAIL 
Poradenství v oblasti zdravé výživy a prevence civilizačních chorob.

   Jarmila Králová   jarmila@obrazykralova.cz   Praha 10     DETAIL 
Malířka, výtvarnice, grafička a umělkyně Jarmila Králová. Akvarel, olej, tempera a grafika. Obrazy na prodej v menší on-line galerii pro potěchu duše.

   Jazykový portál Angličtina online   info@anglictina.xf.cz        DETAIL 
Angličtina online je živou online učebnicí anglické gramatiky, reálií, obsahuje online česko-anglický slovník a dokonce i vlastní seznamku pro všechny, kdo hledají přátele na dopisování v angličtině.

   Jindřiška Novotná   techkancl@tiscali.cz   Lobendava 5     DETAIL 


   Jiří Boháč - Cesty čaje   jiri.bohac@cestycaje.cz   Praha 10 - Vršovice     DETAIL 
Čajovník a obchodní cestující s čajem a vodními dýmkami. Poskytovatel služeb tzv. čajového cateringu: ochutnávky, rauty, čajové obřady a dýchánky, vodní dýmky, mobilní stánkový prodej, pojízdná čajovna, podávání luxusních čajů pro významná obchodní a společenská setkání. Maloobchod: čínské, arabské, indické, japonské, vietnamské a další zelené i černé čaje všeho druhu.

   Jiří Hanzlík   jiri.hanzlik@email.cz   Praha 9     DETAIL 
stránky se především věnují stavbě rodinného domu a poskytují rady, návody a inspiraci pro stavebníky. Do budoucna bych je chtěl rozšířit i o eshop s drobnými stavebninami.

   Jiří Tomek Energy Saving   jitom@zde.cz   Přibice     DETAIL 
Firma Energy Saving - Energetický auditor Jiří Tomek nabízí služby v oblasti úspor energií jako jsou zateplení domů, zpracování průkazu energetické náročnosti budov, energetických auditů. Mimo jiné nabízí také posudky na solární panely, tepelná čerpadla, posudky dle požadavku SFŽP a jiné.

   Jiřina Pospíšilová   medicare@volny.cz   Nové Město pod Smrkem     DETAIL 
Terapeutka se specializací na zdravý životní styl a přírodní produkty. Komplexní poradenství pro zdravý životní styl kombinující postupy alternativní a klasické medicíny jako zkušená profesionálka se 25 roky praxe ve zdravotnictví. Dietoterapie – zdravá výživa a vyvážená dieta jako základ pevného zdraví. Přírodní produkty – výživové doplňky a jiné čisté přírodní výrobky (doporučení a prodej). Reiki – japonská technika na podporu léčení a harmonizace osobní energie pomocí přikládání rukou. Klíč k životu – systém pro uvolnění zablokované energie podrobnou analýzou životních zkušeností. Kineziologie – integrace osobnosti metodou one brain pro překonání nevědomých zábran a vnitřních konfliktů.

   Jobmaster - RNDr. Martin Nesměrák   nesmerak@jobmaster.cz   Praha 4 - Braník     DETAIL 


   Josef Necvhátal - DISC   disc@wo.cz   Napajedla     DETAIL 
Hledáte práci, brigádu, práci na ŽL? Hledáte kvalitní zaměstnance, spolupracovníky? Hledáte nové zakázky? Chcete se ubytovat na správném místě v požadované kvalitě? Job3000.cz U nás najdete své.

   JPC s.r.o.   info@jpc.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 


   Julie Wimmer Design   jw@juliewimmer.com   Říčany     DETAIL 


   Jump, spol. s r.o.   jumpplz@vol.cz   Plzeň     DETAIL 


   Juráň reality   lenka.gofrojova@re-max.cz   Hranice     DETAIL 
Realitní poradna. Důležíté informace potřebné při prodeji, pronájmu či koupě bytů, domů, pozemků a dalších nemovitostí. Široká nabídka nemovitostí.

   JVM-RPIC, spol. s.r.o.   rpiczlin@jvmrpic.cz   Zlín     DETAIL 
Centrum pro podnikatele ve Zlínském kraji

   K & V Elektro a.s.   kvelektro@kvelektro.cz   Praha 5     DETAIL 
Velkoobchod a maloobchod pro veškerý elektroinstalační materiál. Nabízíme široký sortiment jako vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, zásuvky, relé. Dodáváme i hromosvody, přímotopy, stykače, světelné zdroje nebo ohřívače vody.

   K&P 725, s.r.o.   info@zahranicni-obchod.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 
Poradenství v oblasti obchodu s asijskými zeměmi (Čína, Japonsko, Korea, Vietnam, Laos, Kambodža, Bangladéš a Thajsko). Zajištění námořní či letecké dopravy, celní deklarace, logistika.

   Kadeřnictví Twinspiral Pardubice   badaboom23@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 


   Kadeřnictví, manikúra - vlasový ateliér SAN   ateliersan@ateliersan.cz   Praha 2     DETAIL 


   Kalikratis Filipidis   agoraczech@seznam.cz   Praha 10     DETAIL 
Kalikratis Filipidis - distributor čínské bylinné medicíny Tian Shi (Tiens) pro Českou republiku. Semináře k produktům, informace o produktech a jejich prodej. Prodej kvalitních bylinných léků (kordyceps), masážních přístrojů, přípravků pro krásu žen, ochranu imunity a všeho, co je čínská bylinná medicína a světoznámá společnost Tian Shi schopna nabídnout.

   Kam na víkend   agentura@tah.cz        DETAIL 


   Kamenictví Veverka   info@kamenictvi.net   Miletín     DETAIL 
Jsme kamenictví kamenosochařství. Provádíme veškeré kamenické práce včetně projekce, výroby a montáže - obklady, dlažby, schody, kamenné zdi, krby, pomníky, jednohroby, dvojhroby, fontány, kašny, bytová a zahradní architektura. Používáme přírodní kámen a teraso.

   Karolina Koubová - lektorka a konzultantka pro rozvoj lidských zdrojů   koubova.karolina@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
Lektorka a konzultantka pro rozvoj lidských zdrojů. Profesionální lektorská a konzultační činnost pro rozvoj lidských zdrojů neboli tzv. soft skills. Tréninky a semináře pro manažery, obchodníky i ostatní zaměstnance, školení pro úspěšné jednání s lidmi – prezentace, komunikace, asertivita, prodejní dovednosti, vedení lidí, řešení konfliktů, hospodaření s časem apod. Firemní služby a poradenství v rámci realizace vzdělávacích programů pro zdokonalování zaměstnanců v dovednostech potřebných pro výkon jejich pracovní pozice. Cílem může být např. kvalitnější vedení lidí, příprava obchodních zástupců, dobrý dojem při styku se zákazníky, řešení problémových oblastí nebo rozvoj pracovníků pro zvýšení jejich spokojenosti.

   Katalog deejays kontaktů   svatebni-dj@email.cz        DETAIL 
Vyhledávání evidovaných kontaktů diskžokejů na svatbu systémem Tratkon slouží k nalezení prezentací deejays s vlastní hudební aparaturou které můžete poptat pro jednotlivé hudební produkce.

   Kateřina Schlosserová - vizážistické studio   katerinas@schlosservisage.cz   Brno     DETAIL 
Tvoříme Vaši krásu. Vizážistické a fotografické studio realizuje proměny image žen i mužů, účesy, oblékání a celkovou image, vše i pro firmy. Tvoříme i svatební účesy a líčení. K dispozici je také fotostudio, svatební a umělecké fotografie.

   KLEMAT CZ s.r.o.   elisaveta.galchavova@klematcz.cz   Valašské Meziříči     DETAIL 
Kompletní kovovýroba od řezání laserem, řezání trubek a profilů; řezání vodním paprskem přes naklonění do 60 stupňů, stříhání, ohýbání, svařování kovů, lisování až po povrchová úprava kovů, práškové lakování, fosfátování, odmašťování, pískování.

   Klimeš Petr   info@mandura4u.cz   Šimonovice     DETAIL 


   Konto Agentura, s.r.o.   konto@svitavy-city.cz        DETAIL 


   Kouzelník Ray Salman   info@raysalman.com   Praha 8     DETAIL 
Nabídka kouzelnických představení pro děti i dospělé, tvarování balónků, kaluniády, programy pro Vaše oslavy, garance spokojenosti!

   Kredit - regálové systémy   kredit@kredit.cz   Horní Němčí     DETAIL 
Chcete vybavit sklad? Od návrhu po servis - regály KREDIT.

   K-system   info@k-system.cz   Třebíč     DETAIL 


   Kühn & Partner,S.l. Malorka   kuhn.partner@pobox.sk   Malorka (Baleares)     DETAIL 


   Květinářství Liberec – květiny eXtra   liberec@kvetinarstvi.cz   Liberec 14     DETAIL 
Liberecké květinářství Květiny extra se specializuje na dovoz květin v Liberci a okolí. Vyberte si kytici z fotogalerie a očekávejte ještě tentýž den doručení příjemci i s dárkovým přáníčkem.

   Ladislav Kindernay - LEAD 1   lead1eu@centrum.sk   Banská Bystrica     DETAIL 
Tréningové, výživové a suplementačné plány s ktorými dosiahnete váš cieľ Nechajte si profesionálne zostaviť tréningový, stravovací alebo suplementačný plán presne vám na mieru ! Redukčné programy a programy na nárast svalov a sily zostavujem pre ženy, aj mužov, všetkých vekových kategóriách.

   Lafit CB s.r.o.   m.cierny@lafit.cz   České Budějovice     DETAIL 
Firma se zaměřením na prodej a poradenství ve využití obnovitelných zdrojů Naší hlavní činností je prodej a poradenství v oblasti využití dešťové vody, jako alternativní ( užitkové ) vody rodinných domů a firem. Specializujeme se na plastové nádrže (jímky, septiky, žumpy, ČOV), které jsou vyráběné speciální metodou a to rotačním tvářením plastů HDPE Dále naše firma získala zastoupení na prodej nářadí a spojovacího materiálu firmy STALCO a STALCO PERFECT. V neposlední řadě nabízíme prodej a poradenství ve využití mikroorganizmů v našem životě. Naším hlavním cílem je kvalita a to jak poskytovaného zboží, tak i servisu a odborných informací.

   Lakon   info@lakon.cz   Praha     DETAIL 
Internetový obchod s nábytkem. Stovky kusů na výběr. Levně A Kvalitně Od Nás.

   Lambre Czech Republic   info@lambre-online.cz   Praha 1     DETAIL 
Lambre - francouzské parfémy a přírodní kosmetika v Praze, Brně a po cele ČR. Kupujte parfémy levně! Naše nabídka prací – práce doma s přírodní kosmetikou a parfémy. Na webu www.lambre-online.cz můžete se zaregistrovat jako konzultant nebo udělat objednávku na parfémy a kosmetiku se slevou.

   Leopold.CZ - Zdeněk Leopold   info@leopold.cz   Mšecké Žehrovice     DETAIL 
Dodávky PC, tiskáren a atd. dle požadavků klienta, podpora malého a středního podnikání, ERP, CRM, HRM, správa dokumentů, informační systémy, webové prezentace, poradenství v oblasti informačních technologií, technický outsourcing, dodávky software, zákaznická podpora.

   LEVAP, s.r.o.   info@znizovaniehluku.sk   Nitra     DETAIL 
Poskytujeme komplexné služby v oblasti akustiky a znižovania hluku. Naša firma LEVAP, s.r.o. bola založená v roku 1996 a je výhradným zástupcom spoločnosti SONING Praha a.s. pre Slovenskú republiku.

   linsetti s.r.o.   info@linsetti.com   Praha     DETAIL 
Společnost linsetti s.r.o. je internetové, marketingové a reklamní studio poskytující komplexní služby v oblasti webdesignu, internetových aplikací, marketingu a grafiky. V těchto oblastech poskytujeme návrhy řešení, samotnou realizaci, poradenství i postrealizační služby.

   Listed Consulting - Dietologická poradna   info@zdravy-clovek.cz   Praha 2     DETAIL 
Poskytujeme indiviuální dieotologické poradenství. Specializujeme se na přirozený váhový úbytek.

   LIXUS   romanfridrich@volny.cz   Olomouc 17     DETAIL 
Prodej a zejména montáž stropních polystyrenových kazet a obkladů stěn panely MDF. Nízké ceny, možno pouze práci z Vašeho materiálu.

   LOCK spol. s r.o.   lock.zdar@seznam.cz   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
Plastová okna a dveře. Návrh - výroba - montáž. Plastová okna vhodná do panelových domů. Rolety, žaluzie, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu a další doplňky. Zaměření oken zdarma. Nejnižší ceny v regionu. Poradenství a specializace na plastová okna a dveře z kvalitních profilů Gealan.

   Look bella   info@prestigemodels.cz   Brno     DETAIL 
LOOK BELLA je soutěž krásy pro mladé atraktivní dívky a muže s mnoholetou tradicí. Cílem projektu je zvolit nejzajímavější tvář roku a otevřít začínajícím modelům a modelkám dveře do světa modelingu. Vítězky soutěží LOOK BELLA jsou úspěšné v celorepublikových soutěžích krásy. Česká MISS 2007 Lucie Hadašová se umístila na 2. místě modelingové soutěže LOOK BELLA 2004.

   LOTOFIDEA s.r.o.   jk@lotofidea.com   Hradec Kralove     DETAIL 
Komplexní řešení v oblasti internetu a grafiky, webdesign, internetová a intranetová řešení, redakční a publikační systémy, SEO - optimalizace pro vyhledávače, e-shop, tvorba multimediálních CD a DVD, design, corporate identity, DTP. Analýza, realizace, správa, marketing a PR. Školení a tecnické poradenství.

   Lubana cosmetics   info@lubana-kosmetika.cz   Brno     DETAIL 
Luxusní řada přírodní zásadité kosmetiky vyrobena na bázi rostlinných olejů. Jsme toho názoru, že kyselá pokožka může rozkvést pouze zásaditou péčí, stejně jako se dítě vyvíjelo v zásadité plodové vodě. Naším cílem není pouze vyrábět kosmetiku v nekompromisní kvalitě, ale také povzbudit naše přípravky dodáním energie Květ života, díky níž se každá buňka sladí zpět do původního stavu.

   Luboš Moravec - malíř a natěrač   moravec.lubos@email.cz   Dobruška     DETAIL 
Malíř a natěrač pro řemeslné malby a nátěry včetně dalších profesionálních služeb v oboru malířství a natěračství: tapetování, nátěry na domy, fasády, dveře, okna a nábytek; malování interiérů, obnova či renovace starých nátěrů, strukturované nátěry apod. Odborné poradenství a jedinečné harmonizující nátěry vybranými barvami s ohledem na jejich ozdravné působení. Absolutní profesionalita a spolehlivost, více než 35 let nepřetržité praxe v oboru, nízké ceny a realizace větších zakázek se zkušenými pomocníky.

   Lukáš Špetlík, DiS   lucas.speta@gmail.com   Turnov     DETAIL 
Zahradní architekt, stromolezec a certifikovaný arborista. Profesionální zahradní architektura pro soukromé zahrady či veřejná prostranství. Návrhy a realizace projektů na klíč – nové výsadby, výměna rostlin, údržba veřejné zeleně (stromořadí, parky) a zajištění všestranné péče o zeleň. Péče o strom od výsadby po likvidaci neboli arboristika: hodnocení zdravotního stavu a statiky stromů, diagnostika chorob a škůdců, návrhy vhodných opatření, stromolezení a odborné prořezávání dřevin (výchovné, zdravotní a bezpečnostní řezy), ošetření postižených stromů. Dlouholetá zahraniční praxe a osvojení bezpečných technik. Statické zabezpečení stromů kombinací řezů a vazby, rizikové kácení za pomocí lanových technik.

   Lukáš Vodička   lukas.vodicka@sitelab.cz   Praha 3     DETAIL 


   Luxusní kožené peněženky   penezenky-znackove@email.cz   Pánské kožené peněženky     DETAIL 
Peněženka je důležitou součástí našeho každodenního života. Je to praktický pomocník, který nám uchovává všechny důležité věci na jednom místě. Je třeba mít zvláště hotovost a potřebné karty pohromadě.Dámské kožené peněženky jsou věčná klasika, která neurazí a pokud je něčím zajímavá, rozhodně potěší. Snoubí se zde estetično s praktičností. Taková celokožená peněženka Vám navíc díky svému kvalitnímu materiálu dlouho vydrží.

   MAIN-3H s.r.o.   main@main-sk.sk   Levice     DETAIL 
Poradenstvo - Dane, podnikanie, nehnuteľnosti, obchodné ponuky, zastupovanie, zakladanie firiem na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.

   manikúra modelace nehtů   jurenovav@seznam.cz   Praha     DETAIL 


   Marcela Ševčíková   akbo@seznam.cz   Brno     DETAIL 
S našim vedením si upravíte váhu podle svých představ, zdravě, bezpečně a dlouhodobě. Budeme s vámi v pravidelném kontaktu - nebudete na to sami, pomůžeme Vám.

   Marian Bartoš   poradna@terapie-psycholog.cz   praha 3     DETAIL 
We offer psychological help, counseling and psychotherapy in English close to center of Prague. The most common areas where psychotherapy helps are: depression, anxiety, problems in social relationships, addictions - drug and alcohol addiction or gambling, panic attacs, phobias, obsedant compulsive disorders, food disorders, psychological support.

   Marian Bartoš   poradna@psycholog-plzen.cz   Plzeň     DETAIL 
Psycholog Plzeň - psychoterapeutické centrum, psychologická poradna v centru Plzně nabízí pomoc a psychoterapii v náročných životních situacích doprovázející úzkost, deprese a pod.

   Marie Cajthamlová - výklad tarotu   marie@tarot-on-line.cz   Praha 7 Holešovice     DETAIL 
Poskytuji individuální esoterické poradenství a konzultace při osobních problémech, výklad karet osobně, mailem, telefonicky a přes skype. Pro firmy nabízím účast na zážitkových akcích pro zaměstněnce a klienty.

   Marigreen s.r.o. - návrhy a realizace zahrad   marigreen@marigreen.cz        DETAIL 
Zahradní a krajinná tvorba, projektování a realizace zahrad, střešní zahrady, terasy a vodní plochy, dovoz a výsadba vzrostlých dřevin, zahradní architektura, poradenství v oboru, zahrady na klíč, prodej okrasných dřevin a květin.

   Marta Salamonova   salamonovam@seznam.cz   Loštice     DETAIL 
Stříhání a úprava psů, poradna chovu zdarma

   Martin Kavka - korektor, autor, redaktor a mediální poradce   kavka.martin@gmail.com   Praha 10     DETAIL 
Korektor, autor, redaktor a mediální poradce. Autorské psaní textů na objednávku podle dodaných podkladů či na základě samostatné přípravy a sběru materiálů – články, zprávy, tisková prohlášení, firemní prezentace, rozhovory a krátká interview, reportáže, aj. Nezávislá editorská a redakční činnost, jazykové korektury veškeré české gramatiky a stylistické úpravy textů. Konzultace a mediální poradenství vycházející z letité znalosti mediálního prostředí: jak oslovovat média, jak je zaujmout, jak psát tiskové zprávy, apod. Stovky publikovaných článků či jiných textů v celostátních denících a internetových médiích. Praxe v oboru od roku 2000 jako novinář, publicista, korektor, editor, redaktor, poradce a konzultant.

   Martin Knittich   kresla@masazni-kresla.cz   Praha Libuš     DETAIL 
Jsme autorizovaný prodejce masážních a relaxačních křesel se špičkovou masáží firem INADA, SANYO, PANASONIC,NAKASEI,VITALAX,HEATLTH TEC. Máme v nabídce masážní křesla polohovací i relaxační. Zajistíme kompletní záruční a pozáruční servis v České a Slovenské republice. Naše masážní křesla se špičkovou masáží jsou svým charakterem určena především pro relaxaci, pohodlné a zdravé sezení v domácnostech, komerčních provozech a kancelářích. Využívají se také jako vynikající domácí masér, který se stará o celou Vaší rodinu.

   Martin Šimůnek   Simunek.Martin@seznam.cz   Česká Lípa     DETAIL 
RE-PRO Martin Šimůnek - jsme firma, zabývající se reklamou a propagací prostřednictvím vrcholového sportu. Nabízíme možnost prezentace na sportovních a reklamních akcích pořádaných po cbikelé ČR. Specializace: biketrial show, biketrial, reklama, ozvučení, mobilní ozvučení ,reklamní poutače, stojany, pořádání sportovních akcí, sportovní akce, speed trial, adrenaline sport, extrémní sporty.

   Martin Švestka   cz.search@gmail.com   Liberec     DETAIL 
Názory světových odborníků z oboru kosmetiky na přírodní bio kosmetiku. Vše, co potřebujete vědět, abyste se dokázali rozhodnout. Známé prodejní triky. Staňte se vzdělaným zákazníkem, protože cena nemá nic společného s kvalitou.

   Martina Grošupová – monitor dechu dítěte Respisense   obchod@respisense.cz   Česká Lípa     DETAIL 
Monitor dechu Respisence je zařízení pro hlídání dechu novorozenců, který se používá jako prevence proti syndromu náhlého umrtí novorozenců - SIDS.

   Martina Novotná - SRT terapie, SpR, duchovní léčení   mart-novotna@email.cz   Praha 4 - Braník     DETAIL 
Terapeutka a lektorka pro duchovní léčení a spirituální rozvoj. Podpora na duchovní cestě, při hledání poslání, sebepoznání, zdraví, harmonie a řešení problémů nebo složitých životních situací: SRT a SpR, terapie, zasvěcení a energetické léčení, semináře, astrologie, poradenství pro matky, terapie dotekem a masáže.

   Masterfoods: Výživa psů a koček   leos.zelezny@eu.effem.com   Poříčí nad Sázavou     DETAIL 


   maxpower car modification, s.r.o.   maxpower@maxpower.cz   Praha 6 - Dejvice     DETAIL 
Provádíme chiptuning motorů osobních, užitkových, nákladních automobilů a motocyklů, softwarové úpravy za účelem navýšení výkonu motoru a točivého momentu až o 35% a snížení spotřeby o 15%. Opravy řídících systémů a diagnostický servis. Dostupnost po celé ČR.

   MEDIAPIX s.r.o. - mediální agentura   registrace@mediapix.cz   Praha 3     DETAIL 
TV a radio reklamní spoty, videoklipy, pořady. Produkce a postprodukce v SD, HD, 2K, color grading. Multicamové HD záznamy, 2D a 3D animace. Authoring Blu-Ray a DVD, audio postprodukce. 5 střihových, 3 grafická a 2 zvuková pracoviště. Blue screen ateliér.

   Medicom International s.r.o.   info@medicomint.cz   Brno     DETAIL 
Výrobce léků, léčiv, farmak a potravinových doplňků pro zvláštní výživu. Léky na gynekologické záněty, antikoncepce, léky na bolesti, poranění, úrazy, popáleniny, ekzémy, bolesti zubů, revma, artritidu, bolest krku a zad, kloubů, kašel, deprese.

   Medievum s.r.o.   info@medievum.cz   Praha 2     DETAIL 
Medievum pro Vás zrealizuje společenské a firemní akce, teambuilding i teamspirit, zajistí exkluzivní dárkové zboží a autentické historické repliky.

   MEPAC CZ s.r.o.   sevcik@mepac.cz   Třinec     DETAIL 
Vše pro přesné opracování povrchů.Broušení,leštění,přesné laserové navařování.Nabídka služeb , nástrojů a přístrojů.Diamantové,korundové,abrasivní gumové a jiné nástroje.Přístroje pneumatické,elektrické,utrazvukové.

   Merkantilie   merkantilie@seznam.cz   Praha 8 - Libeň     DETAIL 
grafické studio - reklamní agentura - tiskárna. Nabízíme kompletní servis v oblasti polygrafie, DTP studio, tisk do formátu A0, kompletní dokončovací zpracování, signmaking, vydavatelský servis, webové a CD-R prezentace... Střížkovská 707/10 - Praha 8

   Měření radonu a radonový průzkum Jarolím   radonjarolim@seznam.cz   České Budějovice     DETAIL 
Profesionální služby v oblasti radonového měření na území Jihočeského kraje, zejména Českých Budějovic, ale i celé ČR. Díky dvacetileté praxi zajistíme kvalitní radonový průzkum na Vašem pozemku i měření radonu ve Vašem domě i jiných objektech.

   Mesdesign - návrhy a realizace interiéru   info@mesdesign   Zlín - Malenovice     DETAIL 
Návrhy a realizace interiéru Zabýváme se návrhy a realizacemi interiéru. Naším cílem je poskytnout Vám nadstandardní služby. Jsme profesionální návrháři, kteří jsou schopni vytvořit interiéry na míru dle Vašich požadavků a představ. Každý projekt je pro Nás osobní výzva, proto se zaměřujeme na každý detail.

   Mestrey, s.r.o.   info@mestrey.cz   Praha 4     DETAIL 
Společnost Mestrey, s.r.o. poskytuje sídlo firmám a podnikatelům formou virtuálních kanceláří, rovněž zajišťuje pronájem zasedacích místností na Praze 1 a Praze 4

   Mezinárodní spedice good sped s.r.o.   info@goodsped.cz   Brno     DETAIL 
Mezinárodní spedice goodsped zabezpečuje kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy. Zajišťujeme např. dokládky, kontejnery po silnici, pojištění zásilky, knihování trajektů, nadměrná přeprava , expresní doprava, nekonvenční dopravní služby atd.Převezeme Váš náklad s jistotou. Nonstop operátor pro kompletní silniční přepravu v rámci celé Evropy.

   Mgr. Alice Wallingerová   alice.w@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Soudní překladatelka, tlumočnice a lektorka italštiny a němčiny. Služby pro italský a německý jazyk: všeobecné a úřední překlady včetně ověření a razítka, konsekutivní a soudní tlumočení, výuka jazyků, jazykový servis pro firmy a služební doprovod.

   Mgr. Helena Šubrtová - překladatelka a tlumočnice anglického jazyka   hsubrtova@seznam.cz   Lysá nad Labem     DETAIL 
Překladatelka a tlumočnice anglického jazyka. Profesionální tlumočení a obousměrné překlady angličtiny pro veřejnost, firmy a státní sféru. Jazykové korektury, všeobecné překlady a odborné specializace jako např. obchodní angličtina, ekonomie a účetnictví, právo, Evropská unie, diplomacie a státní služby, energetický průmysl, politika, média a sdělovací prostředky, společenské vědy, sport, hudba, umění a literatura s výjimkou beletrie. Dlouholetá praxe v oboru, všestranné jazykové vzdělání a řádné členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů.

   Mgr. Jan Honzík, Praha – psychoterapie, koučování, mediace   jan.honzik@centrum-lavka.cz   Praha 7 - Letná     DETAIL 
Psychoterapeut, lektor a mediátor. Psychologická a spirituální podpora v obtížných situacích, kurzy a semináře zaměřené na práci s emocemi, komunikaci a vztahy, mimosoudní řešení sporů, tzv. mediace a koučování pro osobní a profesní rozvoj. Univerzitní vzdělání, výcvik a rozsáhlá praxe.

   Mgr. Jaroslav Poulíček   jpoulicek@volny.cz   Praha 2 - Vinohrady     DETAIL 
Překladatel a tlumočník italštiny, ruštiny, angličtiny a němčiny. Profesionální překlady a tlumočení pro italský, ruský, anglický a německý jazyk – italština a ruština obousměrně se státní zkouškou, angličtina a němčina pouze v běžném rozsahu nebo jednosměrně. Specializace na překladatelství a tlumočnictví v oblasti obchodu, mezinárodních vztahů, práva, technologií a průmyslu. Další služby pro firmy, instituce i veřejnost: tlumočnický společenský doprovod a telefonická či osobní asistence cizinců (např. při jednání s úřady), korektury nebo stylistické úpravy cizojazyčných textů, apod.

   Mgr. Jaroslav Václav Pixa - webdesign   info@pixa.cz        DETAIL 
Zabývám se vytvářením internetových stránek (webdesign), jejich správou a úpravami. Mohu zprostředkovat také následující: Webhosting a správu domén či některé typy reklamy na internetu, jako Google AdWords nebo Sklik.

   Mgr. Johana Kroupová - psychoterapeut   johanakroupova@tiscali.cz   Praha 5     DETAIL 
Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

   Mgr. Klára Hanzalová   terapie@psychoterapeuticke-sluzby.cz   Praha 7     DETAIL 
Pomoc při psychosomatických potížích.

   Mgr. Květuše Uhlířová   q.tau@centrum.cz   Hlučín     DETAIL 
Lektorka a učitelka anglického a českého jazyka. Moderní, plně profesionální výuka angličtiny nebo i češtiny pro cizince či české studenty. Skupinové vyučování a lektorská činnost ve firmách i školách všeho druhu. Intenzívní individuální výuka, jazykové lekce pro jednotlivce a doučování. Přes 30 let jazykových zkušeností, vzdělávacích pobytů a pedagogické praxe, mj. na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Forma výuky je stanovena dohodou, přičemž lze volit z velmi široké škály vyučovacích metod i oblastí, na které se lze při učení zaměřit, jako např.: gramatika, konverzace a výslovnost, nácvik běžných společenských situací a frází, reálie, příprava na státnice a různé zkoušky, použití odborné terminologie, učebnic, multimediálních a počítačových programů, atp.

   Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. / odborný průvodce zdravou výživou   margit@margit.cz   Praha 9 – Koloděje     DETAIL 
Osvětový blog o zdraví a výživě na základě osvědčených poznatků ze všech oblastí medicíny pro vás píše specialistka na výživu a zdravotní prevenci Margit Slimáková. Zdravé zprávy na Facebooku. Výživové poradenství a přednášky pro školy či veřejnost.

   Mgr. MgA. Helena Bezděková, psychoterapie a koučink Praha   helenabezdekova@gmail.com   Praha - Malá Strana     DETAIL 
Psychoterapeutka a terapeutka tancem a pohybem, psycholožka a kouč. Psychologická poradna a psychoterapie: Gestalt terapie, arteterapie a práce s tělem. Také individuální koučování; life, business a psychologický koučink a kurzy taneční a pohybové terapie. Odborné univerzitní vzdělání a terapeutická praxe.

   Mgr. Nikola Karulová - copywriting, korektury a překlady   nikola.karulova@gmail.com   Staré Hamry     DETAIL 
Copywriterka, korektorka, autorka a překladatelka slovenštiny a angličtiny. Profesionální copywriting neboli autorské psaní textů pro webové stránky i jiná média, prezentace, obchodní korespondence a další příležitosti pro firmy, organizace i jednotlivce. Tvorba z dodaných podkladů nebo z vlastní rešerše (vyhledání zdrojů), revize a úpravy stávajících textů, optimalizace textu na klíčová slova (SEO), textové audity. Specializace zejména na texty pro internet: úpravy textů pro jejich publikaci na internetu, grafické návrhy rozložení textu na stránce pro co nejvyšší přehlednost a zdůraznění priorit, vše za využití znalostí použitelnosti webu a specifik čtení na internetu. S tím souvisejí také pečlivé jazykové, stylistické i obsahové korektury neboli proofreading pro český i slovenský jazyk jako bilingvní rodilá mluvčí obou jazyků. Obousměrné překlady slovenštiny a jednosměrné překlady z angličtiny. Individuální a tvořivý přístup ke každé práci s uplatněním rozvinutého jazykového citu a přesně zacílené práce s jazykem podle zvoleného záměru a žádaného výsledku. Hlavní autorka prezentací pro portál Na volné noze. Běžné i expresní termíny dokončení zakázky, důraz na kvalitu a vstřícnost. Zvýhodněné, nízké ceny pro aktivity zvláště přínosné přírodě a společnosti a obecně ekologického rázu.

   Mgr. Radek Zapletal   radek.zapletal@seznam.cz   Velký Vřešťov 94     DETAIL 
Bezpečnostní poradce, požární technik, personalista a odborník na zavádění kvality ISO 9001. Profesionální služby s využitím odborných znalostí v řadě příbuzných oblastí jako bezpečnost práce, požární ochrana, bezpečnostní poradenství, audity, personalistika, školení a řízení kvality ISO 9001. Vynikající kombinovaná účinnost několika spojených řešení při současném snížení nákladů na pořízení a provoz.

   Mgr. Veronika Čechová   veronyka@atlas.cz   Praha 11 - Chodov     DETAIL 
Psycholožka, terapeutka a lektorka intuitivní terapie. Profesionální psychologická poradna, konzultace a psychoterapie se zaměřením na rozvoj osobnosti a sebepoznání. Pomoc lidem v obtížných životních situacích s využitím velkého množství technik intuitivní terapie: celostní a hlubinná terapie, pomoc na cestě individuace, práce se sny a symboly, aktivní imaginace, psychopatologie a psychosomatika, arteterapie, léčivé obřady a obřady k uctění začátku či konce životních etap, obnovení přirozené rovnováhy, meditační techniky, ženská spiritualita aj.

   Mgr. Zdeněk Žažo   zdenekzazo@rozhodce-mediator.cz   Karviná     DETAIL 
Rozhodčí řízení, Mediace, mimosoudní způsob řešení sporů nezávislým, nestranným rozhodcem a mediátorem, vyřízení sporů před rozhodcem je levnější než klasické soudní řízení, služby ROZHODCE či MEDIÁTORA

   Mgr.Alena Podepřelová   info@textykorekce.cz   České Budějovice     DETAIL 
Bakalářská práce, následně diplomová práce a jejich pravopis tak, aby byl text správně po jazykové i stylistické stránce. Kontrola textu je naše práce. Kontrola pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, firemní prezentace či tvorba textu pro copywriting.

   Michael Moder-osobní trenér fitness&bodybuilding, specializace na snižování nadváhy, eShop   trainer@michaelmoder.com   Ostrava-Poruba     DETAIL 
Osobní trenér fitness a bodybuilding, specializace na snižování nadváhy, tvarování těla a boj s obezitou, redukce tuku, dálkový trénink, eShop, víkendové kursy hubnutí, fitness kursy pro firmy, poradenství a cvičení pro všechny věkové kategorie, inzerce, CHAT, články, fotogalerie strečinku a cviků, rubrika metrosexuál atd..

   Michal Poppe   mipo@mipo.us   Žilina, Slovensko     DETAIL 
Webdesignér a PHP programátor. Profesionální webdesign neboli tvorba moderních a úspěšných www stránek na klíč: firemní prezentace, vývoj a programování internetových aplikací na platformě PHP/MySQL, grafické návrhy pro webové stránky, SEO optimalizace pro vyhledavače, servisní podpora, správa sítí a související outsourcing. Specializace na přístupnost, použitelnost a lehkou dohledatelnost webových stránek. Přitažlivý design a kvalitní text za výhodné slovenské ceny. Výborná znalost anglického jazyka a dlouholetá praxe v oboru.

   Michal Sobel   me@michalsobel.com   Brno - Židenice     DETAIL 
Profesionální grafika a design včetně kompletní realizace na klíč: grafické návrhy pro weby a internetové aplikace, DTP práce, veškerá reklama a propagace, firemní grafika a celkový image – originální loga a grafické manuály jednotného grafického stylu firmy (tzv. corporate identity design) pro vizitky, hlavičkové papíry, výroční zprávy, inzerce aj. Výborné grafické cítění a důraz na kvalitu, rychlost, dodržování termínů, pečlivost, pracovní nasazení a vytrvalost s rozsáhlými projekty. Mnoho zkušeností a spolupráce s řadou klientů renomovaných jmen jako jsou Telefónica O2, Kofola, Mafra iDNES, PPL, Internet Billboard, Yonex, Sanoma a mnozí další. Vlastní legální software a znalost grafických programů Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat…

   Michel Lafaye   michel.lafaye@centrum.cz   Praha 7     DETAIL 
Francouzština: Výuka, překlady, jazykové poradenství. Kurzy francouzštiny v Praze: veřejné, firemní a individuální kurzy. Překlady: francouzština, čeština, angličtina. Poradenství v oblasti francouzského jazyka a francouzské kultury všeobecně.

   MIKRAT s.r.o.   mikrat@email.cz   Hostivice     DETAIL 
Nabízíme administrativní služby v oblasti stavebního zákona, projednávání stavebního povolení a územního rozhodnutí.

   Milan Okáník – O.K. Trenink   info@oktrenink.cz   Babice u Uherského Hradiště     DETAIL 
O.K. Trenink je společnost, která pro vás připraví tréninky a školení na míru, vzdělávací programy s měřitelným efektem a speciální tréninky pro podporu a rozvoj vašich týmů.

   Milena Bildová, osobní kouč a terapeut Praha   info@abilities.cz   Praha 9     DETAIL 
Milena Bildová se jako osobní kouč specializuje na nalezení a zvládnutí příčin problémů v pracovních a osobních vztazích. Spolu s klientem jde k podstatě problémů v oblasti manželství, u dětí a teenagerů, v práci, při zvládání emocí a v dalších oblastech a daný problém řeší. A to i v situacích, které vypadají na první pohled neřešitelně. Může vám pomoci nejen zlepšit vztahy, ale také najít ztracenou vitalitu, energii a radost ze života.

   Milena Žáková, soudní znalec pro odhady cen nemovitostí   zakova.mila@gmail.com   Turnov     DETAIL 
Znalecké posudky úřední a tržní ceny nemovitostí. Odhady cen stavebních objektů a pozemků pro převod nemovitostí zahrnující byty, rodinné domy, chaty, výrobní areály, komerční prostory aj. Soudní znalkyně, přes 22 let praxe a 3500 znaleckých posudků.

   Miloslav Bauer - Cesta naděje   info@cestanadeje.cz   Poděbrady     DETAIL 
Cesta naděje, Bauer kurzy SRT, SPR, Yuen metoda, kineziologie. Léčebný kód zdraví úspěchu a rozvoj osobnosti, kineziologie vztahy, stres, strach a buněčné vzpomínky. SRT minulé životy, čištění nemovitostí, škodlivé energie, traumata, Yuen čínská medicína. SPR řešení bolestí a emocí.

   Miroslav Šolc - technik telekomunikačních zařízení   miroslav.solc.ez@volny.cz   Sovětice     DETAIL 
Technik telekomunikačních zařízení. Profesionální montáže a servis telekomunikačních zařízení formou kompletní dodávky na klíč: televizní a satelitní antény (TV+SAT), satelitní komplety, anténní systémy a společné televizní antény, digitální a kabelová televize (tzv. kabelovka či CaTV), rozšíření programové nabídky o ČT4 Sport, Eurosport, Óčko, ČT24 a další TV kanály dle dohody. Telekomunikační rozvody a jiné elektrorozvody pro firmy, budovy a veřejnost. Sledovací a kamerové systémy, domovní vrátný typu audio či video, vysílání signálu, videoprojekce, ozvučení sportovišť apod. Odborné vzdělání a dlouholetá praxe v oboru, z toho 11 let pro velké společnosti jako UPC či Kabel Plus. Komunikativní znalost ruštiny a němčiny, certifikáty pro práci na optických sítích od firmy Mikrokom a platné profesní oprávnění k činnosti (vyhláška 50/§8a-b).

   Mladá fronta a.s.   online@mf.cz   Praha 4 - Modřany     DETAIL 


   Moravia Seed Group   info@moraviaseed.com   Ostrava     DETAIL 
Společnost Moravia Seed Group se zaměřuje na vyhledávání, akceleraci a financování start-upů v rané fázi. Pomáháme start-upům k úspěchu s online marketingem. Pro CEO nabízíme podrobné posouzení podnikatelského záměru a vyhledávání obchodních příležitostí či dalších vhodných partnerů.

   Moroz & Partner   office@morozpartner.eu   Praha 1     DETAIL 
Společnost je tradičním poskytovatelem služeb Business Intelligence v oblasti Střední a Východní Evropy.

   MORRISCZ TRADE s.r.o.   vystavba-malu@seznam.cz   Černilov     DETAIL 
Specializovaná výstavba solno-jodových jeskyní zbudovaných z kombinace těch nejkvalitnějších solí tak, aby svým zaměřením obsáhly co nejširší spektrum klientů. Světelné a vodní efekty, netypický interiér a originálně řešené detaily.

   Mossack Fonseca & Co. CZ, s.r.o.   mossfon@brailcom.cz   Praha 3     DETAIL 
Zakládání offshore společností, mezinárodní daňové plánování a poradenství.

   Motobikes   info@motobikes.cz   Chrudim I     DETAIL 
DOVOZ A PRODEJ OJETÝCH NEHAVAROVANÝCH I HAVAROVANÝCH MOTOCYKLŮ ZE ZEMÍ EU,OPRAVY,SEŘÍZENÍ,ÚDRŽBA A LAKOVÁNÍ MOTOCYKLŮ,VÝKUP A PRODEJ,KOMISNÍ PRODEJ,DOVOZ NA OBJEDNÁVKU,DOPLŃKY,PŘÍSLUŠENSTVÍ A NÁHRADNÍ DÍLY PRO MOTOCYKLY,ODTAH MOTOCYKLŮ A DALŠÍ SLUŽBY PRO MOTORKÁŘE

   MRP-Informatics, s.r.o.   info@mrp.cz   Slušovice     DETAIL 
Komplexní účetní systémy pro malé a střední firmy (již přes 90.000 legálních instalací), MRP Video - monitorovací a střežicí systém s dálkovým přenosem obrazu po telefonních linkách, sítích LAN a Internetu, jiný firemní software, …

   MTE - partner pro diabetes   mte.sro.web@gmail.com   Brno     DETAIL 
Firma MTE se zabývá distribucí pomůcek pro diabetiky, od glukometrů, přes diabetickou obuv až po provoz portálu o onemocnění zvaném cukrovka.

   MUDr. Jana Martincová   registrace@quonia.cz   Brno     DETAIL 
Informace o péči o dítě, těhotenství, porodu, kojení, neplodnosti, dětských nemocech, vývoji dítěte, vzdělání dětí, životního stylu po porodu, výživa dítěte, cvičení pro těhotné a po porodu, průjem, horečka, kašel, opruzeniny, rodičovství, výchova.

   MUDr. Šárka Nováková, školení první pomoci, zdravý životní styl   sarka.novakova@nspz.cz   Vsetín     DETAIL 
Školení první pomoci pro zaměstnance, lektorská činnost a poradenství pro zdravý životní styl a primární prevenci nemocí (výživa, snižování nadváhy aj.). Univerzitní lékařské vzdělání prohloubené mnoha odbornými kurzy a semináři a přes 10 let praxe.

   MUDr. Věra Kyrianová   verakyrianova@centrum.cz   Praha     DETAIL 
Nabídka bezbolestné AKUPUNKTURY, akupresury - tradiční čínské medicíny, Deep Touch Relaxation. Odborné kurzy a semináře. K ošetření jsou vhodné všechny obtíže kromě rakoviny, ale i v tomto případě lze při mnoha příznacích pomoci.

   myPilates, s. r. o.   info@mypilates.cz   Praha 5     DETAIL 
V myPilates studiu si můžete zacvičit Pilates na strojích i na podložce v příjemném prostředí s profesionálními instruktory.

   Na1.cz   na1.cz@seznam.cz   Sezemice     DETAIL 
Elektrokola, kola, robotické vysavače, náhradní díly, baterie. To vše můžete poptat v e-shopu určeném pro ekonomicky a ekologicky smýšlející zákazníky, kteří upředňostňují kvalitu a váží si svého času.

   Nagravision 3   nagra3@nagravision3.eu        DETAIL 
Vše co vás zajímá o nejnovějším kryptovacím satelitním systému nagravision 3. Naše stránky obsahují sekci pro stahování nejnovější nagra3 keys. Neváhejte a navštivte naše stránky ještě dnes.

   Nano Energies   karel.srna@nano-energies.cz   Řež     DETAIL 


   Nárok poškozeného, z. s.   info@narokposkozeneho.cz   Břeclav     DETAIL 
Ochrana, podpora a pomoc občanům, fyzickým i právnickým osobám poškozeným pojišťovnou při pojistné události.

   Nejen pro zdraví   obchod@nejen-pro-zdravi.cz   okr. Frýdek-Místek     DETAIL 
Výživové poradenství a internetový obchod zaměřen na zdravou výživu, bio produkty a ekologické čisticí prostředky doplněno o zajímavosti a příspěvky ze souvisejících oblastí.

   Nejlevnější povinné ručení   holec@euro-pojisteni.cz   Brno     DETAIL 
Šetřit na placení povinného ručení lze mnoha způsoby. My vám nabízíme šetřit pomocí internetu, kávy či jiného oblíbeného nápoje a z pohodlí vašeho domova a pohovky. S naší kalkulačkou najdete nejlevnější povinné ručení.

   Nejlevnější povinné ručení   ping@nejlevnejsipovinneruceni.eu        DETAIL 
Hledáte nejlevnější povinné ručení a vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

   Němec & partners, a.s. - pojišťovací makléřská společnost   trebic@nemecpartners.cz   Třebíč     DETAIL 
Nabízí a zajišťuje individuální přístup při řešení požadavků a potřeb klienta, komplexní servis při realizaci nebo optimalizaci pojistného zájmu, likvidaci pojistných událostí a správu portfolia klientů.

   NetSystems   info@netsystems.cz   Praha 1     DETAIL 
Vytváříme na míru šitá řešení v oblasti informačních technologií. Postaráme se o kompletní zajištění webových stránek, virtuálního obchodu, internetové i tištěné reklamy na Vaše služby, pravidelný servis a programování zakázkového softwaru.

   Nevzdáváme se! - Sdružení pro boj s nádory mozku   zejda.david@nevzdavamese.cz   Chrudim     DETAIL 
Neziskové sdružení pro pomoc pacientům s diagnózou maligní nádoru mozku - například glioblastom (Glioblastoma Multiforme) nebo Anaplastic Astrocytoma - a jejich blízkým. Snažíme se uspořádat související informace, předat naději a povzbuzení pomocí příkladů těch, kteří se vyléčili, podporovat komunitu lidí, kteří zažívají obdobné těžkosti.

   Notia Informační systémy, spol. s r.o.   notia@notia.cz   Praha 10     DETAIL 


   Občanské sdružení Vrátka Třebíč   info@vratka.cz   Třebíč - Nové Dvory     DETAIL 
Vrátka, o. s. si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění pro podnikatele. "Vlajkovou lodí" občanského sdružení Vrátka je kavárna Vrátka v třebíčské židovské čtvrti zapsané na Seznamu UNESCO, provozuje také e-shop, kde lze zakoupit výrobky zhotovené handicapovanými.

   OBEC.net, sro   info@skoleni-kurzy.eu   Brno     DETAIL 
Kurzy pro realitní makléře a soudní znalce Zajišťujeme rekvalifikační studium pro soudní znalce na téma: odhady a oceňování nemovitostí, pozemků, staveb a trvalých porostů nebo kurz: Správce konkurzní podstaty, insolvenční správce. Pro realitní makléře pořádáme kurz obchodník s nemovitostmi a pro správce nemovitostí školení správa nemovitého fondu.

   Oceňování nemovitostí - TÜV SÜD Czech, s.r.o.    tuvsud.odkazy@gmail.com   Praha 4     DETAIL 
Zajištujeme oceňování nemovitostí, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb, certifikace ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001.

   Odborné firemní školení BOZP Ostrava   exteria@exteria.cz   Ostrava – Slezská Ostrava     DETAIL 
Nabízíme školení - bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Zabýváme se dokumentací, prověrek, kontroly stavů, školení všech zaměstnanců, odborná pomoc ohledně řešení povinností dle předpisů. Zpracujeme nebo zhodnotíme všechny provozní předpisy.

   Oddlužovací centrum - Insolvence   oddluzovacicentrum@oddluzovacicentrum.cz   Praha 10     DETAIL 


   Ok - životní pojištění   ok.konzultant@gmail.com   Praha 8     DETAIL 
Ok - životní pojištění vám zajistí výhodné pojištění a spoření v jednom. Domluvte si nezávaznou schůzku s naším poradcem, který vám vybere to pravé životní pojištění pro vás.

   Ondřej Baar - SEO a internetový marketing   ondrej.baar@uzasne.cz   Ostrava     DETAIL 
Konzultant, vývojář a publicista se zaměřením na internetový marketing. SEO optimalizace pro vyhledávače, SEM marketing ve vyhledávání, PPC kampaně s platbou za proklik, systematické budování zpětných odkazů a psaní pro web neboli copywriting. Kompletní vývoj webových projektů na klíč a dílčí programování v PHP/MySQL. Odborné konzultace a poradenství včetně možnosti zastupování při jednání s dodavateli jako uznávaný publicista a zkušený provozovatel řady webových služeb. Velmi bohatá praxe v oboru a rozsáhlé praktické zkušenosti s mnoha dalšími technologiemi jako např. internetové video, multimédia, webhosting, serverhosting, Unix a Linux, Apache servery, open-source software atd. Dlouholetá publikační činnost jako bloger, autor odborných článků a externí redaktor IT nakladatelství IDG.

   Ondřej Polívka   o.polivka@gemsperky.cz   Praha 13     DETAIL 
GemSperky – Prodáváme zlaté dámské diamantové náušnice a k tomu nabízíme naprosto profesionální servis okolo celého prodeje. Žádná žena nikdy neocení nic více, než-li lesk a krásu diamantu!!

   ÖQS - certifikace ISO, EMAS, ISO/TS 16949, VDA.   office@oqs.cz   Praha     DETAIL 
Mezinárodní certifikační a posudková společnost pro všechny obory a odvětví - pro normy ISO řady 9000 (ISO 9001:2000, ISO 14001), EMAS, ISO/TS 16949, VDA a další.

   Oresi s.r.o.   info@oresi.cz        DETAIL 


   Oriflame.cz   oriflamejana@seznam.cz        DETAIL 
Oiflame za skvělé ceny. Každý zaregistrovaný člen Oriflame.cz nakupuje kosmetiku levněji a to o 23%.Proto neváhejte a zaregistrujte se již nyní. Aktuální katalog Oriflame.

   ORKA - Hloušková Jiřina   hlouskova.jirina@seznam.cz   Beroun     DETAIL 
Zakázkové dámské,pánské i dětské krejčovství,opravy oděvů,střihová služba,výšivky a nabídka materiálů.

   Ormea, s.r.o.   info@ormea.cz   Brno     DETAIL 
Oceňování majetku, obchodních podílů, akcií, obchod s pohledávkami, factoring.

   Osho sugama meditation center   dotazy@sugama.cz   Brno venkov     DETAIL 
V Brně a okolí nabízíme cvičení tantra joga, pro začátečníky, pokročilé, jednotlivce, tantra pro páry. Tantra semináře, tantra meditace, tantra masáže. Tantra-osho, Tantra joga, tantra-joga pro muže, tantra-joga pro ženy, tantra-joga pro milence.

   Outdoor and Colours   info@oandc.cz   Ostrava     DETAIL 
Pomůžeme Vám k úspěchu v oblasti rozvoje zaměstnanců. Strategická motivace zaměstnanců. Pomáháme klientům v oblastech osobnostního rozvoje, vzdělávání a týmové spolupráce.

   Pánské obleky   james.pond@seznam.cz        DETAIL 


   Parfemland.net Luxusní parfémy a kosmetika levně   PerfumyFM@seznam.cz   Praha     DETAIL 
On-line prodej luxusních parfémů a kosmetiky za senzační ceny. Přes 150 světoznámých vůní. Parfémy s Feromony inspirované vůněmi Hugo Boss, Chanel, Armani, Gucci, Chopard, Banani, Salvator Dali, Cacharel, Prada, Gabbana , Dior, Azzaro, Lancome, Paris Hilton, Britney Spears, Escada a sovky dalších od FM Group. Rychlé On-line objednávky, po Praze doručíme týž den. Zapůjčíme základní vzorník na 2- 5 dní, vybíráte z pohodlí domova. ČLENSKÉ slevy až 30% +Možnost výdělku!

   PartnerCIS.cz   info@partnercis.cz        DETAIL 
Obchodní a exportní poradenství s orientací na Rusko - Ruskou federaci, Ukrajinu, Bělorusko a ostatní země SNS. Vyhledávání obchodních partnerů, vytvoření distribuční sítě, certifikace zboží a služeb Gost R, rusifikace a optimalizace internetových stránek.

   Partnerské vztahy | Jiří Hejsek   info@vztah.info        DETAIL 
Nabízím osobní konzultace, semináře, přednášky pro školy, speciální pohovory pro slavné a bohaté. Slovník partnerských problémů, vlastní názory a zajímavé odkazy.

   Pavel Minář, konzultant pro IT a projektové řízení, Brno   pavel@minar.cz   Brno     DETAIL 
Konzultant se specializací na IT poradenství, projektové řízení, organizaci času (time management) a zavádění efektivních nástrojů Google Apps ke zvyšování firemní produktivity. Perfektní znalost angličtiny a dlouholetá praxe, mj. v Zoner software.

   Pavel Šoula - PAM   pavel.soula@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Specialista na zahradní techniku WOLF-Garten, nabízí vše pro Váš trávník. Vertikutátory, vyžínače, plotostřihy, elektrické sekačky, akumulátorové sekačky, travní osivo, travní hnojivo, aplikační vozíky, rozmetadla, zahradní nářadí, zahradní traktory, poradenská činnost při založení trávníku a náhradní díly.

   Pavla Krejčová   soptik_cip@centrum.cz   Pacov     DETAIL 


   Pavlína Hejlová, pedikúra a manikúra   reg1@nejmedia.net   Česká Třebová     DETAIL 
Nabízím pedikúru a manikúru v okolí České Třebové a Ústí nad Orlicí. Objednejte se a já přijdu k Vám, ošetřím Vaše ruce, nohy a mohu i poradit. Seznam hlavních služeb a cen na webu.

   Pavlína Jemelíková   reiki@seznam.cz   Lipník n. B.     DETAIL 
Kurzy Reiki – životní energie pro Vás! Konstelace, sebeléčení, Evensees Life, pohledová diagnostika, enkaustika, terapie a poradenství v oblasti zdraví. Využijte zdarma 30 minutové konzultace.

   PCO VIDOCQ s.r.o.   pcovidocq@pcovidocq.cz   Pardubice     DETAIL 
Bezpečnostní agentura PCO Vidocq s.r.o. je nepřetržité monitorování na ochranu objektů prostřednictvím technických zařízení, kterými je elektrická zabezpečovací signalizace. Poskytujeme komplexní služby v oblasti ochrany osob a majetku. Hlídání objektů se vyplácí.

   Pedology Slovakia spol. s.r.o.   pedology@pedology.sk        DETAIL 


   PENTA–servis, spol. s r. o.   velinsky@pentaservis.cz   Holice     DETAIL 
Společnost Pentaservis nabízí široký sortiment strojů a materiálů z oblasti obalové techniky. Zajišťuje poradenství, záruční a pozáruční servis, dílenské opravy páskovacích strojů, baliček, formátovacích strojů, lepících strojů, baliček a ovíječek.

   Penzijní připojištění   holec@euro-pojisteni.cz        DETAIL 
Sjednejte si online penzijní připojištění. Díky vysoké státní podpoře jde o nejvýhodnější formu spoření a to nejen na stáří. Umožňuje daňové úlevy zaměstnavatelům a přináší účastníkům jistoty, které jiné finanční produkty nenabízejí.

   PERFEKTSHOP - E-SHOP S AUTOBATERIEMI A AUTOSKLY   info@autosklo-perfekt.cz   Praha     DETAIL 
PRODEJ MONTÁŽ AUTOBATERIÍ prodej autobaterií přes e-shop přímý prodej autobaterií u nás v prodejně (Voctářova 18, Praha 8) montáž autobaterií na počkání na vyžádání rozvoz+montáž po Praze za 380,- posílání do 48hodin po celé ČR VÝKUP A EKOLOGICKÁ LIKVIDACE STARÝCH AUTOBATERIÍ zásobování autoservisů. poradenství Nonstop služba: po telefonické dohodě.

   Petr Arnošt - STVYP   stvyp@zdeje.info   Náchod     DETAIL 


   Petr Hladiš   info@petr-hladis.cz   Brno     DETAIL 


   Petr Kovář   info@znalci-posudky.cz   Brno     DETAIL 


   Petr Kovář   info@znalci-posudky.cz   Brno     DETAIL 


   Petr Kovář   info@znalci-posudky.cz   Brno     DETAIL 


   Petra Kolková   finance.kolkova@centrum.cz   Kopřivnice     DETAIL 
JSTE V REGISTRECH A POTŘEBUJETE PŮJČIT PENÍZE ? MÁTE EXEKUCE A HLEDÁTE RYCHLOU POMOC ? Zamítli vám půjčku v bance ? U nás půjčku dostanete +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Žádné poplatky předem , nevadí nám registry , peníze u nás dostanete už do 3 dnů. Stačí jediné – mít dům , byt , družstevní byt. Sjednotíme Vám i půjčky do jediné , oddlužíme Vám i nemovitost. ! NAŠE PŮJČKY JSOU DOSTUPNÉ KAŽDÉMU PO CELÉ ČR - PŮJČÍME I VÁM !

   Petra Přílučíková - grafika a design   onkidi@seznam.cz   Jalubí 616     DETAIL 
Profesionální grafika a design pro firmy, organizace i veřejnost. Firemní loga včetně zpracování jednotného vizuálního stylu – firmě je dodán grafický manuál, ve kterém je rozpracováno logo či logotyp, návrhy pro běžně používané propagační materiály, nástin stylu obchodní korespondence, doporučené fonty pro písmo apod. (tzv. corporate design či corporate identity). Důsledné používání grafického manuálu napomáhá budování značky a zvyšuje prestiž firmy. Další grafické práce a služby: reklamní grafika, plakáty, 2D ilustrace, novoročenky, vizitky, etikety, obalový design, potisky oděvů atd. Studium oboru Multimédia a design při Ústavu vizuální tvorby na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, práce s grafickými programy Adobe Photoshop a Illustrator.

   PIANOMARKET V BRNĚ   info@pianomarket.cz   Brno     DETAIL 


   Podlahy plovoucí   podlahynabidka@seznam.cz   Zlín     DETAIL 
Informační stránka o plovoucích podlahách – dřevěné nebo laminátové podlahy pro Váš byt či dům. Na stránkách se dozvíte informace právě o těchto plovoucích podlahách. Vyměňte starou podlahu.

   Podnikání, práce z domova   dreamteam-registrace@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
Dobře fungující rodinná firma Dream Team (již 15 let na trhu). Nabídka práce pro ambiciozní pracovníky, kteří se nebojí nových výzev. Práce z domova, příjem dle schopností. Horní hranice není omezena.

   POEL spol. s r.o. PROJEKCE a REALIZACE STAVEB   jan.pokorny@poel.cz   Ostrava – Mariánské Hory     DETAIL 
Nabízíme vám stavby na klíč i etapové realizování malých i velkých projektů. PROVÁDĚNÉ PRÁCE A ČINNOSTI : Projekce a realizace staveb - OBČANSKÉ (školské, zdravotnické, sociální, ubztovací, stravovací), BYTOVÝCH (bytové a rodinné domy a domky, rekreační objekty, rekonstrukce) OSTATNÍCH (plynofikace kotelen, zateplování budov, interiéry, návrhy a montáže sklocementů). Vystavěli jsme a provozujeme dům s pečovatelskou službou - Dům seniorů

   Pohodový klub sangati   sangati@seznam.cz   Ostrava     DETAIL 
Stránky obsahují internetové kurzy a poradenství v oblasti jogy, energetické psychologie eft, sebevědomí s eft, hubnutí s eft, jak na nemoc s eft a potravinové doplňky nutra bona.

   Pojištění - Marie Justrová   mjustrova@seznam.cz   Olomouc     DETAIL 
Zprostředkování pojištění + poradenství v oblasti pojištění. Źivotní pojištění, pojištění majetku, pojištění podnikatelů, penzijní připojištění, stavební spoření, povinné ručení, havarijní pojištění.

   Pojištění do zahraničí   spravce@prodejbytu.org        DETAIL 
Hledáte-li možnost online srovnání a uzavření pojištění do zahraničí během pár minut, pak jste na správné adrese. U nás si můžete uzavřít nejen cestovní, ale i havarijní pojištění do ciziny za výhodných podmínek a levných cen.

   Pojištění vozidel Kryštof   pojisteniaut@gmail.com   Šumperk     DETAIL 
Nabízíme pojištění vozidel (povinné ručení), havarijní pojištění. Provozujeme online kalkulačku a porovnávání pojištění vozidel. Srovnání cen pojištění vozidel všech pojišťoven, poradenská činnost a zastupování na úřadech - registr vozidel. Vše lze sjednat online.

   Pomáháme uspět s.r.o.   katalogy@clovek20.cz   Praha 1     DETAIL 


   Power plate, power plate cena | Centrum Power Plate Praha   recepce@powerplatecentrum.cz   Praha 1     DETAIL 
Power Plate Centrum Praha nabízí cvičení v moderním studiu v centru Prahy. Fitness se specializuje na cviční na vibračním stroji Power Plate. Power Plate umožňuje rehabilitační cvičení po úrazech i cvičení pro zvýšení kondice, hubnutí a zbavení se celulitidy. 10 minut cvičení na Power Plate se rovná půl hodině běžného cvičení. Cena za lekce na Power Plate je vypsána na našem webu.

   PPS - Ales Jelinek   michal@netpro.cz   Kostelec nad Orlicí     DETAIL 
A.Jelínek - Psychologické a pedagogické služby - je členem České psychoterapeutické společenosti při ČLS J.E.P. Poskytuje individuální i skupinovou psychoterapii zaměřenou především psychodynamicky a to v oblastech : Individuální psychoterapie, Párová psychoterapie - problematika partnerských a manželských vztahů, Rodinná psychoterapie – pomoc řešení rodinných problémů v rámci rodinného systému, Relaxační programy cílené na prevenci opotřebení a profesního vyhoření

   Printing Services.CZ   info@printingservices.cz   Praha 1     DETAIL 
on-line kalkulace cen ofsetového tisku - letáky, plakáty, brožury, vizitky, karty, pohlednice, ostatní - laminace, tisk, lak, UV lak (i parciální), přímé barvy, CMYK, lomy, vazby, výsek, balení

   Profi-kancelář Praha s.r.o.   info@jak-zalozit-sro-a-podnikat.cz   Praha-Žižkov     DETAIL 
Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

   Profi-kancelář s.r.o.   info@kancelarske-centrum.cz   Praha 3, Žižkov     DETAIL 
Virtuální kancelář v centru Prahy za výjimečnou cenu. Zařídíme pro Vás sídlo společnosti v centru Prahy. Lukrativní sídlo firmy v Praze – pronajmeme virtuální kancelář, pomůžeme při založení společnosti, založení s.r.o. nebo ready-made firmy.

   PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.   marketing.profima@gmail.com   Zlín     DETAIL 
Zajišťujeme poradenství a rozvojové firemní programy, služby dotačního managementu a personální agentury, rekvalifikační kurzy, vzdělávání veřejné správy a vzdělávání institucí v sociální oblasti. Disponujeme širokou sítí odborných lektorů a expertů. Realizujeme akreditované rekvalifikační kurzy a jiná odborná školení

   Profi-reality Řídký Olomouc   olomouc@profi-realityridky.cz   Olomouc     DETAIL 
Prodej a pronájem nemovitostí a bytů v Olomouci. Bezplatná zařazení do naší databáze. Nejširší nabídka bytů v Olomouci.

   Profit-manager.cz   martinkopco@email.cz   Nové Sedlo     DETAIL 
Inzerce a reklama zdarma, odkazy, katalog stránek, seznamka, reality, publikace recenze, bazar, inzeráty, inzerát, reklamy, bezplatně a jednoduše pro všechny účely, komerční i soukromé

   Procházka Hubnutím   11046@seznam.cz        DETAIL 
Zhubněte a probuďte svou přirozenou krásu. Napište svůj příběh o zhubnutí. www.prochazka-hubnutim.cz Na tomto portále se dozvíte nejen jak zhubnout, ale najdete příběhy dalších lidí.

   PROSTAV Plus Olomouc   prostav@prostav.cz   Olomouc     DETAIL 
Prostav Plus Olomouc s.r.o. nabízí široký výběr sortimentu, z nabídky obklady a dlažby do koupelen, sanitární technika, koupelny, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, koupelnový nábytek. Největší vzorkovna obkladů, dlažeb a zboží firmy RAKO v regionu. Ukázkové boxy s obklady, dlažbou, a koupelny. Samozřejmostí je také možnost výběru materiálů, barev a typů prostřednictvím katalogů (dlažeb, obkladů, doplňků). 3D vizualizace koupelny, PC návrh zdarma. Kompletní sortiment keramických obkladů a dlažeb.

   Protipožární dveře PPI   ppi@ppi.cz   Kovářská     DETAIL 


   Protipožární dveře PPI   ppi@ppi.cz   Kovářská     DETAIL 


   Provena finance, s.r.o.   info@provenafinance.cz   Praha 10     DETAIL 
Skupina nezávislých finančních poradců s mnohaletými zkušenostmi v oblasti finančního poradenství. Nabízíme penzijní připojištění a stavební spoření.

   Přehled informací - 1Prehled.cz   1prehledcz@centrum.cz        DETAIL 
Internetový server s informacemi užitečnými pro život online i offline. Najdete zde rady jak zjišťovat informace o nemovitostech či institucích a podnikatelích. Navštivte tento internetový portál a přečtěte si tyto a další informace o nemovitostech, podnikání nebo autech.

   PsychoConsult   hasler@psychoconsult.cz   Praha 3     DETAIL 


   Psycholog a psychoterapeut – PhDr. Michal Novák, Praha   m.novak@praha-psychoterapie.cz   Praha 2     DETAIL 
Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná psychoterapie pro dospívající a dospělé v Praze. Psychologická pomoc s depresí, úzkostmi, vztahovými problémy, závislostmi, ztrátou smyslu života…Klinická psychologie.

   Psycholog Brno - Mgr. Lenka Peterková   peterkova@gmail.com   Brno     DETAIL 
Psycholog v centru Brna. Nabízí psychologickou pomoc v obtížných životních situacích, pomoc s depresivními stavy, vyukovými obtížemi, pomoc s řešením partnerské krize, pocity viny či méněcennosti. Rovněž nabízí pomoc s osobním růstem, tréningem paměti a exekutivních funkcí.

   Psycholog Praha   kontakt@psycholog-praha.net   Praha 2     DETAIL 
Psycholog a Psychologické poradenství Jako klinický psycholog nabízím Individuální i párové psychologické poradenství a intervence pro dospělé. Psychologické poradenství Krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé psychologické vedení Krizová intervence Rozvoj osobnosti

   Psychologická poradna – Miroslava Holoubková   mholoubkova@seznam.cz   Mratín     DETAIL 
Poskytuji poradenství v oblasti astrologie a psychologie, ale také v oblasti partnerských a mezilidských vztahů a osobního rozvoje, vyučuji soukromě astrologii, přednáším, věnuji se psaní a vydávání knih... Více informací naleznete na mých webových stránkách.

   Psychoterapie a psychologická poradna   johanakroupova@tiscali.cz   Praha 5     DETAIL 


   Psychoterapie MUDr. Tomáš Rektor, psychologická poradna   rektor@terapie.info   Praha-Staré Město     DETAIL 
Psychoterapeut, psychiatr a vedoucí lékař psychologické poradny Terapie.info. Odborné poradenství a lékařská pomoc s kvalifikací v oborech psychoterapie, psychiatrie a psychologie jako vedoucí lékař týmu zkušených odborníků a provozovatel pražské soukromé praxe Terapie.info – komplexní program péče o duševní zdraví, diskrétní psychologická poradna s jazykovou podporou pro cizince (angličtina a francouzština), prevence a léčba deprese. Příjemné prostředí a personál, krátké objednací lhůty, individuální přístup a optimální terapie podle stavu i možností klienta. Špičkové odborné vzdělání, bohaté zkušenosti a klinická praxe.

   Psychotesty a testy   tomas.kucera17@seznam.cz        DETAIL 
Informace o psychotestech, testech, psychologických profilech a kontakty na centra pomoci.

   Puzzle - internetový obchod   kontakt@i-puzzle.cz   Brno     DETAIL 


   PVC podlahy   pvcpodlahyweb@email.cz   Klobouky     DETAIL 
Informační web o moderních PVC podlahách. PVC podlahové krytiny jsou odolné, hygienické a nenáročné na údržbu, příjemné na chůzi, mají dobré tepelně-izolační a zvukově-izolační vlastnosti.

   pvfinance.cz   info@pvfinance.cz   Nymburk     DETAIL 
Zaměřujeme se na podnikové finance. Pomůžeme Vám snížit náklady, pomáháme s restrukturalizací, finančními plány, kalkulací cen, implementací a tvorbou ERP/ business intelligence. Pomůžeme dále refinancovat Vaše úvěry a navrhneme dotace. Také se zaměřujeme na marketingové poradenství, daňové poradenství a outsourcing účetnictví a daně. Poskytujeme školení, nabízíme analýzu trhu a due diligence.

   Quintesence s.r.o.   quintesence@volny.cz   Praha 10     DETAIL 
Přírodní stimulant překoná stres a jeho následky - únava, tělesné a fyzické vyčerpání, úzkost a deprese. Zvyšuje duševní a fyzickou výkonnost, obranyschopnost a regeneraci. Pro manažery, sportovce, studenty a fyzicky a duševně náročné profese.

   Radek Kovaříček   radek.kovaricek@seznam.cz        DETAIL 
Dobrý den,prodám sedací soupravy od 2000 KČ do 11000 KČ.Doprava je zajištěna,pokud nemáte vlastní.Sedací soupravu Vám zabalíme a odvezeme na místo určení.Na telefon nebo email můžete volat a psát non stop 24 hodin denně.Na požádání zašlu i jiné sedací soupravy.Sedací soupravy jsou téměř nové.Telefonní kontakt: 739790002 non-stop.Děkuji. Podívejte se na slevy

   Radek Primas R a H   primas@alarmczech.cz   Praha 10-Hostivař     DETAIL 
Návrh a montáž poplašných, protipožárních elektronických systémů, uzavřených televizních sledovacích okruhů a domácích telefonů.

   Radek Trojan   info@azdro.cz   Praha 4     DETAIL 


   Radiatory.name - radiátory   info@radiatory.name        DETAIL 
Radiátory - informační portál o radiátorech. Možnost zadání poptávky. Radiátory deskové, litinové, elektrické, žebříkové koupelnové radiátory, podlahové konvektory..

   RADIOSTANICE & PMR VYSÍLAČKY MOTOROLA na cettra.cz   info@cettra.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 
Radiostanice a PMR vysílačky Motorola, prodej, pronájem, oprvy a servis. Pagery a pagingové sítě. Studie, poradenství a projekty radiových sítí - legislativa ČTÚ. On-line internetový obchod, download návodů.

   Raduz.net - Webdesign   raduz@raduz.cz   Praha 14 - Hloubětín     DETAIL 
Webdesign, tvorba www stránek, internetový obchod - e-shop, CMS - redakční systém, internetový marketing, SEO - optimalizace pro vyhledávače, reklama, redesign, vyhledávače, katalogy, doména, webhosting ...

   RAIL Corporation   railcorp@iol.cz   Rakovník     DETAIL 
Firma se zabývá infoservisem o stavu pitné vody v ČR a možnostech řešení této velmi aktuální problematiky.

   Rak CZ, a.s   info@rak.cz   Praha 1     DETAIL 
Veškerý servis při prodeji, koupi a pronájmu komerčních objektů, kanceláří, rezidenčních nemovitostí. Poradenství, oceňování nemovitostí a správa nemovitostí.

   Ready made, prodej společností, prodej firem, založení s.r.o.   spolecnosticz@email.cz   Praha 4     DETAIL 
Mezi naše služby patří ready made společností, prodej společností a firem, založení s.r.o. , a.s. Koupě ready-made společnosti je nejlepší způsob, jak začít rychle podnikat. Naše společnost trvale disponuje několika ready made společnostmi.

   REAiA Consulting, s.r.o.   contact@reaia.cz   Kroměříž     DETAIL 
Podnikové poradenství, oceňování majetku (hmotný a nehmotný majetek, nemovitosti, podniky) realitní kancelář.

   Realis, spol. s r.o.   info@realis.cz   Praha 10     DETAIL 
Služby na trhu nemovitostí. Prodej a aktivace mobilních telefonů operátorů Eurotel a Paegas, nabídka příslušenství. Prodej a aktivace pagerů Operátor. Záruční i pozáruční servis.

   Realitní kancelář Becker & spol. Liberec a ČR   realitniagentura@realitybecker.cz   Liberec     DETAIL 
Realitní a finanční agentura zastřešující veškeré realitní, právní, daňové i finanční služby spojené s prodejem, koupí či pronájmem nemovitosti. Naše realitní kanceláře v Liberci a ČR Vám nabízí právní, finanční a daňovou jistotu ve světě realit a financí s důrazem na Vaši maximální spokojenost jak s průběhem prodeje, tak i dosaženou cenou.

   Realitní tipy   reality-tipy@seznam.cz        DETAIL 
Je lepší nakupovat reality na vlastní pěst nebo se spolehnout na spolupráci s realitní kanceláří? Zajímáte se o tuto problematiku, protože právě uvažujete o koupi nového bydlení, nebo prodáváte to staré? Je dobré něco si o tom přečíst a zjistit si nějaké informace. Na co si dát pozor nebo naopak na co se zaměřit.

   Reality Martin - RealityvTurci.sk   info@realityvturci.sk   Martin     DETAIL 
Inzercia reality Martin - Byty, domy a pozemky z okresov Martin a T. Teplice - region TURIEC, ponuka nehnutelnosti od RK a sukromna inzercia

   Reality77   info@reality77.cz   Brno     DETAIL 
Realitní služby pro Brno a okolí.

   Rebel Bike   rebel-bike@seznam.cz   Jablonec nad Nisou     DETAIL 


   Recepty koláče   receptykolace@email.cz   Kolače     DETAIL 
Také máte rádi koláče? Koláče patří již po dlouhá staletí k oblíbeným laskominám s nimiž si člověk může zpříjemnit svůj život. K tomu, aby tomu tak skutečně bylo, však potřebujete mít dobré recepty na koláče.

   Reflexní terapie   info@reflexni-terapie.seznam.cz        DETAIL 


   Reflexní terapie Sachmet   reflexni.terapie@sachmet.cz        DETAIL 
Reflexní terapie, reflexní masáže, kurzy a školení

   Registrace vozidel - AutoAZ Consulting   info@autoaz.cz   Praha-Nusle     DETAIL 


   Reisinger   treisinger@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabízíme : osobní doprava, doprava pro manažery, firmy, prodej letenek, rezervace hotelu, plán Vaší obchodní cesty, vyhledání dodavatelů či odběratelů, zajištění překladů či překladatelů, zastupování při jednáních, doručování osobních zásilek po celém světě a zprostředkování v oboru nemovitostí.

   Reklamní cedule, tisk samolepek   info@cedule-samolepky.cz   Praha 10     DETAIL 
Jsme reklamní studio. Vyrábíme reklamní cedule a provádíme tisk samolepek. Dále děláme tisk plakátů a tisk banerů. Dodáváme reklamní stojany a samolepicí nápisy.

   RKcyklos - jízdní kola   rkcyklos@seznam.cz   Brno     DETAIL 
Prodej a opravy jízdních kol. Nabízíme horská, krosová, silniční a další kola. V internetovém obchodě naleznete kola značek Amulet, Maxbike, Mongoose, Pell's, Rock Machine, Scott, Superior a dalších. Navštivte naši prodejnu v Brně.

   RNDr. Petr Valošek   vkrok@post.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
Lektor a specialista na poradenství pro certifikace systémů managementu. Profesionální a komplexní poradenství pro certifikace a řešení projektů managementu jakosti, životního prostředí, bezpečnosti, analýzy rizik, hygienické provozní praxe v potravinářství, implementace nástrojů řízení jakosti, odpovědnosti za výrobek, vzdělávání a výcvik pracovníků, zpracování systémových dokumentů a zpráv o interních a předcertifikačních auditech, vedoucí auditor, dotace a dotační politika – příprava podkladů pro žádosti o dotace. Prověřený konzultant Národního registru poradců, bohaté zkušenosti a reference, mezioborová působnost, vysokoškolské vzdělání a téměř 15 let praxe ve firemní sféře a jako konzultant na volné noze.

   Robert Slovák   info@robertslovak.com   Prostějov     DETAIL 
Jedna otázka, na kterou získáte odpověď, může změnit směr vašeho života. Naším cílem je dávat vám odpovědi a pomoci tak vaší snaze stát se nejlepšími. Získejte svého e-průvodce, namotivujte se, nalezněte nový směr, dostaňte se mezi špičku ve svém oboru nebo se podělte o svůj vlastní úspěch. Navštivte www.robertslovak.com

   Robert Vlach   propagace@robo.cz   Ostrava     DETAIL 
Specialista na podporu nezávislého podnikání a provozovatel internetového portálu Na volné noze. Profesionální podpora podnikání pro nezávislé profesionály, živnostníky, podnikatele a menší firmy v jakémkoliv oboru. Inteligentní marketing, účinná reklama pro média všeho druhu a zejména internet – webdesign a tvorba webových stránek včetně programování a internetové propagace prostřednictvím budování zpětných odkazů. Odborně vedená školení, přednášky, poradenská a publikační činnost. Kompletní servis pro nezávislé profesionály prostřednictvím originálního internetového portálu Na volné noze, který je jedinou službou svého druhu v Česku – levné webové prezentace a internetová propagace, osvětové články, odborné poradenství, skupinová školení a srazy.

   Rogit, s.r.o.   info@rogit.com   Praha 6     DETAIL 
Konzultační společnost zaměřená na podporu interního auditu v oblasti IT a procesního řízení. Pomáhá klientům řešit také řízení IT a bezpečnost. Činnost zajišťují pracovníci s kvalifikací Certifikovaných Interních auditorů (CIA) a Certifikovaných auditorů informačních systémů (CISA).

   RO-ING   info@ro-ing.cz        DETAIL 
Inženýrská činnost v oblasti rekonstrukcí a novostaveb – Studie a projektová dokumentace. Technický dozor investora – stavební dozor. Příprava developerských projektů. Kompletní realitní servis.

   Roman Hanus - RM CLIMA   hanus@klimatizaceprovas.cz   České Meziříčí     DETAIL 
Tepelná čerpadla i klimatizace od RM Clima. Kompletni návrhy, instalace, realizace a servis. Prodej klimatizace, tepelného čerpadla, průmyslových chlazení.

   RoseConsult   n.rozenkrancova@roseconsult.cz   Třinec     DETAIL 
Zavádění a poradenství v oblasti ČSN EN ISO 9001, 14001, 27001 a OHSAS 18001. Provádění interních auditů, školení systémů, pomoc při údržbě systému. Studie v oblasti hutnictví a strojírenství, perspektiva odvětví.

   Rostislav Krauter   krauter@centrum.cz   Šumperk     DETAIL 
Alternativní psychologické poradenství. Numerologické a astrologické rozbory, Tarot, Léčivé obrázky, Feng-šuej

   Rotopedy   karnitin@seznam.cz   Velká Bíteš     DETAIL 
Rotopedy velmi oblíbené trenažéry určené pro aktivní domácí trénink. Vytrvalostní trénink s rotopedy má pozitivní vliv na Vaši fyzickou kondici a zdravotní stav.

   Rotopedy pro fitness   karnitin@seznam.cz   Velká Bíteš     DETAIL 
Internetový obchod s rotopedy a trenažéry pro domácí fitness a kulturistiku. Rotopedy, eliptické trenažéry, steppery, běžecké pásy, veslovací trenažéry, cyklotrenažéry, ergometry, posilovací stroje, recumbenty.

   Rovos. s.r.o   vokr@zde.cz   Poděbrady     DETAIL 
Prodej bezpečnostních, požárních, informačních tabulek pro požární ochranu, bezpečnost práce, označení názvů místností a další.

   ROYAL HOME s.r.o.   info@royalhome.cz   Brno     DETAIL 
Když nádobí, … tak titanové! Když titanové nádobí, …tak nejlepší kvality!! Když titanové nádobí nejlepší kvality, …tak ROYAL HOME!!! Titanové nádobí na všechny druhy sporáků, včetně indukčních.

   Rozjeď se   info@rozjedse.cz        DETAIL 


   RV Hotel & Restaurant Consulting - Roman Vacho   roman.vacho@gmail.com   Praha 9     DETAIL 


   Sadrokartony.name - sádrokartony   info@sadrokartony.name        DETAIL 
Sádrokartony - informační portál o sádrokartonech. Možnost zadání poptávky. Sádrokartony, druhy GKF, GKB.., montáž sádrokartonu, profily UD, CW, CD..

   SAFEtronics PRAHA, a.s.   info@safes.cz , safetronics@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Trezory všech typů, i na zbraně - výroba, dovoz, prodej, velko i maloobchod s komlexními službami.

   SalačRacing s.r.o.   info@salacracing.cz   Praha 5     DETAIL 


   Sanvita Ostrava – hubnutí, jídelníček, výživový poradce   sanvita@email.cz   Ostrava     DETAIL 
Nutričná poradňa Sanvita Ing. Evy Nutriční poradna Sanvita Ing. Evy Skubidové vám pomůže k dosažení optimální hmotnosti, vitality a zdraví. Nabízí profesionální výživové poradenství i účinné redukční programy a diety. Sestavuje na míru jídelníčky pro zdravé hubnutí a moderní životní styl, stravovací plány pro celé rodiny a všechny věkové kategorie.

   Sauny.name - sauny   info@sauny.name        DETAIL 
Sauny - informační portál o saunách. Možnost zadání poptávky. Sauny, topidla, montaž sauny, infra sauny, finské sauny, saunování, kabiny, druhy saun, elektrické sauny, parní sauny..

   SAY parfémy a vůně (dámské, pánské)   veronika@missnet.cz        DETAIL 


   Sdružení M&S   info.ms@quick.cz   České Budějovice     DETAIL 
Dovoz a prodej zemědělského spotřebního materiálu a strojů. Dodáváme sítě a motouzy Piippo, folie Triowrap, sítě Tamanet, pytle na brambory a obilí, elektrické ohradníky OLLI, silážní plachty, vlhkoměry, teploměry a zemědělské stroje.

   Sdružení Tereza   tereza@terezanet.cz   Praha 1     DETAIL 
Sdružení vytváří vzdělávací programy a materiály k realizaci environmentální výchovy na ZŠ a SŠ v celé ČR.

   Seichim - kurzy - zasvěcení   reikimistr@email.cz   Cheb     DETAIL 
Seichim je léčivá duchovní energie, pocházející z dob prvních faraonů. Byla vyučována a předávána kněžími v chrámech Starého Egypta. Seichim je energie živoucího světla, která člověkem prochází přímo ze zdroje. Byla znovu objevena Patrickem Zieglerem při jeho pobytu v Egyptě. Je to v podstatě starověká a posvátná forma přikládání rukou při léčení. Dá se považovat za "otce" všech léčitelských systémů používajících k léčení ruce. Kontakt: www.reiki-mistr.cz

   SELEKT reality   brabec@selektreality.cz   Brno     DETAIL 
Rozhodujete se o prodeji Vaší nemovitosti?? Zdarma pro Vás zajistíme: 1.Prodej bytu,domu,chaty,chalupy,pozemku i komerčních objektů 2.Pronájem bytových i nebytových prostor 3.Inzerci v tisku a na několika internetových stránkách 4.Právní servis 5.Finanční poradenství 6.Převody energií 7.Převody na bytových družstvech i pro klienty,kteří nevyužili našich služeb při prodeji nemovitosti 8.Možnost uzavření pojistných smluv 9.Slevy na stěhování,rekonstrukce koupelen,pojištění vozidel ( připravujeme slevy i na kuchyňské linky na míru,vestavné skříně) 10.Možnost zajištění vyklizení nemovitostí či zednických prací Výhradním klientům nabízíme i uhrazení znaleckého posudku a převodní poplatek na bytovém družstvu U nás má klient vždy přednost.....

   Seminární práce   info@diplomkyzacit.cz   Karviná     DETAIL 
Vypracujeme podklady pro Vaše seminární, bakalářské, diplomové a další práce do škol. Zaručujeme odbornost, originalitu díla a diskrétní přístup. Objednávka je nezávazná a ukázka práce je pro Vás vypracována zcela zdarma.

   Senior Party Solid spol. s r.o.   seniorparty@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 
Senior Party je přehledný jednoduchý server pro seniorky a seniory. Info Senior Party je bez reklam a nadsázky, co pro sebe ihned udělat, jak získat prostředky a kontakty. V Senior Party se jenom zeptáte a v rubrice Ihned kliknete na Odeslat.

   Servis pro výškové práce.   skoleni@nakovarne.cz   Tisá     DETAIL 
Servis pro výškové práce : prodej OOPP /postroje, slaňovací prostředky, karabiny atd./, záruční a pozáruční servis OOPP, autorizované periodické prohlídky OOPP, školení bezpečného používání OOPP, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení OOPP s ohledem na Vaši pracovní specializaci. Neváhejte se na nás obrátit ! Veškeré zboží uvedené v tomto internetovém katalogu lze také osobně zakoupit v prodejním skladu v Tisé, Tisá 302, 40336. Ve stejném místě si lze bezplatně zapůjčit prodávané zboží k praktickému vyzkoušení.

   Sex koučink - vztahy a sexualita   kouc@sex-koucink.cz   Praha     DETAIL 
První oficiální sex kouč v ČR. Jaké sexuální otázky řeší ženy a jaké muži? Přečtěte si, jak vypadá koučování a čím se liší od sexuologie.

   SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.   praha@sherlock.cz   Praha 9 - Hloubětín     DETAIL 
Vývoj, výroba, prodej, montáž a servis pro protipožární bezpečnostní dveře SHERLOCK. Speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK. Ve výrobě zaveden certifikovaný systém řízení kvality ISO 9001:2000. Dodáváme speciální bezpečnostní zárubně SHERLOCK

   Sídlo firmy, virtuální kancelář, sídlo společnosti   centraloffice@email.cz   Praha 4     DETAIL 
Poskytneme sídlo firmy, sídlo společnosti v centru Prahy. Profesionální virtuální kancelář s kompletním servisem.

   Sit & Khaso, v.o.s.   sitkhaso@sitkhaso.cz        DETAIL 


   Skinny Body Care, USA, Texas   zhubnoutrychle@email.cz        DETAIL 
Chcete zhubnout rychle a zdravě? A třeba si ještě vydělat? Potom je tu pro Vás Skinny Fiber! Jedinečný 100% přírodní přípravek z USA, který Vám pomůže s hubnutím. Skinny Fiber podporuje zdravé trávení a pomáhá při detoxikaci. Záruka vrácení peněz.

   Slunecni-kolektory.name - sluneční kolektory   info@slunecni-kolektory.name        DETAIL 
Sluneční (solární) kolektory - informační portál o slunečních kolektorech. Sluneční kolektory a jejich využití spolu s dotací. Na ohřev teplé užitkové vody. Ploché, trubicové, vzduchové, kapalné, nemrznoucí směs..

   Sodexo Pass ČR, a.s. - stravenky a poukázky na služby   info@sodexopass.cz   Praha 5- Smíchov     DETAIL 
Stravenky a další poukázky na služby. Motivujte snadno Vaše zaměstnance a obchodní partnery pomocí poukázek Motivační stavebnice a Motivačního programu. Jedná se o poukázky GastroPASS, RelaxPASS, HolidayPASS, SmartPASS, VitalPASS, FlexiPASS, GurmanPASS, WellnessPASS a Dárkový šek.

   Software OK Příbram   obchod@softok.cz   Příbram II     DETAIL 


   Solar Economic s.r.o.   onfo@solareconomic.cz   Valašské Meziříčí     DETAIL 


   Soukromá farma chovu koz Žalmanov   chov.koz.zalmanov@atlas.cz   Bochov     DETAIL 
ekologická farma, chov koz (plem. bílá a hnědá koza v kontrole užitkovosti, základní stádo 110 ks, výroba a prodej kozích sýrů (sezona duben až říjen), odchov a prodej jatečných i chovných kůzlat (po celý rok),

   SOZA - zámečnický servis s.r.o.   sozasro@volny.cz   Praha     DETAIL 
Profesionální zabezpečení majetku a osob: poradenské služby, dodávky a servis zabezpečovacích prvků - bezpečnostní dveře, zámky, klíče, trezory, kompletní zabezpečení objektů. Výroba vlastních patentově chránených bezpečnostních vložek.

   Space Plan   spaceplan@spaceplan.cz   Praha     DETAIL 
Návrh a realizace kancelářských interiérů. Designový kancelářský nábytek na míru. Koplexní služby: Vypracujeme pro vás dispoziční řešení, poskytneme odborné konzultace, školení i pozáruční servis. 15leté zkušenosti jsou zárukou vaší spokojenosti.

   Spark s.r.o. - žaluzie, markýzy, rolety atd.   spark@spark-sro.cz   Tišnov     DETAIL 
Stínící technika (žaluzie, okenice, markýzy, vrata, rolety, baldachýny, slunolamy, mříže) pro Vaše domy, byty, obchody...

   Spolupráce   spoluprace@cooperation.cz   Praha     DETAIL 
Jsme volným sdružením odborných pracovníků pro rozvoj organizací. Nabízíme komplexní manažerské vzdělávání, sebereflexní program rozvoje osobnosti, koučování a manažerské poradenství, individuální i týmovou psychodiagnostiku. Pořádáme workshopy, tréninky, Development Centra, on-line diskuse, kazuistické semináře a další. Využíváme moderní technologie jako je e-learning, on-line semináře - webináře, skype nebo on-line poradnu.

   sportovní tipy   sportovetipy@gmail.com        DETAIL 
Stránky věnovány sportovnímu tipování. Najdete zde informace o sazení, live výsledky případně mužete diskutovat na našem fóru. Prohlédněte si tipy na zápasy, které vám přinášíme zadarmo.

   Spousta energie   asistentka@spoustaenergie.cz   Praha 1     DETAIL 
Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.

   Správa sítě - vše na co se bojíte zeptat   webmaster@aira.cz        DETAIL 
Nevyznáte-li se v terminologii, která se správou sítě souvisí, nebojte se zeptat. Správa sítě není jen pouhé zajištění propojení jednotlivých počítačů a jejich připojení k internetu. Jde o komplexní proces, který má zaručit maximální komfort uživatelů počítačů a sítě při jejich práci.

   SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o.   info@spravaspolecnosti.cz   Praha     DETAIL 
Společnost se zabývá: založení společnosti s.r.o., a.s. v ČR a na Slovensku, prodej firem s historii i bez historie (ready-made společnosti), organizování valných hromad, změny v obchodním rejstříku, zakládání dceřiných společností, organizačních složek v zahraničí, poskytnutí sídla. Naše služby poskytujeme v Praze, Brně, Bratislavě a Banské Bystrici, kde současně poskytujeme i sídlo.

   Star-Fish   info@star-fish.eu   Pardubice     DETAIL 
Star-Fish staví zahradní jezírka, vodní zahrady, koupací jezírka a chovná jezírka Koi. Nabízí prodej vodních rostlin a okrasných ryb, včetně japonských ornamentálních kaprů Koi. Poskytuje montáž, výrobu filtrací a instalace vodních čerpadel.

   Star-Fish e-shop   info@star-fish.eu   Pardubice     DETAIL 


   StartNet s.r.o.   info@startnet.biz   Praha 5     DETAIL 
StartNet s.r.o. působí na trhu s výpočetní technikou již od roku 1997. Můžeme Vám nabídnout jak sofistikované software řešení "ušité" na míru dle Vašich představ, tak i zajištění komplexní chodu Vaší IT technologie. Bližší informace o firmě naleznete na www.startnet.biz

   Statistika pro firmy   tomas.kucera17@seznam.cz        DETAIL 
Statistické a matematické konzultace ro firmy, zpracování a vyhodnocování dat.

   Stavebnice, aláčky a parní stroje MERKUR   eshop@svetmerkur.cz   Červený Kostelec     DETAIL 
Specializovaný e-shop pro: Prodej elektrických plechových vláčků MERKUR, Kovových stavebnic MERKUR, Funkční modely parních strojků MERKUR, Dětská vozítka a nářadí na písek. Prodej náhradních dílů na vláčky MERKUR, Servis a opravy vláčků MERKUR,

   Stavebni-firmy.name - stavební firmy   info@stavebni-firmy.name        DETAIL 
Stavební firmy - informační portál o stavebních firmách a materiálech. Možnost zadání poptávky.

   STAVEBNINY - STŘECHY   help@estrechy.cz   Brno     DETAIL 
střešní okna a doplňky VELUX, střešní fólie (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace (ROCKWOOL, ISOVER, ROTAFLEX), střešní doplňky - (větrací pásy, uzávěry hřebene, větrací mřížky, průchodky střechou, odvětrání střechy, prosvětlovací tašky, příchytky, pochůzné, ochranné a protisněhové systémy).

   Stiskálek-poradenství   info@stiskalek-poradenstvi.cz   Pavlovice u Přerova     DETAIL 
Poradenská kancelář, jejíž specializací je oblast insolvencí–oddlužení (osobní bankroty) a poradenství v oblasti realit (prodej nemovitostí, portfoliový prodej nemovitostí, správa nemovitostí - facility management, správa smluvních vztahů, atd.). Působnost: - oblast oddlužení: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, - oblast realitní poradenství: ČR.

   Storyflex a. s.   info@storyflex.cz   Praha 10     DETAIL 
Provádíme zálohování a virtualizace. Mějte svá data v bezpečí - data storage. Využíváme nejmodernějších technologií a hardwaru jako je EMC, legato či fibrecat. Zálohování dat je naší prioritou.

   Strach ze smrti   umiramcz@seznam.cz   Praha 5     DETAIL 
Smrt je přirozená součást života. Pro všechny, kdo se bojí smrti, potřebují pomoci se strachem a obavami a neumí se odpoutat od hmotných starostí.

   Strategie, poradenství   info@firmy-strategie-poradenstvi.cz   Praha     DETAIL 


   Strechy.name - střechy   info@strechy.name        DETAIL 
Střechy - informační portál o střechách. Možnost zadání poptávky. Střechy šíkmé, ploché, zateplení střechy, tašky, plechové střechy..

   Stropy.name - stropy   info@stropy.name        DETAIL 
Stropy - informační portál o stropech. Možnost zadání poptávky. Keramické stropy Miako, železobetonové, monolitické stropy, prefabrikované stropy, stropy z předpjatého betonu spirol, partek..

   STRYCH & PARTNERS CONSULTING - Ing. Vladislav Strych   info@strych.eu   Brno     DETAIL 
Poradenství v oblastech: procesy, analýza, organizace, marketing, finanční analýza, procesní řízení, IS, ICT, QMS - ISO 9000, EMS - ISO 14000, ISMS - ISO 27000, HSMS - OHSAS 18000.

   Studio dveří - Interiérové dveře   marketing@studiodveri.sk   Bratislava     DETAIL 
Interiérové dveře - za vaši registraci 30% sleva na 6 měsíců! Značkové dveře: Goldea, Sapeli, Porta, Verte, Invado, Liwin, Dre, Porta, Polskone. Posuvné dveře, fóliové dveře, pokojové dveře, vnitřní dveře, laminátové dveře, dýhové dveře, skleněné dveře, dveře s povrchem masiv a kámen.V cenách jsou zahrnuty kromě dveří: zárubeň, kování, zámek a poradenství zdarma. Interiérové dveře již od 120 €, zde!

   Studio Rathai   info@fit-shop.cz        DETAIL 
zabýváme se kompletní sportovní službou profesionálních i kondičních sportovců. jsme nejen fitcentrum ale i studio s mnoha internetovými a autorskými projekty elektronických knih. Dle kompletní analýzy diagnostiky a fyzických testů navrhujeme kondiční programy a realizujeme jejich úspěšné plnění. Poskytujeme veškeré poradenství sportovní anatomie, somatotypu, dietetiky a výživy. To jak formou ososbního vedení tak internetovými projekty se sloganem "Pro každého!"

   Studio Zdravý Styl – Redukce váhy   zivotnistyl@seznam.cz   Příbram - Příbram VII     DETAIL 
Pracujeme v oblasti nutričního poradenství. Sestavujeme dietní stravovací plán.

   Studio848.cz - kosmetické studio Oriflame Ostrava   info@studio848.cz   Ostrava - Mariánské Hory     DETAIL 
Studio848.cz jsou osobní stránky nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Naším prvořadým cílem je kompetentní poradenství v oblasti kosmetiky.

   Suchozemské želvy   euzelva@seznam.cz   Česká Skalice     DETAIL 
Vítejte na profilu chovatele suchozemských želv. Chovu se věnuji přes deset let a zde prezentuji své bohaté zkušenosti s chovem devíti druhů želv. Najdete zde kompletní informace o druzích želv, způsobech chovu, fotogalerie, videa a především poradnu, kde zodpovím veškeré vaše dotazy. V diskuzním fóru si můžete vyměnit zkušenosti s dalšími chovateli a stát se tak součástí „želví“ komunity. Nabízím zde své odchovy včetně potřebného vybavení k chovu, želvy jsou zvyklé na kontakt s lidmi a jsou vhodné pro každého včetně alergiků. Suchozemské želvy jsou úžasní tvorové a mohou najít svůj nový domov třeba právě u vás.

   Suchozemské želvy   luis.nazarillo@seznam.cz   Praha     DETAIL 
Poradenství pro začínající chovatele.

   Suchozemské želvy   info@chovzelv.cI   Kostelec n.č.Lesy     DETAIL 


   SundayPhoto (PRESS SERVICES, s.r.o.)   info@sundayphoto.cz   Praha 3     DETAIL 
Profesionální evropská fotobanka s rozsáhlým archívem fotografií. Reklama, grafika, firemní propagace - všude tam se uplatňují Royalty Free fotografie a CD kolekce, rychlé on-line vyhledávání, pravidelná aktualizace databází a kvalitní zákaznický servis.

   Sunshine Solutions, s.r.o.   info@sunshine-solutions.sk   Bratislava     DETAIL 
Sunshine Solutions, s.r.o.Outsourcing řízení firemních procesu v oblasti obchodu, marketingu a top manažmentu. Řízení Vašé společnosti našimi manažérmi podle tvořivého přístupu v manažmentu - sunshine management.

   Sushi Queen Bára Nešporová   bara.nesporova@gmail.com   Praha 1     DETAIL 
Specialistka na přípravu suši a značkový catering Sushi Queen. Profesionální příprava sushi z nejlepších ingrediencí a exkluzivní sushi catering pro vaše firemní večírky, soukromé oslavy a jiná společenská setkání. Sushi (nebo též česky suši) je tradiční japonské jídlo, jehož základ tvoří rýže, ryby, mořské plody a řasy. Ucelený sushi servis zahrnuje také další služby jako např. přípitek rýžovým vínem saké, školení přípravy sushi pro jednotlivce i skupiny, prezentace japonské etikety a kultury stolování, vystoupení japonského sushi mistra Yuki Omaki apod.

   Svadba   svadba@ppproduction.sk   Bratislava     DETAIL 
Rady, postrehy a riešenia pri plánovaní svadobnej hostiny.Ozvucenie,DJ,moderator,umelci.

   Svatební agentura K&P   info@agenturakp.cz   Praha 6     DETAIL 
Svatební agentura K&P nabízí veškeré služby související s přípravou, organizací a koordinací svatby včetně svatby na klíč.

   Svatební agentura Sedmikrásky   info@sedmikrasky.cz   Praha     DETAIL 
Zařizování svateb, zajištění cateringu, místa pro konání svatby, kadeřníka, designu svatební tabule. Zapůjčujeme svatební dekorace, doporučujeme vhodné svatební šaty.

   SVATEBNÍ PORADNA (Královéhradecký kraj)   svatebni.poradna@centrum.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Zdarma poradenství pro snoubence, jsou to praktické informace a rady pro uspořádání svatební oslavy. Reference na svatební služby, agentury, půjčovny svatebních šatů, hudebníky na svatbu, svatební diskžokeje (DJs), restaurace na svatební hostinu – veselku, konferenciéry, baviče a umělce.

   Svatební salon Carmen   carmen@salon-carmen.cz   Karlovy Vary     DETAIL 
Zapůjčení svatebních, plesových, dětských šatů, pánských a chlapeckých obleků, svatebních doplňků:svatební boty dámské,rukavice, kožešinové kabátky a pelerínky, pompadůrky, závoje,ozdoby do vlasů, klobouky, podvazky,bižuterie. Zajištění dalších služeb souvisejících se svatbou.

   Svatební šaty Natali   info@svatebni-saty-natali.cz   Praha 1     DETAIL 
Najdete u nás svatební šaty, ale i společenské šaty a plesové šaty. Mezi dalšími najdete i svatební doplňky a půjčovnu svatebních šatů. Náš svatební salon najdete v centru Prahy.

   SVĚT OBCHODU - gastromagazín   redakce@svetobchodu.cz   Praha 5     DETAIL 
Svět obchodu je prestižní odborný gastronomický časopis s odborníky na titulní straně. Je určen pro restaurace, hotely, bary, kavárny, jídelny atd. Věnuje se pravidelným tématům: food, beverages, technologie, vybavení, marketing, aktuality z branže, ankety, rozhovory s odborníky atd.

   Svetla.name - světla   info@svetla.name        DETAIL 
Světla - informační portál o světlech. Možnost zadání poptávky. Světla, druhy světel, úsporná světla, žárovky, mlhové světla, led diody..

   Symetrie AG   odkazy@blueghost.cz   Praha     DETAIL 


   SYNERGY doplněk stravy, nabídka práce   synergy-cz@email.cz        DETAIL 
Synergy nabízí 3 nejkvalitnější přírodní doplňky stravy. Příležitost přivydělat si jednoduchým způsobem. Buďte jedni z prvních, když SYNERGY se svým konceptem „V3” dobude Evropu! Hledáme vedoucí pracovníky a konzultanty.

   Školení pro úspěšné nezávislé podnikání   propagace@robo.cz   Ostrava-Jih     DETAIL 
Skupinová školení pro začínající i zavedené nezávislé profesionály, podnikatele a živnostníky. Odborně vedená výuka, osobní konzultace, závěrečný test a tištěná brožura pro pozdější připomenutí. Lehká strava s občerstvením po celý den, rezervace vhodného ubytování a společenský večer ve vinném sklípku. Nízká cena a slevy pro studenty, maminky, seniory a invalidy.

   Školící a vzdělávací centrum RED-X, s.r.o.   red-x@red-x.cz   Janovice     DETAIL 
Školení, semináře a kurzy se specializací na rozvoj osobnosti, profesní dovednosti, manažerské dovednosti, komunikační dovednosti, regenerační techniky, kosmetická ošetření, image a vizáž, zdravý životní styl, záhady kolem nás. Profesionální studiové pracoviště pro foto, video, design, vizážistiku, kosmetiku a regeneraci. Výhradní zastoupení a distribuce dekorativní kosmetiky EVA GARDEN pro ČR.

   T. company, s.r.o.   registrace@tcompany.cz   Pyšely     DETAIL 
Kompletní servis služeb na území Ruské federace a vstup na ruský trh. Prověření bonity a důvěryhodnosti potenciálního, stávajícího partnera, registrace firem, právní poradenství, daňové poradenství, zprostředkování obchodu a vymáhání pohledávek.

   TAKOS s.r.o. Osobní ochranné pracovní prostředky   info@takos.cz   Praha 8     DETAIL 
Už jste zjistili, že OOPP může být líbivé a kvalitní - Dovoz a prodej ochranných pomůcek (přilby, brýle, štíty, ochranné dýchací kukly a přístroje, polo a celomasky, filtry, pracovní, ochranná a bezpečnostní obuv, oděvy, rukavice, tepluodolné rukavice, chrániče sluchu a ušní ucpávky). Velkoobchod, maloobchod

   Tandemové seskoky Kolín   kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz   praha 4     DETAIL 


   TAROT AD - Výklad tarotových karet   anna.dlouha@tarot-ad.cz   Praha     DETAIL 
Problémy se zaměstnanci, mezilidské vztahy nebo prodej firmy jsou vždy závažné otázky. V odpovědích nejen na tyto otázky Vám může pomoci osobní výklad tarotových karet. Jaké kroky udělat Vám poradí kartářka Anna Dlouhá formou výkladu a čtení z karet během kterého nasajete pozitivní energii do dalších postupů ve firmě. Výklady karet v Praze 5 u Anděla.

   Tarot v našem životě   iva@iril.cz   Brno     DETAIL 
Nabídka pro vaše duševní zdraví. Kartářka vám udělá výklad karet a pomůže najít správný směr. Nebo můžete přijít na kurz tarotu pro začátečníky, naučíte se porozumět tarotovým kartám a pomáhat si tím sami sobě.

   TATTVA sdružení   tattva@tattva.cz   Náchod     DETAIL 
Zprostředkování služeb a obchodu,prodej stavebních materiálů,seznamka a mnohé další služby...

   Tayllor & Cox   cz@tayllorcox.com   Praha 1     DETAIL 
Systémové certifikace dle standardů ISO, zejména ISO 20001, ISO 27001 a další. Školení a kurzy interních auditorů, projektových manažerů dle PRINCE2, ISO 10006 a ITIL, ITSM. Znalecké posudky IT, kybernetické bezpečnosti. Implementace CA Service Desk.

   TDF Software, s.r.o.   info@tdf.cz   Zlín     DETAIL 
Softwarová a porademská firma zabývající se vývojem OPEN SOURCE modulární a otevřenoho Informačního systému ECONOMY nezávislém na OS (Windows, Linux, Unix, SOlaris) i pro klientské aplikace. Vlastní vývojové prostředí TDF IDE pro modelování ekonomických¨, logistických a jiných databázových systémů.

   Tea Time jazyková škola s.r.o.   info@teatime.cz   Praha 10     DETAIL 


   Technické normy, normy ČSN, zahraniční normy !   info@technickenormy.cz   Plzeň     DETAIL 
Zajišťujeme dodávku českých i zahraničních norem, včetně jejich měsíční aktualizace, prodej sbírek zákonů, průkazy, publikace, normy ČSN, DIN, JIS, ASTM, ASME, GOST, NF, BS, SN, ONORM (všechny světové tituly. Poradenská činnost při výběru norem k certifikaci.

   Telematix Software a.s.   dynavix@email.cz   Praha 8     DETAIL 
Společnost Telematix Services a.s. se zabývá vývojem a provozováním dopravně-telematických aplikací. Vyvíjíme a distribuujeme GPS navigační systém Dynavix 7.

   Ten Spirits Security s.r.o.   info@webset.cz   Praha 2 - Nové Město     DETAIL 
Zakládání a prodej společností v ČR a zahraničí i offshore, zprostředkování prodeje společností. Založení firmy, založení společnosti, pořádání valných hromad, valná hromada, poradenství, obchodní a správní právo, daně, daňová optimalizace, likvidace, krizové řízení, jednání s věřiteli a dlužníky.

   Tepelna-cerpadla.name - tepelná čerpadla   info@tepelna-cerpadla.name        DETAIL 
Tepelná čerpadla - informační portál o tepelných čerpadlech. Možnost zadání poptávky. Tepelná čerpadla voda - vzduch, země - voda, vzduch - vzduch, tč, dotace na tepelná čerpadla..

   Testy SCIO a TSP - Ebook od úspěšného účastníka   daniel.vrabel.cz@gmail.com   Žďár nad Sázavou     DETAIL 
První ebook o testech SCIO a TSP od úspěšného účastníka. Jmenuji se Daniel Vrábel a umístil jsem se ve SCIO testech na 1. místě v kraji Vysočina, proto jsem napsal ebook o testech SCIO a TSP.

   Tomáš Drozda - bezpečnostní dveře a elektroinstalace Ostrava   drozdatomas@volny.cz   Ostrava - Zábřeh     DETAIL 
Profesionální řemeslné práce s oborovou specializací na bezpečnostní dveře, elektroinstalace a prodej souvisejících produktů či služeb pro firmy, instituce i veřejnost. Více než 20 let praxe a odborná způsobilost pro zámečnictví a elektro instalace rozvodných zařízení (dle §8 se zkouškou na ITI). Špičkové reference z mnoha desítek realizovaných zakázek, mimo jiné pro renomované společnosti jako ČSOB, Česká spořitelna, Živnostenská banka, Čepro a další. Spolehlivost, kvalita, řešení na míru a realizace na klíč pro všechny nabízené produkty a služby.

   Tomáš Janušík   info@bazeny-nadrze.cz   Ostrava     DETAIL 
Výrabíme plastové nádrže, žumpy, septiky, jímky a ČOV podle vašich představ. Zkontrolujte si naše AKCE!

   Tomáš Kuča   mediaone@mediaone.sk   Bratislava     DETAIL 
Komunikačné poradenstvo, krízova, firemná, produktová komunikácia, monitoring médií, tvorba a manažment vzťahov s médiami, mediálne tréningy.

   Tomáš Kučera   tomas.kucera17@seznam.cz        DETAIL 
Geografické, historické a politické infomarce o vybraných státech anglicky mluvícího světa.

   Tomáš Michálek – protinikotinové centrum   nekouritjenormalni@atlas.cz   Napajedla     DETAIL 
Odvykání kouření - biorezonance. Vysoce úspěšná metoda odvykání kouření. Zanechat kouření a přestat kouřit je s naší pomocí jednodušší. Počítačová metoda odvykání kouření je v našich centrech prováděna pomocí přístroje BICOM 2000.

   Tomáš Reisinger Transport Services   treisinger@seznam.cz   Pardubice     DETAIL 
Nabízíme dopravu Praha letiště - hotely Praha, dálkové obchodní cesty do všech destinací po ČR i mimo. Nové automobily Škoda Octavia Combi, maximální výbava, malé občerstvení zdarma,anglicky a německy mluvící řidiče, našimi klienty jsou mnohé nadnárodní koncerny a firmy.Možnost zajištění ubytováni. Můžete si být jisti, že Vás nezklamem.

   top vision s.r.o.   info@topvision.cz   Praha-Vinohrady     DETAIL 
Manažerský rozvoj – pořádáme odborné semináře, interaktivní tréninky, výroční fóra, diskusní odpoledne a interní rozvojové programy pro střední a vyšší management ke všem oblastem podnikového řízení. Disponujeme nejširší a nezávislou sítí manažerů, expertů a lektorů v ČR.

   Traiva s.r.o.   k.ospalik@e-bozp.cz   Ostrava     DETAIL 
Komplexní služby BOZP a PO, e-shop, bezpečnostní tabulky, software

   Trideco service s.r.o.   info@kurzy-poradenstvi.cz   Praha 2     DETAIL 
Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

   Trigema, s.r.o.   trigema@trigema.cz   Praha 6     DETAIL 
Stavební firma. Stavba rodinných domů, bytových domů, stavby průmyslových objektů, oplášťování z pórobetonových panelů, rekonstrukce, zateplování fasád systémy Baumit, Renotec a Stomix.

   TRINANZA s.r.o. – služby v oblasti bezpečnosti práce   jiri.kabot@trinanza.cz   Třinec - Staré Město     DETAIL 
Poskytujeme širokou paletu služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany.

   Túje na živý plot | Thuja.cz   registrace@ploty-ostrava.cz   Ostrava - Nová Bělá     DETAIL 
Internetový obchod Thuja.cz nabízí túje (thuje) na živý plot, okrasné dřeviny, jehličnany, ostatní rostliny a vybrané příslušenství. V nabídce najdete různé druhy tújí, dvouleté a tříleté okrasné dřeviny, rhododendrony a azalky, textilní fólie, hnojiva, pletiva a oplecení.

   Tvorba internetových stránek - Petr Myšák   petr.mysak@seznam.cz   Jehnědí     DETAIL 
Nabízíme služby v oblasti: tvorba internetových stránek, grafika, programování www, dtp, bannery a animace. Svěřte se do rukou profesionálů, my měníme Vaše sny ve skutečnost...

   Tvorba WWW stránek - webdesign, programování a tvorba www, e-shop   info@finedesign.cz   Brno     DETAIL 


   Twitter - PetrBednar   petrb@damak.cz   Praha     DETAIL 
Twitter - mikroblog

   Účetní firma KVĚTA DVOŘÁKOVÁ - certifikovaná účetní   k.dvorka@seznam.cz        DETAIL 
Nabízím komplexní služby v oblasti účetnictví (daňové přiznání, účetní závěry, účetní agendy, účetní poradenství atp.), především vedení účetnictví pro firmy a také vedení daňové evidence pro fyzické osoby.

   Účetnictví na míru   info@ucetnictvinamiru.cz   České Budějovice     DETAIL 
Vedení účetnictví a daňové evidence na míru. S důrazem na individuální přístup, za užití moderních technologií (vzdálené přístupy, bezpapírová komunikace, atd). Nabízíme komplexní služby, jejichž rozsahem se maximálně přizpůsobíme potřebám a požadavkům klienta.

   universe2004   universe2004@volny.cz   Praha 9     DETAIL 
Programy pro redukci tělesné váhy zajistí regeneraci vašeho těla, přirozené zhubnutí trvale bez nadváhy. Veškeré postupy byly sestaveny lékaři 100% na přírodní bázi.

   Úrazové pojištění   holec@euro-pojisteni.cz        DETAIL 
Úrazové pojištění vám pomůže zmírnit bolest v případě úrazu. Ať už dětem nebo dospělým např. při pobytu v nemocnici, ztrátě výdělku, invaliditě. Pomocí úrazového pojištění si zajistíte klid v duši neboť pojišťovna bude platit za vás.

   VaHa plus - zprostředkování zaměstnání   info@vaha-plus.cz   Tábor     DETAIL 
Zprostředkování a zajišťování zaměstnání v Táboře a jeho okolí zejména v oblastech stavebnictví, potravinářství a zemědělství.

   Vaše Kovovýroba   info@vasekovovyroba.cz   Klecany     DETAIL 
Zakázková kovovýroba. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme, brány dvoukřídlé, brány pojezdové, brány samonosné, vrátka, vrata, ploty, schody, regály, mříže a další…

   Váš-Lékárník.CZ - Lékárna Patro   info@vas-lekarnik.cz   Ostrava - Vítkovice     DETAIL 
On-line lékárna Váš-Lékárník.cz: bezpečné léky, profesionální poradenství, vitamíny, přírodní kosmetika, doplňky na posílení imunity, na hubnutí, na akné, proti vráskám, opalování, konopná kosmetika, Vichy, Eucerin

   Vědomé ženství - blog, menstruační kalíšky, semináře a poradenství   vyklady.dominika@gmail.com   Praha 7     DETAIL 
Ženský blog terapeutky a lektorky Dominiky Špačkové na téma vědomé ženství: menstruace, sebeléčení, cvičení, relaxace, ženská spiritualita a pěstování vnitřní krásy ženy. Prodej menstruačních kalíšků, semináře a přednášky, poradenství pro osobní rozvoj a koučink.

   Velvyslanectví Lucembursko - zastupuje Lucemburské velkovévodství v rámci České republiky. Poskytuje   ambalux@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
Velvyslanectví Lucembursko - zastupuje Lucemburské velkovévodství v rámci České republiky. Poskytuje informace o vízové povinnosti, obchodu a také informace pro turisty, kteří se chystají na návštěvu Lucemburska.

   Vemma-prozdravi.cz   vemma@pipilota.cz   Plzen     DETAIL 


   VENET PRO s.r.o.   info@chutnadieta.cz   Praha 6     DETAIL 
Krabičková dieta je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí zdravě a chutně hubnout. Zdravé hubnutí je o správné, pestré a vyvážené stravě. Jídelníčky sestavuje náš výživový poradce.

   Věra Bačíková - BOZP, PO, E shop   info@vera-bacikova.cz   Ústí nad Labem     DETAIL 


   VersaSystems - certifikace ISO, poradenství   reg@vondrak.biz   Ostrava-Přívoz     DETAIL 
Konzultační společnost nabízející služby, produkty a řešení v oblasti integrovaných systémů řízení a systémové integrace. Tradiční působení Versa Systems je v oblasti systémů informační bezpečnosti a procesního managementu. Certifikace ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000, ISO 14001/EMS, ISO OHSAS 18001.

   Veslovací trenažér – trenažéry pro fitness   karnitin@seznam.cz   Velká Bíteš     DETAIL 
Veslovací trenažér - trenažéry pro Vaši sportovní postavu. Průřez nabídkou fitness veslovacích trenažérů. Veslovací trenažéry, poradenství při výběru, postupy při cvičení, návody na hubnutí.

   Vestavěné skříně   Jan.Dolezal@gmx.de   Praha     DETAIL 
Vestavěné skříně

   Vestavene-skrine.name - vestavěné skříně   info@vestavene-skrine.name        DETAIL 
Vestavěné skříně - informační portál o vestavěných skříních. Možnost zadání poptávky. Vestavěné skříně a kuchyně na míru, montáž skříní, DPH pro vestavěné skříně..

   Veterinarius e-shop   obchod@veterinarius.cz   Olomouc     DETAIL 
Internetový obchod s krmivy pro psy a kočky - krmivo Hills, veterinární diety Hills, Specific, veterinární diety Specific, Royal Canin, veterinární diety Royal Canin, Eukanuba, Purina Proplan, Calibra, Pro Pack, Iams

   Videopromat   videopromat@videopromat.cz        DETAIL 
Hledáme lidi se zájmem pracovat v systému víceúrovňového marketinku a touhou pomoci sobě, svým blízkým, známým a dalším lidem dosáhnout skvělé kondice a finanční nezávislosti

   VINÁRNA - BAR MÉDIA České Budějovice   josef.safranek@atlas.cz   České Budějovice     DETAIL 
Příjemné posezení v centru Č.B. přímo na náměstí v historickém centru města.

   Vitamíny   vitaminy@kzw.cz   Těšín     DETAIL 


   vizážistika, poradenství, produkce, hosteska,animátorka, doprovod,kompars, fotomodelka Kira   jerevanka@seznam.cz   Praha 1     DETAIL 
profesionální líčení pro různé příležitosti, úprava obočí, hostessing, kompars, doprovod na různé akce, animátorka, fotomodelka,kompars

   Vladimír Krčmář   krcmarasyn@volny.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Krčmář a syn - protipožární ochrana - zajišťuje kompletní servis v oblasti požární ochrany, prodej, montáž, revize a servis hasicích přístrojů, hydrantů, poradenská, konzultační činnost.

   Vladimír Mešťánek   info@futurestrader.cz   Teplice     DETAIL 
Futurestrader-web specializující se na komodity, futures a akcie(indexy). Na vlastní oči uvidíte, jak se obchodováním komodit dají vydělat velké peníze a jak můžete peníze vydělat také. Obchodujte se službou Trade As Me a jděte na komodity chytře.

   Vladimir Struhacka PRO-GYM   webmaster@ole.sk   Banovce nad Bebravou     DETAIL 
Internetový predaj športových potrieb pre rôzne športy. Ponúkame snowboardy, korčule, skateboardy, in-line príslušenstvo, tenisové rakety ...

   Vlastní cesta s.r.o.   info@vlastnicesta.cz   Brno     DETAIL 
Vlastní cesta je portál pro všechny, kdo chtějí řešit problémy. Sdružuje poradce z praxe, kteří Vám pomohou. Pomoc naleznete v těchto oborech - marketing, management, komunikace, finance, kvalita, certifikace, bezpečnost, ekologie, psychologie aj.

   Vox-Novatek   vox@iol.cz   Praha     DETAIL 
Vyhradni zastoupeni VOX Industrie SA, vzorkovna nabytku, navrhy reseni bytu, ekonomicke poradenstvi v CR i v nemcine, anglictine, rustine a polstine.

   VP servis - horolezecká výstroj   radek.vopat@lezeckavystroj.cz   Tisá     DETAIL 


   Vše pro děti   jarka@vseprodeti.cz   Praha 4     DETAIL 
Informační portál, kde snadno, rychle a přehledně najdete vše, co se týká dětí.

   Vycházkové hole   vychazkove-hole@email.cz   Dřevěné vycházkové hole     DETAIL 
Vycházková hůl je pomocník při vycházkách a zároveň i stylový doplněk, který dotvoří Váš dokonalý městský outfit. Proto zauvažujte nad pořízením této praktické věcičky do Vaší výbavy. Luxusní vycházkové hole, jako pěkný reprezentativní dárek, nebo elegantní doplněk Vašeho outfitu, používají se zde ty nejlepší materiály. To znamená, že luxusní vycházkové hole bývají ze dřeva, zpravidla lakovaného buku, rukojeť mohou mít potaženu kůží, nebo z niklu.

   Východočeský svatební katalog   svatebni@post.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Online regionální svatební katalog pro Královéhradecký a Pardubický kraj, kde najdete vše pro svatbu, např. seznam matrik, kontakty fotografů, DJs, floristů, půjčovny šatů, restaurace, pronájem limuzín, veteránů a koňských povozů s kočárem, tisk oznámení a přehled dalších svatebních služeb.

   Výklad karet online.   info.sandra.com@gmail.com   Tuklaty     DETAIL 


   Výklad tarotových karet   sahmett@vyklad-karet.cz   Praha hl. m.     DETAIL 


   Vypadávání vlasů   alpecin@centrum.cz   Praha 10     DETAIL 


   Vysavače pro domácnost   roman_svoboda@volny.cz        DETAIL 


   Vzdělávací agentura E4E   obchod@e4e.cz        DETAIL 
Školení v oblasti human resources, obchod, management, komunikace.

   wautip.com   a2846424@rmqkr.net        DETAIL 
Propagace Vašich webových stránek zdarma Máte nový web, nebo chcete zvýšit jeho návštěvnost? Nabízíme vám propagaci prostřednictvím RSS a Linkbuildingu scela zdarma Proč vlastně RSS a Linkbuilding? Výměna odkazů se provádí z důvodu získání zpětných odkazů, které jsou důležité pro určování pozic ve vyhledávačích. Vyhledávače považují zpětné odkazy vedoucí na vaše webové stránky a naopak pro určení pořadí ve vyhledávačích. Př. Stránka (A) odkazuje na stránku (B) a stránka (B) odkazuje na stránku (A)

   WEBDESIGN myspace.cz   karel@myspace.cz   České Budějovice     DETAIL 
Vytvoříme unikátní webovou prezentaci jakéhokoli rozsahu od malých firemních vizitkových stránek až po rozsáhlé internetové obchody, vše ve špičkové kvalitě. Společně s technickou realizací projektu navrhneme vhodný marketingový plán pro prostředí internetu a cílenou reklamou a optimalizací jej naplníme.

   WebDesign PAY & SOFT   lionline.cz@paysoft.cz   Brno     DETAIL 
Tvorba internetových prezentací, optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO, SEM. Tvorba, správa, údržba a aktualizace Vaší internetové prezentace. Webdesign, webhosting, registrace domén, a další služby webdesignu. Tvorba prezentačních CD. Registrace do vyhledávačů.

   Webhosting eZine   hoffmann@e-profit.sk   Košice     DETAIL 
Magazín publikujúci články a rady na témy webhosting a registrácia domén

   Webové-nástroje.cz – užitečné online nástroje   info@webove-nastroje.cz        DETAIL 
Tento web vám ulehčí práci při vytváření internetových stránek, jelikož tam najdete velké množství různých online generátorů, optimalizátorů a jiné věci. Nástroje také můžete sami vkládat a rozšiřovat tak tuto skvělou databázi.

   Web-Recenze.cz   reg1@nejmedia.net   Česká Třebová     DETAIL 
Katalog webových recenzí. Nechte si ohodnotit Váš web - nechte si na něj napsat recenzi. Hodnocení vlastních i cizích webů - získejte kvalitní reklamu a zpětný odkaz zdarma.

   Weida, s.r.o. - Audit, daňové poradenství a účetnictví   info@weida.cz   Prostějov     DETAIL 
Auditorská firma, daňové a účetní poradenství, audit neziskových organizací a projektů NROS, vedení účetnictví, tvorba finančních plánů, zpracování daňových přiznání a služby daňových poradců

   Weritum Consulting, s.r.o.   office.praha@weritum.com   Praha     DETAIL 
Poskytujeme investiční služby se zaměřením na kapitálový trh. Naším předmětem zájmu jsou cenné papíry, zejména akcie na amerických trzích (Dow Jones, Nasdaq, S&P 500), v ČR pak akcie z indexu PX (BCPP) a další investiční nástroje, například ETF.

   www.czech-tourist.de   czechtourist@gmx.de   Praha 9     DETAIL 
Cestovní informace, cestovní centrály turistického ruchu a tipy na dovolenou v informačním portálu. Cestovní portál pro německé turisty a zájemce. Cestovní informace, veškeré možnosti cestováni po České republice, informace o zemi, domácí zvířata, zdravotní pojištění do ciziny, jízdní řády vlakové a autobusové, dálniční plaketa, dopravní předpisy, webkamery

   www.ekonomicke-softwary.cz   info@ekonomicke-softwary.cz        DETAIL 
Portál ekonomicke-softwary.cz je určen pro všechny kdo hledají první nebo nové softwarové řešení ekonomického typu pro sebe či svojí společnost.

   www.realityEuro.cz   igreal@realityeuro.cz   Olomouc     DETAIL 


   X Povolení   xpovoleni@seznam.cz        DETAIL 
STAVEBNÍ POVOLENÍ, ohlášení stavby, územní rozhodnutí.. poradíme Vám jak na to, nebo za Vás vše zařídíme!

   ZAČALA NOVÁ ÉRA BYDLENÍ - www.projektovedomy.cz   info@projektovedomy.cz   Praha     DETAIL 
Začala nová éra bydlení - přinášíme full servis pro uživatele, který staví či zařizuje své bydlení. Služby, které poskytujeme: největší katalog rodinných domů, prohlídky domů, články o bydlení, pozemky, informace pro hypotéky, pojištění, úvěr na bydlení, vyberete si správné firmy pro realizace interiérů, exteriérů, zahrad. Zaregistrujte se do 20. května na www.projektovedomy.cz a ohodnoťte domy - zařadíte se do soutěže o Ford Fusion za 1 korunu !!

   ZAHRADA 2002   info@zahrada2002.cz   České Budějovice     DETAIL 
Realizace zahrad na klíč. Údržba veřejné zeleně. Závlahové systémy. Zahradní jezírka. Projekce zahrad a další zahradnické práce dle přání klienta.

   Zahrada a park s.r.o.   kancelar@zahrada-park.cz   Hradec Králové     DETAIL 
Návrhy zahrad, realizace zahrad, zahradní jezírka, koupací jezírka, zavlažovací systém, trávník od zahradního architekta. Hradec Králové, Pardubice, Praha

   Zatepleni.name - zateplení   info@zatepleni.name        DETAIL 
Zateplení - informační portál o zateplení. Možnost zadání poptávky. Zateplení domu, fasády, střechy, zateplení stropu, druhy izolací..

   Zázvor a jeho účinky na zdraví, recepty, příprava, čaj, limonáda   zazvorucinky@seznam.cz        DETAIL 
Hledáte informace o zázvoru, tak jste na správném místě. Najdete zde vše do receptů, přes účinky, až po pěstování zázvoru. Zázvor jako všelék i dobré koření.

   Zbrane.tv   jkaleta@zbrane-vzduchovky.cz        DETAIL 


   Zdarma Bazar   admin@zdarma-bazar.cz   Olomouc     DETAIL 
Bazar, inzerce, realizujeme prodej za nejlepší možnou cenu, rychle prodáme/pronajmeme Vaší nemovitost, profesionálně a bezpečně přistupujeme k Vaší nemovistosti, spolupracujeme s dalšími realitními kancelářemi v Brně a okolí, zkušenosti našich makléřů od roku 1995, pro prodávajícího pracujeme zdarma, poradenství od počátku a dokonce i po uzavření prodeje

   Zdeněk Bauer   info@abcRedakce.cz   Praha 5     DETAIL 
Publikační, marketingové a reklamní poradenství. Copywriting, ghostwriting, rešerše, webcreating, editoring, SEO, SEM. Psaní reklamních i novinových textů, tvorba dokumentů, psaní textů na zakázku, monitoring médií, webové, rešeršní a dokumentační služby.

   Zdeněk Helich   helich@volny.cz   Praha 18 - Letňany     DETAIL 
Specialista na požární ochranu a bezpečnost práce. Veškeré služby spojené s oborem požární ochrana: posouzení stavu požární ochrany na pracovištích, zpracování a aktualizace příslušné dokumentace v souladu s právními předpisy a pravidelné preventivní kontroly všech pracovišť firmy včetně osobní asistence při odstraňování případných nedostatků. Nástupní i opakovací školení zaměstnanců a vedoucích pracovníků o požární ochraně s následným sepsáním a údržbou povinné dokumentace, odborná příprava požární hlídky. Konzultace a poradenství na vysoké úrovni, jednání s příslušnými orgány státního požárního dozoru a spolupráce při zajišťování a provádění předepsaných kontrol a revizí vyhrazených druhů požární techniky. Kompletní servis v oblasti bezpečnost a ochrana zdraví při práci (zkráceně BOZP): hodnocení a kontroly dodržování předpisů BOZP, koordinace bezpečnosti práce ve stavebnictví, zavedení systému managementu a certifikační i interní audity managementu BOZP. Vypracování, vedení a aktualizace dokumentace BOZP, školení řadových i vedoucích zaměstnanců včetně dokumentace o školení. Profesionální poradenství v oboru BOZP, pomoc při evidenci a vyšetřování pracovních úrazů a jednání s inspekcí práce, hygienou a dalšími orgány státního dozoru. Spolupráce při zajišťování a provádění předepsaných kontrol a revizí elektrických zařízení a spotřebičů.

   Zdeněk Kozák s.r.o.   knauf@zdeje.info   Náchod     DETAIL 
Prodáváme sádrokartony Knauf, plovoucí podlahy Kronopol, Haro, izolace Thermolan, Ursa, fasádní polystyren, fasády Atlas, Terranova, Caparol, suché stavební směsi, omítky, lepidla, dveře Porta Doors, střešní okna, dřevotřísku, dřevoštěpné desko OSB, . Půjčovna nářadí, montáže sádrokartonových konstrukcí, minerálních podhledů, půdních vestaveb. Vlastník certifikátu stavebního systému Knauf. Kamionové dodávky, výrazné slevy a bonusy při odběru. Doprava zdarma.

   Zdeňka Kunčická - technické překlady angličtiny   zdenka.kuncicka@gmail.com   Ostrava – Poruba     DETAIL 
Překladatelka angličtiny se zaměřením na technické překlady a anglický jazyk v průmyslu. Profesionální obousměrné překlady angličtiny, jazykové korektury a stylistické úpravy anglických textů. Specializace na technické překlady pro hutní průmysl a těžké strojírenství. Odborné jazykové vzdělání doplněné o státnice a mezinárodně uznávané jazykové certifikáty. Téměř 30 let praxe v oboru a spolupráce s významnými průmyslovými podniky jako např. Mittal Steel Ostrava a.s., vědecko-výzkumnými institucemi a školami.

   Zdravý talíř – praktická pomůcka zdravé výživy   margit@margit.cz   Praha 9 – Koloděje     DETAIL 
Zdravý talíř je jednoduchá pomůcka zdravé výživy, která vychází z amerického My Plate. Složení talíře odpovídá moderním vědeckým poznatkům, ukazuje cestu k udržení zdravého těla i hmotnosti, tvoří základ zdravotní prevence a podpory účinné léčby.

   ZeekRewards - bez investic k penězům   info@zeekmoney.cz        DETAIL 
Můžete si zařídit stálý příjem tím, že budete každý den vkládat pouze 1 inzerát. Díky tomu inzerátu se kvalifikujete každý den na finanční odměnu - firma dělí 50% denního zisku mezi své členy. Nejsou potřeba ani žádné investice. ALe pokud investujete, bude Váš příjem vyšší. U účtu FREE máte denně kolem 60 Kč, pokud zadáte inzerát, za 5 minut práce.

   ZeMě o.s. - Poradenské a terapeutické centrum pro děti a dospělé   mprec@mprec.cz   Praha 6     DETAIL 
Poskytujeme individuální, skupinovou a rodinnou terapii pro závislé osoby, jejich příbuzné a blízké. Dále nabízíme individuální a rodinnou terapii pro zkvalitnění vztahů a komunikace a terapii craniosakrální biodynamikou.

   Zippus Limited   info@zippus.cz   London     DETAIL 
Zippus Ltd. se představuje na českém trhu jako specialista na otázky optimalizace daňového zatížení. Pomocí svých registrovaných partnerů, jako jsou daňoví poradci, auditoři, advokáti, znalci, apod., v ČR připravuje a zavádí řešení daňové minimalizace s ohledem na jurisdikci v dané oblasti. Zippus Limited Nabízí za diskontní ceny malým, středním i větším podnikům to, co nadnárodní společnosti již využívají a s čím sou obeznámeny : daň je pouze další nákladová položka, se kterou lze pracovat.

   Znalecký posudek počítač software hardware mobil kancelářská technika   odhad@znaleckyposudek.cz   Praha 2     DETAIL 
Znalecké služby (posudek odhad v oblasti počítač, síť, hardware, software, zvuková a obrazová elektronika, nosiče, díla zpracovaná pomocí digitální technologie, movité věci, nemovitosti).

   Zpracování účetnictví Levnedane.cz   info@levnedane.cz   Praha 2     DETAIL 
Kromě komplexních služeb v oblasti daní a účetnictví nabízí Levnedane.cz novinku. Účetní kurýrní služba. Pro podklady k vašemu účetnictví si přijedeme až do vaší firmy!

   Zprávy z internetu   zpravy@omd.cz        DETAIL 
Poslední zprávy z oblasti reklamy na internetu.

   Žaluzie Švorc&Švorc   info@zaluzie-svorc.cz   Praha     DETAIL 
Dodání, montáž a servis - žaluzie, vertikální, předokenní rolety, markýzy, rolovací garážová vrata, shrnovací dveře a stěny všech typů. Dodáváme a montujeme garnýže, záclonové tyče, látkové rolety a sítě proti hmyzu. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

   Životní pojištění   holec@euro-pojisteni.cz        DETAIL 
Sjednáte-li si životní pojištění, zabezpečíte svou rodinu v případě vážného úrazu nebo smrti. U nás vám porovnáme nabídky pojištění a doporučíme nejvhodnější řešení. Stačí vyplnit krátký dotazník a zjistíte jak se pojistit na život.

   Životopis-vzor.cz   tomas.kucera17@seznam.cz        DETAIL Zpět na předchozí stránku Hlavní stránka